تعمیر جاروبرقی سامسونگ

تعمیر جاروبرقی

تعمیرآنلاین با اخذ نمایندگی جاروبرقی سامسونگ انواع خدمات عیب‌یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ را به کلیه هم‌وطنان عزیزمان در سراسر ایران عرضه می‌کند. به‌علاوه قطعات جارو برقی سامسونگ را می‌توانید با تضمین اصالت کالا از مجموعه ما تهیه کنید. تعمیرآنلاین به‌دلیل حذف واسطه‌ها انواع تعمیرات لوازم خانگی از جمله جاروبرقی سامسونگ را با پایین‌ترین تعرفه انجام می‌دهد. برای دریافت مشاوره رایگان یا ثبت سفارش برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ از طریق دکمه زیر، فرم مربوطه را تکمیل کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر جاروبرقی سامسونگ

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

ایرادات متداول جاروبرقی سامسونگ

در باکس های زیر از ایرادات متداول جاروبرقی سامسونگ مطلع شوید.

خرابی سیم جمع کن جاروبرقی

درصورتی‌که سیم در حال برگشت به داخل گیر کرده باشد، باید آن را ۲ تا ۳ متر بکشید، سپس رها کنید. آلودگی‌های چسبنده دور سیم، کثیف شدن قرقره یا فنر نیز ممکن است باعث خرابی سیم جمع کن شود. در این صورت دستگاه به بازدید توسط کارشناس نیاز دارد.

بیشتربیشتر

استشمام بوی سوختگی از دستگاه

با بلند شدن بوی سوختگی از جاروبرقی، آن را خاموش کنید. اتصالی برق، داغ شدن موتور، پر شدن کیسه، کثیفی فیلترها، انسداد لوله یا برس، نیم‌سوز شدن موتور و خارج شدن یا پاره شدن تسمه باعث بروز این مشکل می‌شود. چنانچه بعد از تعویض کیسه و فیلتر، مشکل حل نشد، باید عیب توسط متخصص شناسایی و برطرف شود. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله علائم سوختن موتور جاروبرقی را مطالعه کنید.

بیشتربیشتر

کار نکردن کنترل دستی

برای حل این مشکل باید باطری موجود در دسته (عمر و نحوه قرارگیری)، اتصال به برق، پوشیده نبودن سنسو I/R را بررسی کنید. این سنسور راه ارتباطی دستگاه با موتور است که از نور مادون قرمز استفاده می‌کند. قرار گرفتن انگشت یا هرچیزی روی آن مانع از برقراری این ارتباط می‌شود.

بیشتربیشتر

روشن نشدن جاروبرقی

قطعی اتصال برق، خرابی کلید خاموش/روشن و خرابی درایو موتور از مهم‌ترین دلایل روشن نشدن جاروبرقی سامسونگ است. تعمیر کلید و موتور جاروبرقی سامسونگ فقط باید توسط تعمیرکار حرفه‌ای انجام شود.

بیشتربیشتر

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی

استفاده طولانی‌مدت و مداوم از دستگاه، گرفتگی لوله، کثیفی بیش از حد فیلترها و داغ شدن دستگاه از دلایل اصلی خاموش شدن جاروبرقی حین استفاده است. در چنین مواقعی باید فیلترها، کیسه، لوله‌ها، اتصالات برق و سیم‌های داخلی را بررسی کنید. تعمیر سیم‌پیچی داخل و تعمیر موتور جاروبرقی سامسونگ فقط باید توسط تعمیرکار انجام شود.

بیشتربیشتر

نچرخیدن برس جاروبرقی سامسونگ

با گیر کردن مو و نخ درون برس، چرخش آن متوقف خواهد شد. برای حل این مشکل باید برس را کاملا تمیز کنید.

بیشتربیشتر

کاهش مکش جاروبرقی

تعویض فیلتر هوا و هپا (هر ۳ تا ۶ ماه یک‌بار)، تعویض کیسه جاروبرقی، رفع انسداد لوله‌ها و پارویی جاروبرقی سامسونگ و همچنین اطمینان از سوراخ نبودن لوله خرطومی به جلوگیری از کاهش مکش کمک می‌کند.

درصورت برطرف نشدن مشکل، باید تکنسین موتور جاروبرقی را بررسی و تعمیر کند.

بیشتربیشتر

صدای زیاد جاروبرقی

درصورت ایجاد صدای بالا به تمیز کردن فیلترها و رفع انسداد لوله‌ها بپردازید. خرابی پروانه‌ها و بلبرینگ نیز از دلایل دیگر این مشکل است که باید توسط تعمیرکار برطرف شود.

بیشتربیشتر

بوی نامطبوع دستگاه

پر بودن کیسه جاروبرقی، کثیفی فیلتر هوا، نیم‌سوز شدن موتور و کثیفی لوله تلسکوپی، خرطومی و پارویی باعث استشمام بوی بد از دستگاه می‌شود.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01هزینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ چقدر است؟

هزینه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ بسته به ایراد دستگاه متفاوت است. بعد از عیب‌یابی دقیق دستگاه توسط تکنسین، هزینه نهایی به شما اعلام می‌شود. بااین‌حال به شما اطمینان می‌دهیم که هزینه دستمزد تعمیرکاران تعمیرآنلاین از نرخ اتحادیه پایین‌تر است. همچنین قیمت قطعات جاروبرقی سامسونگ را می‌توانید از سایت سامسونگ کره مشاهده کنید.

02آیا تعمیرات جاروبرقی سامسونگ شامل ضمانت است؟

کلیه خدمات صورت‌گرفته در تعمیرآنلاین شامل ۶ ماه ضمانت است که در فاکتور رسمی شرکت ثبت می‌شود. توجه داشته باشید که قطعات مصرفی مانند فیلتر و قطعات زینتی مانند بدنه، گارانتی ندارند.

03تعمیرات جاروبرقی چقدر طول می‌کشد؟

اگر عیب جاروبرقی شما سطحی باشد یا بدون نیاز به مخازن داخلی برطرف شود، کارشناسان تعمیر آنلاین در لحظه و در حضور خودتان مشکل دستگاه را حل خواهند کرد. در سایر موارد تعمیرات جاروبرقی ساموسنگ در کمتر از ۴۸ ساعت انجام خواهد شد.

04علت صدای زیاد جاروبرقی سامسونگ چیست؟

علت بروز این مشکل می‌تواند مواردی مانند شکستگی برس، ایراد موتور جاروبرقی یا کثیف بودن فیلتر دستگاه باشد. رفع چنین مواردی به حضور نیروی متخصص نیاز ندارد؛ اما زمانی که علت صدای زیاد جاروبرقی ناشی از خرابی موتور باشد، باید دستگاه توسط متخصص عیب‌یابی و تعمیر شود.

05چگونه برس جاروبرقی سامسونگ را تعمیر کنیم؟

گیر کردن مو و سایر زباله‌ها داخل برس باعث نچرخیدن آن می‌شود. در چنین مواقعی باید برس را تمیز کنید یا برای تعمیر، آن را به یک متخصص مجرب بسپارید.

06علت بوی سوختگی در جاروبرقی سامسونگ چیست؟

انسداد فیلترها و پر بودن کیسه جاروبرقی باعث تولید بوی سوهتگی می‌شود. چنانچه مشکل بعد از تعویض فیلترها و کیسه ادامه داشت، حتما در سریع‌ترین زمان ممکن، تعمیر آن را به یک متخصص فنی بسپارید.

07چرا جاروبرقی سامسونگ روشن نمی‌شود؟

خرابی دکمه روشن و خاموش ذستگاه، پربودن کیسه جاروبرقی، وصل نبودن دستگاه به پریز برق و وجود مشکل در موتور باعث روشن نشدن دستگاه می‌شود. طبیعی است که بعضی از موارد مانند اتصال به برق و پر بودن کیسه را بدون نیاز به تعمیرکار می‌توانید برطرف کنید. اما تعمیر دستگاه درصورت وجود مشکل در موتور، سیم جمع کن یا رله باید توسط متخصص حرفه‌ای انجام شود.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی‌های سامسونگ با داشتن عمر مفید بالا و کیفیت مناسب، یکی از بهترین محصولات موجود در بازار به شمار می‌روند. بااین‌حال همه لوازم خانگی از هر برند و مدلی، بعد از بارها استفاده به تعمیر نیاز پیدا می‌کنند. تعمیرات جاروبرقی سامسونگ را باید به جایی بسپارید که تخصص و تجربه لازم برای این کار را داشته باشد و چه مرکزی بهتر از نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ؟ تیم متخصص تعمیرآنلاین با گذراندن دوره‌های تخصصی آموزش تعمیر جاروبرقی سامسونگ، تعمیر و تعویض قطعات این دستگاه را به‌صورت حرفه‌ای و با ۶ ماه ضمانت انجام می‌دهند.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل

عیب یابی جاروبرقی سامسونگ

بسیاری از مشکلات جاروبرقی سامسونگ با انجام کارهای ساده توسط خود شخص برطرف می‌شوند. به‌عنوان مثال، تعویض فیلتر یا پاکت دستگاه کار دشواری نیست و هرکسی می‌تواند آن را انجام دهد. بااین‌وجود، در برخی از موارد مانند تعمیر موتور جاروبرقی سامسونگ باید یک فرد متخصص وارد عمل شود و انجام این کار را به عهده بگیرد. برای عیب یابی جاروبرقی سامسونگ توصیه می‌کنیم قبل از هرچیز به بخش ایرادات متداول همین صفحه مراجعه کنید، سپس درصورت نیاز به تخصص تعمیرکار جارو برقی، از تیم متخصص تعمیرآنلاین کمک بخواهید. در ادامه تعدادی از مهم‌ترین مشکلات جارو برقي سامسونگ را برایتان شرح می‌دهیم:

داغ کردن سریع جاروبرقی سامسونگ

داغ شدن دستگاه در همه لوازم خانگی امری طبیعی است؛ اما اگر جاروبرقی حین کار کردن بیش از حد داغ شود، باید به‌دنبال یک مشکل جدی در آن بگردید. در چنین مواقعی اول از همه، تمیزی فیلتر جاروبرقی سامسونگ و ظرفیت پاکت آن را بررسی کنید. درصورت نبود مشکل در فیلتر و پاکت، باید دستگاهتان را به یک تعمیرگاه جاروبرقی سامسونگ ببرید. البته با ثبت درخواست در تعمیرآنلاین می‌توانید از خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل بهره‌مند شوید.

سرویس جاروبرقی سامسونگ هنگام کاهش مکش

کاهش مکش جاروبرقی سامسونگ ممکن است به‌دلیل خرابی کالکتور، خرابی زغال، انسداد لوله‌ها، خرابی یا سوختگی موتور، خرابی یاطاقان‌ها، پر بودن کیسه یا کثیفی فیلترها باشد؛ بنابراین کارهای زیر به بهبود مکش دستگاه کمک خواهد کرد:

 • تعویض پاکت جاروبرقی
 • تمیز کردن فیلترها
 • تعمیر پارویی جاروبرقی سامسونگ
 • تعمیر لوله خرطومی جاروبرقی سامسونگ
 • تعمیر لوله تلسکوپی جاروبرقی سامسونگ

تعمیر لوله جاروبرقی سامسونگ در بعضی از موارد از عهده خودتان هم برمی‌آید. برای دریافت مشاوره به‌منظور تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به‌خوبی شما را راهنمایی کنند.

صدای بالای جاروبرقی samsung

ایجاد صدای بالا یکی از موارد پرتکرار گزارش‌شده برای درخواست تعمیر جارو برقی سامسونگ است. این مشکل می‌تواند ناشی از ایرادهای ساده‌ای مانند کثیف بودن فیلتر دستگاه یا شکستگی برس باشد یا بر اثر خرابی‌های جدی‌تری در قطعاتی مانند موتور به وجود آید. در حالت دوم، باید تعمیر موتور جاروبرقی سامسونگ توسط تعمیرکار حرفه‌ای و کاربلد انجام شود.

تعمیر موتور جاروبرقی سامسونگ با تضمین کیفیت ۶ ماهه

تعمیر جاروبرقی سامسونگ درصورت روشن نشدن

درصورت روشن نشدن جاروبرقی قبل از هرچیز، دو شاخه، سیم و پریز برق را بررسی کنید. درصورتی‌که هیچ مشکلی در این موارد وجود نداشت، عیب یابی جاروبرقی سامسونگ باید توسط متخصص باتجربه انجام شود. روشن نشدن جاروبرقی سامسونگ ممکن است ناشی از خرابی دکمه روشن و خاموش دستگاه یا وجود مشکل در قطعاتی مانند موتور، سیم جمع کن یا رله باشد. درچنین شرایطی تعمیرکار ممکن است با کارهای زیر مشکل دستگاهتان را برطرف کند:

 • تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ
 • تعمیر کلید جاروبرقی سامسونگ
 • تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ

تعمیرآنلاین نمایندگی قطعات جاروبرقی سامسونگ را برعهده دارد و با استفاده از قطعات اصل این برند خدمات تعمیراتی را به شما عزیزان با گارانتی ۶ ماهه عرضه می‌کند.

بوی سوختگی جاروبرقی سامسونگ

بوی سوختگی جاروبرقی یکی از مشکلات رایجی است که درصورت سهل‌انگاری ایراداتی جدی به دستگاه وارد خواهد کرد. اگر هنگام جارو کردن بوی سوختگی احساس کردید، سریع دستگاه را خاموش کرده و فیلترها و پاکتش را بررسی کنید. درصورتی‌که فیلترها کاملا باز باشند و کیسه پر نشده باشد، باید تعمیر جاروبرقی سامسونگ را به یک فرد متخصص بسپارید تا از وارد شدن آسیب‌های جدی به دستگاه جلوگیری شود.

تعمیر برس جاروبرقی سامسونگ

برس بسیاری از جاروبرقی‌های موجود در بازار شامل دو حالت برای جارو کردن فرش و جارو کردن سطوحی مانند پارکت و سرامیک هستند. در صورت خراب شدن برس جاروبرقی، حرکت دادن آن روی سطح دشوار و خسته‌کننده خواهد شد. درچنین شرایطی متخصصان تعمیرآنلاین با تعمیر برس جاروبرقی سامسونگ به رفع این مشکل کمک خواهند کرد.

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تعمیرآنلاین با قطعات اورجینال

تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ

سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ یکی دیگر از مواردی است که احتمال دارد بعد از مدتی استفاده خراب شود. درصورت بیرون نیامدن، جمع نشدن کامل یا جمع شدن خودکار سیم جاروبرقی قطعه سیم جمع کن آن دچار مشکل شده است. فنر، قرقره، شفت، پتیه و ترمز از جمله اجزای تشکیل‌دهنده این قطعه هستند. به‌دلیل پیچیده بودن این قطعه، تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ فقط باید توسط تعمیرکار متخصص انجام شود. کارهای متداول هنگام خرابی این قطعه عبارت‌اند از:

 • شارژ یا تعویض فنر سیم جمع کن
 • تعمیر یا تعویض ترمز سیم جمع کن
 • جوشکاری پلاستیک شفت سیم جمع کن
 • تعمیر یا تعویض پایه سیم جمع کن
 • تعمیر یا تعویض قرقره
 • بازسازی یا تعمیر پلاتین‌های سیم جمع کن
 • تعمیر یا تعویض پدال سیم جمع کن

خرابی سیم جمع کن معمولا به‌دلیل استفاده نامناسب از آن و بیرون کشیدن سیم جاروبرقی تا انتها است. برای جلوگیری از این مشکل توصیه می‌کنیم سیم را به‌آرامی تا انتها بیرون بکشید، سپس ۳۰ تا ۵۰ سانتی‌متر انتهایی آن را با رنگ یا چسب رنگی علامت‌گذاری کنید. دفعات بعدی فقط تا قسمت علامت‌گذاری‌شده سیم را بیرون بکشید.

تعمیرآنلاین؛ تعمیرگاه مرکزی جاروبرقی سامسونگ

تعمیرآنلاین یک تعمیرگاه مجاز جاروبرقی سامسونگ در تهران است که تیم فنی آن تعمیر انواع مدل این دستگاه را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند. کلیه خدمات عرضه‌شده در این مجموعه شامل ۶ ماه گارانتی است. برای ثبت سفارش تعمیرات جاروبرقی سامسونگ می‌توانید از طریق فرم موجود در سایت یا تماس با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ اقدام کنید. درصورت نیاز به راهنمایی برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ یا رفع مشکلات سطحی از قسمت نظرات نیز می‌توانید با ما در ارتباط باشید. کارشناسان تعمیرآنلاین در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ سوالاتتان را خواهند داد.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • 11 اردیبهشت 1400 نورانی فر پاسخ دهید

  سلام شما ارسال پاکت و فیلتر و دسته جاروبرقی سامسونگ به شهر سنندج هم دارید؟ نحوه سفارش به چه صورته؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   بله. ارسال قطعه به تمامی نقاط ایران توسط تعمیرآنلاین صورت میگیرد. با ما تماس بگیرید.

 • 15 اردیبهشت 1400 محمد باباخانلو پاسخ دهید

  سلام من ساکن خوزستان هستم میتونم دستگاه رو برای تعمیر ارسال کنم؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   بله. به منظور هماهنگی برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ با دفتر مرکزی به شماره45396-021 تماس بگیرید.

 • 9 مرداد 1400 ناشناس پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر جارو برقی به طور خودکار روشن خاموش میشه دلیلش چیه؟

  • 10 مرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   زمانی که موتور جاروبرقی به هر دلیلی داغ بشه این اتفاق داخلش رخ میده. ابتدا فیلترها و پاکت جاروبرقی رو تعویض کنید و در صورتی که مشکل حل نشد نیاز به بازدید می باشد.

 • 11 مرداد 1400 میثم حسینی پاسخ دهید

  با سلام و عرض ادب. بنده جارو‌ برقی سامسونگ مدل 2000W خریداری کردم و به علت روشن ماندن زیاد بدنه داغ شده و کلید سیم‌جمع کن و روشن خاموش کار نمیکند. شما بدنه کامل این مدل جارو برقی را موجود دارید؟

 • 12 مرداد 1400 الهام پاسخ دهید

  سلام شما برای تعمیر برس جاروبرقی سامسونگ هم تعمیرکار جاروبرقی اعزام میکنید یا باید من برس رو براتون بفرستم؟

  • 12 مرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   برای انجام تعمیرات لطفا برس را برای ما ارسال نمایید. با تشکر

 • 27 شهریور 1400 محمدعلی شلیخا پاسخ دهید

  سلام
  دوست عزیز
  برس سر لوله جاروبرقی من خراب شده احتیاج به به نوع اصلی سامسونگ داره …مدلهای دیگه رو تست کردیم جواب نداد میخواستم بدونم شما نمونه اصلی رو دارین برای من بفرستین…

  با تشکر

  • 3 مهر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   وقت بخیر. احتمال زیاد برای خودتون قابل تعمیره و نیاز به تعویض نداره و فقط رابط بین سری و برس رو عنوض می کنیم.

 • 1 مهر 1400 ناشناس پاسخ دهید

  سلام جاروبرقی سامسونگ ۲۴۰۰دارم که باسرعت کمی زیادخاموش میشودمشکلش ازکجاست باتشکر

 • 19 اسفند 1400 خلیلی پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر جارو برقی درست کردم ولی برق جارو یه سر شده یعنی میزنم برق روشن میشه یعنی بدون روشن کردن دکمه جارو ممنون میشم اگه راهنمای کنید

  • 11 فروردین 1401 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   وقت بخیر دستگاه شما یکسزه شده و باید بازدید شود تا ایراد دقیق مشخص گردد.

ثبت سفارش خدمات
021-45396

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.
ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

شما می توانید درخواست خود را در فرم زیر ثبت نمائید.

همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.