تعمیر جاروبرقی فیلیپس

تعمیر جاروبرقی

برند فیلیپس یکی از بهترین تولیدکنندگان جاروبرقی در جهان به شمار می‌رود؛ بااین‌حال این دستگاه هم هرچندوقت یک بار نیاز به تعمیر پیدا می‌کند. باز کردن جاروبرقی فیلیپس نیاز به تخصص دارد؛ مراجعه به نمایندگی تعمیر جاروبرقی فیلیپس مهم‌ترین کاری است که در چنین شرایطی باید انجام دهید. تعمیرآنلاین مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی است که انواع خدمات تعمیر جاروبرقی فیلیپس یا تعویض قطعات را با استفاده از لوازم اصل این برند عرضه می‌کند. برای ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی فیلیپس در منزل همین حالا از طریق دکمه «ثبت سفارش خدمات» سفارش خود را ثبت کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر جاروبرقی فیلیپس

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول جاروبرقی فیلیپس

جاروبرقی با داشتن یک سیستم پیشرفته از اجزای گوناگونی تشکیل شده است که هر کدام از این بخش‌ها می‌تواند با مشکلات مختلفی سروکار داشته باشد. در باکس‌های زیر رایج‌ترین مشکلات جاروبرقی فیلیپس را بررسی می‌کنیم.

صدای بالای جاروبرقی فیلیپس

خرابی جاروبرقی فیلیپس یا فرسودگی موتور، بلبرینگ یا کلکتور جاروبرقی باعث تولید صدای بالا هنگام کار با جاروبرقی فیلیپس می‌شود. در چنین شرایطی باید قطعات جاروبرقی فیلیپس را تعویض کنید یا دستگاه به کمک تعمیرکاری متخصص به‌طور کامل باز و سرویس شود.

بیشتربیشتر

کاهش مکش جاروبرقی فیلیپس

کثیفی فیلترها باعث کم شدن دور موتور و در نتیجه کاهش مکش جاروبرقی فیلیپس می‌شود. بااین‌حال، انسداد لوله خرطومی، لوله تلسکوپی و پارویی نیز می‌تواند از دلایل کاهش مکش باشد.

بیشتربیشتر

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی فیلیپس

خاموش شدن جاروبرقی ۲۰ دقیقه بعد از شروع کار، طبیعی است. درغیراین‌صورت، علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی فیلیپس ممکن است پر بودن پاکت، کثیف بودن فیلترها یا خرابی موتور و سنسور گرمایش باشد.

بیشتربیشتر

داغ کردن جاروبرقی فیلیپس

خراب شدن فن و نیم‌سوز شدن موتور از مهم‌ترین دلایل داغ شدن بدنه دستگاه است. چنانچه این مشکل ادامه پیدا کند، خسارت‌های بیشتری به دستگاه و اجزای داخلی آن وارد خواهد شد؛ بنابراین باید هرچه سریع‌تر نسبت به تعمیر جاروبرقی فیلیپس اقدام کنید.

بیشتربیشتر

خروج بوی سوختگی از دستگاه

آسیب‌دیدگی موتور یا خرابی سیم‌پیچ و کلکتور باعث بلند شدن بوی سوختگی از دستگاه می شود. در چنین مواقعی باید متخصص نسبت به عیب‌یابی و تعمیر جارو برقی فیلیپس اقدام کند.

بیشتربیشتر

خرابی سیم جمع کن جاروبرقی فیلیپس

خرابی فنر و توپی سیم جمع کن باعث جمع نشدن کامل سیم یا گیر کردن آن می‌شود. برای تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی فیلیپس از یک تعمیرکار متخصص کمک بخواهید.

بیشتربیشتر

جرقه زدن جاروبرقی فیلیپس

خرابی برد یا کلکتور، فرسوده شدن بلبرینگ موتور یا گیر کردن زغال دستگاه، ممکن است علت جرقه زدن و خرابی جاروبرقی فیلیپس باشد. برای تعمیر جاروبرقی فیلیپس در چنین شرایطی باید دستگاه خود را در اختیار متخصصان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس بگذارید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چطور باید سفارش تعمیرات جاروبرقی فیلیپس را ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش تعمیر جاروبرقی فیلیپس در منزل کافی است با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا فرم ثبت درخواست را در این صفحه پر کنید.

02هزینه تعمیر جاروبرقی فیلیپس چقدر است؟

هزینه تعمیرات جاروبرقی فیلیپس بعد از عیب‌یابی مشخص می‌شود. متخصصان تعمیرآنلاین عیب‌یابی جاروبرقی را به‌صورت رایگان برایتان انجام داده، سپس قبل از شروع فرایند تعمیر، هزینه را به شما اطلاع می‌دهند. به شما اطمینان می‌دهیم که هزینه تعمیر در تعمیرآنلاین پایین‌تر از نرخ اتحادیه است. بااین‌حال بدون هماهنگی و تایید شما اقدامی صورت نخواهد گرفت.

03آیا خدمات تعمیرات جاروبرقی فیلیپس گارانتی دارد؟

از ویژگی‌های مهم خدمات تعمیرآنلاین، 6 ماه گارانتی قطعی و بی‌قیدوشرط است. به عبارت دیگر، تعمیرات صورت‌گرفته در این مجموعه شامل ضمانت بوده و در این مدت، مشتری می‌تواند از پشتیبانی همه‌جانبه تعمیرآنلاین بهره ببرد.

04فیلترهای جاروبرقی فیلیپس هرچندوقت یک بار باید تعویض شوند؟

بهترین زمان برای تعویض فیلتر جاروبرقی فیلیپس هر ۶ ماه یک بار است؛ همچنین توصیه می‌شود که فیلتر هوا نیز بعد از تعویض هر چهار پاکت عوض شود. تعویض به‌موقع فیلترها باعث افزایش طول عمر موتور می‌شود و از داغ شدن سریع بدنه جاروبرقی جلوگیری خواهد کرد.

05برای تعمیر جاروبرقی فیلیپس چطور جاروبرقی را باز کنم؟

برای باز کردن جاروبرقی فیلیپس، بهتر است آن را به یک فرد متخصص بسپارید تا آسیب جدی به دستگاه وارد نشود. برای این کار می‌توانید از تکنسین‌های متخصص در تعمیرآنلاین کمک بگیرید.

06نمایندگی قطعات جاروبرقی فیلیپس در تهران کجاست؟

قطعات جاروبرقی فیلیپس در فروشگاه تعمیرآنلاین قابل‌خریداری هستند. همه قطعات موجود در این فروشگاه اصل بوده و با گارانتی ۶ ماهه به شما تقدیم خواهد شد.

07آیا خدمات تعمیر جاروبرقی فیلیپس گارانتی دارد؟

بله؛ تعمیرآنلاین کلیه خدمات تعمیر جاروبرقی فیلیپس و تعویض قطعات آن را همراه با برگه گارانتی ۶ ماهه ارائه می‌کند.

08علت خراب شدن فیلتر جاروبرقی فیلیپس چیست؟

علت خراب شدن فیلتر جاروبرقی فیلیپس ممکن است استفاده مدام و بیش از حد از دستگاه باشد. برای جلوگیری از این اتفاق، باید فیلتر را هر چند وقت یکبار تعویض کنید.

09قیمت قطعات جاروبرقی فیلیپس در کدام قسمت سایت قابل‌بررسی است؟

قیمت قطعات جاروبرقی فیلیپس باید به بخش فروشگاهی سایت سر بزنید و در آن قسمت با انتخاب دستگاه موردنظر خود، قطعات موجود مربوط به آن را بررسی کنید.

10خدمات تعمیر جاروبرقی فیلیپس در تعمیرآنلاین شامل کدام مدل‌ها می‌شود؟

تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیرآنلاین دوره‌های تعمیرات جاروبرقی فیلیپس برای همه مدل‌ها را پشت سر گذاشته‌اند و با تجربه کافی قادر به تعمیر انواع مدل‌های جاروبرقی از برند فیلیپس خواهند بود.

11علت خرابی جاروبرقی فیلیپس را چگونه تشخیص دهم؟

با استفاده از راهنمای عیب یابی جاروبرقی فیلیپس در این صفحه می‌توانید بسیاری از مشکلات جاروبرقی را تشخیص دهید. اگر علت خرابی جاروبرقی فیلیپس را در این صفحه پیدا نکردید با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.

خدمات نمایندگی تعمیر جاروبرقی فیلیپس در ایران

کلیه لوازم برقی از بهترین برندهای جهان عمر مفید محدودی دارند و بعد از مدتی استفاده، نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. اگر جاروبرقی فیلیپس در منزل دارید که عملکرد آن با مشکل روبه‌رو شده است، مرکز مناسبی را برای تعمیر جاروبرقی فیلیپس انتخاب کرده‌اید. تعمیرآنلاین نمایندگی تعمیر جاروبرقی فیلیپس در تهران را به عهده دارد که انواع خدمات تعمیرات این محصول و فروش لوازم جانبی جاروبرقی فیلیپس را به همه شما هم‌وطنان عزیز در سراسر ایران عرضه می‌کند.

البته توجه کنید که همیشه برای برطرف کردن خرابی جاروبرقی فیلیپس به حضور تعمیرکار یا فرد متخصص نیاز ندارید. ازهمین‌رو درصورت خرابی دستگاه، سری به بخش ایرادات متداول بزنید. اگر مشکل جاروبرقی شما سطحی باشد، با انجام چند کار ساده و بدون پرداخت هزینه اضافه می‌توانید آن را حل کنید. درصورت جدی بودن عیب دستگاه، توصیه می‌کنیم تعمیر جاروبرقی فیلیپس را به متخصصان ماهر ما در تعمیرآنلاین بسپارید.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی رسمی تعمیر جاروبرقی فیلیپس

تعمیر موتور جاروبرقی فیلیپس

کاهش مکش دستگاه، صدای زیاد جاروبرقی، داغ کردن سریع و همچنین خاموش شدن‌های ناگهانی ممکن است نشان‌دهنده نیاز دستگاه به تعمیر موتور جاروبرقی فیلیپس باشد. برای تعمیر این قطعه به باز کردن جاروبرقی فیلیپس نیاز است که فقط باید توسط متخصص حرفه‌ای انجام شود. ازآنجایی‌که تعمیرآنلاین تعمیر موتور جاروبرقی فیلیپس را با استفاده از قطعه اصل این برند انجام می‌دهد، درصورت بروز این مشکل با ما تماس بگیرید.

تعمیر برد جاروبرقی فیلیپس برای رفع بوی سوختگی و داغ شدن دستگاه

برد الکترونیکی یکی از مهم‌ترین قطعات جاروبرقی فیلیپس به شمار می‌رود. خراب شدن برد الکترونیکی جاروبرقی معمولا با بلند شدن بوی سوختگی از دستگاه و داغ کردن‌های سریع همراه است. با مشاهده این علائم باید هرچه‌سریع‌تر نسبت به تعمیر جاروبرقی فیلیپس خود اقدام کنید. البته در بسیاری از مواقع، این مشکل با استراحت دادن به دستگاه، خالی کردن یا تعویض کیسه و فیلتر جاروبرقی فیلیپس حل می‌شود؛ اما در موارد دیگر نیاز است که با یک متخصص تماس گرفته و با او در این خصوص مشورت کنید.

آموزش تعمیر جاروبرقی فیلیپس؛ تعویض فیلتر و کیسه جاروبرقی

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای تعمیر جاروبرقی فیلیپس تعویض فیلتر و کیسه دستگاه است. فیلتر جاروبرقی فیلیپس یکی از بخش‌های مهم این دستگاه است که تعویض نکردن به‌موقع آن می‌تواند علاوه‌بر کاهش مکش جاروبرقی فیلیپس، به موتور آن نیز فشار وارد کند؛ بنابراین حتما زمان تعویض فیلتر جاروبرقی فیلیپس را گوشه ذهنتان نگه دارید و هر ۳ تا ۶ ماه یک‌بار آن را عوض کنید. برای این کار باید با نحوه تعویض فیلتر جاروبرقی فیلیپس آشنا باشید. برای نگهداری و افزایش عمر مفید دستگاه نیز کیسه جاروبرقی فیلیپس را بعد از پر شدن حداکثر ۷۰ درصد آن، تعویض کنید.

تعویض فیلتر جاروبرقی فیلیپس؛ بهترین راه نگهداری از دستگاه

تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی فیلیپس

یکی از مشکلاتی که معمولا افراد با آن مواجه می‌شوند، جمع نشدن سیم جاروبرقی فیلیپس به روش صحیح است. برای تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی فیلیپس نیز راهکارهای خاصی وجود دارد. بهترین راه این است که کار را به یک فرد باتجربه بسپارید تا مجبور نباشید ریسک دوچندان شدن مشکل را به جان بخرید.

بااین‌حال، اگر در این زمینه مهارت دارید، خودتان دست به کار شوید و بعد از باز کردن جاروبرقی فیلیپس، نگاهی به عملکرد قرقره و سایر اجزا داشته باشید. اگر برایتان سوال است که چگونه جاروبرقی را باز کنیم، با متخصصان تیم فنی تعمیرآنلاین تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. همچنین درصورت نیاز به تعویض قطعه، قطعات جاروبرقی فیلیپس را از تعمیرآنلاین خریداری کنید.

تعمیر چرخ جاروبرقی فیلیپس

بعد از مدتی استفاده از جاروبرقی، ممکن است در حرکت دادن دستگاه روی زمین دچار مشکل شوید. در چنین شرایطی، باید نگاهی به چرخ جاروبرقی بیندازید. در بسیاری از مواقع، تجمع موها و نخ‌ها دور چرخ باعث جلوگیری از حرکت روان آن می‌شود. در این حالت نیازی به تعمیر جارو برقی فیلیپس ندارید؛ فقط کافی است با استفاده از یک فندک موها را بسوزانید. البته شعله فندک را باید سریع حرکت دهید تا چرخ یا بدنه جاروبرقی فیلیپس خراب نشود. درصورت شکستگی قطعه نیز توصیه می‌کنیم تعمیر چرخ جاروبرقی فیلیپس را به متخصص ماهر بسپارید یا لوازم جانبی جاروبرقی فیلیپس را از نمایندگی‌های معتبر مانند تعمیرآنلاین خریداری کنید.

تعمیر برس جاروبرقی فیلیپس

خراب شدن برس جاروبرقی یکی دیگر از مشکلات رایج است. برس‌های جاروبرقی معمولا دو حالت دارند که امکان تمیز کردن سطوح صاف و همچنین جارو کشیدن فرش را فراهم می‌کنند. با خراب شدن این قطعه، کار با جاروبرقی دشوار خواهد بود؛ بنابراین در چنین مواقعی باید نسبت به تعمیر برس جاروبرقی فیلیپس با استفاده از قطعات اصل اقدام کنید. خرید قطعات جاروبرقی فیلیپس از جمله برس جاروبرقی، از بخش فروشگاهی سایت تعمیرآنلاین امکان‌پذیر است.

تعمیر برس جاروبرقی فیلیپس با قطعات اصلی

تعمیر دسته جاروبرقی فیلیپس

دسته جاروبرقی یکی از قسمت‌های این دستگاه است که در صورت استفاده نادرست آسیب می‌بیند. گاهی اوقات به دلیل وارد شدن فشار بیش از حد به دسته جاروبرقی یا برخورد آن با قسمت‌های محکم، این قسمت دچار شکستگی می‌شود. در چنین حالتی برای رفع مشکل باید به نمایندگی قطعات جاروبرقی فیلیپس مراجعه کنید. امکان خرید انواع لوازم جانبی جاروبرقی فیلیپس از جمله دسته جاروبرقی در تعمیرآنلاین فراهم شده است.

هزینه تعمیر جاروبرقی فیلیپس در تعمیر آنلاین

هزینه تعمیر جاروبرقی فیلیپس به عوامل گوناگونی بستگی دارد، از جمله نوع مشکل دستگاه، قیمت قطعه جایگزین و دستمزد تعمیرکار؛ به همین دلیل برای اعلام هزینه نهایی باید دستگاه مورد بازدید و بررسی قرار بگیرد. بااین‌حال، بعضی از هزینه‌ها مانند هزینه ایاب‌وذهاب و قیمت قطعات جاروبرقی فیلیپس مبلغ مشخصی دارند که در تماس تلفنی با تعمیرآنلاین خدمت شما اعلام می‌شود. علاوه‌براین، بعد از تماس تلفنی و بیان مشکل دستگاه، قیمت حدودی تعمیر جاروبرقی فیلیپس به شما اعلام خواهد شد.

قیمت قطعات جاروبرقی فیلیپس و همچنین دستمزد تعمیرکاران در تعمیرآنلاین، بسیار منصفانه در نظر گرفته شده و معمولا پایین‌تر از قیمت اعلام‌شده در اتحادیه است. بعد از تعمیر جاروبرقی فیلیپس، فاکتور رسمی با جزئیات کامل همراه با برچسب گارانتی ۶ ماهه به شما تقدیم می‌شود.

نحوه ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی فیلیپس و دریافت خدمات پس از فروش

برای ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی فیلیپس دو راه پیش‌روی شما است: یا از طریق همین صفحه و در قسمت بالای صفحه روی دکمه «ثبت سفارش خدمات» کلیک کرده و اطلاعات خود را در فرم مربوطه وارد کنید تا برای هماهنگی بیشتر در کمتر از ۶۰ دقیقه با شما تماس بگیرند؛ در روش دیگر می‌توانید با شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید و درخواست خود را با کارشناسان در میان بگذارید.

بعد از تماس با شما، زمان و مکان اعزام نیرو برای تعمیر جاروبرقی فیلیپس مشخص می‌شود و تعمیرکار در محل حاضر می‌شود. در نهایت بعد از اتمام مراحل تعمیر جاروبرقی فیلیپس، فاکتور هزینه‌ها همراه با برگه گارانتی ۶ ماهه خدمات خدمت شما تقدیم خواهد شد.

تعمیر آنلاین؛ مرکز مجاز تعمیر و نمایندگی قطعات جاروبرقی فیلیپس در ایران

برای تعمیر جاروبرقی فیلیپس باید به نمایندگی این برند یا یک تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید؛ زیرا تشخیص اشتباه عیب و تعمیرات نادرست باعث خسارت‌های جدی‌تر می‌شود. تعمیرآنلاین یک مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی فیلیپس است که انواع خدمات تعمیراتی را با ضمانت ۶ ماهه به شما عزیزان عرضه می‌کند. تیم فنی تعمیرآنلاین با گذراندن دوره‌های تخصصی تعمیر انواع جاروبرقی فیلیپس، مشکل دقیق دستگاه را در سریع‌ترین زمان ممکن پیدا کرده و با استفاده از نسخه اورجینال قطعات جاروبرقی فیلیپس، آن را برطرف می‌کنند. ازآنجایی‌که رضایت و آرامش مشتری حرف اول را در این مجموعه می‌زند، کلیه خدمات با کمترین هزینه، حتی پایین‌تر از نرخ اتحادیه به شما عزیزان عرضه می‌شود. برای ثبت سفارش فقط کافی است از طریق فرم موجود در سایت، درخواست خود را ثبت کرده یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تعمیر جاروبرقی فیلیپس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.

فرم آنلاین ثبت سفارش خدمات

ــ لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید ـــ

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.