با‌وجود کیفیت بالای جاروبرقی‌های Samsung، نیاز به خدمات تعمیرات جاروبرقی سامسونگ را نمی‌توان کتمان کرد. چرا که لوازم برقی عمر محدودی دارند و پس از چند سال استفاده نیاز به سرویس مجدد خواهند داشت. برای عیب‌یابی، تعویض قطعات و تعمیر دستگاه جاروبرقی سامسونگ خود می‌توانید روی خدمات تعمیر آنلاین حساب ویژه‌ای باز کنید.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی‌های سامسونگ یکی از بهترین محصولات موجود در بازار هستند. بااین‌حال، همه لوازم خانگی از هر برند و مدلی، بعد از بارها استفاده به تعمیر نیاز پیدا می‌کنند. تعمیرات لوازم خانگی از جمله تعمیر جارو برقی سامسونگ را باید به تعمیرگاهی بسپارید که تخصص و تجربه لازم برای این کار را داشته باشد. تیم متخصص تعمیر آنلاین با گذراندن دوره‌های تخصصی آموزش تعمیرات جاروبرقی سامسونگ و تعویض قطعات این دستگاه را به‌صورت حرفه‌ای و با ۶ ماه ضمانت انجام می‌دهند.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل

عیب‌یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران به کمک متخصصین تعمیرآنلاین

بسیاری از تعمیرات جاروبرقی سامسونگ سخت و پیچیده نیستند و توسط خود شخص قابل‌انجام دادن هستند. به‌عنوان‌مثال، تعویض فیلتر یا پاکت دستگاه کار دشواری نیست و هرکسی می‌تواند آن را انجام دهد. بااین‌وجود، در برخی از موارد مانند تعمیر پارویی جاروبرقی سامسونگ یا موتور دستگاه، باید یک فرد متخصص وارد عمل شود و انجام این کار را به عهده بگیرد. برای عیب‌یابی جاروبرقی سامسونگ توصیه می‌کنیم قبل از هرچیز به بخش ایرادات متداول همین صفحه مراجعه کنید؛ سپس در‌صورت نیاز به خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران و سایر مکان‌ها، از تیم متخصص تعمیرات سامسونگ تعمیر آنلاین کمک بخواهید. در ادامه تعدادی از مهم‌ترین مشکلات جارو برقي سامسونگ را برایتان شرح می‌دهیم:

داغ کردن سریع دستگاه و نیاز به تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل

داغ شدن دستگاه در همه لوازم خانگی برقی امری طبیعی است؛ اما اگر جاروبرقی حین کار کردن بیش‌از‌حد داغ شود، باید به‌دنبال یک مشکل جدی در آن بگردید. در‌چنین‌مواقعی اول از همه، باید قسمت‌های داخل جاروبرقی سامسونگ از جمله تمیزی فیلتر جاروبرقی و ظرفیت پاکت آن را بررسی کنید. در‌صورت نبود مشکل در فیلتر و پاکت، باید دستگاهتان را به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ ببرید. البته با ثبت درخواست در تعمیر آنلاین می‌توانید از خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل بهره‌مند شوید.

تعمیر جارو برقی سامسونگ در منزل هنگام کاهش مکش دستگاه

کاهش مکش جاروبرقی سامسونگ ممکن است به‌دلیل خرابی کلکتور، خرابی زغال، انسداد لوله‌ها، خرابی یا سوختگی موتور، خرابی یاطاقان‌ها، پر بودن کیسه، کثیفی فیلترها یا خرابی خرطومی جاروبرقی باشد؛ بنابراین کارهای زیر به بهبود مکش دستگاه کمک خواهد کرد:

 • تعویض پاکت جاروبرقی سامسونگ
 • تمیز کردن فیلترها
 • تعمیر پارویی جاروبرقی سامسونگ
 • تعمیر لوله خرطومی جاروبرقی سامسونگ
 • تعمیر لوله تلسکوپی جاروبرقی سامسونگ
 • تعمیر دسته جاروبرقی سامسونگ

در بعضی از موارد تعمیر لوله جاروبرقی سامسونگ در منزل توسط خود شخص قابل‌انجام خواهد بود. اگر نیاز به دریافت مشاوره به‌منظور تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تهران دارید، با کارشناسان تعمیرآنلاین تماس بگیرید تا به‌خوبی شما را راهنمایی کنند.

صدای بالای دستگاه و نیاز به تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل

ایجاد صدای بالا یکی از موارد پرتکرار گزارش‌شده برای درخواست تعمیر جارو برقی سامسونگ است. این مشکل می‌تواند ناشی از ایرادهای ساده‌ای مانند کثیف بودن فیلتر دستگاه یا شکستگی برس باشد یا بر اثر خرابی‌های جدی‌تری در قطعاتی مانند موتور به وجود آید. در حالت دوم، باید برای ثبت سفارش باز كردن جاروبرقي سامسونگ و تعمیر موتور آن توسط تعمیر‌کار حرفه‌ای اقدام کنید.

تعمیر موتور جاروبرقی سامسونگ با تضمین کیفیت ۶ ماهه

تعمیر کلید جاروبرقی سامسونگ در‌صورت روشن نشدن

درصورت روشن نشدن جاروبرقی قبل از هرچیز، دو شاخه، سیم و پریز برق را بررسی کنید. درصورتی‌که هیچ مشکلی در این موارد وجود نداشت، تعمیرات جاروبرقی سامسونگ باید توسط متخصص با‌تجربه انجام شود. روشن نشدن جاروبرقی سامسونگ ممکن است ناشی از خرابی دکمه روشن و خاموش دستگاه یا وجود مشکل در قطعاتی مانند موتور، سیم‌جمع‌کن یا رله باشد. درچنین‌شرایطی، تعمیرکار ممکن است با کارهای زیر مشکل دستگاهتان را برطرف کند:

 • تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ
 • تعمیر کلید جاروبرقی سامسونگ
 • تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ

تعمیر آنلاین نمایندگی قطعات جاروبرقی سامسونگ را نیز برعهده دارد و با استفاده از قطعات اصل این برند خدمات تعمیراتی را به شما عزیزان با گارانتی ۶ ماهه عرضه می‌کند.

تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ در مدل‌های مختلف

یکی از رایج‌ترین مشکلات در جاروبرقی‌های سامسونگ، خرابی برد دستگاه و از کار افتادن دسته بلوتوث آن است. در چنین حالتی جاروبرقی کار می‌کند ولی شما نمی‌توانید از روی دسته با استفاده از دکمه‌های روشن‌/خاموش و تنظیم قدرت موتور جاروبرقی را تنظیم کنید. برای رفع این مشکل بعد از اطمینان پیدا کردن از خرابی برد دستگاه، باید باز كردن جاروبرقي سامسونگ را به یک فرد متخصص بسپارید تا برد الکترونیکی را تعمیر کند.

استشمام بوی سوختگی، چگونه برای تعمیر جارو برقی سامسونگ اقدام کنیم؟

بوی سوختگی جاروبرقی یکی از مشکلات رایجی است که در‌صورت سهل‌انگاری، ایراداتی جدی به دستگاه وارد خواهد کرد. اگر هنگام جارو کردن بوی سوختگی احساس کردید، سریع دستگاه را خاموش کرده و فیلترها و پاکتش را بررسی کنید. درصورتی‌که فیلترها کاملا باز باشند و کیسه پر نشده باشد، باید تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل را به یک فرد متخصص بسپارید تا از وارد شدن آسیب‌های جدی به دستگاه جلوگیری شود.

تعمیر برس جاروبرقی سامسونگ در سریع‌ترین زمان!

برس بسیاری از جاروبرقی‌های موجود در بازار شامل دو حالت برای جارو کردن فرش و جارو کردن سطوحی مانند پارکت و سرامیک هستند. در‌صورت خراب شدن برس جاروبرقی، حرکت دادن آن روی سطح دشوار و خسته‌کننده خواهد شد. در‌چنین شرایطی متخصصان تعمیر آنلاین با تعمیر برس جاروبرقی سامسونگ به رفع این مشکل کمک خواهند کرد؛ البته در فروشگاه قطعات جاروبرقی سامسونگ، انواع برس‌ها برای مدل‌های مختلف جاروبرقی وجود دارند که می‌توان خریداری کرد. این قطعه در فروشگاه تعمیرآنلاین نیز قابل‌خریداری است.

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تعمیرآنلاین با قطعات اورجینال

تعمیر سیم‌جمع‌کن و بدنه جاروبرقی سامسونگ

سیم‌جمع‌کن جاروبرقی سامسونگ یکی دیگر از مواردی است که احتمال دارد بعد از مدتی استفاده خراب شود. درصورت بیرون نیامدن، جمع نشدن کامل یا جمع شدن خودکار سیم جاروبرقی قطعه سیم‌جمع‌کن آن دچار مشکل شده است. فنر، قرقره، شفت، پایه و ترمز از‌جمله اجزای تشکیل‌دهنده این قطعه هستند. به‌دلیل پیچیده بودن این قطعه، تعمیر سیم‌ جمع‌ کن جاروبرقی سامسونگ فقط باید توسط تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ انجام شود. کارهای متداول هنگام خرابی این قطعه عبارت‌اند از:

 • شارژ یا تعویض فنر سیم‌جمع‌کن
 • باز كردن جاروبرقي سامسونگ و تعویض ترمز سیم‌جمع‌کن
 • جوشکاری پلاستیک شفت سیم‌جمع‌کن
 • تعمیر یا تعویض پایه سیم‌جمع‌کن
 • تعمیر یا تعویض قرقره
 • بازسازی یا تعمیر پلاتین‌های سیم‌جمع‌کن
 • تعمیر یا تعویض پدال سیم‌جمع‌کن

خرابی سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ معمولا به‌دلیل استفاده نامناسب از آن و بیرون کشیدن سیم جاروبرقی تا انتها است. برای جلوگیری از این مشکل توصیه می‌کنیم سیم را به‌آرامی تا انتها بیرون بکشید؛ سپس ۳۰ تا ۵۰ سانتی‌متر انتهایی آن را با رنگ یا چسب رنگی علامت‌گذاری کنید. دفعات بعدی فقط تا قسمت علامت‌گذاری‌شده سیم را بیرون بکشید تا به خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ نیاز پیدا نکنید.

تعمیر پارویی جاروبرقی سامسونگ؛ تعمیر توسط تعمیرکاران حرفه‌ای!

در برخی از اوقات، پارویی جاروبرقی دچار خرابی می‌شود؛ تعمیر پارویی جاروبرقی سامسونگ باید توسط تعمیرکاران متخصص انجام شود. اگر دستگاه شما نیز دچاری خرابی این قطعه کاربردی شده است، توصیه می‌کنیم برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ خود با مرکز تخصصی تعمیر آنلاین تماس بگیرید تا کارشناسان ما در اسرع‌وقت در محل منزل شما حاضر شوند.

هزینه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تعمیرآنلاین

هزینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ به عوامل گوناگونی از جمله: نوع مشکل دستگاه، قیمت قطعه جایگزین و دستمزد تعمیرکار بستگی دارد؛ به همین دلیل برای اطلاع از هزینه نهایی ابتدا دستگاه باید مورد بازبینی قرار بگیرد. بعضی از هزینه‌ها مانند هزینه رفت‌وآمد تعمیرکار و قطعات جاروبرقی سامسونگ قیمت مشخصی دارند و در تماس تلفنی با کارشناسان تعمیرآنلاین می‌توانید از آن‌ها آگاه شوید. علاوه‌بر این، طی تماس تلفنی با بیان مشکل دستگاه، قیمت تعمیر جاروبرقی سامسونگ به‌صورت حدودی به شما اعلام خواهد شد.

قیمت قطعات جاروبرقی سامسونگ در تعمیرآنلاین دقیقا مشابه با قیمت قطعات در سایت رسمی این برند است؛ چرا که تعمیرآنلاین همه واسطه‌ها را حذف کرده و قطعات را به‌صورت مستقیم به کشور وارد می‌کند؛ بنابراین بابت هزینه‌ها دغدغه‌ای نداشته باشید. مطمئنا بهترین قیمت را در تعمیرآنلاین پیدا خواهید کرد.

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تهران و شهرستان‌ها را به تعمیر آنلاین بسپارید!

تعمیر آنلاین یک مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تهران است که تیم فنی آن تعمیر مدل‌های مختلف این دستگاه را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند. کلیه خدمات و قطعات جاروبرقی سامسونگ عرضه‌شده در مجموعه تعمیرآنلاین، شامل ۶ ماه گارانتی است. برای ثبت سفارش تعمیر جارو برقی سامسونگ می‌توانید از طریق فرم موجود در سایت یا تماس با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ اقدام کنید. در‌صورت نیاز به راهنمایی برای تعمیرات جاروبرقی سامسونگ یا رفع مشکلات سطحی، می‌توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید. کارشناسان تعمیر آنلاین در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ سوالات شما را خواهند داد. برای خرید نسخه اورجینال قطعات جاروبرقی سامسونگ نیز به بخش فروشگاهی سایت سر بزنید یا برای اطلاعات دقیق با شماره مجموعه تماس بگیرید.