با توجه به اتمام ساعت کاری تعمیرآنلاین، جهت سفارش تعمیرات، فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

درخواست اعزام کارشناس
برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر یخچال و ساید بای ساید دوو

یخچال فریز یا ساید بای ساید دوو یکی از بهترین محصولات در بازار است. در صورتی که این یخچال به مشکل برخورد کند بهتر است تعمیر آن را به دست افراد غیر متخصص نسپارید چراکه ممکن است خسارات جبران ناپذیری برای شما به بار آورند.

اگر ساید بای ساید و یا یخچال فریزر دوو را در اختیار دارید و تعمیرات آن به یک دغدغه برای شما تبدیل شده است تنها کافی است با تعمیرآنلاین، نمایندگی تعمیرات یخچال فریز و ساید بای ساید دوو، تماس بگیرید. پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مجرب تعمیر یخچال دوو با شما تماس گرفته و در محل عیب دستگاه شما را حل می نمایند.

سوالات متداول تعمیرات یخچال فریز و ساید بای ساید دوو

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول ساید بای ساید و یخچال دوو

علت گرمای بیش از حد دیواره های جانبی ساید بای ساید دوو چیست؟
Read More
گرمای دیواره های ساید بای ساید دوو، به دلیل نصب لوله های گرم بر روی دیواره ها و فرایند تبرید دستگاه بوده و طبیعی می باشد. اما اگر دستگاه شما به صورت غیر طبیعی گرم شده است، ممکن است فاصله یخچال تا دیوارهای اطراف کم باشد (حداقل ۵۰ سانتی متر تا دیواره ها و ۲۵ سانتی متر تا سقف). همچنین بررسی کنید که منبع گرمایی در اطراف دستگاه وجود نداشته باشد. اگر دمای دیواره های ساید بای ساید شما پس از بررسی فاصله و محیط اطراف همچنان بالا است، حضور تکنسین جهت رفع مشکل الزامی می باشد.
علت سروصدای زیاد ساید بای ساید دوو چیست؟
Read More
به طور کلی ایجاد صداهایی همچون خاموش و روشن شدن فن و موتور توسط ساید بای ساید طبیعی می باشد. اما شنیدن صداهای بلندی همچون ضربه زدن های متوالی غیرطبیعی بوده و می تواند به دلایل ذیل باشد:۱- کمپرسور یکی دیگر از دلایل اصلی سروصدای زیاد دستگاه، کمپرسور است که ممکن است در هنگام روشن یا خاموش شدن اتفاق افتد. رفع این مشکل با تمیز کردن، تعمیر و یا تعویض کمپرسور قابل حل می باشد. با این وجود این امر به حضور تکنسین نیاز دارد.۲- فن کندانسور انسداد فن کندانسور توسط آلودگی ها و در نتیجه کاهش جریان هوا، دلیل دیگری برای ایجاد سروصدای ساید بای ساید است. اگر چه احتمال بروز این امر بسیار نادر است، با این وجود، در صورت مشاهده آن، با استفاده از یک برس نرم فن کندانسور را تمیز کرده و یا اقدام به تعویض آن نمایید.۳- کندانسور در صورت تجمع آلودگی ها بر روی کندانسور، قدرت سرمایش دستگاه کاهش یافته و صدای زیادی توسط ساید بای ساید ایجاد می شود. جهت رفع این مشکل، کویل های کندانسور که در کنار فن قرار گرفته است را، با برس تمیز کنید.
ساید بای ساید دوو روشن نمی شود. راه حل چیست؟
Read More
۱- فیلتر به مرور زمان فیلترهای ساید بای ساید به دلیل تجمع رسوبات، مسدود شده و در نتیجه آب ورودی به آب سردکن کاهش یافته و یا آب سردکن کار نخواهد کرد. به طور کلی هر ۶ ماه یکبار نیاز به تعویض فیلتر می باشد، اما در مناطق مختلف ممکن است مدت کارکرد مناسب فیلترها کاهش یابد. ۲- شیر برقی شیربرقی آب قطعه ای است که، با استفاده از میدان مغناطیسی کار می کند و در هنگام فعال سازی، آب را به آب سردکن می رساند. با استفاده از اهم متر نحوه عملکرد شیربرقی آب را بررسی کنید و در صورت نبود اتصال، اقدام به تعویض آن نمایید. ۳- فعال کننده فعال کننده آب سردکن قطعه ای مکانیکی است که، میکروسوئیچ آب سردکن را فعال می کند. این فعال کننده معمولاً یک اهرم پلاستیکی است که، وقتی توسط لیوان فشار وارد می شود، می چرخد و ممکن است با یک لنت پلاستیکی نرم پوشانده شود. وقتی که این اهرم با میکروسویچ تماس برقرار می کند، صدای کلیکی شنیده می‌شود. جهت بررسی فعال کننده آب سردکن، دستگاه خود را از برق جدا کنید و ورودی آب دستگاه را ببندید. درپوش کنترل پنل را در آورید و بررسی کنید که اهرم به طور صحیح با میکروسویچ در تماس است و اگر نبود، کل مجموعه را بررسی کنید. اگر اشکالی بود باید آن را عوض کنید. ۴- میکروسودیچ دستگاه را از برق جدا کنید و شیر آب ورودی را ببندید. جهت بررسی میکروسوئیچ، پنل کنترل را بردارید. سپس میکروسوئیچ دستگاه را با اهم سنج چک کنید. ۵- برد کنترل اگر بررسی ها نشان داده است که، که شیر برقی آب برق ندارد و محرک و سوئیچ به درستی کار می کنند، ممکن است مشکل از برد دستگاه باشد. جهت رفع عیب برد ساید بای ساید، حضور تکنسین الزامی است.
خرابی سیم جمع کن جاروبرقی بوش
Read More
در بعضی موارد دیده میشود که سیم جاروبرقی در اواسط راه گیر کرده و به صورت کامل جمع نمی شود. این ایراد ممکن است از خرابی فنر سیم جمع کن باشد. التبه ممکن است این ایراد از توپی سیم جمع کن نیز به وجود آمده باشد. توصیه اول ما این است که به هیچ وجه سیم جمع کن را با سرعت بالا رها نکنید. چراکه به مخزن سیم جمع کن آسیب جدی وارد می شود. پیشنهاد میکنیم به مقاله “خرابی سیم جمع کن جاروبرقی بوش” مراجعه نمایید.
بوی سوختگی جاروبرقی بوش
Read More
معمولا بوی سوختگی ناشی از آسیب دیدگی موتور است. در ۹۰ درصد اوقات ورود رطوبت به داخل موتور باعث آسیب به سیم پیچ و کلکتور جاروبرقی شده وعلاوه بر تولید صدای زیاد، بوی سوختگی شدیدی از دستگاه احساس می شود. در این مواقع احتمالا کلکتور موتور نیاز به تعمیر یا تعویض داشته و همچنین مخزن جاروبرقی بوش نیز باید به صورت کامل شستشو داده شود.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیرات یخچال و ساید بای ساید

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

محاسبه آنلاین نرخ اجرت تعمیرات

دستگاه خود را انتخاب کنید

مشکل وسیله خود را انتخاب کنید

قیمت حدودی اجرت تعمیر

-

توضیحات مورد نیاز

-

دستگاه خود را انتخاب کنید

مشکل وسیله خود را انتخاب کنید

قیمت حدودی تعمیر

توضیحات مورد نیاز

-

مطالب آموزشی مرتبط

0 0 رای
به این مقاله رای دهید
مشترک شدن
مطلع شدن
guest
5 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
فیدبک ها
مشاهده تمام مباحثه ها
محمود
محمود

ساید دوو دارم 7 ساله خریدم الان نیاز به تعویض فیلتر داره هزینه ی تعویض چقدره؟ و از کجا بفهمم فیلتر اصل هستش؟

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  محمود

فیلتر خارج دستگاه مدل های متنوعی دارد و معمولا از قیمت هر عدد پایه 80 هزار تومان شروع می شود. قیمت فیلتر داخل دستگاه نیز بستگی به نوع ساید بای ساید شما دارد.

تابش
تابش

سلام من یک هفته مسافرت بودم وقتی برگشتم تمام مواد غذاییم فاسد شده بود و کل خونم بو گرفته بود ایراد از برد بوده و برطرف شد اما دستگاهم هنوز بوی نامطبوعی میده چجوری میتونم برطرفش کنم؟

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  تابش

احتمالا مایعات فاسد از سیستم درین وارد مخازن دستگاه شده است. ابتدا از فیلتر زغال استفاده کنید و در صورت عدم رفع عیب، به منظور سرویس یخچال و یا ساید دوو خود تماس بگیرید.

عزیزاله سلطانی اذر
عزیزاله سلطانی اذر

ممنون از اطلاعات جامع شما

با رعایت پروتکل های بهداشتی
5
0
لطفا در این بحث شرکت کنیدx
()
x