تعمیر جاروبرقی سامسونگ

تعمیر جاروبرقی

به تعمیرآنلاین مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ خوش آمدید. این مرکز علاوه بر ارائه خدمات جاروبرقی سامسونگ، لوازم جانبی نیز عرضه می‌نماید. هم اکنون می توانید به منظور مشاوره با کارشناسان، سفارش تعمیرات جاروبرقی و خرید لوازم جانبی با تعمیرآنلاین در ارتباط باشید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر جاروبرقی سامسونگ

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

سوالات متداول

01هزینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ چقدر است؟

هزینه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ بسته به ایراد دستگاه متفاوت است. هزینه تشخیص عیب دستگاه کاملا رایگان بوده و بعد از تشخیص عیب دقیق، ایراد و هزینه به شما گفته می شود. از لحاظ اجرت تمامی نرخ ها به صورت رقابتی و پایین تر از نرخ اتحادیه می باشد. از لحاظ قیمت قطعه نیز تمامی نرخ های اعلام شده بر اساس سایت سامسونگ کره می باشد. این تضمین به شما داده می شود که هزینه تعمیرات به صورت رقابتی و پایین ترین نرخ ممکن می باشد و شما می توانید پس از تشخیص عیب رایگان و اعلام هزینه توسط شرکت، هزینه های اعلام شده را با مراکز دیگر مقایسه کنید.

02تعمیرات جاروبرقی سامسونگ چه مدت ضمانت دارد؟

تمامی خدمات صورت گرفته در تعمیرآنلاین شامل شش ماه ضمانت معادل 180 روز می باشد. این مدت گارانتی در فاکتور رسمی شرکت ثبت می گردد. توجه داشته باشید که قطعات مصرفی مانند فیلتر و قطعات زینتی مانند بدنه، شامل ضمانت نمی باشد.

03تعمیرات جاروبرقی چه مدت زمان می برد؟

اگر عیب جاروبرقی شما سطحی باشد و یا نیاز به باز کردن مخازن داخلی دستگاه نباشد در لحظه و در حضور مشتری مشکل دستگاه حل خواهد گردید. ما به ضما تضمین می دهیم در بدترین شرایط، تعمیرات جاروبرقی سامسونگ شما را در کمتر از 48 ساعت انجام دهیم.

04در صورت بروز مجدد عیب آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

05آیا شما قطعات و لوازم جانبی سامسونگ را هم می فروشید؟

بله. این مرکز تمامی لوازم جانبی و مصرفی از جمله پاکت و فیلتر و … را به صورت آزاد به مشتریان گرامی عرضه می دارد. به منظور خرید قطعات تنها کافی است که با تعمیرآنلاین تماس بگیرید و یا از فروشگاه آنلاین ما دیدن فرمایید.

06نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

07چگونه از عدم تعویض قطعات سالم دستگاه خود اطمینان یابم؟

در ابتدا این نکته را یادآور می شویم که تعمیرآنلاین یکی از معتبرترین شرکت های خدماتی کشور بوده که با 15 سال سابقه و جذب حدود 50000 مشترک در طی این سال ها، اعتبار بالایی را در بین مشتریان دارا می باشد. این مجموعه در هنگام ورود دستگاه بر روی دستگاه کد اشتراکی که قرار می دهد که این برچسب تا پایان تعمیرات بر روی دستگاه قرار دارد. از طرفی در هنگام باز کردن قطعات نیز این اشتراک بر روی قطعات نصب می گردد. علاوه بر موارد درون سازمانی، شرکت سامسونگ کدی را برای قطعات تعریف کرده است که بر روی لوازم اصلی داخلی هک شده است و همین موضوع باعث شده است که امکان جابجایی قطعات وجود نداشته باشد.

ایرادات متداول جاروبرقی سامسونگ

در باکس های زیر از ایرادات متداول جاروبرقی سامسونگ مطلع شوید.

سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ کار نمیکند!

در صورت عدم کارکرد سیم جمع کن جاروبرقی، ممکن است سیم در حالت برگشت گیر کرده باشد. بنابراین ابتدا سیم را ۲ تا ۳ متر بکشید و آن را رها کنید، تا مشکل برطرف شود.

همچنین ممکن است در انتهای مسیر سیم جمع کن، آلودگی های چسبنده وجود داشته و مانع از جمع شدن سیم شود، لذا اقدام به تمیز کردن این آلودگی ها نمایید.

در انتها ممکن است قرقره سیم جمع کن کثیف شده باشد و یا سیم به نحوه نامناسب در اطراف قرقره قرار گرفته شده باشد و یا نیاز به روغن کاری قرقره داشته باشد. در این صورت دستگاه شما باید توسط کارشناس بازدید شود.

نکته مهم: در صورت کشیدن تا انتهای سیم جاروبرقی به صورت مکرر، سیم جمع کن خاصیت فنری خود را از دست می دهد. لذا از انجام این کار بپرهیزید.

بیشتربیشتر

جاروبرقی بوی سوختگی میدهد!

جاروبرقی را خاموش کنید.
پریز برق، دو شاخه و کابل جاروبرقی را بررسی کنید.
ابتدا چک کنید که پریز برق دچار اتصالی نشده باشد. همچنین اگر موتور در حال کارکردن بیش از حد باشد، کابل و دوشاخه جاروبرقی داغ می شود.
کیسه و فیلتر جاروبرقی را بررسی کنید.
کثیفی بیش از حد فیلتر و یا پر بودن کیسه جاروبرقی به موتور دستگاه فشار زیادی وارد می کند و باعث داغ شدن بیش از حد آن می شود. در صورت مشاهده این مشکل، کیسه را خالی کنید و فیلترها را تمیز یا جایگزین نمایید.
تسمه جاروبرقی را تحت بررسی قرار دهید.
تسمه جاروبرقی ممکن است از جای خود خارج و یا پاره شده باشد. در صورت پاره شدن تسمه، قطعه معیوب باید تعویش گردد. همچنین در صورت سالم بودن تسمه و قرار داشتن آن در محل مناسب، بررسی کنید که مانعی در برابر چرخش آن وجود نداشته باشد.
بررسی کنید که برس جارو برقی به صورت صحیح کار کند. ممکن است گاهی مو و نخ و … در آن گیر کرده باشد و باعث شود که برس به درستی کار نکند و دستگاه بوی سوختگی بدهد.
موتور نیم سوز شده است. در این صورت نیاز به تعویض موتور و یا تعمیر اجزای آن توسط تکنسین می باشد.

بیشتربیشتر

کنترل دستی جاروبرقی سامسونگ کار نمی کند!

باطری موجود در دسته را بررسی کنید (عمر و نحوه قرار گیری).
مطمئن شوید که جاروبرقی به برق وصل است.
مطمئن شوید که سنسور I/R پوشیده نشده است.
سنسور I/R ارتباط دستگاه با موتور دستگاه است، که از نور مادون قرمز (IR) استفاده می کند. قرار دادن انگشت یا هر چیز دیگری بر روی آن، مانع از رسیدن پرتو مادون قرمز به آن می شود.

بیشتربیشتر

جاروبرقی سامسونگ روشن نمی شود!

کارنکردن جاروبرقی می تواند علل و راه حل های مختلفی داشته باشد. در ذیل برخی از این علل را نام می بریم:

پریز برق ندارد
اتصالات برق و سیم رابط دچار قطعی شده است
قطعی کلید خاموش – روشن
خرابی درایو موتور

بیشتربیشتر

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی سامسونگ حین استفاده

خاموش شدن ناگهانی جارروبرقی ممکن است به دلیل استفاده بیش از حد از دستگاه باشد. بنابراین در صورت مشاهده این امر ابتدا به دستگاه اجازه دهید سرد شود. سپس در صورت خاموش شدن ناگهانی مجدد به بررسی موارد ذیل بپردازید:

گرفتگی لوله، کثیفی بیش از حد فیلتر جاروبرقی و به طور کلی عواملی که باعث مکش ضعیف جاروبرقی می شوند، باعث داغ شدن دستگاه و خاموش شدن ناگهانی آن در حین استفاده می شود. بنابراین به بررسی فیلتر، کیسه، خرطومی و … بپردازید و در صورت کثیفی آن ها، اقدام به نظافت و تعویض آن ها نمایید.
در مواردی احتمال قطعی اتصالات و سیم های داخلی وجود دارد. سیم هایی در جاروبرقی وظیفه انتقال جریان از کلید پاور به رله موتور را بر عهده دارند. در صورت وجود قطعی در این سیم ها، دستگاه به طور ناگهانی خاموش می شود.
بروز مشکل در سیم پیچ، باعث داغ شدن موتور و سپس خاموش شدن دستگاه می شود. در این صورت نیاز به تعویض موتور می باشد.

بیشتربیشتر

عدم چرخش برس جاروبرقی سامسونگ

زمانی که حجم زیادی از مو، نخ و … درون برس جاروبرقی گیر می کند، چرخش آن متوقف می شود. لذا با تمیز کردن برس، می توان چرخش آن را به حالت اولیه اش بازگرداند.

بیشتربیشتر

عدم مکش جاروبرقی سامسونگ

اگر هنگام استفاده از جاروبرقی متوجه شدید دستگاه مکش لازم را ندارد. برای رفع این مشکل قبل از تماس با تکنسین پیشنهاد میکنیم اقدامات زیر را انجام دهید :

تعویض فیلتر هوا و هپا (زمان تعویض فیلتر جاروبرقی ۳ تا ۶ ماه است)
تعویض کیسه جاروبرقی
رفع انسداد در تلسکوپی، خرطومی و پارویی جاروبرقی
چک کردن لوله های رابط و اطمینان از سوراخ نبودن آنها
اگر با اقدامات بالا مشکل برطرف نشد احتمالا مساله از ضعف موتور جاروبرقی نشأت میگیرد که در این صورت باید با تکنسین های مجرب تماس حاصل کنید.

بیشتربیشتر

صدای زیاد جاروبرقی سامسونگ

در صورت ایجاد سروصدای زیاد توسط جاروبرقی، ابتدا بررسی کنید که فیلترها تمیز هستند و هیچ انسدادی در لوله دستگاه وجود ندارد. در صورت مشاهده کثیفی فیلتر و انسداد لوله جاروبرقی، اقدام به رفع آن نمایید. سپس باید وجود مشکل در پروانه ها و بلبرینگ ها بررسی شود. در صورت معیوب بودن قطعات مذکور، نیاز به بازرسی دستگاه توسط تکنسین می‌باشد.

بیشتربیشتر

بوی نامطبوع جاروبرقی سامسونگ

ممکن است گاهی اوقات هنگام کار کردن با جاروبرقی سامسونگ بوی نامطبوعی به مشامتان برسد، این مساله میتواند دلایلی متعددی داشته باشد از جمله:

پر بودن کیسه جاروبرقی
کثیفی فیلتر هوا
نیم سوز بودن موتور
کثیفی تلسکوپی، خرطومی و پارویی

بیشتربیشتر

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • 11 اردیبهشت 1400 نورانی فر پاسخ دهید

  سلام شما ارسال پاکت و فیلتر و دسته جاروبرقی سامسونگ به شهر سنندج هم دارید؟ نحوه سفارش به چه صورته؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   بله. ارسال قطعه به تمامی نقاط ایران توسط تعمیرآنلاین صورت میگیرد. با ما تماس بگیرید.

 • 15 اردیبهشت 1400 محمد باباخانلو پاسخ دهید

  سلام من ساکن خوزستان هستم میتونم دستگاه رو برای تعمیر ارسال کنم؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   بله. به منظور هماهنگی با دفتر مرکزی به شماره45396-021 تماس بگیرید.

ثبت سفارش خدمات
021-45396
1

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟
پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت. ساعت کاری مجموعه: شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18
02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟
خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.
ساعات کاری تعمیرآنلاین شنبه تا چهارشنبه ها8 الی 20پنجشنبه ها 8 الی 18جمعه ها وایام تعطیل 10 الی 18