بستن

همین الان فرم درخواست ثبت خدمات رو تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست ثبت خدمات

مرکز خدمات و تعمیرات آریستون

تعمیرآنلاین به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات آریستون، مجری تخصصی خدمات و تعمیر لوازم خانگی آریستون ایتالیا می باشد. به منظور ثبت سفارش تعمیرات با نمایندگی آریستون تماس بگیرید و یا فرم آنلاین اعزام تعمیرکار را تکمیل نمایید.

سوالات متداول مرکز خدمات و تعمیرات آریستون

آیا تعمیرآنلاین به صورت تخصصی تعمیرات لوازم خانگی آریستون را انجام می دهد؟
بله. این مرکز به عنوان نمایندگی آریستون به صورت تخصصی تعمیرات لوازم خانگی اریستون را انجام می دهد و تمامی کارشناسان این مرکز دوره های تخصصی تعمیرات آریستون را گذرانده اند و هیچ ابهامی نسبت به عیب دستگاه شما ندارند.
تعمیرات لوازم خانگی آریستون ARISTON چه مدت ضمانت دارد؟
تمامی خدمات صورت گرفته در پروسه تعمیرات شامل 6 ماه ضمانت رسمی نمایندگی آریستون می باشد. لازم به ذکر است که قطعات زینتی و لاستیکی شامل ضمانت نمی باشد.
در صورت بروز دوباره عیب، آیا باید مجددا هزینه پرداخت کنم؟
خیر. در صورتی که در مدت گارانتی نمایندگی آریستون، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.
در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟
در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی نمایندگی آریستون تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.
نمایندگی آریستون، تعمیرات چه دستگاه هایی را انجام می دهد؟
تعمیرآنلاین به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات آریستون در ایران، تعمیر تمامی لوازم خانگی ARISTON از جمله تعمیر لباسشویی اریستون، تعمیر ظرفشویی آریستون، تعمیر یخچال و ساید بای ساید آریستون، تعمیر گاز آریستون،تعمیر فر و ماکروفر و... را انجام می دهد.
آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟
بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.
نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟
در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.
آیا هزینه تعمیرات بر اساس نرخ مشخصی می باشد؟
بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.
در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟
در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.
چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

ویژگی های تعمیرآنلاین

مراحل ثبت درخواست برای مرکز خدمات و تعمیرات آریستون

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

آریستون یک برند معتبر ایتالیایی بوده که به صورت تخصصی به تولید لوازم خانگی می پردازد. پرطرفدارترین محصولات آریستون مربوط به ماشین لباسشویی ، گاز و فر می باشد. جالب لست بدانید اولین لوازم خانگی توکاری که وارد ایران شد مربوط به برند آریستون می باشد. منظور از لوازم توکار لوازمی می باشد که جزیی از دیزاین آشپرخانه شده و بر روی برخی از دستگاه ها مانند لباسشویی و ظرفشویی، درب از جنس چوب کابینت آشپرخانه وصل می شود. ایندزیت ،شولتز  و هات پوینت نیز برخی از برندهای زیر مجموعه آریستون می باشد. معمولا اکثر تولیدات آریستون بخصوص لوازم خانگی توکار با برند مشترک آریستون – هات پوینت وارد بازار می شود. اگر قصد تعمیرات لوازم خانگی آریستون را دارید هم اکنون می توانید با نمایندگی آریستون تماس گرفته و یا از طریق فرم آنلاین تعمیرات اطلاعات خود را ثبت نمایید.

خدمات پس از فروش نمایندگی آریستون

آیا دستگاه آریستون شما در دوران خدمات پس از فروش به سر می برد؟ دوران ضمانت باشد بابت تعمیرات دستگاه هیچگونه هزینه ای دریافت نمی شود ( مخصوص دستگاه های گارانتی تعمیرآنلاین ) . و اگر دستگاه شما گارانتی شرکت نمی باشد و یا اینکه مدت ضمانت دستگاه به به پایان رسیده باشد، می توانید از خدمات طلایی ما شامل اعزام فوری کارشناس، ۱۸۰ روز ضمانت، استفاده از قطعات اصلی آریستون ایتالیا و … بهره ببرید . هم اکنون جهت ثبت سفارش تعمیرات با نمایندگي آریستون به شماره ۴۵۳۹۶ – ۰۲۱ تماس گرفته و یا فرم آنلاین ثبت سفارش تعمیرات را تکمیل کنید.

تعمیرآنلاین به عنوان نمایندگی آریستون چه لوازمی را پشتیبانی می کند؟

این مجموعه تعمیرات لوازم خانگی آریستون از جمله تعمیر لباسشویی آریستون، تعمیر ظرفشویی آریستون، تعمیر گاز و فر آریستون، تعمیر ماکروفر و ماکروویو آریستون ، تعمیر یخچال و ساید بای ساید آریستون و … را به صورت تخصصی انجام می دهد.

دستگاه گارانتی آریستون می باشد. آیا برای تعمیرات باید هزینه ای پرداخت گردد؟

 

اگر دستگاه شما گارانتی شرکت تعمیرآنلاین نمایندگی آریستون می باشد و دوران گارانتی دستگاه به پایان نرسیده باشد ، هیچگونه هزینه ای دریافت نخواهد شد.

این ابلاغیه برای تمامی شعب تعمیرآنلاین و کارشناسان در محل ، لازم الاجرا بوده و در صورت مشاهده تخلف با شماره ۴۵۳۹۶ – ۰۲۱ واحد بازرسی تماس بگیرید.

آیا فقط تعمیرآنلاین نمایندگی آریستون می باشد؟

خیر . بیش از ۵ شرکت به صورت قانونی در ایران مشغول به فعالیت می باشند که از جمله آن ها کاراگستر، نیکان می باشد. البته هیچ کدام از این شرکت ها با یکدیگر در ارتباط نمی باشند و شما می توانید با توجه به سلیقه و ویژگی های هر شرکت، تعمیرات دستگاه خود را به آن ها بسپارید.

پروسه تعمیرات توسط تعمیرآنلاین چه مدت طول می کشد؟

زمان دقیقی برای مدت زمان تعمیرات نمی توان بیان کرد. اما با توجه به بررسی های صورت گرفته، ۷۰ درصد عیوب لوازم خانگی در همان لحظه اولیه بازدید دستگاه رفع می شود و نیاز به حضور مجدد تکنسین نمی باشد.
دلیل این سرعت عمل، همراه داشتن قطعات احتمالی توسط تکنسین می باشد.
البته در برخی موارد نیز پروسه تعمیرات نیاز به زمان بیشتری دارد که قبل از شروع پروسه تعمیرات، توسط تکنسین زمان دقیق اعلام می شود.

آیا تعمیرات آریستون شامل گارانتی می باشد؟

بله . تمامی خدمات صورت گرفته توسط مجموعه شامل ۱۸۰ روز گارانتی رسمی می باشد که در فاکتور شرکتی ثبت می گردد. البته لازم به ذکر است که قطعات لاستیکی شامل گارانتی نمی باشد.

در کدام یک از شهرهای ایران نمایندگی دارید؟

هم اکنون تعمیرآنلاین در تهران و لواسانات نمایندگی فعال داشته و در حال اهدای نمایندگی به دیگر شهرهای ایران می باشد. لازم به ذکر است که بزودی در چهار کلانشهر اصفهان، شیراز، اراک و مشهد تعمیرآنلاین به صورت گسترده شروع به فعالیت می کند.

آیا نمایندگی آریستون و هات پوینت مشترک می باشد؟

بله . تمامی لوازم خانگی هات پوینت زیر مجموعه شرکت آریستون می باشد و در بسیاری از مدل ها، بر روی دستگاه برند آریستون و هات پوینت به صورت مشترک هک شده است. این شرکت هر دو برند را به صورت تخصصی پشتیبانی می کند. در این مواقع کارشناسان ما با کمال میل به صورت تلفنی شما را برای رفع مشکلتان راهنمایی می نمایند.

آیا نمایندگی آریستون در مناطق مختلف تهران متفاوت است؟

خیر. هیچ تفاوتی ندارد که شما ساکن کدوم منطقه از تهران می باشد. برای ثبت سفارش تعمیرات آریستون می بایست با دفتر مرکزی نمایندگی آریستون تماس بگیرید. مرکز خدمات با توجه به محدوده منزل شما تکنسین مربوطه از منطقه شما را اعزام خواهد نمود.
برای مثال اگر ساکن سعادت آباد بوده و قصد سفارش تعمیر لوازم خانگی اریستون را دارید. تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس بگیرید تا اطلاعات شما ثبت شده و نزدیک ترین کارشناس به منطقه شما اعزام شود.
دیدگاه های خود را بنویسید.
Loading...