تعمیر جاروبرقی آاگ

تعمیر جاروبرقی

به سایت رسمی تعمیرات آاگ AEG و مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی آاگ خوش آمدید. این مرکز با داشتن قوی ترین کادر تعمیرات جاروبرقی آاگ در تهران، عیب دستگاه شما را در کمترین زمان ممکن حل خواهد نمود. اگر جاروبرقی شما مکش ندارد و یا اینکه روشن نمی‌شود، اگر صدای زیادی دارد و یا اینکه نیاز به فیلتر و پاکت دارید و یا برای مشاوره رایگان، تنها کافی است که با تعمیرآنلاین تماس حاصل فرمایید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر جاروبرقی ااگ

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

تعمیر جاروبرقی آاگ

تعمیر جاروبرقی آاگ یکی از مواردی است که ممکن است هر کاربری به آن نیاز پیدا کند. در این حالت پیشنهاد می‌شود که جهت تشخیص دقیق مشکل و تعمیر دستگاه خود تنها از تکنسین‌های مجرب در این زمینه کمک بخواهید. البته برخی از مشکلات جاروبرقی، نیازی به استفاده از تعمیرات جاروبرقی آاگ ندارد. اگر در این زمینه اطلاعات زیادی ندارید با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا تمامی این موارد را به شما معرفی کنیم و اطلاعات لازم در زمینه تعمیر دستگاه‌تان را به شما بگوییم.

تعمیر جاروبرقی آاگ با توجه به استفاده زیاد از این وسیله امری اجتناب ناپذیر است.

تعمیرات جاروبرقی آاگ

برند آاگ برندی آلمانی به معنای شرکت برق عمومی است که کار خود را به صورت رسمی در سال 1883 شروع کرد. این شرکت در زمان جنگ جهانی دوم مشکلات زیادی را از سر گذارند و بر اساس نیاز جامعه خود به تولید موتور، ژنراتور، لامپ، خودرو، هواپیما و تجهیزات الکتریکی حمل و نقل ریلی مشغول گشت. مشکلات مالی باعث شد تا صاحب برند به نام راتناو شرکت خود را با دایملر بنز تلفیق کند و در حال حاضر زیر نظر شرکت الکترولوکس جهت تولید لوازم خانگی برقی مشغول باشد.

محصولات برند آاگ در تنها در کشور ایتالیا و آلمان تولید می‌شود و به دلیل استفاده از مواد اولیه باکبفیت، دارای عملکردی عالی و عمر بالا هستند. خدمات آاگ تنها مختص زمان فروش نیستند و مشتریان خود را برای سالیان طولانی حمایت می‌کنند. لذا شما با خرید جاروبرقی آاگ هیچگونه نگرانی درباره تعمیر جاروبرقی خود نخواهید داشت.
تعمیر جاروبرقی AEG توسط بهترین تکنسین‌های موجود در ایران که آشنایی کاملی با این دستگاه‌ها دارند، انجام می‌شود. همچنین برای تعویض قطعات دستگاه تنها از قطعات فابریک کارخانه استفاده می‌گردد که این مساله تاثیر بسیار موثری در عملکرد جاروبرقی و عمر بیشتر آن خواهد داشت.

انجام تعمیر جاروبرقی آاگ به شکل تخصصی به طول عمر دستگاه اضافه میکند.

جاروبرقی آاگ قدیمی تفاوت زیادی با جاروبرقی‌های آاگ امروزی دارد چرا که این برند از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در دستگاه‌های خود استفاده می‌کند تا از رقیبان خود عقب نباشد و رضایتمندی بیشتری از مشتریانش کسب کند. با این حال این دستگاه مانند هر ماشین دیگری پس از گذر زمان فرسوده می‌شود و نیاز به تعمیر و تعویض قطعه دارد. از مهم‌ترین ایرادات رایج در جاروبرقی آاگ که ممکن است نیاز به تعمیر جاروبرقی آاگ پیدا کنید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. خاموش شدن بی دلیل جاروبرقی

در برخی از مواقع جاروبرقی ناگهان در حین استفاده خاموش می‌شود و دیگر روشن نمی‌گردد. برخی از کاربران ادعا دارند که مشکل پس از گذر مدت زمانی محدود، حل می‌شود. با این حال این مساله نباید مورد غفلت قرار گیرد چرا که اصلی‌ترین دلیل بروز آن داغ شدن بیش از حد دستگاه است و می‌تواند به اصلی‌ترین قطعه جاروبرقی، یعنی موتور، آسیب زیادی برساند. از مهم‌ترین دلایل خاموش شدن جاروبرقی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  قطعی در اتصالات برق

  خراب بودن دو شاخ و یا قطعی در اتصالات الکترونیکی جاروبرقی می‌تواند باعث خاموش شدن ناگهانی دستگاه در حین استفاده شود. در این حالت ممکن است بدنه دستگاه حتی داغ هم نباشد. برای رفع مشکل و تعمیر جاروبرقی آاگ باید اتصالات را دوباره وصل کنید و اگر در این زمینه اطلاعات و ابزار مورد نیاز را ندارید حتما از یک تعمیرکار مجرب کمک بگیرید.

 •  خرابی پریز ساختمان

  در برخی از مواقع پریزی که دو شاخ دستگاه را به آن وصل کرده‌اید دچار مشکل است و پس از چند دقیقه روشن بودن جاروبرقی، دیگر قادر به انتقال بیشتر انرژی به دستگاه نیست و جاروبرقی به صورت ناگهانی خاموش می‌شود. جهت رفع این مشکل باید پریز را عوض کنید.

 •  نوسانات شدید برقی

  اگر از جاروبرقی خود در زمان اوج مصرف برق استفاده کنید، دستگاه به سرعت داغ می‌کند و به موتور فشار بالایی وارد خواهد شد. پیشنهاد می‍‌کنیم که تنها در زمان کم باری از دستگاه خود استفاده نمایید تا جاروبرقی به صورت ناگهانی خاموش نشود.

 مسدود بودن مسیر مکش

اگر بخواهید آشغال‌های بزرگ و حجیم را با استفاده از جاروبرقی جمع کنید، احتمال مسدود شدن مسیر مکش بسیار بالاست. در این حالت فشار بالایی به موتور وارد می‌گردد و دستگاه داغ می‌کند. لذا جهت جلوگیری از داغ شدن بیشتر جاروبرقی، دستگاه به صورت ناگهانی خاموش خواهد شد. جهت رفع ای مشکل تنها کافیست مسیر مکش را دوباره باز کنید و اجازه دهید دستگاه خنک شود.

 •  پر بودن کیسه

  کیسه یا مخزن جاروبرقی تمامی آشغال‌های کشیده شده به داخل دستگاه را در خود جمع می‌کند. در صورت پر شدن بیش از حد این قطعه از آشغال، فشار بالایی به موتور وارد می‌شود تا بتواند گرد و خاک و آشغال‌ها را کیسه جای دهد. در این حالت جاروبرقی به شدن داغ خواهد شد و از کار خواهد افتاد. جهت رفع این مشکل نیازی به تعمیر جاروبرقی آاگ خود ندارید. تنها کافیست کیسه را تعویض کنید.

 •  کثیفی و مسدودیت فیلتر

  فیلتر موجود در جاروبرقی از ورود گرد و خاک به موتور و هوای بیرون از دستگاه جلوگیری می‌کند و پس از مدتی توسط ذرات ریز معلق در جاروبرقی مسدود می‌شود. در این حالت گرد و خاک به داخل موتور نفوذ خواهد کرد و دستگاه بیش از حد داغ خواهد شد که منجر به خاموش شدن ناگهانی‌اش می‌شود. برای رفع این مشکل باید فیلتر را تعویض کنید و نیازی به تعمیر جاروبرقی آاگ ندارید.

تعویض به موقع فیلتر میتواند نیاز به تعمیر جاروبرقی آاگ را به تعویق بیاندازد.

2. روشن نشدن جاروبرقی

اگر از همان ابتدا دستگاه شما روشن نیم‌شود باید تمامی موارد زیر را بررسی کنید:

 •  خرابی پریز
 • خرابی دو شاخ و اتصالات داخلی دستگاه
 • خرابی دکمه power یا قدرت
 • عدم وجود برق در ساختمان
 • سوختن موتو
 • • و…

3. کم بودن مکش

برخی از کاربران ادعا دارند که مکش دستگاهشان پس از مدتی استفاده کمتر می‌شود. عوامل زیادی در بروز این مشکل دخیل هستند که برخی نیاز به استفاده از تعمیرات جاروبرقی آاگ دارد. اگر مکش جاروبرقی‌تان پس از چند دقیقه استفاده، کم می‌شود، احتمالا مشکل در کم بودن قدرت موتور در مقایسه با متراژ خانه شما یا استفاده از جاروبرقی برای مدت بسیار طولانی است. با این حال بهتر است جهت تشخیص دقیق‌تر نسبت به تعمیر جاروبرقی آاگ در منزل خود اقدام کنید.

در صورتی که کاهش مکش معمول دستگاه از لحظات اولیه استفاده از جاروبرقی مشهود است و نسبت به عملکرد گذشته دستگاه، باور به کم شدن مکش جاروبرقی دارید، موارد زیر را چک کنید:

 •  مسدود بودن مسیر مکش
 • پر بودن کیسه یا مخزن
 • کثیف بودن فیلتر
 • وجود سوراخ یا پارگی در لوله خرطومی
 • کم بودن درجه مکش ( در مدل‌هایی که قابلیت تنظیم مکش دارند)
کم شدن مکش یکی از دلایل نیاز به خدمات تعمیرات جاروبرقی آاگ است.

4. نیاز به تعمیر جاروبرقی آاگ به دلیل صدای زیاد جاروبرقی

به طور کلی جاروبرقی یک از پر سر و صداترین لوازم خانگی برقی است. با این حال تولیدکنندگان این دستگاه در تلاشند تا حد ممکن صدا را کنترل کنند و کاربران کمتر اذیت شوند. لذا صدای بلند جاروبرقی در حین استفاده، طبیعی است اما اگر صدای ناهنجار و غیرمعمولی را می‌شنوید باید مواردز یر را بررسی کنید و در صورت لزوم نسبت به تعمیر جاروبرقی آاگ خود اقدام نمایید:

 •  مسدود بودن مسیر مکش
 • کثیفی بیش از حد فیلتر
 • نصب ناقص و اشتباه کیسه و فیلتر در جای خود
 • وجود سوراخ در لوله خرطومی
صدای زیاد جاروبرقی یکی از ایرادات آزار دهنده در دستگاه است.
 • تا خوردگی در لوله خرطومی
 • وجود ترک بر روی بدنه یا لوله تلسکوپی
 • جا نرفتن کامل لوله تلسکوپی در جای خود

5. نیاز به تعمیر جاروبرقی آاگ به دلیل بوی سوختگی از دستگاه

برخی از کاربران که جهت تعمیر جاروبرقی آاگ خود با نمایندگی تماس می‌گیرند با بوی بد سوختگی در دستگاه خود مواجه شده‌اند. در این حالت معمولا دستگاه به کار خود ادامه می‌دهد اما شدت بو بیشتر می‌گردد. از مهم‌ترین دلایل بروز این مساله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  سوختگی در سیم پیچ موتور

  سیم پیچ موتور قسمتی از موتور جاروبرقی است که در هنگا خرابی فشار بسیار بالایی به موتور وارد می‌سازد. جهت رفع این مشکل باید برای تعمیر جاروبرقی آاگ خود با نمایندگی این برند تماس بگیرید.

  • تمام شدن زغال جاروبرقی

  زغال جاروبرقی قطعه‌ای است که در هربار استفاده کوچک و کوچک‌تر می‌شود. با تمام شدن زغال شما باید این قطعه را به سرعت تعویض کنید. در صورتی که جهت تعمیر جاروبرقی آاگ خود با نمایندگی تماس بگیرید می‌توانید در خواست تکنسین جهت تعویض این قطعه و استفاده از زغال اصلی برند آاگ را داشته باشید.

  • داغ شدن بیش از حد جاروبرقی

  داغ شدن بیش از حد جاروبرقی موجب بالا رفتن دما در بدنه می‌شود که می‌تواند این جسم پلاستیکی را گرم کند و بویی شبیه سوختگی تولید شود. البته در برخی از مواقع این بوی سوختگی مربوط به داغی بیش از حد موتور به دلیل وجود گرد و خاک در آن است که در این صورت باید به سرعت نسبت به تعمیر جاروبرقی آاگ خود اقدام کنید تا مشکلات بیشتری برای دستگاه شما پیش نیاید.

سخن پایانی

تعمیر جاروبرقی آاگ در منزل راهکاری است که کاربر دستگاه خود را به سرعت تحویل بگیرد و در کمترین زمان ممکن بتواند از آن استفاده کند. در این حالت شما نیازی به بیرون رفتن از خانه جهت تعمیر جاروبرقی آاگ خود ندارید و تعمیرکار در اسرع وقت به خانه شما مراجعه می‌کند. به طور معمول مشکلات جاروبرقی در خانه توسط تعمیرکار رفع می‌شود اما در برخی از مواقع لوازم یدکی موجود نیست یا دستگاه خاصی جهت انجام تعمیرات جاروبرقی آاگ نیاز است که نمی‌توان آن را به منزل مشتری برد. با این حال نمایندگی برند آاگ در تلاش است تا در کمترین زمان دستگاه تعمیر شود تا مشتری بتواند دوباره از آن استفاده کند.

 

 

 

 

ایرادات متداول تعمیر جاروبرقی آاگ​

در باکس های زیر از ایرادات متداول جاروبرقی آاگ مطلع شوید.

صدای زیاد جاروبرقی آاگ

احتملا بلبرینگ موتور جاروبرقی فرسوده شده است و نیاز به تعویض دارد. علت اصلی فرسودگی بلبرینگ جاروبرقی آاگ، ورود گرد و خاک، جسم خارجی فلزی و رطوبت به داخل موتور می‌باشد.

البته به جز بلبرینگ، در برخی موارد شفت و کلکتور نیز دچار آسیب می‌شود که نیاز به تعویض دارد.

بیشتربیشتر

بوی سوختگی جاروبرقی آاگ

البته این مورد در جاروبرقی آاگ به ندرت رخ می دهد اما در این موارد احتمالا یا کلکتور موتور دچار آسیب شده است و یا اینکه موتور نیم سوز شده است . اکثرا علت بروز این عیب ورود رطوبت به داخل موتور می‌باشد.

بوی سوختگی از جاروبرقی دلایل دیگری نیز میتواند داشته باشد که در مقاله علائم سوختگی جاروبرقی توضیح داده شده است.

بیشتربیشتر

جاروبرقی آاگ پس از چند دقیقه خاموش می شود؟

در ساختار جاروبرقی، قطعه ای قرار دارد که دمای موتور را بررسی و به صورت سنسور عمل می کند و در صورت داغ شدن بیش از حد موتور، سنسور فرمان خاموش شدن جاروبرقی را می دهد.

خاموش شدن جاروبرقی پس از چند لحظه دو دلیل اصلی می تواند داشته باشد. در مورد اول احتمالا فیلترهای داخلی دچار گرفتگی شده است و موتور در فضایی بسته مشغول به کار می باشد و به سرعت داغ می شود.

در مورد دوم اگر موتور دچار آسیب شود و یا کلکتور و … دچار عیب شود، موتور به اصطلاح آمپر کشیده و به سرعت داغ می شود و جاروبرقی آاگ خاموش می شود.

بیشتربیشتر

درب جاروبرقی آاگ بسته نمیشود

دستگیره باز و بست کردن مخزن پاکت شکسته است و نیاز به تعویض دارد. این قطعه در سری های جدید مانند ultra one از دوقسمت مشکی و نقره ای تشکیل شده است که کلمه s-bag روی آن درج شده است.

بیشتربیشتر

فیلترهای هوا و هپا جاروبرقی آاگ

جاروبرقی آاگ شامل دوفیلتر اصلی می باشد . یکی از فیلترها دقیقا در پشت پاکت قرار می گیرد و از ورود گرد و خاک به موتور جاروبرقی جلوگیری می کند که به این فیلتر فیلتر هوا می گویند.

فیلتر دیگر در پشت مخزن جاروبرقی ااگ قرار می گیرد و هوا از آن قسمت خارج می شود . فیلتر هوا از ورود گرد و خاک خارج شده از موتور، به داخل محیط جلوگیری می کند . معمولا فیلتر هوا و هپات باید هر ۳ماه یکبار تعویض شود.

بیشتربیشتر

علت کاهش مکش جاروبرقی آاگ

کاهش مکش جاروبرقی آاگ در کل مربوط به چند دلیلی اصلی می باشد که نیاز به بررسی دارد:

۱- فیلتر هوا و هپا جاروبرقی آاگ را تعویض کنید زیرا ممکن است دچار گرفتگی شده باشد و از ورود و خروج هوا جلوگیری کند.

۲- پاکت را تعویض کرده و از پاکت ارجینال s-bag مخصوص جاروبرقی آاگ استفاده نمایید.

۳- لوله های خرطومی، پارویی و تلسکوپی را بررسی نمایید تا در مسیر گرفتگی بوجود نیامده باشد.

در صورتی که با بررسی موارد بالا عیب دستگاه حل نشد، باید برای تعمیر جارو برقی آاگ با نمایندگی آاگ تماس گرفته و جاروبرقی مخزن شویی و تست موتور شود.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01هزینه تعمیر جاروبرقی آاگ چقدر می شود؟

به صورت قطعی نمی توان هزینه ای برای تعمیر جاروبرقی بیان نمود اما برای کسب رضایت مشتریان، هزینه تشخیص عیب دستگاه کاملا رایگان می باشد.

این اطمینان به شما داده می‌شود که هزینه‌های اعلام شده خارج از چهارچوب جاروبرقی آاگ نبوده و به دلیل عدم وجود واسطه، پایین ترین نرخ تعمیرات به شما اعلام خواهد گردید.

02خدمات جاروبرقی آاگ چه مدت ضمانت دارد؟

هر تعمیری که توسط تعمیرآنلاین صورت گیرد شامل 6 ماه گارانتی می باشد که در فاکتور رسمی مرکز تعمیرات جاروبرقی آاگ ثبت می شود. همین گارانتی طلایی باعث می شود که دغدغه ی شما در مورد بروز مجدد عیب برطرف شود.

03در صورت بروز مجدد عیب آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

04نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟

پس از انجام تعمیرات بر روی جاروبرقی و انجام تست در حضور شما صورتحساب تسویه می شود. این مرکز به هیچ عنوان هزینه ای بابت بیعانه و یا … دریافت نخواهد نمود.

05تعمیرات چه مدل هایی از جاروبرقی آاگ در تعمیرآنلاین انجام می شود؟

این مرکز به عنوان تعمیرگاه جاروبرقی آاگ تعمیرات تمامی مدل های جاروبرقی این برند آلمانی از جمله VAMPYR , ULTRA ONE , ULTRA SILENCE , VX8 , VX9 و … را انجام می دهد.

06آیا شرکت تعمیرآنلاین معتبر می باشد؟

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

07برای خرید فیلتر و پاکت جاروبرقی آاگ به کجا مراجعه کنم؟

برای تهیه محصولات و لوازم جانبی جاروبرقی AEG به دفتر مرکزی مراجعه نمایید و یا اینکه از فروشگاه تعمیرآنلاین به صورت آنلاین خرید نمایید.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • 18 بهمن 1399 سهیل صنوبری پاسخ دهید

  شما برد جاروبرقی آاگ رو هم دارید؟ قیمتش چنده؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   لطفا مدل و ورژن دستگاه را برای تیم پشتیبانی تعمیرات آاگ ارسال نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با 45396 تماس بگیرید.

 • 24 فروردین 1400 صوفی پاسخ دهید

  3 ساله جاروبرقی آاگ خریداری کردم و مثل اینکه باید فیلتر تعویض کنم میشه راهنمایی کنید که چطور تعویض کنم بعدش چکار کنم که عمر فیلتر زیاد بشه؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   فیلتر جاروبرقی آاگ هر 6 ماه یکبار نیاز به تعویض دارد. این فیلتر در دو نوع هوا و هپا می باشد که یکی در پشت پاکت بوده و دیگری نیز در پشت بدنه دستگاه قرار دارد. برای افزایش عمر مفید فیلترها، حتما پاکت را به موقع تعویض کنید و از کشیدن آب و رطوبت با جاروبرقی جدا خودداری کنید.

 • 31 اردیبهشت 1400 طباطبایی پاسخ دهید

  سلام شما بدنه جاروبرقی ااگ رو هم موجود دارید میخام تعویض کنم؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   با سلام. لطفا عکس و مدل دستگاه خود را برای تیم پشتیبانی ارسال نمایید.

ثبت سفارش خدمات
021-45396
1

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟
پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت. ساعت کاری مجموعه: شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18
02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟
خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.
ساعات کاری تعمیرآنلاین شنبه تا چهارشنبه ها8 الی 20پنجشنبه ها 8 الی 18جمعه ها وایام تعطیل 10 الی 18