تعمیر لباسشویی آریستون

تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی آریستون تعمیر لباسشویی

اگر ماشین لباسشویی آریستون شما دچار مشکل شده است، کافی است از طریق دکمه ” ثبت سفارش خدمات ” درخواست خود را ثبت کنید یا از طریق شماره تماس 02145396 با تعمیرآنلاین تماس بگیرید و از خدمات ما بهره‌مند شوید.

6 ماه ضمانت خدمات
هزینه شفاف ابتدای کار
تسویه پس از تعمیر
استفاده از قطعات اصل
اعزام سریع تعمیرکار
تعمیر لباسشویی آریستون
رضایت مشتری یک شعار نیست

مشتریان تعمیر آنلاین چه می‌گویند؟

سوالات متداول

01لباسشویی آریستون را چگونه ریست کنم؟

برای ریست لباسشویی آریستون فقط کافی است دستگیره چرخان برنامه دستگاه را روی نقطه مشکی گذاشته و دکمه پاور را به مدت ۳ ثانیه نگه دارید. با این کار بسیاری از ایرادات و ارورهای ماشین لباسشویی برطرف خواهد شد.

02آیا خدمات تعمیر لباسشویی آریستون گارانتی دارد؟

بله؛ تعمیرات لباسشویی آریستون ۶ ماه ضمانت دارد. درصورتی‌که در مدت‌زمان معین، دستگاه شما با همان مشکل قبلی مواجه شد، از خدمات تعمیر آنلاین به‌صورت رایگان بهره‌مند خواهید شد. توجه کنید که قطعات زینتی و لاستیکی شامل ضمانت نمی‌شود.

03بعد از چند بار استفاده از ماشین لباسشویی اریستون باید آن را جرم‌گیری کنم؟

برای کاهش نیاز به خدمات تعمیر لباسشویی آریستون، توصیه می‌کنیم بعد از هر ۳۰ بار استفاده، لباسشویی را بدون لباس روشن کنید تا جرم‌گیری شود.

04چگونه می‌توانم از خدمات تعمیرات لباسشویی آریستون در محل استفاده کنم؟

برای درخواست تعمیر ماشین لباسشویی آریستون با شماره تلفن 45396-021 تماس بگیرید یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن برای هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

05آیا تعمیرآنلاین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون است؟

بله؛ مجموعه تعمیرآنلاین نمایندگی آریستون در ایران را برعهده دارد و مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی آریستون ایتالیا است. کلیه تعمیرکاران این مرکز دوره‌های تخصصی تعمیر لباسشویی آریستون را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند.

06اگر از تکنسین اعزام‌شده راضی نباشم، باید چه کاری انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین است. درصورتی‌که نسبت به رفتار یا تخصص تکنسین، هرگونه ابهام، انتقاد یا اعتراضی داشتید، فقط کافی است با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید. تیم پشتیبانی تعمیر آنلاین در لحظه به مشکل شما رسیدگی خواهند کرد. درصورت ناراضی بودن شما از تکنسین، مجموعه فرد دیگری را برای شما اعزام خواهد کرد.

07آیا تکنسین‌های اعزام‌شده به منزل، افراد مطمئن و متعهدی هستند؟

بله؛ کلیه کارشناسان این مرکز از میان افراد متعهد و امین انتخاب شده‌اند. همچنین تکنسین‌های تعمیرآنلاین همه موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده و گواهی عدم سوء پیشینه دارند. علاوه‌بر همه این موارد، متخصصان تعمیر آنلاین کلیه تست‌های روان‌شناسی مجموعه را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند.

08نحوه پرداخت هزینه خدمات تعمیر آنلاین چگونه است؟

هزینه نهایی تعمیر بعد از عیب‌یابی توسط تکنسین به شما اعلام شده و درصورت موافقت شما، فرایند تعمیر آغاز می‌شود. در پایان کار و بعد از انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و برچسب گارانتی را تقدیم می‌کند. شما می‌توانید برای تسویه صورت‌حساب مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

09اگر هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم، آیا باید هزینه‌ای بپردازم؟

اگر بعد از اعزام تکنسین از انجام تعمیرات منصرف شدید، فقط کافی است هزینه رفت و آمد کارشناس را بپردازید و نیازی به پرداخت هزینه اضافه‌تر نیست.

10آیا قطعات لباسشویی آریستون را می‌توانم از تعمیرآنلاین تهیه کنم؟

بله؛ برای خرید قطعات اورجینال و فابریک لباسشویی آریستون با ما تماس بگیرید. تعمیر آنلاین امکان ارسال قطعات انواع ماشین لباسشویی به سراسر ایران را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

ارور لباسشویی اریستون

لیست کد ارور ها و عیب یابی ماشین لباسشویی آریستون
F10

قطعی آب سرد در دستگاه

ارور F10 در لباسشویی آریستون نشان‌دهنده عدم ورود آب سرد به دستگاه است. برای رفع این مشکل: باز بودن شیر آب سرد را بررسی کنید. پیچ خوردگی شیلنگ تخلیه آب را بررسی کنید. با برطرف کردن مشکل، کد خطا نیز پاک می‌شود.

F11

قطع بودن آب گرم دستگاه

این خطا می‌تواند به‌دلیل باز نبودن شیر آب گرم، پیچ‌خوردگی شیلنگ تخلیه یا حتی سرد بودن دمای محیط و یخ‌زدگی لوله‌ها نمایش داده شود. از این رو برای تعمیر لباسشویی آریستون به بررسی موارد گفته‌شده بپردازید و در صورت وجود مشکل، آن را برطرف کنید.

F12

وجود مشکل در آب سرد و گرم دستگاه

برای رفع این کد خطاها باید شیر آب سرد و گرم و همچنین شیلنگ تخلیه آب را بررسی کنید.

F13

وجود مشکل در آب سرد و گرم دستگاه

مشابه با خطای F12 برای رفع این ارور باید شیر آب سرد و گرم و همینطور شلنگ تخلیه آب را بررسی کنید.

F14

گرم نشدن آب دستگاه

علت نمایش این ارور لباسشویی آریستون را باید در مشکل گرم کردن آب دستگاه جست‌وجو کنید. معمولاً به‌دلیل وجود ایراد در سنسور حرارتی و المنت ماشین لباسشویی این مشکل به وجود می‌آید که باید توسط تکنسین بررسی شود.

F15

آب دستگاه به‌دلیل وجود ایراد در شیلنگ به بیرون پمپ نمی‌شود

این مشکل معمولا در پی نصب نشدن درست شیلنگ تخلیه دستگاه رخ می دهد که باعث تخلیه نشدن آب لباسشویی می‌شود. برای جلوگیری از بروز خطای F15 باید ارتفاع لازم و مناسب را برای ماشین لباسشویی در نظر گرفته و اصول نصب را رعایت کنید. به‌این‌ترتیب لوله‌های ماشین لباسشویی آریستون دچار گرفتگی نخواهد شد

F16

افزایش سطح آب ورودی

برای رفع کد خطا باید آب ورودی دستگاه را قطع کرده تا سطح آب در دیگ ماشین لباسشویی بیشتر نشود.

F17

بسته نشدن در دستگاه

احتمال دارد یکی از قطعات در مانند میکروسوئیچ دچار مشکل شده باشد. برای تعمیر ماشین لباسشویی آریستون ابتدا باید در دستگاه را بررسی کرده و محکم ببندید. اگر کد خطای نمایش‌داده‌شده رفع نشد، احتمالا قطعه میکروسوئیچ دچار مشکل شده است. در این حالت، برای تعویض قطعه و تعمیر ماشین لباسشویی آریستون می‌توانید از متخصصان تعمیر آنلاین کمک بگیرید تا از کیفیت قطعات تعویضی مطمئن باشید.

F20

ایراد فنی و تخصصی

نمایش این کد ارور لباسشویی آریستون به‌معنای وجود ایراد و خرابی در ترمیستور دستگاه است. به‌دلیل تخصصی بودن این مشکل، بهتر است که یک تکنسین حرفه‌ای به چک کردن قطعه ترمیستور و رفع ارور ماشین لباسشویی آریستون بپردازد تا مشکل دستگاه حادتر نشود.

F30

خرابی موتور دستگاه

کد ارور F30 و F31 مشابه با هم هستند و وجود مشکل در قطعه درایو موتور دستگاه عامل بروز این کد خطاهاست . برای رفع این کد خطا، باید مجدداً برنامه‌ریزی لباسشویی را اجرا کنید. اگر کد خطا رفع نشد، باید موتور را بررسی کرده و از یک نکنسین حرفه ای کمک بگیرید.

F33

مشکل در درایور موتور

کد خطا F33 در ماشین لباسشویی آریستون نشان دهنده مشکل در قطعه سوئیچ فشار است. این مشکل باعث افزایش سطح آب در دستگاه می‌شود که نیاز به تعمیر دارد. تعمیر این مشکل شامل بررسی و تعویض قطعات مرتبط مانند سوئیچ فشار، شیلنگ و محفظه آن می‌باشد.

F40

جمع شدن آب در زیر سطح حفاظت در طول مرحله گرمایش

خطای F40 در لباسشویی آریستون به معنای جمع شدن آب در زیر حفاظت دستگاه در مرحله گرمایشی است. برای رفع این خطا، توصیه می‌شود که یک تکنسین متخصص ماشین لباسشویی دستگاه را بررسی و ایرادات موجود در قطعات را برطرف کند. در صورت بروز خطای F40، با متخصصان تعمیر آنلاین تماس بگیرید تا به‌سرعت در محل حاضر شوند.

F41

مشکل در قطعه تشخیص سطح آب دستگاه

کد خطا F41 به‌دلیل وجود مشکل در قطعه تشخیص سطح آب دستگاه نمایش داده می‌شود. برای رفع ارور لباسشویی اریستون، تعمیرکار به بررسی قطعات هیدروستات دستگاه و برد الکترونیکی می‌پردازد. اگر مشکل و ایراد در برد الکترونیکی ماشین لباسشویی باشد، با تعویض قطعه برطرف می‌شود.

F43

مشکل در قفل در دستگاه و برد کنترل

این ارور لباسشویی آریستون به وجود مشکل در قفل در دستگاه و برد کنترل اشاره می‌کند. اگر قفل در دستگاه مشکل نداشت، خطای F43 قطعا به‌خاطر ایراد در برد کنترل که به‌طورمستقیم بر قفل در تاثیر دارد، نمایش داده شده است. ازهمین‌رو، متخصص تعمیر لباسشویی باید بعد از بررسی برد کنترل اصلی، به تعویض این قطعه بپردازد.

F50

وجود مشکل در برنامه شست‌وشوی دستگاه

این کد خطاهای لباسشویی آریستون به‌دلیل وجود مشکل در برنامه شست‌وشوی دستگاه نمایش داده می‌شود. برای رفع این کد خطا و مشکل دستگاه باید دوباره ماشین لباسشویی را برنامه‌ریزی کرده و شرایط پیش‌فرض دستگاه را ذخیره کنید.

F62

گرم شدن بیش از حد آب دستگاه

برای رفع این کد خطا، کارشناس نمایندگی تعمیر لباسشویی سنسور دما، اتصالات و سیم‌کشی‌های آن و همچنین قطعه المنت حرارتی را بررسی می‌کند. بعد از عیب یابی ماشین لباسشویی آریستون، قطعه موردنظر باید تعمیر یا تعویض شود.

F82

خطای برنامه‌نویسی دستگاه

به‌دلیل حساسیت قطعه برد کنترل و تخصصی بودن تعمیر آن، باید برای تعمیر لباسشویی آریستون یک تکنسین، دستگاه را بررسی کرده و به تعمیر یا تعویض قطعه بپردازید.

تعمیر تخصصی محصولات آریستون

دیگر خدمات
کلیه محصولات آریستون را پوشش می‌دهیم و برای هر کدام تعمیرکار تخصصی داریم

چرا تعمیرآنلاین؟

تعمیر آنلاین یک مرکز تخصصی و معتبر برای تعمیر انواع محصولات الکترونیکی از برند های متنوع است که خدمات تعمیراتی را در محل و بدون نیاز به جابه جایی دستگاه انجام می‌دهد.
9
سال تجربه و اعتبار
24
برند لوازم خانگی
167
تعمیرکار و تکنسین
95000
مشتری خوشحال و وفادار
1100000
دنبال‌کننده اینستاگرام

تعمیر لباسشویی آریستون در محل و بدون نیاز به جابه‌جایی

حمل‌ونقل دستگاه یک مسئله پردردسر هنگام تعمیر ماشین لباسشویی آریستون است که احتمال آسیب دیدن دستگاه در طول مسیر را نیز بالا می‌برد. شرکت تعمیر آنلاین با عرضه خدمات برای تعمیر انواع وسایل خانگی در منزل، کار را برای شما مشتریان عزیز راحت‌تر کرده است. بعد از ثبت سفارش درخواست، کارشناسان ما در مرکز پشتیبانی با شما تماس گرفته و سپس یک تکنسین مجرب و متخصص را به منزلتان اعزام می‌کنند.

مجموعه تخصصی تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی رسمی بیش از ۶ برند مطرح اروپایی و آسیایی در ایران فعالیت می‌کند. کارشناسان مجرب و زبده تعمیر آنلاین با تکیه بر تخصص و تجربه چندین ساله خود انواع خدمات تعمیر ماشین لباسشویی را از تعمیرهای جزئی گرفته تا تعویض قطعات، به شما عزیزان عرضه می‌کنند. کلیه قطعات تعویضی توسط کارشناسان ما کاملا اورجینال است و با ۶ ماه گارانتی عرضه می‌شود. پس با خیال راحت تعمیر ماشین لباسشویی آریستون خود را به تعمیر آنلاین بسپارید؛ چراکه ما همواره در تلاش برای جلب رضایت مشتریان خود هستیم.

مجموعه تعمیرآنلاین، مرکز تخصصی تعمیرات آریستون به هنگام بروز هرمشکلی برای دستگاه شما، همواره در کنارتان خواهد بود.

آموزش نحوه ریست لباسشویی آریستون

بسیاری از مشکلات و ایرادهای ماشین لباسشویی آریستون با یک ریست ساده دستگاه برطرف می‌شود. برای ریست لباسشویی آریستون فقط کافی است دستگیره چرخان برنامه ماشین لباسشویی را روی نقطه مشکی‌رنگ بگذارید و بعد از ۳ ثانیه دکمه پاور را فشار دهید تا دستگاه خاموش شود. ریست لباسشویی آریستون به همین سادگی قابل‌انجام است.

رایج‌ترین موارد درخواست برای تعمیر لباسشویی آریستون

مجموعه تعمیر آنلاین با بیش از ۱۵ سال فعالیت حرفه‌ای در زمینه عرضه انواع خدمات تعمیر لوازم خانگی، شاهد ایرادات مختلفی از لباسشویی آریستون بوده است. هر زمان که دستگاه شما با یکی از مشکلات زیر مواجه شد، باید به فکر تعمیر لباسشویی آریستون باشید:

 • تخلیه یا وارد نشدن آب لباسشویی
 • لرزش لباسشویی
 • باز یا بسته نشدن در لباسشویی
 • گرم نشدن آب لباسشویی
 • خراب شدن لاستیک دور در لباسشویی
 • خرابی تسمه موتور لباسشویی
 • نچرخیدن دیگ لباسشویی
 • نشان دادن کد خطا در صفحه نمایشگر لباسشویی
 • روشن نشدن صفحه نمایشگر لباسشویی
 • توقف در مراحل شست‌وشو
 • سروصدا کردن دیگ لباسشویی
 • کاهش کیفیت شست‌وشو

برطرف همه مشکلات بالا لزوما به حضور یک تعمیرکار نیازی ندارند. در بعضی از موارد مانند لرزش زیاد لباسشویی ممکن است مشکل از تراز نبودن پایه‌ها باشد که خودتان می‌توانید برای رفع این مشکل تلاش کنید.

تعمیر لباسشویی آریستون با بالاترین کیفیت در تعمیر آنلاین

افزایش عمر قطعات لباسشویی آریستون با توجه به چند نکته ساده

استفاده اصولی از لوازم خانگی، عمر مفید آن‌ها را افزایش داده و باعث بهینه شدن عملکردشان می‌شود. با رعایت نکات ساده زیر تا سال‌های سال می‌توانید از لباسشویی آریستون قدیمی با همان کیفیت گذشته استفاده کنید:

 • برای جرم‌گیری، باید پس از هر ۳۰ بار استفاده از لباسشویی آریستون دستگاه را بدون لباس روشن کنید. به‌این‌ترتیب قطعات لباسشویی آریستون از هرگونه جرم و رسوبی پاک می‌شود.
 • هنگام استفاده از لباسشویی آریستون قدیمی و جدید، از مواد شوینده مرغوب و به مقدار مناسب استفاده کنید؛ زیرا کم بودن مواد شوینده باعث تمیز نشدن لباس‌ها و استفاده بیش از حد از شوینده‌ها باعث آسیب رسیدن به لباسشویی آریستون خواهد شد.
 • در طی فواصل زمانی مختلف، سیاهی لاستیک ماشین لباسشویی را با استفاده از یک دستمال مرطوب تمیز کنید.
 • پس از اتمام مراحل شست‌وشو، در لباسشویی آریستون را تا دقایقی باز بگذارید تا از کپک‌زدگی و ایجاد بوی نامطبوع لباس‌ها و مخزن دستگاه جلوگیری شود.

همین کارهای ساده نیاز به تعمیر لباسشویی آریستون را تا حد قابل‌توجهی کاهش می‌دهد و باعث افزایش طول عمر دستگاه و قطعات آن می‌شود.

کدهای خطا یا ارور لباسشویی اریستون؛ سریع‌ترین راه برای عیب یابی

ارور‌ لباسشویی آریستون معمولا به دو حالت متفاوت روی نمایشگر دستگاه نمایان می‌شود:

 • اگر دستگاه شما صفحه نمایش LCD داشته باشد، علامت E به همراه دو عدد نمایش داده خواهد شد.
 • اگر لباسشویی شما فاقد صفحه نمایش LCD باشد، چراغ‌های LED روی ماشین لباسشویی آریستون شروع به چشمک زدن می‌کنند.

در بخش ارور ها و عیب یابی این صفحه به طور مفصل شما به بررسی رایج ترین ایرادات ماشین لباسشویی آریستون می‌پردازیم . بعد از آشنایی با خطاهای لباسشویی آریستون، درصورت بروز مشکل به‌راحتی به ایراد دستگاه خود پی خواهید برد. گاهی بعضی از این ایرادات توسط خود شما قابل‌رفع است که می‌توانید این کار را بدون پرداخت هزینه انجام دهید؛ البته گاهی نیز باید حتما با متخصص تعمیر ماشین لباسشویی آریستون تماس بگیرید.

چشمک زدن چراغ‌های ماشین لباسشویی آریستون؛ نشان‌دهنده نیاز دستگاه به تعمیر

تعمیر آنلاین؛ بزرگ‌ترین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در ایران

تعمیر آنلاین یک مرکز تخصصی برای تعمیر انواع لوازم خانگی از برندهای مختلف ایرانی و خارجی است. کلیه خدمات تعمیر و تعویض قطعات لباسشویی در تعمیر آنلاین با ضمانت ۱ تا ۶ ماهه انجام می‌شود. ما با حذف واسطه‌ها انواع خدمات تعمیراتی را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به شما عزیزان عرضه می‌کنیم. برای دریافت خدمات فقط کافی است از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت، درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما بعد از هماهنگی با شما در سریع‌ترین زمان ممکن در محل حاضر می‌شوند تا به درخواستتان رسیدگی کنند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • مهتا 2021/07/10

  سلام روز بخیر
  من یه لباسشویی آریستون دارم مدلش WMG 821 EX هست و 8 کیلوییه. تکنسین اومده دیده گفته بردش مشکل داره و باید تعویض بشه. میخواستم قیمت برد ماشین لباسشویی آریستون رو بدونم و اینکه شما موجود دارید چون توی فروشگاهتون که چیزی پیدا نکردم.
  مرسی از سایت خوب و قشنگتون

  پاسخ
 • ناشناس 2021/05/26

  سپاس از خدمات خوب شما. همه چی عالی بود و توصیه میکنم از خدمات شما استفاده کنند بازدیدکنندگان
  همه موارد خوب و عالی بود فقط تعمیرکار مقداری با تاخیر اومد حدود 20 دقیقه
  اما از کیفیت کار راضی بودم

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/05/27

   بابت تاخیر پیش آمده از شما عذرخواهی می نماییم. البته توجه داشته باشید که با توجه به متغیر بودن زمان تعمیرات در سفارشات در برخی موارد این تاخیرها بوجود می آید که ما در تلاش هستیم حتی تاخیرها را به حداقل برسانیم.

   پاسخ

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.