بستن

همین الان فرم درخواست ثبت خدمات رو تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست ثبت خدمات
برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

به تعمیرآنلاین، مرکز تخصصی خدمات و تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس ELECTROLUX خوش آمدید. این مرکز به صورت تخصصی به تعمیر جاروبرقی ELECTROLUX می‌پردازد. هم اکنون به منظور سفارش تعمیر جاروبرقی الکترولوکس با ما تماس بگیرید.

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

سوالات متداول جاروبرقی الکترولوکس

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول جاروبرقی الکترولوکس

جاروبرقی الکترولوکس مکش ندارد، علت چیست؟

Read More
فیلتر هوا و هپا کثیف شده است. فیلتر هوا جهت به دام انداختن ذرات گردوغبار و جلوگیری از ورود آن به موتور مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین فیلتر هپا از ورود ذرات به محیط بیرون جلوگیری می کند. در صورت انسداد فیلتر هوا و هپا، جاروبرقی مکش کافی را نخواهد داشت. لذا این قطعات را بازرسی نمایید و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن ها نمایید. به طورکلی به ازای تعویض هر ۳ پاکت جاروبرقی، نیاز به جایگزینی فیلتر هوا بوده و هر ۶ ماه یکبار باید فیلتر هپا تعویض شود. کیسه جاروبرقی پر شده است. در صورت تجمع بیش از حد آلودگی ها، از آنجایی که این پاکت ها یک بار مصرف می باشند و کارایی لازم را جهت استفاده مجدد ندارند، قابلیت شستشو را نداشته و تعویض آن امری اجتناب ناپذیر است. لوله جاروبرقی مسدود شده است. لوله را از دستگاه جدا کرده و در صورت وجود انسداد در آن اقدام به برطرف کردن آلودگی ها نمایید. تیغه های موتور مکنده جاروبرقی به علت تجمع بیش از حد گردوغبار قادر به حرکت آزادانه نمی باشد. لذا آن را بررسی نمایید. لازم به ذکر است که در صورت نبود مانع، احتمال خرابی موتور دستگاه وجود دارد.

جاروبرقی الکترولوکس روشن نمی شود، علت چیست؟

Read More
اتصالات و یا سیم جاروبرقی دچار قطعی شده است. همچنین احتمال بروز مشکل در پریز برق وجود دارد. پاکت جاروبرقی پر شده است. در مدل های جدید جاروبرقی، کیسه های پر مانع از روشن شدن دستگاه می شوند. این سیستم به دلیل جلوگیری از اعمال فشار بیشتر به موتور دستگاه تعبیه شده است. سیم جمع کن دستگاه بویژه در نقطه اتصال سیم به جاروبرقی دچار قطعی شده است. بررسی سیم جمع کن و در صورت نیاز تعویض آن نیاز به مراجعه به تکنسین متخصص دارد.

جاروبرقی الکترولوکس بوی سوختگی می دهد، راه حل چیست؟

Read More
غلتک برس را از لحاظ نحوه چرخش صحیح بررسی نمایید. در صورت مشاهده تجمع بیش از حد آلودگی ها اقدام به برطرف کردن آن نمایید. پاره شدن تسمه اگر جاروبرقی شما بوی سوختگی لاستیک می دهد، احتمالاً دلیل آن پاره شدن و یا بروز مشکل در تسمه است. خرابی موتور اگر تسمه و غلتک جاروبرقی به درستی کار می کند ولی دستگاه بوی سوختگی می دهد، احتمالاً مشکل به علت خرابی موتور دستگاه است. رفع این مشکل به بررسی تخصصی توسط تکنسین نیاز دارد.

برس جاروبرقی الکترولوکس نمی چرخد، علت چیست؟

Read More
تسمه برس پاره و یا کشیده شده است. همچنین احتمال لغزش و خارج شدن تسمه از محل مناسب وجود دارد. لذا آن را بررسی کرده و در صورت نیاز تعویض نمایید. قلم موی برس جاروبرقی الکترولوکس قادر به حرکت آزادانه نمی باشد. جهت رفع این عیب برس را برداشته و آلودگی های تجمع یافته بر روی بلبرینگ های برس را تمیز نمایید. اگر قلم مو پس از تمیز کردن همچنان نمی چرخد، آن را جایگزین نمایید. موتور برس دچار مشکل شده است. ابتدا از وجود ولتاژ مورد نیاز در موتور برس اطمینان حاصل نمایید. سپس حرکت آزادانه موتور را چک کنید.

جاروبرقی الکترولوکس در حین استفاده به صورت ناگهانی خاموش می شود، علت چیست؟

Read More
به طورکلی خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی می تواند به دلایل داغ شدن بیش از حد و یا مشکلات الکتریکی رخ دهد که هر یک از این موارد می تواند علل مختلفی داشته باشد: فیلتر ها، لوله خرطومی و یا … مسدود شده است. اگر جاروبرقی الکترولوکس شما در هر بار استفاده پس از مدت زمان مشخصی خاموش می شود، مشکل به علت ایجاد انسداد در قسمت های مختلف جاروبرقی می باشد. در واقع این انسداد باعث داغ شدن بیش از حد دستگاه و فعال شدن سیستم ایمنی دستگاه می شود و در نهایت جاروبرقی خاموش خواهد شد. لازم به ذکر است که عموماً در این موارد صدای جاروبرقی تغییر خواهد کرد. قطعی پریز برق، دوشاخه، کلید قطع و وصل و یا… اگر هیچ انسدادی در قسمت های مختلف جاروبرقی شناسایی نشد، احتمالا بروز این مشکل به دلیل یک ایراد الکتریکی همچون قطعی پریز برق، دوشاخه، کلید قطع و وصل و یا خرابی موتور دستگاه است. به طور کلی عموماً بروز این مشکلات با داغ شدن سیم های جاروبرقی همراه است. عمر جاروبرقی الکترولوکس شما به پایان رسیده است.

جاروبرقی الکترولوکس صدای زیادی ایجاد می کند، راه حل چیست؟

Read More
پاکت و فیلتر جاروبرقی را بررسی کنید و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن نمایید. لوله خرطومی جاروبرقی را بازدید نمایید و در صورت مشاهده انسداد، آن را برطرف کنید. محفظه ای که موتور در آن قرار گرفته است را باز کرده و فن موتور را بررسی کنید. در صورت مشاهده تجمع بیش از حد آلودگی ها، آن را برطرف کنید. گرد و غبار تجمع یافته در اطراف موتور باعث داغ شدن بیش از حد دستگاه و ایجاد صدای غیرمعمول می شود. لذا آن را تمیز کنید. موتور را چک کنید و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید. بلبرینگ های دستگاه را روغن کاری کنید.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست جاروبرقی الکترولوکس

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

۳ پاسخ به “تعمیر جاروبرقی الکترولوکس”

 1. محیا قاسمی گفت:

  برای خرید قطعه میتونم همین جا ثبت سفارش کنم؟ ممنون میشم جواب بدید

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   از فروشگاه آنلاین تعمیرآنلاین می توانید سفارش خود را ثبت نمایید یا اینکه با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

 2. گلچین گفت:

  سلام وقتتون بخیر من جاروبرقی رو بابت تعمیرات خودم اوردم شرکتتون و واقعا ممنونم از کادر فنی که سریع رسیدگی کردند و با وجود اینکه ایراد خاصی نداشت و فقط یک تعویض فیلتر و پاکت نیاز داشت برطرف کردند و هزینه تراشی برای من انجام ندادند چون بسیار هستند شرکت هایی که ایراد الکی به دستگاه میگیرند تا بتونند هزینه بیشتری دریافت کنند.ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.