آریستون یک برند معتبر ایتالیایی بوده که به صورت تخصصی به تولید لوازم خانگی می پردازد. پرطرفدارترین محصولات آریستون مربوط به ماشین لباسشویی ، گاز و فر می باشد. جالب لست بدانید اولین لوازم خانگی توکاری که وارد ایران شد مربوط به برند آریستون می باشد. منظور از لوازم توکار لوازمی می باشد که جزیی از دیزاین آشپرخانه شده و بر روی برخی از دستگاه ها مانند لباسشویی و ظرفشویی، درب از جنس چوب کابینت آشپرخانه وصل می شود. ایندزیت ،شولتز  و هات پوینت نیز برخی از برندهای زیر مجموعه آریستون می باشد. معمولا اکثر تولیدات آریستون بخصوص لوازم خانگی توکار با برند مشترک آریستون – هات پوینت وارد بازار می شود. اگر قصد تعمیرات لوازم خانگی آریستون را دارید هم اکنون می توانید با نمایندگی آریستون تماس گرفته و یا از طریق فرم آنلاین تعمیرات اطلاعات خود را ثبت نمایید.

خدمات پس از فروش نمایندگی آریستون

آیا دستگاه آریستون شما در دوران خدمات پس از فروش به سر می برد؟ دوران ضمانت باشد بابت تعمیرات دستگاه هیچگونه هزینه ای دریافت نمی شود ( مخصوص دستگاه های گارانتی تعمیرآنلاین ) . و اگر دستگاه شما گارانتی شرکت نمی باشد و یا اینکه مدت ضمانت دستگاه به به پایان رسیده باشد، می توانید از خدمات طلایی ما شامل اعزام فوری کارشناس، ۱۸۰ روز ضمانت، استفاده از قطعات اصلی آریستون ایتالیا و … بهره ببرید . هم اکنون جهت ثبت سفارش تعمیرات با نمایندگي آریستون به شماره ۴۵۳۹۶ – ۰۲۱ تماس گرفته و یا فرم آنلاین ثبت سفارش تعمیرات را تکمیل کنید.

تعمیرآنلاین به عنوان نمایندگی آریستون چه لوازمی را پشتیبانی می کند؟

این مجموعه تعمیرات لوازم خانگی آریستون از جمله تعمیر لباسشویی آریستون، تعمیر ظرفشویی آریستون، تعمیر گاز و فر آریستون، تعمیر ماکروفر و ماکروویو آریستون ، تعمیر یخچال و ساید بای ساید آریستون و … را به صورت تخصصی انجام می دهد.

دستگاه گارانتی آریستون می باشد. آیا برای تعمیرات باید هزینه ای پرداخت گردد؟

اگر دستگاه شما گارانتی شرکت تعمیرآنلاین نمایندگی آریستون می باشد و دوران گارانتی دستگاه به پایان نرسیده باشد ، هیچگونه هزینه ای دریافت نخواهد شد.

این ابلاغیه برای تمامی شعب تعمیرآنلاین و کارشناسان در محل ، لازم الاجرا بوده و در صورت مشاهده تخلف با شماره ۴۵۳۹۶ – ۰۲۱ واحد بازرسی تماس بگیرید.

آیا فقط تعمیرآنلاین نمایندگی آریستون می باشد؟

خیر . بیش از ۵ شرکت به صورت قانونی در ایران مشغول به فعالیت می باشند که از جمله آن ها کاراگستر، نیکان می باشد. البته هیچ کدام از این شرکت ها با یکدیگر در ارتباط نمی باشند و شما می توانید با توجه به سلیقه و ویژگی های هر شرکت، تعمیرات دستگاه خود را به آن ها بسپارید.

پروسه تعمیرات توسط تعمیرآنلاین چه مدت طول می کشد؟

زمان دقیقی برای مدت زمان تعمیرات نمی توان بیان کرد. اما با توجه به بررسی های صورت گرفته، ۷۰ درصد عیوب لوازم خانگی در همان لحظه اولیه بازدید دستگاه رفع می شود و نیاز به حضور مجدد تکنسین نمی باشد.
دلیل این سرعت عمل، همراه داشتن قطعات احتمالی توسط تکنسین می باشد.
البته در برخی موارد نیز پروسه تعمیرات نیاز به زمان بیشتری دارد که قبل از شروع پروسه تعمیرات، توسط تکنسین زمان دقیق اعلام می شود.

آیا تعمیرات آریستون شامل گارانتی می باشد؟

بله . تمامی خدمات صورت گرفته توسط مجموعه شامل ۱۸۰ روز گارانتی رسمی می باشد که در فاکتور شرکتی ثبت می گردد. البته لازم به ذکر است که قطعات لاستیکی شامل گارانتی نمی باشد.

در کدام یک از شهرهای ایران نمایندگی دارید؟

هم اکنون تعمیرآنلاین در تهران و لواسانات نمایندگی فعال داشته و در حال اهدای نمایندگی به دیگر شهرهای ایران می باشد. لازم به ذکر است که بزودی در چهار کلانشهر اصفهان، شیراز، اراک و مشهد تعمیرآنلاین به صورت گسترده شروع به فعالیت می کند.

آیا نمایندگی آریستون و هات پوینت مشترک می باشد؟

بله . تمامی لوازم خانگی هات پوینت زیر مجموعه شرکت آریستون می باشد و در بسیاری از مدل ها، بر روی دستگاه برند آریستون و هات پوینت به صورت مشترک هک شده است. این شرکت هر دو برند را به صورت تخصصی پشتیبانی می کند. در این مواقع کارشناسان ما با کمال میل به صورت تلفنی شما را برای رفع مشکلتان راهنمایی می نمایند.

آیا نمایندگی آریستون در مناطق مختلف تهران متفاوت است؟

خیر. هیچ تفاوتی ندارد که شما ساکن کدوم منطقه از تهران می باشد. برای ثبت سفارش تعمیرات آریستون می بایست با دفتر مرکزی نمایندگی آریستون تماس بگیرید. مرکز خدمات با توجه به محدوده منزل شما تکنسین مربوطه از منطقه شما را اعزام خواهد نمود.
برای مثال اگر ساکن سعادت آباد بوده و قصد سفارش تعمیر لوازم خانگی اریستون را دارید. تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس بگیرید تا اطلاعات شما ثبت شده و نزدیک ترین کارشناس به منطقه شما اعزام شود.