بستن

همین الان فرم درخواست ثبت خدمات رو تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست ثبت خدمات
برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

تعمیر آنلاین با به کارگیری تیم پشتیبانی مجرب و با دانش به روز به عنوان مرکز رسمی زیرووات مسئولیت خدمات پس از فروش ماشین‌های لباسشویی این برند معتبر را همچون دیگر تولیدات آن بر عهده دارد.

هم اکنون برای سفارش تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات با تعمیرآنلاین تماس بگیرید و یا فرم درخولاست تعمیرکار را تکمیل نمایید.

تعمیر لباسشویی زیرروات

سوالات متداول تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

هم اکنون می توانید برای تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات با تعمیرآنلاین تماس بگیرید و یا فرم درخواست کارشناس را تکمیل کنید. در ساعات 8 صبح تا 8 شب تکنسین در کمتر از یکساعت با شما تماس خواهد گرفت و خارج از این ساعت در ابتدای روز کاری تکنسین تعمیرات زیرووات با شما تماس خواهد گرفت. هم اکنون سفارش تعمیر لباسشویی زیرووات خود را ثبت کنید.

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد و نمایندگی رسمی زیرووات در ایران می باشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

 تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

لباسشویی زیرووات با وجود اتمام برنامه خشک کن، لباس ها را خشک نمی کند، علت چیست؟

Read More
سرعت چرخش در برنامه های مختلف متفاوت می‌باشد، لذا اطمینان حاصل نمایید که برنامه انتخاب شده مناسب است.  شلنگ تخلیه قرار گرفته در پشت دستگاه را بررسی نمایید و در صورت مشاهده گرفتگی و یا پیچ خوردگی آن را برطرف نمایید. فیلتر پمپ تخلیه را بازدید نمایید و در صورت وجود انسداد، اقدام به برطرف کردن آن نمایید.  پمپ تخلیه را باز کرده و در صورت مشاهده مانع در برابر حرکت پروانه آن را تمیز کنید.  از وجود تعادل در نحوه قرارگیری لباس ها در لباسشویی مطمئن شوید.  تسمه لباسشویی را چک کنید و در صورت مشاهده آسیب دیدگی، آن را تعویض نمایید.

لباسشویی زیرووات ضمن ایجاد صدای زیاد، قادر به شروع فرایند شستشو نمی باشد، راه حل چیست؟

Read More
از باز بودن شیرهای ورودی آب به دیگ لباسشویی اطمینان کسب نمایید.  شیربرقی آب را با استفاده از مولتی متر بررسی کنید و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن نمایید.  فیلترها و پمپ آب را چک نمایید و در صورت نیاز آن ها را تمیز و یا تعویض نمایید.  موتور ماشین لباسشویی دچار مشکل شده است. بررسی این قطعه نیاز به بازرسی توسط تکنسین مجرب دارد و تعمیر ماشین لباسشویی دارد.

علت نشتی آب در لباسشویی زیرووات چیست؟

Read More
به طور کلی اگر ماشین لباسشویی زیرووات شما در هنگام تخلیه نشتی دارد، احتمالاً شیلنگ های تخلیه دستگاه آسیب دیده است. عموماً شیلنگ های تخلیه به مرور زمان خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده و دچار نشتی می شوند. همچنین نشتی دستگاه می تواند دلایل دیگری داشته باشد که در ذیل به بررسی برخی از آن ها می پردازیم: اگر نشتی دستگاه از محفظه مربوط به مواد شوینده رخ می دهد، احتمالاً شیلنگ رابط بین دیگ و محفظه مواد شوینده مسدود شده است. در صورت بروز این مشکل با استفاده از آب داغ انسداد را برطرف نمایید. بارگیری بیش از حد دستگاه می تواند باعث نشتی دستگاه شود. به طور کلی توصیه می شود که به میزان 3/2 محفظه دستگاه، لباس درون درام قرار داده شود.

علت لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی زیرووات چیست؟

Read More
ماشین لباسشویی بیش از حد بارگیری کرده است. قرقره قرار گرفته در شافت دستگاه شل شده و یا نیاز به تعویض دارد. دیگ دستگاه معیوب شده است. جهت بررسی، دیگ را با دست بچرخانید. به طور استاندارد میزان انحراف دیگ باید در حدود 1 اینچ باشد. کمک فنرهای لباسشویی خراب شده است. در صورت مشاهده زنگ زدگی در قسمت کمک فنرها نیاز به تعویض قطعه می باشد.

لباسشویی زیرووات پس از اتمام آبگیری بلافاصله شروع به اجرای برنامه تخلیه مینماید، علت چیست؟

Read More
اگر در حدود نیم ساعت پس از اتمام فرایند آبگیری، آب موجود در دیگ تخلیه می شود و یا اینکه تخلیه با نمایش اروری خاص همراه است، علت آن گرمایش بیش از حد است. جهت بررسی این مشکل نحوه کارکرد ترموستات لباسشویی را مورد ارزیابی قرار دهید.  شیلنگ تخلیه پایین تر از سطح آب موجود در درام لباسشویی قرار گرفته است. اگر پس از اتمام آبگیری بلافاصله پمپ تخلیه شروع به کار می کند، احتمالاً نیاز به تعویض قطعه می باشد.

علت کم بودن میزان آب ورودی به لباسشویی زیرووات چیست؟

Read More
شیر آب ورودی بسته بوده و یا شیلنگ متصل به آن پیچ خورده است. فیلتر آب ورودی را بررسی نمایید و در صورت مشاهده آلودگی های بیش از حد تجمع یافته اقدام به برطرف کردن آن نمایید.  فشار آب ورودی کم است. شیربرقی معیوب شده است. جهت بررسی این قطعه از مولتی متر استفاده نمایید. تایمر پس از آن به شیربرقی لباسشویی آاگ اخطار قطع آبگیری را می دهد . هیدرواستات به وسیله شلنگی که به آن وصل است و میزان آب درون مخزن را تشخیص می دهد ، سطح آب لباسشویی را تنظیم می نماید.

ماشین لباسشویی زیرووات صدای زیادی ایجاد می کند، علت چیست؟

Read More
 کمک فنرها معیوب شده است. ماشین های لباسشویی از کمک فنرها جهت حفظ محور حرکت وان در هنگام چرخش دیگ استفاده می کنند. تسمه درایو لباسشویی خراب شده است. در صورت بروز این مشکل نیاز به تعویض قطعه می باشد. قرقره موتور لباسشویی خراب شده است. خرابی این قطعه باعث ایجاد صداهای بلند در هنگام چرخش دیگ می شود. قرقره ها عموما فلزی و یا پلاستیکی بوده و به مرور زمان فرسوده می شوند.  کوپلر موتور معیوب شده است. گیربکس ماشین های لباسشویی توسط کوپلر موتور به موتور متصل می شود. این قطعه موتور و گیربکس را در برابر آسیب های ناشی از اضافه بار محافظت می کند. این قطعه پلاستیکی می باشد.  بلبرینگ اصلی متصل به دیگ دستگاه که وظیفه حرکت با کمترین مقاومت وان را بر عهده دارد، دچار مشکل شده است. اگر پس از شروع به کار دستگاه به مرور زمان صدای ایجاد شده بیشتر می شود، مشکل از قطعه مذکور است و نیاز به تعویض دارد.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

۳ پاسخ به “تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات”

 1. اجاقی گفت:

  سلام روزتون بخیر من ساکن اراک هستم به تازگی جابه جا شدیم همسرم لباسشوییمون رو نصب کرده اما دستگاه لرزش داره چگونه تراز کنیم؟؟؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   پایه های لباسشویی شما تنظیم نبوده و نیاز به ریگلاژ دارد. به کمک آچار مخصوص لباسشویی پایه ها را تنظیم کنید.

 2. مرادلو گفت:

  سلام روزتون بخیر من تاریخ 16 آبان ماه ثبت سفارش داشتم بابت تعمیر لباسشوییم با اینکه روز تعطیلی کارشناستون با من تماس گرفتند و مراجعه داشتند باتوجه به اینکه روز جمعه بود ولی شرکت شما باز بود ممنونم از خدمات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.