تعمیر ماشین لباسشویی نف

تعمیر ماشین لباسشویی

شرکت آلمانی تولیدکننده لوازم خانگی نف، یکی از معتبرترین برندهای عرضه کننده این محصولات در جهان است. ماشین های لباسشویی تولیدی توسط این شرکت به دلیل کیفیت بالا و طراحی زیبا و همچنین مدل های متنوع، یکی از پرفروش ترین محصولات نف می‌باشد.

هم اکنون جهت سفارش تعمیر لباسشویی نف با تعمیرآنلاین تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ماشین لباسشویی نف

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

ایرادات متداول تعمیر ماشین لباسشویی نف

در باکس های زیر از ایرادات متداول لباسشویی نف مطلع شوید.

ماشین لباسشویی نف قادر به تخلیه نمی باشد، علت چیست؟

۱- پمپ لباسشویی کار می کند، اما قادر به تخلیه نمی باشد.
• فیلتر خروجی آب دستگاه مسدود شده است.
• شیلنگ و مسیر تخلیه دچار انسداد شده است. در صورت وجود انسداد اقدام به شستشوی آن و حذف موانع نمایید.

۲- پمپ لباسشویی کار نمی کند.
• پمپ تخلیه معیوب شده است. این قطعه در قسمت پشت فیلتر قرار دارد. بررسی پمپ با استفاده از مولتی متر انجام می شود. در صورت نبود اتصال الکتریکی نیاز به تعویض پمپ می باشد.
• برد دستگاه دچار مشکل شده است. بررسی برد با توجه به گران قیمت بودن و حساسیت بالا مستلزم حضور تکنسین می باشد.
• پمپ تخلیه بیش از حد کثیف شده است. آلودگی بیش از حد آلودگی ها مانع از حرکت پروانه و در نتیجه تخلیه دیگ لباسشویی می شود. همچنین شل شدن و شکستگی پروانه پمپ تخلیه مانع کارکرد مناسب پمپ می شود.

بیشتربیشتر

ماشین لباسشویی نف نمی چرخد، علت چیست؟

۱- قفل درب خراب شده است.
دستگیره درب را از نظر ظاهری و میکروسوئیچ را با استفاده از مولتی متر بررسی نمایید و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن نمایید.

۲- موتور دستگاه معیوب شده است.
به ندرت علت عدم چرخش درام، خرابی موتور است. لذا ابتدا به بررسی عوامل دیگر بپردازید و قبل از تعویض موتور از رسیدن ولتاژ مناسب به موتور اطمینان کسب نمایید.

۳- تسمه درایو پاره شده و یا دچار لغزش از محل مناسب شده است.

۴- بلبرینگ درام دچار مشکل شده است.
بلبریگ در وسط درام قرار گرفته است و خرابی این قطعه باعث قفل شدن دیگ و در نتیجه مانع حرکت درام خواهد شد.

۵- روتور و استاتور خراب شده است.
روتور و استاتور وظیفه ایجاد میدان مغناطیسی مورد نیاز جهت حرکت دیگ را برعهده دارد. خرابی سیم پیچ های قرار گرفته بر روی استاتور باعث عدم چرخش دیگ می شود. در صورت خرابی قطعات مذکور، نیاز به تعویض توسط کارشناس متخصص می باشد.

بیشتربیشتر

ماشین لباسشویی نف بوی سوختگی می دهد، علت چیست؟

۱- اتصالی سیم ها باعث ایجاد بوی سوختگی شده است، لذا به بررسی پریز، دوشاخه و سیم ها بپردازید.۲- تسمه درایو دستگاه معیوب شده است.
درام ماشین لباسشویی به کمک نیروی منتقل شده توسط تسمه درایو می چرخد و در صورت پاره شدن و یا قرارگیری نامناسب تسمه در محل مربوطه، اصطکاک حاصل از چرخش نادرست تسمه و یا سایر قطعات می تواند باعث ایجاد بوی سوختگی شود.۳- قرقره درایو خراب شده است.
این قطعه به مرور زمان فرسوده شده و درنهایت قابلیت کارکرد خود را از دست خواهد داد. همچنین قرقره ها ممکن است دچار زنگ زدگی شوند و این امر باعث ایجاد اصطکاک بیش از حد و ایجاد بوی سوختگی می شود.۴- موتور لباسشویی دچار مشکل شده است.
به طور حتم قطعه مذکور مهم ترین مولفه در لباسشویی است. خرابی موتور باعث داغ شدن بیش از حد دستگاه و ایجاد بوی سوختنی می شود. لازم به ذکر است که خرابی قطعات دیگر مانند قرقره می تواند باعث معیوب شدن موتور شده باشد. لذا قبل از تعویض موتور ابتدا به بررسی سایر عوامل بپردازید.

بیشتربیشتر

ماشین لباسشویی نف قادر به گرم کردن آب نمی باشد، علت چیست؟

به طور کلی ارزیابی سیستم گرمایش آب لباسشویی از طریق بررسی دمای شیشه درب دستگاه، امری غیرقابل اطمینان است. عموماً در لباسشویی، عدم گرم کردن آب تا دمای مناسب با توقف چرخه کاری و نمایش اروری خاص (مانند F02 در لباسشویی نف) همراه می باشد.
علل بروز این مشکل می تواند مربوط به خرابی المنت حرارتی، ترموستات، هیدروستات و یا تایمر لباسشویی باشد. جهت بررسی قطعات فوق نیاز به مولتی متر بوده و تعویض آن مستلزم حضور تکنسین متخصص می باشد.

بیشتربیشتر

درب ماشین لباسشویی نف باز نمی شود، علت چیست؟

۱- سیستم قفل دستگاه (دستگیره و میکروسوئیچ) خراب شده است.

۲- قفل کودک دستگاه فعال شده است.
جهت غیرفعال کردن آن دکمه مربوطه بر روی صفحه نمایشگر را ۵ ثانیه نگه دارید.

۳- سوئیچ فشار که وظیفه تعیین سطح آب را بر عهده دارد، معیوب شده است.
خرابی این قطعه باعث می شود که برد به اشتباه حضور آب در دیگ را تشخیص دهد و از باز شدن درب دستگاه جلوگیری کند. در این صورت با خاموش شدن دستگاه پس از چند دقیقه درب دستگاه باز خواهد شد. لازم به ذکر است که همچنین احتمال خرابی سیستم تخلیه وجود دارد. جهت بررسی این مشکل به پاسخ سوال ذیل مراجعه نمایید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چگونه سفارش تعمیرات را ثبت کنم؟

به منظور تعمیر لباسشویی نف می‌توانید با شماره 45396-021 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

02آیا شرکت تعمیرآنلاین معتبر می باشد؟

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می‌باشد.

03در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

04خدمات صورت گرفته در تعمیرات چه مدت ضمانت دارد؟

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

05در صورت بروز مجدد عیب آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

06آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

07نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

08آیا هزینه تعمیرات بر اساس نرخ مشخصی می باشد؟

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

09در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید.

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تعمیر ماشین لباسشویی نف”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت سفارش خدمات
021-45396

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.
ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

شما می توانید درخواست خود را در فرم زیر ثبت نمائید.

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.