one

تعمیر جاروبرقی تکنو

تعمیر جاروبرقی

درصورت بروز هرگونه مشکلی در جاروبرقی خود می‌توانید روی تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیر جاروبرقی در تهران حساب کنید. متخصصان مجموعه ما با گذراندن دوره‌های تخصصی تعمیر و عیب یابی جاروبرقی تکنو باکیفیت‌ترین خدمات را در سریع‌ترین زمان ممکن و در محل به شما عرضه می‌کنند. برای ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی تکنو در محل کار یا منزل فقط کافی است با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا از طریق دکمه «ثبت سفارش خدمات» زیر درخواستتان را به اطلاع ما برسانید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر جاروبرقی تکنو

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تعمیر جاروبرقی تکنو

در باکس‌های زیر می‌توانید مشکلات رایج در تعمیرات جاروبرقی تکنو و راه‌حل‌های آن را مطالعه کنید.

سر و صدای بیش از حد جاروبرقی تکنو

خرابی موتور، مکش اجسام سخت و وارد شدن رطوبت داخل جاروبرقی باعث ایجاد صدای بالا هنگام کار می‌شود. در چنین شرایطی موتور دستگاه نیاز به پاک‌سازی، مخزن‌شویی یا تعویض بلبرینگ دارد.

بیشتربیشتر

کم شدن مکش جاروبرقی تکنو

گرفتکی لوله‌ها، خرابی یا کثیفی فیلترها و پر شدن پاکت باعث کاهش قدرت مکش جاروبرقی می‌شود. فیلترهای جاروبرقی را باید هر ۶ ماه یک بار تعویض کنید. همچنین نیم‌سوز شدن موتور قدرت مکش را کاهش می‌دهد که برای رفع این مشکل نیاز به تخصص تکنسین است.

بیشتربیشتر

روشن نشدن جاروبرقی تکنو

قطعی اتصالات برق، سوختگی موتور، خرابی سیم‌جمع‌کن یا پلاتین‌های داخلی آن و سوختن برد باعث روشن نشدن جاروبرقی می‌شود. در چنین شرایطی تعویض یا تعمیر قطعات جاروبرقی تکنو را به تعمیر آنلاین بسپارید.

بیشتربیشتر

خرابی سیم‌جمع‌کن

خرابی فنر و توپی سیم‌جمع‌کن باعث گیر کردن سیم و جمع نشدن کامل آن می‌شود. تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی تکنو را به متخصص تعمیر آنلاین بسپارید.

بیشتربیشتر

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی

پر شدن پاکت، خرابی فیلترها، نیم‌سوز شدن موتور یا آسیب‌دیدگی کلکتور آرمیچر باعث خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی می‌شود. برای حل این مشکل ابتدا پاکت و فیلترها را بررسی کرده و درصورت ادامه‌دار بودن مشکل، دستگاه را نزد متخصص ببرید.

بیشتربیشتر

بلند شدن بوی سوختگی از جاروبرقی

آسیب‌دیدگی موتور یا خرابی سیم‌پیچ و کلکتور باعث بلند شدن بوی سوختگی از دستگاه می‌شود. برای تعمیر یا تعویض موتور و سایر قطعات آسیب‌دیده از تعمیر آنلاین کمک بخواهید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01نشانه‌های سوختن موتور جاروبرقی تکنو چیست؟

روشن نشدن جاروبرقی، داغ شدن بدنه، انتشار بوی سوختگی، خاک دادن جاروبرقی، خاموش شدن ناگهانی دستگاه، ایجاد سروصدای بالا و کم شدن مکش جاروبرقی از مهم‌ترین نشانه‌های سوختن موتور جاروبرقی است. در صورت مشاهده هرکدام از این موارد حتما از تعمیر آنلاین کمک بگیرید.

02سر و صدای بیش از حد جاروبرقی تکنو ناشی از چیست؟

پر بودن پاکت، کثیفی فیلترها و انسداد مسیر مکش لوله‌های جاروبرقی باعث افزایش صدای دستگاه حین کار می‌شود.

03هزینه تعمیرات جاروبرقی تکنو چقدر است؟

هزینه تعمیر جارو برقی تکنو به نوع ایراد، قطعه آسیب‌دیده و دستمزد بستگی دارد. تکنسین تعمیر آنلاین بعد از عیب‌یابی رایگان، هزینه دقیق را به شما اعلام می‌کند.

04لوازم جانبی و قطعات جاروبرقی تکنو را از کجا تهیه کنم؟

تعمیر آنلاین انواع لوازم جانبی و قطعات اصل جاروبرقی تکنو را به فروش می‌رساند. برای تهیه این لوازم می‌توانید به دفتر مرکزی تعمیر آنلاین مراجعه کنید یا از طریق فروشگاه آنلاین بخرید.

درصورت نیاز به تعمیر جاروبرقی تکنو حتما به مراکز مجاز و نمایندگی‌های این برند مراجعه کنید. مشکلات جاروبرقی تکنو با مراجعه به افراد غیرمتخصص نه‌تنها برطرف نخواهد شد، بلکه ممکن است با سپردن دستگاه به مراکز غیرمجاز آسیب‌های جدی‌تری به سایر بخش‌ها آن وارد شود.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی تکنو در تهران

تعمیر آنلاین نمایندگی تعمیر جاروبرقی تکنو در تهران است که از قطعات اصل همین  برند برای تعمیر استفاده می‌کند. متخصصان تعمیر آنلاین کلیه دوره‌های عیب یابی جاروبرقی تکنو و تعمیرات آن را دیده‌اند و با تجربه و تخصص خود، در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل دستگاهتان را برطرف می‌کنند. اگر شما هم با مشکلات جاروبرقی تکنو دست و پنجه نرم می‌کنید، حتما به نمایندگی‌های مجاز این برند مراجعه کنید.

خدمات پس از فروش جاروبرقی تکنو

برای دریافت خدمات پس از فروش جاروبرقی تکنو فقط کافی است با مجموعه ما تماس بگیرید یا فرم ثبت سفارش خدمات را در همین صفحه پر کنید. کارشناسان ما حداکثر یک ساعت بعد از ثبت درخواست، با شما تماس می‌گیرند. برای دریافت خدمات تعمیر جاروبرقی تکنو در تهران دو راه پیش روی شما است؛ در اولین راه شما می‌توانید دستگاهتان را به دفتر مرکزی تعمیر آنلاین آورده و بعد از تعمیر آن را تحویل بگیرید؛ اما اگر امکان حمل جاروبرقی را ندارید، درخواست پیک بدهید تا پیک مجموعه حمل و نقل دستگاه را برایتان انجام دهد.

در مجموعه تعمیر آنلاین، تعمیر جاروبرقی تکنو با استفاده از قطعات اورجینال همین برند انجام می‌شود. به همین خاطر کلیه قطعات و همچنین خدمات تعمیر آنلاین ۶ ماه گارانتی معتبر دارند؛ یعنی چنانچه در این مدت عیب دستگاه شما دوباره تکرار شد، متخصصان تعمیر آنلاین بدون دریافت هیچ‌گونه هزینه‌ای دوباره تعمیر جاروبرقی را برایتان انجام خواهند داد.

تعمیر جاروبرقی تکنو با قطعات اورجینال در تعمیر آنلاین

مشکلات رایج در تعمیرات جاروبرقی تکنو

گاهی اوقات مشکلات جاروبرقی تکنو را می‌توانید با انجام چند کار ساده و استفاده اصولی از دستگاه برطرف کنید. به همین خاطر توصیه می‌کنیم قبل از درخواست تعمیر جاروبرقی تکنو، حتما یک بار مشکلات رایج در تعمیرات جاروبرقی تکنو را بررسی کنید تا در صورت امکان خودتان کارهای لازم را انجام دهید. در ادامه به بررسی مشکلات جاروبرقی تکنو می‌پردازیم:

نحوه تعمیر مشکل داغ کردن جاروبرقی تکنو

داغ شدن جاروبرقی تکنو یکی از رایج‌ترین مشکلاتی است که در این دستگاه‌ها اتفاق می‌افتد. درصورت مواجهه با چنین مشکلی، حتما ابتدا پاکت و فیلترهای جاروبرقی را بررسی و درصورت نیاز کنید. پر بودن پاکت و کثیفی فیلترها از مهم‌ترین دلایل داغ کردن جاروبرقی حین کار است. از جمله سایر دلایل داغ کردن جاروبرقی تکنو می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • آسیب دیدن موتور جاروبرقی تکنو
  • ضربه خوردن جاروبرقی
  • سوختن برد جاروبرقی تکنو
  • خرابی فن موتور جاروبرقی
  • انسداد لوله‌ها
  • فرسودگی یا پارگی لاستیک نگهدارنده موتور
  • ورود آب به موتور جاروبرقی
  • نوسان برق ورودی جاروبرقی

گاهی اوقات داغ شدن جاروبرقی به‌حدی است که باعث دفرمه شدن و تغییر شکل بدنه دستگاه می‌شود. در چنین مواقعی استفاده از جاروبرقی را متوقف کرده و آن را به یک تعمیرگاه مجاز جاروبرقی تکنو ببرید.

پر شدن پاکت؛ اصلی‌ترین دلیل داغ شدن جاروبرقی تکنو

سر و صدای بیش از حد جاروبرقی تکنو

افزایش صدای دستگاه بعد از چند سال استفاده یک اتفاق کاملا طبیعی است. بااین‌حال اگر سر و صدای بیش از حد جاروبرقی تکنو شما را آزار می‌دهد، حتما یکی از قطعات داخلی دستگاه مانند بلبرینگ دچار خرابی شده یا اختلالی در عملکرد آن به وجود آمده است. برای رفع این مشکل، ابتدا پاکت، فیلترها و لوله‌های جاروبرقی را بررسی کنید و از تمیز بودن آن‌ها مطمئن شوید. اگر هنوز مشکل ادامه داشت، درخواست تعمیر جاروبرقی تکنو را در سایت تعمیر آنلاین ثبت کنید.

سوختن موتور جاروبرقی تکنو

در صورت روشن نشدن جاروبرقی، داغ شدن بدنه، انتشار بوی سوختگی، خاک دادن جاروبرقی، خاموش شدن ناگهانی دستگاه، ایجاد سروصدای بالا و کم شدن مکش جاروبرقی از مهم‌ترین نشانه‌های سوختن موتور جاروبرقی تکنو است. ازآنجایی‌که تعمیر موتور جاروبرقی تکنو یک کار کاملا تخصصی است، در چنین مواقعی حتما تعمیر دستگاه را به متخصصان این حوزه بسپارید.

کم شدن مکش جاروبرقی تکنو

اگر جاروبرقی قدرت مکش کافی برای تمیز کردن فرش یا کف زمین را ندارد، ابتدا لوله‌های جاروبرقی را بررسی کنید و از باز بودن مسیر مکش مطمئن شوید. کثیفی فیلترها و پر بودن پاکت از دلایل دیگر کم شدن مکش جاروبرقی تکنو است. اگر این موارد را بررسی کردید، اما هنوز هم مشکل دستگاه برطرف نشد، باید به فکر تعمیر جاروبرقی تکنو باشید. گاهی اوقات نیم‌سوز شدن موتور دستگاه باعث کاهش مکش می‌شود.

تعمیر جاروبرقی تکنو در صورت کاهش قدرت مکش

روشن نشدن جاروبرقی تکنو

در صورت روشن نشدن جاروبرقی تکنو ابتدا پریز و جریان برق را بررسی کنید. خرابی سیم، دوشاخه دستگاه یا سیم‌جمع‌کن باعث روشن نشدن جاروبرقی می‌شود. چنانچه هیچ مشکلی در این موارد وجود نداشت، احتمالا قطعاتی مانند رله و موتور جاروبرقی دچار خرابی شده است. برای تعمیر جاروبرقی تکنو در چنین مواقعی حتما به سراغ تعمیرگاه مجاز جاروبرقی تکنو بروید.

هزینه تعمیرات جاروبرقی تکنو

هزینه تعمیرات جاروبرقی تکنو به عواملی مانند نوع عیب دستگاه، قطعه مورداستفاده در تعمیر و دستمزد تکنسین بستگی دارد. کلیه این هزینه‌ها بر اساس قیمت مصوب اتحادیه تعمیرکاران محاسبه می‌شود. البته هزینه تعمیرات جاروبرقی تکنو در تعمیر آنلاین به‌دلیل حذف واسطه‌ها معمولا کمتر از نرخ اتحادیه است. برای اطلاع از هزینه دقیق تعمیرات جاروبرقی تکنو می‌توانید با شماره تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.