تعمیر تلویزیون اسنوا

تعمیر تلویزیون

به تعمیرآنلاین خوش آمدید. این مجموعه به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون اسنوا، همواره در کنار شما خواهد بود. هم اکنون به منظور ثبت سفارش تعمیر تلویزیون اسنوا خود با شماره 45396-021 تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر تلویزیون اسنوا

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تلویزیون اسنوا

در ادامه از برخی از ایرادات متداول تلویزیو اسنوا با خبر شوید.

سیاه شدن تصویر تلویزیون اسنوا

یکی از رایج‌ترین مشکلات مشاهده شده در تلویزیون اسنوا، سیاه شدن تصویر آن است. در این حالت رخ داده، بخشی از تصویر و یا تمامی آن سیاه شده و صفحه نمایش تلویزیون به صفحه‌ای نیمه سیاه یا تماما سیاه تبدیل می‌گردد. منشأ بروز این ایراد تا حد زیادی بستگی به نوع تکنولوژی استفاده شده در تلویزیون دارد. علت دیگری که می‌تواند سبب بروز سیاهی در تصویر تلویزیون اسنوا گردد، خرابی پنل دستگاه است که در این صورت باید تلویزیون توسط کارشناس متخصص بررسی شده و مورد عیب‌یابی صحیح و سپس تعمیرات قرار گیرد.

بیشتربیشتر

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون اسنوا

اگر تلویزیون اسنوا به صورت خود به خود خاموش و روشن گردد، مشکل ناشی از خرابی برد پاور و یا مین برد دستگاه می‌باشد. خرابی برد پاور تلویزیون در بیشتر مواقع به علت نوسانات برق رخ می‌دهد و برای جلوگیری از بروز مداوم این مسئله نیز استفاده از محافظ برق برای دستگاهتان پیشنهاد می‌گردد. در برخی مواقع خرابی مین برد تلویزیون باعث خاموش شدن ناگهانی تلویزیون اسنوا خواهد شد که می‌تواند ناشی از آسیب دیدگی قسمت HDMI دستگاه باشد. در صورت بروز هرکدام از ایرادات، دستگاه باید مورد بررسی دقیق قرار گرفته و پس از عیب‌یابی صحیح، تعویض قطعات و یا تعمیرات کلی بر روی آن صورت گیرد.

بیشتربیشتر

تلویزیون اسنوا صدا دارد تصویر ندارد

عدم نمایش تصویر در تلویزیون اسنوا یکی از پرتکرارترین ایرادات این دستگاه است و در بیشتر مواقع به علت آسیب‌دیدگی بک لایت تلویزیون ناشی می‌گردد. بک لایت تلویزیون به نوعی همان نور پس زمینه lcd دستگاه است که با قطع شدن آن تصویر نمایشگر تاریک می شود. علت خرابی بک لایت به عمر تلویزیون اسنوا بستگی دارد که در مدل‌های مختلف نیز متفاوت می‌باشد. از دیگر دلایل نبودن تصویر در تلویزیون اسنوا خراب بودن پنل یا برد تصویر است که بروز این ایراد در بیشتر مواقع به علت آب خوردگی صفحه تلویزیون حاصل می‌گردد.

بیشتربیشتر

خاموش و روشن شدن مداوم تلویزیون اسنوا

خاموش و روشن شدن تلویزیون اسنوا به چند شکل صورت می‌گیرد. یک حالت به صورتی است تلویزیون هنگام روشن شدن بعد از توقف چند ثانیه‌ای مجدد خاموش می‌شود. این ایراد ناشی از خرابی برد مین تلویزیون اسنوا می‌باشد. در حالت دیگر روشن و خاموش شدن تلویزیون اسنوا ترتیب و نظم خاصی ندارد که معمولا این خرابی از بخش برد پاور دستگاه ناشی می‌گردد. این موارد پس از بررسی و عیب‌یابی صحیح توسط کارشناسی مجرب قابل تعمیر خواهند بود.

بیشتربیشتر

تلویزیون اسنوا تصویر دارد صدا ندارد

در ابتدا بلندگو تلویزیون اسنوا را مورد بررسی قرار دهید زیرا در تلویزیون‌های بالای 10 سال احتمال خرابی بلندگو دستگاه افزایش می‌یابد و باید تعویض گردد. از دلایل دیگر قطع شدن صدا در تلویزیون اسنوا خرابی مین برد دستگاه می‌باشد که از بخش آمپیلی فایر تلویزیون ناشی می‌گردد. در صورت عدم آسیب‌دیدگی موارد ذکر شده، به احتمال زیادcpu تلویزیون دچار ایراد و خرابی شده و باید مورد بررسی و سپس تعمیر قرار گیرد.

بیشتربیشتر

روشن نشدن تلویزیون اسنوا

بخش پاور دستگاه از قطعات اصلی و مهم در ساختار تلویزیون محسوب می‌گردد و در صورت آسیب‌دیدگی و سوختگی پاور، تلویزیون روشن نخواهد شد. بروز ایراد در قسمت برد اصلی دستگاه نیز می‌تواند سبب ایجاد این مشکل گردد. برای بررسی و عیب‌یابی صحیح تلویزیون خود در ابتدا از اتصالات و سیم کشی جریان برق دستگاه اطمینان حاصل کرده و سپس توسط کارشناسی مجرب پروسه تعمیرات تلویزیون اسنوا را انجام دهید.

بیشتربیشتر

دیر روشن شدن تلویزیون اسنوا

دیر روشن شدن تلویزیون اسنوا از ایرادات متداول آن محسوب می‌گردد و بروز این مشکل نشان دهنده ایراد یا سوختگی پاور دستگاه، ایراد در لحیم‌کاری برد تلویزیون، سوکت‌های تغذیه و خازن دستگاه است. با بررسی دقیق تلویزیون اسنوا ایراد اصلی رخ داده را تشخیص دهید و در جهت رفع آن اقدام نمایید.

بیشتربیشتر

مشاهده خط یا نور سفید در نمایشگر تلویزیون اسنوا

اگر نور سفید یا خطوط مشاهده شده تمام صفحه نمایشگر را در برگرفته باشد به معنای خرابی برد تیکان تلویزیون اسنوا خواهد بود. برد تیکان تصاویر و اطلاعات را دریافت کرده و پس از بررسی و پردازش، آن‌ها را نمایش می‌دهد. در حالت دیگر اگر خطوط سفید تمامی صفحه نمایشگر را در‌برنگرفته باشد به این معنا خواهد بود که فلت‌های پنل آسیب دیده است. ایراد نور سفید یا خطوط سفید توسط وارد شدن ضربه به تلویزیون یا ضعیف شدن لامپ داخلی دستگاه نیز ایجاد خواهد شد.

بیشتربیشتر

تغییر در اندازه تصاویر تلویزیون اسنوا

ایجاد این مشکل در تلویزیون اسنوا ناشی از خرابی در خازن و آی سی ورتیکال دستگاه است که سبب عدم هماهنگی ارتفاع و طول تصاویر در نمایشگر می‌شود و تصاویر را بیش از حد کشیده در مانیتور دستگاه به نمایش در می‌آورد. با بررسی دقیق بخش‌های ذکر شده در جهت رفع عیب دستگاه خود اقدام نمایید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01هزینه تعمیر تلویزیون اسنوا چقدر است؟

برای اعلام دقیق هزینه تعمیرات اطلاع از عیب دقیق دستگاه الزامی می باشد. اما تعمیرآنلاین به شما این اطمینان را می دهد که پایین ترین نرخ تعمیرات تلویزیون اسنوا را چه از لحاظ هزینه قطعه و چه از لحاظ اجرت به شما اعلام دارد.

02تعمیر تلویزیون اسنوا چه مدت ضمانت دارد؟

تمامی خدمات صورت گرفته در پروسه تعمیر تلویزیون اسنوا شامل 6 ماه ضمانت رسمی مجموعه تعمیرآنلاین می باشد. توجه داشته باشید که قطعات زینتی و لاستیکی شامل ضمانت نخواهد بود.

03در صورت بروز مجدد عیب آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

04به منظور ثبت سفارش تعمیر تلویزیون اسنوا چه اقدامی انجام دهیم؟

شما می توانید برای درخواست اعزام تعمیرکار برای تعمیر تلویزیون اسنوا با 45396-021 تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

05آیا تعمیرآنلاین به صورت تخصصی تعمیرات تلویزیون اسنوا را انجام می دهد؟

بله. این مرکز به صورت تخصصی خدمات تلویزیون اسنوا را انجام می‌دهد. تمامی تعمیرکاران این مرکز دوره های تخصصی تعمیر تلویزیون اسنوا را گذرانده‌اند.

تلویزیون‌ اسنوا برندی پرطرفدار برای متقاضیان جویای کیفیت است که به واسطه تنوع به کار گرفته شده در طراحی، ساختار و مدل‌های تلویزیون‌ از قبیل LCD، LED، OLED، QLED، Plasma و …. موفق به کسب اعتباری گسترده شده و برای مصرف‌کنندگان خود رضایتی ماندگار به همراه آورده است.

اما باید مطلع بود که حتی بالا بودن کیفیت تلویزیون اسنوا و عملکرد رضایت‌بخش آن، تضمینی بر آسیب‌ندیدن این دستگاه نخواهد بود! زیرا به صورت کلی تلویزیون دستگاهی با ساختار الکترونیکی است که از حساسیت بالایی برخوردار می‌باشد و با وارد شدن هرنوع ضربه، ایجاد فشار، نوسان برق، تغییر درجه حرارت و …. می‌تواند به بروز مشکلاتی جدی در آن منجر گردد.

در تعمیر تلویزیون اسنوا، مجرب بودن تکنسین مربوطه بسیار حائز اهمیت است. کارشناس تعمیر تلویزیون هنگام مواجه با خرابی تلویزیون، موظف است که تا حد امکان با تعمیرات اصولی و صحیح دستگاه، عمر مفید آن را افزایش داده و هزینه‌های سنگین تعمیرات تلویزیون را برای شما به حداقل برساند.

 

تعمیر تلویزیون اسنوا در منزل

بسیاری از مشتريان که تلويزيون آن‌ها دچار خرابي و آسیب شده است به دلایل مختلف امکان جا‌به‌جايي و انتقال دستگاه خود را به تعمیرگاه مربوطه ندارند به همین جهت مجموعه تعمیرآنلاین به منظور اطمینان خاطر و رفاه حال مشتریان خود، کارشناس فني در حوزه تعمير تلويزيون اسنوا را با رعایت حفظ حریم شخصی، به منزل متقاضی تعمیرات اعزام می‌گرداند.

برای انجام تعمیر تلویزیون اسنوا در منزل، کارشناس اعزام شده مجموعه‌اي از قطعات تلویزیون اسنوا را به همراه خواهد داشت تا در صورت لزوم نسبت به تعويض سریع قطعه‌های آسیب‌دیده دستگاه اقدام نمايد و با تعویض در لحظه، باعث صرفه‌جويي در زمان و همچنین سرعت بخشيدن به فرآیند تعمير تلويزيون در منزل مشتریان گردد.

بنابراین در صورت عدم تخصص و دانش کافی در جهت انجام تعمیرات تلویزیون، این کار را به دست تکنسین متخصص تلویزیون اسنوا سپرده تا با رعایت تمامی اصول اولیه و استفاده از قطعات تلویزیون اسنوا در شکل اورجینال، به عیب‌یابی صحیح و سپس تعمیر دستگاه شما بپردازد.

نظرات کاربران

Be the first to review “تعمیر تلویزیون اسنوا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.