تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون

تعمیر ماشین ظرفشویی

اگر به خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون نیاز دارید، وب‌سایتی خوبی را برای مطالعه و رفع نیازتان انتخاب کرده‌اید. شرکت تعمیر آنلاین به‌عنوان مرکز تخصصی تعمیرات ظرفشویی آریستون، بهترین خدمات را به شما عزیزان در تهران و سایر شهرهای ایران عرضه می‌کند. کلیه تکنسین‌های این مجموعه دوره‌های تعمیرات ماشین ظرفشویی آریستون را گذرانده‌اند و به همه قطعات و ایرادات احتمالی انواع دستگاه‌ها اشراف دارند. برای دریافت خدمات و درخواست اعزام نیرو به‌منظور تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون در منزل از دکمه زیر استفاده کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید. کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت برای هماهنگی زمان و مکان با شما تماس می‌گیرند.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تعمیر ظرفشویی آریستون

در باکس های زیر از ایرادات متداول ظرفشویی آریستون مطلع شوید.

ضدای غیرمعمولی ظرفشویی

خراب شدن پمپ، شل شدن بازوی آب‌پاش غیرمتحرک یا حلقه چرخان معمولا باعث تولید صدای غیرمعمول می‌شود. علاوهه‌بر این موارد چیدن نادرست ظروف، تراز نبودن دستگاه، قرارگیری ناصحیح شلنگ تخلیه در جای خود، وجود کف بیش از حد در دستگاه از جمله دلایل رایج این مشکل است. چنانچه درصورت استفاده صحیح از دستگاه بازهم مشکل وجود داشت، حتما برای تعمیر ظرفشویی آریستون اقدام کنید.

بیشتربیشتر

روشن نشدن ظرفشویی

اگر پریز، سیم برق و فیوزهای ورودی دچار ایراد نشده باشد، احتمالا برد اصلی ماشین ظرفشویی آسیب دیده است. در اکثر ظرفشویی‌های اریستون ،برداصلی در پایین دستگاه و دقیقا پشت پاخور ظرفشویی قرار دارد.

بیشتربیشتر

جرم‌گیری ظرفشویی آریستون

برای جرم گیری ماشین ظرفشویی آریستون جرم‌گیر را در جایگاه مخصوص قرار دهید. توجه کنید که جرم گیر اگر پودری است در جایگاه قرص قرار دهید و اگر مایع است طبق دستور العمل به‌صورت برعکس در سبد بگذارید. برای استارت جرم‌گیری برنامه قوی قابلمه‌شور که آب را ۷۰درجه سانتی گراد داغ می‌کند، انتخاب کنید.

بیشتربیشتر

وارد نشدن آب به دستگاه

این مشکل با کدهای خطا به اطلاع کاربر می‌رسد. برای رفع این مشکل از وجود آب در لوله کشی ساختمان و سلامت فیزیکی شلنگ آب ورودی مطمئن شوید. گاهی اوقات خرابی پمپ تخلیه یا شیر برقی نیز باعث آبگیری نکردن دستگاه می‌شود که در چنین شرایطی به تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون نیاز دارید.

بیشتربیشتر

تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی آریستون

اگر برنامه شست‌وشو تا انتها پیش نمی‌رود و کدخطای تخلیه آب را دریافت می‌کنید، باید تمیزی فیلتر، تمیزی لگنچه، مسدود نبودن شلنگ تخلیه، تانخوردگی در شلنگ تخلیه و سلامت پمپ تخلیه را بررسی کنید. جرم‌گیری و تمیز کردن فیلترها نیز در رفع این مشکل موثر است. در موارد حادتر، تعمیر پمپ ماشین ظرفشویی آریستون مشکل را رفع می‌کند.

بیشتربیشتر

تمیز نشدن ظروف

کاهش کیفیت شست‌وشوی ماشین ظرفشویی آریستون دلایل مختلفی از جمله جرم گرفتن یا گرفتگی پره‌ها و مخازن و ایرادهای ذخیره آب است. به‌این منظور به‌صورت ماهانه دستگاه را جرم‌گیری کرده و در صورت رفع نشدن عیب، با نمایندگی آریستون تماس بگیرید.

همچنین شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، مقاله علت تمیز نشستن ظروف در ماشین ظرفشویی را مطالعه کنید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چگونه سفارش تعمیر ظرفشویی آریستون در محل را ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش می‌توانید با شماره 02145396 تماس بگیرید یا فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل کنید. پس از ثبت اطلاعات، تعمیرکار ظرفشویی ال جی در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

02آیا شرکت تعمیرآنلاین برای تعمیر ظرفشویی آریستون معتبر است؟؟

تعمیرآنلاین به‌عنوان برند ثبت‌شده شرکت امید ضمانت پارسیان، کلیه مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه‌های مربوطه و کد آیسیک را دارد و تحت نظارت سازمان اصناف ایران فعالیت می‌کند.

03اگر از تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول اولیه و اساسی تعمیر آنلاین است. پس درصورت هرگونه نارضایتی از رفتار و تخصص تکنسین، فقط کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با ما در میان بگذارید. تیم پشتیبانی در همان لحظه به مسئله رسیدگی می‌کنند.

04آیا خدمات تعمیر ظرفشویی آریستون گارانتی دارد؟

بله؛ کلیه قطعات تعویض‌شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت است. به مدت 6 ماه یا 180 روز بعد از تعمیر دستگاه توسط تعمیر آنلاین، اگر ماشین ظرفشویی از همان ناحیه دچار ایراد مشابه شد، تعمیر آنلاین در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به‌صورت کاملا رایگان دستگاه را مجدد تعمیر می‌کند. توجه کنید که قطعات زینتی و لاستیکی شامل این ضمانت نمی‌شود.

05در صورت بروز مجدد عیب آیا باید دوباره هزینه تعمیر ظرفشویی بپردازم؟

خیر؛ درصورتی‌که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچ‌گونه هزینه‌ای برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی نباید پرداخت کنید.

06آیا امنیت حریم شخصی من هنگام حضور تکنسین در محل حفظ خواهد شد؟

بله. علاوه‌بر اینکه کلیه کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین هستند، همه موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی و همچنین تست‌های روانشناسی مجموعه را گذرانده‌‌اند و گواهی عدم سوء پیشینه دارند.

07هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون را چگونه بپردازم؟

در پایان کار و بعد از تست نهایی، تکنسین فاکتور و لیبل گارانتی را با احترام تقدیم شما می‌کند. سپس شما می‌توانید برای تسویه صورت‌حساب مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

08هزینه تعمیر ظرفشویی آریستون چقدر است؟؟

ازآنجایی‌که ماشین ظرفشویی آریستون به‌دلیل ایرادات متنوعی ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد، هزینه دقیق تعمیرات ظرفشویی آریستون را نمی‌توان بدون اطلاع از عیب دقیق آن بیان کرد. بااین‌حال، بعد از مشاهده دستگاه توسط تعمیرکار تعمیر آنلاین و قبل از شروع تعمیر، هزینه با جزئیات کامل به شما اعلام خواهد شد. تعمیر آنلاین با حذف واسطه‌ها، انواع خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی آریستون را با پایین‌ترین نرخ به شما عرضه می‌کند.

09اگر بعد از حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم، آیا باید هزینه بپردازم؟

درصورتی‌که تعمیرکار در محل حاضر شود و عیب دستگاه را پیدا کند، اگر به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما فقط کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب‌یابی را بپردازید.

آریستون یک برند محبوب ایتالیایی است که تحت مالکیت شرکت بزرگ ایندزیت قرار دارد. این برند با عرضه لوازم خانگی باکیفیت با عملکرد عالی توانسته است طرفداران بسیاری را در سراسر جهان از جمله ایران به دست آورد. ماشین ظرفشویی آریستون یکی از بهترین محصولات این کمپانی است که از کیفیت بالایی برخوردار است. اگر هنگام استفاده از این ماشین ظرفشویی با مشکلاتی مانند نشتی آب، تمیز نشدن ظروف یا تخلیه نشدن آب مواجه شده‌اید، اصلا نگران نباشید! تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی ماشین ظرفشویی آریستون در سریع‌ترین زمان ممکن و با استفاده از قطعات اصل بهترین خدمات تعمیراتی را به شما عزیزان عرضه می‌کند.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آریستون در تهران

تعمیر آنلاین نمایندگی تعمیر ظرفشویی آریستون در تهران را به عهده دارد و بهترین خدمات تعمیراتی را به شما عزیزان در تهران و سایر شهرهای ایران عرضه می‌کند. کلیه تعمیرکاران این مجموعه دوره‌های تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی آریستون را گذرانده‌اند و با تسلط کامل بر همه ایرادات احتمالی، به عیب‌یابی و تعمیر ظرفشویی اریستون می‌پردازند. از طرفی کلیه قطعات ماشین ظرفشویی آریستون مورداستفاده در تعمیرآنلاین اصل و فابریک است. ازهمین‌رو خدمات این مجموعه با ۶ ماه گارانتی معتبر به شما عزیزان عرضه می‌شود؛ یعنی اگر در مدت گارانتی، همان مشکل دستگاه دوباره تکرار شد، تعمیر کار ماشین ظرفشویی آریستون به‌صورت رایگان مشکل را برایتان برطرف خواهد کرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون در محل

تعمیر ظرفشویی آریستون در محل

باز کردن اتصالات، جابه‌جایی دستگاه و حمل آن تا مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون کار بسیار دشواری است که حتی به دستگاه نیز آسیب وارد می‌کند. ازهمین‌رو بسیاری از افراد تعمیر ظرفشویی آریستون در منزل را به جابه‌جایی دستگاه ترجیح می‌دهند. تعمیر آنلاین تعمیرات ظرفشویی آریستون در محل را به همه شما عزیزان در کلیه مناطق تهران عرضه می‌کند.

فقط کافی است درخواست خود را در سایت یا از طریق تماس با ما ثبت کنید تا کارشناسان ما در کمتر از ۶۰ دقیقه هماهنگی‌های لازم برای مکان و زمان تعمیر را با شما انجام دهند. به‌این‌ترتیب، در کمترین زمان ممکن و بدون کوچک‌ترین آسیبی روی بدنه یا عملکرد دستگاه، مشکل آن برطرف خواهد شد.

عیب یابی ماشین ظرفشویی آریستون

متخصصان و تکنسین‌های تعمیر آنلاین با گذراندن دوره‌های آموزشی تخصصی تعمیرات ظرفشویی آریستون با همه ایرادات احتمالی آشنایی دارند. آن‌ها در کمترین زمان عیب دقیق دستگاه را پیدا کرده و با استفاده از قطعات اصل آریستون، آن را برطرف می‌کنند. توجه کنید که عیب‌یابی اصولی اولین و مهم‌ترین گام در تعمیرات ماشین ظرفشویی آریستون است و اگر به دقت انجام نشود، هیچ تاثیر مثبتی در رفع مشکل دستگاه نخواهد داشت. ازهمین‌رو توصیه می‌کنیم تعمیر ظرفشویی آریستون را فقط به مراکز مجاز و نمایندگی آریستون بسپارید.

عیب یابی ماشین ظرفشویی آریستون توسط تعمیرکاران تعمیر آنلاین

رایج‌ترین دلایل درخواست برای تعمیرات ظرفشویی آریستون

روزانه درخواست‌های متعددی برای تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون در تعمیر آنلاین ثبت می‌شود. بعضی از ایرادات دستگاه با کمک راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آریستون قابل‌برطرف شدن است؛ اما مشکلات جدی‌تر باید حتما توسط تعمیرکار متخصص و کارآزموده تعمیر شود تا دستگاه و خود فرد آسیب جدی نبینند. از جمله رایج‌ترین دلایل برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آریستون می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

تعمیرات ماشین ظرفشویی آریستون به‌دلیل تمیز نشدن ظروف

کاهش کیفیت شست‌وشوی ماشین ظرفشویی آریستون ممکن است دلایل مختلفی از جمله گرفتگی پره‌ها، مخازن و ایرادهای مرتبط با ذخیره آب باشد. در چنین مواقعی باید نسبت به جرم گیری ماشین ظرفشویی آریستون اقدام کنید. اگر بعد از جرم‌گیری هم مشکل برطرف نشد، شاید ایراد از ماده شوینده باشد. درغیراین‌صورت حتما با تعمیرکاران تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

تمیز شدن کامل ظروف با تعمیرات ماشین ظرفشویی آریستون

تعمیر پمپ ماشین ظرفشویی آریستون به‌دلیل تخلیه نشدن آب

وظیفه تخلیه و خروج آب از داخل ماشین ظرفشویی بر عهده پمپ تخلیه است. معمولا ارورA03 در ماشین ظرفشویی آریستون خبر از مشکل در تخلیه آب ظرفشویی می‌دهد. پمپ ماشین ظرفشویی آریستون به‌صورت مگنتی بوده و ولتاژ مصرفی آن ۲۲۰ است. این قطعه ۵ سال عمر مفید دارد و در بعد از این مدت باید تعویض شود. البته دلایل دیگری همچون گرفتگی فاضلاب و خرطومی‌ها نیز باعث ماندن آب داخل ظرفشویی خواهد شد.

زمانی که آب به‌صورت کامل وارد ظرفشویی شود، اما دستگاه از کار بیفتد و پاشش آب روی ظروف صورت نگیرد، به احتمال فراوان موتور ظرفشویی آریستون دچار ایراد شده است. وظیفه موتور ظرفشویی گردش آب در کابین است. البته ایرادات بردی و سنسوری نیز  از جمله سایر عوامل بروز این عیب هستند. در چنین مواقعی تعمیر موتور و برد ماشین ظرفشویی آریستون باید توسط متخصص انجام شود.

تعمیر برد ماشین ظرفشویی آریستون به‌خاطر روشن نشدن

اگر دستگاه شما روشن نمی‌شود، در مرحله اول باید پریز، سیم برق و فیوزهای ورودی را بررسی کنید. وجود ایراد در میکروسوئیچ‌ها نیز از جمله دلایل روشن نشدن دستگاه است. درصورتی‌که هیچ مشکلی در این موارد وجود نداشت، به احتمال فراوان برد آسیب دیده است. تعمیر برد ظرفشویی آریستون یک کار کاملا تخصصی محسوب می‌شود که نیاز به تجربه و مهارت بالا دارد. در بسیاری از ظرفشویی‌های آریستون برد اصلی در پایین و دقیقا پشت پاخور دستگاه است.

تعمیرانلاین؛ نمایندگی تعمیر ظرفشویی آریستون

تعمیر شیر برقی ظرفشویی آریستون درصورت وارد نشدن آب

شیربرقی قطعه‌ای است که وظیفه ورود آب را به عهده دارد. در سری‌های جدید آریستون این قطعه از شلنگ ورودی و سنسورهای داخلی ساخته شده است و با نام تجاری آکواستاپ در بازار عرضه می‌شود. البته درصورتی‌که ظرفشویی استارت نخورد، ایراد مربوط به برد دستگاه خواهد بود.

تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی آریستون درصورت ایجاد سروصدا

خرابی پمپ‌های ماشین ظرفشویی که وظیفه تخلیه آب را به عهده دارند، باعث ایجاد سروصدای ناخوشایند حین شست‌وشو می‌شود. همچنین گاهی اوقات شل شدن بازوی آ‌ب‌پاش غیرمتحرک یا حلقه چرخان تولید سروصدا می‌کند. این ابزار حلقه‌هایی از جنس پلاستیک هستند که بازوی آب‌پاش را هدایت کرده و بازوها روی آن‌ها می‌چرخند. شل شدن یا فرسوده شدن هر یک از این قطعات دلیل کارکرد نادرست بازوی آب‌پاش غیر متحرک یا حلقه چرخان خواهد بود. در چنین مواقعی تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی آریستون باید در دستور کار قرار بگیرید.

علت صدای ناخوشایند ماشین ظرفشویی را در مقاله با ۴ علت سر و صدای ماشین ظرفشویی آشنا شوید بخوانید.

تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی آریستون با قطعات اورجینال

تعمیر آنلاین؛ مرکز مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون

درصورتی‌که هرگونه مشکلی برای ماشین ظرفشویی آریستون شما پیش آمد، روی تعمیر آنلاین حساب کنید. توصیه می‌کنیم قبل از ثبت درخواست و برای برطرف کردن سریع‌تر مشکل ابتدا سری به بخش ایرادات متداول بزنید و چنانچه نتوانستید مشکل را برطرف کنید با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در بعضی از موارد با دادن مشاوره تلفنی سعی می‌کنند به شما در رفع مشکل دستگاه کمک کنند. در شرایطی که تعمیر ظرفشویی آریستون به تخصص و تجربه نیاز داشته باشد، تعمیرکار مربوطه در کمتر از ۶۰ دقیقه با شما تماس گرفته و در محل حاضر می‌شود. کلیه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون با هزینه‌ای پایین‌تر از نرخ اتحادیه و با ۶ ماه گارانتی انجام می‌شود. برای ثبت سفارش می‌توانید از طریق سایت اقدام کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.

نظرات کاربران

Add a review

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.