تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

تعمیر جاروبرقی

تعمیر آنلاین نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در تهران است که انواع خدمات تعمیر و تعویض قطعات این برند را به همه هم‌وطنان در سراسر کشور عرضه می‌کند. کارشناسان مجموعه تعمیرآنلاین با گذراندن انواع دوره‌های آموزشی خاص این برند، به انجام خدمات جاروبرقی الکترولوکس می‌پردازند. درصورت درخواست شما عزیزان، متخصصان این مجموعه تعمیر لوازم خانگی را در منزل انجام می‌دهند. برای ثبت سفارش تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس از دکمه زیر، فرم را پر کرده یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید. کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت برای هماهنگی زمان با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

در باکس های زیر از ایرادات متداول جاروبرقی الکترولوکس مطلع شوید.

کاهش مکش جاروبرقی

انسداد و کثیفی فیلتر هوا و هپا، پر شدن کیسه جاروبرقی، گرفتگی لوله‌ها، تجمع آلودگی دور تیغه‌های موتور مکنده و خرابی موتور  باعث کاهش مکش جاروبرقی می‌شود. برای جلوگیری از کاهش مکش دستگاه بعد از ۳ بار تعویض پاکت، فیلتر هوا و هر ۶ ماه یک‌بار فیلتر هپا را تعویض کنید. درصورت خرابی موتور یا تیغه‌های مکنده نیز باید از کارشناس متخصص کمک بخواهید.

بیشتربیشتر

روشن نشدن جاروبرقی

قطعی اتصالات یا سیم جاروبرقی، وجود مشکل در پریز برق، پر شدن پاکت جاروبرقی و قطعی اتصال سیم در سیم جمع کن باعث روشن نشدن دستگاه می‌شود. بررسی سیم جمع کن و تعمیر آن به مهارت متخصص نیاز دارد.

بیشتربیشتر

بوی سوختگی جاروبرقی

تجمع بیش از حد آلودگی دور غلتک برس، پاره شدن تسمه و خرابی موتور معمولا بوی سوختگی به همراه دارد. عیب‌یابی و رفع مشکل در چنین مواردی را باید به تکنسین حرفه‌ای بسپارید.

بیشتربیشتر

نچرخیدن برس جاروبرقی

پاره یا کشیده شدن برس جاروبرقی، لغزش یا خارج شدن تسمه از محل مناسب، خرابی قلم موی برس جاروبرقی و خرابی موتور برس از دلایل نچرخیدن برس دستگاه است. با تمیز کردن قلم مو یا در صورت نیاز، سپردن جاروبرقی به متخصص، مشکل دستگاهتان را برطرف کنید.

بیشتربیشتر

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی

داغ شدن جاروبرقی، بروز مشکلات الکتریکی، انسداد فیلترها و لوله‌ها، قطعی برق، خراب شدن کلید قطع و وصل یا خرابی موتور از جمله دلایل خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی است. اگر بعد از بررسی اولیه موارد بالا، باز هم مشکل برطرف نشد، باید تعمیر جاروبرقی الکترولوکس را به متخصصان حرفه‌ای بسپارید.

بیشتربیشتر

صدای زیاد جاروبرقی

کثیفی فیلتر جاروبرقی، انسداد لوله خرطومی، تجمع آلودگی در محفظه موتور و فرسودگی بلبرینگ‌ها باعث تولید صدای ناخوشایند حین کار کردن با جاروبرقی می‌شود. عیب‌یابی و تعمیر قطعات اصلی مانند موتور و بلبرینگ به مهارت متخصص نیاز دارد.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چگونه سفارش تعمیر جاروبرقی الکترولوکس را ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش تعمیر جاروبرقی الکترولوکس می‌توانید با شماره 45396-021 تماس بگیرید یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

02آیا شرکت تعمیرآنلاین معتبر است؟

تعمیرآنلاین به‌عنوان برند ثبت‌شده شرکت امید ضمانت پارسیان، از کلیه مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه‌های مربوطه و همچنین کد آیسیک برخوردار است و تحت نظارت سازمان اصناف ایران فعالیت می‌کند.

03اگر از تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین است. پس اگر نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد یا اعتراضی داشتید، فقط کافی است با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید. تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل شما رسیدگی می‌کنند.

04آیا خدمات تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس ضمانت دارد؟

کلیه قطعات تعویض‌شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت است. یعنی در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما برای تعمیر مجدد هیچ‌گونه هزینه‌ای نباید پرداخت کنید. توجه داشته باشید که قطعات زینتی و قطعات لاستیکی مثل خرطومی گارانتی ندارد.

05آیا امنیت حریم شخصی من هنگام حضور تکنسین در محل حفظ می‌شود؟

بله؛ کلیه کارشناسان مجموعه تعمیرآنلاین از افراد متعهد و امینی هستند که موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده‌اند. همچنین گواهی عدم‌سوءپیشینه و تست‌های روان‌شناسی از متخصصان گرفته شده است.

06هزینه تعمیر جاروبرقی الکترولوکس را چگونه پرداخت کنم؟

در پایان کار و بعد از تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند. شما می‌توانید برای تسویه صورت‌حساب مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

07هزینه تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس چقدر است؟

کلیه قیمت‌های اعلام‌شده توسط تکنسین بر اساس قیمت‌های اعلام‌شده گروه نرخ‌گذاری اتحادیه است. شما می‌توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

08اگر هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم، آیا باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟

بعد از حضور تکنسین در محل و عیب‌یابی، اگر به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما فقط کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب‌یابی را بپردازید.

نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس

توجه به برند و شرکت سازنده لوازم خانگی در زمان عیب‌یابی و تعمیر آن‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. انواع جاروبرقی الکترولوکس قدیمی و جدید کیفیت بسیار بالایی دارند و در ساخت آن‌ها از قطعات خارجی و با مقاومت بالا استفاده شده است؛ به همین علت، در صورت استفاده صحیح تا سال‌های طولانی نیازی به تعمیر یا تعویض قطعات جاروبرقی الکترولوکس نخواهد بود.

بااین‌وجود، زمانی که به تعمیر جاروبرقی الکترولوکس نیاز داشتید، بهترین راه مراجعه به یک فرد متخصص یا نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس است. تکنسین‌های تعمیرآنلاین به‌عنوان متخصصان تعمیر جاروبرقی الکترولوکس با کلیه قطعات و ایرادات احتمالی این دستگاه آشنایی دارند. به همین خاطر کلیه خدمات جاروبرقی الکترولوکس در تعمیرآنلاین با ضمانت ۶ ماهه عرضه می‌شود.

خدمات تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

تعمیرآنلاین به‌عنوان مرکز مجاز تعمیر جاروبرقی electrolux، تعمیر انواع مدل‌های قدیمی و جدید را انجام می‌دهد؛ بنابراین اگر یک جاروبرقی الکترولوکس قدیمی معیوب دارید، فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با تعمیر آن، از خرید یک دستگاه جدید بی‌نیاز شوید. مراحل دریافت خدمات تعمیرآنلاین عبارت‌اند از:

 1. ابتدا باید درخواست تعمیر جاروبرقی الکترولوکس را از طریق سایت یا تماس با شماره تلفن مرکزی تعمیرآنلاین ثبت کنید.
 2. اپراتورهای ما در کمتر از یک ساعت برای هماهنگی زمان فرستادن نیروی متخصص یا پیک به محل، با شما تماس می‌گیرند.
 3. نیروی متخصص فرایند عیب یابی جاروبرقی الکترولوکس را آغاز می‌کند.
 4. بعد از عیب‌یابی، هزینه تعمیر جاروبرقی الکترولوکس به شما اعلام می‌شود.
 5. بعد از موافقت شما با هزینه، تکنسین فرایند تعمیر را آغاز می‌کند.
 6. فاکتور نهایی همراه با برچسب گارانتی بعد از تست نهایی تقدیم شما می‌شود.

توجه کنید که کلیه خدمات جاروبرقی الکترولوکس با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال این برند عرضه می‌شود. همچنین متخصصان تعمیرآنلاین به‌صورت رایگان مخزن دستگاهتان را شست‌وشو می‌دهند.

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در منزل

عیب یابی جاروبرقی الکترولوکس

عیب‌یابی جاروبرقی الکترولوکس معمولا باتوجه‌به نشانه‌های آن در صدا، قدرت مکش و عملکرد دستگاه انجام می‌شود. بعضی از ایرادات جاروبرقی با انجام یک کار ساده مانند تعویض فیلتر قابل‌حل است. ازهمین‌رو توصیه می‌کنیم قبل از درخواست تعمیر، حتما فیلتر و کیسه جاروبرقی الکترولوکس را بررسی و درصورت نیاز آن‌ها را تعویض کنید. پر بودن کیسه یا مسدود بودن فیلترها و لوله‌های جاروبرقی الکترولوکس باعث بروز مشکلاتی مانند کاهش مکش، افزایش سروصدا یا داغ شدن دستگاه می‌شود.

منبع تغذیه، سیم جمع کن و موتور جارو برقی الکترولوکس  از مواردی است که حتما باید توسط تعمیرکار متخصص بررسی و تعمیر شود. قطع شدن سیم‌ها یا کابل‌های داخل دستگاه، خراب شدن کلید یا نیم‌سوز شدن موتور و برد جاروبرقی الکترولوکس باعث خاموش شدن ناگهانی یا روشن نشدن دستگاه می‌شود. با مشاهده علائمی مانند جرقه زدن موتور جاروبرقی الکترولوکس، داغ شدن ناگهانی و شدید بدنه دستگاه یا به مشام رسیدن بوی سوختگی باید به‌سرعت از یک تعمیرکار جاروبرقی الکترولوکس کمک بخواهید. متخصصان تعمیر آنلاین با انجام کارهای زیر، عیب دستگاهتان را برطرف می‌کنند:

 • تعمیر برد جاروبرقی الکترولوکس
 • تعمیر برس جاروبرقی الکترولوکس
 • تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی الکترولوکس
 • تعمیر لوله تلسکوپی جاروبرقی الکترولوکس
 • تعمیر موتور جاروبرقی الکترولوکس
 • تعمیر دسته جاروبرقی الکترولوکس

تعمیرکاران تعمیرآنلاین با اشراف کامل به کلیه قطعات جاروبرقی الکترولوکس و مشکلات آن‌ها در سریع‌ترین زمان عیب دقیق دستگاه را پیدا می‌کنند. همچنین ایرادات سطحی جاروبرقی را می‌توانید با دریافت مشاوره تلفنی از تعمیرآنلاین خودتان در منزل برطرف کنید.

عیب یابی جاروبرقی الکترولوکس در تعمیرآنلاین

هزینه تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

هزینه تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس قبل از عیب‌یابی مشخص نیست؛ زیرا هر قطعه قیمت خاص خود را دارد. بااین‌حال، متخصصان تعمیرآنلاین عیب یابی جاروبرقی الکترولوکس را به‌صورت رایگان برایتان انجام می‌دهند و بعد از برآورد هزینه، آن را به اطلاع شما می‌رسانند. هزینه تعمیر جارو برقی الکترولوکس معمولا شامل موارد زیر است:

 • هزینه رفت‌وآمد کارشناس یا پیک مجموعه
 • دستمزد تعمیرکار
 • هزینه لوازم جاروبرقی الکترولوکس

قطعات مورداستفاده در تعمیرآنلاین کاملا اصل و اورجینال است؛ بنابراین هزینه قطعات را می‌توانید در سایت رسمی این برند مشاهده کنید. از طرفی به شما اطمینان می‌دهیم که هزینه تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در تعمیرآنلاین پایین‌تر از نرخ اتحادیه است. علاوه‌بر این، عیب‌یابی و مخزن‌شویی دستگاه توسط متخصصان این مجموعه به‌صورت رایگان انجام می‌شود.

تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس با ضمانت ۶ ماهه

آرامش و رضایت مشتری از مهم‌ترین اصول مجموعه بزرگ تعمیرآنلاین است. درهمین‌راستا کلیه خدمات تعمیراتی در این مجموعه با ۶ ماهه ضمانت کیفیت عرضه می‌شود. درصورتی‌که بعد از تعمیر جاروبرقی توسط متخصصان تعمیرآنلاین، در کمتر از ۶ ماه عیب دستگاه مجددا تکرار شد، خود را موظف می‌دانیم که همان عیب را به‌صورت رایگان برایتان برطرف کنیم.

تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس با ضمانت ۶ ماهه

تعمیرآنلاین؛ معتبرترین تعمیرگاه جاروبرقی الکترولوکس

تعمیرآنلاین با اخذ نمایندگی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس انواع خدمات پس از فروش جاروبرقی الکترولوکس را عرضه می‌کند. تیم فنی این مجموعه با دانش و تخصص بالا، شما را تا چندین سال از تعمیر مجدد دستگاه بی‌نیاز می‌کنند. برای ثبت سفارش تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس می‌توانید از طریق فرم موجود در سایت اقدام کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید. همچنین از طریق تماس با کارشناسان ما می‌توانید مشاوره تعمیر و نگهداری از جاروبرقی دریافت کنید.

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تعمیر جاروبرقی الکترولوکس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.

فرم آنلاین ثبت سفارش خدمات

ــ لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید ـــ

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.