تعمیر ماشین لباسشویی بکو

تعمیر ماشین لباسشویی

به صفحه رسمی نمایندگی بکو در ایران خوش آمدید. هم اکنون جهت سفارش به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو با تعمیرآنلاین تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ماشین لباسشویی بکو

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

ایرادات متداول ماشین لباسشویی بکو

در باکس های زیر از ایرادات متداول ماشین لباسشویی بکو مطلع شوید.

ماشین لباسشویی بکو آب را گرم نمی کند، علت چیست؟

نصب نادرست
نصب نادرست ماشین لباسشویی به نحوی که تخلیه ززودتر انجام شود باعث می شود که زمان لازم برای گرم کردن آب وجود نداشته باشد.
انتخاب برنامه نامناسب
هیتر خراب شده است.
هیتر به دلایل زیدی از جمله نوسانات برق، اتصال کوتاه و پایان عمر کاری (۱۰سال) معیوب می شود. در صورت خرابی این قطعه تنها راه حل تعویض آن می باشد.
سنسور دمایی دچار مشکل شده است.
با توجه به مدل دستگاه، ترموستات می تواند درون سیستم گرمایشی و یا بر روی درام به طور مجزا قرار گرفته باشد. این قطعه وظیفه کنترل دما را بر عهده دارد و در صورت نیاز سیگنال هایی را برای گرم کردن آب ارسال می کند.
برد دستگاه
به دلیل پیچیده بودن و گران قیمت بودن این قطعه، حضور تکنسین جهت بررسی و تعمیر آن الزامی است.

بیشتربیشتر

ماشین لباسشویی بکو نمی چرخد. علت چیست؟

بارگیری بیش از حد و یا نامتوازن و استفاده متوالی از دستگاه
مسدود شدن سیستم تخلیه
خرابی قفل و سوئیچ درب لباسشویی
تمامی مدل های لباسشویی دارای مکانیزم ایمنی هستند که، با قفل شدن درب لباسشویی، سیگنالی به برد دستگاه فرستاده می شود و به لباسشویی اجازه چرخیدن داده می شود. حال اگر قفل درب دستگاه خراب باشد (خرابی ممکن است به صورت مکانیکی و یا الکتریکی باشد) و قادر به قفل شدن نباشد، از چرخش دستگاه جلوگیری خواهد شد و در برخی از موارد اروری نمایش داده خواهد شد.
لغزش و یا پاره شدن تسمه
فرسودگی تسمه و خرابی قرقره موتور (قطعه ای که انرژی لازم برای چرخیدن را از موتور به تسمه و درنهایت به درام منتقل می کند)، از موارد دیگری است که می تواند از چرخیدن درام لباسشویی جلوگیری کند. بررسی این مورد نیاز به حضور تکنسین دارد.

بیشتربیشتر

ماشین لباسشویی بکو تخلیه نمی کند!!

عدم تخلیه لباسشویی، دلایل مختلفی می تواند داشته باشد، که در ذیل به توضیح برخی از این عوامل پرداخته شده است:

شیلنگ تخلیه: بررسی کنید که، شیلنگ تخلیه لباسشویی مسدود نشده باشد. همچنین طول بیش از حد استاندارد شیلنگ تخلیه، موجب عدم تخلیه دستگاه می شود.
فیلتر: انسداد فیلتر هوا می تواند از تخلیه مناسب دستگاه جلوگیری کند. جهت بررسی فیلتر، ابتدا با قرار دادن شیلنگ تخلیه بر روی زمین، اقدام به تخلیه دستگاه نمایید (در برخی از مدل ها، شیلنگ تخلیه در نزدیکی فیلتر قرار داده شده است). سپس فیلتر هوا را باز کرده و آن را تمیز و در صورت نیاز تعویض کنید. جهت بررسی فیلتر هوا به دلیل احتمال وجود آب در آن، احتیاط نمایید.
پمپ تخلیه: نحوه حرکت پروانه داخل پمپ تخلیه را بررسی کنید و در صورت وجود مانع، اقدام به برطرف کردن آن نمایید. همچنین اگر در زمان تخلیه دستگاه صدایی شنیده نمی شود، احتمال خرابی پمپ وجود دارد. جهت بررسی این قطعه از مولتی متر استفاده نمایید.
برای بررسی بیشتر مقاله عدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی را بخوانید.

بیشتربیشتر

درب لباسشویی بکو در پایان چرخه کاری باز نمی شود، راه حل چیست؟

سیستم تخلیه دچار مشکل شده است: اگر در درام آب وجود دارد، برنامه spin and drain (چرخش و تخلیه) را انتخاب کنید. اگر پس از اتمام برنامه، همچنان آب در درام وجود داشت، سیستم تخلیه دچار مشکل شده است. جهت رفع این عیب، به پاسخ سوال مربوطه در بالا مراجعه نمایید.
دستگیره و سوئیچ قفل درب خراب شده است: دستگیره درب را به صورت ظاهری و سوئیچ قفل درب را با مولتی متر بررسی کنید و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن نمایید.

بیشتربیشتر

لباسشویی بکو آب گیری نمی کند، راه حل چیست؟

شیر و شیلنگ های ورودی آب را بررسی کنید.
محفظه فشار را چک کنید.
اگر محفظه فشار ماشین لباسشویی شما مسدود شده باشد، هوا می تواند وارد لوله فشار شود. این امر باعث روشن ماندن سوئیچ فشار می شود. جهت رفع این مشکل، محفظه فشار را خارج کنید و آن را تمیز کنید و در صورت آن را تعویض نمایید.
حسگر تشخیص دهنده سطح آب را بررسی کنید.
این حسگر در پشت کنترل پنل قرار دارد. پس از باز کردن کنترل پنل، این قطعه را با اهم سنج چک کنید و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن نمایید.
شیربرقی لباسشویی را بررسی کنید.
آب ورودی به لباسشویی از طریق شیربرقی تأمین می شود. در نتیجه یکی از دلایل پرنشدن لباسشویی می تواند خرابی این قطعه باشد. جهت رفع این مشکل، ابتدا فیلتر کوچک قرار گرفته در شیربرقی را چک کنید و در صورت مشاهده رسوبات تجمع یافته، اقدام به برطرف کردن آن نمایید. سپس با استفاده از یک مولتی متر اتصال قطعه مذکور را چک کنید.

بیشتربیشتر

ماشین لباسشویی بکو شروع به کار نمی کند، علت چیست؟

اگر لباسشویی بکو شما شروع به کار نمی کند، ابتدا دستگاه را ریست نمایید. جهت ریست دکمه های start، pause و cancel را به طور همزمان ۳-۵ ثانیه فشار دهید. اگر پس از ریست کردن مشکل برطرف نشد،عوامل ذیل می تواند باعث بروز این مشکل شده باشد:

قفل و سوئیچ درب: پس از بررسی ظاهری، با استفاده از مولتی متر اتصال سوئیچ را چک کنید.
استفاده متوالی از لباسشویی: این کار باعث داغ شدن دستگاه و عدم کارکرد مجدد خواهد شد.
خرابی دکمه های start و تایمر
بروز مشکل در برد کنترل اصلی: اگر برد لباسشویی ولتاژ مناسب را برای فعال شدن قسمت های مختلف دستگاه تأمین نکند، لباسشویی شروع به کار نخواهد کرد. بررسی برد دستگاه به دلیل پیچیدگی بیش از حد و همچنین گران بودن این قطعه، نیاز به حضور تکنسین مجرب دارد.

بیشتربیشتر

علت لرزش زیاد و تکان خوردن ماشین لباسشویی بکو چیست؟

ابتدا پایه های ماشین لباسشویی بکو خود را ریگلاژ کنید و در صورت عدم رفع عیب کمک فنرهای لباسشویی را تعویض کنید. کمک فنر شامل دو یا سه عدد می باشد که دیگ ماشین لباسشویی را به کابین دستگاه قفل کرده است.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01برای تعمیر لباسشویی بکو BEKO چه اقدامی انجام دهیم؟

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

02آیا شرکت تعمیرآنلاین معتبر می‌باشد؟

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه‌های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می‌باشد.

03در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می‌باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

04خدمات صورت گرفته در تعمیرات چه مدت ضمانت دارد؟

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می‌باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی‌باشد.

05در صورت بروز مجدد عیب آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه‌ای نباید پرداخت کنید.

06آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می‌باشند، تمامی موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می‌باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده‌اند.

07نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند و شما می‌توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

08آیا هزینه تعمیرات بر اساس نرخ مشخصی می‌باشد؟

بله. تمامی قیمت‌های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت‌های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می‌باشد. شما می‌توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

09در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم آیا باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید.

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تعمیر ماشین لباسشویی بکو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت سفارش خدمات
021-45396
1

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟
پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت. ساعت کاری مجموعه: شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18
02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟
خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.
ساعات کاری تعمیرآنلاین شنبه تا چهارشنبه ها8 الی 20پنجشنبه ها 8 الی 18جمعه ها وایام تعطیل 10 الی 18