بهترین نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی در تهران و سایر شهرهای ایران است که نمایندگی بیش از ۶ برند مطرح ایرانی و اروپایی را برعهده دارد. آاگ یکی از شناخته‌شده‌ترین برندهای لوازم خانگی است که محصولات آن کیفیت بالایی دارد. بااین‌حال عمر مفید چنین کالاهایی محدود است و این وسایل بعد از مدتی نیاز به تعمیر دارند. تعمیر جاروبرقی آاگ یکی از مواردی است که همه افراد دارنده این دستگاه را حداقل یک‌بار درگیر خود می‌کند.

هنگام بروز مشکل در جاروبرقی aeg توصیه می‌کنیم اول سری به بخش ایرادات متداول همین صفحه بزنید؛ شاید راه‌حل مشکلتان را پیدا کنید. درصورتی‌که عیب‌یابی و تعمیر دستگاه به تخصص و مهارت تکنسین مجرب نیاز داشته باشد، به نمایندگی جاروبرقی aeg مراجعه کنید. البته برای تعمیرات جاروبرقی آاگ توسط تعمیرآنلاین نیازی به مراجعه حضوری نیست. با ثبت سفارش درخواست در سایت یا از طریق تلفن، بقیه کار را به کارشناسان ما بسپارید.

تعمیر جاروبرقی آاگ در منزل

رایج‌ترین دلایل درخواست تعمیر جاروبرقی aeg

آاگ یک برند معروف آلمانی است که محصولاتش در کشورهای ایتالیا و آلمان تولید می‌شود. انواع جاروبرقی آاگ قدیمی و جدید کیفیت بالا و عمری طولانی دارند؛ اما این موضوع به‌معنای خراب نشدن دستگاه در طول استفاده نیست. بااین‌حال نمایندگی جاروبرقی آاگ تعمیرآنلاین با عرضه خدمات پس از فروش، به شما در نگهداری بهتر این دستگاه کمک می‌کند. تعمیر جاروبرقی در تعمیرآنلاین توسط بهترین تکنسین‌های ایرانی و با استفاده از قطعات جاروبرقی aeg اورجینال انجام می‌شود. همین موضوع تاثیر چشمگیری در عملکرد بهینه دستگاه بعد از تعمیر دارد. از مهم‌ترین دلایل درخواست تعمیر جاروبرقی آاگ می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

خاموش شدن بی‌دلیل جاروبرقی آاگ

خاموش شدن جاروبرقی آاگ یکی از مشکلات رایجی است کاربران این محصول با آن مواجه می‌شوند. هرچند گاهی اوقات، این مشکل بعد از گذشت مدت کوتاهی برطرف می‌شود، اما نباید از آن غافل شوید؛ زیرا در بعضی از موارد این مشکل ممکن است به اصلی‌ترین قطعات جاروبرقی آاگ مانند موتور آسیب جدی وارد کند. از جمله دلایل خاموشی ناگهانی جاروبرقی عبارت‌اند از:

 • قطعی در اتصالات برق: خراب بودن دو شاخه یا قطعی اتصالات الکترونیکی یکی از دلایل خاموش شدن دستگاه است که برای رفع این مشکل باید یک تکنسین مجرب، اتصالات را بررسی کند.
 • خرابی پریز ساختمان: خراب بودن پریز ساختمان باعث نرسیدن انرژی کافی به دستگاه می‌شود. در چنین شرایطی باید پریز را عوض کنید.
 • نوسان‌های شدید برق: استفاده از جاروبرقی آاگ در زمان اوج مصرف برق باعث داغ شدن دستگاه و خاموش شدن ناگهانی آن می‌شود.
 • انسداد مسیر مکش: مکش آشغال‌های بزرگ و حجیم توسط جاروبرقی باعث انسداد مسیر لوله شده که در نهایت فشار بالایی به موتور وارد می‌کند.
 • پر بودن پاکت جاروبرقی: پر شدن بیش از حد پاکت جاروبرقی فشار بالایی به موتور وارد کرده و در نتیجه باعث داغ شدن و از کار افتادن دستگاه می‌شود. برای جلوگیری از این مشکل وقتی ۷۰ درصد پاکت جاروبرقی پر شد، آن را تعویض کنید.
 • کثیفی فیلتر: فیلتر جاروبرقی از ورود گردوخاک به موتور جلوگیری می‌کند. بعد از چندبار استفاده فیلتر توسط ذرات ریز معلق در جاروبرقی مسدود شده و گردوخاک به موتور راه پیدا می‌کنند. با تعویض نشدن فیلتر در زمان مناسب، جاروبرقی داغ شده و از کار می‌افتد.

در بسیاری از مواقع با یک کار ساده مانند تعویض پاکت یا فیلتر می‌توانید به‌راحتی مشکل دستگاه را برطرف کنید. در چنین شرایطی نیاز به تعمیر جاروبرقی آاگ توسط تکنسین نیست.

بی‌نیازی از تعمیر جاروبرقی آاگ با تعویض به‌موقع پاکت و فیلتر جاروبرقی

روشن نشدن جاروبرقی aeg

هنگام روشن نشدن جاروبرقی آاگ اول از همه باید پریز و دوشاخه برق را بررسی کنید. باز بودن در جاروبرقی نیز ممکن است باعث روشن نشدن آن شود؛ بنابراین با شناسایی علت بسته نشدن درب جاروبرقی aeg و برطرف کردن آن می‌توانید مشکل را به‌راحتی حل کنید. درصورتی‌که مشکلی در این موارد مشاهده نکردید، باید به نمایندگی جارو برقی آاگ برای تعمیر مراجعه کنید. در بسیاری از مواقع روشن شدن دستگاه به‌دلیل خرابی دکمه پاور یا روشن/خاموش و سوختن موتور است.  یک تعمیرکار حرفه‌ای با عیب‌یابی دقیق مشکل را پیدا کرده و آن را برطرف خواهد کرد.

کم بودن مکش جاروبرقی آاگ

کاهش مکش جاروبرقی دلایل مختلفی دارد. گاهی اوقات این مشکل به‌خاطر استفاده مداوم از دستگاه بیشتر از ۳۰ دقیقه اتفاق می‌افتد. اگر مکش دستگاه بعد از چند دقیقه استفاده کم شود، به‌ احتمال زیاد مشکل از کم بودن قدرت موتور است. در چنین مواقعی باید نسبت به تعمیر موتور جاروبرقی آاگ اقدام کنید تا از سوختن کامل آن جلوگیری شود. از جمله دلایل کم شدن مکش جاروبرقی aeg می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • مسدود بودن مسیر مکش
 • پر بودن کیسه جاروبرقی
 • کثیف بودن فیلتر
 • وجود سوراخ یا پارگی در لوله خرطومی
 • کم بودن درجه مکش

اگر مکش جاروبرقی بعد از تعویض فیلتر یا پاکت درست نشد، توصیه می‌کنیم هرچه سریع‌تر درخواست تعمیر جارو شارژی آاگ را در سایت تعمیرآنلاین ثبت کنید تا موتور دستگاه آسیب نبیند.

تعمیر جاروبرقی AEG درصورت کاهش مکش

صدای زیاد جاروبرقی aeg

به‌طورکلی استفاده از جاروبرقی همیشه با تولید سروصدا همراه است. بااین‌حال اگر صدای جاروبرقی شما از حد معمول فراتر رفته است، باید به‌دنبال یافتن علت آن باشید. از جمله مواردی که باعث تولید صدای دستگاه می‌شوند، عبارت‌اند از:

 • انسداد مسیر مکش
 • کثیفی بیش از حد فیلتر
 • نصب ناقص یا اشتباه کیسه و فیلتر
 • وجود سوراخ در لوله خرطومی
 • تاخوردگی لوله خرطومی
 • وجود ترک روی بدنه یا لوله تلسکوپی
 • قرار نگرفتن کامل لوله تلسکوپی در جای خود

اگر قادر به پیدا کردن علت صدای زیاد جاروبرقی نیستید، تعمیرات جاروبرقی ااگ توسط یک تعمیرکار حرفه‌ای را در اولویت قرار دهید.

بوی سوختگی از جارو شارژی آاگ

بلند شدن بوی سوختگی از جاروبرقی یا جاروشارژی آاگ یکی از شکایت‌های رایج کاربران است. در این حالت ممکن است دستگاه کماکان کار کند، اما بوی سوختگی مدام بیشتر می‌شود. از مهم‌ترین دلایل بروز این مشکل می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • سوختگی سیم‌پیچ: سیم‌پیچ قسمتی از موتور است که هنگام آسیب دیدن، فشار بالایی به موتور وارد می‌کند. برای رفع این مشکل باید با نمایندگی جاروبرقی آاگ تماس بگیرید.
 • تمام شدن زغال جاروبرقی: زغال جاروبرقی با هربار استفاده کوچک و کوچک‌تر می‌شود. با تمام شدن زغال باید به‌سرعت این قطعه را عوض کنید. در چنین شرایطی، تعمیر جاروبرقی آاگ با استفاده از زغال اورجینال این برند را به تعمیرآنلاین بسپارید.
 • داغ شدن بیش از حد دستگاه: داغ شدن بیش از حد دستگاه باعث بالا رفتن دما در بدنه شده و معمولا با بوی سوختگی همراه است. درصورت مشاهده این مشکل سریعا برای تعمیرات جارو برقی آ ا گ اقدام کنید.

متخصصان و تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیرآنلاین با گذراندن دوره‌های آموزشی تخصصی تعمیر جاروبرقی ااگ، به کلیه مشکلات و ایرادات احتمالی این دستگاه اشراف کامل دارند و در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل را شناسایی و آن را برطرف می‌کنند.

تعمیر جاروبرقی آاگ در منزل با تعمیرآنلاین

تعمیرآنلاین نمایندگی جارو برقی aeg را به‌صورت رسمی در ایران بر عهده دارد. تعمیر انواع جاروبرقی آاگ که از سال ۲۰۰۰ به بعد تولید شده‌اند، در فهرست خدمات پس از فروش این مجموعه قرار دارند. تعمیرآنلاین کلیه خدمات تعمیر جارو برقی آاگ را با ۶ ماه ضمانت به شما عزیزان عرضه می‌کند. برای درخواست تعمیرات جاروبرقی آاگ در منزل می‌توانید از طریق فرم موجود در سایت اقدام کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.