با توجه به اتمام ساعت کاری تعمیرآنلاین، جهت سفارش تعمیرات، فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

درخواست اعزام کارشناس
برآورد هزینه تعمیرات

نمایندگی تعمیرات گاز رومیزی و اجاق گاز بوش

یکی از برندهای خوش نام در صنعت لوازم خانگی برند بوش می باشد. محصولات پخت و پز و اجاق گاز های بوش دو نوع مشعلی و المنتی و یا به نوعی گازی و یا برقی می باشد . در حالت گازی سر و کار شما با شعله مستقیم می باشد اما در مدل های برقی عمل گرمایش توسط المنت و پس از انتقال گرما به صفحات شیشه ای صورت می پذیرد.برای تعمیر آنلاین به عنوان نمایندگی بوش تفاوتی ندارد که گاز بوش شما جز کدام یک از دسته بندی ها می باشد زیرا هم اکنون قطعات اصلی به همراه تکنسین های مجرب در مجموعه گرد آورده شده است. توجه داشته باشید که تمام مراحل تعمیر گاز بوش در حضور مشتری و در محل انجام شده و در پایان تعمیرات فاکتور رسمی ارائه خواهد شد.تنها کافیست که با تعمیرآنلاین تماس بگیرید تا اطلاعات شما در نمایندگی بوش ثبت گردد و تکنسین برای شما اعزام گردد .

سوالات متداول تعمیرات گاز رومیزی و اجاق گاز بوش

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول تعمیرات گاز رومیزی و اجاق گاز بوش

گاز بوش به صورت مداوم جرقه می زند؟
Read More
احتمالا بیش از بروز این عیب در اجاق گاز و یا گاز رومیزی بوش شما، رطوبت و آب روی گاز شما ریخته شده است و به داخل دستگاه نفوذ کرده است. این جرقه ها در بسیاری از موارد به دلیل سوختگی ترانس مرکزی می باشد که نیاز به سرویس و یا تعویض دارد.
شعله های گاز بوش به هیچ وجه روشن نمی شوند؟
Read More
دلیل اصلی روشن نشدن به دو دلیل عمده می باشد . در حالت اول احتمال دارد که یکی از ترانست های مرکزی گاز بوش دچار قطعی و آسیب دیدگی شده باشد که در این صورت برخی از شعله ها به هیچ وجه روشن نمی شوند . در حالت دوم احتمال دارد مسیر ورود گاز به داخل هر شعله دچار نشتی شده و عمل احتراق به درستی صورت نگیرد . شیربرقی لباسشویی در مدل ها و برند های مختلف متفاوت است . برای مثال در لباسسشویی الجی و سامسونگ شیربرقی های دوقلو به کاررفته و در لباسشویی های ااگ سه قلو و کیت دار. البته در نسل جدید لباسشویی ها شیر برقی جای خود را به آکواستپ داد ه است به صورت تخصصی آکواستپ را بررسی کرده ایم.
ولوم های تنظیم شعله گاز بوش دچار آسیب شده اند؟
Read More
هم اکنون جهت تهیه ولوم و استعلام از موجود بودن مدل دستگاه خود ،با تعمیر آنلاین تماس بگیرید .
شعله گاز بوش پس از رها کردن ولوم خاموش می شود؟
Read More
ترموکوبل یک سنسور امنیتی بوده که وظیفه قطع و وصل گاز را در موارد خاص دارد . زمانی که این قطعه دچار آسیب شود معمولا دچار این عیب می شود و شعله پس از چند لحظه خاموش می شود . عمر مفید ترموکوبل در گازهای بوش ۵الی ۷سال می باشد .
شعله به صورت ناقص است و رنگ شعله آبی نیست؟
Read More
در این موارد معمولا سیستم های داخلی دستگاه نشطی داشته و یا عمل احتراق به صورت کامل انجام نمی شود . توصیه ما این است که پیش از درخواست اعزام تعمیرکار ،چدنی ها و سری شعله را از جایگاه خارج کرده و کاملا بشویید و پس از خشک شدن مجداا در جایگاه خود قرار دهید
جرقه زن های اجاق گاز بوش کار نمی کند؟
Read More
برای خرابی جرقه زن ها نیز دو دلیل اصلی وجود دارد ،در حالت اول بوبین های جرقه زن خراب شده است که در این صورت بوبین شعله مورد نظر می بایست تعویض گردد. اما در مواردی محدود نیز احتمال دارد ترانس فرمان جرقه زدن را به گاز ندهد .
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیرات گاز رومیزی و اجاق گاز بوش

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

محاسبه آنلاین نرخ اجرت تعمیرات

دستگاه خود را انتخاب کنید مشکل وسیله خود را انتخاب کنید
قیمت حدودی اجرت تعمیر
-

توضیحات مورد نیاز

-

دستگاه خود را انتخاب کنید

مشکل وسیله خود را انتخاب کنید

قیمت حدودی تعمیر

توضیحات مورد نیاز

-

بلاگ و مطالب آموزشی

0 0 رای
به این مقاله رای دهید
مشترک شدن
مطلع شدن
guest
2 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
فیدبک ها
مشاهده تمام مباحثه ها
رستمی
رستمی

سلام و عرض ادب تعمیرات دستگاهم به موقع انجام شد و فاکتور و ضمانت هم دادند و از طرف شرکت بابت رضایت تماس گرفتند خواستم تشکر کنم از پرسنل خوبتون

برزویی
برزویی

سلام شبتون بخیر
تعمیرات گاز من یکماه پیش از طرف شرکت متفرقه انجام شده بود ولی دیروز بعدازظهر متوجه شدم همون دو شعله نشتی داره ساعت 5 با نمایندگی بوش تماس گرفتم همون شب ایراد دستگاهم رو برطرف کردند ممنون از اینکه در اسرع وقت کارم رو پیگیری کردید با تشکر

با رعایت پروتکل های بهداشتی
2
0
لطفا در این بحث شرکت کنیدx
()
x