تعمیر ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی

به وب سایت رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ خوش آمدید. هم اکنون جهت سفارش تعمیر ظرفشویی سامسونگ با تعمیرآنلاین،تماس بگیرید و یا فرم درخواست کارشناس را تکمیل کنید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ظرفشویی سامسونگ

در صورتی که احساس می‌کنید با تعمیر ظرفشویی سامسونگ خود به مشکل برخورده اید جای هیچ نگرانی وجود ندارد. تیم تعمیرآنلاین به عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران به شما کمک خواهد کرد. از همراهی شما عزیزان سپاسگزاریم.

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

امروزه ماشین‌های ظرفشویی پای خود را به بسیاری از خانه‌ها باز کرده‌اند و به عضوی جداناپذیر از آشپزخانه‌ی بسیاری از افراد تبدیل شده‌اند. با این وجود، زمانی که کار به تعمیر این وسایل می‌رسد، کار ممکن است کمی دشوار جلوه کند. تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ زمانی که توسط یک فرد متخصص و باتجربه انجام شود، دیگر دردسرساز به نظر نخواهد رسید. تیم تعمیرآنلاین به عنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در کنار شما خواهد بود.

 

رایج ترین علل ذرخواست تعمیر ظرفشویی سامسونگ

علل متعددی میتواند باعث نیاز به تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ را سبب شود که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم.

چرا داخل ماشین لباسشویی بوی بدی می آید؟

یکی از متداول ترین ایرادات ماشین ظرفشویی سامسونگ بوی بد داخل ماشین ظرفشویی است. اگر شما هم بااین مشکل مواجه هستید باید بدانید بر طرف نکردن این مشکل در طولانی مدت باعث تشدید آن میشود تا جایی که ممکن است به دلیل این بوی نامطبوع تمایلی به استفاده از ماشین ظرفشویی خود نداشته باشید.

بوی بد داخل ماشین ظرفشویی میتواند به دلیل مسدود شدن فیلتر تخلیه با باقی مانده مواد غذایی وی ظروف باشد. برای جلوگیری از این مشکل بهتر است است ظروف را قبل از قرار دادن در دستگاه پاک کنید. پسماند مواد غذایی میتواند باعث گرفتگی بازوهای آبپاش و اختلال در عملکرد آنها نیز شود.

نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ به دلیل عدم تخلیه آّب

اگر دستگاه شما آب را تخلیه نمیکند سریعا اقدام به تعمیر طرفشویی سامسونگ خود کید. این مشکل یکی از جدی ترین مشکلات ظرفشویی سامسونگ است که در صورت عدم اقدام سریع باعث سرریز شدن آب و آسیب جدی به آشپزخانه و دستگاه میشود.

عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی به چند دلیل رخ میدهد که برای برخی از آنها حضور نیروی متخصص جهت انجام اقدامات تعمیری ضروری است. هنگام بروز این مشکل ممکن است پمپ تخلیه دستگاه دچار ایراد شده باشد این ایراد میتواند از خرابی و سوختن پمپ تا مسدود شدن پمپ و یا مسدود شدن پروانه پمپ باشد. اختلال در پمپ شایع ترین علت عدم تخلیه آب ظرفشویی سامسونگ است.

یکی دیگر از ذلایل عدم تخلیه آب ظرفشویی سامسونگ  گرفتگی فیلتر تخلیه، شیلنگ تخلیه آب و یا فاضلاب خروجی آب دستگاه است. در صورت بروز این مشکل شکا میتوانید با چک کردن لوله تخلیه و اطمینان از غدم وجود پیچ خوردگی آن مشکل را برطرف کنید.

اگر مشکل از پمپ و فیلتر تخلیه نباشد احتمالا ایراد ظرفشویی شامسونگ شما در عدم ارسال فرمان تخلیه از برد الکترونیک است. از آن جایی که برد یکی از جساس ترین قطغات دستگاه و به منزله مغز آن است به هیچ عنوان خود اقدام به تعمیر آن نکنید. عیب یابی و تعمیر برد حتما باید توسط تکنسین انجام شود.

درخواست تعمیر ظرفشویی سامسونگ به دلیل روشن نشدن دستگاه

روشن نشدن ماشین ظرفشویی از ایراذات متداولی است که علل متعددی دارد. اگر دستگاه شما روشن نمیشود ابتدا اتصالات الکرتیکی آن مانند دوشاخه و پریز برق را چک کنید و با استفاده از فازمتر مطمئن شوید جریان برق در آنها وجود دارد.

اگر اتصالات دستگاه مشکلی نداشته باشد نوبت به بررسی قفل درب ماشین ظرفشویی و میکروسوئیچ آن است. اگر قفل مشکل ذاشته باشد درب دستگاه بسته نشده و در نتیجه دستگاه روشن نخواهد شد. اگر سیستم قفل ماشین ظرفشویی شما نیز ایرادی نداشت، خصوصا اگر موتور پمپ تخلیه دستگاه نیز کار نمیکند، نوبت به بررسی تایمر یا کنترل الکترونیکی ظرفشویی و اظمینان از صحت عملکرد آنان میرسد.

اگرچه بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی خود را به تکنسین متخصص بسپارید اما در موارد ذکر شده پیرامون روشن نشدن ماشین ظرفشویی با کمی دقت خودتان قادر به رفع مشکلات خواهید بود اما اگر پش از بررسی موارد گفته شده مشکل دستگاه شما حل نشد مشکل از رله استارت، سلکتور و فیوز حرارتی است. در این موارد شما قادر به تعمیر دستگاه نخواهید بود و ضروری است تعمیر ظرفشویی سامسونگ خود را به نیروی متخصص بسپارید.

 

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی‌ سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی در عین حال که در برخی بخش‌ها ساده به نظر می‌رسد، می‌تواند کاری زمان‌بر و دشوار باشد. در عین حال، درست است که خدمات پس از فروش و تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ می‌تواند تا حد زیادی از شما پشتیبانی کند، اما این گارانتی نیز از نظر زمانی محدودیت خود را دارد. در کنار آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ، همراهی یک تعمیرکار متخصص می‌تواند شما را از شر هزینه‌های اضافه راحت کند.

شما میتوانید برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ با مجموعه تعمیر آنلاین تماس گرفته و یا از طریق سایت سفارش خود را ثبت کنید.تکنسین های مجرب تعمیر آنلاین در اسرع وقت در محل حاضر شده و عیب یابی و تعمیر دستگاه شما را با ارائه گارانتی یک الی شش ماهه (باتوجه به مدل دستگاه و مشکل پیش آمده) انجام خواهند داد.

سوالات متداول

01هزینه تعمیر ظرفشویی سامسونگ چقدر است؟

با توجه به ایراد ماشین ظرفشویی سامسونگ هزینه متفاوت است و تا زمانی که دستگاه به صورت کامل تست نشود نمی توان هزینه دقیقی اعلام نمود.

توجه داشته باشید که تمام هزینه های اعلام شده بر اساس نرخنامه اتحادیه بوده و در برخی موارد حتی هزینه ها پایین تر از این نرخنامه نیز خواهد بود.

تکنسین پیش از انجام تعمیرات ماشین ظرفشویی شما را تست کرده و هزینه دقیق تعمیرات را به شما اعلام خواهد نمود.

02آیا خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ ضمانت نامه نیز دارند؟

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز همراه با گارانتی خواهد بود. به گونه‌ای که اگر مشکلی که برای تعمیر آن مراجعه کرده‌اید دوباره بازگردد، این مشکل توسط تیم تعمیرآنلاین پیگیری و حل خواهد شد.

03اگر بعد از تعمیرات، مجددا عیب ظرفشویی من تکرار شود، آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

04برای درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ چه اقدامی انجام دهیم؟

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

05در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

06نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

07در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید.

ایرادات متداول ظرفشویی سامسونگ

با توجه به این که برخی از مشکلات ماشین ظرفشویی از دیگر ایرادها شایع‌تر هستند در این بخش به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

ماشین ظرفشویی سامسونگ روشن نمی شود!

ابتدا پریز برق و سپس سیم اتصال را چک کنید تا دچار قطعی نشده باشد. در صورتی که عیب از این دو مورد نباشد، باید برد اصلی و نمایشگر بررسی شود. در صورتی که برد ظرفشویی سامسونگ و یا نمایشگر و یا اتصالات بین آن ها دچار آسیب شود دستگاه روشن نخواهد شد.

بیشتربیشتر

علت بوی بدی که از داخل دستگاه ظرفشویی به مشام می‌رسد چیست؟

در بسیاری از مواقع پیش می‌آید که فیلتر تخلیه‌ی دستگاه مسدود شده باشد و پسمانده‌های غذا و … پس از مدتی بوی بدی ایجاد کنند.

بیشتربیشتر

آب ماشین ظرفشویی سامسونگ تخلیه نمی شود!

توصیه ما این است که مسیر خروج آب را بررسی کنید تا دچار گرفتگی نشده باشد. این مسیر خروج شامل شیلنگ فاضلاب و اتصالات زیر سینک می باشد. در صورت عدم رفع عیب، پمپ تخلیه دچار گرفتگی و یا سوختگی شده است و نیاز به تعویض دارد.

بیشتربیشتر

آب داخل ماشین ظرفشویی سامسونگ جمع می شود.

دقت کنید اگر آب جمع شده در مخزن کثیف باشد، احتمالاً آب از فاضلاب پس زده می شود و اگر آب تمیز باشد احتمالاً شیر برقی و یا آکواستاپ ماشین ظرفشویی سامسونگ دچار آسیب شده است.

بیشتربیشتر

علت صدای زیاد ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

دلیل اصلی تولید صدای ناهنجار، در اکثر موارد ورود یک جسم صلب به داخل مخزن می باشد. اگر به هر دلیلی یک جسم خارجی به داخل پمپ و یا موتور وارد شود، صدای ناهنجار تولید می شود. همچنین احتمال دارد پمپ و یا پره های موتور نیز دچار آسیب شده باشد.

بیشتربیشتر

ماشين ظرفشويی ظرف ها را خشک نمی کند.

علت خشک نشدن ظروف می‌تواند به خاطر خرابی تهویه، خرابی المنت حرارتی، خرابی بازوهای شستشو و خرابی موتور فن تهویه باشد. خرابی هریک از این قطعات نیز علت‌های مختلفی دارد. برای رفع این مشکل لازم است که ماشین لباسشویی توسط تکنسین ماهر مورد بررسی قرار گیرد.

بیشتربیشتر

چرا ظرفشویی نشتی آب دارد؟

در اکثر اوقات، این مشکل به علت خراب بودن در و بسته نشدن صحیح آن رخ می‌دهد. البته، شل بودن بست‌ها نیز می‌تواند در به وجود آمدن چنین ایرادی تاثیر داشته باشد.

بیشتربیشتر

ماشين ظرفشويی ظرف ها را خوب نمی شوید

با خرابی دهانه سوپاپ آب و تسمه پمپ آب، آب به درستی به ظرف ها نمی رسد و ظروف را به خوبی پاک نمی کند. در صورت خرابی اين سوپاپ ها حتما اقدام به تعويض آن کرده و از پاک کردن اين دهانه خودداری کنيد.
همچنین خطای مونتاژ بازوی شستشوی پايينی باعث می شود تا ظرف هايی که در قسمت پايين ماشين ظرفشويی گذاشته شده اند به درستی پاک نشوند. تمامی مراحل تعمير ماشين ظرفشويی بايد توسط متخصصين صورت گيرد.

بیشتربیشتر

دکمه های ماشين ظرفشويی کار نمی کند

کار نکردن دکمه های ماشین ظرفشویی از خرابی صفحه لمسی، پنل کنترل و خرابی برد کنترل مرکزی است. اگر صفحه نمايش درست کارکرد و برخي دکمه ها به درستی پاسخ ندادند می تواند ايراد از پد لمسی و پنل کنترل باشد که برای تعمير ظرفشويی بايد اين بخش ها تعويض شوند.

بیشتربیشتر

ماشين ظرفشويی آبکشی نمی کند

آبکشی نکردن ماشین ظرفشویی به خاطر خرابی پمپ آبکشی است. این پمپ قابل تعمير نيست و بايد تعويض گردد. سيم پيچ آبکشی نیز اگر به درستی کار نکند آب از ماشين ظرفشويی خارج نشده و در داخل ماشين می ماند. عمل تعمير ظرفشويی بايد حتما توسط تعميرکاران ماهر صورت گيرد تا از آسيب های جدی که می تواند به دستگاه وارد شود جلوگيری شود.

بیشتربیشتر

برد الکترونیکی دستگاه ارور می‌دهد. راه حل آن چیست؟

پیش از آن که به فکر تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ باشید، باید با نشانه‌های خرابی و مشکلات احتمالی آن آشنایی پیدا کنید. به طور مثال، دانستن معنای ارورهای ماشین ظرفشویی سامسونگ به شما کمک می‌کند تا بفهمید مشکل اصلی دستگاه چه چیزی است.

بیشتربیشتر

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • 16 فروردین 1400 حسین شاهی پاسخ دهید

  سلام ظرفشویی ما ارور d13 میده. معنیش چیه؟ نیاز هست تعمیرکار بیان ؟ ممنون میشم پاسخ بدید

 • 24 فروردین 1400 مهرداد پاسخ دهید

  سلام متاسفانه پس از استفاده کوتاه مدت سبد ظرفشویی مدل D153W دچار زنگ زدگی شده حال نیاز به دو عدد سبد ظروف دستگاه دارم لطفا راهنمایی بفرمائید.

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   به منظور پیگیری قطعه با تیم پشتیبانی مرکز تعمیر ظرفشویی سامسونگ به شماره 45396 تماس بگیرید.

 • 16 اردیبهشت 1400 الهام راد پاسخ دهید

  من ظرفشییمو 7 ساله که دارم و منطقه 21 تهران سکونت دارم الان موردی که هست اینه که دستگاه من ارور BE میده و همچنین دکمه هاش درست کار نمیکنه این ارور از کدوم قسمت ظرفشویی میتونه باشه؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   این ارور از موارد کدخطاهای ورژن پلاس ماشین ظرفشویی سامسونگ بوده و بازدید و تشخیص عیب توسط تکنسین الزامی می باشد.

 • 22 اردیبهشت 1400 رئوفی پاسخ دهید

  سلام من یک ظرفشویی سامسونگ داشتم ارور میداد جمعه صبح تماس گرفتم با توجه به اینکه تعطیل بود و من کارم فورس بود مهمون داشتم همکارتون کار من در اولویت قرار دادند و در اسرع وقت مراجعه کردند و ایراد دستگاهم برطرف شد ممنون بابت پیگیری و اقدام سریع کارشناساتون

 • 24 اردیبهشت 1400 محمود روح الامین پاسخ دهید

  سلام ممنونم از اقای حداد بابت تعمیر ظرفشوییم خیلی راضی بودم بازهم اگر زمانی برای سایر وسایل برقی منزلم دچار مشکل شدم حتما تعمییر انلاین و انتخاب میکنم همچنین ممنون از تیم پشتیبانی خوب و وظیفه شناستون که هوای مشتری ها رو دارن تو این روزا

ثبت سفارش خدمات
021-45396
1

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟
پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت. ساعت کاری مجموعه: شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18
02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟
خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.
ساعات کاری تعمیرآنلاین شنبه تا چهارشنبه ها8 الی 20پنجشنبه ها 8 الی 18جمعه ها وایام تعطیل 10 الی 18