تعمیر جاروبرقی سامسونگ

تعمیر جاروبرقی

به تعمیرآنلاین مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ خوش آمدید. این مرکز علاوه بر ارائه خدمات جاروبرقی سامسونگ، لوازم جانبی نیز عرضه می‌نماید. هم اکنون می توانید به منظور مشاوره با کارشناسان، سفارش تعمیرات جاروبرقی و خرید لوازم جانبی با تعمیرآنلاین در ارتباط باشید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر جاروبرقی سامسونگ

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

درست است که جاروبرقی‌های سامسونگ با داشتن طول عمر بالا و کیفیت مناسب یکی از بهترین محصولات موجود در بازار هستند، اما در هر صورت، نیاز به تعمیر جاروبرقی سامشونگ امری بدیهی است. بهترین راه این است که تعمیرات جاروبرقی سامسونگ به کسی سپرده شود که تخصص و تجربه‌ی لازم برای آن را دارد. تیم تعمیرآنلاین، این کار را به بهترین نحو برای شما انجام خواهد داد.

 

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ شامل چه مواردی است؟

در بسیاری از مواقع، مشکلاتی که برای جاروبرقی پیش می‌آیند طبیعی هستند و به راحتی قابل حل هستند؛ حتی اگر فرد به طور کامل با اصول و نحوه تعمیر جارو برقی سامسونگ آشنا نباشد. به طور مثال ممکن است لوله‌ی دستگاه بسته شده باشد یا کیسه‌ی آن پر شده باشد. در خصوص چنین مواردی، می‌توان مشکل را بدون نیاز به تعمیرکار حل کرد.

با این وجود، در برخی از موارد، لازم است تا یک فرد متخصص وارد عمل شده و تعمیرات جاروبرقی سامسونگ را به نیروی متخصص بسپارید. جاروبرقی نیز مانند بسیاری از لوازم الکترونیکی دیگر از اجزا و قطعات گوناگونی تشکیل شده است که تمام این قطعات، ساختار پیچیده‌ی این دستگاه را تشخیص می‌دهند.

به طور مثال، تعمیر دسته جاروبرقی سامسونگ نیاز به تجهیزات و دانش خاص دارد و نمی‌تواند توسط فرد بی‌تجربه انجام شود. در ادامه، لیستی از مشکلات مربوط به هر یک از این قطعات را مشاهده خواهید کرد.

 

بوی سوختگی یکی از ایرادات رایج گزارش شده هنگام درخواست خدمت تعمیرات جاروبرقی سامسونگ است

 

 • داغ کردن سریع جاروبرقی، یکی از علل رایج نیاز به تعمیر جاروبرقی سامسونگ

داغ شدن تا حدی برای همه‌ی لوازم برقی طبیعی است. با این وجود، در صورتی که این حد بگذرد و دستگاه بیش از اندازه داغ شود می‌تواند خطرساز باشد. در ابتدا باید از این موضوع که فیلتر جاروبرقی سامسونگ سالم و بدون انسداد است اطمینان خاطر کسب شود. در صورتی که مشکل از فیلتر و لوله نیست و کیسه نیز فضای خالی دارد، نیاز است تا تعمیر جارو برقی سامسونگ توسط یک فرد متخصص انجام شود.

 • صدای زیاد جاروبرقی

یکی از موارد متععد گزارش شده برای درخواست تعمیر جارو برقی سامسونگ ایجاد صدای زیاد جاروبرقی است. علت بروز این مشکل میتواند مواردی مانند شکستگی برس، ایراد موتور جاروبرقی، کثیف بودن فیلتر دستگاه و … باشد. در تمامی این موارد نیازی به حضور نیروی متخصص نیست اما در موارد تخصص مانند زمانی که ایراد از موتور جاروبرقی است بهتر از تعمیرت جاروبرقی سامسونگ را به تکنسین مجرب بسپارید

در صورت صدای نامتعارف جهت تعمیرات جاروبرقی سامسونگ با نیروی متخصص تماس بگیرید
 • نیاز به تعمیرات جاروبرقی سامسونگ به دلیل روشن نشدن دستگاه

از رایج ترین ایرادات گزارش شده در جاروبرقی ها میتوان به روشن نشدن دستگاه اشاره نمود دلیل این این مشکل در مواقعی توسط صاحب دستگاه قابل حل و در برخی موارد تعمیرات جاروبرقی سامسونگ به دلیل روشن نشدن دستگاه نیاز به حصور نیروی متخصص دارد.

روشن نشدن جاروبرقی سامسونگ میتواند عللی چون خرابی دکمه روشن و خاموش ذستگاه، پربودن کیسه جاروبرقی، وصل نبودن دستگاه به پریز برق، مشکل در موتور و … داشته باشد.

درصورت عدم تعمیر موتور جاروبرقی سامسونگ دستگاه از کار خواهد افتاد

در هنگام روشن نشدن جاروبرقی ابتدا دو شاخه،سیم و پریز را بررسی نمایید اگر مشکل از موارد فوق نباشد احتمالا دستگاه شما در قسمت های سیم جمع کن، رله و یا موتور دچتر مشکل شده است برای این سری ایرادات بهتر است تعمیرات جاروبرقی سامسونگ خود را به تکنسین حرفخ ای بسپارید.

 • خرابی برس جاروبرقی

بسیاری از جاروبرقی‌هایی که هم اکنون در بازار موجود هستند، دارای برس‌هایی هستند که هم برای جارو کشیدن فرش و هم برای جارو کشیدن سطوحی مانند پارکت و سرامیک مناسب است. در صورت خراب شدن برس این وسیله، جارو کشیدن دشوار و خسته کننده خواهد شد. بنابراین در صورتی که چنین حالتی رخ دهد باید هرچه سریع‌تر برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ خود اقدام کنید.

 

تعمیر جاروبرقی سامسونگ به دلیل استفاده مکرر از این دستگاه بهتر است به تکنسین مجرب سپرده شود

 

 • بوی سوختگی جاروبرقی یکی از موارد ویژه نیاز به تعمیر جاروبرقی سامسونگ

بین موارد تعمیر جارو برقی سامسونگ، این یکی از مشکلات جدی است که در صورت سهل انگاری می‌تواند عواقب خطرناکی داشته باشد. در مرحله‌ی اول باید اطمینان خاطر کسب کرد که فیلترهای دستگاه کاملا باز هستند و کیسه نیز پر نشده است. در این صورت تعمیر جاروبرقی باید به یک فرد متخصص سپرده شود تا مشکل دیگری به وجود نیاید.

 • نیاز به تعمیرات جاروبرقی سامسونگ به دلیل کاهش مکش دستگاه

کاهش مکش جاروبرقی میتواند علل متعددی داشته باشد که در برخی از آنها بهتر است تعمیر جاروبرقی سامسونگ خود را به نیروی متخصص بسپارید. علت کاهش مکش جاروبرقی میتواند خرابی کالکتور، خرابی ذغال، انسداد خرطومی، خرابی و یا سوختن موتور جاروبرقی، خرابی یاطاقان ها، پر بودن کیسه جارو برقی، کثیف بودن فیلتر و … باشد. در برهی موارد خصوصا زمانی که ایراد مربوط به موتور دستگاه است بهتر است تعمیرات جاروبرقی سامسونگ خود را به تکنسین مجرب بسپارید.

عدم تعمیر جاروبرقی سامسونگ به دلیل کاهش مکش در بلند مدت به دستگاه آسیب میرساند
 • انجام تعمیرات جاروبرقی سامسونگ به دلیل خرابی سیم جمع کن

در صورت بیرون نیامدن، جمع نشدن و یا جمع شدن خودکار سیم جاروبرقی سیم جمع کن درستگاه شما دچار ایراد شده استتیم فنر، قرقره، شفت، پتیه و ترمز اجزای سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ میباشند. به دلیل مکانیزم پیچیده این قطعه بهتر است تعمیرات جاروبرقی سامسونگ خود هنگام خرابی سیم جمع کن را به تعمیرکار متخصص بسپارید. اقدامات متداول در هنگام خرابی سیم جمع کن به شرح زیر میباشد:

 • شارژ یا تعویض فنر سیم جمع کن
 • تعمیر و یا تعویض ترمز سیم جمع کن
 • جوشکاری پلاستیک شفت سیم جمع کن
 • تعمیر یا تعویض پایه سیم جمع کن
 • تعمیر یا تعویض قرقره
 • بازسازی یا تعمیر پلاتین های سیم جمع کن
 • تعمیر یا تعویض پدال سیم جمع کن
خرابی سیم جمع کن به دلیل مکانیزم پیچیده نیاز به حضور نیروی متخصص دارد.

خراب شدن سیم جمع کن معمولا به دلیل استفاده نامناسب از آن و بیرون کشیدن سیم جاروبرقی تا انتها است. برای جلوگیری از این آسیب بهتر است نیم متر یا سی سانت انتهایی سیم جاروبرقی را به وسیله رنگ و یا چسب رنگی علامت گذاری کنید تا هنگام بیرون کشیدن سیم جاروبرقی مراقب آن باشید.

تعمیرآنلاین می‌تواند کار تعمیر جاروبرقی سامسونگ شما را به بهترین شکل انجام دهد. برای ثبت سفارش تعمیرات جارو برقی سامسونگ می‌توانید از طریق فرم موجود در سایت و یا تماس با شماره‌ی مرکز اقدام کنید. مرکز تعمیر لوازم برقی خانگی تعمیرآنلاین تمامی خدمات مرتبط با تعمیرات سامسونگ در تمام بخش ها را با بهترین کیفیت ارائه میدهد. از همراهی شما سپاسگزاریم.

ایرادات متداول جاروبرقی سامسونگ

در باکس های زیر از ایرادات متداول جاروبرقی سامسونگ مطلع شوید.

سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ کار نمیکند!

در صورت عدم کارکرد سیم جمع کن جاروبرقی، ممکن است سیم در حالت برگشت گیر کرده باشد. بنابراین ابتدا سیم را ۲ تا ۳ متر بکشید و آن را رها کنید، تا مشکل برطرف شود.

همچنین ممکن است در انتهای مسیر سیم جمع کن، آلودگی های چسبنده وجود داشته و مانع از جمع شدن سیم شود، لذا اقدام به تمیز کردن این آلودگی ها نمایید.

در انتها ممکن است قرقره سیم جمع کن کثیف شده باشد و یا سیم به نحوه نامناسب در اطراف قرقره قرار گرفته شده باشد و یا نیاز به روغن کاری قرقره داشته باشد. در این صورت دستگاه شما باید توسط کارشناس بازدید شود.

نکته مهم: در صورت کشیدن تا انتهای سیم جاروبرقی به صورت مکرر، سیم جمع کن خاصیت فنری خود را از دست می دهد. لذا از انجام این کار بپرهیزید.

بیشتربیشتر

جاروبرقی بوی سوختگی میدهد!

جاروبرقی را خاموش کنید.
پریز برق، دو شاخه و کابل جاروبرقی را بررسی کنید.
ابتدا چک کنید که پریز برق دچار اتصالی نشده باشد. همچنین اگر موتور در حال کارکردن بیش از حد باشد، کابل و دوشاخه جاروبرقی داغ می شود.
کیسه و فیلتر جاروبرقی را بررسی کنید.
کثیفی بیش از حد فیلتر و یا پر بودن کیسه جاروبرقی سامسونگ به موتور دستگاه فشار زیادی وارد می کند و باعث داغ شدن بیش از حد آن می شود. در صورت مشاهده این مشکل، کیسه را خالی کنید و فیلترها را تمیز یا جایگزین نمایید.
تسمه جاروبرقی را تحت بررسی قرار دهید.
تسمه جاروبرقی ممکن است از جای خود خارج و یا پاره شده باشد. در صورت پاره شدن تسمه، قطعه معیوب باید تعویش گردد. همچنین در صورت سالم بودن تسمه و قرار داشتن آن در محل مناسب، بررسی کنید که مانعی در برابر چرخش آن وجود نداشته باشد.
بررسی کنید که برس جارو برقی به صورت صحیح کار کند. ممکن است گاهی مو و نخ و … در آن گیر کرده باشد و باعث شود که برس به درستی کار نکند و دستگاه بوی سوختگی بدهد.
موتور نیم سوز شده است. در این صورت نیاز به تعویض موتور و یا تعمیر اجزای آن توسط تکنسین می باشد.
حتما این مقاله را بخوانید تا از سوختن موتور اطمینان حاصل کنید. مقاله علائم سوختن موتور جاروبرقی

بیشتربیشتر

کنترل دستی جاروبرقی سامسونگ کار نمی کند!

باطری موجود در دسته را بررسی کنید (عمر و نحوه قرار گیری).
مطمئن شوید که جاروبرقی به برق وصل است.
مطمئن شوید که سنسور I/R پوشیده نشده است.
سنسور I/R ارتباط دستگاه با موتور دستگاه است، که از نور مادون قرمز (IR) استفاده می کند. قرار دادن انگشت یا هر چیز دیگری بر روی آن، مانع از رسیدن پرتو مادون قرمز به آن می شود.

بیشتربیشتر

جاروبرقی سامسونگ روشن نمی شود!

کارنکردن جاروبرقی می تواند علل و راه حل های مختلفی داشته باشد. در ذیل برخی از این علل را نام می بریم:

پریز برق ندارد
اتصالات برق و سیم رابط دچار قطعی شده است
قطعی کلید خاموش – روشن
خرابی درایو موتور

بیشتربیشتر

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی سامسونگ حین استفاده

خاموش شدن ناگهانی جارروبرقی ممکن است به دلیل استفاده بیش از حد از دستگاه باشد. بنابراین در صورت مشاهده این امر ابتدا به دستگاه اجازه دهید سرد شود. سپس در صورت خاموش شدن ناگهانی مجدد به بررسی موارد ذیل بپردازید:

گرفتگی لوله، کثیفی بیش از حد فیلتر جاروبرقی و به طور کلی عواملی که باعث مکش ضعیف جاروبرقی می شوند، باعث داغ شدن دستگاه و خاموش شدن ناگهانی آن در حین استفاده می شود. بنابراین به بررسی فیلتر، کیسه، خرطومی و … بپردازید و در صورت کثیفی آن ها، اقدام به نظافت و تعویض آن ها نمایید.
در مواردی احتمال قطعی اتصالات و سیم های داخلی وجود دارد. سیم هایی در جاروبرقی وظیفه انتقال جریان از کلید پاور به رله موتور را بر عهده دارند. در صورت وجود قطعی در این سیم ها، دستگاه به طور ناگهانی خاموش می شود.
بروز مشکل در سیم پیچ، باعث داغ شدن موتور و سپس خاموش شدن دستگاه می شود. در این صورت نیاز به تعویض موتور می باشد.

بیشتربیشتر

عدم چرخش برس جاروبرقی سامسونگ

زمانی که حجم زیادی از مو، نخ و … درون برس جاروبرقی گیر می کند، چرخش آن متوقف می شود. لذا با تمیز کردن برس، می توان چرخش آن را به حالت اولیه اش بازگرداند.

بیشتربیشتر

عدم مکش جاروبرقی سامسونگ

اگر هنگام استفاده از جاروبرقی متوجه شدید دستگاه مکش لازم را ندارد برای رفع این مشکل قبل از تماس با تکنسین پیشنهاد میکنیم اقدامات زیر را انجام دهید:

تعویض فیلتر هوا و هپا (زمان تعویض فیلتر جاروبرقی ۳ تا ۶ ماه است)، تعویض کیسه جاروبرقی، رفع انسداد در تلسکوپی، خرطومی و پارویی جاروبرقی سامسونگ، چک کردن لوله های رابط و اطمینان از سوراخ نبودن آنها.
اگر با اقدامات بالا مشکل برطرف نشد احتمالا مساله از ضعف موتور جاروبرقی نشأت میگیرد که در این صورت باید با تکنسین های مجرب تماس حاصل کنید. برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر مقاله افزایش قدرت مکش جاروبرقی را مطالعه کنید.

بیشتربیشتر

صدای زیاد جاروبرقی سامسونگ

در صورت ایجاد سروصدای زیاد توسط جاروبرقی، ابتدا بررسی کنید که فیلترها تمیز هستند و هیچ انسدادی در لوله دستگاه وجود ندارد. در صورت مشاهده کثیفی فیلتر و انسداد لوله جاروبرقی، اقدام به رفع آن نمایید. سپس باید وجود مشکل در پروانه ها و بلبرینگ ها بررسی شود. در صورت معیوب بودن قطعات مذکور، نیاز به بازرسی دستگاه توسط تکنسین می‌باشد.

بیشتربیشتر

بوی نامطبوع جاروبرقی سامسونگ

ممکن است گاهی اوقات هنگام کار کردن با جاروبرقی سامسونگ بوی نامطبوعی به مشامتان برسد، این مساله میتواند دلایلی متعددی داشته باشد از جمله:

پر بودن کیسه جاروبرقی
کثیفی فیلتر هوا
نیم سوز بودن موتور
کثیفی تلسکوپی، خرطومی و پارویی

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01هزینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ چقدر است؟

هزینه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ بسته به ایراد دستگاه متفاوت است. هزینه تشخیص عیب دستگاه کاملا رایگان بوده و بعد از تشخیص عیب دقیق، ایراد و هزینه به شما گفته می شود. از لحاظ اجرت تمامی نرخ ها به صورت رقابتی و پایین تر از نرخ اتحادیه می باشد. از لحاظ قیمت قطعه نیز تمامی نرخ های اعلام شده بر اساس سایت سامسونگ کره می باشد. این تضمین به شما داده می شود که هزینه تعمیرات به صورت رقابتی و پایین ترین نرخ ممکن می باشد و شما می توانید پس از تشخیص عیب رایگان و اعلام هزینه توسط شرکت، هزینه های اعلام شده را با مراکز دیگر مقایسه کنید.

02تعمیرات جاروبرقی سامسونگ چه مدت ضمانت دارد؟

تمامی خدمات صورت گرفته در تعمیرآنلاین شامل شش ماه ضمانت معادل 180 روز می باشد. این مدت گارانتی در فاکتور رسمی شرکت ثبت می گردد. توجه داشته باشید که قطعات مصرفی مانند فیلتر و قطعات زینتی مانند بدنه، شامل ضمانت نمی باشد.

03تعمیرات جاروبرقی چه مدت زمان می برد؟

اگر عیب جاروبرقی شما سطحی باشد و یا نیاز به باز کردن مخازن داخلی دستگاه نباشد در لحظه و در حضور مشتری مشکل دستگاه حل خواهد گردید. ما به ضما تضمین می دهیم در بدترین شرایط، تعمیرات جاروبرقی سامسونگ شما را در کمتر از 48 ساعت انجام دهیم.

04علت صدای زیاد جاروبرقی سامسونگ چیست؟

یکی از موارد متععد گزارش شده برای درخواست تعمیر جارو برقی سامسونگ ایجاد صدای زیاد جاروبرقی است. علت بروز این مشکل میتواند مواردی مانند شکستگی برس، ایراد موتور جاروبرقی، کثیف بودن فیلتر دستگاه و … باشد. در تمامی این موارد نیازی به حضور نیروی متخصص نیست اما در موارد تخصص مانند زمانی که ایراد از موتور جاروبرقی است بهتر از تعمیرت جاروبرقی سامسونگ را به تکنسین مجرب بسپارید

05چگونه برس جاروبرقی سامسونگ را تعمیر کنیم؟

بسیاری از جاروبرقی‌هایی که هم اکنون در بازار موجود هستند، دارای برس‌هایی هستند که هم برای جارو کشیدن فرش و هم برای جارو کشیدن سطوحی مانند پارکت و سرامیک مناسب است. در صورت خراب شدن برس این وسیله، جارو کشیدن دشوار و خسته کننده خواهد شد. بنابراین در صورتی که چنین حالتی رخ دهد باید هرچه سریع‌تر برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ خود اقدام کنید.

06علت بوی سوختگی در جاروبرقی سامسونگ چیست؟

بین موارد تعمیر جارو برقی سامسونگ، این یکی از مشکلات جدی است که در صورت سهل انگاری می‌تواند عواقب خطرناکی داشته باشد. در مرحله‌ی اول باید اطمینان خاطر کسب کرد که فیلترهای دستگاه کاملا باز هستند و کیسه نیز پر نشده است. در این صورت تعمیر جاروبرقی باید به یک فرد متخصص سپرده شود تا مشکل دیگری به وجود نیاید.

07چرا جاروبرقی سامسونگ روشن نمیشود؟

از رایج ترین ایرادات گزارش شده در جاروبرقی ها میتوان به روشن نشدن دستگاه اشاره نمود دلیل این این مشکل در مواقعی توسط صاحب دستگاه قابل حل و در برخی موارد تعمیرات جاروبرقی سامسونگ به دلیل روشن نشدن دستگاه نیاز به حصور نیروی متخصص دارد.

روشن نشدن جاروبرقی سامسونگ میتواند عللی چون خرابی دکمه روشن و خاموش ذستگاه، پربودن کیسه جاروبرقی، وصل نبودن دستگاه به پریز برق، مشکل در موتور و … داشته باشد.

در هنگام روشن نشدن جاروبرقی ابتدا دو شاخه،سیم و پریز را بررسی نمایید اگر مشکل از موارد فوق نباشد احتمالا دستگاه شما در قسمت های سیم جمع کن، رله و یا موتور دچتر مشکل شده است برای این سری ایرادات بهتر است تعمیرات جاروبرقی سامسونگ خود را به تکنسین حرفخ ای بسپارید.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • 11 اردیبهشت 1400 نورانی فر پاسخ دهید

  سلام شما ارسال پاکت و فیلتر و دسته جاروبرقی سامسونگ به شهر سنندج هم دارید؟ نحوه سفارش به چه صورته؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   بله. ارسال قطعه به تمامی نقاط ایران توسط تعمیرآنلاین صورت میگیرد. با ما تماس بگیرید.

 • 15 اردیبهشت 1400 محمد باباخانلو پاسخ دهید

  سلام من ساکن خوزستان هستم میتونم دستگاه رو برای تعمیر ارسال کنم؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   بله. به منظور هماهنگی برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ با دفتر مرکزی به شماره45396-021 تماس بگیرید.

 • 9 مرداد 1400 ناشناس پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر جارو برقی به طور خودکار روشن خاموش میشه دلیلش چیه؟

  • 10 مرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   زمانی که موتور جاروبرقی به هر دلیلی داغ بشه این اتفاق داخلش رخ میده. ابتدا فیلترها و پاکت جاروبرقی رو تعویض کنید و در صورتی که مشکل حل نشد نیاز به بازدید می باشد.

 • 11 مرداد 1400 میثم حسینی پاسخ دهید

  با سلام و عرض ادب. بنده جارو‌ برقی سامسونگ مدل 2000W خریداری کردم و به علت روشن ماندن زیاد بدنه داغ شده و کلید سیم‌جمع کن و روشن خاموش کار نمیکند. شما بدنه کامل این مدل جارو برقی را موجود دارید؟

 • 12 مرداد 1400 الهام پاسخ دهید

  سلام شما برای تعمیر برس جاروبرقی سامسونگ هم تعمیرکار جاروبرقی اعزام میکنید یا باید من برس رو براتون بفرستم؟

  • 12 مرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   برای انجام تعمیرات لطفا برس را برای ما ارسال نمایید. با تشکر

 • 27 شهریور 1400 محمدعلی شلیخا پاسخ دهید

  سلام
  دوست عزیز
  برس سر لوله جاروبرقی من خراب شده احتیاج به به نوع اصلی سامسونگ داره …مدلهای دیگه رو تست کردیم جواب نداد میخواستم بدونم شما نمونه اصلی رو دارین برای من بفرستین…

  با تشکر

  • 3 مهر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   وقت بخیر. احتمال زیاد برای خودتون قابل تعمیره و نیاز به تعویض نداره و فقط رابط بین سری و برس رو عنوض می کنیم.

 • 1 مهر 1400 ناشناس پاسخ دهید

  سلام جاروبرقی سامسونگ ۲۴۰۰دارم که باسرعت کمی زیادخاموش میشودمشکلش ازکجاست باتشکر

 • 19 اسفند 1400 خلیلی پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر جارو برقی درست کردم ولی برق جارو یه سر شده یعنی میزنم برق روشن میشه یعنی بدون روشن کردن دکمه جارو ممنون میشم اگه راهنمای کنید

  • 11 فروردین 1401 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   وقت بخیر دستگاه شما یکسزه شده و باید بازدید شود تا ایراد دقیق مشخص گردد.

ثبت سفارش خدمات
021-45396
1

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟
پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت. ساعت کاری مجموعه: شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18
02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟
خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.
ساعات کاری تعمیرآنلاین شنبه تا چهارشنبه ها8 الی 20پنجشنبه ها 8 الی 18جمعه ها وایام تعطیل 10 الی 18