تعمیر جاروبرقی سام

تعمیر جاروبرقی

اگر برای تعمیر جاروبرقی سام دنبال تعمیرکارانی حرفه‌ای با مهارت بالا هستید، تکنسین‌های مجرب تعمیر آنلاین در خدمت شما خواهند بود. در تعمیر آنلاین تعمیرات جاروبرقی سام و فروش قطعات این جاروبرقی با مناسب‌ترین قیمت انجام می‌شود. برای هماهنگی به‌منظور اعزام تعمیرکار یا اطلاع از قیمت قطعات جاروبرقی سام با شماره 02145396 تماس بگیرید یا از طریق دکمه «ثبت سفارش خدمات» زیر این متن اقدام کنید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر جاروبرقی سام

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول جاروبرقی سام

در باکس‌های زیر ایرادات متداول جاروبرقی سام را بررسی می‌کنیم.

روشن نشدن جاروبرقی سام

ابتدا پریز برق و سیم اتصال دستگاه را بررسی کنید. اگر مشکل برطرف نشد، احتمالا مشکل از برد الکترونیکی یا موتور دستگاه است.

بیشتربیشتر

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی

پر بودن کیسه جاروبرقی، کثیف بودن فیلتر یا مسدود بودن لوله جاروبرقی باعث داغ شدن بیش از حد ترموستات دستگاه و خاموش شدن آن می‌شود.

بیشتربیشتر

خارج شدن بوی سوختگی از دستگاه

احتمالا برد الکترونیکی دستگاه یا اتصالات موتور دچار سوختگی شده‌اند. در چنین شرایطی جاروبرقی را سریعا خاموش کرده و برای تعمیر جاروبرقی سام با تکنسین‌های تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

کم شدن مکش جاروبرقی سام

درصورتی‌که مکش جاروبرقی سام کم شده است، ابتدا پر بودن کیسه جاروبرقی یا وجود پارگی در آن را بررسی کنید. کثیف بودن فیلتر جاروبرقی یا مسدود بودن لوله خرطومی نیز ممکن است کاهش مکش جاروبرقی سام را به همراه داشته باشد.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01سریع‌ترین روش برای ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی سام کدام است؟

سریع‌ترین روش برای ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی سام تماس گرفتن با شماره 02145396 است.

02آیا تعمیر آنلاین نمایندگی تعمیر جاروبرقی سام در تهران است؟

تعمیر آنلاین نمایندگی رسمی این برند نیست ولی همه قطعات اورجینال و فابریک جاروبرقی سام را برای تعمیرات استفاده می‌کند؛ همچنین، تکنسین‌های این مجموعه دوره تعمیر جاروبرقی سام در مدل‌های مختلف را پشت سر گذاشته و به کار خود بسیار مسلط هستند.

03آیا تعمیر آنلاین تعمیرات جاروبرقی سام را خارج از تهران انجام می‌دهد؟

در حال حاضر خیر، ولی در آینده‌ای نه‌چندان‌دور تعمیر جاروبرقی سام در سراسر کشور توسط تکنسین‌های تعمیر آنلاین انجام می‌شود. درحال‌حاضر ساکنین شهرهای دیگر ایران می‌توانند قطعات جاروبرقی سام را از تعمیر آنلاین خریداری کنند.

04آیا خدمات تعمیر جاروبرقی سام در تعمیر آنلاین گارانتی دارد؟

بله؛ کلیه خدمات و قطعات جاروبرقی سام در تعمیر آنلاین شامل گارانتی ۶ ماهه می‌شوند.

05درصورتی‌که ایراد دستگاه مجددا تکرار شود برای تعمیر باید هزینه‌ای بپردازم؟

خیر؛ درصورتی‌که ایراد دستگاه در مدت زمان گارانتی مجدد تکرار شود، هزینه‌ای از شما دریافت نخواهد شد.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سام و فروش قطعات

تعمیر آنلاین یکی از حرفه‌ای‌ترین مجموعه‌های خدمات لوازم خانگی در ایران است که کلیه خدمات مربوط به تعمیر، تعویض و فروش قطعات جاروبرقی سام را انجام می‌دهد. تعمیر آنلاین همه قطعات جاروبرقی سام را بدون واسطه از کشورهای خارجی وارد کرده و این قطعات را با کمترین هزینه در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. علاوه‌بر فروش قطعات، تعویض و تعمیر قطعات جاروبرقی سام در تعمیر آنلاین توسط باتجربه‌ترین تکنسین‌ها با گارانتی معتبر ۶ ماهه انجام می‌شود.

تعمیر جاروبرقی سام در تعمیر آنلاین

دلایل رایج ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی سام در تعمیر آنلاین

جاروبرقی سام یکی از باکیفیت‌ترین برندهای جاروبرقی در ایران است؛ بااین‌حال گاهی اوقات این دستگاه دچار مشکل شده و به تعمیرات جاروبرقی سام احتیاج خواهید داشت. در چنین شرایطی می‌توانید با نمایندگی تعمیر جاروبرقی سام در تعمیر آنلاین تماس بگیرید. برخی از ایرادات جاروبرقی سام به تعمیرات نیاز ندارند و با چند کار ساده برطرف می‌شوند. در ادامه رایج‌ترین مشکلات جاروبرقی سام و راهکارهایی برای رفع این مشکلات را بررسی خواهیم کرد.

ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی سام به دلیل روشن نشدن دستگاه

درصورتی‌که جاروبرقی سام روشن نمی‌شود، در اولین مرحله باید سیم اتصال دستگاه و پریز برق را بررسی کنید. اگر با تعویض پریز و بررسی سیم اتصال جاروبرقی همچنان روشن نمی‌شود، باید عیب یابی جاروبرقی سام را به فردی متخصص بسپارید. تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر جاروبرقی سام در تعمیر آنلاین برد الکترونیکی، سیم جمع‌کن و اتصالات دستگاه را به‌طورکامل بررسی کرده و مشکل دستگاه را برطرف می‌کنند.

کاهش مکش دستگاه و سفارش تعمیرات جاروبرقی سام

یکی دیگر از ایرادات متداول جاروبرقی سام که بارها برای برطرف کردن آن با مرکز تعمیر آنلاین تماس گرفته می‌شود، کاهش مکش دستگاه است. کاهش مکش جاروبرقی به دلایل مختلفی رخ می‌دهد، از جمله:

  • سوراخ بودن یا پر بودن کیسه جاروبرقی یا مخزن آن
  • کثیف بودن فیلتر جاروبرقی
  • مسدود بودن لوله خرطومی، لوله تلسکوپی و پارویی جاروبرقی
  • وجود پارگی در مسیر لوله خرطومی

اگر این موارد را بررسی کردید و مکش دستگاه همچنان کم بود، برای عیب‌یابی و تعمیر جاروبرقی با تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر جاروبرقی سام در تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

تعویض کیسه جاروبرقی سام برای رفع کاهش مکش دستگاه

صدای ناهنجار جاروبرقی و درخواست تعمیر جاروبرقی سام

درصورتی‌که بعد از روشن شدن جاروبرقی صدای بلند و ناهنجاری از آن خارج می‌شود باید فن یا موتور دستگاه را بررسی کنید. همچنین نشت هوا از جاروبرقی نیز ممکن است خارج شدن صدای ناهنجار از این دستگاه را به همراه داشته باشد. برای رفع این مشکل در اولین اقدام دستگاه را خاموش کرده و سریعا با مرکز تعمیر جاروبرقی سام در تعمیر آنلاین تماس بگیرید. در صورت نیاز به اعزام تکنسین، هماهنگی‌های لازم با شما انجام شده و پس از باز کردن جاروبرقی ایراد دستگاه مشخص می‌شود.

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی و تماس برای تعمیر جاروبرقی سام

اگر جاروبرقی در حین کار کردن ناگهان خاموش شده است، ابتدا پریز و سیم اتصال دستگاه را بررسی کنید. در بسیاری از موارد به دلیل کار کردن طولانی‌مدن و داغ شدن بیش از حد ترموستات دستگاه خاموش می‌شود. درصورتی‌که این اتفاق افتاد، برای دقایقی دستگاه را از برق بکشید و اجازه دهید که خنک شود. اگر باز هم دستگاه روشن نشد، با تعمیر آنلاین تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه در بخش تعمیرات جاروبرقی سام شما را برای رفع مشکل دستگاه راهنمایی کنند.

هزینه تعمیر جاروبرقی سام در تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین به دلیل واردات بدون واسطه قطعات جاروبرقی سام، نسبت به مراکز دیگر هزینه کمتری را برای تعمیرات جاروبرقی سام، تعویض و فروش قطعات آن در نظر گرفته است. برای اطلاع دقیق از هزینه تعمیر جاروبرقی سام در تعمیر آنلاین با شماره 02145396 تماس بگیرید و با مطرح کردن مشکل دستگاه، از هزینه نهایی تعمیرات آگاه شوید. برای اطلاع از قیمت قطعات جاروبرقی سام نیز می‌توانید از طریق تماس گرفتن با همین شماره تلفن یا مراجعه به بخش فروشگاهی سایت تعمیر آنلاین اقدام کنید.

هزینه تعمیر جاروبرقی سام در تعمیر آنلاین

نحوه ثبت سفارش تعمیرات جاروبرقی سام

برای ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی سام توسط تکنسین‌های تعمیر آنلاین می‌توانید با شماره این مجموعه تماس بگیرید یا از طریق دکمه «ثبت سفارش خدمات» در بالای همین صفحه اقدام کنید. بعد از ثبت درخواست کارشناسان مجموعه در سریع‌ترین زمان با شما تماس گرفته و جزئیات مشکل دستگاه را از شما جویا می‌شوند.

تعمیر جاروبرقی سام در تعمیر آنلاین به دو صورت امکان‌پذیر است؛ در روش اول دستگاه را با پیک به آدرس دفتر تعمیر آنلاین ارسال می‌کنید و مجموعه بعد از رفع مشکل، دستگاه را با سلامت کامل برای شما ارسال می‌کند. در روش دوم نیز می‌توانید برای اعزام تکنسین به محل با کارشناسان هماهنگ کنید.

نظرات کاربران

Be the first to review “تعمیر جاروبرقی سام”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.