بستن

با توجه به اتمام ساعت کاری تعمیرآنلاین، جهت سفارش تعمیرات، فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

درخواست اعزام کارشناس
برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی

به تعمیرآنلاین نمایندگی آاگ AEG در ایران و مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی آاگ خوش آمدید. هم اکنون می توانید می توانید با کارشناسان ما گفتگو کنید و یا سفارش نصب و یا تعمیرات خود را ثبت نمایید.

تعمیر ظرفشویی ایندزیت

سوالات متداول تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی

ماشین لباسشویی ااگ آبریزش دارد
Read More
در اکثر لباسشویی های آاگ ، آبریزش از خرطومی اتصال جاروپودری به دیگ لباسشویی می باشد. معمولا تعویض این قطعه ساده بوده و تنها باید دو بست برای تعویض آن باز شود. در مرحله بعدی احتمال دارد لاستیک دور درب پوسیده شده باشد. در هگام در آوردن لباس حتما به این موضوع توجه کنید که اجسام تیز مثل سر زیپ به لاستیک گیر نکند و پاره نشود. در موارد محدود نیز پوسیدگی دیگ دچار پوسیدگی شده است. لطفا شلنگ های ورودی و خروجی را نیز بررسی کنید.
داخل لباسشویی آاگ آب جمع می شود.
Read More
دستگاه شما خاموش است و از برق هم کشیده شده است اما باز هم آب داخل مخزن دستگاه جمع می شود؟ شیربرقی یا والید سنسور دستگاه دچار آسیب شده است . این قطعه وظیفه کنترل ورود و خروج آب را در اختیار دارد. زمانی که به هر دلیلی قطعات داخلی شیربرقی فرسوده شود، لازم است که تعویض شود.
ماشین لباسشویی آاگ در هنگام خشک کردن صدا می دهد.
Read More
ین عیب در تمام لباسشویی ها ظاهر خواهد شد اما در لباسشویی AEG به علت کیفیت بالای قطعات ، در فاصله های زمانی طولانی تری رخ می دهد. سنگین ریختن بیش از حد و شستشوی پتوهای سنگین باعث بروز این عیب می شود . معمولا در صورتی که این عیب مربوط به دیگ لباسشویی آاگ باشد هزینه های سنگینی و البته تعمیرات زمان بری را در پی خواهد داشت و در این حالت بدون نیاز به تکنسین تعمیر لباسشویی آاگ ممکن نیست. تکنسین می بایست در هنگام حضور در منرل ، قطعات اصلی از جمله بلبرینگ ، شفت ، سه نظام و … را به صورت مرحله به مرحله بررسی کند و عیب دقیق را بیابید تا به صورت کاذب هزینه تراشی نکند . البته صدای ناهنجار فقط مربوط به دیگ نمی شود و ما بدترین حالت را در اینجا بیان کردیم
دلایل نمایش ارور E40 ماشین لباسشویی آاگ چیست؟
Read More
در صورتی که به درب دستگاه آاگ در زمان کارکرد فشار وارد شود، ارور E40 نمایش داده خواهد شد. از جمله دلایل دیگر نمایش این ارور خیس شدن قطعاتی همچون میکروسوئیچ است. پایان یافتن عمر مفید قطعاتی مانند میکروسوئیچ از دلایل دیگر ظاهر شدن ارور E40 است (عمر مفید میکروسوئیچ ۵ سال است). از دیگر دلایل خرابی و نمایش ارور E40 آسیب دیدگی برد دستگاه می باشد که در این صورت برای تعمیر لباسشویی آآگ نیاز به تعویض قطعه و حضور تکنسین می‌باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله ” ارور E40 لباسشویی آاگ AEG ” را مطالعه بفرمایید.
تکان خوردن ماشین لباسشویی آاگ
Read More
مهار ضربه های دیگ لباسشویی به اطراف و بدنه بر عهده کمک فنرهای لباسشویی می باشد . اگر بخواهیم مدل به مدل کمک فنرهای لباسشویی آاگ را توضیح دهیم ابتدا باید به مدل BELLA SL AEG اشاره کنیم که شامل چندین کمک به صورت کاملا ایستاده و یک کمک به صورت مورب می باشد . هر کمک یک نیرو مختص به خود را دارد که با نیوتون میخص می شود . برای مثال در مدل ۶۱۰ AEG دو عدد کمک فنر ۱۰۰ نیوتون در زیر دیگ وصل می گردد که ضربه ها را تحمل می کند. عمر مفید کمک فنرهای لباسشویی آاگ معمولا ده سال می باشد . کمک فنر ها در مدل های قدیمی به بدنه دیگ و کف دستگاه پیچ شده است اما در سری های جدید به کمک پین های خاردار نصب می گردد. به منظور افزایش عمر مفید کمک فنر لباسشویی ااگ ، از کم و زیاد ریختن لباس ها جدا خودداری فرمایید.
آبگیری ماشین لباسشویی آاگ قطع نمی شود.
Read More
وظیفه تنظیم سطح آبگیری بر عهده هیدرواستات ماشین لباسشویی می باشد . در لباسشویی آاگ ، هیدرواستات وظیفه دارد که سطح آب را تشخیص داده و از یک مقدار مشخص به بعد ، به تایمر فرمان قطع آب را دهد. تایمر پس از آن به شیربرقی لباسشویی آاگ اخطار قطع آبگیری را می دهد . هیدرواستات به وسیله شلنگی که به آن وصل است و میزان آب درون مخزن را تشخیص می دهد ، سطح آب لباسشویی را تنظیم می نماید.
تایمر لباسشویی آاگ، حین کار می ایستد و حرکت نمی کند؟
Read More
از اولین سری ماشین لباسشویی ااگ تا اواسط تولید سری ۵ لباسشویی آاگ ، تایمر نقش اساسی و به نوعی مغز دستگاه به حساب می آمد. تایمر از چندین چرخ دنده حساس ، ولوم چرخنده ، موتور تایمر تنظیم و پلاتین های قطع و وصل تشکیل شده است . متداول ترین ایراد تایمر در لباسشویی آاگ گیر کردن در حین شستشو می باشد . البته در برخی مدل ها نیز ایرادات تخصصی و مختص به همان مدل رخ می دهد. مثلا در لباسشویی LAVAMAT AEG 508 و AEG 538 ، در برخی موارد موتور در هنگام شستشو به روی دور تند می رود و اتصالی می کند که این ایراد نیز از تایمر است . اخرین مدل های تایمر آاگ ، تایمر های گرافیکی می باشد . به منظور افزایش عمر مفید تایمر در لباسشویی آاگ ، از برعکس چرخاندن ولوم خودداری کنید . تایمر لباسشویی آاگ باید در جهت عقربه های ساعت چرخانده شود.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

محاسبه آنلاین نرخ اجرت تعمیرات

دستگاه خود را انتخاب کنید مشکل وسیله خود را انتخاب کنید
قیمت حدودی اجرت تعمیر
-

توضیحات مورد نیاز

-

دستگاه خود را انتخاب کنید

مشکل وسیله خود را انتخاب کنید

قیمت حدودی تعمیر

توضیحات مورد نیاز

-

بلاگ و مطالب آموزشی

0 0 رای
به این مقاله رای دهید
مشترک شدن
مطلع شدن
guest
2 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
فیدبک ها
مشاهده تمام مباحثه ها
نجمی
نجمی

سلام وقتتون بخیر من دوهفته منزل نبودم وقتی برگشتم ساید ال جی من یخ هاش به هم چسبیده و ابریزش داره دستگاهم کف آشپزخونه هم کامل خیس بود مشکل از چی میتونه باشه؟ روزهای تعطیل هم اعزام تکنسین دارید؟

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  نجمی

احتمالا یخ ساز ساید بای ساید شما دچار اختلال کارکرد شده است و سیستم درین نیز به درستی کار خود را انجام نمی دهد. ابتدا یخساز را باز کرده و یخ زدایی نمایید و مجدد دستگاه را تست کنید. در صورت عدم رفع عیب اعزام تکنسین الزامی می باشد.

با رعایت پروتکل های بهداشتی
2
0
لطفا در این بحث شرکت کنیدx
()
x