شرکت AEG در سال ۱۸۸۳ توسط امیل راتناو در شهر برلین کشور آلمان تاسیس شد. در ابتدا نام این شرکت ( برق ادیسون ) بود و امیل راتناو با خرید امتیاز ثبت چندین اختراع از مخترع بزرگ و نام آور آمریکایی  “توماس ادیسون” این شرکت را راه اندازی کرد و محصولاتی را تولید نمود و در سال ۱۸۷۷ نام این شرکت را به آاگ AEG تغییر داد. (AEG) مخخف عبارت (Allgemeine Elektrizitäts Gesellschaft) و به معنای شرکت برق همگانی است. این شرکت یکی از عظیم ترین کمپانی های سازنده تجهیزات الکتریکی در جهان است. در سال‌های بعد آاگ سال های پرفراز و نشیبی را طی کرد و در زمینه ی تولیدات تجهیزات برقی وصنعتی برای راه آهن و تامین تجهیزات الکتریکی و صنعتی حمل و نقل ریلی در آلمان قرم برداشت و شهرت خوبی برای خود دست و پا کرد. در سال های بعد با توجه به جنگ جهانی دوم این کمپانی با مشکلات فراوانی مواجه شد و به سمت  ور شکستگی رفت و از آن زمان مجبور شد که بخشی از سهام خود را بفروشد، تا اینکه سرانجام در سال ۲۰۰۵ شرکتی به نام الکترو لوکس بخش تولیدی لوازم خانگی AEG را به صورت کامل به مالکیت خود درآورد. کمپانی آاگ AEG هم اکنون به تولید انواع دستگاه های صنعتی و نیمه صنعتی ( از جمله دستگاه های برش و فرز) و همچنین لوازم خانگی (نظیر لباسشویی، ظرفشویی، یخچال و ساید و … ) با برند آاگ و تحت لیسانس الکترولوکس مشغول است. علی رغم اینکه آاگ یک کمپانی آلمانی است ولی اکثر قطعات لوازم خانگی این برند در کشور ایتالیا ساخته می شود. حدود ۷۰ سال است که از ورود اولین مدل دستگاه آاگ به ایران می‌‌گذرد و در حال حاضر تعمیر آنلاین به عنوان مرکز خدمات تخصصی آاگ، پشتوانه معتبری برای این غول آلمانی بوده و الویت اصلی این شرکت، آگاه سازی مشترکان از استفاده بهینه، آموزش های عملی و پیشگیرانه و ارائه تعمیرات آاگ به صورت تخصصی است. در صورت تمایل جهت کسب اطلاعات تکمیلی در مورد ۴ محصول محبوب برند آاگ، مقاله “ بررسی تخصصی برند آاگ ” را مطالعه کنید.

تعمیر ظرفشویی آاگ

تعمیر آنلاین با بیش از ۱۵ سال تجربه در تعمیر انواع لوازم خانگی آاگ و با نیروی کار متخصص، متعد و مجرب در تعمیرات انواع مدل های ظرفشویی آاگ، آماده خدمت رسانی به شما می باشد. ظرفشویی آاگ جزء اولین ظرفشویی هایی می باشد که وارد ایران شد. همین قدمت برند آاگ نشان از کیفیت بی بدیل این برند آلمانی دارد. هر محصولی دچار خرابی می شود و نیاز به تعمیر دارد قطعا با توجه به کیفیت این برند انتظار می رود که در تعمیر ظرفشویی آاگ نیز از خدمات خوب و باکیفیتی بهره مند شوید. تعمیر آنلاین این انتظار شما را برآورده می کند. برخی از ایرادات متداول ظرفشویی آاگ عبارت اند از:

  • وارد نشدن آب به ظرفشویی
  • گرم نکردن آب توسط ظرفشویی آاگ
  • تخلیه نکردن آب در ظرفشویی
  • و…

در صفحه تعمیر ظرفشویی آاگ می توانید توضیحات بیشتری در این باره بخوانید.

تعمیر ظرفشویی آاگ

تعمیر لباسشویی آاگ

تعمیر لباسشویی آاگ

شرکت آاگ جزء بزرگترین شرکت های تولید لوازم خانگی است. این بزرگی نیز از کیفیت بالای محصولات آن نشئت می گیرد. لباسشویی آاگ نیز جزء بهترین لباسشویی های موجود در بازار است. وجود ۱۰ نوع برنامه شستشو به علاوه گزینه های اضافی و همچنین طراحی بسیار زیبای آن، این لباسشویی را جزء محبوبترین لباسشویی ها قرار داده است. اما به هر ترتیب در هر وسیله مکانیکی امکان دارد پس از مدتی استفاده، عیوبی ایجاد شود که به هیچ وجه جای نگرانی نیست و کافیست تنها با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا با مشاوره به شما بهترین راه ممکن را انتخاب کنید. برخی از ایرادات متداول لباسشویی آاگ عبارت اند از:

  • شروع نشدن برنامه شستشو
  • قفل شدن در لباسشویی آاگ
  • تخلیه نکردن آب در لباسشویی
  • و…