برآورد هزینه تعمیرات

نمایندگی تعمیر ظرفشویی آریستون

آریستون یک برند معتبر ایتالیایی می‌باشد که دارای محصولات متنوعی است. از جمله آن می‌توان به ظرفشویی، لباسشویی، گاز و فر می باشد. تعمیر آنلاین مرکز تخصصی تعمیرات ظرفشویی آریستون با تکنسین‌های آموزش دیده آماده ارائه انواع خدمات نصب، راه اندازی و تعمیرات جزئی و کلی ماشین ظرفشویی شما است. هم اکنون سفارش تعمیر ظرفشویی آریستون را ثبت نمایید.

تعمیر ظرفشویی آریستون

سوالات متداول تعمیر ظرفشویی آریستون

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول تعمیر ظرفشویی آریستون

ماشین ظرفشویی آریستون صدای غیر معمول دارد.

Read More
۱_ پمپ ظرفشویی معیوب است. پمپ ها در ماشین های ظرفشویی وظیفه تخلیه آب را دارند. پمپ در بخش زیرین ماشین ظرفشویی آریستون وجود دارد و بطور معمول و دارای دو بخش متفاوت می باشند. برای شستشو و تخلیه آب می باشد. ۲_ شل شدن بازوی آب پاش غیر متحرک یا حلقه چرخان این ابزار حلقه هایی از جنس پلاستیک هستند که بازوی آب پاش را هدایت کرده و بازو ها بر روی آنها می چرخند. شل شدن یا فرسوده شدن هر یک از این قطعات می تواند دلیل کارکرد نادرست بازوی آب پاش غیر متحرک یا حلقه چرخان باشد.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی آریستون

Read More
اگر پریز ،سیم برق و فیوزهای ورودی دچار ایراد نشده باشد به احتمال زیاد برد اصلی ماشین ظرفشویی آسیب دیده است . در اکثر ظرفشویی های اریستون ،برداصلی در پایین دستگاه و دقیقا پشت پاخور ظرفشویی می باشد .

نحوه جرم گیری ماشین ظرفشویی آریستون

Read More
برای جرم گیری ماشین ظرفشویی آریستون جرم گیر را در جایگاه مخصوص قرار دهید . توجه کنید که جرم گیر اگر پودری است در جایگاه قرص قرار دهید و اگر مایع است طبق دستور العمل به صورت بر عکس در سبد قرار دهید . برای استارت جرم گیری برنامه قوی قابلمه شور که آب را ۷۰درجه سانتی گراد داغ می کند قرار دهید .

عدم ورود آب به ماشین ظرفشویی آریستون

Read More
شیربرقی قطعه ای است که وظیفه ورود آب را در اختیار دارد . در سری های جدید آریستون این قطعه از شلنگ ورودی و سنسورهای داخلی شده است و با نام تجاری آکواستاپ در بازار عرضه می گردد. البته در صورتی که ظرفشویی استارت نخورد ،ایراد مربوط به برد دستگاه می باشد

عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی آریستون

Read More
وظیفه تخلیه و خروج آب از داخل ماشین ظرفشویی بر عهده پمپ تخلیه می باشد . پمپ ماشین ظرفشویی آریستون به صورت مگنتی بوده و ولتاژمصرفی ۲۲۰ می باشد. عمر مفید این قطعه ۵سال بوده و پس از این مدت می بایست تعویض گردد. البته دلایل دیگری همچون گرفتگی فاضلاب و خرطومی ها نیز می تواند باعث ماندن آب در داخل ظرفشویی شود . زمانی که آب به صورت کامل وارد ظرفشویی شود اما دیگر دستگاه بایستد و پاشش آب روی روی ظروف صورت نگیرد به احتمال فراوان موتور ظرفشویی آریستون دچار ایراد شده است . وظیفه موتور ظرفشویی گردش آب در کابین است . البته ایرادات بردی و سنسوری نیز می تواند عامل بروز این عیب باشد .

ماشین ظرفشویی آریستون ظروف را تمیز نمیشورد، علت چیست ؟

Read More
کاهش کیفیت شستشوی ماشین ظرفشویی آریستون دلایل مختلفی از جمله عدم استفاده از جرم گیر مخصوص و یا گرفتگی پره ها و مخازن و ایرگادها ذخیره آب می باشد . بدین منظور به صورت ماهانه دستگاه را جرم گیری کرده و در صورت عدم رفع عیب ،با نمایندگی آریستون تماس بگیرید . همچنین شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، مقاله علت تمیز نشستن ظروف در ماشین ظرفشویی را مطالعه کنید.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی آریستون

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

۷ پاسخ به “تعمیر ظرفشویی آریستون”

 1. مریم گفت:

  سلام من ظرفشوییم رو 10 ساله که دارم تازگیا ظرفارو خوب نمیشوره کثیف می مونه ظرفام ایرادش ازش کجا میتونه باشه؟ میشه لطفا راهنماییم کنین؟

 2. مهتا گفت:

  وقتتون بخیر من ظرفشویی اریستون دارم 5 سال هست تقریبا که خریداری کردم خیلی خوب کار میکرد تو این چند سال تا امروز که دیدم داخل دستگاه اب جمع میشه و به نوعی درواقع اب تخلیه نمیشه…ایا دستگاه من ایراد فنی پیدا کرده؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   موردی که فرمودید دارای ایهام می باشد. اگر آب داخل دستگاه جمع می شود(حتی وقتی خاموش است) ایراد از اکواستاپ و یا اتصالات زیر سینک می باشد اما اگر در هنگام کار آب تخلیه نمی شود، ایراد از المان های مربوط به تخلیه از جمله مسدود شدن فیلتر و یا سوختگی پمپ ماشین ظرفشویی آریستون می باشد.

 3. اکبر آزاد گفت:

  سلام خواستم تشکر کنم از تکنسین خوبتون اقای سرلک بابت تعمییرات خوب و برخورد محترمانشان دستگاه من مثل روز اول داره کار میکنه با اینکه مال 15 سال پیش بود اما الان سالمه سالمه ممنون از تیم حرفه ایتون

 4. صمدی گفت:

  وقت بخیر .همیشه در انتهای ماشین ظرفشویی آب وجود دارد. چرا آب روکاملا تخلیه نمی کند؟ عادیه؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   ماندن مقداری آب در کف فیلترماشین ظرفشویی طبیعی است .
   بیش از این مقدار دچار ایراد است و نیاز به سرویس دارد.

 5. زهرا ایمانی گفت:

  سلام ممنونم از خدمات رسانی خوبتون و تکنسین مجرب اقای اکبری دستگاه من با کمتریت هزینه تعمیر شد. از هرجا مراجعه میکردن میگفتن باید قطعات تعویض شه با هزینه های هنگفت.واقعا ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.