تعمیر جاروبرقی ویداس

تعمیر جاروبرقی

اگر برای تعمیر جاروبرقی ویداس به دنبال مرکزی معتبر هستید، تعمیر آنلاین بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. تعمیرکاران حرفه‌ای در تعمیر آنلاین، دروه‌های تخصصی تعمیرات جاروبرقی ویداس در مدل‌های مختلف را پشت سر گذاشته و با تبحر فراوان، برای عیب‌یابی و تعمیر دستگاه به شما کمک خواهند کرد. برای دریافت خدمات تعمیر جاروبرقی ویداس همین حالا با شماره 02145396 تماس بگیرید یا از طریق فشردن دکمه «ثبت سفارش خدمات» زیر همین متن اقدام کنید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر جاروبرقی ویداس

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول جاروبرقی ویداس

در باکس‌های زیر با ایرادات متداول جاروبرقی ویداس آشنا می‌شوید.

لرزش دستگاه حین کار کردن

گاهی اوقات به دلیل تجمع گرد و غبار در موتور، جاروبرقی حین کار کردن دچار لرزش می‌شود. شکستگی یاتاقان نیز ممکن است باعث بروز این ایراد در جاروبرقی ویداس شود. برای تعمیر یاتاقان جاروبرقی ویداس، از تعمیرکاران حرفه‌ای تعمیر آنلاین کمک بگیرید.

بیشتربیشتر

کاهش مکش دستگاه

مسدود شدن فیلتر، مسدود شدن شلنگ دستگاه و پر شدن کیسه جاروبرقی از جمله دلایل کاهش مکش جاروبرقی ویداس هستند. برای رفع این مشکلات و عیب‌یابی دستگاه با مرکز تعمیرات جاروبرقی ویداس در تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

روشن نشدن دستگاه

گاهی اوقات دستگاه بعد از کار کردن بیش از حد روشن نمی‌شود. در بدترین شرایط سوختن موتور یا برد الکترونیکی این مشکل را به همراه خواهد داشت. درصورتی‌که دستگاه روشن نمی‌شود، برای دقایقی دستگاه را خاموش کنید؛ اگر مشکل برطرف نشد باید نسبت به تعمیر جاروبرقی ویداس اقدام کنید.

بیشتربیشتر

صدای بیش از حد و ناهنجار

درصورتی‌که با روشن کردن دستگاه، صدای ناهنجاری به گوش می‌رسد، بلبرینگ جاروبرقی را بررسی کنید. همچنین تیغه‌های فن و پروانه‌های موتور جاروبرقی باید موردبررسی قرار بگیرد.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چرا مکش جاروبرقی کم شده است؟

پر شدن کیسه جاروبرقی یا قدیمی بودن دستگاه علت اصلی کاهش مکش جاروبرقی ویداس است.

02نیاز به تعمیر فوری جاروبرقی ویداس دارم؛ چه کنم؟

سریع‌ترین روش برای ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی، تماس با شماره 02145396 است. همچنین از طریق ثبت درخواست در این صفحه نیز کارشناسان مرکز تماس در کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

03آیا می‌توانم بدون خدمات تعمیر جاروبرقی، قطعات جاروبرقی ویداس را از تعمیر آنلاین سفارش دهم؟

بله؛ شما می‌توانید برای خرید قطعات جاروبرقی ویداس به قسمت فروشگاهی سایت تعمیر آنلاین سر بزنید یا با شماره این مجموعه تماس بگیرید.

04گارانتی تعمیرات جاروبرقی در تعمیر آنلاین چه مدت اعتبار دارد؟

همه خدمات در تعمیر آنلاین از تعمیر جاروبرقی ویداس تا فروش قطعات آن، به مدت ۶ ماه گارانتی دارند.

05در صورت تکرار ایراد دستگاه می‌توانم هزینه تعمیرات را پس بگیرم؟

تعمیر آنلاین در مدت زمان ۶ ماه گارانتی بدون دریافت هیچ گونه هزینه، تعمیرات جاروبرقی ویداس را تا رفع کامل مشکل انجام می‌دهد؛ البته این در صورتی است که ایراد دستگاه مربوط به تعمیر اولیه باشد.

اگر جاروبرقی شما دیگر مکش سابق را ندارد یا هرازگاهی باید برای تعمیر جاروبرقی اقدام کنید، عیب‌یابی و تعمیر آن را به متخصصان تعمیر آنلاین بسپارید. تکنسین‌های باتجربه تعمیر آنلاین با یک بار بررسی دستگاه و تعمیر جاروبرقی ویداس به صورت حرفه‌ای، جلوی صرف هزینه‌های بی‌مورد برای تعمیر چندباره دستگاه را خواهند گرفت.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ویداس در تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیر جاروبرقی ویداس در تهران، برای خدمت‌رسانی به شما عزیزان آماده است. در این مجموعه کلیه خدمات از تعمیر جاروبرقی ویداس تا فروش قطعات آن، با کمترین هزینه انجام می‌شود. تعمیر آنلاین به‌عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین مراکز خدمات لوازم خانگی در ایران، انواع قطعات جاروبرقی ویداس را بدون واسطه از کشورهای دیگر وارد کرده و این قطعات را با کمترین هزینه در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. علاوه‌بر این، کلیه خدمات تعمیر جاروبرقی ویداس با قطعات اورجینال و فروش قطعات با گارانتی ۶ ماهه انجام می‌شود.

تعمیر جاروبرقی ویداس در تعمیر آنلاین؛ نمایندگی ویداس در تهران

متداول‌ترین دلایل ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی ویداس

ویداس یکی از باکیفیت‌ترین برندهای جاروبرقی است؛ بااین‌حال گاهی اوقات ممکن است به تعمیرات جاروبرقی از این برند احتیاج داشته باشید. برخی از ایرادات جاروبرقی ویداس با انجام تعمیرات کوچک قابل برطرف شدن هستند و فقط در مواردی خاص نیاز به تعمیر اساسی این دستگاه خواهید داشت. در ادامه متداول‌ترین دلایل ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی ویداس در مرکز تعمیر آنلاین را با شما مطرح می‌کنیم.

درخواست تعمیر جاروبرقی ویداس به دلیل صدای بیش از حد و لرزش

درصورتی‌که جاروبرقی در حین کار کردن صدای ناهنجاری تولید می‌کند، برای رفع مشکل باید ابتدا به سراغ یاتاقان بروید. ایراد پیدا کردن بلبرینگ نیز ممکن است منجر به تولید صدای بیش از حد جاروبرقی شود. علاوه‌بر این‌ها، شاید تیغه‌های فن موتور یا پروانه‌های موتور نیاز به تعویض داشته باشند. برای عیب‌یابی و تعمیر جاروبرقی ویداس به دلیل تولید صداهای ناهنجار، می‌توانید روی کمک تعمیر آنلاین حساب کنید.

کاهش قدرت مکش دستگاه و درخواست تعمیرات جاروبرقی ویداس

در بسیاری از موارد کاهش قدرت مکش دستگاه به دلیل پر بودن کیسه جاروبرقی اتفاق می‌افتد. برای بررسی پر بودن کیسه جاروبرقی خرطومی جاروبرقی ویداس را جدا کرده و درون دستگاه را از محل نصب لوله خرطومی بررسی کنید؛ اگر کیسه جاروبرقی پر باشد، متوجه خواهید شد؛ البته در بسیاری از مدل‌های جاروبرقی ویداس در صورت پر بودن کیسه چراغ روی دستگاه قرمز می‌شود.

اگر کیسه جاروبرقی پر نباشد، کثیف شدن فیلترهای جاروبرقی و مسدود شدن لوله خرطومی یا تلسکوپی ، باعث کاهش قدرت مکش دستگاه می‌شود. گاهی اوقات قدیمی بودن دستگاه نیز دلیل اصلی کاهش قدرت مکش آن است. در صورت عدم وجود مشکل در این قطعات، برای عیب‌یابی و تعمیرات جاروبرقی با تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

تعویض کیسه جاروبرقی ویداس به دلیل پر شدن

تماس با نمایندگی تعمیر جاروبرقی ویداس به دلیل داغ شدن دستگاه

عوامل مختلفی باعث داغ شدن جاروبرقی ویداس می‌شوند؛ از جمله این موارد می‌توان به کار کردن بیش از حد، کثیف بودن فیلتر و از کار افتادن فن دستگاه اشاره کرد. درصورتی‌که جاروبرقی شما بیش از حد داغ شده است، فورا آن را خاموش کنید؛ زیرا حرارت بالای دستگاه ممکن است به اتصالات و سیم‌های درون جاروبرقی آسیب برساند. بعد از خاموش کردن دستگاه با تعمیر آنلاین تماس بگیرید تا کارشناسان ما در عیب‌یابی دستگاه به شما کمک کنند.

درخواست تعمیر جاروبرقی ویداس به دلیل خاموش شدن دستگاه حین کار کردن

گاهی اوقات جاروبرقی ویداس در حین کار کردن به یکباره خاموش می‌شود. برای رفع این مشکل ابتدا سیم دستگاه، اتصالات پریز و دوشاخه را بررسی کنید؛ شاید قطع شدن جریان برق در این مسیرها دلیل خاموش شدن دستگاه حین کار کردن باشد.

در برخی از موارد نیز به دلیل کار کردن بیش از حد و بالا رفتن دمای دستگاه، جاروبرقی به صورت اتوماتیک خاموش می‌شود. اگر مشکل موردی به جز این‌ها بود برای رفع مشکل با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ویداس در تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

تعمیر جاروبرقی ویداس توسط تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر آنلاین

تعمیر جاروبرقی ویداس به دلیل روشن نشدن دستگاه

دلایل مختلفی برای روشن نشدن جاروبرقی ویداس وجود دارد؛ سوختن موتور، تمام شدن زغال، خرابی کابل و دوشاخه و آسیب دیدن برد الکتریکی از جمله علت‌های اصلی روشن نشدن جاروبرقی ویداس هستند. در چنین شرایطی بهتر است عیب‌یابی و تعمیر جاروبرقی ویداس را به متخصصان تعمیر آنلاین بسپارید تا در صورت نیاز با تعویض قطعات جاروبرقی ویداس و جایگزینی آن‌ها با قطعات فابریک، نسبت به تعمیر دستگاه اقدام کنند.

هزینه تعمیر جاروبرقی ویداس در تعمیر آنلاین

هزینه تعمیر جاروبرقی ویداس در تعمیر آنلاین به دلیل وارد کردن قطعات بدون واسطه، از نرخ تعیین‌شده توسط اتحادیه نیز پایین‌تر است. همین موضوع تعمیر آنلاین را به بهترین نمایندگی ویداس در تهران برای انجام تعمیرات لوازم خانگی این برند تبدیل کرده است. برای اطلاع دقیق از هزینه تعمیرات جاروبرقی ویداس با شماره این مجموعه تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند. به‌طورکلی هزینه تعمیر جاروبرقی ویداس به مشکل دستگاه، قطعه تعویض‌شده، شرح دقیق خدمات، دستمزد تکنسین و هزینه رفت‌وآمد (در صورت اعزام تعمیرکار به محل) بستگی دارد.

هزینه تعمیرات جاروبرقی ویداس در تعمیر آنلاین

نحوه ثبت درخواست تعمیرات جاروبرقی ویداس در مجموعه تعمیر آنلاین

برای ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی ویداس در تعمیر آنلاین دو راه آسان پیش روی شما است؛ در اولین روش می‌توانید با شماره 02145396 تماس بگیرید و به صورت تلفنی برای ثبت درخواست اقدام کنید. در روش دوم می‌توانید از طریق همین صفحه و فشردن دکمه «ثبت سفارش خدمات» با تکمیل فرم نسبت به ثبت درخواست تعمیرات جاروبرقی ویداس اقدام کنید.

برای تعمیر جاروبرقی ویداس در تعمیر آنلاین، دستگاه با پیک به مجموعه ارسال شده و پس از اتمام تعمیرات با پیک خدمت شما بازگردانده می‌شود. اگر به هر دلیلی نیاز به حاضر شدن تکنسین در محل برای تعمیر جاروبرقی دارید، در تماس با کارشناسان این موضوع را عنوان کنید.

نظرات کاربران

Be the first to review “تعمیر جاروبرقی ویداس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.