تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون

به تعمیرآنلاین خوش آمدید. این مجموعه به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون ال جی، همواره در کنار شما خواهد بود. هم اکنون به منظور ثبت سفارش تعمیر تلویزیون ال جی خود با شماره 45396-021 تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش خدمات
برای ثبت سفارش تعمیر تلویزیون الجی کافی است با 45396-021 تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید. پس از ثبت درخواست، کارشناسان ما جهت حضور با شما هماهنگ خواهند شد.

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

تعمیر تلویزیون ال جی در منزل

تعمیر تلویزیون ال جی یکی از خدمات ضروری و مورد نیاز کاربران ال جی است و دلیل آن استقبال بی‌نظیر متقاضیان برای خرید تلویزیون ال جی در بازارهای داخلی کشور می‌باشد.

کمپانی بزرگ ال جی انواع مدل های تلویزیون از جمله LCD، LED و … را در بالاترین کیفیت طراحی و به تولید رسانده و در بازار جهانی عرضه کرده است. اما مانند هر دستگاه لوازم خانگی، تلویزیون های ال جی نیز از مشکلات متداول آن در امان نبوده و ممکن است دچار آسیب و خرابی شوند.

هر عاملی از جمله ضربه، فشار، نوسانات برقی و…می‌تواند باعث بروز نقص‌ در تلویزیون ال جی شده و برای رفع آن نیاز به بررسی دقیق دستگاه خواهد بود و عیب‌یابی تلویزیون ال جی باید به صورت اصولی و تخصصی توسط کارشناس مجرب در این حوزه انجام گیرد.

اکثر ایرادات تلویزیون ال جی به شکل ناگهانی نمایان می‌گردند. به عنوان مثال، بدون هیچ اتفاق و دلیل خاصی، تلویزیون ال جی دیگر روشن نمی‌شود!

یکی از نکات مهم در انجام تعمیرات تلویزیون ال جی، عدم جابه‌جایی آن است. بسیاری از شکستگی‌ها، ضربه‌ها و انواع ترک‌های ایجاد شده بر روی تلویزیون از جابه‌جایی‌ غیراصولی دستگاه ناشی می‌گردد.

به همین علت تعمیرآنلاین به عنوان نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی به منظور آسایش و راحتی خیال مشتریان خود سرویس و تعمیر در محل تلویزیون ال جی را در راستای امور خدماتی خود قرار داده تا متقاصیان تعمیرات با بهره‌مندی از خدمات تعمیر تلویزیون ال جی در منزل خود از مشکلات ناشی از جابه‌جایی دستگاه و حمل و نقل زمان‌بر و خسته‌کننده آن رهایی یافته و تمامی مراحل سرویس و تعمیرات در محل به سادگی انجام می‌گیرد.

 

 

نکات مهم در استفاده و نگهداری از تلویزیون ال جی

به منظور بالا بردن کارایی و افزایش طول عمر تلویزیون ال جی به هنگام استفاده از دستگاه خود حتما نکات زیر را رعایت کنید:

• تلویزیون ال جی را در قسمتی از خانه قرار دهید که نور آفتاب به صورت مستقیم بر روی صفحه نمایشگر آن نتابد.
• تلویزیون ال جی را با فاصله از دستگاه های حرارتی، رادیاتورها و محیط‌های دارای رطوبت قرار دهید.
• سوراخ های تهویه پشت تلویزیون ال جی پوشانده نشود تا تبادل حرارت و دمای داخلی دستگاه به راحتی صورت گیرد.
• تلویزیون ال جی را با فاصله مناسب و استاندارد از دیوار قرار دهید تا گردش آزادانه هوا در اطراف و بخش پشتی دستگاه به راحتی انجام شود.
• تلویزیون ال جی را با پارچه خیس و مرطوب یا با پاک‌کننده های شیمیایی تمیز نکنید زیرا ممکن است باعث آسیب‌دیدگی قسمت پنل تلویزیون گردد.
• از وارد شدن هرگونه ضربه و فشار به تلویزیون ال جی به خصوص تلویزیون های ال ای دی که از ظرافت ساختاری بسیاری برخوردار هستند جدا خودداری کنید.
• با استفاده از یک محافظ و یا ترانس برای تلویزیون ال جی از آسیب های ناشی از نوسان‌های ناگهانی برق جلوگیری کنید.

مجموعه تعمیرآنلاین از معتبرترین مراکز تعمیر تلویزیون ال جی در تهران می‌باشد که به هنگام بروز هر مشکلی برای تلویزیون ال جی مشتریان خود، همواره در کنار آنان خواهد بود.

سوالات متداول

01هزینه تعمیر ماشین تلویزیون ال جی چقدر است؟

به علت تعدد ایرادات تلویزیون ، تا پیش از بازدید دقیق نمی توان هزینه دقیقی اعلام کرد اما تمامی قیمت های اعلام شده توسط کارشناسان تعمیرآنلاین، بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی می باشد.

02اگر بعد از تعمیر، تلویزیون من مجدد همان ایراد را پیدا کند، آیا باید هزینه ی مجدد پرداخت کنم؟

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی و پس از تعمیرات تلویزیون ال جی، عیب دستگاه مجدد تکرار شود، شما نباید هیچگونه هزینه ای را پرداخت نمایید.

03برای ثبت درخواست تعمیر تلویزیون ال جی چه اقدامی انجام دهیم؟

برای ثبت سفارش تعمیر تلویزیون الجی کافی است با 45396-021 تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید. پس از ثبت درخواست، کارشناسان ما جهت حضور با شما هماهنگ خواهند شد.

ایرادات متداول تعمیر تلویزیون ال جی

در ادامه برخی از ایرادات متداول تلویزیون ال جی را بخوانید.

روشن نشدن تلویزیون ال جی

یکی از پرتکرارترین ایرادهای تلویزیون ال جی روشن نشدن آن است که دلایل زیادی را نیز شامل می‌شود. فرسوده شدن برخی از قطعات در داخل تلویزیون ال جی باعث بروز این مشکل می‌گردد که باید برای برطرف کردن کامل ایراد، تعویض و یا تعمیر شوند. گاهی نیز علت روشن نشدن تلویزیون ال جی استفاده از فلش‌های ویروسی است که در این حالت ویروس‌ها باعث ایجاد اختلال در عملکرد برنامه های تلویزیون شده و در ادامه، عدم روشن شدن تلویزیون ال جی را در پی خواهد داشت.

در برخی مواقع ممکن است بروز این ایراد تنها ناشی از قطع شدن کابل و یا محافظ باشد، بنابراین به یاد داشته باشید که در ابتدای بررسی دستگاه خود، از سالم بودن کابل و محافظ آن اطمینان حاصل کنید.

بیشتربیشتر

تلویزیون ال جی در حالت HDMI تصویر ندارد

استفاده از کابل HDMI نامرغوب و غیر‌اورجینال در برخی مواقع باعث خاموش شدن تلویزیون ال جی و یا رفتن تصویر نمایشگر می‌گردد. تا حد ممکن از کابل‌های اصلی برای اتصال به تلویزیون ال جی استفاده کنید تا از بروز این مشکل برای دستگاه جلوگیری شود. راه‌حل رفع این ایراد، ریست کردن نرم افزاری تلویزیون ال جی می‌باشد و در صورت عدم رفع آن، باید از تکنسین مجرب و باتجربه در این زمینه کمک گرفته تا در جهت برطرف کردن اصولی ایراد دستگاه شما اقدام نماید.

بیشتربیشتر

خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی

بروز این ایراد به طور معمول به علت خرابی در قسمت مین برد تلویزیون ال جی می‌باشد و برای رفع آن باید در جهت تعویض و یا تعمیر این بخش از دستگاه اقدام گردد.

بیشتربیشتر

تلویزیون ال جی خود به خود خاموش می‌شود

رخ دادن این ایراد برای تلویزیون ال جی شما به دو دلیل است:

نوسان برق: طراحی تلویزیون های نسل جدید به گونه ای است که با مقدار ولتاژ پایین کار می‌کنند و به همین دلیل اگر نوسان برق با مقدار ولتاژ بالا وارد دستگاه شود موجب آسیب‌دیدگی برد پاور تلویزیون شده و در نتیجه دستگاه دیگر نمی تواند برق و ولتاژ لازم را برای قسمت‌های مختلف تلویزیون ال جی تامین نماید .در ادامه زمانی که بخش مین برد تلویزیون از کار بایستد، باعث سوختگی CPU دستگاه شده و به خاموش شدن خود به خود تلویزیون ال جی منتهی می‌گردد. در برخی مواقع نیز خرابی مین برد تنها به علت فرسودگی آن می‌باشد و باید به سرعت تعمیر و یا تعویض شود.

فلش ویروسی: استفاده کردن از فلش ویروسی باعث اختلال در عملکرد برنامه های تلویزیون ال جی خواهد شد و بروز این اختلال سبب خاموش شدن خود به خود تلویزیون ال جی می‌گردد.

بیشتربیشتر

کم نور شدن تلویزیون ال جی

برای رفع این ایراد در ابتدا به بخش تنظیمات نور تلویزیون ال جی خود بروید و آن را با دقت بررسی کنید. اگر ایراد با تنظیم میزان نور برطرف نگردد، مشکل رخ داده ناشی از کاهش فسفر موجود در پلاسمای تلویزیون ال جی خواهد بود. در صورت بروز این نقص، به شخصه برای تعمیر آن اقدام نکنید زیرا در صورت عدم تخصص احتمال آسیب‌دیدگی دستگاه افزایش پیدا خواهد کرد در نتیجه تعمیر تلویزیون ال جی خود را تنها به دست تکنسین های مجرب و با تجربه در این زمینه بسپارید.

برای اطلاعات بیشتر به مقاله علت کم نور شدن صفحه تلویزیون رجوع کنید.

بیشتربیشتر

خرابی بک لایت در تلویزیون ال جی

قطعه بک لایت تلویزیون ال جی دارای عمر معینی است و به طور معمول پس از گذشت عمر مفیدشان دچار خرابی و آسیب‌دیدگی خواهند شد. بک لایت وظیفه تامین‌ نور پس زمینه برای نمایش تصویر روی پنل تلویزیون را بر عهده دارد.

خرابی بک لایت در سری‌های مختلف تلویزیون ال جی به شکل‌های متفاوتی ظاهر می‌گردد:

  1. تلویزیون ال جی صدا دارد اما تصویر ندارد.
  2. سیاه شدن نیمی از تصویر تلویزیون ال جی
  3. مشاهده نقاط نورانی بر روی صفحه نمایشگر تلویزیون ال جی
  4. تصویر در تلویزیون ال جی چشمک می‌زند ( قطع و وصل شدن تصویر )

و… .

در ادامه میتوانید مقاله علت سوختن بک لایت و تعمیر آن را بخوانید.

بیشتربیشتر

ایجاد خطوط عمودی و افقی در تلویزیون ال جی

اگر خطوط ایجاد شده بر روی نمایشگر تلویزیون ال جی به صورت نیمه ظاهر شوند، این مشکل ناشی از خرابی و آسیب‌دیدگی پنل دستگاه است. اگر خطوط به شکل عمودی و کامل ظاهر گردند، رخ دادن این نقص به دلیل آب خوردگی پنل و یا خرابی در قسمت فلت های تلویزیون  می‌باشد و اگر خطوط افقی و به صورت کامل بر روی صفحه نمایان شده باشند این مورد به علت بروز مشکل در گوشواره‌های پنل دستگاه خواهد بود.

بیشتربیشتر

پاک شدن کانال های تلویزیون ال جی

در برخی مواقع با خاموش کردن و مجدد روشن کردن تلویزیون، هیچ کانالی برای شما یافت نشده و نمایش داده نمی‌شود! و در این حالت باید بعد از هر بار خاموش و روشن کردن تلویزیون ال جی، فرآیند کانال یابی را انجام دهید. برای رفع کامل این ایراد باید بخش آی سی حافظه مین برد دستگاه سریعا تعویض گردد.

بیشتربیشتر

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تعمیر تلویزیون ال جی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت سفارش خدمات
021-45396
1

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟
پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت. ساعت کاری مجموعه: شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18
02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟
خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.
ساعات کاری تعمیرآنلاین شنبه تا چهارشنبه ها8 الی 20پنجشنبه ها 8 الی 18جمعه ها وایام تعطیل 10 الی 18