تعمیر لباسشویی زیرووات

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیرآنلاین مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی زیرووات در تهران و ایران است. این مجموعه کلیه خدمات عیب‌یابی و تعمیر لوازم خانگی را در محل و بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه عرضه می‌کند. تعمیرات لباسشویی زیرووات در تعمیر آنلاین با استفاده از قطعات اورجینال و با تضمین کیفیت ۶ ماهه انجام می‌شود. برای دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در انواع مدل‌ها فقط کافی است روی دکمه زیر کلیک کنید یا با شماره تلفن نمایندگی لباسشویی زیرووات ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر لباسشویی زیرووات

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

در باکس های زیر از ایرادات متداول لباسشویی زیرووات مطلع شوید.

خشک نشدن لباس‌ها

قبل از هرچیز، وجود تعادل در نحوه قرارگیری لباس‌ها و برنامه انتخاب‌شده را بررسی کنید و از سرعت چرخش خشک‌کن مطمئن شوید. گرفتگی شلنگ تخلیه، انسداد فیلتر پمپ تخلیه و آسیب‌دیدگی تسمه لباسشویی از جمله مشکلاتی است که باعث خشک نشدن لباس‌ها می‌شود.

بیشتربیشتر

شروع نشدن فرایند شست‌وشو

اطمینان از باز بودن شیرهای ورودی، تعمیر یا تعویض شیر برقی، تمیز کردن یا تعویض فیلترها و پمپ تخلیه و تعمیر موتور لباسشویی زیرووات از جمله کارهایی است که در صورت بروز چنین مشکلی باید انجام شود.

بیشتربیشتر

نشتی آب

استفاده بیش از حد ظرفیت دستگاه، آسیب‌دیدگی شیلنگ‌های تخلیه و همچنین انسداد شیلنگ رابط بین دیگ و محفظه مواد شوینده باعث نشتی آب می‌شود. با بررسی این موارد مشکل را پیدا کرده و آن را برطرف کنید.

بیشتربیشتر

لرزش بیش از حد

قرار دادن لباس بیش از حد ظرفیت دستگاه، شل شدن یا خرابی قرقره در شفت، خرابی یا انحراف دیگ دستگاه و زنگ‌زدگی کمک‌فنرهای لباسشویی اصلی‌ترین دلایل لرزش دستگاه است. برای تعویض قطعات آسیب‌دیده حتما از تعمیرکار متخصص کمک بخواهید.

بیشتربیشتر

تخلیه آب بلافاصله بعد از اتمام آب‌گیری

تخلیه آب حدود نیم ساعت بعد از اتمام فرایند آب‌گیری نشان‌دهنده گرمایش بیش از حد یا پایین بودن شیلنگ تخلیه است. در چنین شرایطی تعمیر یا تعویض ترموستات و تعویض پمپ تخلیه راه‌حل رفع این مشکل است.

بیشتربیشتر

کم بودن میزان آب ورودی به دستگاه

درصورت بسته بودن شیر آب ورودی، پیچ‌خوردگی شیلنگ ورودی، آلوده شدن فیلتر آب، پایین بودن فشار آب، معیوب بودن شیربرقی، خراب بودن تایمر و هیدرواستات باعث این مشکل می‌شود. برای عیب‌یابی و تعمیر لباسشویی درخواستتان را در تعمیرآنلاین ثبت کنید.

بیشتربیشتر

ایجاد سروصدای زیاد

خرابی قطعاتی مانند کمک‌فنرها، تسمه درایو لباسشویی، قرقره موتور لباسشویی، کوپلر و بلبرینگ باعث ایجاد سروصدای زیاد دستگاه می‌شود. برای تعمیر یا تعویض هر قطعه از متخصصان تعمیرآنلاین کمک بگیرید.

بیشتربیشتر

روشن نشدن دستگاه

روشن نشدن دستگاه یا خاموش شدن ناگهانی لباسشویی ممکن است به‌دلیل نوسانات برقی و سیم برق ورودی باشد. درصورت خراب نبودن اتصال برق، تکنسین باید برد و نمایشگر دستگاه را بررسی کند.

بیشتربیشتر

تخلیه نشدن آب

انسداد شیلنگ‌های خروجی یا خراب شدن پمپ تخلیه باعث تخلیه نشدن آب از دیگ می‌شود. عمر مفید پمپ‌های تخلیه ۱۰ سال است و بعد از این مدت باید توسط تکنسین تعویض شود.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01برای تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در محل باید چه کار کنم؟

همین حالا می‌توانید برای تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات با تعمیرآنلاین تماس بگیرید یا فرم درخواست کارشناس را تکمیل کنید. درصورت ثبت درخواست از ۸ صبح تا ۸ شب، تکنسین در کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهد گرفت. در خارج از ساعات کاری نیز در ابتدای روز کاری بعد، منتظر تماس کارشناس تعمیر لباسشویی زیرووات باشید.

02آیا تعمیرآنلاین نمایندگی ماشین لباسشویی زیرووات است؟

تعمیرآنلاین به‌عنوان برند ثبت‌شده شرکت امید ضمانت پارسیان، کلیه مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه‌های مربوطه و همچنین کد آیسیک را دارد و به‌عنوان نمایندگی رسمی زیرووات در ایران، تحت نظارت سازمان اصناف ایران فعالیت می‌کند.

03اگر از تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین است. پس درصورتی‌که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام، انتقاد یا اعتراضی داشتید، فقط کافی است با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید. تیم پشتیبانی ما در لحظه به مشکل شما رسیدگی می‌کنند.

04آیا خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات ضمانت دارد؟

کلیه قطعات تعویض‌شده به‌جز قطعات زینتی و لاستیکی توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت است.

05در صورت بروز مجدد عیب، آیا باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟

خیر؛ درصورتی‌که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچ‌گونه هزینه‌ای نباید پرداخت کنید.

06آیا امنیت حریم شخصی من هنگام حضور تکنسین در محل تضمین می‌شود؟

بله؛ همه کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین هستند که کلیه موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده‌اند. همچنین همگی گواهی عدم سوء پیشینه دارند و تست‌های روان‌شناسی مجموعه را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند.

07هزینه تعمیر لباسشویی زیرووات در محل را باید چگونه پرداخت کنم؟

در پایان کار و بعد از انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند. شما می‌توانید هزینه صورت‌حساب را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

08هزینه تعمیر لباسشویی زیرووات چقدر است؟

هزینه تعمیر لباسشویی زیرووات قبل از عیب‌یابی مشخص نیست. بااین‌حال، کلیه قیمت‌های اعلام‌شده توسط تکنسین بر اساس قیمت‌های اعلام‌شده گروه نرخ‌گذاری اتحادیه است. شما می‌توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

09اگر بعد از حضور تکنسین به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم، آیا باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟

بعد از حضور تکنسین و انجام عیب‌یابی توسط او، اگر به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما فقط کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب‌یابی را بپردازید.

تعمیر لباسشویی زیرووات در محل

جابه‌جایی لباسشویی به نمایندگی مربوطه را می‌توانیم بزرگ‌ترین دغدغه افراد هنگام خرابی دستگاه بدانیم. حمل لباسشویی نه‌تنها دشوار است و به چندین نفر نیاز دارد، بلکه در طول مسیر دستگاه را دچار خرابی‌های بیشتر می‌کند. تیم متخصص تعمیرآنلاین برای رضایت شما مشتریان عزیز و جلوگیری از آسیب‌های احتمالی حین جابه‌جایی دستگاه، تعمیر لباسشویی زیروات را در محل انجام می‌دهند. برای دریافت خدمات از مجموعه ما، فرقی نمی‌کند در کدام منطقه از تهران زندگی می‌کنید؛ با ثبت سفارش خود در سایت یا تماس با کارشناسان تعمیرآنلاین، از خدمات ما بهره‌مند خواهید شد.

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات را به متخصصان بسپارید

عیب یابی ماشین لباسشویی زیرووات

متخصصان مجموعه بزرگ تعمیر آنلاین با گذراندن دوره‌های تخصصی عیب‌یابی و تعمیر لباسشویی زیرووات به کلیه مشکلات احتمالی این دستگاه آگاهی دارند. به‌طورکلی، تعمیر لوازم خانگی به تخصص و مهارت بالایی نیاز دارد که فقط از عهده تعمیرکار مربوطه برمی‌آید. درصورت مشاهده موارد زیر، می‌توانید درخواست خود را با کارشناسان ما مطرح کنید و از تعمیر اصولی دستگاهتان مطمئن باشید:

 • خشک نشدن لباس‌ها بعد از اتمام برنامه شست‌وشو
 • شروع نشدن فرایند شست‌وشو در لباسشویی زیرووات
 • نشتی آب دستگاه
 • لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی
 • تخلیه آب دستگاه بلافاصله بعد از آبگیری
 • کاهش میزان آب ورودی به دیگ
 • ایجاد سروصدای بالای لباسشویی
 • خرابی موتور ماشین لباسشویی زیرووات

برطرف کردن کلیه عیب‌های بالا لزوما به تعمیر ماشین لباسشویی توسط تعمیرکار نیاز ندارد. بعضی از مشکلات ناشی از نادرست بودن نصب لباسشویی زیرووات هستند؛ بنابراین گاهی اوقات با انجام یک کار ساده مانند تراز کردن دستگاه یا تمیز کردن فیلتر لباسشویی زیرووات می‌توانید از لرزش یا ایجاد صدای زیاد ماشین لباسشویی جلوگیری کنید. همچنین بعضی از مشکلات مانند ایجاد اختلال هنگام شروع برنامه شست‌وشو با یک ریست ساده برطرف می‌شود. نحوه ریست لباسشویی زیرووات برای انواع مدل‌های آن متفاوت است؛ بنابراین توصیه می‌کنیم برای این کار به دفترچه راهنمای دستگاه نگاهی بیندازید یا با کارشناسان تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

عیب یابی و تعمیر لباسشویی زیرووات به‌صورت حرفه‌ای در تعمیرآنلاین

مراحل دریافت خدمات تعمیرات لباسشویی زیرووات

برای دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در منزل، فقط کافی است درخواست خود را در سایت یا از طریق تماس ثبت کنید. تعمیرات لباسشویی زیرووات توسط کارشناسان تعمیر آنلاین در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت ۶ ماهه انجام می‌شود. مراحل دریافت خدمات تعمیر آنلاین به شرح زیر است:

 1. ثبت سفارش: با استفاده از فرم ثبت سفارش خدمات یا از طریق تماس با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ می‌توانید به‌آسانی سفارش تعمیر قطعات لباسشویی زیرووات را ثبت کنید.
 2. تنظیم زمان اعزام نیرو: در کمتر از یک ساعت بعد از ثبت سفارش، کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند و هماهنگی‌های لازم برای زمان اعزام نیرو را انجام می‌دهند.
 3. اعزام نیرو: در زمان مقرر، تعمیرکار ماشین لباسشویی زیرووات در منزل شما حاضر می‌شود.
 4. عیب‌یابی و اعلام هزینه: متخصص با بررسی دستگاه، عیب ماشین لباسشویی را پیدا کرده و هزینه دقیق تعمیر یا تعویض قطعات را به اطلاع شما می‌رساند.
 5. شروع فرایند تعمیر: بعد از موافقت شما، تکنسین فرایند تعمیر را شروع می‌کند.
 6. ارائه فاکتور و ضمانت‌نامه: بعد از اتمام کار و تست نهایی، کارشناس فاکتور هزینه‌ها و برچسب ضمانت‌نامه ۶ ماهه را به شما تقدیم می‌کند.
 7. پرداخت هزینه: در نهایت، شما می‌توانید هزینه را به حساب مجموعه تعمیرآنلاین یا تکنسین واریز کنید.

مجموعه تعمیرآنلاین همواره در تلاش است تا به عرضه باکیفیت‌ترین خدمات تعمیرات لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی، دغدغه شما را کم کرده و لبخند رضایت را برایتان به ارمغان آورد.

دریافت خدمات باکیفیت تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در منزل

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

تعمیرآنلاین کلیه خدمات خود را برمبنای صداقت و شفافیت به شما مشتریان عزیز عرضه می‌کند. در همین راستا، هزینه تعمیر لباسشویی زیرووات قبل از شروع فرایند، توسط تکنسین به شما اعلام می‌شود. در پایان کار نیز یک فاکتور دقیق با جزئیات کامل تقدیمتان خواهد شد. از جمله موارد مطرح در فاکتور هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار لباسشویی zerowatt
 • هزینه کارشناسی و عیب‌یابی دستگاه
 • قیمت قطعات لباسشویی زیرووات

هزینه ایاب و ذهاب به منطقه زندگی شما بستگی دارد؛ اما حدود هزینه عیب‌یابی و کارشناسی را می‌توانید از پشتیبانی تعمیرآنلاین بپرسید. همچنین ازآنجایی‌که کارشناسان ما از قطعات اصل لباسشویی زیرووات استفاده می‌کنند، قیمت دقیق هر قطعه را می‌توانید از سایت رسمی این برند مشاهده کنید.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات

اگر به‌دنبال یک مرکز مطمئن برای تعمیر لباسشویی زیرووات هستید، روی کارشناسان ما در تعمیرآنلاین می‌توانید حساب باز کنید. کلیه تعمیرکاران این مرکز دوره‌های تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی در انواع برندها و مدل‌ها را دیده‌اند؛ بنابراین باکیفیت‌ترین خدمات را می‌توانید با خیال راحت از ما بخواهید. همه قطعات موردنیاز برای تعمیر لباسشویی اصل و فابریک هستند که عمر مفید دستگاهتان را افزایش می‌دهند. برای ثبت سفارش می‌توانید از طریق سایت یا تماس با کارشناسان ما اقدام کنید.

نظرات کاربران

Add a review

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.