خدمات پس از فروش تکنو گاز

اگر اجاق گاز خود را به‌تازگی خریداری کرده‌اید و از ضمانت تعمیر آنلاین برخوردار هستید، به‌راحتی می‌توانید با استفاده از خدمات پس از فروش تکنو گاز انواع مشکلات دستگاهتان را برطرف کنید. بااین‌حال اگر خدمات پس از فروش اجاق تکنوگاز شامل حالتان نمی‌شود، با دریافت خدمات تعمیر آنلاین از ۶ ماه گارانتی معتبر و بی‌قید‌وشرط بهره‌مند خواهید شد.

عیب یابی و تعمیر تکنو گاز

عیب یابی اولین و مهم‌ترین اقدام برای تعمیر اجاق گاز تکنو است. متخصصان تعمیر آنلاین با آگاهی کامل از وضعیت اجاق گازهای تکنو و با استفاده از دانش و تجربه چندین ساله خود در سریع‌ترین زمان ممکن عیب دستگاه را شناسایی می‌کنند. البته همه ایرادات اجاق گاز نیازی به حضور تکنسین ندارد. ازهمین‌رو توصیه می‌کنیم قبل از اقدام برای تعمیر گاز تکنو حتما بخش ایرادات متداول این صفحه را بخوانید یا از کارشناسان ما در تعمیر آنلاین مشاوره تلفنی بگیرید. به‌این‌ترتیب خودتان در منزل می‌توانید بدون پرداخت هزینه تعمیر اجاق گاز تکنو گاز ایراد دستگاه را برطرف کنید.

توصیه می‌کنیم در موارد جدی‌تر، حتما تعمیر اجاق تکنوگاز را به متخصصان این حوزه بسپارید. اگر نگران جابه‌جایی دستگاه هستید، تعمیر آنلاین خدمات تعمیرات اجاق گاز تکنوگاز در محل را به کلیه شما عزیزان عرضه می‌کند. درواقع فرقی نمی‌کند در کدام منطقه از تهران زندگی می‌کنید، با یک تماس یا ثبت درخواست در سریع‌ترین زمان ممکن تکنسین تعمیر آنلاین به منزل شما اعزام خواهد شد.

تعمیر اجاق گاز تکنوگاز با قطعات اصل

رایج‌ترین دلایل درخواست برای تعمیر اجاق گاز تکنو

تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی و مرکز تعمیرات اجاق گاز تکنو گاز باکیفیت‌ترین خدمات تعمیراتی را به شما عزیزان عرضه می‌کند. رایج‌ترین دلایل درخواست برای تعمیر اجاق گاز تکنو تهران عبارت‌اند از:

تعمیر فندک گاز تکنوگاز

کلیه اجاق گازهایی که فندک دارند، ممکن است با مشکل ایجاد حالت برق‌گرفتگی در بدنه مواجه شوند. در انواع اجاق گاز فندک‌دار برای اینکه برق آزاد یا برق ارت داخل بدنه نماند، یک سیم مجزا داخل دستگاه قرار دارد که به سیم ارت متصل می‌شود. این سیم ممکن است سبز یا زرد باشد. در گازهای برند اروپایی این سیم جزئی از دو شاخه برق محسوب می‌شود. از‌آنجایی‌که کار با برق خطرناک است، تعمیر فندک اجاق گاز تکنو را به تعمیرآنلاین بسپارید.

تعمیر گاز تکنوگاز به‌دلیل جرقه نزدن

اگر دستگاه شما جرقه نمی‌زند، قبل از هرچیز قرارگیری صحیح چدنی‌ها و سرشعله‌ها را بررسی کنید. درصورت جابه‌جایی هرکدام از این موارد، جرقه‌زن‌ها به‌درستی کار نخواهند کرد. چنانچه مشکلی در این مورد وجود نداشته باشد، احتمالا مشکل از جرقه‌زن، سیم فندک یا ترانس تبدیل است. تعمیرات تکنوگاز در تهران را در چنین شرایطی به متخصصان تعمیر آنلاین بسپارید.

تعمیرات اجاق تکنوگاز در تعمیر آنلاین

تعمیر اجاق گاز تکنو گاز به‌دلیل خاموش شدن شعله

یکی از رایج‌ترین مشکلات اجاق گاز این است که بعد از رها کردن ولوم، شعله خاموش می‌شود. در چنین شرایطی به احتمال فراوان مشکل از ترموکوبل است. ترموکوبل قطعه‌ای است که هنگام خاموش شدن شعله و سرد شدن سنسوری که در نزدیکی شعله قرار دارد، از وجود گاز به کوپل جلوگیری می‌کند. همچنین درصورت خرابی سنسور کوبل نیز شعله گاز روشن نخواهد ماند. برای رفع این مشکل از خدمات تعمیرات تکنوگاز در تهران استفاده کنید.

هزینه تعمیر اجاق گاز تکنو گاز چقدر است؟

هزینه تعمیرات اجاق گاز تکنوگاز در محل به عوامل مختلفی مانند نوع مشکل و قطعه آسیب‌دیده بستگی دارد. ازهمین‌رو یک مبلغ واحد را نمی‌توان به‌عنوان هزینه تعمیر اجاق گاز تکنو گاز بیان کرد. بااین‌حال متخصص تعمیر آنلاین بعد از عیب‌یابی و بررسی مشکل، هزینه دقیق تعمیرات اجاق گاز تکنو را به شما اعلام کرده و درصورت موافقت نسبت به تعمیر اقدام می‌کند. در نهایت نیز فاکتور رسمی تقدیم شما عزیزان می‌شود. در این فاکتور می‌توانید ریز هزینه‌های از جمله موارد زیر را مشاهده کنید:

  • هزینه رفت و آمد تعمیرکار اجاق گاز تکنوگاز
  • هزینه عیب یابی اجاق تکنو گاز
  • اجرت تعمیرکار
  • قیمت قطعه تعویض‌شده

همراه با فاکتور هزینه‌ها برچسب گارانتی ۶ ماهه نیز تقدیم شما عزیزان می‌شود. با استفاده از این برچسب اگر در مدت گارانتی، عیب دستگاه دوباره تکرار شود، تعمیرکاران تعمیر آنلاین به‌صورت رایگان اقدام به حل مشکل خواهند کرد.

هزینه عیب‌یابی و تعمیر اجاق گاز تکنو گاز

تعمیر آنلاین؛ مرکز تعمیرات اجاق گاز تکنو گاز در تهران

تعمیر آنلاین با سال‌ها سابقه و تجربه تعمیر انواع لوازم خانگی یکی از معتبرترین شرکت‌های خدماتی برای تعمیر اجاق گاز تکنو گاز به شمار می‌رود. با ثبت سفارش تعمیرات اجاق گاز تکنوگاز در محل از مزایایی مانند هزینه کمتر از نرخ اتحادیه و همچنین گارانتی ۶ ماهه بهره‌مند خواهید شد. برای ثبت سفارش با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا از طریق دکمه ثبت سفارش خدمات، درخواستتان را ثبت کنید.