بستن

همین الان فرم درخواست ثبت خدمات رو تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست ثبت خدمات
برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر لباسشویی آریستون

به سایت رسمی تعمیر آنلاین ،مرکز خدمات و تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون خوش آمدید. هم اکنون می توانید به منظور سفارش تعمیر لباسشویی آریستون با ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید.

تعمیر لباسشویی آریستون

سوالات متداول تعمیر لباسشویی آریستون

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

هزینه تعمیر لباسشویی آریستون شامل دو بخش اصلی می باشد. یکی اجرت ها و دستمزدها و دیگری هزینه قطعات. هزینه اجرت بر اساس نرخنامه اتحادیه محاسبه می شود و هزینه قطعات نیز بر اساس وب سایت رسمی آریستون ایتالیا ثبت می شود.

خدمات لباسشویی آریستون شش ماه ضمانت دارد. این ضمانت شامل اجرت دستمزد و قطعات می باشد.

توجه داشته باشید که قطعات زینتی و لاستیکی شامل ضمانت نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

برای درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون با 45396 تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید. کارشناسان ما در کم ترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

بله. این مجموعه به عنوان نمایندگی آریستون مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی آریستون ایتالیا در ایران می باشد و تمامی تعمیرکاران این مرکز دوره های تخصصی تعمیرات لباسشویی آریستون را گذرانده اند.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

در صورتی که پس از اعزام تکنسین برای تعمیر لباسشویی آریستون نسبت به تکنسین اعزامی سوال، ابهام و یا انتقادی داشتید و یا رضایت لازمه را نداشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی به شماره 45396 تماس بگیرید و درخواست تعویض کارشناس نمایید.

بله. شما می توانید به منظور خرید قطعات لباسشویی آریستون با ما تماس بگیرید. این امکان بخصوص برای مشتریان شهرهای جز تهران مناسب می باشد.

ایرادات متداول تعمیر لباسشویی آریستون

درب ماشین لباسشویی آریستون بسته نمی شود

Read More
بسته نشدن درب ماشین لباسشویی آریستون به یک معضل این دستگاه تبدیل شده است . معمولا این عیب از تراز سیستم درب ،زه داخلی و زبانه درب دستگاه می باشد که می بایست توسط تکنسین به صورت کامل بازدید گردد.

چراغ های ماشین لباسشویی روشن و خاموش می شود و چشمک میزند

Read More
چشمک زن چراغ ها به معنی ایراد مشخصی نیست بلکه نماد ارور می باشد و هر چراغ معنا و مفهوم خاصی دارد . معمولا در اینگونه مواقع در اکثر ماشین لباسشویی های آریستون ولوم چرخنده به صورت ساعتگرد و خودکار به دور خود می چرخد و پمپ به صورت خودکار بر روی مدار می آید . برای مثال زمانی که تمامی چراغ ها با هم روشن و خاموش می شود توجه کنید : تمامی چراغ ها در اکثر موارد ایراد از برد ماشین لباسشویی آریستون می باشد . توجه کنید که هر چراغ معنا و مفهوم خاصی دارد که در صفحه تخصصی ارورهای ماشین لباسشویی آریستون به این موضوع پرداخته ایم .

ماشین لباسشویی آریستون آبگیری می کند ولی کار نمی کند.

Read More
زمانی که آب وارد ماشین لباسشویی می شود اما دستگاه کار نمی کند احتمالا عیب از موتور ماشین لباسشویی می باشد. حال باید دید که موتور دچار چه ایرادی شده است. در اکثر موارد خرابی زغال موتور و یا کلکتور باعث بروز این عیب می شود. البته احتمالات دیگری نیز وجود دارد اما از درجه اهمیت کمتری برخوردار است.

آب در ماشین لباسشویی آریستون تخلیه نمی شود

Read More
وظیفه تخلیه آب در ماشین لباسشویی مربوط به پمپ دستگاه می باشد. معمولا پمپ های ماشین لباسشویی مربوط به شرکت آسکول و یا پلاست ایتالیا بوده و برق مصرفی آن ۲۲۰vمی باشد. عمر مفید این محصول ۱۰سال می باشد. ارور مربوط به پمپ تخلیه در ماشین لباسشویی آریستون F05می باشد . البته قبل از تعویض پمپ حتما مسیرهای منتهی به خروج آب را بررسی نمایید تا دچار گرفتگی نشده باشد. همچنین شما می توانید مقاله عدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی را برای افزایش اطلاعات در این زمینه مطالعه کنید.

لباسشویی اریستون در هنگام خشک کردن صدای زیادی می دهد

Read More
صدای زیاد در لباسشویی آریستون به دو مقوله دیگ ماشین لباسشویی و موتور برمیگردد. اگر ایراد از موتور باشد که معمولا با تعویض بلبرینگ مشکل دستگاه حل می گردد اما اگر عیب از دیگ ماشین لباسشویی آریستون باشد معمولا مقوله بسیار پیچیده خواهد شد زیرا در ۹۰درصد مدل های لباسشویی آریستون ،دیگ دستگاه به صورت پرسی می باشد و به منظور انجام تعمیرات می بایست این پرس باز شود و مجدد پرس شود . پس از باز شدن دیگ ،با توجه به عیب ،معمولا شفت ،بلبرینگ و کاسه نمد تعویض می شود. اگر ماشین لباسشویی شما در کل دارای سر و صدا است پیشنهاد میکنیم مقاله علت صدای زیاد ماشین لباسشویی را مطالعه کنید.

لباسشویی آریستون خاموش شده و روشن نمی شود.

Read More
اینکه دستگاه خاموش می شود و روشن نمی شود به چند دلیل اصلی مربوط می شود. ابتدا پریز و سیم ورود برق را بررسی کنید. سپس باید برد و یا نمایشگر دستگاه را بررسی نمود . ماشین لباسشویی های آریستون شامل یک نمایشگر بوده که نشانگر برنامه ها بوده و به کمک آن برنامه ها را انتخب می کنیم. از طرف دیگر یک برد فرمان نیز در لباسشویی های آریستون وجود دارد که معمولا در گوشه سمت چپ و در کف دستگاه قرار دارد و به نوعی مغز لباسشویی می باشد. در ۹۰ درصد مواقع برد اصلی دچار آسیب می شود.

علت لرزش زیاد ماشین لباسشویی آریستون چیست؟

Read More
علت اصلی لرزش ماشین لباسشویی آریستون عدم تنظیم پایه ها و یا خرابی کمک فنرهای دستگاه می باشد. توصیه ما این است که ابتدا پایه های دستگاه را تنظیم نمایید و در صورت عدم رفع عیب کمک فنرهای ماشین لباسشویی را تعویض کنید. هم اکنون درخواست تعمیر ماشین لباسشویی آریستون خود را ثبت نمایید.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی آریستون

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

۷ پاسخ به “تعمیر ماشین لباسشویی آریستون”

 1. زمانیان گفت:

  سلام وقت بخیر لباسشویی اریستون من 10 ساله خریدمش در حین تخلیه صدا میده و کند انجام میشه این ایراد دارد؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   با توجه به مواردی که ذکر کردید به احتمال زیاد پمپ لباسشویی شما نیاز به سرویس و یا تعمیر دارد.

 2. اکبری گفت:

  ممنون از کارشناستون اقای طیبی که دستگاهم رو مثل روز اول تحوبیلم دادن با اینکه دستگاهم نسبتا قدیمی بود اما ایشون به راحتیتمامی قسمت هارو چک کردن و تعمیر کردن

 3. وزیری گفت:

  سلام میله لباسم از درز کاسه استیل لباسشویی رفته داخل وقتی میچرخه صدا میده. چطور باید خارجش کنم؟ بمونه مشکلی ایجاد میشه؟ خودم میتونم خارجش کنم؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   یکی از ایرادات متداول در ماشین لباسشویی، ورود فنر لباس زیر به داخل آبکش لباسشویی می باشد. این قطعه حتما باید از دستگاه خارج شود و در صورت عدم توجه، صدای ناهنجار در لباسشویی تولید می شود. اگر می توانید این فنر را از دستگاه به کمک انبردست خارج کندی و در صورت عدم دسترسی، حضور تکنسین الزامی می باشد.

 4. سلیمانیان گفت:

  سلام روز بخیر من یک لباسشویی اریستون 5 ساله تهیه کردم در حین شستشو یهو متوقف میشه بعد از یک مکث 10 دقیقه ای مجدد شروع به کار میکنه آیا مشکل فنی دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.