تعمیر لباسشویی اسنوا

تعمیر ماشین لباسشویی

اسنوا یکی از معروف‌ترین برندهای لوازم خانگی ایرانی است که در ایران از پشتیبانی بالایی برخوردار است. تعمیرآنلاین به‌عنوان نمایندگی رسمی برندهای مطرح ایرانی و خارجی از جمله اسنوا، انواع خدمات تعمیراتی را به شما عزیزان عرضه می‌کند. تعمیر لباسشویی اسنوا در محل، بدون نیاز به جابه‌جایی، با هزینه‌ای پایین‌تر از اتحادیه و ۶ ماه ضمانت کیفیت از مهم‌ترین مزایای خدمات تعمیرآنلاین است. برای ثبت درخواست خود فقط کافی است از طریق دکمه زیر فرم را پر کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر لباسشویی اسنوا

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول ماشین لباسشویی اسنوا

در باکس های زیر از ایرادات متداول برای تعمیر لباسشویی اسنوا مطلع شوید.

تخلیه نشدن آب دستگاه

برای حل مشکل تخلیه آب باید مسیر خروج آب و پمپ تخلیه را بررسی کرده و در صورت نیاز برای سرویس یا تعویض پمپ اقدام کنید.

بیشتربیشتر

بسته نشدن در لباسشویی

خرابی دستگیره یا زبانه در باعث بسته نشدن در دستگاه می‌شود. برای حل این مشکل باید دستگیره یا زه در را تعویض شود. اگر مهارت کافی ندارید، تعویض دستگیره درب لباسشویی اسنوا را به متخصصان تعمیر آنلاین بسپارید.

بیشتربیشتر

صدای شدید لباسشویی

صدای زیاد ماشین لباسشویی می‌تواند به علت خرابی قطعات داخلی پمپ، موتور یا دیگ آبکش لباسشویی باشد. برای عیب‌یابی و تعمیر این قطعات با تعمیرآنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

وارد نشدن آب به دیگ لباسشویی اسنوا

اگر از سالم بودن اتصالات و شیر آب متصل به ماشین لباسشویی اطمینان دارید، به احتمال زیاد شیربرقی یا والید دستگاه دچار آسیب شده است. برای حل این مشکل، این قطعات باید سرویس یا تعویض شوند.

بیشتربیشتر

روشن نشدن دستگاه

بررسی سیم و دوشاخه لباسشویی اولین کار برای حل این مشکل است. درصورت سالم بودن سیم برق، تعمیرکار باید برد یا نمایشگر دستگاه را بررسی و تعمیر کند.

بیشتربیشتر

لرزش شدید دستگاه

لرزش ماشین لباسشویی معمولا به‌خاطر تراز نبودن دستگاه یا فرسودگی کمک‌فنرها است. برای حل این مشکل از پایه‌های لرزه‌گیر استفاده کنید یا در صورت نیاز از یک تعمیرکار برای تعویض کمک‌فنرها کمک بگیرید.

بیشتربیشتر

باز نشدن در بعد از اتمام شست‌وشو

تخلیه نشدن آب، خراب بودن دستگیره در یا میکروسوئیچ از دلایل باز نشدن در دستگاه است. برای حل این مشکل اول فیلتر را تمیز کنید و در صورت حل نشدن مشکل، از یک تعمیرکار کمک بخواهید.

بیشتربیشتر

متوقف شدن تایمر

درصورت متوقف شدن تایمر و به انتها نرسیدن چرخه شست‌وشو، دستگاه شما به سرویس برد یا نصب مجدد برنامه نیاز دارد. برای حل این مشکل درخواست تعمیر لباسشویی را در سایت ثبت کنید.

بیشتربیشتر

نچرخیدن دیگ لباسشویی اسنوا

برای حل مشکل نچرخیدن دیگ تعمیرکار باید قطعاتی مانند سوئیچ، تسمه، موتور، گیربکس، برد، قرقره درایو، روتور و استاتور، یاتاقان‌ها و درایو موتور را بررسی و درصورت نیاز تعمیر یا تعویض کند.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چگونه درخواست تعمیر لباسشویی اسنوا در محل را ثبت کنم؟

برای درخواست اعزام تعمیرکار برای تعمیر لباسشویی اسنوا از دو طریق می‌توانید اقدام کنید. در روش اول فقط کافی است با شماره دفتر مرکزی تعمیرات اسنوا به شماره 45396 تماس بگیرید. در روش دوم می‌توانید با تکمیل فرم درخواست اعزام کارشناس سفارش خدمات لباسشویی اسنوا را ثبت کنید.

02آیا تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا گارانتی دارد؟

کلیه خدمات و تعمیرات تعمیرآنلاین شامل ۶ ماه ضمانت بی‌قیدوشرط است. توجه کنید که قطعات لاستیکی و زینتی مانند لاستیک و بدنه، گارانتی ندارد.

03در صورت بروز مجدد عیب، آیا باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟

خیر؛ درصورتی‌که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما برای دریافت خدمات تعمیرآنلاین هیچ‌گونه هزینه‌ای نباید پرداخت کنید.

04آیا تعمیرآنلاین نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا را دارد؟

بله. این مجموعه مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی اسنوا است و کلیه تعمیرکاران دوره‌های تخصصی تعمیر لباسشویی اسنوا را گذرانده‌اند.

05اگر از تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین است. پس درصورتی‌که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام، انتقاد یا اعتراضی داشتید، فقط کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان بگذارید. تیم پشتیبانی تعمیر آنلاین در لحظه به مشکل شما رسیدگی می‌کنند.

06آیا حفظ امنیت حریم شخصی من هنگام حضور تکنسین تضمین می‌شود؟

بله؛ کارشناسان تعمیرآنلاین نه‌تنها از افراد امین و متعهد هستند، بلکه کلیه موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی و همچنین تست‌های روان‌شناسی مجموعه را گذرانده‌اند. همچنین همه متخصصان ما گواهی عدم‌سوءپیشنیه دارند.

07هزینه تعمیر لباسشویی اسنوا را باید چگونه پرداخت کنم؟

در پایان کار و بعد از انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند. شما می‌توانید برای تسویه صورت‌حساب، مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

08هزینه تعمیرات لباسشویی اسنوا چقدر است؟

قیمت‌های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت‌های اعلام‌شده گروه نرخ‌گذاری اتحادیه است. تعمیرآنلاین به‌دلیل عرضه خدمات با حذف واسطه‌ها، معمولا هزینه‌ای پایین‌تر نرخ اتحادیه به مشتریان خود اعلام می‌کند. شما می‌توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

09اگر هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم، آیا باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟

بعد از حضور تعمیرکار تعمیرآنلاین و عیب‌یابی، اگر به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، فقط کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب‌یابی را بپردازید.

خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا

خرابی‌های مکرر ماشین لباسشویی نه‌تنها شما را از کار و زندگی می‌اندازد، بلکه عمر مفید دستگاه را نیز کاهش می‌دهد. ازهمین‌رو، بهره‌مندی از خدمات تعمیراتی باکیفیت برای تعمیر لباسشویی اسنوا علاوه‌بر کاهش هزینه‌ها، آرامش زندگی‌تان را هم تامین می‌کند. مجموعه بزرگ تعمیرآنلاین برای اطمینان خاطر شما، انواع خدمات خود را با ضمانت ۱ تا ۶ ماهه عرضه کرده و قطعات اورجینال را برای تعمیر به کار می‌برد.

کارشناسان تعمیرآنلاین با گذراندن دوره‌های تخصصی تعمیرات لباسشویی اسنوا و با تکیه بر تجربه خود، عمر دستگاهتان را افزایش می‌دهند. همچنین درصورتی‌که عیب ماشین لباسشویی شما در کمتر از ۶ ماه دوباره تکرار شود، متخصصان ما به‌صورت رایگان، آن را برایتان تعمیر خواهند کرد.

تعمیر لباسشویی اسنوا در تعمیر آنلاین

عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا

اختلال در عملکرد ماشین لباسشویی ممکن است ناشی از انواع مشکلات مانند خرابی قطعات یا تمام شدن عمر مفید آن باشد. تعمیرکار ماشین لباسشویی اسنوا با استفاده از تجهیزات پیشرفته و با کمک دانش و تجربه خود، در کمترین زمان عیب دستگاه را شناسایی کرده و برای تعمیر آن اقدام می‌کند. به یاد داشته باشید که بسیاری از مشکلات لباسشویی فقط باید توسط تعمیرکار حرفه‌ای انجام شود؛ به‌عنوان مثال عیب یابی و تعمیر خشک کن لباسشویی اسنوا از عهده هرکسی برنمی‌آید. از جمله رایج‌ترین درخواست‌های مشتریان تعمیرآنلاین برای تعمیر لباسشویی اسنوا می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • صدای بالای لباسشویی هنگام خشک‌کن
 • نچرخیدن دیگ لباسشویی اسنوا
 • تخلیه نشدن آب داخل دیگ
 • آب‌گیری نکردن دستگاه هنگام شروع فرایند شست‌وشو
 • ارور چشمک زن لباسشویی اسنوا
 • تعویض بدنه ماشین لباسشویی
 • باز نشدن درب ماشین لباسشویی اسنوا
 • نشتی آب
 • لرزش بیش از حد لباسشویی

البته توجه کنید که همه این مشکلات نیازی به تخصص تکنسین ندارد؛ به‌عنوان مثال لرزش زیاد لباسشویی را با کارهایی مانند تراز کردن یا بارگیری صحیح می‌توانید برطرف کنید. ازهمین‌رو توصیه می‌کنیم قبل از درخواست برای تعمیرات لباسشویی اسنوا، سری به قسمت ایرادات متداول بزنید و از راهنمایی‌های آن استفاده کنید.

نحوه ریست لباسشویی اسنوا

بعضی از مشکلات لباسشویی مانند اختلال در شروع برنامه شست‌وشو فقط با ریست لباسشویی اسنوا برطرف می‌شود. در لباسشویی‌های جدید اسنوا دکمه مجزایی برای ریست کردن دستگاه تعبیه شده است. بااین‌حال اگر لباسشویی شما فاقد دکمه ریست است، باید دکمه start یا power را به مدت ۵ تا ۱۰ ثانیه نگه دارید. با ریست لباسشویی اسنوا بعضی از مشکلات مانند نوسان‌های ولتاژ برق یا متوقف شدن فرایند شست‌وشو برطرف می‌شود.

عیب‌یابی ماشین لباسشویی اسنوا

نحوه درخواست تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در محل

خدمات تعمیرات لباسشویی اسنوا را فقط از نمایندگی اسنوا بخواهید. تعمیرآنلاین به‌عنوان نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی اسنوا سرقت، دقت و کیفیت را چاشنی کار خود می‌کند و رضایت شما مشتریان عزیز را به دست می‌آورد. برای دریافت خدمات تعمیر لباسشویی در محل فقط کافی است درخواستتان را از طریق فرم ثبت سفارش خدمات یا تماس با کارشناسان ما مطرح کنید. مراحل دریافت خدمات تعمیر لباسشویی snowa به شرح زیر است:

 1. ثبت سفارش از طریق سایت یا تلفن
 2. بررسی مشکل و تعیین زمان حضور تعمیرکار در محل
 3. اعزام تکنسین
 4. عیب‌یابی و برآورد هزینه تعمیر
 5. شروع فرایند تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا
 6. ارائه فاکتور و لیبل ضمانت‌نامه
 7. پرداخت هزینه

برای برطرف کردن مشکلات سطحی می‌توانید به صفحه اینستاگرام تعمیرآنلاین به آدرس tamironlinecom سر بزنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید. کارشناسان ما در صورت امکان، با آموزش تعمیر لباسشویی اسنوا از طریق تلفن کارتان را راحت‌تر می‌کنند.

تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا را به متخصصان ما بسپارید

هزینه تعمیر لباسشویی اسنوا

ازآنجایی‌که اختلال در عملکرد ماشین لباسشویی به دلایل مختلفی رخ می‌دهد، برآورد هزینه قبل از عیب‌یابی امکان‌پذیر نیست. هزینه تعمیر لباسشویی اسنوا در تعمیرآنلاین مطابق با قیمت‌های اعلام‌شده از سوی اتحادیه تعیین می‌شود. البته مجموعه ما به‌دلیل حذف واسطه‌ها، انواع خدمات تعمیر و تعویض قطعات ماشین لباسشویی اسنوا را با قیمتی پایین‌تر از نرخ اتحادیه به شما عزیزان عرضه می‌کند؛ زیرا ما به چیزی جز رضایت و آرامش مشتریان عزیز خود نمی‌اندیشیم.

هزینه تعمیر شامل هزینه رفت و آمد تعمیرکار، قیمت قطعات لباسشویی ماشین لباسشویی و هزینه کارشناسی و عیب‌یابی دستگاه است. کارشناسان تعمیرآنلاین موظف هستند که فقط از قطعات فابریک برای تعمیر لباسشویی اسنوا استفاده کنند؛ بنابراین قیمت قطعات مانند قیمت دیگ ماشین لباسشویی اسنوا را می‌توانید از سایت رسمی این برند مشاهده کنید. همچنین تعمیر آنلاین با ارائه ضمانت ۶ ماهه به شما تضمین می‌دهد که درصورت خرابی مجدد دستگاه، بدون دریافت هزینه عیب آن را برطرف خواهد کرد.

رایج‌ترین دلایل برای تعمیرات لباسشویی اسنوا

شرکت تعمیر آنلاین مجموعه‌ای از بهترین متخخصان تعمیرات لباسشویی اسنوا را گرد هم آورده است تا با عرضه خدمات باکیفیت لبخند رضایت را به لبان شما بنشاند. روزانه درخواست‌های متعددی برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا به تعمیر آنلاین داده می‌شود که در این قسمت به رایج‌ترین آن‌ها می‌پردازیم:

تعمیر خشک کن لباسشویی اسنوا

یکی از رایج‌ترین مشکلات انواع لباسشویی‌ها خشک نکردن لباس‌ها است. از مهم‌ترین دلایل خراب شدن خشک کن لباسشویی اسنوا می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • بی‌توجهی به ظرفیت ماشین لباسشویی
 • قطع شدن جریان برق
 • تخلیه نشدن آب
 • خراب شدن برد الکترونیک
 • نبود جریان هوا در دستگاه
 • خرابی میکروسوئیچ در لباسشویی اسنوا

تعمیر لباسشویی اسنوا در هرکدام از موارد بالا را باید به متخصص حرفه‌ای بسپارید. متخصصان تعمیر آنلاین در سریع‌ترین زمان ممکن و با گارانتی ۶ ماهه عیب دقیق دستگاه را پیدا کرده و برای برطرف کردن آن اقدام می‌کنند.

تعویض بدنه ماشین لباسشویی اسنوا

زنگ‌زدگی بدنه ماشین لباسشویی قدیمی یکی از مواردی است که استفاده از دستگاه را غیرممکن کرده و مشکلاتی مانند ایجاد سروصدای بالا را به همراه دارد. در چنین شرایطی اگر موتور دستگاه سالم است، فقط با تعویض بدنه ماشین لباسشویی اسنوا می‌توانید تا سال‌های سال مجدد از آن استفاده کنید.

برطرف کردن ارور چشمک زن لباسشویی اسنوا

ارور چشمک زن لباسشویی اسنوا دلایل مختلفی دارد. برای تشخیص علت خرابی دستگاه فقط کافی است به تعداد چشمک زدن چراغ در هر ۴ ثانیه توجه کنید:

 • ۲ بار: مشکل در پمپ تخلیه
 • ۳ بار: وجود خرابی در سنسور حرارتی یا ترمیستور
 • ۴ بار: ایراد در المنت یا هیتر
 • ۵ بار: وارد نشدن صحیح آب با وجود مشکل در آبگیری دستگاه
 • ۶ بار: ایراد در خرابی برد
 • ۷ بار: خرابی موتور لباسشویی اسنوا
 • ۸ بار: بالا آمدن آب در درام یا ایراد در هیدرواستات

تعمیرکار متخصص فقط با یک نگاه می‌تواند ایراد اصلی را پیدا کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به تعمیرات لباسشویی اسنوا اقدام کند.

تعمیر برد لباسشویی اسنوا

با مشاهده مشکل در فرایند برنامه‌ها، کار نکردن پنل جلویی دستگاه، نمایش خطا روی صفحه نمایشگر یا تخلیه نشدن صحیح آب باید پی به خرابی برد لباسشویی اسنوا ببرید. تعمیر برد لباسشویی اسنوا کار بسیار حساسی است و حتما باید توسط متخصص انجام شود. درصورتی‌که تعمیر این قطعه را به فرد غیرماهر بسپارید، هزینه تعویض برد لباسشویی اسنوا یا خرابی کامل دستگاه را متحمل خواهید شد.

تعمیرات لباسشویی اسنوا قدیمی و جدید در تعمیرآنلاین

فرسودگی قطعات ماشین لباسشویی و پایان یافتن عمر مفید آن‌ها اتفاقی است که نمی‌توان جلوی آن را گرفت. بااین‌حال اگر قصد افزایش عمر مفید دستگاه خود را دارید، باید از متخصصان باتجربه و آموزش‌دیده برای تعمیر کمک بخواهید. تعمیرآنلاین مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا قدیمی و جدید است که باکیفیت‌ترین خدمات را به شما عزیزان عرضه می‌کند. برای ثبت سفارش تعمیر لباسشویی اسنوا در محل فرم درخواست را پر کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید. کارشناسان ما کمتر از یک ساعت با شما تماس می‌گیرند و نیروی متخصص را به منزلتان اعزام می‌کنند.

نظرات کاربران

Add a review

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.