بستن

همین الان فرم درخواست ثبت خدمات رو تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست ثبت خدمات
برآورد هزینه تعمیرات

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

به تعمیرآنلاین مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ خوش آمدید. این مرکز علاوه بر ارائه خدمات جاروبرقی سامسونگ، لوازم جانبی نیز عرضه می‌نماید. هم اکنون می توانید به منظور مشاوره با کارشناسان، سفارش تعمیرات جاروبرقی و خرید لوازم جانبی با تعمیرآنلاین در ارتباط باشید.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ

سوالات متداول جاروبرقی سامسونگ

هزینه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ بسته به ایراد دستگاه متفاوت است. هزینه تشخیص عیب دستگاه کاملا رایگان بوده و بعد از تشهیص عیب دقیق، ایراد و هزینه به شما گفته می شود. از لحاظ اجرت تمامی نرخ ها به صورت رقابتی و پایین تر از نرخ اتحادیه می باشد. از لحاظ قیمت قطعه نیز تمامی نرخ های اعلام شده بر اساس سایت سامسونگ کره می باشد. این تضمین به شما داده می شود که هزینه تعمیرات به صورت رقابتی و پایین ترین نرخ ممکن می باشد و شما می توانید پس از تشخیص عیب رایگان و اعلام هزینه توسط شرکت، هزینه های اعلام شده را با مراکز دیگر مقایسه کنید.

تمامی خدمات صورت گرفته در تعمیرآنلاین شامل شش ماه ضمانت معادل 180 روز می باشد. این مدت گارانتی در فاکتور رسمی شرکت ثبت می گردد. توجه داشته باشید که قطعات مصرفی مانند فیلتر و قطعات زینتی مانند بدنه، شامل ضمانت نمی باشد.

اگر عیب جاروبرقی شما سطحی باشد و یا نیاز به باز کردن مخازن داخلی دستگاه نباشد در لحظه و در حضور مشتری مشکل دستگاه حل خواهد گردید. ما به ضما تضمین می دهیم در بدترین شرایط، تعمیرات جاروبرقی سامسونگ شما را در کمتر از 48 ساعت انجام دهیم.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. این مرکز تمامی لوازم جانبی و مصرفی از جمله پاکت و فیلتر و ... را به صورت آزاد به مشتریان گرامی عرضه می دارد. به منظور خرید قطعات تنها کافی است که با تعمیرآنلاین تماس بگیرید و یا از فروشگاه آنلاین ما دیدن فرمایید.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

در ابتدا این نکته را یادآور می شویم که تعمیرآنلاین یکی از معتبرترین شرکت های خدماتی کشور بوده که با 15 سال سابقه و جذب حدود 50000 مشترک در طی این سال ها، اعتبار بالایی را در بین مشتریان دارا می باشد. این مجموعه در هنگام ورود دستگاه بر روی دستگاه کد اشتراکی که قرار می دهد که این برچسب تا پایان تعمیرات بر روی دستگاه قرار دارد. از طرفی در هنگام باز کردن قطعات نیز این اشتراک بر روی قطعات نصب می گردد. علاوه بر موارد درون سازمانی، شرکت سامسونگ کدی را برای قطعات تعریف کرده است که بر روی لوازم اصلی داخلی هک شده است و همین موضوع باعث شده است که امکان جابجایی قطعات وجود نداشته باشد.

ایرادات متداول جاروبرقی سامسونگ

سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ کار نمیکند!

Read More
در صورت عدم کارکرد سیم جمع کن جاروبرقی، ممکن است سیم در حالت برگشت گیر کرده باشد. بنابراین ابتدا سیم را ۲ تا ۳ متر بکشید و آن را رها کنید، تا مشکل برطرف شود. همچنین ممکن است در انتهای مسیر سیم جمع کن، آلودگی های چسبنده وجود داشته و مانع از جمع شدن سیم شود، لذا اقدام به تمیز کردن این آلودگی ها نمایید. در انتها ممکن است قرقره سیم جمع کن کثیف شده باشد و یا سیم به نحوه نامناسب در اطراف قرقره قرار گرفته شده باشد و یا نیاز به روغن کاری قرقره داشته باشد. در این صورت دستگاه شما باید توسط کارشناس بازدید شود. نکته مهم: در صورت کشیدن تا انتهای سیم جاروبرقی به صورت مکرر، سیم جمع کن خاصیت فنری خود را از دست می دهد. لذا از انجام این کار بپرهیزید.

جاروبرقی بوی سوختگی میدهد !

Read More
جاروبرقی را خاموش کنید. پریز برق، دو شاخه و کابل جاروبرقی را بررسی کنید. ابتدا چک کنید که پریز برق دچار اتصالی نشده باشد. همچنین اگر موتور در حال کارکردن بیش از حد باشد، کابل و دوشاخه جاروبرقی داغ می شود. کیسه و فیلتر جاروبرقی را بررسی کنید. کثیفی بیش از حد فیلتر و یا پر بودن کیسه جاروبرقی به موتور دستگاه فشار زیادی وارد می کند و باعث داغ شدن بیش از حد آن می شود. در صورت مشاهده این مشکل، کیسه را خالی کنید و فیلترها را تمیز یا جایگزین نمایید. تسمه جاروبرقی را تحت بررسی قرار دهید. تسمه جاروبرقی ممکن است از جای خود خارج و یا پاره شده باشد. در صورت پاره شدن تسمه، قطعه معیوب باید تعویش گردد. همچنین در صورت سالم بودن تسمه و قرار داشتن آن در محل مناسب، بررسی کنید که مانعی در برابر چرخش آن وجود نداشته باشد. بررسی کنید که برس جارو برقی به صورت صحیح کار کند. ممکن است گاهی مو و نخ و … در آن گیر کرده باشد و باعث شود که برس به درستی کار نکند و دستگاه بوی سوختگی بدهد. موتور نیم سوز شده است. در این صورت نیاز به تعویض موتور و یا تعمیر اجزای آن توسط تکنسین می باشد.

کنترل دستی جاروبرقی سامسونگ کار نمی کند !

Read More
باطری موجود در دسته را بررسی کنید (عمر و نحوه قرار گیری). مطمئن شوید که جاروبرقی به برق وصل است. مطمئن شوید که سنسور I/R پوشیده نشده است. سنسور I/R ارتباط دستگاه با موتور دستگاه است، که از نور مادون قرمز (IR) استفاده می کند. قرار دادن انگشت یا هر چیز دیگری بر روی آن، مانع از رسیدن پرتو مادون قرمز به آن می شود.

جاروبرقی سامسونگ روشن نمی شود !

Read More
کارنکردن جاروبرقی می تواند علل و راه حل های مختلفی داشته باشد. در ذیل برخی از این علل را نام می بریم : پریز برق ندارد اتصالات برق و سیم رابط دچار قطعی شده است قطعی کلید خاموش – روشن خرابی درایو موتور

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی سامسونگ حین استفاده

Read More
خاموش شدن ناگهانی جارروبرقی ممکن است به دلیل استفاده بیش از حد از دستگاه باشد. بنابراین در صورت مشاهده این امر ابتدا به دستگاه اجازه دهید سرد شود. سپس در صورت خاموش شدن ناگهانی مجدد به بررسی موارد ذیل بپردازید: گرفتگی لوله، کثیفی بیش از حد فیلتر جاروبرقی و به طور کلی عواملی که باعث مکش ضعیف جاروبرقی می شوند، باعث داغ شدن دستگاه و خاموش شدن ناگهانی آن در حین استفاده می شود. بنابراین به بررسی فیلتر، کیسه، خرطومی و … بپردازید و در صورت کثیفی آن ها، اقدام به نظافت و تعویض آن ها نمایید. در مواردی احتمال قطعی اتصالات و سیم های داخلی وجود دارد. سیم هایی در جاروبرقی وظیفه انتقال جریان از کلید پاور به رله موتور را بر عهده دارند. در صورت وجود قطعی در این سیم ها، دستگاه به طور ناگهانی خاموش می شود. بروز مشکل در سیم پیچ، باعث داغ شدن موتور و سپس خاموش شدن دستگاه می شود. در این صورت نیاز به تعویض موتور می باشد.

عدم چرخش برس جاروبرقی سامسونگ

Read More
زمانی که حجم زیادی از مو، نخ و … درون برس جاروبرقی گیر می کند، چرخش آن متوقف می شود. لذا با تمیز کردن برس، می توان چرخش آن را به حالت اولیه اش بازگرداند.

عدم مکش جاروبرقی سامسونگ

Read More
اگر هنگام استفاده از جاروبرقی متوجه شدید دستگاه مکش لازم را ندارد. برای رفع این مشکل قبل از تماس با تکنسین پیشنهاد میکنیم اقدامات زیر را انجام دهید : تعویض فیلتر هوا و هپا (زمان تعویض فیلتر جاروبرقی ۳ تا ۶ ماه است) تعویض کیسه جاروبرقی رفع انسداد در تلسکوپی، خرطومی و پارویی جاروبرقی چک کردن لوله های رابط و اطمینان از سوراخ نبودن آنها اگر با اقدامات بالا مشکل برطرف نشد احتمالا مساله از ضعف موتور جاروبرقی نشأت میگیرد که در این صورت باید با تکنسین های مجرب تماس حاصل کنید.

صدای زیاد جاروبرقی سامسونگ

Read More
در صورت ایجاد سروصدای زیاد توسط جاروبرقی، ابتدا بررسی کنید که فیلترها تمیز هستند و هیچ انسدادی در لوله دستگاه وجود ندارد. در صورت مشاهده کثیفی فیلتر و انسداد لوله جاروبرقی، اقدام به رفع آن نمایید. سپس باید وجود مشکل در پروانه ها و بلبرینگ ها بررسی شود. در صورت معیوب بودن قطعات مذکور، نیاز به بازرسی دستگاه توسط تکنسین می باشد.

بوی نامطبوع جاروبرقی سامسونگ

Read More
ممکن است گاهی اوقات هنگام کار کردن با جاروبرقی سامسونگ بوی نامطبوعی به مشامتان برسد، این مساله میتواند دلایلی متعددی داشته باشد از جمله : پر بودن کیسه جاروبرقی کثیفی فیلتر هوا نیم سوز بودن موتور کثیفی تلسکوپی، خرطومی و پارویی
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست جاروبرقی سامسونگ

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

۴ پاسخ به “تعمیر جاروبرقی سامسونگ”

 1. محمد باباخانلو گفت:

  سلام من ساکن خوزستان هستم میتونم دستگاه رو برای تعمیر ارسال کنم؟

 2. نورانی فر گفت:

  سلام شما ارسال پاکت و فیلتر و دسته جاروبرقی سامسونگ به شهر سنندج هم دارید؟ نحوه سفارش به چه صورته؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   بله. ارسال قطعه به تمامی نقاط ایران توسط تعمیرآنلاین صورت میگیرد. با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.