بستن

همین الان فرم درخواست ثبت خدمات رو تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست ثبت خدمات
برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی

یخچال فریزرهای کره ای ال جی با قابلیت های همچون طراحی زیبا، ظرفیت و قیمت مناسب و بهره مندی از تکنولوژی های مدرن، در حال حاضر در بازارهای لوازم خانگی کشورهای مختلفی از جمله ایران عرضه گردیده و توانسته طرفداران بسیاری را کسب نماید.
هم اکنون جهت سفارش تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید الجی LG با تعمیرآنلاین تماس بگیرید و یا فرم درخواست کارشناس را تکمیل کنید.

سوالات متداول تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول یخچال فریزر و ساید با ساید ال جی

علت نشتی آب در یخچال فریزر ال جی چیست؟

Read More
۱_ برد کنترل دما خراب شده است. این قطعه ولتاژ مورد نیاز را به موتورهای کمپرسور و فن ارسال می کند. بنابراین در صورت خراب بودن آن، ارسال ولتاژ به سیستم خنک کننده متوقف می شود. با این وجود این امر به ندرت اتفاق افتاده و در صورت بروز این مشکل ابتدا به بررسی موارد زیر بپردازید. ۲_ خازن استارت معیوب است. این قطعه ولتاژ ارسالی به کمپرسور را در زمان راه اندازی افزایش می دهد. بنابراین عدم شروع به کار این قطعه باعث کار نکردن کمپرسور و در نتیجه سرد نکردن یخچال می شود. برای بررسی این قطعه از مولتی متر استفاده نمایید و در صورت نیاز قطعه را تعویض کنید. ۳_ ترمیستور دستگاه دچار مشکل شده است. این قطعه دمای یخچال را کنترل می کند و مقدار قابل قرائت را به صفحه کنترل ارسال می کند. بررسی ترمیستور نیاز به مولتی متر دارد. در واقع مقاومت ترمیستور باید با دمای یخچال تغییر کند. در این رابطه، خواندنن مقاله علت اصلی آبریزش یخچال را نیز به شما پیشنهاد میکنیم.

آب سردکن ساید بای ساید ال جی کار نمی کند، علت چیست؟

Read More
۱- فیلتر آب دستگاه دچار مشکل شده است. فیلتر آب دستگاه وظیفه حذف رسوبات از آب آشامیدنی مورد استفاده قرار گرفته است. به طور کلی فیلتر آب سایدبای سایدهای الجی باید هر ۶ ماه یکبار تعویض گردد. ۲- شیربرقی آب ورودی به دستگاه معیوب شده است. شیربرقی قطعه ای است که با استفاده از میدان الکترومغناطیس کار می کند و در هنگام فعال سازی، آب را به دیسپرس می فرستد. در واقع زمانی که دکمه مربوط به آب در صفحه نمایشگر انتخاب می شود، ولتاژ لازم به شیر سلنوئیدی منتقل شده تا آب به دیسپرس برسد. ۳- میکروسوئیچ دیسپرس آب سردکن خراب شده است. این قطعه یک سوئیچ تماسی لحظه ای است که در هنگام فعال شدن، انرژی لازم را به شیربرقی می فرستد.

یخچال فریزر الجی کار نمی کند، علت چیست؟

Read More
۱-اتصالات و یا ولتاژ ورودی دارای مشکل می باشد. در صورت کار نکردن یخچال فریزر ابتدا به بررسی ولتاژ و جریان ورودی به دستگاه با استفاده از مولتی متر بپردازید. همچنین از نبود مشکل در اتصالات دستگاه مطمئن شوید. ۲- قطع کننده مدار مینیاتوری (MCB) معیوب شده است. این امر یکی از دلایل رایج عدم کارکرد یخچال فریزر می باشد که بررسی و رفع آن نیاز به بررسی توسط تکنسین دارد. ۳- موتور دستگاه دچار مشکل شده است. در بسیاری از موارد یخچال فریزر بلافاصله پس از شروع به کار خاموش می شود و یا اصلاً شروع به کار نمی کند. در این موارد عموماً نیاز به تعویض موتور توسط کارشناس می باشد. ۴- کویل های کندانسور کثیف شده است. قطعه مذکور که در پشت دستگاه قرار گرفته است وظیفه تبدیل گاز با فشار و دمای بالا به مایع با فشار بالا را بر عهده دارد. در صورت تجمع آلودگی ها بر روی کویل های کندانسور دستگاه قادر به کارکرد موثر نخواهد بود و در نتیجه دستگاه خاموش خواهد شد.

یخچال فریزر الجی به صورت مداوم کار می کند، علت چیست؟

Read More
۱- کویل های کندانسور کثیف است. به طور کلی با عبور مبرد از داخل این کویل ها، گرما از دستگاه خارج می شود. تجمع آلودگی ها بر روی کویل های کندانسور باعث کارکرد پیوسته یخچال فریزر می شود. ۲- هیتر دیفراست معیوب شده است. به طور کلی این قطعه چندین بار در روز جهت ذوب کردن یخ های تجمع یافته بر روی کویل های تبخیرکننده فعال می شود. خرابی هیتر دیفراست موجب یخ زدگی کویل های تبخیرکننده و در نتیجه کارکرد پیوسته دستگاه می شود. ۳- ترموستات یخچال خراب است. اگر یخچال به طور پیوسته کار می کند، احتمال خرابی ترموستات وجود دارد. ترموستات وظیفه تعیین دمای کویل ها و در نتیجه روشن کردن هیتر دیفراست را بر عهده دارد. بررسی این قطعه با استفاده از مولتی متر انجام می شود. ۴- لاستیک درب معیوب شده است. بسته نشدن درب دستگاه باعث ورود هوای گرم (رطوبت) به محفظه یخچال و در نتیجه یخ زدگی کویل های تبخیرکننده می شود. به عبارت دیگر خرابی لاستیک درب باعث عدم کارکرد صحیح سیستم دیفراست دستگاه است.

یخساز ساید بای ساید ال جی کار نمی کند، علت چیست؟

Read More
دمای بخش فریزر دستگاه بالاتر از -۱۲ درجه سانتی گراد است. فشار آب کم است. شیربرقی دستگاه معیوب شده است. جهت بررسی قطعه مذکور از مولتی متر استفاده نمایید. ماژول یخساز دچار مشکل شده است. بررسی این قطعه نیاز به حضور تکنسین دارد. برد دستگاه قادر به تشخیص صحیح سطح یخ ساخته شده نمی باشد.

علت سروصدای بیش از حد ساید بای ساید الجی چیست؟

Read More
اگر ساید بای ساید الجی به خصوص در زمان باز بودن یکی از درب ها صدای زیادی ایجاد می کند، احتمال خرابی تبخیرکننده یا تیغه فن کندانسور وجود دارد. جهت رفع این مشکل ابتدا باید تیغه فن تبخیرکننده را بررسی کنید و در صورت وجود مانع در برابر حرکت آزادانه اقدام به برطرف کردن آن نمایید. اگر دستگاه در هنگام ساخت یخ سروصدای زیادی ایجاد می کند، احتمال خرابی شیربرقی وجود دارد. در واقع با گذشت زمان رسوبات درون شیر جمع شده و باعث بروز مشکل شده است. لازم به ذکر می باشد که رفع این عیب مستلزم تعویض قطعه است.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

۴ پاسخ به “تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی”

 1. فاطمه سادات کرمانی گفت:

  سلام وقت بخیر- من تازه ساید رو خریداری کردم قسمت بار ترک خورده و موقع بازکردن صدا میده این مشکل شامل گارانتی میشه؟

 2. سودایی گفت:

  من میخوام فیلتر سایدم عوض کنم شما برام انجامش میدین؟ فقط اینکه 5 ماهه خریدم فیلتر هم شامل گارانتی میشه؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   بله تمامی خدمات یخچال ال جی توسط تعمیر آنلاین صورت میگیرد . به علت اینکه قطعه مصرفی می باشد شامل گارانتی نمی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.