تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل تعمیرات جاروبرقی

تعمیرآنلاین با اخذ نمایندگی جاروبرقی سامسونگ در تهران، انواع خدمات عیب‌یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ را با بالاترین سطح کیفیت و مناسبت ترین قیمت در شهر تهران عرضه می‌کند. شما می‌توانید با ثبت سفارش برای تعمیرات جاروبرقی سامسونگ با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید و از خدمات تعمیر سریع، مطمئن و با کیفیت ما بهره‌مند شوید.

عیب یابی جاروبرقی سامسونگ

ایرادات متدوال جاروبرقی سامسونگ و راه حل رفع آن ها
1

خرابی سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ

درصورتی‌که سیم دستگاه در‌حال برگشت به داخل گیر کرده باشد، ابتدا باید آن را ۲ تا ۳ متر بکشید؛ سپس رها کنید. آلودگی‌های چسبنده دور سیم، کثیف شدن قرقره یا فنر نیز ممکن است باعث خرابی سیم‌جمع‌کن شوند. در این صورت دستگاه به بازدید توسط کارشناس و تعمیرات جاروبرقی سامسونگ نیاز دارد.

2

استشمام بوی سوختگی از داخل جاروبرقی سامسونگ

به‌محض احساس بوی سوختگی از جاروبرقی سامسونگ، دستگاه را خاموش کنید. اتصالی برق، داغ شدن موتور، پر شدن کیسه، کثیفی فیلترها، انسداد لوله یا برس، نیم‌سوز شدن موتور و خارج یا پاره شدن تسمه باعث بروز این مشکل می‌شود. چنانچه بعد از تعویض کیسه و فیلتر، مشکل حل نشد، باز كردن جاروبرقي سامسونگ توسط کارشناس متخصص انجام می‌شود تا علت اصلی ایجاد بوی سوختگی مشخص شده و تکنسین برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ اقدام کند.

3

کار نکردن کنترل دستی جارو برقی سامسونگ

برای حل مشکل کار نکردن کنترل دسته جاروبرقی باید برد زانویی جاروبرقی سامسونگ را بررسی کنید. علاوه‌بر آن، نداشتن باطری ریموت، قطع بودن اتصال برد دسته و قطع بودن اتصال برد دستگاه ممکن است علت کار نکردن کنترل دسته جاروبرقی سامسونگ باشد.

4

روشن نشدن دستگاه و تعمیر کلید جاروبرقی سامسونگ

قطعی اتصال برق، خرابی کلید خاموش/روشن و خرابی برد دستگاه از مهم‌ترین دلایل روشن نشدن جاروبرقی سامسونگ هستند. تعمیر کلید جاروبرقی سامسونگ یا موتور دستگاه فقط باید توسط تعمیرکار حرفه‌ای انجام شود. این کار نیاز به باز كردن جاروبرقي سامسونگ دارد و بدون تخصص قطعا خسارت‌های بیشتری به دستگاه وارد خواهید کرد.

5

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی Samsung

استفاده طولانی‌مدت و مداوم از دستگاه، گرفتگی لوله، پر شدن کیسه جاروبرقی، کثیفی بیش از حد فیلترها و داغ شدن دستگاه از دلایل اصلی خاموش شدن جاروبرقی سامسونگ حین استفاده‌ هستند. در‌ چنین‌ مواقعی باید فیلترها، کیسه، لوله‌ها، اتصالات برق و سیم‌های داخلی را بررسی کنید. البته باز كردن جاروبرقي سامسونگ و تعمیر سیم‌پیچی و موتور دستگاه فقط باید توسط تعمیرکار انجام شود.

6

نچرخیدن برس؛ تعمیر برس جاروبرقی سامسونگ

با گیر کردن مو و نخ درون چرخ‌های برس، چرخش آن متوقف خواهد شد. برای حل این مشکل باید برس را کاملا تمیز کنید. اگر بعد از تمیز کردن برس باز هم چرخش آن با مشکل مواجه شد؛ باید برای تعمیر برس جاروبرقی سامسونگ خود با تعمیر آنلاین تماس بگیرید. احتمالا نیاز به تعمیر برس جاروبرقی سامسونگ یا تعویض آن داشته باشید.

7

کاهش مکش جاروبرقی سامسونگ

تعویض فیلتر هوا و هپا (هر ۳ تا ۶ ماه یک‌بار)، تعویض کیسه جاروبرقی، رفع انسداد لوله‌ها و پارویی جاروبرقی سامسونگ و همچنین اطمینان از سوراخ نبودن لوله خرطومی به جلوگیری از کاهش مکش جاروبرقی سامسونگ کمک می‌کند. درصورت برطرف نشدن مشکل، برای تعمیر پارویی جاروبرقی سامسونگ یا سایر بخش‌ها با تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

8

صدای آزار‌دهنده جاروبرقی سامسونگ

در‌صورت ایجاد صدای بالا به تمیز کردن فیلترها و رفع انسداد لوله‌ها بپردازید. خرابی پروانه‌ها و بلبرینگ نیز از دلایل دیگر این مشکل هستند که باید توسط تعمیرکار برطرف شوند. فرسودگی موتور یا کلکتور جاروبرقی سامسونگ نیز ممکن است علت صدا دادن جاروبرقی باشد. در‌صورت اطلاع از انسداد یا خرابی لوله، باید برای تعمیر دسته جاروبرقی سامسونگ توسط تعمیرکار متخصص اقدام کنید.

9

خارج شدن بوی نامطبوع از جاروبرقی سامسونگ

پر بودن کیسه جاروبرقی، کثیفی فیلتر هوا، نیم‌سوز شدن موتور و کثیفی لوله تلسکوپی، خرطومی و پارویی باعث استشمام بوی بد از دستگاه می‌شود. اگر مشکل از موتور باشد، توصیه می‌کنیم که برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران و سایر شهرها با ما تماس بگیرید و باز کردن جاروبرقی سامسونگ را به متخصصین بسپارید.

6 ماه ضمانت خدمات
هزینه شفاف ابتدای کار
تسویه پس از تعمیر
استفاده از قطعات اصل
اعزام سریع تعمیرکار

سوالات متداول

01چطور باید سفارش تعمیرات جاروبرقی سامسونگ را ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل کافی است با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا فرم ثبت درخواست را در این صفحه پر کنید.

02فیلتر جاروبرقی سامسونگ را هر چند وقت یکبار باید تعویض کرد؟

بهترین زمان برای تعویض فیلتر جاروبرقی سامسونگ هر ۶ ماه یکبار است؛ همچنین توصیه می‌شود که فیلتر هوا نیز بعد از هر ۴ بار تعویض پاکت، با یک فیلتر جدید جایگزین شود.

03برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ چطور دستگاه را باز کنم؟

برای باز كردن جاروبرقي سامسونگ بهتر است آن را به یک فرد متخصص بسپارید تا آسیب جدی به دستگاه وارد نشود. برای این کار می‌توانید روی کمک متخصصین تعمیرآنلاین حساب باز کنید.

04برد جاروبرقی سامسونگ 2000w را از کجا بخرم؟

برای خرید برد جاروبرقی سامسونگ 2000w می‌توانید از بخش فروشگاهی تعمیرآنلاین دیدن کنید. همچنین از طریق تماس با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ می‌توانید از قطعات جاروبرقی سامسونگ 2000 که در فروشگاه موجود هستند، اطلاعات به دست آورید.

05هزینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ چقدر است؟

هزینه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ بسته به ایراد دستگاه متفاوت است. بعد از عیب‌یابی دقیق دستگاه توسط تکنسین، هزینه نهایی به شما اعلام می‌شود. بااین‌حال به شما اطمینان می‌دهیم که هزینه دستمزد تعمیرکاران تعمیرآنلاین از نرخ اتحادیه پایین‌تر است. همچنین قیمت قطعات جاروبرقی سامسونگ را می‌توانید از سایت سامسونگ کره مشاهده کنید.

06آیا تعمیر جارو برقی سامسونگ شامل ضمانت است؟

کلیه خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ صورت‌گرفته در تعمیرآنلاین شامل ۶ ماه ضمانت است که در فاکتور رسمی شرکت ثبت می‌شود. توجه داشته باشید که قطعات مصرفی مانند فیلتر و قطعات زینتی مانند بدنه، گارانتی ندارند.

07تعمیرات جاروبرقی سامسونگ چقدر طول می‌کشد؟

اگر عیب جاروبرقی شما سطحی باشد یا بدون نیاز به مخازن داخلی برطرف شود، کارشناسان تعمیر آنلاین در لحظه و در حضور خودتان مشکل دستگاه را حل خواهند کرد. در سایر موارد تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در کمتر از ۴۸ ساعت انجام خواهد شد.

08علت صدای فراوان جاروبرقی سامسونگ چیست؟

علت بروز این مشکل می‌تواند مواردی مانند شکستگی برس، ایراد موتور جاروبرقی یا کثیف بودن فیلتر دستگاه باشد. رفع چنین مواردی به حضور نیروی متخصص نیاز ندارد؛ اما زمانی که علت صدای فراوان جاروبرقی ناشی از خرابی برس یا موتور باشد، برای دریافت خدمات تعمیر برس جاروبرقی سامسونگ یا موتور آن اقدام کنید.

09چگونه برای تعمیر برس جاروبرقی سامسونگ اقدام کنیم؟

گیر کردن مو و سایر زباله‌ها داخل برس باعث نچرخیدن آن می‌شود. در چنین مواقعی باید برس را تمیز کنید یا برای تعمیر، آن را به یک متخصص مجرب بسپارید.

10علت انتشار بوی سوختگی از بدنه جاروبرقی سامسونگ چیست؟

انسداد فیلترها و پر بودن کیسه جاروبرقی باعث تولید بوی سوختگی می‌شود. چنانچه مشکل بعد از تعویض فیلترها و کیسه ادامه داشت، حتما در سریع‌ترین زمان ممکن، برای تعمیر جارو برقی سامسونگ خود اقدام کنید.

11چرا جاروبرقی سامسونگ روشن نمی‌شود؟

خرابی دکمه روشن و خاموش دستگاه، پر بودن کیسه جاروبرقی، وصل نبودن دستگاه به پریز برق و وجود مشکل در موتور باعث روشن نشدن دستگاه می‌شود. طبیعی است که بعضی از موارد مانند اتصال به برق و پر بودن کیسه را بدون نیاز به تعمیرکار می‌توانید برطرف کنید. اما تعمیر کلید جاروبرقی سامسونگ، موتور یا سیم‌کشی باید توسط متخصص انجام شود.

رضایت مشتری یک شعار نیست

مشتریان تعمیر آنلاین چه می‌گویند؟

با‌وجود کیفیت بالای جاروبرقی‌های Samsung، نیاز به خدمات تعمیرات جاروبرقی سامسونگ را نمی‌توان کتمان کرد. چرا که لوازم برقی عمر محدودی دارند و پس از چند سال استفاده نیاز به سرویس مجدد خواهند داشت. برای عیب‌یابی، تعویض قطعات و تعمیر دستگاه جاروبرقی سامسونگ خود می‌توانید روی خدمات تعمیر آنلاین حساب ویژه‌ای باز کنید.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی‌های سامسونگ یکی از بهترین محصولات موجود در بازار هستند. بااین‌حال، همه لوازم خانگی از هر برند و مدلی، بعد از بارها استفاده به تعمیر نیاز پیدا می‌کنند. تعمیرات لوازم خانگی از جمله تعمیر جارو برقی سامسونگ را باید به تعمیرگاهی بسپارید که تخصص و تجربه لازم برای این کار را داشته باشد. تیم متخصص تعمیر آنلاین با گذراندن دوره‌های تخصصی آموزش تعمیرات جاروبرقی سامسونگ و تعویض قطعات این دستگاه را به‌صورت حرفه‌ای و با ۶ ماه ضمانت انجام می‌دهند.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل

عیب‌یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران به کمک متخصصین تعمیرآنلاین

بسیاری از تعمیرات جاروبرقی سامسونگ سخت و پیچیده نیستند و توسط خود شخص قابل‌انجام دادن هستند. به‌عنوان‌مثال، تعویض فیلتر یا پاکت دستگاه کار دشواری نیست و هرکسی می‌تواند آن را انجام دهد. بااین‌وجود، در برخی از موارد مانند تعمیر پارویی جاروبرقی سامسونگ یا موتور دستگاه، باید یک فرد متخصص وارد عمل شود و انجام این کار را به عهده بگیرد. برای عیب‌یابی جاروبرقی سامسونگ توصیه می‌کنیم قبل از هرچیز به بخش ایرادات متداول همین صفحه مراجعه کنید؛ سپس در‌صورت نیاز به خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران و سایر مکان‌ها، از تیم متخصص تعمیرات سامسونگ تعمیر آنلاین کمک بخواهید. در ادامه تعدادی از مهم‌ترین مشکلات جارو برقي سامسونگ را برایتان شرح می‌دهیم:

داغ کردن سریع دستگاه و نیاز به تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل

داغ شدن دستگاه در همه لوازم خانگی برقی امری طبیعی است؛ اما اگر جاروبرقی حین کار کردن بیش‌از‌حد داغ شود، باید به‌دنبال یک مشکل جدی در آن بگردید. در‌چنین‌مواقعی اول از همه، باید قسمت‌های داخل جاروبرقی سامسونگ از جمله تمیزی فیلتر جاروبرقی و ظرفیت پاکت آن را بررسی کنید. در‌صورت نبود مشکل در فیلتر و پاکت، باید دستگاهتان را به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ ببرید. البته با ثبت درخواست در تعمیر آنلاین می‌توانید از خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل بهره‌مند شوید.

تعمیر جارو برقی سامسونگ در منزل هنگام کاهش مکش دستگاه

کاهش مکش جاروبرقی سامسونگ ممکن است به‌دلیل خرابی کلکتور، خرابی زغال، انسداد لوله‌ها، خرابی یا سوختگی موتور، خرابی یاطاقان‌ها، پر بودن کیسه، کثیفی فیلترها یا خرابی خرطومی جاروبرقی باشد؛ بنابراین کارهای زیر به بهبود مکش دستگاه کمک خواهد کرد:

 • تعویض پاکت جاروبرقی سامسونگ
 • تمیز کردن فیلترها
 • تعمیر پارویی جاروبرقی سامسونگ
 • تعمیر لوله خرطومی جاروبرقی سامسونگ
 • تعمیر لوله تلسکوپی جاروبرقی سامسونگ
 • تعمیر دسته جاروبرقی سامسونگ

در بعضی از موارد تعمیر لوله جاروبرقی سامسونگ در منزل توسط خود شخص قابل‌انجام خواهد بود. اگر نیاز به دریافت مشاوره به‌منظور تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تهران دارید، با کارشناسان تعمیرآنلاین تماس بگیرید تا به‌خوبی شما را راهنمایی کنند.

صدای بالای دستگاه و نیاز به تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل

ایجاد صدای بالا یکی از موارد پرتکرار گزارش‌شده برای درخواست تعمیر جارو برقی سامسونگ است. این مشکل می‌تواند ناشی از ایرادهای ساده‌ای مانند کثیف بودن فیلتر دستگاه یا شکستگی برس باشد یا بر اثر خرابی‌های جدی‌تری در قطعاتی مانند موتور به وجود آید. در حالت دوم، باید برای ثبت سفارش باز كردن جاروبرقي سامسونگ و تعمیر موتور آن توسط تعمیر‌کار حرفه‌ای اقدام کنید.

تعمیر موتور جاروبرقی سامسونگ با تضمین کیفیت ۶ ماهه

تعمیر کلید جاروبرقی سامسونگ در‌صورت روشن نشدن

درصورت روشن نشدن جاروبرقی قبل از هرچیز، دو شاخه، سیم و پریز برق را بررسی کنید. درصورتی‌که هیچ مشکلی در این موارد وجود نداشت، تعمیرات جاروبرقی سامسونگ باید توسط متخصص با‌تجربه انجام شود. روشن نشدن جاروبرقی سامسونگ ممکن است ناشی از خرابی دکمه روشن و خاموش دستگاه یا وجود مشکل در قطعاتی مانند موتور، سیم‌جمع‌کن یا رله باشد. درچنین‌شرایطی، تعمیرکار ممکن است با کارهای زیر مشکل دستگاهتان را برطرف کند:

 • تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ
 • تعمیر کلید جاروبرقی سامسونگ
 • تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ

تعمیر آنلاین نمایندگی قطعات جاروبرقی سامسونگ را نیز برعهده دارد و با استفاده از قطعات اصل این برند خدمات تعمیراتی را به شما عزیزان با گارانتی ۶ ماهه عرضه می‌کند.

تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ در مدل‌های مختلف

یکی از رایج‌ترین مشکلات در جاروبرقی‌های سامسونگ، خرابی برد دستگاه و از کار افتادن دسته بلوتوث آن است. در چنین حالتی جاروبرقی کار می‌کند ولی شما نمی‌توانید از روی دسته با استفاده از دکمه‌های روشن‌/خاموش و تنظیم قدرت موتور جاروبرقی را تنظیم کنید. برای رفع این مشکل بعد از اطمینان پیدا کردن از خرابی برد دستگاه، باید باز كردن جاروبرقي سامسونگ را به یک فرد متخصص بسپارید تا برد الکترونیکی را تعمیر کند.

استشمام بوی سوختگی، چگونه برای تعمیر جارو برقی سامسونگ اقدام کنیم؟

بوی سوختگی جاروبرقی یکی از مشکلات رایجی است که در‌صورت سهل‌انگاری، ایراداتی جدی به دستگاه وارد خواهد کرد. اگر هنگام جارو کردن بوی سوختگی احساس کردید، سریع دستگاه را خاموش کرده و فیلترها و پاکتش را بررسی کنید. درصورتی‌که فیلترها کاملا باز باشند و کیسه پر نشده باشد، باید تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل را به یک فرد متخصص بسپارید تا از وارد شدن آسیب‌های جدی به دستگاه جلوگیری شود.

تعمیر برس جاروبرقی سامسونگ در سریع‌ترین زمان!

برس بسیاری از جاروبرقی‌های موجود در بازار شامل دو حالت برای جارو کردن فرش و جارو کردن سطوحی مانند پارکت و سرامیک هستند. در‌صورت خراب شدن برس جاروبرقی، حرکت دادن آن روی سطح دشوار و خسته‌کننده خواهد شد. در‌چنین شرایطی متخصصان تعمیر آنلاین با تعمیر برس جاروبرقی سامسونگ به رفع این مشکل کمک خواهند کرد؛ البته در فروشگاه قطعات جاروبرقی سامسونگ، انواع برس‌ها برای مدل‌های مختلف جاروبرقی وجود دارند که می‌توان خریداری کرد. این قطعه در فروشگاه تعمیرآنلاین نیز قابل‌خریداری است.

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تعمیرآنلاین با قطعات اورجینال

تعمیر سیم‌جمع‌کن و بدنه جاروبرقی سامسونگ

سیم‌جمع‌کن جاروبرقی سامسونگ یکی دیگر از مواردی است که احتمال دارد بعد از مدتی استفاده خراب شود. درصورت بیرون نیامدن، جمع نشدن کامل یا جمع شدن خودکار سیم جاروبرقی قطعه سیم‌جمع‌کن آن دچار مشکل شده است. فنر، قرقره، شفت، پایه و ترمز از‌جمله اجزای تشکیل‌دهنده این قطعه هستند. به‌دلیل پیچیده بودن این قطعه، تعمیر سیم‌ جمع‌ کن جاروبرقی سامسونگ فقط باید توسط تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ انجام شود. کارهای متداول هنگام خرابی این قطعه عبارت‌اند از:

 • شارژ یا تعویض فنر سیم‌جمع‌کن
 • باز كردن جاروبرقي سامسونگ و تعویض ترمز سیم‌جمع‌کن
 • جوشکاری پلاستیک شفت سیم‌جمع‌کن
 • تعمیر یا تعویض پایه سیم‌جمع‌کن
 • تعمیر یا تعویض قرقره
 • بازسازی یا تعمیر پلاتین‌های سیم‌جمع‌کن
 • تعمیر یا تعویض پدال سیم‌جمع‌کن

خرابی سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ معمولا به‌دلیل استفاده نامناسب از آن و بیرون کشیدن سیم جاروبرقی تا انتها است. برای جلوگیری از این مشکل توصیه می‌کنیم سیم را به‌آرامی تا انتها بیرون بکشید؛ سپس ۳۰ تا ۵۰ سانتی‌متر انتهایی آن را با رنگ یا چسب رنگی علامت‌گذاری کنید. دفعات بعدی فقط تا قسمت علامت‌گذاری‌شده سیم را بیرون بکشید تا به خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ نیاز پیدا نکنید.

تعمیر پارویی جاروبرقی سامسونگ؛ تعمیر توسط تعمیرکاران حرفه‌ای!

در برخی از اوقات، پارویی جاروبرقی دچار خرابی می‌شود؛ تعمیر پارویی جاروبرقی سامسونگ باید توسط تعمیرکاران متخصص انجام شود. اگر دستگاه شما نیز دچاری خرابی این قطعه کاربردی شده است، توصیه می‌کنیم برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ خود با مرکز تخصصی تعمیر آنلاین تماس بگیرید تا کارشناسان ما در اسرع‌وقت در محل منزل شما حاضر شوند.

هزینه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تعمیرآنلاین

هزینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ به عوامل گوناگونی از جمله: نوع مشکل دستگاه، قیمت قطعه جایگزین و دستمزد تعمیرکار بستگی دارد؛ به همین دلیل برای اطلاع از هزینه نهایی ابتدا دستگاه باید مورد بازبینی قرار بگیرد. بعضی از هزینه‌ها مانند هزینه رفت‌وآمد تعمیرکار و قطعات جاروبرقی سامسونگ قیمت مشخصی دارند و در تماس تلفنی با کارشناسان تعمیرآنلاین می‌توانید از آن‌ها آگاه شوید. علاوه‌بر این، طی تماس تلفنی با بیان مشکل دستگاه، قیمت تعمیر جاروبرقی سامسونگ به‌صورت حدودی به شما اعلام خواهد شد.

قیمت قطعات جاروبرقی سامسونگ در تعمیرآنلاین دقیقا مشابه با قیمت قطعات در سایت رسمی این برند است؛ چرا که تعمیرآنلاین همه واسطه‌ها را حذف کرده و قطعات را به‌صورت مستقیم به کشور وارد می‌کند؛ بنابراین بابت هزینه‌ها دغدغه‌ای نداشته باشید. مطمئنا بهترین قیمت را در تعمیرآنلاین پیدا خواهید کرد.

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تهران و شهرستان‌ها را به تعمیر آنلاین بسپارید!

تعمیر آنلاین یک مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تهران است که تیم فنی آن تعمیر مدل‌های مختلف این دستگاه را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند. کلیه خدمات و قطعات جاروبرقی سامسونگ عرضه‌شده در مجموعه تعمیرآنلاین، شامل ۶ ماه گارانتی است. برای ثبت سفارش تعمیر جارو برقی سامسونگ می‌توانید از طریق فرم موجود در سایت یا تماس با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ اقدام کنید. در‌صورت نیاز به راهنمایی برای تعمیرات جاروبرقی سامسونگ یا رفع مشکلات سطحی، می‌توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید. کارشناسان تعمیر آنلاین در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ سوالات شما را خواهند داد. برای خرید نسخه اورجینال قطعات جاروبرقی سامسونگ نیز به بخش فروشگاهی سایت سر بزنید یا برای اطلاعات دقیق با شماره مجموعه تماس بگیرید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • خلیلی 2022/03/10

  سلام وقت بخیر جارو برقی درست کردم ولی برق جارو یه سر شده یعنی میزنم برق روشن میشه یعنی بدون روشن کردن دکمه جارو ممنون میشم اگه راهنمای کنید

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2022/03/31

   وقت بخیر دستگاه شما یکسزه شده و باید بازدید شود تا ایراد دقیق مشخص گردد.

   پاسخ
 • ناشناس 2021/09/23

  سلام جاروبرقی سامسونگ ۲۴۰۰دارم که باسرعت کمی زیادخاموش میشودمشکلش ازکجاست باتشکر

  پاسخ
 • محمدعلی شلیخا 2021/09/18

  سلام
  دوست عزیز
  برس سر لوله جاروبرقی من خراب شده احتیاج به به نوع اصلی سامسونگ داره …مدلهای دیگه رو تست کردیم جواب نداد میخواستم بدونم شما نمونه اصلی رو دارین برای من بفرستین…

  با تشکر

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/09/25

   وقت بخیر. احتمال زیاد برای خودتون قابل تعمیره و نیاز به تعویض نداره و فقط رابط بین سری و برس رو عنوض می کنیم.

   پاسخ
 • الهام 2021/08/03

  سلام شما برای تعمیر برس جاروبرقی سامسونگ هم تعمیرکار جاروبرقی اعزام میکنید یا باید من برس رو براتون بفرستم؟

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/08/03

   برای انجام تعمیرات لطفا برس را برای ما ارسال نمایید. با تشکر

   پاسخ
 • میثم حسینی 2021/08/02

  با سلام و عرض ادب. بنده جارو‌ برقی سامسونگ مدل 2000W خریداری کردم و به علت روشن ماندن زیاد بدنه داغ شده و کلید سیم‌جمع کن و روشن خاموش کار نمیکند. شما بدنه کامل این مدل جارو برقی را موجود دارید؟

  پاسخ
 • ناشناس 2021/07/31

  سلام وقت بخیر جارو برقی به طور خودکار روشن خاموش میشه دلیلش چیه؟

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/08/01

   زمانی که موتور جاروبرقی به هر دلیلی داغ بشه این اتفاق داخلش رخ میده. ابتدا فیلترها و پاکت جاروبرقی رو تعویض کنید و در صورتی که مشکل حل نشد نیاز به بازدید می باشد.

   پاسخ
 • محمد باباخانلو 2021/05/05

  سلام من ساکن خوزستان هستم میتونم دستگاه رو برای تعمیر ارسال کنم؟

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/05/18

   بله. به منظور هماهنگی برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ با دفتر مرکزی به شماره45396-021 تماس بگیرید.

   پاسخ
 • نورانی فر 2021/05/01

  سلام شما ارسال پاکت و فیلتر و دسته جاروبرقی سامسونگ به شهر سنندج هم دارید؟ نحوه سفارش به چه صورته؟

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/05/18

   بله. ارسال قطعه به تمامی نقاط ایران توسط تعمیرآنلاین صورت میگیرد. با ما تماس بگیرید.

   پاسخ

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.