تعمیر لباسشویی پاکشوما

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی پاکشوما در انواع مدل‌های گوناگون آن است. همه تعمیرکاران تعمیر آنلاین با تسلط کامل بر ساختار و عملکرد دستگاه، کل فرایند تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما را در محل و بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه انجام می‌دهند. برای دریافت خدمات تعمیر آنلاین فقط کافی است از طریق دکمه زیر فرم مربوطه را پر کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید. تعمیرکار لباسشویی پاکشوما بعد از ثبت سفارش در محل حاضر شده و درخواست شما را بررسی می‌کند.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر لباسشویی پاکشوما

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تعمیر لباسشویی پاکشوما

در باکس‌های زیر از ایرادات ماشین لباسشویی پاکشوما آگاه شوید.

تخلیه نشدن آب دستگاه

برای حل مشکل تخلیه آب باید مسیر خروج آب و پمپ تخلیه را بررسی کرده و در صورت نیاز برای سرویس یا تعویض پمپ اقدام کنید.

بیشتربیشتر

بسته نشدن در لباسشویی

خرابی دستگیره یا زبانه در باعث بسته نشدن در دستگاه می‌شود. برای حل این مشکل باید دستگیره یا زه در را تعویض شود.

بیشتربیشتر

صدای شدید لباسشویی

صدای بالای لباسشویی می‌تواند به علت خرابی قطعات داخلی پمپ، موتور یا دیگ آبکش لباسشویی باشد. برای عیب‌یابی و تعمیر این قطعات با تعمیرآنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

وارد نشدن آب به دیگ

اگر از سالم بودن اتصالات و شیر آب متصل به ماشین لباسشویی اطمینان دارید، به احتمال زیاد شیربرقی یا والید دستگاه دچار آسیب شده است. برای حل این مشکل، این قطعات باید سرویس یا تعویض شوند.

بیشتربیشتر

روشن نشدن دستگاه

بررسی سیم و دوشاخه لباسشویی اولین کار برای حل این مشکل است. درصورت سالم بودن سیم برق، تعمیرکار باید برد یا نمایشگر دستگاه را بررسی و تعمیر کند.

بیشتربیشتر

لرزش شدید دستگاه

لرزش ماشین لباسشویی معمولا به‌خاطر تراز نبودن دستگاه یا فرسودگی کمک‌فنرها است. برای حل این مشکل از پایه‌های لرزه‌گیر استفاده کنید یا در صورت نیاز از یک تعمیرکار برای تعویض کمک‌فنرها کمک بگیرید.

بیشتربیشتر

باز نشدن در بعد از اتمام شست‌وشو

تخلیه نشدن آب، خراب بودن دستگیره در یا میکروسوئیچ از دلایل باز نشدن در دستگاه است. برای حل این مشکل اول فیلتر را تمیز کنید و در صورت حل نشدن مشکل، از یک تعمیرکار کمک بخواهید.

بیشتربیشتر

متوقف شدن تایمر

درصورت متوقف شدن تایمر و به انتها نرسیدن چرخه شست‌وشو، دستگاه شما به سرویس برد یا نصب مجدد برنامه نیاز دارد. برای حل این مشکل درخواست تعمیر لباسشویی را در سایت ثبت کنید.

بیشتربیشتر

نچرخیدن دیگ

برای حل مشکل نچرخیدن دیگ تعمیرکار باید قطعاتی مانند سوئیچ، تسمه، موتور، گیربکس، برد، قرقره درایو، روتور و استاتور، یاتاقان‌ها و درایو موتور را بررسی و درصورت نیاز تعمیر یا تعویض کند.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چگونه درخواست تعمیر لباسشویی پاکشوما در محل را ثبت کنم؟

برای درخواست اعزام تعمیرکار برای تعمیر لباسشویی پاکشوما از دو طریق می‌توانید اقدام کنید. در روش اول فقط کافی است با شماره دفتر مرکزی تعمیرات پاکشوما به شماره 45396 تماس بگیرید. در روش دوم می‌توانید با تکمیل فرم درخواست اعزام کارشناس سفارش خدمات لباسشویی پاکشوما را ثبت کنید.

02آیا تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما گارانتی دارد؟

کلیه خدمات و تعمیرات تعمیرآنلاین شامل ۶ ماه ضمانت بی‌قیدوشرط است. توجه کنید که قطعات لاستیکی و زینتی مانند لاستیک و بدنه، گارانتی ندارد.

03در صورت بروز مجدد عیب، آیا باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟

خیر؛ درصورتی‌که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما برای دریافت خدمات تعمیرآنلاین هیچ‌گونه هزینه‌ای نباید پرداخت کنید.

04آیا تعمیرآنلاین برای تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما معتبر است؟

بله. این مجموعه مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی پاکشوما است و کلیه تعمیرکاران دوره‌های تخصصی تعمیر لباسشویی پاکشوما را گذرانده‌اند.

05اگر از تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین است. پس درصورتی‌که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام، انتقاد یا اعتراضی داشتید، فقط کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان بگذارید. تیم پشتیبانی تعمیر آنلاین در لحظه به مشکل شما رسیدگی می‌کنند.

06آیا حفظ امنیت حریم شخصی من هنگام حضور تکنسین تضمین می‌شود؟

بله؛ کارشناسان تعمیرآنلاین نه‌تنها از افراد امین و متعهد هستند، بلکه کلیه موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی و همچنین تست‌های روان‌شناسی مجموعه را گذرانده‌اند. همچنین همه متخصصان ما گواهی عدم‌سوءپیشنیه دارند.

07هزینه تعمیر لباسشویی پاکشوما را باید چگونه پرداخت کنم؟

در پایان کار و بعد از انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند. شما می‌توانید برای تسویه صورت‌حساب، مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

08هزینه تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما چقدر است؟

قیمت‌های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت‌های اعلام‌شده گروه نرخ‌گذاری اتحادیه است. تعمیرآنلاین به‌دلیل عرضه خدمات با حذف واسطه‌ها، معمولا هزینه‌ای پایین‌تر نرخ اتحادیه به مشتریان خود اعلام می‌کند. شما می‌توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

09اگر هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم، آیا باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟

بعد از حضور تعمیرکار تعمیرآنلاین و عیب‌یابی، اگر به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، فقط کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب‌یابی را بپردازید.

مجموعه تعمیر آنلاین نمایندگی بیش از ۶ برند مطرح ایرانی و اروپایی را بر عهده دارد و بهترین تعمیرکاران را برای عرضه خدمات تعمیرات لوازم خانگی گرد هم آورده است. توجه داشته باشید که تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در تعمیر آنلاین فقط با استفاده از قطعات اورجینال انجام می‌شود. به همین خاطر کلیه خدمات تعمیرات لوازم خانگی در این مجموعه با گارانتی معتبر و بدون قید و شرط ۶ ماهه به شما عزیزان عرضه می‌شود.

تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در محل

یکی از دغدغه‌های افراد هنگام خرابی لوازم خانگی، حمل‌ونقل دستگاه به تعمیرگاه است. این دغدغه هنگام خرابی ماشین لباسشویی چند برابر می‌شود. به همین خاطر مجموعه تعمیر آنلاین برای رفاه حال شما مشتریان عزیز و کاهش دردسرهای ناشی از حمل کالا، خدمات تعمیر لباسشویی پاکشوما در محل را عرضه می‌کند. به‌این ترتیب تعمیرکار لباسشویی پاکشوما بعد از ثبت سفارش، با شما تماس گرفته و در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به عیب‌یابی و تعمیر دستگاه اقدام می‌کند.

به‌علاوه، کلیه این خدمات با ۶ ماه ضمانت همراه است که خیال شما را از کیفیت خدمات راحت می‌کند. به‌این‌ترتیب چنانچه در این مدت دستگاه دوباره با همان مشکل قبلی مواجه شد، کارشناسان تعمیر آنلاین به‌صورت رایگان به درخواست شما رسیدگی می‌کنند.

تعمیر لباسشویی پاکشوما با قطعات اصل

عیب یابی ماشین لباسشویی پاکشوما

متخصصان تعمیر آنلاین در تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما تبحر و تجربه کافی دارند و در سریع‌ترین زمان ممکن عیب دقیق دستگاه را شناسایی می‌کنند. عیب‌یابی دقیق گام اول در تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما است که تعمیرکاران تعمیر آنلاین این مرحله را به دقت انجام می‌دهند. البته گاهی اوقات عیب دستگاه را می‌توانید از روی نشانه‌ها و عملکرد دستگاه حدس بزنید. از جمله رایج‌ترین درخواست‌های مشتریان تعمیر آنلاین برای تعمیر لباسشویی پاکشوما در تهران می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • سروصدای بالای ماشین لباسشویی هنگام خشک کردن لباس‌ها
 • تخلیه نشدن آب لباسشویی
 • وارد نشدن آب به دیگ در شروع فرایند شست‌وشو
 • نچرخیدن دیگ دستگاه
 • نمایش ارورهای مختلف روی نمایشگر
 • نشتی آب از زیر دستگاه
 • تمیز نشدن لباس‌ها بعد از اتمام کار لباسشویی
 • باز نشدن در ماشین لباسشویی پاکشوما

بعضی از ایرادات به‌راحتی و با آموزش تعمیر لباسشویی پاکشوما به‌صورت تلفنی برطرف می‌شوند. بااین‌حال بعضی دیگر از مشکلات حتما باید توسط تکنسین ماهر بررسی و رفع شوند. ازهمین‌رو توصیه می‌کنیم قبل از ثبت درخواست برای تعمیر حتما به بخش ایرادات متداول همین صفحه که راهنمای تعمیر لباسشویی پاکشوما است، سری بزنید. درصورتی‌که تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما به تخصص و مهارت تکنسین نیاز داشت، حتما درخواستتان را با تعمیر آنلاین در میان بگذارید.

خدمات تعمیرات لباسشویی پاکشوما در تعمیر آنلاین

خدمات تعمیر لباسشویی پاکشوما در تهران

سرعت، دقت و کیفیت از مهم‌ترین ویژگی‌های خدمات تعمیر لباسشویی پاکشوما در تعمیر آنلاین است. برای تعمیر لباسشویی پاکشوما در تهران فقط کافی است درخواستتان را در تعمیر آنلاین ثبت کنید تا کارشناس مربوطه در اسرع وقت در محل حاضر شود. از جمله خدمات تعمیرات لباسشویی پاکشوما در تعمیر آنلاین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعمیر برد لباسشویی پاکشوما
 • تعمیر تایمر لباسشویی دوقلو پاکشوما
 • تعمیر خشک کن لباسشویی دوقلو پاکشوما
 • تعمیر پمپ تخلیه لباسشویی پاکشوما

به یاد داشته باشید که تعمیر آنلاین تعمیر انواع قطعات ماشین لباسشویی پاکشوما را انجام می‌دهد. البته آموزش تعمیر لباسشویی پاکشوما از طریق تلفن یکی از خدمات کاربردی این مجموعه است که به شما کمک می‌کند ایرادات سطحی را خودتان در منزل برطرف کنید.

تعمیرات لباسشویی پاکشوما با قیمت عالی

هزینه تعمیر لباسشویی پاکشوما

نوع ایراد و قطعه آسیب‌دیده در هر دستگاه ممکن است با دیگری متفاوت باشد. ازهمین‌رو هزینه تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما قبل از عیب‌یابی و بررسی توسط متخصص مشخص نیست. بااین‌حال، تعمیرکاران تعمیر آنلاین برای رضایت و آرامش شما مشتریان عزیز قبل از شروع فرایند هزینه تعمیر لباسشویی پاکشوما را برآورد کرده و به شما اطلاع می‌دهند. سپس درصورت موافقت، فرایند تعمیر را آغاز می‌کنند. هزینه تعمیر لباسشویی پاکشوما معمولا شامل موارد زیر می‌شود:

 • هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار
 • قیمت قطعات ماشین لباسشویی پاکشوما
 • هزینه کارشناسی و عیب‌یابی دستگاه
 • اجرت تعمیرکار لباسشویی پاکشوما

تعمیر آنلاین به‌دلیل حذف واسطه‌ها هزینه‌ای پایین‌تر از نرخ اتحادیه به شما مشتریان عزیز اعلام می‌کند. همچنین کلیه خدمات تعمیر آنلاین شامل ۶ ماه گارانتی معتبر است. یعنی چنانچه قطعه تعویض‌شده در این مدت دچار خرابی شد، تعمیرکار تعمیر آنلاین به‌صورت رایگان اقدام به تعویض یا تعمیر عیب دستگاه خواهد کرد.

هزینه تعمیر لباسشویی پاکشوما

چرا باید تعمیرات لباسشویی پاکشوما را به تعمیرآنلاین بسپاریم؟

تعمیر آنلاین یکی از معتبرترین شرکت‌های خدماتی در تهران است که نمایندگی چندین برند مطرح ایرانی و اروپایی را برعهده دارد. کلیه خدمات این مجموعه شامل ۶ ماه گارانتی بی‌قیدوشرط است که کیفیت خدمات را تضمین می‌کند. همچنین کلیه قطعات تعویض‌شده در این مجموعه کاملا اورجینال هستند و به‌طورمستقیم از کارخانه تهیه می‌شوند. از طرفی تعمیر آنلاین امکان تعمیر لباسشویی پاکشوما در منزل در سریع‌ترین زمان ممکن را برایتان فراهم می‌آورد تا دستگاه دچار خرابی‌های ناشی از حمل‌ونقل نشود. برای ثبت سفارش به‌منظور دریافت خدمات تعمیر لباسشویی پاکشوما فقط کافی است با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا فرم ثبت سفارش خدمات را در همین صفحه پر کنید.

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تعمیر لباسشویی پاکشوما”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
021-45396

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه 8الی18 ___پنج شنبه ها 8 الی 15 ___ ایام تعطیل 10 الی 18

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

فرم آنلاین ثبت سفارش خدمات

ــ لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید ـــ

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.