one

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون

برای تعمیر تلویزیون سامسونگ همین الان با ما تماس بگیرید. تعمیر آنلاین مرکز تخصصی تعمیر انواع تلویزیون‌های سامسونگ، LED , LCD , پلاسما و… .

ثبت سفارش خدمات
تعمیر تلویزیون سامسونگ

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تلویزیون سامسونگ

در ادامه از برخی از ایرادات متداول تلویزیون سامسونگ با خبر شوید.

روشن نشدن تلویزیون سامسونگ

در صورت روشن نشدن تلویزیون سامسونگ برای عیب‌یابی صحیح باید بخش‌های مختلف دستگاه مورد بررسی قرار گیرد و پیش از بررسی نیز در ابتدا باید اتصالات و تمامی کابل‌ها را مشاهده کرده و از سالم بودن آن‌ها اطمینان حاصل کنید. در صورت سالم بودن کابل‌ها و اتصالات، احتمال وجود ایراد در قطعات داخلی تلویزیون وجود دارد. در برخی مواقع مین برد دچار خرابی و ایراد شده و مانع از روشن شدن تلویزیون سامسونگ می‌گردد. گاهی نیز خرابی برد پاور و یا حتی خود بخش پاور منجر به بروز این مشکل خواهند شد و باید مورد بررسی واقع شوند.

بیشتربیشتر

پرش تصویر تلویزیون سامسونگ

به هنگام رخ دادن حالت پرش تصویر تلویزیون سامسونگ یکنواختی و شفافیت همیشگی خود را نداشته و تصویر‌های پخش شده به صورت کامل نمایش داده نمی‌شوند. در سیستم تلویزیون سامسونگ بخشی به نام Image Flicker معیار سنجش برای این مشکل به وجود آمده است. برای نمایش یک تصویر در تلویزیون، الگوهای روشنایی نمایشگر شروع به کم و زیاد کردن نور می‌کنند که به شکل نوارهای عمودی قابل مشاهده هستند. آسیب‌دیدگی این نوارها نیز مانع از نمایش عادی تصاویر در تلویزیون سامسونگ می‌گردد.

به جهت پرش تصویر تلویزیون خود دقت کافی داشته باشید. اگر پرش تصویر به سمت بالا باشد، علت آن کم شدن فرکانس عمودی است و پرش تصویر به سمت پایین، به معنای افزایش فرکانس عمودی خواهد بود.

بیشتربیشتر

سیاه شدن صفحه تلویزیون سامسونگ

یکی از رایج‌ترین مشکلات تلویزیون سامسونگ که صرفا در برخی از مدل‌ها مشاهده شده است سیاه شدن صفحه آن می‌باشد. در این حالت بخشی از تصویر یا تمام قسمت‌های آن سیاه شده و شما با یک نمایشگر تیره مواجه می‌شوید. در این شرایط بخش‌هایی هم‌چون: پنل دستگاه، قسمت بک لایت تلویزیون و پیکسل‌های آن باید مورد بررسی قرار گیرند. سوختن پیکسل تلویزیون سامسونگ، خراب شدن بک لایت آن و از کار افتادن پنل دستگاه، از مهم‌ترین و اصلی‌ترین دلایل سیاه شدن صفحه تلویزیون سامسونگ محسوب می‌گردد.

بیشتربیشتر

چشمک زدن چراغ تلویزیون سامسونگ

وقتی چراغ پاور تلویزیون سامسونگ در حال چشمک‌زن بوده و دستگاه نیز روشن نمی‌شود، قطعات پاور یا برد پاور دستگاه دچار آسیب یا خرابی شده‌اند. معمولا پس از تعویض یا تعمیر قطعات ذکر شده مشکل به وجود آمده در تلویزیون سامسونگ برطرف می‌گردد. در برخی اوقات خرابی مین برد نیز سبب چشمک زدن تلویزیون سامسونگ می‌شود که با تعمیر یا تعویض آن ایراد دستگاه برطرف خواهد شد.

بیشتربیشتر

خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ

در برخی مواقع تلویزیون سامسونگ ناگهان خاموش شده و مجدد روشن می‌شود. این ایراد متداول بیشتر در تلویزیون‌های LED سامسونگ سری ۵ مانند  D5000 , D5500 , D5950رخ می‌دهد. این مشکل اکثرا به دلیل خرابی برد پاور دستگاه ایجاد می‌شود. برد‌پاور قطعه‌ای اساسی و پرکاربرد برای روشن کردن تلویزیون است که خرابی و از کار افتادن آن موجب خاموشی کلی و روشن نشدن تلویزیون سامسونگ شما خواهد شد.

بیشتربیشتر

خارج نشدن از حالت استندبای تلویزیون سامسونگ

ابتدا برد پاور تلویزیون سامسونگ باید مورد بررسی گیرد، زیرا این قطعه وظیفه دارد ولتاژ کافی را به دیگر بخش‌های تلویزیون برساند و در صورت عدم رسیدن ولتاژ مورد نیاز، تلویزیون خاموش شده و به روی حالت استندبای خواهد رفت. در برخی مواقع خرابی مین برد دستگاه نیز سبب ایجاد حالت استندبای می‌شود و در این صورت باید بررسی شده و از سالم بودن آن اطمینان حاصل گردد.

بیشتربیشتر

تلویزیون سامسونگ صدا دارد تصویر ندارد

هنگامی که تلویزیون LEDسامسونگ صدا داشته اما فاقد تصویر باشد، مشکل ناشی از قسمت بک لایت دستگاه است. خرابی بک لایت یکی از متداول‌ترین ایرادات در تلویزیون‌های سامسونگ می‌باشد، بخش بک لایت مجموعه‌ای از لامپ‌های LED است که در داخل پنل تلویزیون تعبیه شده‌اند و با خرابی یک عدد از این لامپ‌ها، به دنبال آن سایر لامپ‌های دیگر نیز سوخته و خراب می‌شوند و بروز این مشکل مانع از ایجاد تصویر بر روی صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ خواهد شد.

بیشتربیشتر

تلویزیون سامسونگ تصویر دارد صدا ندارد

برای عیب‌یابی این مشکل در ابتدا باید بلندگو‌های تلویزیون سامسونگ را بررسی کنید. بروز هرگونه ایراد در بلندگو‌های کوچک و بسیار ظریف تلویزیون‌های امروزی باعث تغییر در کیفیت صدا شده و بر روی افزایش و کاهش صدا اثر می‌گذارند. اگر مشکل قطع شدن صدای تلویزیون سامسونگ شما به صورت مداوم تکرار می‌‌گردد باید مین برد دستگاه راه مورد بررسی قرار دهید زیرا مین برد تلویزیون همانند یک مغز عمل کرده و دستور پخش صدا و تصویر در تلویزیون مرتبط با این قطعه است.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ چقدر است؟

برای اعلام دقیق هزینه تعمیرات اطلاع از عیب دقیق دستگاه الزامی می باشد. اما تعمیرآنلاین به شما این اطمینان را می دهد که پایین ترین نرخ تعمیرات تلویزیون سامسونگ را چه از لحاظ هزینه قطعه و چه از لحاظ اجرت به شما اعلام دارد.

02تعمیر تلویزیون samsung چه مدت ضمانت دارد؟

تمامی خدمات صورت گرفته در پروسه تعمیر تلویزیون سامسونگ شامل 6 ماه ضمانت رسمی مجموعه تعمیرآنلاین می باشد. توجه داشته باشید که قطعات زینتی و لاستیکی شامل ضمانت نخواهد بود.

03چگونه تلویزیون سامسونگ را ریست کنیم؟
 1.  در روش اول برای ریست کردن تلویزیون سامسونگ توسط کنترل دستگاه به بخش تنظیمات آن رفته و پس از یافتن گزینه‌ی تنظیمات کارخانه در صورت اطمینان به انجام ریست تلویزیون و بازگرداندن آن به تنظیمات اولیه، گزینه‌ی تایید را انتخاب کرده و فرآیند ریست شدن دستگاه آغاز خواهد شد.
 2. یکی دیگر از روش‌های ریست کردن تلویزیون سامسونگ، استفاده از منوی مخفی تلویزیون می‌باشد. “منوی مخفی” در تلویزیون با وارد کردن کد دستوری ویژه‌ای نمایان خواهد شد. برای انجام صحیح و درست این تنظیمات در ابتدا لازم است دقت و توجه کافی داشته تا از بروز خطا جلوگیری نمایید. برای مشاهده منوی مخفی تمامی دکمه های نام برده را باید به دنبال هم و بدون توقف و همچنین در حالت استندبای تلویزیون فشار دهید:

{info + menu + mute + power}

پس از فشار دادن این کلید‌ها به ترتیب ذکر شده، تلویزیون روشن خواهد شد و بر روی نمایشگر آن جدول منوی مخفی نمایان می‌گردد. با انتخاب اولین گزینه در این بخش که option نام دارد، زیر مجموعه‌ی آن باز شده و در ابتدای آن گزینه‌ی reset قرار گرفته است. با انتخاب گزینه ی “ریست” ، تلویزیون سامسونگ شما به تنظیمات اولیه کارخانه بازگشته و در طول انجام فرآیند ریست تلویزیون، دستگاه خاموش شده و پس از گذشت چند لحظه مجدد روشن خواهد شد.

به این نکته توجه کافی داشته باشید که در برخی از مدل‌های تلویزیون سامسونگ، قسمت ریست تصویر و ریست صدای تلویزیون از یک‌دیگر مجزا هستند، بنابراین در صورتی که اختلال به وجود آمده در دستگاه به صورت کلی نبوده و صرفا مرتبط با بخش صدا و یا تصویر باشد، می‌توانید به قسمت تنظیمات مجزای هرکدام رفته و تنها آن بخش را ریست نمایید. به یاد داشته باشید که در صورت استفاده از منوی مخفی تلویزیون، تمامی تنظیمات دستگاه شما ریست خواهد شد.

04چگونه تلویزیون سامس.نگ را آپدیت کنیم؟
 1. تنظیمات دستی

آپدیت دستی  به این صورت است: در ابتدا وارد سایت سامسونگ قسمت پشتیبانی شده و پس از یافتن مدل تلویزیون سامسونگ خود، فایل آپدیت مخصوص آن را دانلود نمایید. فایل دانلود شده دارای فرمت EXE است و باید آن را از حالت فشرده خارج کرده و داخل یک فلش بدون ویروس بریزید.

پس از اتصال فلش به تلویزیون، توسط کنترل دکمه MENU را زده و به قسمت Support بروید وگزینه Software Upgrade را انتخاب کنید. در ادامه با زدن گزینه By USB فرآیند بررسی و اسکن فلش شما آغاز می‌گردد. در طول مدت به‌روز‌رسانی تلویزیون سامسونگ، هرگز دستگاه را خاموش نکنید و پس از اتمام مراحل آپدیت، دستگاه خود را ری‌استارت نمایید.

 

 1. اتصال مستقیم به اینترنت

در ابتدا تلویزیون سامسونگ خود را روشن کرده و سپس به اینترنت محیط متصل گردانید. توسط کنترل تلویزیون روی دکمه MENU کلیک کرده و در آن گزینه SUPORT را انتخاب نمایید و به دنبال آن بر روی گزینه SOFTWARE UPDATE کلیک کرده و سپس در صفحه نمایان شده گزینه ONLINE را انتخاب کنید. بدین صورت دستگاه شما به سرورهای سامسونگ وصل شده و آپدیت تلویزیون سامسونگ به شکل اتوماتیک انجام می‌گردد.

05آیا تعمیرآنلاین به صورت تخصصی تعمیرات تلویزیون سامسونگ را انجام می دهد؟

بله. این مرکز به صورت تخصصی خدمات تلویزیون سامسونگ را انجام می‌دهد. تمامی تعمیرکاران این مرکز دوره های تخصصی تعمیر تلویزیون سامسونگ را گذرانده‌اند.

06چرا تلویزیون سامسونگ از حالت استندبای خارج نمیشود؟

خارج نشدن دستگاه از حالت استندبای دلایل متعددی دارد. در ابتدا بهتر است پاور برد دستگاه را به دقت بررسی کنید اگر مشکل از این قطعه نبود برای تعمیر تلویزیون سامسونگ خود به سراغ main board بروید.بررسی مشکلات نرم افزاری تاثیرگذار در وضعیت تلویزیون سامسونگ مثل عدم شناسایی هارد اکسترنال بعد از اتصال به تلویزیون که با نیاز به تعمیر پورت hdmi تلویزیون همراه بوده، اجرای قابلیت کنترل تلویزیون با گوشی، برقراری شرایط اتصال گوشی به تلویزیون قدیمی و در نهایت امکان اتصال و پخش زیر نویس در تلویزیون همگی امکان بهره مندی از قابلیت‌های کاربردی تلویزیون را بدون درگیر کردن تعمیرات قطعات اصلی به دنبال دارد.

07علت هاله زیاد روی صفحه تلویزیون سامسونگ چیست؟

این مشکل که ممکن است با خاموش و روشن شدن دستگاه نیز همراه است به بک لایت تلویزیون مربوط میشود. دز صورت بروز این مشکل ضروری است برای تعویض بک لایت دستگاه از خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ استفاده نمایید. این مشکل توسط صاحب دستگاه قابل حل نیست.

08چرا تصویر تلویزیون سامسونگ قطع میشود؟

خرابی برد تیکان که آخرین مرجع پردازش تصویر قبل از اعمال به پنل تلویزیون است میتواند دلیل قطع تصویر تلویزیون قطع باشد. البته در این حالت نور زمینه وجود دارد که این ایراد با توجه به ساختار خاص در تلویزیونهای LCD سامسونگ شایع بود.تعمیر برد تلویزیون یکی از اقدامات حساس بوده که باید تحت نظارت افراد متخصص انجام شود.

نحوه اتصال سینما خانگی به تلویزیون و به کارگیری متدهای اصلی برای برقراری ارتباط صداو تصویر در مواقعی که مشکلاتی مثل علت قطع شدن صدای گیرنده دیجیتال علی رغم وجود تصویر و برعکس رخ می‌دهد در جلوگیری از بروز این ایرادات از اهمیت بالایی برخوردار است.

09نیاز به تعمیر تلویزیون سامسونگ به دلیل خاخموش و روشن شدن دستگاه به چه صورت است؟

مشکل خاموش و روشن شدن دستگاه یکی از ایرادات مربوط به LEDهای سامسونگ خصوصا سری 5 است. تعویض نرم افزار تلویزیون، تعویض آی سی حاوی نرم افزار، تعویض قطعات مربوط به بخش حافظه تلویزیون و در نهایت تعویض کامل برد اصلی تلویزیون مراحل مختلف برای تعمیر تلویزیون سامسونگ در این ایراد است.

عیب یابی و تعمیر تلویزیون سامسونگ

امروزه افراد به هنگام بروز مشکل و نیاز به تعمیر تلویزیون سامسونگ خود، برای یافتن علت خرابی ترجیح می‌دهند خودشان دست به کار ‌شوند تا شاید بتوانند ایراد ایجاد شده را بدون هیچ پیچیدگی و هزینه کلانی برطرف سازند. با توجه به حساسیت و هزینه نسبتا بالای برخی قطعات این دستگاه بهتر است در صورت حاد بودن مشکل و درگیری قطعاتی مانند لامپ تصویر از تعمیر تلویزیون به شکل خودسرانه و بدون حضور یا مشورت با تکنسین متخصص بپرهیزید.

کیفیت بالای برند سامسونگ در تولید انواع لوازم خانگی به خصوص طراحی و تولید تلویزیون‌ با ویژگی‌های منحصر به فرد، بزرگ‌ترین عامل شناخته شدن این برند در دنیا است. در سری‌های مختلف تلویزیون سامسونگ که در بازار جهانی عرضه می‌شوند؛ از جمله تلویزیون سامسونگ LCD، LED، OLED، QLED، Plasma و… با وجود کیفیت و کارایی قابل ملاحظه آن‌ها، به دلیل حساسیت و ظرافت بالا در ساختار، دچار خرابی شده و نیاز به خدمات مرتبط با تعمیرات تلویزیون سامسونگ اجتناب ناپذیر است.

تعمیر تلویزیون سامسونگ با توجه به هزینه نسبتا بالای برخی قطعات اقدامی تخصصی است

به همین سبب عیب یابی تلویزیون سامسونگ، یکی از خدمات و امور پر متقاضی می‌باشد. شما می‌توانید با مطالعه بخش ” ایرادات متداول تلویزیون سامسونگ ” تعمیرآنلاین، دستگاه خود را به طور صحیح و اصولی عیب‌یابی کرده و از ایراد اصلی آن مطلع شوید.

نکات مهم در عیب یابی تلویزیون سامسونگ

 • توجه کنید که سیم برق حتما از پریز برق جدا شده باشد.
 • از دست زدن به صفحه LCD به طور جدی خودداری کنید.
 • مواد شوینده، مواد شیمیایی و… را به صورت مستقیم برای پاک‌سازی تلویزیون خود مورد استفاده قرار ندهید. استفاده از این مواد به صفحه تلویزیون یا مدار الکتریکی آن آسیب جدی می‌رسانند و در نهایت موجب خرابی کل سیستم دستگاه خواهند شد.

ایرادات متداول تلویزیون سامسونگ

در ادامه به بررسی رایج ترین ایرادات تلویزیون سامسونگ که باعث نیاز به خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ میشود میپردازیم.

 • روی تلویزیون سامسونگ هاله تیره ایجاد میشود

این مشکل که ممکن است با خاموش و روشن شدن دستگاه نیز همراه است به بک لایت تلویزیون مربوط میشود. دز صورت بروز این مشکل ضروری است برای تعویض بک لایت دستگاه از خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ استفاده نمایید. این مشکل توسط صاحب دستگاه قابل حل نیست.

 • تصویر تلویزیون سامسونگ دیر روشن میشود

این ایراد که بیشتر در تلویزیون های LCD رایج است مربوط به قسمت پاور برد دستگاه میشود. در صورت بروز این مشکل بهتر است به سرعت اقدام به تعمیر تلویزیون سامسونگ خود نمایید زیرا این ایراد به مرور بیشتر شده و در صورت عدم رسیدگی دستگاه شما را به تاریکی مطلق فرو خواهد برد.

در مواردی که امکان ایراد در لامپ تصویر است بهتر است تعمیرات تلویزیون سامسونگ را به نیروی متخصص بسپارید
 • تلویزیون سامسونگ تصویر ندارد

مشکل صدا نداشتن تلویزیون در LEDها خصوصا سری f رایج است. این مشکل به دلیل هرابی بک لایت بوده و شما میتوانید با تماس با مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ مشکل را گزارش نموده ئ تکنسین مربوطه دستگاه شما را در منزل تعمیر خواهد کرد.

 • تلویزیون سامسونگ از حالت استندبای خارج نمیشود

خارج نشدن دستگاه از حالت استندبای دلایل متعددی دارد. در ابتدا بهتر است پاور برد دستگاه را به دقت بررسی کنید اگر مشکل از این قطعه نبود برای تعمیر تلویزیون سامسونگ خود به سراغ main board بروید.بررسی مشکلات نرم افزاری تاثیرگذار در وضعیت تلویزیون سامسونگ مثل عدم شناسایی هارد اکسترنال بعد از اتصال به تلویزیون که با نیاز به تعمیر پورت hdmi تلویزیون همراه بوده، اجرای قابلیت کنترل تلویزیون با گوشی، برقراری شرایط اتصال گوشی به تلویزیون قدیمی و در نهایت امکان اتصال و پخش زیر نویس در تلویزیون همگی امکان بهره مندی از قابلیت‌های کاربردی تلویزیون را بدون درگیر کردن تعمیرات قطعات اصلی به دنبال دارد.

 • تصویر تلویزیون سامسونگ قطع میشود.

خرابی برد تیکان که آخرین مرجع پردازش تصویر قبل از اعمال به پنل تلویزیون است میتواند دلیل قطع تصویر تلویزیون قطع باشد. البته در این حالت نور زمینه وجود دارد که این ایراد با توجه به ساختار خاص در تلویزیونهای LCD سامسونگ شایع بود.تعمیر برد تلویزیون یکی از اقدامات حساس بوده که باید تحت نظارت افراد متخصص انجام شود.

نحوه اتصال سینما خانگی به تلویزیون و به کارگیری متدهای اصلی برای برقراری ارتباط صداو تصویر در مواقعی که مشکلاتی مثل علت قطع شدن صدای گیرنده دیجیتال علی رغم وجود تصویر و برعکس رخ می‌دهد در جلوگیری از بروز این ایرادات از اهمیت بالایی برخوردار است.

 • تلویزیون سامسونگ خاموش و روشن میشود

مشکل خاموش و روشن شدن دستگاه یکی از ایرادات مربوط به LEDهای سامسونگ خصوصا سری 5 است. تعویض نرم افزار تلویزیون، تعویض آی سی حاوی نرم افزار، تعویض قطعات مربوط به بخش حافظه تلویزیون و در نهایت تعویض کامل برد اصلی تلویزیون مراحل مختلف برای تعمیر تلویزیون سامسونگ در این ایراد است.

ریست کردن به تلویزیون سامسونگ

ریست کردن تلویزیون سامسونگ و به طور کلی ریست کردن هر دستگاه به معنای باز‌گردانی تمام تنظیمات فعلی آن به تنظیمات اولیه می‌باشد. تلویزیون های سامسونگ نیز در صورت مواجه شدن با مشکل و یا اختلال در عملکرد اجرایی، به ریست کردن نیاز خواهند داشت.

روش های ریست کردن تلویزیون سامسونگ

 1.  در روش اول برای ریست کردن تلویزیون سامسونگ توسط کنترل دستگاه به بخش تنظیمات آن رفته و پس از یافتن گزینه‌ی تنظیمات کارخانه در صورت اطمینان به انجام ریست تلویزیون و بازگرداندن آن به تنظیمات اولیه، گزینه‌ی تایید را انتخاب کرده و فرآیند ریست شدن دستگاه آغاز خواهد شد.
 2. یکی دیگر از روش‌های ریست کردن تلویزیون سامسونگ، استفاده از منوی مخفی تلویزیون می‌باشد. “منوی مخفی” در تلویزیون با وارد کردن کد دستوری ویژه‌ای نمایان خواهد شد. برای انجام صحیح و درست این تنظیمات در ابتدا لازم است دقت و توجه کافی داشته تا از بروز خطا جلوگیری نمایید. برای مشاهده منوی مخفی تمامی دکمه های نام برده را باید به دنبال هم و بدون توقف و همچنین در حالت استندبای تلویزیون فشار دهید:

{info + menu + mute + power}

پس از فشار دادن این کلید‌ها به ترتیب ذکر شده، تلویزیون روشن خواهد شد و بر روی نمایشگر آن جدول منوی مخفی نمایان می‌گردد. با انتخاب اولین گزینه در این بخش که option نام دارد، زیر مجموعه‌ی آن باز شده و در ابتدای آن گزینه‌ی reset قرار گرفته است. با انتخاب گزینه ی “ریست” ، تلویزیون سامسونگ شما به تنظیمات اولیه کارخانه بازگشته و در طول انجام فرآیند ریست تلویزیون، دستگاه خاموش شده و پس از گذشت چند لحظه مجدد روشن خواهد شد.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در برخی موارد تنها با ریست کردن دستگاه امکان پذیر است.

به این نکته توجه کافی داشته باشید که در برخی از مدل‌های تلویزیون سامسونگ، قسمت ریست تصویر و ریست صدای تلویزیون از یک‌دیگر مجزا هستند، بنابراین در صورتی که اختلال به وجود آمده در دستگاه به صورت کلی نبوده و صرفا مرتبط با بخش صدا و یا تصویر باشد، می‌توانید به قسمت تنظیمات مجزای هرکدام رفته و تنها آن بخش را ریست نمایید. به یاد داشته باشید که در صورت استفاده از منوی مخفی تلویزیون، تمامی تنظیمات دستگاه شما ریست خواهد شد.

آپدیت کردن تلویزیون سامسونگ

کاربران تلویزیون سامسونگ پس از آپدیت کردن دستگاه خود می‌توانند از تمام امکانات جدیدی که کمپانی سامسونگ به قابلیت‌های سیستم خود می‌افزاید را مورد استفاده قرار دهند. با انجام بروزرسانی سیستم عامل تلویزیون های سامسونگ علاوه بر رفع باگ ها و از بین بردن خطاهای نرم افزاری، ویژگی‌هایی همچون: تقسیم بندی جزئیات منطقه ای، هماهنگی‌های میان افزاری، اضافه کردن دستورات جدید کد نویسی و سازگاری با پلتفرم و…به تلویزیون شما افزوده خواهد شد. آپدیت کردن دستگاه میتواند نیاز به استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ را کاهش دهد.

روش‌های آپدیت کردن تلویزیون سامسونگ

 1. تنظیمات دستی

آپدیت دستی  به این صورت است: در ابتدا وارد سایت سامسونگ قسمت پشتیبانی شده و پس از یافتن مدل تلویزیون سامسونگ خود، فایل آپدیت مخصوص آن را دانلود نمایید. فایل دانلود شده دارای فرمت EXE است و باید آن را از حالت فشرده خارج کرده و داخل یک فلش بدون ویروس بریزید.

آپدیت کردن دستگاه میتواند نیاز به تعمیرات تلویزیون ساموسنگ را به تعویق بیاندازد

پس از اتصال فلش به تلویزیون، توسط کنترل دکمه MENU را زده و به قسمت Support بروید وگزینه Software Upgrade را انتخاب کنید. در ادامه با زدن گزینه By USB فرآیند بررسی و اسکن فلش شما آغاز می‌گردد. در طول مدت به‌روز‌رسانی تلویزیون سامسونگ، هرگز دستگاه را خاموش نکنید و پس از اتمام مراحل آپدیت، دستگاه خود را ری‌استارت نمایید.

 

 1. اتصال مستقیم به اینترنت

در ابتدا تلویزیون سامسونگ خود را روشن کرده و سپس به اینترنت محیط متصل گردانید. توسط کنترل تلویزیون روی دکمه MENU کلیک کرده و در آن گزینه SUPORT را انتخاب نمایید و به دنبال آن بر روی گزینه SOFTWARE UPDATE کلیک کرده و سپس در صفحه نمایان شده گزینه ONLINE را انتخاب کنید. بدین صورت دستگاه شما به سرورهای سامسونگ وصل شده و آپدیت تلویزیون سامسونگ به شکل اتوماتیک انجام می‌گردد.

یکی از امکانات کاربردی تلویزیون سامسونگ قابلیت اتصال به اینترنت است.

در صورت نیاز به خدمات تعمیرات سامسونگ در هر بخش از جمله تعمیر تلویزیون سامسونگ میتوانید از طریق پر کردن فرم مخصوص تعمیرات و یا تماس با مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی برقی تعمیر آنلاین ثبت سفارش و خدمت نمایید تکنسین های تعمیر آنلاین در اسرع وقت برای تعمیر تلویزیون سامسونگ شما در محل حاضر شده و پس از عیب سابی و تخمین هزینه اقدام به تعمیر دستگاه شما می تمایند. مجموعه تعمیر آنلاین باتوجه به مدل دستگاه و نوع خدمت ارائه شده گارانتی یک الی شش ماهه برای تعمیرات خود ارائه میدهد.

 

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.