تعمیر ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی

در دنیای امروز کسی نیست که به خرید وسایل برقی فکر کند و نام برند سامسونگ به ذهنش نرسد. سامسونگ به‌دلیل کیفیت و شهرت بالایی که در بازار لوازم خانگی دارد، در ایران هم طرفداران خود را پیدا کرده است. با وجود کیفیت بالای دستگاه‌ها و قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ، باز هم خرابی و نیاز به تعمیراتش اجتناب‌ناپذیر است. ازهمین‌رو، تعمیرآنلاین تیم متخصصی برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ گرد هم آورده است تا بالاترین کیفیت را به شما هم‌وطنان عزیز عرضه کند. برای ثبت تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل همین حالا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا درخواستتان را از طریق دکمه زیر با ما به اشتراک بگذارید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ظرفشویی سامسونگ

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول ظرفشویی سامسونگ

با توجه به این که برخی از مشکلات ماشین ظرفشویی از دیگر ایرادها شایع‌تر هستند در این بخش به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی سامسونگ

برای رفع این مشکل ابتدا پریز برق و سپس سیم اتصال را چک کنید تا دچار قطعی نشده باشد. درصورتی‌که عیب از این دو مورد نباشد، باید برد اصلی و نمایشگر بررسی شود. در صورت خرابی برد ظرفشویی سامسونگ یا نمایشگر و یا اتصالات بین آن‌ها درخواست تعمیر را در سایت ثبت کنید.

بیشتربیشتر

بوی بد داخل دستگاه ظرفشویی

در بسیاری از مواقع انسداد فیلتر تخلیه دستگاه و باقی ماندن پسمانده‌های غذا بوی بدی ایجاد می‌کند. در چنین مواقعی باید فیلتر را تعویض یا دستگاه را جرم‌گیری کنید.

بیشتربیشتر

تخلیه نشدن آب ظرفشویی

ابتدا مسیر خروج آب را بررسی کنید تا دچار گرفتگی نشده باشد. این مسیر خروج شامل شیلنگ فاضلاب و اتصالات زیر سینک است. در صورت رفع نشدن عیب، پمپ تخلیه دچار گرفتگی یا سوختگی شده است که نیاز به تعویض دارد.

بیشتربیشتر

جمع شدن آب داخل ماشین ظرفشویی

دقت کنید اگر آب جمع‌شده در مخزن کثیف باشد، احتمالاً آب از فاضلاب پس زده می‌شود؛ اما اگر آب تمیز باشد، احتمالاً شیر برقی یا آکواستاپ ماشین ظرفشویی سامسونگ دچار آسیب شده است.

بیشتربیشتر

ایجاد صدای ناخوشایند حین کار

دلیل اصلی تولید صدای ناهنجار، در اکثر موارد ورود یک جسم صلب به داخل مخزن است. اگر به هر دلیلی یک جسم خارجی به داخل پمپ یا موتور وارد شود، صدای ناهنجار تولید می‌شود. همچنین احتمال دارد پمپ یا پره‌های موتور نیز دچار آسیب شده باشد.

بیشتربیشتر

خشک نشدن ظرف‌ها بعد از تمام کار

علت خشک نشدن ظروف می‌تواند به خاطر خرابی تهویه، خرابی المنت حرارتی، خرابی بازوهای شستشو و خرابی موتور فن تهویه باشد. خرابی هریک از این قطعات نیز علت‌های مختلفی دارد. برای رفع این مشکل لازم است که ماشین لباسشویی توسط تکنسین ماهر مورد بررسی قرار گیرد.

بیشتربیشتر

نشتی آب ظرفشویی

در اکثر اوقات، این مشکل به علت خراب بودن در و بسته نشدن صحیح آن رخ می‌دهد. البته، شل بودن بست‌ها نیز می‌تواند در به وجود آمدن چنین ایرادی تاثیر داشته باشد.

بیشتربیشتر

پایین آمدن کیفیت شست‌وشو

خطای مونتاژ بازوی شست‌وشوی پایینی، خرابی دهانه سوپاپ آب و تسمه پمپ آب، آب به‌درستی به ظرف‌ها نمی‌رسد و ظروف را به‌خوبی پاک نمی‌کند. در صورت خرابی اين سوپاپ‌ها حتما اقدام به تعويض آن کرده و از پاک کردن اين دهانه خودداری کنيد. همه مراحل تعمير ماشين ظرفشويی بايد توسط متخصصين انجام شود.

بیشتربیشتر

کار نکردن دکمه‌های ماشين ظرفشويی

کار نکردن دکمه های ماشین ظرفشویی از خرابی صفحه لمسی، پنل کنترل و خرابی برد کنترل مرکزی است. اگر صفحه نمايش درست کار کرد و برخي دکمه‌ها به درستی پاسخ ندادند، احتمالا ايراد از پد لمسی و پنل کنترل است که برای تعمير ظرفشويی بايد اين بخش‌ها تعويض شود.

بیشتربیشتر

آب‌کشی نکردن ماشين ظرفشويی

آبکشی نکردن ماشین ظرفشویی به خاطر خرابی پمپ آبکشی است. این پمپ قابل‌تعمير نيست و بايد تعويض شود. سيم پيچ آبکشی نیز اگر به‌درستی کار نکند، آب از ماشين ظرفشويی خارج نشده و در داخل ماشين می‌ماند. عمل تعمير ظرفشويی بايد حتما توسط تعميرکاران ماهر انجام شود تا از آسيب‌های جدی جلوگيری شود.

بیشتربیشتر

ارور برد الکترونیکی دستگاه

پیش از آن که به فکر تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ باشید، باید با نشانه‌های خرابی و مشکلات احتمالی آن آشنایی پیدا کنید. به طور مثال، دانستن معنای ارورهای ماشین ظرفشویی سامسونگ به شما کمک می‌کند تا بفهمید مشکل اصلی دستگاه چه چیزی است.

بیشتربیشتر

آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی سامسونگ

خراب بودن شیر آب ورودی یا مسدود بودن قطعاتی چون شناور آب با پسماند مواد غذایی و همچنین خرابی تامیر یا سوئیچ شناور باعث این مشکل می‌شود.

برای حل این مشکل باید شیر آب ورودی، شناور آب و تایمر و سوئیچ شناور را بررسی کنید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01هزینه تعمیر ظرفشویی سامسونگ چقدر است؟

با توجه به ایراد ماشین ظرفشویی سامسونگ هزینه متفاوت است و تا زمانی که دستگاه به‌صورت کامل بررسی نشود، هزینه دقیق را نمی‌توان اعلام کرد.

توجه داشته باشید که همه هزینه‌های اعلام‌شده بر اساس نرخ‌نامه اتحادیه بوده و در برخی موارد حتی هزینه‌ها پایین‌تر از آن نیز خواهد بود. تکنسین پیش از انجام تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ، هزینه دقیق  را به شما اعلام خواهد کرد.

02آیا خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ گارانتی دارد؟

کلیه خدمات عرضه‌شده توسط این مرکز همراه با گارانتی است. به گونه‌ای که اگر مشکلی که برای تعمیر آن مراجعه کرده‌اید، دوباره رخ دهد، این مشکل توسط تیم تعمیرآنلاین به‌صورت رایگان برطرف خواهد شد.

03چرا ماشین ظرفشویی سامسونگ آب را تخلیه نمی‌کند؟

تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی معمولا به‌دلیل خرابی یا سوختن پمپ، انسداد پروانه پمپ، گرفتگی فیلتر تخلیه، شلنگ تخلیه آب یا فاضلاب خروجی آب یا حتی خرابی برد الکترونیکی دستگاه است. در چنین شرایطی می‌توانید با رفع گرفتگی موارد بالا مشکل را برطرف کنید یا برای تعمیر برد ماشین ظرفشویی سامسونگ با ما تماس بگیرید.

04در صورت بروز مجدد عیب بعد از تعمیرات ظرفشویی سامسونگ، چه کار کنم؟

اگر مشکل دستگاه شما در دوران گارانتی مجددا تکرار شود، شما هیچ هزینه‌ای بابت تکرار تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ نباید پرداخت کنید.

05آیا امکان تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل وجود دارد؟

بله؛ با ثبت درخواست تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در تعمیرآنلاین نیاز به جابه‌جایی دستگاه ندارید و تعمیرکار به محل شما اعزام می‌شود.

06آیا امنیت خانه و خانواده من هنگام حضور تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ حفظ می‌شود؟

بله. همه کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین هستند که موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده‌اند. به‌علاوه، گواهی عدم سوء پیشینه و تست‌های روانشناسی مجموعه از این افراد دریافت شده است.

07هزینه تعمیر ظرفشویی سامسونگ را چگونه پرداخت کنم؟

در پایان کار و بعد از انجام تست نهایی، تعمیر کار ماشین ظرفشویی ساموسنگ به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند. شما می‌توانید برای تسویه صورت‌حساب مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ

امروزه ماشین‌های ظرفشویی پای خود را به بسیاری از خانه‌ها باز کرده‌اند و به عضو جداناپذیری از آشپزخانه بسیاری از افراد تبدیل شده‌اند. بااین‌وجود، زمانی که کار به تعمیر ظرفشویی می‌رسد، ممکن است دچار استرس شوید. درصورتی‌که احساس می‌کنید نیاز به خدمات تعمیر ظرفشویی سامسونگ دارید، اصلا نگران نباشید. تیم تعمیرآنلاین به‌عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ تهران و سایر شهرهای ایران به شما کمک خواهد کرد تا دستگاهتان را مثل روز اول سالم تحویل بگیرید. نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ تعمیر آنلاین در کنار شما است تا بهترین استفاده را از دستگاهتان داشته باشید.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تعمیر آنلاین

عیب یابی ماشین ظرفشویی‌ سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ درعین‌حال که گاهی اوقات ساده به نظر می‌رسد، در بعضی موارد کار زمان‌بر و دشواری است. بسیاری از افراد از تعمیرهای مکرر و خرابی مداوم دستگاه کلافه می‌شوند. علت این مشکل عیب‌یابی اشتباه و استفاده از قطعات بی‌کیفیت در تعمیر ظرفشویی سامسونگ است. در کنار نگهداری اصولی از ماشین ظرفشویی سامسونگ، همراهی یک تعمیرکار متخصص می‌تواند شما را از شر هزینه‌های اضافه برای تعمیرات راحت کند.

رایج‌ترین دلایل درخواست تعمیرات ظرفشویی سامسونگ

خدمات تعمیر آنلاین شامل انواع تعمیرات و تعویض قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ با گارانتی ۶ ماهه و با استفاده از قطعات اورجینال هر برند می‌شود. بسیاری از مشتریان تعمیر آنلاین به دلایل زیر درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ را در سایت مطرح می‌کنند.

بوی بد داخل ماشین ظرفشویی سامسونگ

یکی از متداول‌ترین ایرادات ماشین ظرفشویی سامسونگ بوی بد داخل دستگاه است. اگر شما هم با این مشکل مواجه هستید، باید بدانید برطرف نکردن این مشکل در طولانی‌مدت باعث تشدید آن می‌شود تا جایی که ممکن است به دلیل این بوی نامطبوع، تمایلی به استفاده از ماشین ظرفشویی خود نداشته باشید.

بوی بد داخل ماشین ظرفشویی ممکن است به‌دلیل مسدود شدن فیلتر تخلیه با باقی‌مانده مواد غذایی روی ظروف باشد. برای جلوگیری از این مشکل بهتر است ظروف را قبل از قرار دادن در دستگاه پاک کنید. پسماند مواد غذایی باعث گرفتگی بازوی آبپاش ماشین ظرفشویی سامسونگ و اختلال در عملکرد آن نیز می‌شود؛‌ بنابراین قبل از اینکه به تعمیرات ظرفشویی سامسونگ نیاز پیدا کنید، به تمیز و برطرف کردن گرفتگی‌ها بپردازید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ با کیفیت عالی

نیاز به تعمیرات ظرفشویی سامسونگ به‌دلیل تخلیه نشدن آب

اگر دستگاه شما آب را تخلیه نمی‌کند، سریعا آن به یک نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ نشان دهید. این مشکل یکی از جدی‌ترین مشکلات ظرفشویی سامسونگ است که در صورت بی‌توجهی باعث سرریز شدن آب و آسیب جدی به آشپزخانه و دستگاه می‌شود.

تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی به چند دلیل رخ می‌دهد که برای برخی از آن‌ها حضور تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ برای انجام اقدامات تعمیری ضروری است. هنگام بروز این مشکل احتمال دارد پمپ تخلیه دستگاه دچار ایراد شده باشد. این ایراد حتی ممکن است از خرابی و سوختن پمپ، مسدود شدن پمپ یا مسدود شدن پروانه پمپ ناشی شود. درواقع، اختلال در پمپ شایع‌ترین علت تخلیه نشدن آب ظرفشویی سامسونگ است.

یکی دیگر از دلایل تخلیه نشدن آب ظرفشویی سامسونگ، گرفتگی فیلتر تخلیه، شلنگ تخلیه آب یا فاضلاب خروجی آب دستگاه است. در صورت بروز این مشکل، شما می‌توانید با چک کردن لوله تخلیه و اطمینان از نبود پیچ خوردگی آن، مشکل را برطرف کنید.

اگر مشکل از پمپ و فیلتر تخلیه نباشد، احتمالا فرمان تخلیه از برد الکترونیکی به دستگاه ارسال نمی‌شود. ازآنجایی‌که برد یکی از حساس‌ترین قطعات دستگاه و به منزله مغز آن است، به هیچ عنوان خودتان اقدام به تعمیر آن نکنید. عیب‌یابی و تعمیر برد ماشین ظرفشویی سامسونگ حتما باید توسط تکنسین انجام شود.

درخواست تعمیر ظرفشویی سامسونگ به‌دلیل روشن نشدن دستگاه

روشن نشدن ماشین ظرفشویی از ایرادات متداولی است که علل متعددی دارد. اگر دستگاه شما روشن نمی‌شود، ابتدا اتصالات الکتریکی آن مانند دوشاخه و پریز برق را بررسی کنید و با استفاده از فازمتر مطمئن شوید جریان برق در آن‌ها وجود دارد. در صورت نبود مشکل در اتصالات، نوبت به بررسی قفل در ماشین ظرفشویی و میکروسوئیچ آن می‌رسد. اگر قفل مشکل داشته باشد، در دستگاه بسته نشده و در نتیجه دستگاه روشن نخواهد شد.

اگر سیستم قفل ماشین ظرفشویی شما نیز ایرادی نداشته باشد و موتور پمپ تخلیه دستگاه کار نمی‌کند، وقت آن است تایمر یا کنترل الکترونیکی ظرفشویی را بررسی کنید. توصیه می‌کنیم در چنین مواردی، تعمیرات ماشین ظرفشویی را به تکنسین متخصص بسپارید. تیم فنی نمایندگی تعمیرات سامسونگ با بررسی موارد بالا مشکل قفل، پمپ، رله استارت، سلکتور و فیوز حرارتی را برطرف می‌کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با ضمانت

خشک نشدن ظروف پس از اتمام شست‌وشو

یکی از موارد گزارش‌شده هنگام بررسی درخواست‌های ثبت شده برای استفاده از خدمات تعمیرات ظرفشویی سامسونگ، خشک نشدن ظروف پس از اتمام برنامه است. از جمله دلایل خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی سامسونگ می‌توان به خراب شدن مخزن تخلیه یا مسدود شدن مسیر پمپ تخلیه با ذرات و پسماند مواد غذایی اشاره کرد.

اولین اقدام برای حل این مشکل بررسی دریچه مخزن تخلیه ماشین ظرفشویی است. در صورت ادامه‌دار بودن مشکل، باید بعضی از قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ را تعویض کنید. به‌عنوان مثال، اگر پسماند مواد غذایی به دریچه مخزن چسبیده باشد، برای عملکرد صحیح دستگاه فقط کافی است دریچه را تمیز کنید.

آبگیری نکردن ظرفشویی سامسونگ

یکی از ایرادات رایج هنگام خرابی و نیاز به تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ آبگیری نکردن دستگاه و پر نشدن محفظه برای شروع به کار است. این مشکل می‌تواند دلایلی چون خراب بودن شیر آب ورودی یا مسدود بودن قطعاتی مانند شناور آب با پسماند مواد غذایی و همچنین خرابی تایمر یا سوئیچ شناور داشته باشد.

برای حل این مشکل اولین گام بررسی شیر آب ورودی دستگاه است. بررسی کنید شیر آب ورودی به دستگاه مسدود نشده یا خم‌شدگی و پیچ‌خوردگی نداشته باشد. در مرحله بعدی شناور آب را بررسی کنید، اگر شیر آب ورودی و شناور مشکلی نداشت، باید به بررسی تایمر و سوئیچ شناور بپردازید.

کار کردن ماشین ظرفشویی سامسونگ با صدای بلند

یکی از ایراداتی که در صورت بی‌توجهی می‌تواند باعث از کار افتادن دستگاه شود، ایجاد سروصدای بالا هنگام کار است. رایج‌ترین علت برای این مشکل چیدمان نادرست ظروف در دستگاه است. با اصلاح روش چیدمان و قرار دادن ظروف در دستگاه به‌صورت صحیح و اصولی می‌توانید تا حد قابل‌توجهی صدای ماشین ظرفشویی خود را کاهش دهید.

یکی دیگر از دلایل این مشکل خرابی پمپ است. اگر ایراد از پمپ دستگاه باشد، باید از اقدامات خودسرانه خودداری کنید و تعمیرات ظرفشویی سامسونگ را به نیروی متخصص بسپارید. خرابی بازوی آبپاش‌ها یا خارج شدن آن‌ها از جای خود و برخورد با بدنه دستگاه هم منجر به تولید صدای ناهنجار می‌شود. اگر از چیدمان صحیح ظروف اطمینان دارید و پمپ دستگاه نیز سالم است، توصیه می‌کنیم خرید بازوی آبپاش ماشین ظرفشویی سامسونگ یا تعمیر آن را در اولویت قرار دهید.

عیب یابی ماشین ظرفشویی سامسونگ به روش حرفه‌ای

کیفیت ماشین ظرفشویی سامسونگ از نظر تعمیرکاران این برند

بی‌شک تعمیرکاران باتجربه در تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ بهتر از هرکس می‌توانند درباره این محصول نظر دهند. تیم تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ دلایل زیر را برای بیان کیفیت این محصولات بیان می‌کند:

 • قیمت مناسب: ماشین ظرفشویی سامسونگ نسبت به سایر نمونه‌های خارجی مانند بوش و نف کیفیت بالا و قیمت مناسب‌تری دارد.
 • مصرف انرژی: مصرف انرژی ماشین ظرفشویی سامسونگ نسبت به مدل‌های مشابه ال جی و بوش کمتر است.
 • کیفیت: ماشین ظرفشویی سامسونگ از نظر کیفیت مشابه ماشین لباسشویی این برند نبوده و کمی ضعیف‌تر است.
 • خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی سامسونگ: دسترسی به نیروی متخصص برای تعمیرات ظرفشویی سامسونگ ساده است. اما به‌دلیل نبود نمایندگان این شرکت، بنا به شرایط تحریمی، امکان استفاده از خدمات پس از فروش ظرفشویی سامسونگ وجود ندارد.

به‌طور خلاصه از جمله مزایای این دستگاه می‌توانیم به قوی بودن موتور ماشین ظرفشویی سامسونگ، قیمت کمتر نسبت به سایر رقبا با وجود کیفیت بالا، مصرف انرژی کمتر و تنوع بالا در ویژگی‌های ظاهری و کاربردی آن اشاره کرد. بااین‌حال استفاده از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی سامسونگ به‌دلیل تحریم ایران ممکن نیست. در چنین مواقعی استفاده از خدمات تعمیرات سامسونگ تعمیرآنلاین جای خدمات پس از فروش را برایتان خواهد گرفت.

تعمیر‌آنلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر انواع ماشین ظرفشویی سامسونگ

شرکت تعمیر آنلاین با سال‌ها سابقه در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی قدیمی و جدید بهترین مرکز برای دریافت خدمات تعمیراتی است. این مجموعه کلیه خدماتش را با ۶ ماه گارانتی عرضه می‌کند؛ یعنی در صورت بروز مجدد مشکل، این مجموعه موظف است دوباره به‌صورت رایگان همان مشکل را برایتان برطرف کند. برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ با مجموعه تعمیر آنلاین تماس گرفته یا از طریق سایت، سفارش خود را ثبت کنید. تکنسین های مجرب تعمیر آنلاین در اسرع وقت در محل حاضر شده و عیب یابی و تعمیر دستگاه شما را با بالاترین کیفیت انجام خواهد داد.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • 16 فروردین 1400 حسین شاهی پاسخ دهید

  سلام ظرفشویی ما ارور d13 میده. معنیش چیه؟ نیاز هست تعمیرکار بیان ؟ ممنون میشم پاسخ بدید

 • 24 فروردین 1400 مهرداد پاسخ دهید

  سلام متاسفانه پس از استفاده کوتاه مدت سبد ظرفشویی مدل D153W دچار زنگ زدگی شده حال نیاز به دو عدد سبد ظروف دستگاه دارم لطفا راهنمایی بفرمائید.

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   به منظور پیگیری قطعه با تیم پشتیبانی مرکز تعمیر ظرفشویی سامسونگ به شماره 45396 تماس بگیرید.

 • 16 اردیبهشت 1400 الهام راد پاسخ دهید

  من ظرفشییمو 7 ساله که دارم و منطقه 21 تهران سکونت دارم الان موردی که هست اینه که دستگاه من ارور BE میده و همچنین دکمه هاش درست کار نمیکنه این ارور از کدوم قسمت ظرفشویی میتونه باشه؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   این ارور از موارد کدخطاهای ورژن پلاس ماشین ظرفشویی سامسونگ بوده و بازدید و تشخیص عیب توسط تکنسین الزامی می باشد.

 • 22 اردیبهشت 1400 رئوفی پاسخ دهید

  سلام من یک ظرفشویی سامسونگ داشتم ارور میداد جمعه صبح تماس گرفتم با توجه به اینکه تعطیل بود و من کارم فورس بود مهمون داشتم همکارتون کار من در اولویت قرار دادند و در اسرع وقت مراجعه کردند و ایراد دستگاهم برطرف شد ممنون بابت پیگیری و اقدام سریع کارشناساتون

 • 24 اردیبهشت 1400 محمود روح الامین پاسخ دهید

  سلام ممنونم از اقای حداد بابت تعمیر ظرفشوییم خیلی راضی بودم بازهم اگر زمانی برای سایر وسایل برقی منزلم دچار مشکل شدم حتما تعمییر انلاین و انتخاب میکنم همچنین ممنون از تیم پشتیبانی خوب و وظیفه شناستون که هوای مشتری ها رو دارن تو این روزا

 • 21 مرداد 1402 زیور حبیبی پاسخ دهید

  ممنون از توضیحات خوبتان

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.