تعمیر یخچال و ساید بای ساید دوو

تعمیر ساید بای سایدتعمیر یخچال فریزر

یخچال فریز یا ساید بای ساید دوو یکی از بهترین محصولات در بازار است. در صورتی که این یخچال به مشکل برخورد کند بهتر است تعمیر آن را به دست افراد غیر متخصص نسپارید چراکه ممکن است خسارات جبران ناپذیری برای شما به بار آورند.

اگر ساید بای ساید و یا یخچال فریزر دوو را در اختیار دارید و تعمیرات آن به یک دغدغه برای شما تبدیل شده است تنها کافی است با تعمیرآنلاین، مرکز رسمی تعمیرات یخچال فریز و ساید بای ساید دوو، تماس بگیرید. پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مجرب تعمیر یخچال دوو با شما تماس گرفته و در محل عیب دستگاه شما را حل می نمایند.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر یخچال و ساید بای ساید دوو

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول ساید بای ساید و یخچال دوو

در باکس های زیر از ایرادات متداول ساید بای ساید و یخچال دوو مطلع شوید.

علت گرمای بیش از حد دیواره های جانبی ساید بای ساید دوو چیست؟

گرمای دیواره‌های ساید بای ساید دوو، به دلیل نصب لوله های گرم بر روی دیواره‌ها و فرایند تبرید دستگاه بوده و طبیعی می‌باشد. اما اگر دستگاه شما به صورت غیر طبیعی گرم شده است، ممکن است فاصله یخچال تا دیوارهای اطراف کم باشد (حداقل ۵۰ سانتی متر تا دیواره ها و ۲۵ سانتی متر تا سقف).
همچنین بررسی کنید که منبع گرمایی در اطراف دستگاه وجود نداشته باشد. اگر دمای دیواره های ساید بای ساید شما پس از بررسی فاصله و محیط اطراف همچنان بالا است، حضور تکنسین جهت رفع مشکل الزامی می باشد.

بیشتربیشتر

علت سروصدای زیاد ساید بای ساید دوو چیست؟

به طور کلی ایجاد صداهایی همچون خاموش و روشن شدن فن و موتور توسط ساید بای ساید طبیعی می باشد. اما شنیدن صداهای بلندی همچون ضربه زدن های متوالی غیرطبیعی بوده و می تواند به دلایل ذیل باشد:۱- کمپرسور
یکی دیگر از دلایل اصلی سروصدای زیاد دستگاه، کمپرسور است که ممکن است در هنگام روشن یا خاموش شدن اتفاق افتد. رفع این مشکل با تمیز کردن، تعمیر و یا تعویض کمپرسور قابل حل می باشد. با این وجود این امر به حضور تکنسین نیاز دارد.۲- فن کندانسور
انسداد فن کندانسور توسط آلودگی ها و در نتیجه کاهش جریان هوا، دلیل دیگری برای ایجاد سروصدای ساید بای ساید است. اگر چه احتمال بروز این امر بسیار نادر است، با این وجود، در صورت مشاهده آن، با استفاده از یک برس نرم فن کندانسور را تمیز کرده و یا اقدام به تعویض آن نمایید.۳- کندانسور
در صورت تجمع آلودگی ها بر روی کندانسور، قدرت سرمایش دستگاه کاهش یافته و صدای زیادی توسط ساید بای ساید ایجاد می شود. جهت رفع این مشکل، کویل های کندانسور که در کنار فن قرار گرفته است را، با برس تمیز کنید.

بیشتربیشتر

ساید بای ساید دوو روشن نمی شود. راه حل چیست؟

۱- فیلتر
به مرور زمان فیلترهای ساید بای ساید به دلیل تجمع رسوبات، مسدود شده و در نتیجه آب ورودی به آب سردکن کاهش یافته و یا آب سردکن کار نخواهد کرد. به طور کلی هر ۶ ماه یکبار نیاز به تعویض فیلتر می باشد، اما در مناطق مختلف ممکن است مدت کارکرد مناسب فیلترها کاهش یابد.

۲- شیر برقی
شیربرقی آب قطعه ای است که، با استفاده از میدان مغناطیسی کار می کند و در هنگام فعال سازی، آب را به آب سردکن می رساند. با استفاده از اهم متر نحوه عملکرد شیربرقی آب را بررسی کنید و در صورت نبود اتصال، اقدام به تعویض آن نمایید.

۳- فعال کننده
فعال کننده آب سردکن قطعه ای مکانیکی است که، میکروسوئیچ آب سردکن را فعال می کند. این فعال کننده معمولاً یک اهرم پلاستیکی است که، وقتی توسط لیوان فشار وارد می شود، می چرخد و ممکن است با یک لنت پلاستیکی نرم پوشانده شود. وقتی که این اهرم با میکروسویچ تماس برقرار می کند، صدای کلیکی شنیده می‌شود.
جهت بررسی فعال کننده آب سردکن، دستگاه خود را از برق جدا کنید و ورودی آب دستگاه را ببندید. درپوش کنترل پنل را در آورید و بررسی کنید که اهرم به طور صحیح با میکروسویچ در تماس است و اگر نبود، کل مجموعه را بررسی کنید. اگر اشکالی بود باید آن را عوض کنید.

۴- میکروسودیچ
دستگاه را از برق جدا کنید و شیر آب ورودی را ببندید. جهت بررسی میکروسوئیچ، پنل کنترل را بردارید. سپس میکروسوئیچ دستگاه را با اهم سنج چک کنید.

۵- برد کنترل
اگر بررسی ها نشان داده است که، که شیر برقی آب برق ندارد و محرک و سوئیچ به درستی کار می کنند، ممکن است مشکل از برد دستگاه باشد. جهت رفع عیب برد ساید بای ساید، حضور تکنسین الزامی است.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چگونه سفارش تعمیرات را ثبت کنم؟

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 45396-021 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

02آیا شرکت تعمیرآنلاین معتبر می‌باشد؟

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

03در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

04خدمات صورت گرفته در تعمیرات چه مدت ضمانت دارد؟

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

05در صورت بروز مجدد عیب آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

06آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

07نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟

در پایان کار تعمیر یخچال و ساید بای ساید دوو و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

08آیا هزینه تعمیرات بر اساس نرخ مشخصی می باشد؟

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

09در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • 10 خرداد 1400 قانع .م پاسخ دهید

  با سلام بدترین نوع یخچال این مارک دوو هستش الان من دارم، پدرمو در آورده این قدر هزینه کردم برای فروش گذاشتم هیچ خریداری نداره خواهشا به مردم اطلاع بدید که یخچال دوو نخرن

 • 19 خرداد 1400 نور پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید ببخشید یخساز من یخ میسازه اما بیشتر به صورت خورد شده میاد ممنون میشم راهنماییم کنید مشکلم حل بشه

  • 27 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   قسمت بوبین تغییر حالت یخ دستگاه شما دچار ایراد فنی شده و برای عیب‌یابی دقیق‌تر و رفع ایراد باید تکنسین از دستگاه شما بازدید داشته باشن.

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.

فرم آنلاین ثبت سفارش خدمات

ــ لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید ـــ

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.