اگر لوازم خانگی الکترولوکس شما دچار مشکل شده است، تعمیرآنلاین به عنوان نمایندگی رسمی این برند معتبر اروپایی آماده ارائه خدمات باکیفیت می باشد. اگر ضمانت دستگاه شما به پایان نرسیده است، کارشناسان ما هیچ گونه هزینه ای در قبال ارائه خدمات دریافت نخواهند کرد و اگر مدت گارانتی به پایان رسیده است، شما همچنان می توانید از خدمات طلایی ما در کمترین زمان ممکن بهره ببرید. لازم به ذکر است که با وجود اصل تعمیر قطعات در تعمیرآنلاین، در صورت نیاز به تعویض، تمامی کارشناسان ما موظف به استفاده از قطعات اصلی می باشند. همچنین تمامی خدمات صورت گرفته توسط تکنسین تعمیرآنلاین دارای ضمانت ۱۸۰ روزه بی قیدوشرط می باشد. شرکت چند ملیتی الکترولوکس در سال ۱۹۱۹ در استکهلم سوئد تأسیس شد. محصولات الکترولوکس electrolux شامل یخچال فریزر، ماشین ظرفشویی، لباسشویی، اجاق گاز، جاروبرقی و لوازم خانگی کوچک است. با این وجود لازم به ذکر است که محصول اصلی این شرکت جاروبرقی می باشد. تولیدات این برند معتبر در بازارهای لوازم خانگی اروپا، آمریکای شمالی، آسیا، آفریقا و خاورمیانه طرفداران بسیاری دارد. در حال حاضر این شرکت دومین تولیدکننده لوازم خانگی در جهان محسوب می‌شود . تعمیر آنلاین، با بیش از ۱۰ سال تجربه مفید در زمینه تعمیر مدل های مختلف لوازم خانگی و با به کار گیری تکنسین مجربی که دوره های متعدد برگزارشده توسط شرکت الکترولوکس را با موفقیت گذرانده اند، مسئولیت ارائه خدمات پس از فروش تولیدات این شرکت را در ایران برعهده دارد. مسئولیت پذیری و پاسخگویی در کنار تجریه و دانش کارشناسان تعمیر آنلاین ویژگی های متمایز این شرکت است.

آیا برندهای آاگ و الکترولوکس مشابه هستند؟

بله، در حال حاضر شرکت الکترولوکس صاحب برندهای مختلفی از جمله آاگ، فریجیدر، وستینگهاوس و زانوسی است.

چرا باید در صورت نیاز به تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس، به تعمیرآنلاین مراجعه کنیم؟

۱- استفاده از کارشناسان کارآزموده و دارای مدارک معتبر الکترولوکس ۲- در صورت نیاز استفاده از قطعات اصلی الکترولوکس ۳- ضمانت ۶ ماهه بی قیدوشرط خدمات ۴- پیگیری قوی در صورت عدم تامین نیاز مشتری توسط نیروهای پشتیبانی ۵- انجام خدمات در کمترین زمان ممکن

آیا پس از انجام تعمیرات توسط تکنسین تعمیرآنلاین فاکتور صادر می شود؟

بله، تمامی کارشناسان تعمیرآنلاین موظف به ارائه فاکتور رسمی و معتبر در قبال خدمات صورت گرفته می باشند.

لوازم خانگی الکترولوکس ساخت کدام کشور است؟

اجاق گازهای الکترولوکس در آمریکا ساخته می شود. همچنین یخچال فریزرهای این برند در آمریکا و ترکیه و لباسشویی های آن در مکزیک ساخته می شود. جاروبرقی های الکترولوکس تولید مجارستان هستند.

تعمیرآنلاین خدمات پس از فروش لوازم خانگی الکترولوکس را در چه مناظقی بر عهده دارد؟

تعمیرآنلاین به عنوان نمایندگی رسمی الکترولوکس در ایران، به تمام مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد. لازم به ذکر است که با توجه به محدوده بندی بودن کارشناسان در تعمیرآنلاین، اعزام تکنسین در حداقل زمان ممکن انجام خواهد شد.

تعمیرآنلاین به عنوان نمایندگی الکترولوکس ، تعمیرات کدام یک از لوازم خانگی این برند معتبر را انجام می دهد؟

تعمیرآنلاین مسئولیت خدمات پس از فروش یخچال فریزر، لباسشویی، ظرفشویی، اجاق گاز، جاروبرقی و جاروشارژی تولید شده توسط برند الکترولوکس را بر عهده دارد.