تعمیر لباسشویی بکو

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی بکو و مدل‌های متنوع آن در ایران است. متخصصان تعمیر آنلاین افراد آموزش‌دیده و ماهری هستند که به کلیه ایرادات ماشین لباسشویی beko اشراف دارند و در زمان کوتاه، باکیفیت‌ترین خدمات را به شما عزیزان عرضه می‌کنند. کلیه فرایند تعمیرات از عیب یابی ماشین لباسشویی بکو گرفته تا تعمیر یا تعویض قطعات، در منزل شما و بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه انجام می‌شود.

برای انجام تعمیر ماشین لباسشویی بکو در محل فقط کافی است از طریق دکمه زیر، سفارش خدمات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به درخواستتان رسیدگی کنند. برای بهره‌مندی از خدمات نمایندگی لباسشویی بکو با ما در تماس باشید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ماشین لباسشویی بکو

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول ماشین لباسشویی بکو

در باکس های زیر از ایرادات متداول ماشین لباسشویی بکو مطلع شوید.

گرم نشدن آب لباسشویی

نصب نادرست ماشین لباسشویی و انتخاب برنامه نامناسب از رایج‌ترین دلایل گرم نشدن آب لباسشویی beko است. علاوه‌بر این‌ها، خرابی هیتر، ترموستات و برد دستگاه می‌تواند باعث گرم نشدن آب شود که باید تعمیر آن را به متخصص بسپارید. عمر مفید هیترها معمولا ۱۰ سال است و بعد از این مدت باید آن‌ها را تعویض کنید.

بیشتربیشتر

نچرخیدن دیگ

مسدود شدن سیستم تخلیه، خرابی قفل و سوئیچ درب لباسشویی بکو، فرسودگی تسمه و خرابی قرقره موتور از جمله دلایل نچرخیدن درام لباسشویی است. عیب‌یابی و تعمیر هرکدام از این قطعات به تخصص تعمیرکار نیاز دارد. البته استفاده از ظرفیت بیش از حد توان دستگاه نیز ممکن است باعث نچرخیدن دیگ شود که در این صورت باید حجم لباس‌ها را کم کنید.

بیشتربیشتر

تخلیه نشدن آب دستگاه

مسدود شدن شیلنگ تخلیه، انسداد فیلتر هوا و خرابی پمپ تخلیه از جمله دلایل تخلیه نشدن آب است. با تمیز کردن شیلنگ تخلیه و فیلتر هوا می‌توانید این مشکل را حل کنید. درغیراین‌صورت، تعمیرکار باید پمپ تخلیه را بررسی و تعمیر کند.

بیشتربیشتر

باز نشدن درب لباسشویی بکو

وجود آب در درام و تخلیه نشدن آب دستگاه باعث باز نشدن سوئیچ قفل می‌شود. خرابی دستگیره یا سوئیچ قفل درب لباسشویی نیز باعث این مشکل شده که باید توسط تعمیرکار تعویض شود.

بیشتربیشتر

آب‌گیری نکردن لباسشویی

مسدود بودن شیلنگ ورودی، انسداد محفظه فشار دستگاه، باز ماندن در و همچنین خرابی شیر برقی باعث وارد نشدن آب به دستگاه می‌شود.

بیشتربیشتر

کار نکردن لباسشویی

بعد از بروز این مشکل، در مرحله اول دستگاه را ریست کنید. برای این کار دکمه‌های pause، start و cancel را ۳ تا ۵ ثانیه فشار دهید. درصورت برطرف نشدن مشکل، بررسی قفل و سوئیچ در و همچنین عیب‌یابی برد کنترل اصلی ضروری است که نیاز به حضور تکنسین دارد.

بیشتربیشتر

لرزش شدید دستگاه

برای رفع لرزش پیش از هرچیز، پایه‌های ماشین لباسشویی را تراز کنید. درصورت رفع نشدن مشکل، باید کمک‌فنرها توسط تکنسین عوض شود.

بیشتربیشتر

صدای زیاد لباسشویی

استفاده بیش از حد ظرفیت دستگاه و استفاده طولانی‌مدت از ماشین لباسشویی باعث تولید صدا هنگام خشک‌کن می‌شود. رفع این مشکل معمولا زمان‌بر است و حدود ۳ تا ۷ روز طول می‌کشد.

بیشتربیشتر

ایجاد لک روی لباس‌ها

جرم و رسوبات داخل دیگ باعث ایجاد لک روی لباس‌ها بعد از اتمام شست‌وشو می‌شود. برای رفع این مشکل باید برای جرم‌زدایی و رسوب‌زدایی اقدام کنید.

بیشتربیشتر

خاموش شدن ناگهانی حین کار

درصورت درست بودن اتصالات برقی، در بسیاری از مواقع، خاموش شدن دستگاه به‌دلیل سوختن آی‌سی برد لباسشویی است که نیاز به تعویض دارد.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چگونه می‌توانم از خدمات تعمیر لباسشویی بکو در محل بهره‌مند شوم؟

برای ثبت سفارش می‌توانید با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا در سایت فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از ۶۰ دقیقه به‌منظور هماهنگی زمان با شما تماس خواهد گرفت.

02آیا شرکت تعمیرآنلاین معتبر است؟

تعمیرآنلاین به‌عنوان برند ثبت‌شده شرکت امید ضمانت پارسیان، کلیه مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه‌های مربوطه را داشته و با کد آیسیک و تحت نظارت سازمان اصناف ایران فعالیت می‌کند.

03اگر از تکنسین اعزامی رضایت نداشته باشم، باید چه کار کنم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین است. پس درصورتی‌که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام، انتقاد یا اعتراضی داشتید، فقط کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید. تیم پشتیبانی تعمیرآنلاین در لحظه به مشکل شما رسیدگی خواهد کرد.

04آیا خدمات تعمیر آنلاین شامل گارانتی است؟

بله؛ کلیه قطعات تعویض‌شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت است. توجه داشته باشید که قطعات زینتی مانند کشو، شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی گارانتی ندارد.

05اگر بعد از تعمیر، دستگاه دوباره با همان مشکل قبلی مواجه شد، باید چه کار کنم؟

درصورتی‌که در مدت زمان گارانتی، دستگاه شما با همان مشکل قبلی مواجه شد، فقط کافی است با ما تماس بگیرید و مشکل را بیان کنید. متخصصان تعمیر لباسشویی بکو بدون دریافت هزینه، نسبت به تعمیر مجدد دستگاه شما اقدام خواهند کرد.

06آیا امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل حفظ خواهد شد؟

بله؛ مهم‌ترین ویژگی تعمیرکاران تعمیرآنلاین تعهد آن‌ها است. کلیه متخصصان مجموعه ما گواهی عدم سوءپیشینه داشته و موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده‌اند. از طرفی همه کارکنان تعمیرآنلاین تست‌های روان‌شناسی مجموعه را با موفقیت با پشت سر گذاشته‌اند.

07هزینه تعمیر لباسشویی بکو را باید چه زمانی پرداخت کنم؟

در پایان کار و بعد از انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند. شما می‌توانید در انتهای کار برای تسویه صورت‌حساب، مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

08هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بکو چقدر است؟

هزینه تعمیر لباسشویی بکو قبل از عیب‌یابی توسط تکنسین مشخص نیست. بااین‌حال، به شما اطمینان می‌دهیم که هزینه خدمات تعمیراتی تعمیرآنلاین پایین‌تر از نرخ اتحادیه است. همچنین قیمت قطعات ماشین لباسشویی بکو را می‌توانید از طریق سایت رسمی بکو مشاهده کنید.

09اگر بعد از حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم، آیا باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟

بعد از حضور تعمیرکار و انجام فرایند عیب‌یابی، اگر از انجام تعمیرات منصرف شوید، فقط کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب‌یابی را بپردازید. به‌این‌ترتیب، نیازی به پرداخت هزینه اضافه نیست.

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در منزل

جابه‌جایی دستگاه برای تعمیر احتمال وارد شدن آسیب‌های بیشتر به آن را افزایش می‌دهد. از طرفی حمل لوازم خانگی کار دشواری است که از عهده یک نفر به‌تنهایی برنمی‌آید. ازهمین‌رو، تیم متخصص تعمیر آنلاین انواع تعمیرات لوازم خانگی را در محل شما انجام می‌دهند. فرقی نمی‌کند در کدام منطقه از تهران زندگی می‌کنید؛ برای دریافت خدمات تعمیرات لباسشویی بکو فقط کافی است با ما تماس بگیرید یا فرم ثبت سفارش خدمات را پر کنید. در ادامه خدمات تعمیر آنلاین را بیشتر برایتان شرح می‌دهیم.

انجام تعمیرات لباسشویی بکو در محل و بدون نیاز به جابه‌جایی

عیب یابی ماشین لباسشویی بکو

عیب‌یابی یک کار تخصصی است که باید توسط تعمیر کار ماشین لباسشویی بکو انجام شود. البته شما با دیدن مشاهده‌هایی مانند لرزش دستگاه، تخلیه نشدن آب، از کار افتادن تایمر و باز نشدن درب لباسشویی بکو می‌توانید به وجود مشکلاتی در عملکرد دستگاه پی ببرید؛ اما عیب‌یابی دستگاه کار تکنسین است. بعد از تایید درخواست شما، تعمیر کار ماشین لباسشویی بکو به منزل شما اعزام می‌شود. کارشناس با استفاده از ابزار مخصوص یا با تکیه بر دانش فنی خود، عیب دستگاه شما را پیدا کرده و فرایند تعمیر را آغاز می‌کند. از جمله رایج‌ترین دلایل برای درخواست تعمیرات لباسشویی بکو می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • گرم نشدن آب لباسشویی beko
 • نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی
 • تخلیه نشدن آب داخل دستگاه
 • باز نشدن درب لباسشویی بکو
 • آبگیری نکردن لباسشویی بکو
 • لرزش‌های شدید ماشین لباسشویی

گاهی اوقات رفع عیب دستگاه فقط با تعویض قطعات ممکن است. اگر لباسشویی بکو اصل دارید، توصیه می‌کنیم وسایل موردنیاز را از نمایندگی قطعات لباسشویی بکو خریداری کنید. تعمیر آنلاین ضمن عرضه خدمات تعمیراتی با قطعات اصل، امکان خرید قطعات فابریک بکو را برای شما هم‌وطنان عزیز در سراسر ایران فراهم کرده است.

عیب یابی ماشین لباسشویی بکو؛ گام اول تعمیر دستگاه

مراحل دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی beko

اگر به‌دنبال راهی برای تعمیر لباسشویی بکو در محل هستید، تعمیر آنلاین در خدمت شما است. مراحل دریافت خدمات از تعمیر‌آنلاین به شرح زیر است:

 1. ثبت سفارش: سفارش تعمیر ماشین لباسشویی بکو را از طریق فرم ثبت سفارش یا تماس تلفنی با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ ثبت کنید.
 2. هماهنگی برای اعزام تکنسین: در کمتر از یک ساعت بعد از ثبت سفارش، اپراتورهای ما با شما تماس می‌گیرند تا زمان اعزام نیروی متخصص را به شما اعلام کنند.
 3. اعزام نیرو: در زمان مقرر، تعمیر کار ماشین لباسشویی بکو در محل شما حاضر می‌شود.
 4. عیب‌یابی و اعلام هزینه: تکنسین با بررسی دستگاه، عیب آن را پیدا کرده، سپس هزینه تعمیر و قیمت قطعات ماشین لباسشویی بکو را به‌طورشفاف به شما اعلام می‌کند.
 5. شروع فرایند تعمیر: تکنسین بعد از دریافت تاییدیه از شما، فرایند تعمیر لباسشویی beko را آغاز می‌کند.
 6. ارائه فاکتور و ضمانت‌نامه: بعد از اتمام کار و تست نهایی، تکنسین فاکتور و برچسب ضمانت‌نامه ۶ ماهه را به شما مشتری عزیز تقدیم می‌کند.
 7. پرداخت هزینه: در نهایت شما هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بکو را می‌توانید به حساب مجموعه تعمیر آنلاین یا تکنسین پرداخت کنید.

تعمیر آنلاین نمایندگی لباسشویی بکو است و همواره تلاش می‌کند تا با عرضه باکیفیت‌ترین خدمات، لبخند رضایت را به لبان شما مشتریان عزیز بنشاند.

دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بکو در محل با یک تماس ساده

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی لباسشویی بکو

تعمیر آنلاین مفتخر است که نمایندگی لباسشویی بکو را برعهده دارد و خدمات تعمیراتی را بدون واسطه و با استفاده از قطعات اورجینال عرضه می‌کند. تکنسین‌های تعمیر آنلاین کلیه دوره‌های تخصصی تعمیر لباسشویی بکو را گذرانده‌اند و در تعمیر انواع مدل‌های لباسشویی beko تبحر دارند. با استفاده از خدمات تعمیر آنلاین از مزایای زیر بهره‌مند خواهید شد:

 • استفاده از قطعات فابریک لباسشویی بکو
 • ارائه گارانتی ۱ تا ۶ ماهه و خدمات پس از فروش
 • عیب یابی لباسشویی بکو توسط تکنسین‌های آموزش‌دیده
 • قیمت به‌صرفه و پایین‌تر از نرخ اتحادیه
 • شفاف بودن هزینه‌های تعمیر
 • خدمت‌رسانی سریع، دقیق و باکیفیت

هدف مجموعه تعمیرآنلاین آرامش و جلب رضایت شما مشتریان عزیز است و در راه رسیدن به این هدف، از هیچ‌کاری فروگذار نمی‌کند.

۶ ماه پشتیبانی و خدمات پس از فروش تعمیرات لباسشویی بکو

کلیه خدمات تعمیر لباسشویی بکو تعمیرآنلاین با ضمانت ۶ ماهه عرضه می‌شود؛ یعنی همه مشتریان ما تا ۶ ماه بعد از دریافت خدمات تعمیر لباسشویی beko از پشتیبانی متخصصان تعمیر آنلاین بهره‌مند خواهند شد. با استفاده از برچسب ضمانت‌نامه، چنانچه دستگاه شما در مدت‌زمان معلوم با همان مشکل قبلی مواجه شود، تعمیرآنلاین موظف به ارائه خدمات بدون دریافت هزینه است.

تعمیر لباسشویی beko با ضمانت ۶ ماهه؛ بزرگ‌ترین مزیت تعمیرآنلاین

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی beko

شفافیت و صداقت یکی از مهم‌ترین اصول کاری تعمیرآنلاین است. ازهمین‌رو، قبل از شروع فرایند تعمیر، هزینه نهایی دریافت خدمات به شما عزیزان اعلام می‌شود و سپس تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی بکو را شروع می‌کند. در فاکتور نهایی می‌توانید جزئیات زیر را مشاهده کنید:

 • هزینه ایاب و ذهاب تعمیر کار لباسشویی بکو
 • قیمت قطعات ماشین لباسشویی بکو
 • هزینه کارشناسی و عیب‌یابی

اطلاع از جزئیات هزینه‌ها حق مشتری است. ازهمین‌رو بعد از تست نهایی دستگاه و اطمینان از عملکرد آن، فاکتور هزینه با جزئیات کامل تقدیم شما عزیزان می‌شود.

تعمیرآنلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی بکو

تعمیر کلیه لوازم خانگی خود را به تعمیر آنلاین بسپارید تا خیالتان بابت کیفیت خدمات و قطعات استفاده‌شده در دستگاهتان راحت باشد. تعمیر آنلاین با حذف واسطه‌ها و تعمیر لباسشویی بکو با قطعات اصل و فابریک به‌صرفه‌ترین و باکیفیت‌ترین خدمات را به شما عزیزان عرضه می‌کند. برای ثبت سفارش فقط کافی است از طریق سایت، اقدام کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.

نظرات کاربران

Be the first to review “تعمیر لباسشویی بکو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.