تعمیر ماکروفر و ماکروویو سامسونگ

تعمیر ماکروفر و ماکروویو

به تعمیرآنلاین مرکز تخصصی تعمیرات ماکروفر و ماکروویو سامسونگ خوش آمدید .

روشن است که امروزه دستگاه ماکروفر سامسونگ یک وسیله ی بسیار پر کاربرد در زندگی روزانه افراد تلقی میشود ، به طوری که حتی این دستگاه بیشتر از سایر لوازم برقی در منزل مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین در هنگام بروز ایرادی در ماکروفر یا ماکروویو سامسونگ شما باید برای جلوگیری از ایجاد آسیب های بیشتر حتما آن را به دست تکنسین متخصص سپرده تا عیب یابی و تعمیر صحیح برای دستگاه شما انجام شود .

مجموعه تعمیرآنلاین با در اختیار داشتن کادر مجربی از تکنسین های آموزش دیده و حرفه ای در حوزه تعمیرات ماکروفر و ماکروویو سامسونگ و با استفاده از قطعات اورجینال شرکتی ، آماده پاسخگویی به درخواست شما مشتریان عزیز میباشد.

در صورت بروز هرگونه ایراد، تنها کافی است با 45396-021تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید.

{ با تعمیرآنلاین درخواست تعمیر ماکروفر سامسونگ خود را در لحظه ثبت کنید }

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ماکروفر سامسونگ

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تعمیر ماکروفر سامسونگ

در باکس‌های زیر از ایرادات دستگاه ماکروفر سامسونگ با خبر شوید.

ماکروفر سامسونگ غذا را گرم نمی کند

یکی از ایرادات رایج ماکروفر سامسونگ که ممکن است شما هم با آن مواجه شده باشید گرم نکردن مواد غذایی است.
این مشکل میتواند ناشی از عوامل زیر باشد:
– اساس فرایند گرم شدن در مایکروویو کارکردن بخشی به نام لامپ مگنترون (لامپ اشعه) می باشد. اگر لامپ اشعه خراب شود گرما تولید نمی کند و غذا گرم نمی شود. در این حالت دستگاه نیاز به تعویض یا سرویس خواهد داشت.
– خرابی دیود نیز مانع از گرم شدن مواد غذایی می شود. در صورت سوختن دیود آن را تعویض کنید.
– در برخی از موارد خرابی برد الکترونیک نیز باعث از کارافتادن قطعات شده و عملکرد دستگاه را به طور کلی متوقف میکند.
در صورت بروز موارد فوق، بهتر است برای رفع و بررسی صحیح ماکروفر سامسونگ از کارشناسان مجرب مجموعه تعمیرآنلاین کمک بگیرید تا در کمترین زمان ایراد دستگاه شما را برطرف سازند.

بیشتربیشتر

ماکروفر سامسونگ در حین کار به طور ناگهانی خاموش میشود

خاموش شدن ناگهانی دستگاه، بسیار کلافه کننده است و برای جلوگیری از آسیب های احتمالی این مشکل ، ماکروفر سامسونگ باید مورد بررسی تکنسین متخصص قرار گیرد تا عیب یابی صحیح و اصولی برای آن انجام شود.
ایجاد این ایراد میتواند ناشی از خرابی قفل درب، خرابی فن موتور، خرابی ترانسفورمر، فرسوده شدن قطعاتی مانند سوئیچ ها و خازن و…باشد. تعمیر برخی از این قطعات بسیار خطرناک بوده و در نتیجه تعمیر و یا تعویض آن نیازمند تخصص بالا و تجربه کافی می باشد.

بیشتربیشتر

سینی ماکروفر سامسونگ نمی چرخد

رای عملکرد بهتر ماکروفر و مایکروویو سامسونگ ، در اکثر مدل ها سینی گردانی تعبیه شده است تا عمل پخت و پز و گرم شدن مواد غذایی به صورت یکنواخت وکامل انجام شود. مواردی که باعث توقف حرکت چرخشی این سینی میشود عبارتند از:
– خرابی موتور گردان (موتور کف)، که در صورت نیاز باید تعویض شود.
– ایجاد ولتاژ نامناسب برای انجام کار که باید برای بازگشت روند عادی کارکرد دستگاه مجدد به طور صحیح تنظیم شود.
– خرابی برد کنترل دستگاه
– ایراد از کوپل زیر سینی، که در صورت معیوب بودن باید تعویض شود.
در صورت بروز موارد بالا برای انجام تعمیرات تخصصی ماکروفر سامسونگ خود با تعمیرآنلاین تماس گرفته و در جهت رفع عیب دستگاه خود اقدام کنید.

بیشتربیشتر

ماکروفر سامسونگ جرقه می زند

یکی از مهمترین دلایل جرقه زدن ماکروفر قرار دادن ظروف نامناسب از جمله ظروف فلزی، آبکاری شده و فویل آلومینیومی داخل دستگاه به هنگام گرم شدن آن است. باید به یاد داشته باشید که هنگام دیدن جرقه، سریع دستگاه را خاموش کنید و یا آن را از برق بکشید. در صورت برطرف نشدن مشکل، دستگاه باید توسط متخصص تعمیر ماکروویو سامسونگ مورد بازدید قرار گیرد.
با مجموعه تعمیرآنلاین تماس بگیرید و در جهت رفع ایراد دستگاه خود در سریع ترین زمان ممکن اقدام کنید.

بیشتربیشتر

درب ماکروفر سامسونگ باز نمی شود

اگر درب ماکروفر سامسونگ شما باز نمی شود، و این مشکل ناشی از شکستگی زبانه ی درب یا دکمه قفل درب باشد، نیاز به تعمیر و یا تعویض آن خواهد بود.
در برخی مواقع ممکن است در اثر جمع شدن جرم و گرد و غبار دکمه ی باز شدن درب به درستی عمل نکند در این حالت ماکروفر را از برق کشیده و اقدام به جرم گیری آن نمایید و در صورت برطرف نشدن ایراد، برای تعمیر ماکروفر سامسونگ خود با تعمیرآنلاین تماس گرفته و در جهت رفع عیب دستگاه خود اقدام کنید.

بیشتربیشتر

ماکروفر سامسونگ صدای زیادی دارد

اگر هنگام استفاده از ماکروفر سامسونگ خود، متوجه صدای غیرعادی و بیش از حد شده اید، بلافاصله دستگاه را خاموش کرده و استفاده از آن را به طور کامل متوقف کنید. در ماکروفر صدای ناشی از کارکردن فن، مگنترون، ترانس و موتور کف در حالت عادی طبیعی است. اما اگر صدای دستگاه در حین کارکردن بیش از اندازه زیاد و غیر معمولی باشد، هر یک از قطعات ذکر شده باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز توسط متخصص ماکروفر سامسونگ ، تعمیر و یا تعویض شود.

بیشتربیشتر

صفحه نمایش ماکروفر سامسونگ کار نمی کند

اگر صفحه نمایش ماکروفر سامسونگ به صورت جزئی خاموش شود، احتمال خرابی برد دیسپلی، نمایشگر و فلت های آن وجود دارد. اما اگر صفحه نمایش دستگاه به طور کلی کار نکند، مشکل احتمالی ناشی از بخش برق ورودی ماکروفر خواهد بود و در غیر اینصورت برای رفع ایراد ماکروفر سامسونگ برد اصلی کنترل یا صفحه نمایش باید تعویض و یا تعمیر شود.

بیشتربیشتر

فن ماکروفر سامسونگ کار نمی کند

کار نکردن فن ماکروفر سامسونگ میتواند ناشی از موارد زیر باشد:
– خرابی ترموستات دستگاه، که در این حالت به هیچ وجه موتور، فن را روشن نمی کند و در صورت نیاز باید تعمیر و یا تعویض شود.
– برد کنترل دستگاه دچار ایراد شده است. اگر برد کنترل خراب شود، قادر به ایجاد هماهنگی بین قطعات مختلف و تامین ولتاژ موتور فن نخواهد بود. در این صورت باید برای تعمیر یا تعویض بررسی شود.
– در برخی از مدل های ماکروفر سامسونگ یک فن برای ایجاد جریان هوای گرم تعبیه شده است که در صورت لزوم این قطعه نیز باید مورد بررسی قرار گیرد تا در صورت خرابی تعمیر و یا تعویض گردد.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چرا درب ماکروفر سامسونگ باز یا بسته نمیشود؟

اگر درب دستگاه شمت بسته نمیشود بهتر است موارد زیر را بررسی کنید

 • تمیز بودن قسمت قفل دستگاه: اگر نسبت به تمیز کردن مرتب دستگاه خود بی اهمیت باشید ممکن از جمع شدن چربی و کثیفی باعث بسته نشدن درب دستگاه شود.
 • رگلاژ درب: اگر مشکل با تمیز کردن دستگاه حل نشود ممکن است درب از حالت ریگلاژ خارج شده باشد.
 • زبانه های کیپ کننده درب: یکی از علل شایع بسته نشدن درب خرابی زبانه های کیپ کننده است. بهتر است پس از تمیز کردن سلامت این قسمت را بررسی کنید.

اگر درب دستگاه شما باز نمیشود بررسی کردن موارد زیر میتواند راهگشا باشد

 • استفاده طولانی از دستگاه: اگر مدت زمان طولانی از دستگاه استفاده کرده اید بهتر است پس از اتمام کار مدتی به دستگاه استراحت داده و سپس درب را باز کنید.
 • شاسی بازکننده درب: برخی مدل های ماکروفر سامسونگ دارای شاسی بازکننده درب هستند؛ اگر دستگاه شما نیز این شاسی را دارد بهتر است سلامت آن را بررسی کنید.
02چرا چراغ داخل ماکروفر روشن نمیشود؟

اگر لامپ داخل دستگاه کم نور شده است ممکن است جرم و چربی محفظه ای که لامپ درون آن قرار دارد را گرفته و مانع از عبور نور شده باشد. اگر محفظه لامپ تمیز و بدون چربی باشد مشکل حتمالا از منبع تامین برق دستگاه است.

اگر لامپ داخل دستگاه روشن نمیشود شایع ترین علت سوختن لامپ است اما این تنها علت روشن نشدن لامپ داخل دستگاه نیست اگر با تعویض لامپ مشکل حل نشد بهتر است مسیر جریان برق را نیز بررسی کنید تا دچار قطعی نشده باشد. یکی دیگر از علل این مشکل که کمتر شایع است نیز اختلال و خرابی برد رمان دستگاه است.

03چرا ماکروفر سامسونگ روشن نمیشود؟

روشن نشدن دستگاه یکی از دلایل اعلام نیاز برای استفاده از خدمات تعمیر ماکروفر سامسونگ است که در برخی موارد نیازی به حضور نیروی متخصص نداشته و توسط صاحب دستگاه قابل حال است/ برای بررسی و رفع این مشکل مراحل زیر را انجام دهید:

 • دوشاخه دستگاه را بررسی کنید و از اتصال کامل آن با پریز برق اطمینان حاصل کنید.
 • یک وسیله برقی دیگر به پریز متصل کنید و از سالم بودن و جاری بودن جریان برق در آن مطمئن شوید.
 • دوشاخه را از پریز درآورده و پس از چندثانیه مجددا به برق متصل کنید.

اگر مشکل دستگاه با موارد فوق حل نشود بهتر است مشکل را با تکنسین متخصص درمیان گذاشته و برای حفظ سلامت دستگاه و طول آن از هرگونه تعمیر و اقدام خودسرانه بدون حضور و عیب یابی تخصصی تکنسین مربوطه بپرهیزید.

04دلیل سروصدای زیاد ماکروفر سامسنوگ چیست؟

سروصدای زیاد ماکروفر سامسونگ به دو شکل اتفاق میافتد :

 • سینی درون دستگاه نمیچرخد
 • سینی میچرخد اما حین چرخش صدای زیادی ایجاد میکند.

ایجاد صدای زیاد به همراه عدم چرخش سینی در دستگاه باعث گرم شدن نامتقارن غذا میشود. اگر سینی سرجای خود قرار دارن و شفت اتصال دهنده سینی به دستگاه نیز سالم است ایراد از موتور چرخان است. تعمیر ماکروفر سامسونگ هنگامی که نیاز به تعمیر یا تعویض موتور چرخان وجود دارد از عهده صاحب دستگاه خارج است و این کار باید توسط نیروی ماهر و متخصص انجام شود.

اگر سینی داخل دستگاه میچرخد اما هنگام چرخش صدای زیادی ایجاد میکند ترانس های ولتاژ، خازن، دیود و حتی مگنترون باید توسط تعمیرکار مربوطه مورد بررسی قرار گیرد.

مرکز تعمیر ماکروفر سامسونگ در تهران

امروزه استفاده از ماکروفر و یا ماکروویو بخشی مهم و حیاتی یک آشپزخانه در نظر گرفته میشود و خرابی آن نیز گویا چراغ پخت و پز ساده و راحت افراد یک خانواده را خاموش میسازد، مجموعه تعمیرآنلاین به هنگام خرابی ماکروفر سامسونگ در کنارتان خواهد بود و با پیروری از متدهای استاندارد لوازم خانگی سامسونگ، و استفاده از مهارت بالای تعمیرکاران خبره خود ، در کمترین زمان ممکن چراغ پخت و پز آشپزخانه شما را روشن خواهند کرد!

تعمیرآنلاین مرکز تخصصی تعمیرات سامسونگ، با بیش از 15 سال سابقه درخشان در این حوزه و ارائه خدمات برای تمامی انواع ماکروفرهای سامسونگ (ماکروفر یا ماکروویو توکار سامسونگ – ماکروفر یا ماکروویو رومیزی سامسونگ – سولاردوم سامسونگ) با در اختیار داشتن کادر مجربی از تکنسین های متخصص و حرفه‌ای، بستری امن در حوزه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ به وجود آورده است تا با خیالی آسوده در جهت تعمیر دستگاه خود اقدام کنید.

 

گارانتی تعمیر ماکروفر سامسونگ

با اطمینان از اصل بودن و همچنین کیفیت پایدار قطعات ماکروفر و یا ماکروویو، و با اتکا به تخصص و دانش تکنسین های مجموعه، شرکت تعمیرآنلاین تعمیرات انجام شده برای انواع ماکروفر سامسونگ را به مدت 6 ماه ضمانت کرده تا با آرامش خاطر نسبت به تعمیر دستگاه خود و یا حتی دریافت خدمات مجدد، اقدام نمایید.

 

خدمات تعمیر آنلاین برای تعمیر ماکروفر سامسونگ شما

مجموعه تعمیرآنلاین، با در اختیار داشتن کارشناسان متخصص در زمینه تعمیر مایکروویو سامسونگ، آماده پاسخگویی و ارائه خدمات می باشد.
اما تعمیر آنلاین چه مزایایی در ارائه خدمات نسبت به سایر مراکز دارد؟

برخی از این مزایا عبارتند از:

1. شفافیت در ارائه هزینه ها: قیمت های اعلام شده و هزینه اجرت تعمیرات ماکروفر سامسونگ مطابق با نرخ اتحادیه لوازم خانگی برای مشتریان محاسبه می گردد و همچنین مجموعه تعمیرآنلاین بر این است تا هزینه های اضافی ناشی از واسطه گرها را نیز حذف کرده و با بهترین قیمت تعمیرات ماکروفر سامسونگ در کنار اعضای خانواده خود باشد.

دسترسی به خدمات تعمیر ماکروفر سامسونگ باتوجه به رواج استفاده از آن بسیار ساده است.

2. خدمات رسانی با بهترین کیفیت و در کمترین زمان: دریافت نتیجه‌ای مطلوب از یک پروسه تعمیراتی وابسته به دقت و ظرافت و سرعت عمل در حین کار است. تکنسین های تعمیرآنلاین با تکیه بر دانش فنی و داشتن اطلاعات لازم و کافی، با رعایت این اصول در کمترین زمان، بهترین خدمات را برای مشتریان ارائه خواهند داد و پروسه تعمیرات شما را با موفقیت به پایان خواهند رساند.

4. استفاده از قطعات اورجینال و شرکتی (کیفیت پایدار قطعات مصرفی): فروشگاه تعمیر آنلاین همواره محصولات متقاضیان را همراه با کیفیتی مطلوب و قیمتی مناسب در اختیارشان قرار خواهد داد.

ایرادات رایج و متداول در ماکروفر سامسونگ

لوازم برقی خانگی سامسونگ هب دلیل قیمت مناسب و کیفیت عالی طرفداران زیادی در سراسر جهان دارند اما کیفیت بسیار خوب این برند ضامن عدم بروز مشکل در آنها نیست. در هنگام استفاده از ماکروفر سامسونگ ممکن است به برخی دلایل زیر نیاز به اسفاده از خدمات تعمیر فروکاکروفر سامسونگ پیدا کنید:

نیاز به تعمیر ماکروفر سامسونگ به دلیل جرقه زدن

در صورت جرقه زدن دستگاه بهتر است ابتدا ماکروفر و سولاردام را خاموش کرده و داخل آن را به خوبی تمیز کنید، مشکل جرقه زدن ماکروفر در برخی موارد با تمیز کردن دستگاه حل میشود. برای تمیز کردن داخل ماکروفر میتوانید به روش زیر عمل کنید:

 • با نسبت 3 به 1 آب به سرکه محلول آب سرکه درست کنید.
 • برای جلوگیری از ترکیدن ظرف یک تکه چوب درون آن قرار دهید.
 • ظرف را درون ماکروفر قرار دهید و دستگاه را با آخرین توان ماکروفر در دو برنامه 5 دقیقه ای روشن کنید.
ایرادات رایج در دستگاه سبب نیاز به خدمات تعمیرات ماکروفر سامسونگ میشود.
 • 5 دقیقه صبر کنید تا محلول کاملا به خورد چربی ها برود.
 • درب دستگاه را باز کرده و با دستمال نرم داخل دستگاه را پاک کنید.

اگر مشکل با تمیز کردن دستگاه برطرف نشد بررسی و عیب یابی رت به تکنسین متخصص در این زمینه بسپارید. توجه داشته باشید جرقه زدن ماکروفر یکی از ایرادات حساس دستگاه است که نیاز به سرعت عمل در تعمیر دارد و استفاده از دستگاه بدون تعمیر میتواند باعث خسارت های بزرگتر و خرابی قطعات اصلی و حساس دستگاه شود.

سر و صدای زیاد ماکروفر سامسونگ

سروصدای زیاد ماکروفر سامسونگ به دو شکل اتفاق میافتد :

 • سینی درون دستگاه نمیچرخد
 • سینی میچرخد اما حین چرخش صدای زیادی ایجاد میکند.

ایجاد صدای زیاد به همراه عدم چرخش سینی در دستگاه باعث گرم شدن نامتقارن غذا میشود. اگر سینی سرجای خود قرار دارن و شفت اتصال دهنده سینی به دستگاه نیز سالم است ایراد از موتور چرخان است. تعمیر ماکروفر سامسونگ هنگامی که نیاز به تعمیر یا تعویض موتور چرخان وجود دارد از عهده صاحب دستگاه خارج است و این کار باید توسط نیروی ماهر و متخصص انجام شود.

اگر سینی داخل دستگاه میچرخد اما هنگام چرخش صدای زیادی ایجاد میکند ترانس های ولتاژ، خازن، دیود و حتی مگنترون باید توسط تعمیرکار مربوطه مورد بررسی قرار گیرد.

کم نور شدن یا روشن نشدن لامپ داخل ماکروفر سامسونگ

اگر لامپ داخل دستگاه کم نور شده است ممکن است جرم و چربی محفظه ای که لامپ درون آن قرار دارد را گرفته و مانع از عبور نور شده باشد. اگر محفظه لامپ تمیز و بدون چربی باشد مشکل حتمالا از منبع تامین برق دستگاه است.

تعمیر ماکروفر سامسونگ به افزایش طول عمر دستگاه کمک میکند.

اگر لامپ داخل دستگاه روشن نمیشود شایع ترین علت سوختن لامپ است اما این تنها علت روشن نشدن لامپ داخل دستگاه نیست اگر با تعویض لامپ مشکل حل نشد بهتر است مسیر جریان برق را نیز بررسی کنید تا دچار قطعی نشده باشد. یکی دیگر از علل این مشکل که کمتر شایع است نیز اختلال و خرابی برد رمان دستگاه است.

درب ماکروفر سامسونگ باز یا بسته نمیشود

اگر درب دستگاه شمت بسته نمیشود بهتر است موارد زیر را بررسی کنید

 • تمیز بودن قسمت قفل دستگاه: اگر نسبت به تمیز کردن مرتب دستگاه خود بی اهمیت باشید ممکن از جمع شدن چربی و کثیفی باعث بسته نشدن درب دستگاه شود.
 • رگلاژ درب: اگر مشکل با تمیز کردن دستگاه حل نشود ممکن است درب از حالت ریگلاژ خارج شده باشد.
 • زبانه های کیپ کننده درب: یکی از علل شایع بسته نشدن درب خرابی زبانه های کیپ کننده است. بهتر است پس از تمیز کردن سلامت این قسمت را بررسی کنید.

اگر درب دستگاه شما باز نمیشود بررسی کردن موارد زیر میتواند راهگشا باشد

 • استفاده طولانی از دستگاه: اگر مدت زمان طولانی از دستگاه استفاده کرده اید بهتر است پس از اتمام کار مدتی به دستگاه استراحت داده و سپس درب را باز کنید.
 • شاسی بازکننده درب: برخی مدل های ماکروفر سامسونگ دارای شاسی بازکننده درب هستند؛ اگر دستگاه شما نیز این شاسی را دارد بهتر است سلامت آن را بررسی کنید.

نیاز به استفاده از خدمات تعمیرات ماکروفر سامسونگ به دلیل روشن نشدن دستگاه

روشن نشدن دستگاه یکی از دلایل اعلام نیاز برای استفاده از خدمات تعمیر ماکروفر سامسونگ است که در برخی موارد نیازی به حضور نیروی متخصص نداشته و توسط صاحب دستگاه قابل حال است/ برای بررسی و رفع این مشکل مراحل زیر را انجام دهید:

 • دوشاخه دستگاه را بررسی کنید و از اتصال کامل آن با پریز برق اطمینان حاصل کنید.
 • یک وسیله برقی دیگر به پریز متصل کنید و از سالم بودن و جاری بودن جریان برق در آن مطمئن شوید.
 • دوشاخه را از پریز درآورده و پس از چندثانیه مجددا به برق متصل کنید.
تعمیر آنلاین انواع خدمات تعمیرات ماکروفر سامسونگ را ارائه میدهد

اگر مشکل دستگاه با موارد فوق حل نشود بهتر است مشکل را با تکنسین متخصص درمیان گذاشته و برای حفظ سلامت دستگاه و طول آن از هرگونه تعمیر و اقدام خودسرانه بدون حضور و عیب یابی تخصصی تکنسین مربوطه بپرهیزید.

هزینه تعمیر مایکروفر سامسونگ

هزینه تعمیرات لوازم خانگی موضوعی پر اهمیت است که باید قبل از انجام تعمیرات برای مشتری کاملا شفاف سازی شود تا براساس آن مشتری بتواند تصمیم درستی اتخاذ نماید. از سوی دیگر تمامی هزینه ها و نیز اجرت تعمیرات یا تعویض قطعات ماکروفر سامسونگ به صورت کاملا مشخص از سمت اتحادیه ها و کمیته های مربوطه تعیین شده اند و به هیچ وجه قابل تغییر توسط مجموعه نیستند.

تعمیر ماکروفر سامسونگ در تعمیر آنلاین

مجموعه تعمیرآنلاین دارای نیروهای متخصص در زمینه تعمیرات سامسونگ در تمام بخش ها از جمله تعمیر ماکروفر سامسونگ است. شما میتوانید در صورت بروز هرگونه اختلال و نیاز به استفاده از خدمات تعمیرات سامسونگ از طریق سایت و یا تماس تلفنی مشکل را با این مجموعه درمیان گذاشته و با استفاده از راهنمایی و خدمات تعمیرات این مجموعه سلامت دستگاه خود را بازگردانید. مجموعه تعمیرآنلاین باتوجه به نوع و مدل دستگاه و هم چنین ایراد به وجود آمده ضمانت یک الی شش ماهه برای خدمات خود ارائه میدهد.

نظرات کاربران

Be the first to review “تعمیر ماکروفر و ماکروویو سامسونگ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.