تعمیر جاروبرقی فیلیپس

تعمیر جاروبرقی

برند فیلیپس یکی از بهترین تولیدکنندگان جاروبرقی در جهان به شمار می‌رود. بااین‌حال این دستگاه هم هرچندوقت یک بار نیاز به تعمیر پیدا می‌کند. مراجعه به نمایندگی تعمیر جاروبرقی فیلیپس مهم‌ترین کاری است که در چنین شرایطی باید انجام دهید. تعمیرآنلاین مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی است که انواع خدمات تعمیر یا تعویض قطعات را با استفاده از لوازم اصل هر برند عرضه می‌کند. برای ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی فیلیپس در منزل همین حالا از طریق دکمه زیر، فرم مربوطه را پر کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر جاروبرقی فیلیپس

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

ایرادات متداول جاروبرقی فیلیپس

جاروبرقی با داشتن یک سیستم پیشرفته از اجزای گوناگونی تشکیل شده است که هر کدام از این بخش‌ها می‌تواند با مشکلات مختلفی سروکار داشته باشد. در ادامه لیستی از رایج‌ترین مشکلات این دستگاه آورده شده است.

صدای بالای جاروبرقی

خرابی یا فرسودگی موتور، بلبرینگ یا کلکتور جاروبرقی باعث تولید صدای بالا هنگام کار می‌شود. درچنین شرایطی دستگاه به سرویس کامل یا تعویض قطعه معیوب نیاز دارد.

بیشتربیشتر

کاهش مکش دستگاه

کثیفی فیلترها باعث کم شدن دور موتور و در نتیجه کاهش مکش جاروبرقی می‌شود. بااین‌حال، انسداد لوله خرطومی، لوله تلسکوپی و پارویی نیز می‌تواند از دلایل کاهش مکش باشد.

بیشتربیشتر

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی

خاموش شدن جاروبرقی ۲۰ دقیقه بعد از شروع کار، طبیعی است. درغیراین‌صورت، علت خاموش شدن ناگهانی دستگاه ممکن است پر بودن پاکت، کثیف بودن فیلترها یا خرابی موتور و سنسور گرمایش باشد.

بیشتربیشتر

داغ کردن جاروبرقی

خراب شدن فن و نیم‌سوز شدن موتور از مهم‌ترین دلایل داغ شدن بدنه دستگاه است. چنانچه این مشکل ادامه پیدا کند، خسارت‌های بیشتری به دستگاه و اجزای داخلی آن وارد خواهد شد.

بیشتربیشتر

بوی سوختگی

آسیب‌دیدگی موتور یا خرابی سیم‌پیچ و کلکتور باعث بلند شدن بوی سوختگی از دستگاه می شود. در چنین مواقعی باید متخصص نسبت به عیب‌یابی و تعمییر جارو برقی فیلیپس اقدام کند.

بیشتربیشتر

خرابی سیم جمع کن

خرابی فنر و توپی سیم جمع کن باعث جمع نشدن کامل سیم یا گیر کردن آن می‌شود. برای تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی فیلیپس از یک تعمیرکار متخصص کمک بخواهید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چطور باید سفارش تعمیرات جاروبرقی فیلیپس را ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش تعمیر جاروبرقی فیلیپس در منزل کافی است با شماره 45396-021 یا دیگر شماره‌های درج‌شده در سایت تعمیرآنلاین تماس بگیرید. همچنین می‌توانید فرم درخواست تعمیرات را در سایت تکمیل کنید.

02هزینه تعمیر جاروبرقی فیلیپس چقدر است؟

هزینه تعمیرات جاروبرقی فیلیپس بعد از عیب‌یابی مشخص می‌شود. متخصصان تعمیرآنلاین عیب‌یابی جاروبرقی را به‌صورت رایگان برایتان انجام داده، سپس قبل از شروع فرایند تعمیر، هزینه را به شما اطلاع می‌دهند. به شما اطمینان می‌دهیم که هزینه تعمیر در تعمیرآنلاین پایین‌تر از نرخ اتحادیه است. بااین‌حال بدون هماهنگی و تایید شما اقدامی صورت نخواهد گرفت.

03آیا خدمات تعمیرات جاروبرقی فیلیپس گارانتی دارد؟

از ویژگی‌های مهم خدمات تعمیرآنلاین، 6 ماه گارانتی قطعی و بی‌قیدوشرط است. به عبارت دیگر، تعمیرات صورت‌گرفته در این مجموعه شامل ضمانت بوده و در این مدت، مشتری می‌تواند از پشتیبانی همه‌جانبه تعمیرآنلاین بهره ببرد.

04فیلترهای جاروبرقی فیلیپس هرچندوقت یک بار باید تعویض شوند؟

بهترین زمان برای تعویض فیلتر هپا هر 6 ماه یک بار است و فیلتر هوا نیز بهتر است بعد از تعویض هر چهار پاکت عوض شود. تعویض به‌موقع فیلترها باعث افزایش طول عمر موتور می‌شود و از داغ شدن سریع بدنه جاروبرقی جلوگیری خواهد کرد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس

کلیه لوازم برقی از بهترین برندهای جهان عمر مفید محدودی دارند و بعد از مدتی استفاده، نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. اگر جاروبرقی فیلیپس در منزل دارید که عملکرد آن با مشکل روبه‌رو شده است، مرکز مناسبی را برای تعمیر انتخاب کرده‌اید. تعمیرآنلاین نمایندگی تعمیر جاروبرقی فیلیپس در تهران را به عهده دارد که انواع خدمات تعمیرات این محصول را به همه شما هم‌وطنان عزیز در سراسر ایران عرضه می‌کند.

البته توجه کنید که همه مشکلات جاروبرقی‌های فیلیپس به حضور تعمیرکار یا فرد متخصص نیاز ندارند. ازهمین‌رو درصورت خرابی دستگاه، سری به بخش ایرادات متداول بزنید. اگر مشکل جاروبرقی شما سطحی باشد، با انجام چند کار ساده و بدون پرداخت هزینه اضافه می‌توانید آن را حل کنید. درصورت جدی بودن عیب دستگاه، توصیه می‌کنیم تعمیر جاروبرقی فیلیپس را به متخصصان ماهر ما در تعمیرآنلاین بسپارید.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی رسمی تعمیر جاروبرقی فیلیپس

آموزش تعمیر جاروبرقی فیلیپس

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای تعمیرات جاروبرقی فیلیپس تعویض فیلتر و کیسه دستگاه است. فیلتر جاروبرقی فیلیپس یکی از بخش‌های مهم این دستگاه است که تعویض نکردن به‌موقع آن می‌تواند علاوه‌بر کاهش مکش وسیله، به موتور آن نیز فشار وارد کند. بنابراین حتما زمان تعویض فیلتر جاروبرقی فیلیپس را گوشه ذهنتان نگه دارید و هر ۳ تا ۶ ماه یک‌بار آن را عوض کنید. برای نگهداری و افزایش عمر مفید دستگاه نیز کیسه جاروبرقی فیلیپس را بعد از پر شدن حداکثر ۷۰ درصد آن، تعویض کنید.

تعمیر موتور جاروبرقی فیلیپس

کاهش مکش دستگاه، صدای زیاد جاروبرقی، داغ کردن سریع و همچنین خاموش شدن‌های ناگهانی ممکن است نشان‌دهنده نیاز دستگاه به تعمیر موتور جاروبرقی فیلیپس باشد. تعمیر این قطعه فقط باید توسط متخصص حرفه‌ای انجام شود. ازآنجایی‌که تعمیرآنلاین تعمیر موتور جاروبرقی فیلیپس را با استفاده از قطعه اصل این برند انجام می‌دهد، درصورت بروز این مشکل با ما تماس بگیرید.

تعمیر برد جاروبرقی فیلیپس

خراب شدن برد الکترونیکی جاروبرقی معمولا با بلند شدن بوی سوختگی از دستگاه و داغ کردن‌های سریع همراه است. با مشاهده این علائم باید هرچه‌سریع‌تر نسبت به تعمیر جاروبرقی فیلیپس خود اقدام کنید. البته در بسیاری از مواقع، این مشکل با استراحت دادن به دستگاه، خالی کردن یا تعویض کیسه و فیلتر جاروبرقی فیلیپس حل می‌شود؛ اما در موارد دیگر نیاز است که با یک متخصص تماس گرفته و با او در این خصوص مشورت کنید.

تعویض فیلتر جاروبرقی فیلیپس؛ بهترین راه نگهداری از دستگاه

تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی فیلیپس

یکی از مشکلاتی که معمولا افراد با آن مواجه می‌شوند، جمع نشدن سیم جاروبرقی به روش صحیح است. برای تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی فیلیپس نیز راهکارهای خاصی وجود دارد. بهترین راه این است که کار را به یک فرد باتجربه بسپارید تا مجبور نباشید ریسک دوچندان شدن مشکل را به جان بخرید.

بااین‌حال، اگر در این زمینه مهارت دارید، خودتان دست به کار شوید و بعد از باز کردن جاروبرقی فیلیپس، نگاهی به عملکرد قرقره و سایر اجزا داشته باشید. اگر برایتان سوال است که چگونه جاروبرقی را باز کنیم، با متخصصان تیم فنی تعمیرآنلاین تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. همچنین درصورت نیاز به تعویض، قطعات جاروبرقی فیلیپس را از تعمیرآنلاین خریداری کنید.

تعمیر چرخ جاروبرقی فیلیپس

بعد از مدتی استفاده از جاروبرقی، ممکن است در حرکت دادن دستگاه روی زمین دچار مشکل شوید. در چنین شرایطی، باید نگاهی به چرخ جاروبرقی بیندازید. در بسیاری از مواقع، تجمع موها و نخ‌ها دور چرخ باعث جلوگیری از حرکت روان آن می‌شود. در این حالت نیازی به تعمیر جارو برقی فیلیپس ندارید؛ فقط کافی است با استفاده از یک فندک موها را بسوزانید. البته شعله فندک را باید سریع حرکت دهید تا چرخ یا بدنه جاروبرقی فیلیپس خراب نشود. درصورت شکستگی قطعه نیز توصیه می‌کنیم تعمیر چرخ جاروبرقی فیلیپس را به متخصص ماهر بسپارید.

تعمیر برس جاروبرقی فیلیپس

خراب شدن برس جاروبرقی یکی دیگر از مشکلات رایج است. برس‌های جاروبرقی معمولا دو حالت دارند که امکان تمیز کردن سطوح صاف و همچنین جارو کشیدن فرش را فراهم می‌کنند. با خراب شدن این قطعه، کار با جاروبرقی دشوار خواهد بود؛ بنابراین در چنین مواقعی باید نسبت به تعمیر برس جاروبرقی فیلیپس با استفاده از قطعات اصل اقدام کنید.

تعمیر برس جاروبرقی فیلیپس با قطعات اصلی

تعمیر آنلاین؛ مرکز مجاز تعمیر جاروبرقی فیلیپس

برای تعمیر جاروبرقی فیلیپس باید به نمایندگی این برند یا یک تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید؛ زیرا تشخیص اشتباه عیب و تعمیرات نادرست باعث خسارت‌های جدی‌تر می‌شود. تعمیرآنلاین یک مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس است که انواع خدمات تعمیراتی را با ضمانت ۶ ماهه به شما عزیزان عرضه می‌کند. تیم فنی تعمیرآنلاین با گذراندن دوره‌های تخصصی تعمیر انواع جاروبرقی فیلیپس، مشکل دقیق دستگاه را در سریع‌ترین زمان ممکن پیدا کرده و با استفاده از قطعات اورجینال، آن را برطرف می‌کنند. ازآنجایی‌که رضایت و آرامش مشتری حرف اول را در این مجموعه می‌زند، کلیه خدمات با کمترین هزینه، حتی پایین‌تر از نرخ اتحادیه به شما عزیزان عرضه می‌شود. برای ثبت سفارش فقط کافی است از طریق فرم موجود در سایت، درخواست خود را ثبت کرده یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تعمیر جاروبرقی فیلیپس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت سفارش خدمات
021-45396

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.
ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

شما می توانید درخواست خود را در فرم زیر ثبت نمائید.

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.