تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

تعمیر ماشین لباسشویی

به سایت رسمی تعمیر آنلاین ،مرکز خدمات و تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون خوش آمدید. هم اکنون می توانید به منظور سفارش تعمیر لباسشویی آریستون با ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

سوالات متداول

01آیا هزینه تعمیرات بر اساس نرخ مشخصی می باشد؟

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت‌های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

هزینه تعمیر لباسشویی آریستون شامل دو بخش اصلی می باشد. یکی اجرت‌ها و دستمزدها و دیگری هزینه قطعات. هزینه اجرت بر اساس نرخنامه اتحادیه محاسبه می‌شود و هزینه قطعات نیز بر اساس وب سایت رسمی آریستون ایتالیا ثبت می‌شود.

02تعمیرات لباسشویی آریستون چه مدت ضمانت دارد؟

خدمات لباسشویی آریستون شش ماه ضمانت دارد. این ضمانت شامل اجرت دستمزد و قطعات می باشد.

توجه داشته باشید که قطعات زینتی و لاستیکی شامل ضمانت نمی باشد.

03در صورت بروز مجدد عیب پس از تعمیر لباسشویی آریستون، آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

04برای درخواست اعزام تعمیرکار برای تعمیر لباسشویی آریستون چه اقدامی انجام دهیم؟

برای درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون با 45396-021 تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید. کارشناسان ما در کم ترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

05آیا تعمیرآنلاین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون می باشد؟

بله. این مجموعه به عنوان نمایندگی آریستون مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی آریستون ایتالیا در ایران می باشد و تمامی تعمیرکاران این مرکز دوره های تخصصی تعمیرات لباسشویی آریستون را گذرانده اند.

06در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می‌باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

07آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می‌باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می‌باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده‌اند.

08نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

09در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟

در صورتی که پس از اعزام تکنسین برای تعمیر لباسشویی آریستون نسبت به تکنسین اعزامی سوال، ابهام و یا انتقادی داشتید و یا رضایت لازمه را نداشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی به شماره 45396 تماس بگیرید و درخواست تعویض کارشناس نمایید.

10آیا فروش قطعات ماشین لباسشویی آریستون توسط تعمیرآنلاین انجام می شود؟

بله. شما می توانید به منظور خرید قطعات لباسشویی آریستون با ما تماس بگیرید. این امکان بخصوص برای مشتریان شهرهای جز تهران مناسب می باشد.

ایرادات متداول تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

در باکس های زیر از ایرادات متداول لباسشویی آریستون مطلع شوید.

درب ماشین لباسشویی آریستون بسته نمی‌شود

علت بسته نشدن درب ماشین لباسشویی آریستون به یک معضل این دستگاه تبدیل شده است. معمولا این عیب از تراز سیستم درب، زه داخلی و زبانه درب دستگاه می‌باشد که می‌بایست توسط تکنسین به صورت کامل بازدید گردد.

بیشتربیشتر

چراغ های ماشین لباسشویی روشن و خاموش می شود و چشمک میزند

چشمک زن چراغ ها به معنی ایراد مشخصی نیست بلکه نماد ارور می باشد و هر چراغ معنا و مفهوم خاصی دارد . معمولا در اینگونه مواقع در اکثر ماشین لباسشویی های آریستون ولوم چرخنده به صورت ساعتگرد و خودکار به دور خود می چرخد و پمپ به صورت خودکار بر روی مدار می آید . برای مثال زمانی که تمامی چراغ ها با هم روشن و خاموش می‌شود.

توجه کنید: تمامی چراغ ها در اکثر موارد ایراد از برد ماشین لباسشویی آریستون می‌باشد. توجه کنید که هر چراغ معنا و مفهوم خاصی دارد که در صفحه تخصصی ارورهای ماشین لباسشویی آریستون به این موضوع پرداخته ایم.

بیشتربیشتر

ماشین لباسشویی آریستون آبگیری می کند ولی کار نمی کند.

زمانی که آب وارد ماشین لباسشویی می شود اما دستگاه کار نمی کند احتمالا عیب از موتور ماشین لباسشویی می باشد. حال باید دید که موتور دچار چه ایرادی شده است. در اکثر موارد خرابی زغال موتور و یا کلکتور باعث بروز این عیب می شود. البته احتمالات دیگری نیز وجود دارد اما از درجه اهمیت کمتری برخوردار است.

بیشتربیشتر

آب در ماشین لباسشویی آریستون تخلیه نمی‌شود

وظیفه تخلیه آب در ماشین لباسشویی مربوط به پمپ دستگاه می باشد. معمولا پمپ های ماشین لباسشویی مربوط به شرکت آسکول و یا پلاست ایتالیا بوده و برق مصرفی آن ۲۲۰vمی باشد. عمر مفید این محصول ۱۰سال می باشد. ارور مربوط به پمپ تخلیه در ماشین لباسشویی آریستون F05می باشد . البته قبل از تعویض پمپ حتما مسیرهای منتهی به خروج آب را بررسی نمایید تا دچار گرفتگی نشده باشد.

همچنین شما می توانید مقاله  عدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی را برای افزایش اطلاعات در این زمینه مطالعه کنید.

بیشتربیشتر

لباسشویی اریستون در هنگام خشک کردن صدای زیادی می‌دهد

صدای زیاد در لباسشویی آریستون به دو مقوله دیگ ماشین لباسشویی و موتور برمیگردد. اگر ایراد از موتور باشد که معمولا با تعویض بلبرینگ مشکل دستگاه حل می گردد اما اگر عیب از دیگ ماشین لباسشویی آریستون باشد معمولا مقوله بسیار پیچیده خواهد شد زیرا در ۹۰درصد مدل های لباسشویی آریستون ،دیگ دستگاه به صورت پرسی می باشد و به منظور انجام تعمیرات می بایست این پرس باز شود و مجدد پرس شود . پس از باز شدن دیگ ،با توجه به عیب ،معمولا شفت ،بلبرینگ و کاسه نمد تعویض می شود.

اگر ماشین لباسشویی شما در کل دارای سر و صدا است پیشنهاد میکنیم مقاله علت صدای زیاد ماشین لباسشویی را مطالعه کنید.

بیشتربیشتر

لباسشویی آریستون خاموش شده و روشن نمی‌شود.

اینکه دستگاه خاموش می شود و روشن نمی شود به چند دلیل اصلی مربوط می شود. ابتدا پریز و سیم ورود برق را بررسی کنید. سپس باید برد و یا نمایشگر دستگاه را بررسی نمود . ماشین لباسشویی های آریستون شامل یک نمایشگر بوده که نشانگر برنامه ها بوده و به کمک آن برنامه ها را انتخب می کنیم. از طرف دیگر یک برد فرمان نیز در لباسشویی های آریستون وجود دارد که معمولا در گوشه سمت چپ و در کف دستگاه قرار دارد و به نوعی مغز لباسشویی می باشد. در ۹۰ درصد مواقع برد اصلی دچار آسیب می شود.

بیشتربیشتر

علت لرزش زیاد ماشین لباسشویی آریستون چیست؟

علت لرزش ماشین لباسشویی  آریستون عدم تنظیم پایه ها و یا خرابی کمک فنرهای دستگاه می باشد. توصیه ما این است که ابتدا پایه های دستگاه را تنظیم نمایید و در صورت عدم رفع عیب کمک فنرهای ماشین لباسشویی را تعویض کنید. هم اکنون درخواست تعمیر ماشین لباسشویی آریستون خود را ثبت نمایید.

بیشتربیشتر

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • 5 خرداد 1400 ناشناس پاسخ دهید

  سپاس از خدمات خوب شما. همه چی عالی بود و توصیه میکنم از خدمات شما استفاده کنند بازدیدکنندگان
  همه موارد خوب و عالی بود فقط تعمیرکار مقداری با تاخیر اومد حدود 20 دقیقه
  اما از کیفیت کار راضی بودم

  • 6 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   بابت تاخیر پیش آمده از شما عذرخواهی می نماییم. البته توجه داشته باشید که با توجه به متغیر بودن زمان تعمیرات در سفارشات در برخی موارد این تاخیرها بوجود می آید که ما در تلاش هستیم حتی تاخیرها را به حداقل برسانیم.

ثبت سفارش خدمات
021-45396
1

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟
پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت. ساعت کاری مجموعه: شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18
02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟
خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.
ساعات کاری تعمیرآنلاین شنبه تا چهارشنبه ها8 الی 20پنجشنبه ها 8 الی 18جمعه ها وایام تعطیل 10 الی 18