تعمیر جاروبرقی دلونگی

تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی دلونگی (Delonghi) در همه مناطق تهران توسط تعمیرکاران حرفه‌ای تعمیر آنلاین انجام می‌شود. اگر دستگاه جاروبرقی دلونگی شما خراب شده است و نیاز به یک مرکز معتبر تعمیرات و فروش قطعات جاروبرقی دلونگی دارید، تعمیر آنلاین بهترین مجموعه برای شما خواهد بود. برای عیب یابی دستگاه و انجام تعمیر جاروبرقی دلونگی با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید. همچنین برای ثبت درخواست تعمیرات می‌توانید از طریق دکمه «ثبت سفارش خدمات» زیر همین متن اقدام کنید. بعد از تکمیل فرم مربوطه، کارشناسان تعمیر آنلاین در اسرع وقت و در کمتر از ۱ ساعت اقدام خواهند کرد.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر جاروبرقی دلونگی

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول جاروبرقی دلونگی

در باکس‌های زیر ایراد‌های متداول جاروبرقی دلونگی را بررسی می‌کنیم.

روشن نشدن جاروبرقی دلونگی

برای رفع این مشکل ابتدا سیم جاروبرقی و پریز برق را ارزیابی کنید. در صورت سالم بودن این اتصالات، باید ذغال‌های موتور، آرمیچر، اتصالات و سیم‌پیچی داخل دستگاه و درنهایت موتور جاروبرقی دلونگی را موردبررسی قرار دهید. برای این کار باید از تعمیرکاران حرفه‌ای کمک بگیرید.

بیشتربیشتر

صدا دادن جاروبرقی دلونگی

ابتدا کیسه جاروبرقی دلونگی را بررسی کرده و از پر نبودن آن مطمئن شوید. اگر کیسه جاروبرقی دلونگی پر شده باشد، ممکن است در بخش‌هایی از دستگاه گرفتگی ایجاد شده باشد. برای رفع گرفتگی قطعات جاروبرقی دلونگی می‌توانید روی کمک تعمیر آنلاین حساب باز کنید.

بیشتربیشتر

بوی سوختگی جاروبرقی دلونگی

تسمه نیم‌سوخته یا نیم‌سوز شدن موتور جاروبرقی دلونگی ممکن است باعث به وجود آمدن بوی سوختگی از دستگاه شود. برای رفع این مشکل و باز کردن جاروبرقی دلونگی از تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر آنلاین کمک بگیرید.

بیشتربیشتر

جرقه زدن جاروبرقی دلونگی

خرابی بالشتک و آرمیچر جاروبرقی دلونگی باعث می‌شود دستگاه هنگام کار کردن جرقه بزند. تعمیر جاروبرقی دلونگی در چنین حالتی فقط باید توسط تعمیرکاران حرفه‌ای انجام شود.

بیشتربیشتر

گیر کردن سیم جمع کن جاروبرقی دلونگی

برای رفع گیر کردن سیم جمع کن جاروبرقی دلونگی، سیم را تا انتها بیرون بکشید و دوباره جمع کنید؛ به احتمال بسیار بالا سیم جمع کن درست خواهد شد. در صورت برطرف نشدن مشکل با مرکز تعمیر جاروبرقی دلونگی در تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

یکسره کار کردن جاروبرقی دلونگی

در چنین حالتی کلید روشن/خاموش جاروبرقی دلونگی را بررسی کنید. علاوه‌بر آن، بررسی دیمر جاروبرقی دلونگی را نیز انجام دهید. برای جلوگیری از آسیب دیدن موتور در این شرایط دستگاه را از پریز برق جدا کرده و سریعا با مرکز تعمیر جاروبرقی دلونگی در تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

مکش ضعیف جاروبرقی دلونگی

پر شدن کیسه جاروبرقی، پاره شدن لوله خرطومی جاروبرقی دلونگی یا تنظیم دستگاه روی درجه مکش پایین باعث می‌شود مکش دستگاه ضعیف باشد. در چنین شرایطی نسبت به تهیه قطعات یدکی دلونگی مانند لوله خرطومی جاروبرقی دلونگی یا تماس با تعمیر آنلاین برای عیب‌یابی دستگاه اقدام کنید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01آیا فروش قطعات جاروبرقی دلونگی در تعمیر آنلاین با گارانتی انجام می‌شود؟

بله؛ همه خدمات در تعمیر آنلاین از جمله تعمیر و فروش قطعات یدکی دلونگی، با گارانتی ۶ ماهه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

 

02آیا تعمیر آنلاین قطعات یدکی دلونگی را به شهرستان هم ارسال می‌کند؟

بله؛ همه قطعات از جمله لوله خرطومی جاروبرقی دلونگی، برس جاروبرقی و همه قطعات دیگر در سریع‌ترین زمان ممکن به همه شهرهای ایران ارسال می‌شود.

03در صورت نیاز به تعمیر سریع جاروبرقی دلونگی، چگونه درخواست خود را ثبت کنم؟

سریع‌ترین روش برای ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی دلونگی تماس با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ است. کارشناسان طی تماس تلفنی آدرس و اطلاعات را از شما دریافت کرده و سریعا تکنسین متخصص را به محل شما اعزام می‌کنند.

04در صورت مخالفت با هزینه تعمیر جاروبرقی دلونگی می‌توانم سفارش خود را کنسل کنم؟

بله؛ البته پیش از اعزام تکنسین می‌توانید از هزینه حدودی تعمیر جاروبرقی دلونگی آگاه شوید. درصورتی‌که بعد از حاضر شدن تعمیرکار در محل با هزینه دقیق مخالف هستید، فقط باید هزینه ایاب‌وذهاب ایشان را پرداخت کنید. این هزینه در فاکتور رسمی به شما اعلام خواهد شد.

05در صورت بروز مجدد ایراد جاروبرقی باز هم باید هزینه پرداخت کنم؟

در مدت زمان گارانتی (۶ ماه) هیچ‌گونه هزینه‌ای بابت عیب تکراری دستگاه پرداخت نخواهید کرد.

صفر تا صد خدمات تعمیر جاروبرقی دلونگی در تعمیر آنلاین

درصورتی‌که نیاز به تعمیر جاروبرقی دلونگی دارید، بدون لحظه‌ای درنگ با تعمیر آنلاین تماس بگیرید. تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیرات و فروش قطعات جاروبرقی دلونگی در سراسر ایران آماده خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز است. تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر آنلاین همه خدمات نصب، تعویض و تعمیر جاروبرقی دلونگی را به‌صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌دهند. با انتخاب تعمیر آنلاین به‌عنوان مرکز تعمیر جاروبرقی دلونگی از مزایای زیر بهره‌مند خواهید شد:

  • اعزام سریع نیروهای متخصص به محل شما
  • بهره بردن از تجربه تکنسین‌های حرفه‌ای و بااخلاق
  • استفاده از قطعات یدکی دلونگی اورجینال
  • ارائه خدمات با ضمانت ۶ ماهه
  • صرفه‌جویی در هزینه‌ها

تعمیر آنلاین به‌عنوان مرکز تعمیر جاروبرقی دلونگی در ایران همه خدمات مربوط به تعمیر یا تعویض قطعات جاروبرقی دلونگی را در محل شما انجام می‌دهد. شما بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه خود و فقط با یک تماس می‌توانید از به‌روزترین خدمات تعمیر جاروبرقی دلونگی بهره‌مند شوید.

تعمیر جاروبرقی دلونگی در تعمیر آنلاین

نحوه ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی دلونگی

برای ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی دلونگی در تعمیر آنلاین دو راه پیش روی شماست. شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ درخواست خود را با کارشناسان مطرح کرده و با ارائه اطلاعات در سریع‌ترین زمان ممکن از خدمات تعمیر جاروبرقی دلونگی بهره‌مند شوید. همچنین، برای ثبت درخواست می‌توانید روی دکمه «ثبت سفارش خدمات» در بالای همین صفحه کلیک کرده و بعد از تکمیل فرم منتظر تماس تلفنی از مجموعه تعمیر آنلاین باشد. کارشناسان در این مجموعه در کمتر از ۶۰ دقیقه بعد از تکمیل فرم برای انجام هماهنگی‌های لازم با شما تماس خواهند گرفت.

هزینه تعمیر جاروبرقی دلونگی در تعمیر آنلاین

هزینه تعمیر جاروبرقی دلونگی به مواردی مانند مشکل دستگاه، قطعه جایگزین یا تعمیر شده و دستمزد تکنسین بستگی دارد. با این حال، هزینه تعمیر جاروبرقی دلونگی در مجموعه تعمیر آنلاین کاملا مطابق با نرخ مصوبه اتحادیه در نظر گرفته شده است. علاوه‌بر این، تعمیر آنلاین به صورت مستقیم و با حذف واسطه‌ها کلیه قطعات یدکی دلونگی را وارد کشور می‌کند؛ به همین دلیل هزینه تعمیر جاروبرقی دلونگی و قیمت فروش قطعات جاروبرقی دلونگی در این مرکز نسبت به سایر مراکز بسیار مناسب‌تر خواهد بود. برای اطلاع از هزینه تعمیر جاروبرقی دلونگی به صورت دقیق با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید. طی تماس تلفنی بعد از عیب‌یابی دستگاه، هزینه تعمیرات به شما اعلام خواهد شد.

هزینه تعمیر جاروبرقی دلونگی در تعمیر آنلاین نمایندگی دلونگی

متداول‌ترین دلایل درخواست تعمیر جاروبرقی دلونگی

بعضی از ایرادات در مدل‌های مختلف جاروبرقی دلونگی مشترک هستند. روزانه تماس‌های متعددی بابت انجام این تعمیرات با مرکز تعمیر آنلاین گرفته می‌شود. بعضی از ایرادات به‌سادگی در خانه و بدون هزینه قابل برطرف شدن هستند. برخی دیگر باید تحت نظر متخصص و با مهارت فنی انجام شود. در ادامه به متداول‌ترین مشکلات در جاروبرقی‌های دلونگی اشاره می‌کنیم.

درخواست تعمیر جاروبرقی دلونگی به دلیل مکش ضعیف

مکش ضعیف جاروبرقی دلونگی ممکن است به دلیل پر شدن کیسه جاروبرقی اتفاق بیفتد. درصورتی‌که با کاهش مکش جاروبرقی روبه‌رو شدید، در اولین مرحله کیسه جاروبرقی را بررسی کنید. به جز این مورد، مسدود شدن فیلتر هم مکش دستگاه را کم می‌کند. فیلتر جزو قطعات یدکی دلونگی بوده که در فروشگاه تعمیر آنلاین قابل‌خریداری است. گرفتگی یا ایراد اتصالات مانند لوله خرطومی جاروبرقی دلونگی و برس جاروبرقی دلونگی نیز در کاهش مکش دستگاه بی‌تاثیر نیستند. برای عیب‌یابی و رفع این مشکل با شماره تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

تعمیر جاروبرقی دلونگی به دلیل روشن نشدن دستگاه

گاهی اوقات ترموستات جاروبرقی دلونگی دچار خرابی شده و به دلیل قطع شدن فاز ورودی، دستگاه روشن نمی‌شود. اگر سیم جمع کن جاروبرقی دلونگی ایراد پیدا کند، جریان برق به‌درستی به دستگاه نرسیده و جاروبرقی خاموش می‌شود. خراب بودن برد الکتریکی و موتور جاروبرقی دلونگی نیز ممکن است روشن نشدن دستگاه را در پی داشته باشند. همه این ایرادات باید توسط فردی ماهر و باتجربه انجام شود. تکنسین‌های تعمیر آنلاین می‌توانند در این مورد برای تعمیر جاروبرقی دلونگی به شما کمک کنند.

فروش قطعات جاروبرقی دلونگی در تعمیر آنلاین

درخواست تعمیر جاروبرقی دلونگی به دلیل تولید سروصدای فراوان

اولین موردی که بعد از تولید صدای فراوان باید موردبررسی قرار بگیرد، کیسه جاروبرقی است. درصورتی‌که کیسه جاروبرقی دلونگی پر باشد، دستگاه با صدای بیش از حد شروع به کار می‌کند. به جز این مورد، اگر بلبرینگ یا پروانه مکنده دستگاه خراب باشد، باید فورا نسبت به تعمیر جاروبرقی دلونگی اقدام کنید. گاهی اوقات در چنین شرایطی برای تعمیر جاروبرقی دلونگی به جایگزین کردن این قطعه‌ها با قطعات یدکی دلونگی نیاز خواهید داشت.

تعمیر جاروبرقی دلونگی به علت خروج بوی سوختگی از دستگاه

درصورتی‌که از جاروبرقی دلونگی بوی سوختگی خارج می‌شود، دلایل زیر را بررسی کنید:

  • سوختن موتور جاروبرقی: در چنین حالتی سیم‌پیچ‌های دستگاه به شدت داغ شده و بوی سوختگی در محیط پخش می‌شود. در این شرایط بهترین راهکار تعویض موتور توسط تکنسین تعمیر جاروبرقی دلونگی است.
  • معیوب بودن برد الکترونیکی: گاهی اوقات برد الکترونیکی دچار خرابی‌هایی شده که از آن بوی سوختگی خارج می‌شود. در این شرایط باید برای تعویض برد الکترونیکی از تکنسین تعمیر جاروبرقی دلونگی کمک بگیرید.
  • آسیب دیدن اتصالات درون دستگاه: گاهی اوقات قطع شدن یک اتصال یا آب شدن بعضی از سیم‌ها، باعث ایجاد بوی سوختگی از دستگاه می‌شود. در چنین حالتی دستگاه باید توسط یک تعمیرکار جاروبرقی دلونگی باز شده و تعمیر شود.

علاوه‌بر این موارد، تمام شدن ذغال‌های جاروبرقی یا اتصالی کردن سیم دستگاه با پریز برق نیز از علت‌های خروج بوی سوختگی از جاروبرقی دلونگی هستند. همه این موارد باید توسط یک تعمیرکار حرفه‌ای انجام شود.

تعمیر جاروبرقی دلونگی به دلیل خراب شدن سیم جمع کن

گاهی اوقات فنر سیم جمع کن معیوب است و سیم به‌خوبی جمع نمی‌شود. شکستگی پدال سیم جمع کن نیز یکی از علت‌های خراب شدن سیم جمع کن جاروبرقی دلونگی است. گاهی اوقات داغ شدن بیش از حد موتور به قطعات و اتصالات سیم جمع کن آسیب وارد کرده و آن‌ها را دفرمه می‌کند؛ در چنین حالتی، تعمیر جاروبرقی دلونگی باید توسط تکنسین‌های حرفه‌ای انجام شود.

تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی دلونگی

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیرات و فروش قطعات جاروبرقی دلونگی

برای تعمیر جاروبرقی دلونگی باید به یک مرکز معتبر یا نمایندگی این برند مراجعه کنید. تعمیر آنلاین به‌عنوان مرکز معتبر تعمیرات جاروبرقی دلونگی نقش نمایندگی این برند در ایران را دارد. مرکز تخصصی خدمات لوازم خانگی تعمیر آنلاین کلیه قطعات یدکی دلونگی را وارد کشور می‌کند؛ به همین دلیل و با تکیه بر تجربه تکنسین‌های حرفه‌ای خود قادر به انجام تعمیر جاروبرقی دلونگی با هر ایرادی خواهد بود. همه خدمات تعمیرات و فروش قطعات جاروبرقی دلونگی در تعمیر آنلاین با ضمانت ۶ ماهه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. برای رفع مشکلات جاروبرقی دلونگی خود همین حالا با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.

نظرات کاربران

Be the first to review “تعمیر جاروبرقی دلونگی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.