بستن

همین الان فرم درخواست ثبت خدمات رو تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست ثبت خدمات
برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر ماشین لباسشویی نف

شرکت آلمانی تولیدکننده لوازم خانگی نف، یکی از معتبرترین برندهای عرضه کننده این محصولات در جهان است. ماشین های لباسشویی تولیدی توسط این شرکت به دلیل کیفیت بالا و طراحی زیبا و همچنین مدل های متنوع، یکی از پرفروش ترین محصولات نف می‌باشد.

هم اکنون جهت سفارش تعمیر لباسشویی نف با تعمیرآنلاین تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

سوالات متداول تعمیر ماشین لباسشویی نف

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول تعمیر ماشین لباسشویی نف

ماشین لباسشویی نف قادر به تخلیه نمی باشد، علت چیست؟

Read More
۱- پمپ لباسشویی کار می کند، اما قادر به تخلیه نمی باشد. • فیلتر خروجی آب دستگاه مسدود شده است. • شیلنگ و مسیر تخلیه دچار انسداد شده است. در صورت وجود انسداد اقدام به شستشوی آن و حذف موانع نمایید. ۲- پمپ لباسشویی کار نمی کند. • پمپ تخلیه معیوب شده است. این قطعه در قسمت پشت فیلتر قرار دارد. بررسی پمپ با استفاده از مولتی متر انجام می شود. در صورت نبود اتصال الکتریکی نیاز به تعویض پمپ می باشد. • برد دستگاه دچار مشکل شده است. بررسی برد با توجه به گران قیمت بودن و حساسیت بالا مستلزم حضور تکنسین می باشد. • پمپ تخلیه بیش از حد کثیف شده است. آلودگی بیش از حد آلودگی ها مانع از حرکت پروانه و در نتیجه تخلیه دیگ لباسشویی می شود. همچنین شل شدن و شکستگی پروانه پمپ تخلیه مانع کارکرد مناسب پمپ می شود.

ماشین لباسشویی نف نمی چرخد، علت چیست؟

Read More
۱- قفل درب خراب شده است. دستگیره درب را از نظر ظاهری و میکروسوئیچ را با استفاده از مولتی متر بررسی نمایید و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن نمایید. ۲- موتور دستگاه معیوب شده است. به ندرت علت عدم چرخش درام، خرابی موتور است. لذا ابتدا به بررسی عوامل دیگر بپردازید و قبل از تعویض موتور از رسیدن ولتاژ مناسب به موتور اطمینان کسب نمایید. ۳- تسمه درایو پاره شده و یا دچار لغزش از محل مناسب شده است. ۴- بلبرینگ درام دچار مشکل شده است. بلبریگ در وسط درام قرار گرفته است و خرابی این قطعه باعث قفل شدن دیگ و در نتیجه مانع حرکت درام خواهد شد. ۵- روتور و استاتور خراب شده است. روتور و استاتور وظیفه ایجاد میدان مغناطیسی مورد نیاز جهت حرکت دیگ را برعهده دارد. خرابی سیم پیچ های قرار گرفته بر روی استاتور باعث عدم چرخش دیگ می شود. در صورت خرابی قطعات مذکور، نیاز به تعویض توسط کارشناس متخصص می باشد.

ماشین لباسشویی نف بوی سوختگی می دهد، علت چیست؟

Read More
۱- اتصالی سیم ها باعث ایجاد بوی سوختگی شده است، لذا به بررسی پریز، دوشاخه و سیم ها بپردازید.۲- تسمه درایو دستگاه معیوب شده است. درام ماشین لباسشویی به کمک نیروی منتقل شده توسط تسمه درایو می چرخد و در صورت پاره شدن و یا قرارگیری نامناسب تسمه در محل مربوطه، اصطکاک حاصل از چرخش نادرست تسمه و یا سایر قطعات می تواند باعث ایجاد بوی سوختگی شود.۳- قرقره درایو خراب شده است. این قطعه به مرور زمان فرسوده شده و درنهایت قابلیت کارکرد خود را از دست خواهد داد. همچنین قرقره ها ممکن است دچار زنگ زدگی شوند و این امر باعث ایجاد اصطکاک بیش از حد و ایجاد بوی سوختگی می شود.۴- موتور لباسشویی دچار مشکل شده است. به طور حتم قطعه مذکور مهم ترین مولفه در لباسشویی است. خرابی موتور باعث داغ شدن بیش از حد دستگاه و ایجاد بوی سوختنی می شود. لازم به ذکر است که خرابی قطعات دیگر مانند قرقره می تواند باعث معیوب شدن موتور شده باشد. لذا قبل از تعویض موتور ابتدا به بررسی سایر عوامل بپردازید.

ماشین لباسشویی نف قادر به گرم کردن آب نمی باشد، علت چیست؟

Read More
به طور کلی ارزیابی سیستم گرمایش آب لباسشویی از طریق بررسی دمای شیشه درب دستگاه، امری غیرقابل اطمینان است. عموماً در لباسشویی، عدم گرم کردن آب تا دمای مناسب با توقف چرخه کاری و نمایش اروری خاص (مانند F02 در لباسشویی نف) همراه می باشد. علل بروز این مشکل می تواند مربوط به خرابی المنت حرارتی، ترموستات، هیدروستات و یا تایمر لباسشویی باشد. جهت بررسی قطعات فوق نیاز به مولتی متر بوده و تعویض آن مستلزم حضور تکنسین متخصص می باشد.

درب ماشین لباسشویی نف باز نمی شود، علت چیست؟

Read More
۱- سیستم قفل دستگاه (دستگیره و میکروسوئیچ) خراب شده است. ۲- قفل کودک دستگاه فعال شده است. جهت غیرفعال کردن آن دکمه مربوطه بر روی صفحه نمایشگر را ۵ ثانیه نگه دارید. ۳- سوئیچ فشار که وظیفه تعیین سطح آب را بر عهده دارد، معیوب شده است. خرابی این قطعه باعث می شود که برد به اشتباه حضور آب در دیگ را تشخیص دهد و از باز شدن درب دستگاه جلوگیری کند. در این صورت با خاموش شدن دستگاه پس از چند دقیقه درب دستگاه باز خواهد شد. لازم به ذکر است که همچنین احتمال خرابی سیستم تخلیه وجود دارد. جهت بررسی این مشکل به پاسخ سوال ذیل مراجعه نمایید.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی نف

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

۸ پاسخ به “تعمیر ماشین لباسشویی نف”

 1. مژگان گفت:

  سلام من 5 ساله لباسشویی نفم رو خریداری کردم الان لاستیک دور درب رو میخوام تهیه کنم به چه صورت باید اقدام کنم؟

 2. مریم شیری گفت:

  سلام
  لباسشویی ما لباس داخلش ریختم بعد دکمه پاور زدم روشن شد به محض زدن دکمه استارت اتصال کرد فیوز خونه پرید مجدد فیوز زدم ولی الان که دکمه پاور رو میزنم اصلا روشن نمیشه.
  ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   به احتمال زیاد دکمه دچار اتصال شده است ابتدا دکمه را چک کنید. در صورت عدم رفع عیب احتمال دارد برد لباسشویی شما دچار ایراد شده است که حضور تکنسین الزامی است.

 3. الهی گفت:

  سلام وقتتون بخیر من یک لباسشویی توکار نف دارم که صدا و لرزش دارد یکی از شرکت های متفرقه دستگاهم رو که دید گفت باید به شرکت منتقل کنیم از طرفی من اجازه ندادم ترسیدم ایا شما تعمیرات در منزل انجام میدید؟

 4. شیرزاد گفت:

  وقتی تعداد لباس ها زیاد میشه نه درست ماشین لباسشویی تمیز میکنه نه خشک میکنه ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   این موضوع ایراد به حساب نمی آید. در صورتی که بیش از حجم لباسشویی لباس داخل دستگاه ریخته شود رطوبت به شدت زیاد شده و کیفیت شستشو هم بسیار پایین می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.