بستن

همین الان فرم درخواست ثبت خدمات رو تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست ثبت خدمات
برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر ماشین لباسشویی بکو

به صفحه رسمی نمایندگی بکو در ایران خوش آمدید. هم اکنون جهت سفارش به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو با تعمیرآنلاین تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

 
 
تعمیر لباسشویی بکو

سوالات متداول تعمیر ماشین لباسشویی بکو

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول تعمیر ماشین لباسشویی بکو

ماشین لباسشویی بکو آب را گرم نمی کند، علت چیست؟

Read More
نصب نادرست نصب نادرست ماشین لباسشویی به نحوی که تخلیه ززودتر انجام شود باعث می شود که زمان لازم برای گرم کردن آب وجود نداشته باشد. انتخاب برنامه نامناسب هیتر خراب شده است. هیتر به دلایل زیدی از جمله نوسانات برق، اتصال کوتاه و پایان عمر کاری (۱۰سال) معیوب می شود. در صورت خرابی این قطعه تنها راه حل تعویض آن می باشد. سنسور دمایی دچار مشکل شده است. با توجه به مدل دستگاه، ترموستات می تواند درون سیستم گرمایشی و یا بر روی درام به طور مجزا قرار گرفته باشد. این قطعه وظیفه کنترل دما را بر عهده دارد و در صورت نیاز سیگنال هایی را برای گرم کردن آب ارسال می کند. برد دستگاه به دلیل پیچیده بودن و گران قیمت بودن این قطعه، حضور تکنسین جهت بررسی و تعمیر آن الزامی است.

ماشین لباسشویی بکو نمی چرخد. علت چیست؟

Read More
بارگیری بیش از حد و یا نامتوازن و استفاده متوالی از دستگاه مسدود شدن سیستم تخلیه خرابی قفل و سوئیچ درب لباسشویی تمامی مدل های لباسشویی دارای مکانیزم ایمنی هستند که، با قفل شدن درب لباسشویی، سیگنالی به برد دستگاه فرستاده می شود و به لباسشویی اجازه چرخیدن داده می شود. حال اگر قفل درب دستگاه خراب باشد (خرابی ممکن است به صورت مکانیکی و یا الکتریکی باشد) و قادر به قفل شدن نباشد، از چرخش دستگاه جلوگیری خواهد شد و در برخی از موارد اروری نمایش داده خواهد شد. لغزش و یا پاره شدن تسمه فرسودگی تسمه و خرابی قرقره موتور (قطعه ای که انرژی لازم برای چرخیدن را از موتور به تسمه و درنهایت به درام منتقل می کند)، از موارد دیگری است که می تواند از چرخیدن درام لباسشویی جلوگیری کند. بررسی این مورد نیاز به حضور تکنسین دارد.

ماشین لباسشویی بکو تخلیه نمی کند!!

Read More
عدم تخلیه لباسشویی، دلایل مختلفی می تواند داشته باشد، که در ذیل به توضیح برخی از این عوامل پرداخته شده است: شیلنگ تخلیه: بررسی کنید که، شیلنگ تخلیه لباسشویی مسدود نشده باشد. همچنین طول بیش از حد استاندارد شیلنگ تخلیه، موجب عدم تخلیه دستگاه می شود. فیلتر: انسداد فیلتر هوا می تواند از تخلیه مناسب دستگاه جلوگیری کند. جهت بررسی فیلتر، ابتدا با قرار دادن شیلنگ تخلیه بر روی زمین، اقدام به تخلیه دستگاه نمایید (در برخی از مدل ها، شیلنگ تخلیه در نزدیکی فیلتر قرار داده شده است). سپس فیلتر هوا را باز کرده و آن را تمیز و در صورت نیاز تعویض کنید. جهت بررسی فیلتر هوا به دلیل احتمال وجود آب در آن، احتیاط نمایید. پمپ تخلیه: نحوه حرکت پروانه داخل پمپ تخلیه را بررسی کنید و در صورت وجود مانع، اقدام به برطرف کردن آن نمایید. همچنین اگر در زمان تخلیه دستگاه صدایی شنیده نمی شود، احتمال خرابی پمپ وجود دارد. جهت بررسی این قطعه از مولتی متر استفاده نمایید. برای بررسی بیشتر مقاله عدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی را بخوانید.

درب لباسشویی بکو در پایان چرخه کاری باز نمی شود، راه حل چیست؟

Read More
سیستم تخلیه دچار مشکل شده است: اگر در درام آب وجود دارد، برنامه spin and drain (چرخش و تخلیه) را انتخاب کنید. اگر پس از اتمام برنامه، همچنان آب در درام وجود داشت، سیستم تخلیه دچار مشکل شده است. جهت رفع این عیب، به پاسخ سوال مربوطه در بالا مراجعه نمایید. دستگیره و سوئیچ قفل درب خراب شده است: دستگیره درب را به صورت ظاهری و سوئیچ قفل درب را با مولتی متر بررسی کنید و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن نمایید.

لباسشویی بکو آب گیری نمی کند، راه حل چیست؟

Read More
شیر و شیلنگ های ورودی آب را بررسی کنید. محفظه فشار را چک کنید. اگر محفظه فشار ماشین لباسشویی شما مسدود شده باشد، هوا می تواند وارد لوله فشار شود. این امر باعث روشن ماندن سوئیچ فشار می شود. جهت رفع این مشکل، محفظه فشار را خارج کنید و آن را تمیز کنید و در صورت آن را تعویض نمایید. حسگر تشخیص دهنده سطح آب را بررسی کنید. این حسگر در پشت کنترل پنل قرار دارد. پس از باز کردن کنترل پنل، این قطعه را با اهم سنج چک کنید و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن نمایید. شیربرقی لباسشویی را بررسی کنید. آب ورودی به لباسشویی از طریق شیربرقی تأمین می شود. در نتیجه یکی از دلایل پرنشدن لباسشویی می تواند خرابی این قطعه باشد. جهت رفع این مشکل، ابتدا فیلتر کوچک قرار گرفته در شیربرقی را چک کنید و در صورت مشاهده رسوبات تجمع یافته، اقدام به برطرف کردن آن نمایید. سپس با استفاده از یک مولتی متر اتصال قطعه مذکور را چک کنید.

ماشین لباسشویی بکو شروع به کار نمی کند، علت چیست؟

Read More
اگر لباسشویی بکو شما شروع به کار نمی کند، ابتدا دستگاه را ریست نمایید. جهت ریست دکمه های start، pause و cancel را به طور همزمان ۳-۵ ثانیه فشار دهید. اگر پس از ریست کردن مشکل برطرف نشد،عوامل ذیل می تواند باعث بروز این مشکل شده باشد: قفل و سوئیچ درب: پس از بررسی ظاهری، با استفاده از مولتی متر اتصال سوئیچ را چک کنید. استفاده متوالی از لباسشویی: این کار باعث داغ شدن دستگاه و عدم کارکرد مجدد خواهد شد. خرابی دکمه های start و تایمر بروز مشکل در برد کنترل اصلی: اگر برد لباسشویی ولتاژ مناسب را برای فعال شدن قسمت های مختلف دستگاه تأمین نکند، لباسشویی شروع به کار نخواهد کرد. بررسی برد دستگاه به دلیل پیچیدگی بیش از حد و همچنین گران بودن این قطعه، نیاز به حضور تکنسین مجرب دارد.

تایمر لباسشویی آاگ، حین کار می ایستد و حرکت نمی کند؟

Read More
از اولین سری ماشین لباسشویی ااگ تا اواسط تولید سری ۵ لباسشویی آاگ ، تایمر نقش اساسی و به نوعی مغز دستگاه به حساب می آمد. تایمر از چندین چرخ دنده حساس ، ولوم چرخنده ، موتور تایمر تنظیم و پلاتین های قطع و وصل تشکیل شده است . متداول ترین ایراد تایمر در لباسشویی آاگ گیر کردن در حین شستشو می باشد . البته در برخی مدل ها نیز ایرادات تخصصی و مختص به همان مدل رخ می دهد. مثلا در لباسشویی LAVAMAT AEG 508 و AEG 538 ، در برخی موارد موتور در هنگام شستشو به روی دور تند می رود و اتصالی می کند که این ایراد نیز از تایمر است . اخرین مدل های تایمر آاگ ، تایمر های گرافیکی می باشد . به منظور افزایش عمر مفید تایمر در لباسشویی آاگ ، از برعکس چرخاندن ولوم خودداری کنید . تایمر لباسشویی آاگ باید در جهت عقربه های ساعت چرخانده شود.

علت لرزش زیاد و تکان خوردن ماشین لباسشویی بکو چیست؟

Read More
ابتدا پایه های ماشین لباسشویی بکو خود را ریگلاژ کنید و در صورت عدم رفع عیب کمک فنرهای لباسشویی را تعویض کنید. کمک فنر شامل دو یا سه عدد می باشد که دیگ ماشین لباسشویی را به کابین دستگاه قفل کرده است.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی بکو

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

۷ پاسخ به “تعمیر ماشین لباسشویی بکو”

 1. احمد گفت:

  سلام من لباسشویی بکو دارم اب داخلش نمیاد که شروغ ب شستن کنه چیکار کنم؟ ساکن ایلام هستم

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   ابتدا این موضوع را بررسی کنید که آیا دستگاه به مرحله آب گیری اولیه می رسد یا اینکه کلا استارت نمی خورد. اگر درب دستگاه قفل نشود و دستگاه استارت نخورد دلایل زیادی از جمله خرابی دکمه ها، میکروسوییچ و برد و … می باشد اما اگر دستگاه استارت میخورد اما آبگیری صورت نمیگیرد، به احتمال زیاد شیربرقی لباسشویی خراب است.

 2. اشتیانی گفت:

  با شرکتتون تماس گرفتم چند سوال جزیی درباره با لباسشوییم داشتم.با حوصله ودقیق جوابگو بودند.الان سایتتون رو دیدم خواستم از بابت جوابگویی سریع و دقیق پرسنل تشکر کنم.ممنون

 3. محسنی گفت:

  ممنون از اقای حداد که اومدن دستگاه من که ابگیری نمیکرد رو تعمیر کردن ما فکر میکردیم چون قدیمیه دیکه درست نمیشه خیلی راضی بود مرسی

 4. مهناز گفت:

  سلام وقتتون بخیر ممنونم از اقای علیشاه تکنسین خوبتون که ایراد دستگاه منو برطرف کردن و در پایان کار بصورت الکترونیکی فاکتور برام از طرف شرکت ارسال شد

 5. مبینا گفت:

  ماشین لباسشویی بکو روشن میشه ولی دکمه استارت یا همون پلی رو میزنم ویاپیچ تنظیم رو میچرخونم چند ثانیه کدcl on نوشته میشه ومجددمیره صفحه نمایش مجدد همون علامت استارت رو نشون میده.مشکل چیه؟ سپاس

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   دستگاه شما قفل کودک شده است و ایراد فنی ندارد. عکس پنل دستگاه را برای تیم پشتیبانی ارسال نمایید تا شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.