تعمیر لباسشویی زیرووات

تعمیر لباسشویی زیرووات در تهران تعمیر ماشین لباسشویی در منزل

تعمیرآنلاین مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی زیرووات در تهران و ایران است. تعمیرات لباسشویی زیرووات در تعمیر آنلاین با استفاده از قطعات اورجینال و با تضمین کیفیت ۶ ماهه انجام می‌شود. برای دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در انواع مدل‌ها فقط کافی است با شماره تلفن نمایندگی لباسشویی زیرووات ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.

ارورهای لباسشویی زیرووات

عیب یابی ماشین لباسشویی زیرووات
لیست کد ارورهای ماشین لباسشویی زیرووات با معنی هر کدام
E1

ایراد در ورودی آب

ابتدا چک شود که فلکه شیر ورودی آب باز باشد. فیلتر ورودی آب را تمیز کنید به نحوی که رسوبات و جرم‌های آن از بین برود. فیلتر آب را نیز کاملا تمیز کنید. هرگونه خم‌شدگی یا تاخوردگی در شلنگ آب را برطرف کنید. ممکن است نیاز باشد که شلنگ آب را تعویض کنید. اگر با انجام مراحل پیشین مشکل برطرف نشد امکان دارد ایراد از شیر برقی باشد.

E2

ایراد در هیدروستات

فشار آب خانه خود را چک کنید. در لوله ورودی بدمید تا پلاتین مربوط به شیر برقی را در هیدروستات را چک کنید. می‌توانید برای تست پیوستگی هیدروستات از یک مولتی متر استفاده کنید. اگر از خرابی هیدروستات اطمینان حاصل کردید باید آن را تعویض کنید.

E3

تخلیه نشدن آب لباسشویی

ابتدا شلنگ تخلیه را بررسی کنید و در صورت مشاهده هر گونه گرفتگی آن را برطرف کنید. ممکن است ایراد در فیلتر تخلیه باشد که باید تمیز شود. برای چک کردن فیلتر تخلیه درپوش سمت پایین ماشین را بردارید؛ اهرم پیچی را خلاف عقربه های ساعت بچرخانید و فیلتر را باز و تمیز کنید. اگر فیلتر و شلنگ تخلیه مشکلی نداشته باشید، احتمال دارد ایراد در پمپ تخلیه باشد و نیاز باشد که پمپ تعویض شود.

E4

آب اضافی در دیگ

ابتدا ماشین را از برق جدا کنید. آب اضافه را با استفاده از یک حوله از دیگ خارج کنید. فیلتر پمپ تخلیه را مورد بازبینی قرار دهید و در صورت وجود کثیفی آن را تمیز کنید. شلنگ تخلیه را بررسی کنید که تاشدگی یا خم‌شدگی وجود نداشته باشد. شیر برقی را چک کنید. هیدروستات را مورد بازبینی قرار دهید. در صورتی که مشکل برطرف نشد احتمال دارد که ایراد از برد ماشین باشد.

E5

ایراد در ترموستات و درجه نامناسب آب

از سالم و محکم بودن تمام اتصالات اطمینان حاصل کنید. با استفاده از مولتی متر، ترموستات را بررسی کنید. در صورت سالم بودن ترموستات سیم کشی بین ترموستات و برد اصلی را چک کنید. اگر تمام این موارد را انجام دادید و هم‌چنان مشکل برطرف نشد،‌ احتمال دارد ایراد از برد دستگاه باشد.

E6

ولتاژ مناسب نیست

از اتصال دستگاه به برق مطمئن شود و اطمینان حاصل کنید که دستگاه دیگری به همان پریز متصل نباشد. از ولت متر برای چک کردن ولتاژ پریز برق بهره ببرید. ولتاژ صحیح بین 220 تا 240 ولت است. سیم برق و سایر اتصالات را بررسی کنید که آسیب‌دیده نباشند. احتمال دارد که ایراد از برد دستگاه باشد که در این صورت توصیه می‌شود که از یک متخصص کمک بگیرید.

E7

خرابی در موتور

ماشین را از برق بکشید. پنل پشتی دستگاه را باز و سیم‌کشی‌های دستگاه را به دقت چک کنید. زغال‌ها و تاکو را چک و در صورت نیاز تعویض کنید. سوکت‌ها و اتصالات موتور را چک و در صورت نیاز، تمیز یا تعویض کنید.

E8

مشکل در دورسنج موتور

اتصالات دورسنج به موتور و برد را بررسی و از سالم بودن آن‌ها اطمینان حاصل کنید. زغال موتور را چک و در صورت وجود فرسودگی، آن‌ها را جایگزین کنید. اگر مشکل برطرف نشد، احتمالا مشکل از برد کنترل دستگاه باشد که برای بررسی آن بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید.

E9

ایراد در موتور

اتصالات و سیم‌کشی‌های موتور را مورد بازبینی قرار دهید. اگر هر گونه ایرادی در سیم‌ها یا اتصالات مشاهده کردید از قبیل سایش یا پارگی، باید آن را برطرف کنید. برای چک کردن ژنراتور تاچو و برد دستگاه بهتر است از متخصص کمک بگیرید.

E12,E13

مشکل در ارتباط برد الکتریکی و سیم‌کشی

از وصل بودن تمام اتصالات بین برد، موتور، سوئیچ‌ها و سایر اجزا اطمینان حاصل کنید. پارگی، خوردگی یا ساییدگی در سیم‌ها را چک کنید. در صورت سالم بودن سیم‌ها و اتصالات احتمال دارد که مشکل از برد دستگاه باشد.

E14

آب گرم نمی‌شود

درب پنل جلویی را باز و سپس المنت‌ها، سنسور دمای آب و سیم‌کشی‌ها را با دقت چک کنید. از شل یا قطع نبودن سیم‌ها اطمینان حاصل کنید. در صورتی که قطعی خراب باشد باید آن را تعویض کنید.

E15

ایراد در برد اصلی

ماشین لباسشویی را از برق بکشید و حدود ۳۰ ثانیه منتظر بمانید. دوباره دستگاه را به برق وصل و چک کنید که آیا ایراد برطرف شد یا خیر. در برخی مواقع تنظیم مجدد می‌تواند ایراد را برطرف کنید. اتصالات را بررسی و از سالم بودنشان اطمینان حاصل کنید. در صورت خرابی برد باید از یک متخصص کمک بگیرید. احتمال دارد نیاز باشد که برد تعویض شود.

E16

باز بودن المنت گرم کننده آب

المنت را با اهم متر چک کرده در صورت خرابی المنت، مقاومت آن بی نهایت خواهد بود. از محکم و سالم بودن تمام اتصالات المنت اطمینان حاصل کنید. احتمال دارد که نیاز باشد المنت یا اتصالات آن را تعویض کنید. در صورت سالم بودن المنت و اتصالات آن احتمال دارد که مشکل از برد دستگاه باشد که در این صورت بهتر است که از یک متخصص کمک بگیرید.

6 ماه ضمانت خدمات
هزینه شفاف ابتدای کار
تسویه پس از تعمیر
استفاده از قطعات اصل
اعزام سریع تعمیرکار

سوالات متداول

01برای تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در محل باید چه کار کنم؟

همین حالا می‌توانید برای تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات با تعمیرآنلاین تماس بگیرید یا فرم درخواست کارشناس را تکمیل کنید. درصورت ثبت درخواست از ۸ صبح تا ۸ شب، تکنسین در کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهد گرفت. در خارج از ساعات کاری نیز در ابتدای روز کاری بعد، منتظر تماس کارشناس تعمیر لباسشویی زیرووات باشید.

02آیا تعمیرآنلاین نمایندگی ماشین لباسشویی زیرووات است؟

تعمیرآنلاین به‌عنوان برند ثبت‌شده شرکت امید ضمانت پارسیان، کلیه مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه‌های مربوطه و همچنین کد آیسیک را دارد و به‌عنوان نمایندگی رسمی زیرووات در ایران، تحت نظارت سازمان اصناف ایران فعالیت می‌کند.

03اگر از تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین است. پس درصورتی‌که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام، انتقاد یا اعتراضی داشتید، فقط کافی است با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید. تیم پشتیبانی ما در لحظه به مشکل شما رسیدگی می‌کنند.

04آیا خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات ضمانت دارد؟

کلیه قطعات تعویض‌شده به‌جز قطعات زینتی و لاستیکی توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت است.

05در صورت بروز مجدد عیب، آیا باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟

خیر؛ درصورتی‌که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچ‌گونه هزینه‌ای نباید پرداخت کنید.

06آیا امنیت حریم شخصی من هنگام حضور تکنسین در محل تضمین می‌شود؟

بله؛ همه کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین هستند که کلیه موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده‌اند. همچنین همگی گواهی عدم سوء پیشینه دارند و تست‌های روان‌شناسی مجموعه را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند.

07هزینه تعمیر لباسشویی زیرووات در محل را باید چگونه پرداخت کنم؟

در پایان کار و بعد از انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند. شما می‌توانید هزینه صورت‌حساب را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

08هزینه تعمیر لباسشویی زیرووات چقدر است؟

هزینه تعمیر لباسشویی زیرووات قبل از عیب‌یابی مشخص نیست. بااین‌حال، کلیه قیمت‌های اعلام‌شده توسط تکنسین بر اساس قیمت‌های اعلام‌شده گروه نرخ‌گذاری اتحادیه است. شما می‌توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

09اگر بعد از حضور تکنسین به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم، آیا باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟

بعد از حضور تکنسین و انجام عیب‌یابی توسط او، اگر به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما فقط کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب‌یابی را بپردازید.

رضایت مشتری یک شعار نیست

مشتریان تعمیر آنلاین چه می‌گویند؟

تعمیر لباسشویی زیرووات در محل

جابه‌جایی لباسشویی به نمایندگی مربوطه را می‌توانیم بزرگ‌ترین دغدغه افراد هنگام خرابی دستگاه بدانیم. حمل لباسشویی نه‌تنها دشوار است و به چندین نفر نیاز دارد، بلکه در طول مسیر دستگاه را دچار خرابی‌های بیشتر می‌کند. تیم متخصص تعمیرآنلاین برای رضایت شما مشتریان عزیز و جلوگیری از آسیب‌های احتمالی حین جابه‌جایی دستگاه، تعمیر لباسشویی زیروات را در محل انجام می‌دهند. برای دریافت خدمات از مجموعه ما، فرقی نمی‌کند در کدام منطقه از تهران زندگی می‌کنید؛ با ثبت سفارش خود در سایت یا تماس با کارشناسان تعمیرآنلاین، از خدمات ما بهره‌مند خواهید شد.

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات را به متخصصان بسپارید

مشکلات رایج ماشین لباسشویی زیرووات

متخصصان مجموعه بزرگ تعمیر آنلاین با گذراندن دوره‌های تخصصی عیب‌یابی و تعمیر لباسشویی زیرووات به کلیه مشکلات احتمالی این دستگاه آگاهی دارند. به‌طورکلی، تعمیر لوازم خانگی به تخصص و مهارت بالایی نیاز دارد که فقط از عهده تعمیرکار مربوطه برمی‌آید. درصورت مشاهده موارد زیر، می‌توانید درخواست خود را با کارشناسان ما مطرح کنید و از تعمیر اصولی دستگاهتان مطمئن باشید:

 • خشک نشدن لباس‌ها بعد از اتمام برنامه شست‌وشو
 • شروع نشدن فرایند شست‌وشو در لباسشویی زیرووات
 • نشتی آب دستگاه
 • لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی
 • تخلیه آب دستگاه بلافاصله بعد از آبگیری
 • کاهش میزان آب ورودی به دیگ
 • ایجاد سروصدای بالای لباسشویی
 • خرابی موتور ماشین لباسشویی زیرووات

برطرف کردن کلیه عیب‌های بالا لزوما به تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات توسط تعمیرکار نیاز ندارد. بعضی از مشکلات ناشی از نادرست بودن نصب لباسشویی زیرووات هستند؛ بنابراین گاهی اوقات با انجام یک کار ساده مانند تراز کردن دستگاه یا تمیز کردن فیلتر لباسشویی زیرووات می‌توانید از لرزش یا ایجاد صدای زیاد ماشین لباسشویی جلوگیری کنید. همچنین بعضی از مشکلات مانند ایجاد اختلال هنگام شروع برنامه شست‌وشو با یک ریست ساده برطرف می‌شود. نحوه ریست لباسشویی زیرووات برای انواع مدل‌های آن متفاوت است؛ بنابراین توصیه می‌کنیم برای این کار به دفترچه راهنمای دستگاه نگاهی بیندازید یا با کارشناسان تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

عیب یابی و تعمیر لباسشویی زیرووات به‌صورت حرفه‌ای در تعمیرآنلاین

مراحل دریافت خدمات تعمیرات لباسشویی زیرووات

برای دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات و خدمات مرتبط با برد لباسشویی زیرووات در منزل، فقط کافی است درخواست خود را در سایت یا از طریق تماس ثبت کنید. تعمیرات لباسشویی زیرووات توسط کارشناسان تعمیر آنلاین در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت ۶ ماهه انجام می‌شود. مراحل دریافت خدمات تعمیر آنلاین به شرح زیر است:

 1. ثبت سفارش: با استفاده از فرم ثبت سفارش خدمات یا از طریق تماس با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ می‌توانید به‌آسانی سفارش تعمیر قطعات لباسشویی زیرووات را ثبت کنید.
 2. تنظیم زمان اعزام نیرو: در کمتر از یک ساعت بعد از ثبت سفارش، کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند و هماهنگی‌های لازم برای زمان اعزام نیرو را انجام می‌دهند.
 3. اعزام نیرو: در زمان مقرر، تعمیرکار ماشین لباسشویی زیرووات در منزل شما حاضر می‌شود.
 4. عیب‌یابی و اعلام هزینه: متخصص با بررسی دستگاه، عیب ماشین لباسشویی به طور مثال علت صدای ماشین لباسشویی هنگام خشک کن را پیدا کرده و هزینه دقیق تعمیر یا تعویض قطعات را به اطلاع شما می‌رساند.
 5. شروع فرایند تعمیر: بعد از موافقت شما، تکنسین فرایند تعمیر را شروع می‌کند.
 6. ارائه فاکتور و ضمانت‌نامه: بعد از اتمام کار و تست نهایی، کارشناس فاکتور هزینه‌ها و برچسب ضمانت‌نامه ۶ ماهه را به شما تقدیم می‌کند.
 7. پرداخت هزینه: در نهایت، شما می‌توانید هزینه را به حساب مجموعه تعمیرآنلاین یا تکنسین واریز کنید.

مجموعه تعمیرآنلاین همواره در تلاش است تا به عرضه باکیفیت‌ترین خدمات تعمیرات لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی، دغدغه شما را کم کرده و لبخند رضایت را برایتان به ارمغان آورد.

دریافت خدمات باکیفیت تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در منزل

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

تعمیرگاه لباسشویی زیرووات تعمیرآنلاین کلیه خدمات خود را برمبنای صداقت و شفافیت به شما مشتریان عزیز عرضه می‌کند. در همین راستا، هزینه تعمیر لباسشویی زیرووات قبل از شروع فرایند، توسط تکنسین به شما اعلام می‌شود. در پایان کار نیز یک فاکتور دقیق با جزئیات کامل تقدیمتان خواهد شد. از جمله موارد مطرح در فاکتور هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار لباسشویی zerowatt
 • هزینه کارشناسی و عیب‌یابی دستگاه
 • قیمت قطعات لباسشویی زیرووات

هزینه ایاب و ذهاب به منطقه زندگی شما بستگی دارد؛ اما حدود هزینه عیب‌یابی و کارشناسی را می‌توانید از پشتیبانی تعمیرآنلاین بپرسید. همچنین ازآنجایی‌که کارشناسان ما از قطعات اصل لباسشویی زیرووات استفاده می‌کنند، قیمت دقیق هر قطعه را می‌توانید از سایت رسمی این برند مشاهده کنید.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات

اگر به‌دنبال یک تعمیرگاه لوازم خانگی مطمئن برای تعمیر لباسشویی زیرووات هستید، روی کارشناسان ما در تعمیرآنلاین می‌توانید حساب باز کنید. کلیه تعمیرکاران این مرکز دوره‌های تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی در انواع برندها و مدل‌ها را دیده‌اند؛ بنابراین باکیفیت‌ترین خدمات را می‌توانید با خیال راحت از ما بخواهید. همه قطعات موردنیاز برای تعمیر لباسشویی اصل و فابریک هستند که عمر مفید دستگاهتان را افزایش می‌دهند. برای ثبت سفارش می‌توانید از طریق سایت یا تماس با کارشناسان ما اقدام کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • فریال مازوجی 2021/07/11

  با سلام .جدیدا لباسشویی زیرووات ما روی برنامه شستشو دیگ کامل نمیچرخه و به صورت نیم دایره حرکت میکنه ولی در مرحله تب کشی و خشک کردن مشکل نداره

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/07/12

   احتمالا ایراد از تاخو موتور و یا تایمر لباسشویی می باشد. تشخیص عیب دقیق ملزم به بازدید تعمیرکار است. با ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 • مرتضی معتمد 2021/06/23

  سلام خسته نباشید. ما 7 ساله از لباسشویی زیرو وات استفاده می‌کنیم مشکلی نداشت. جدیدا به مشکل خورده و بعد ده دقیقه از شستشو مینویسه E03مشکلش چیه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/06/23

   ایراد مربوط به این است که اب ماشین لباسشویی تخلیه نشده است. ابتدا فیلتر لباسشویی و مسیر فاضلاب را چک کنید و در صورت عدم رفع عیب مراجعه تعمیرکار الزامی است.

   پاسخ
 • خزان 2021/06/19

  سلام خسته نباشید ببخشید یه لباسشویی زیروات هشت کیلو خریدم یکی اینکه تمیز نمیشوره یکی اینکه لباسم انداختم بشوره سیم دراومد رفته تولگن صدا بد میده چطور سیم دربیارم

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/06/20

   در مورد ایراد تمیز نشستن باید لباسشویی شما جرمگیری شود. بدین منظور یک عدد جرمگیر لباسشویی از فروشگاه تعمیرانلاین تهیه کنید و دستگاه را طبق دستورالعمل جرمگیری کنید.
   سیم و فنرهای لباس زیر یکی از دلایل عمده اسیب به آبکش لباسشویی می باشد. اگر سیم خارج از سوراخ های آبکش لباسشویی می باشد به کمک یک انبردست ان را خارج کنید اما اگر داخل دیگ رفته است سریعا درخواست مراجعه تعمیرکار دهید.

   پاسخ
  • مهدی فلاح 2021/10/29

   سلام
   زیرووات ۵کیلویی دارم بعد از اتمام کار لباسها که شسته شد آب به داخل لباسشویی وارد میشود علت چیست

   پاسخ

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.