تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

تعمیر جاروبرقی

به تعمیرآنلاین، مرکز تخصصی خدمات و تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس ELECTROLUX خوش آمدید. این مرکز به صورت تخصصی به تعمیر جاروبرقی ELECTROLUX می‌پردازد. هم اکنون به منظور سفارش تعمیر جاروبرقی الکترولوکس با ما تماس بگیرید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در تهران

توجه به برند و شرکت سازنده‌ی لوازم خانگی در زمان عیب یابی و تعمیر آن‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است. به همین دلیل، تعمیر جاروبرقی الکترولوکس نیز باید با دقت بسیاری صورت گیرد.

جاروبرقی‌های ساخت این برند از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و در ساخت آن‌ها از قطعات خارجی و با مقاومت بالا استفاده می‌شود؛ به همین علت، در صورت استفاده‌ی صحیح، تا سال‌های طولانی نیازی به تعمیر یا تعویض اجزای گوناگون این محصول نخواهد بود. با این وجود، زمانی که تعمیر این دستگاه ضروری باشد، بهترین راه این است که یک فرد متخصص این کار را انجام دهد. لزوم این کار نیز به این خاطر است که در صورتی می‌توان تعمیر یک دستگاه را به بهترین شکل انجام داد که با توجه به برند و مدل آن، کاملا با ساختار و طرز عملکرد آن آشنا بود.

در بسیاری از مواقع، حتی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس قدیمی نیز می‌تواند به راحتی انجام شود، به طوری که نیازی به خرید یک مدل جدید نباشد؛ با این حال باید به این نکته توجه کرد که علاوه بر مراقبت مناسب، کمک گرفتن از یک تعمیرکار حرفه‌ای نیز ضروری است.

توجه به نکاتی که در دفترچه‌ی راهنمای محصول نوشته شده به شما کمک خواهد کرد که بدون هیچ مشکلی، تا سال‌های طولانی از دستگاه جاروبرقی خود استفاده کنید.

یکی از مهم‌ترین نکاتی که پیش از عیب یابی و تعمیر جاروبرقی الکترولوکس باید انجام شود، بررسی و تعویض فیلتر و کیسه‌های دستگاه است. پر بودن کیسه‌های جاروبرقی و یا مسدود شدن فیلترهای آن می‌تواند در آینده به مشکلاتی مانند کاهش مکش، افزایش سر و صدای آزاردهنده‌ی وسیله و یا زود داغ کردن آن منجر شود. مورد بعد که باید به آن توجه شود منبع تغذیه و برق دستگاه است. پیش از هر کاری برای عیب یابی جاروبرقی‌های الکترولوکس، بهتر است از عملکرد درست پریزهای برق مطمئن شوید و اطمینان خاطر کسب کنید که سیم‌ها و کابل‌های برق دستگاه سالم هستند و جریان برق را به خوبی منتقل می‌کنند.

یکی از نکات مثبتی که در خصوص کیفیت جاروبرقی الکترولوکس وجود دارد این است که در بسیاری از موارد مشکلات اصلی دستگاه بدون مراجعه به یک مرکز تعمیر حل می‌شود. وجود صدای عجیب در دستگاه، جدا از خرابی موتور یا فن آن می‌تواند به مسدود شدن لوله‌ی جاروبرقی یا گیر کردن چیزی در خرطوم آن نیز اشاره داشته باشد.

در زمان عیب یابی و تعمیر جاروبرقی الکترولوکس، توجه به ویژگی‌ها و قابلیت‌های خاص هر مدل از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به طور مثال، برخی از مدل‌های این برند قابلیت جمع کردن و جذب گرد و خاک از هوا را دارند. این موضوع باعث می‌شود تا خرابی دستگاه و کار نکردن این قابلیت به راحتی قابل مشاهده باشد و مشکل در اسرع وقت قابل حل باشد.

در این میان علائم هشداردهنده‌ای هستند که بهتر است به محض مشاهده‌ی آن‌ها با یک تعمیرکار مشورت شود و بدون داشتن تخصص لازم به عیب یابی یا تعمیر آن‌ها پرداخته نشود. به طور مثال، جرقه زدن موتور دستگاه، داغ شدن ناگهانی و شدید بدنه‌ی جارو برقی و یا به مشام رسیدن بوی سوختگی علائم خطرناکی هستند که می‌توانند خسارت جبران ناپذیری به دستگاه شما وارد کند.

شما عزیزان می‌توانید در صورت مشاهده‌ی هر مشکلی، برای تعمیر جاروبرقی الکترولوکس خود با ما تماس بگیرید.

ایرادات متداول تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

در باکس های زیر از ایرادات متداول جاروبرقی الکترولوکس مطلع شوید.

جاروبرقی الکترولوکس مکش ندارد، علت چیست؟

فیلتر هوا و هپا کثیف شده است.
فیلتر هوا جهت به دام انداختن ذرات گردوغبار و جلوگیری از ورود آن به موتور مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین فیلتر هپا از ورود ذرات به محیط بیرون جلوگیری می کند. در صورت انسداد فیلتر هوا و هپا، جاروبرقی مکش کافی را نخواهد داشت.
لذا این قطعات را بازرسی نمایید و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن ها نمایید. به طورکلی به ازای تعویض هر ۳ پاکت جاروبرقی، نیاز به جایگزینی فیلتر هوا بوده و هر ۶ ماه یکبار باید فیلتر هپا تعویض شود.
کیسه جاروبرقی پر شده است.
در صورت تجمع بیش از حد آلودگی ها، از آنجایی که این پاکت ها یک بار مصرف می باشند و کارایی لازم را جهت استفاده مجدد ندارند، قابلیت شستشو را نداشته و تعویض آن امری اجتناب ناپذیر است.
لوله جاروبرقی مسدود شده است.
لوله را از دستگاه جدا کرده و در صورت وجود انسداد در آن اقدام به برطرف کردن آلودگی ها نمایید.
تیغه‌های موتور مکنده جاروبرقی به علت تجمع بیش از حد گردوغبار قادر به حرکت آزادانه نمی‌باشد.
لذا آن را بررسی نمایید. لازم به ذکر است که در صورت نبود مانع، احتمال خرابی موتور دستگاه وجود دارد.

بیشتربیشتر

جاروبرقی الکترولوکس روشن نمی شود، علت چیست؟

اتصالات و یا سیم جاروبرقی دچار قطعی شده است.
همچنین احتمال بروز مشکل در پریز برق وجود دارد.
پاکت جاروبرقی پر شده است.
در مدل های جدید جاروبرقی، کیسه های پر مانع از روشن شدن دستگاه می شوند. این سیستم به دلیل جلوگیری از اعمال فشار بیشتر به موتور دستگاه تعبیه شده است.
سیم جمع کن دستگاه بویژه در نقطه اتصال سیم به جاروبرقی دچار قطعی شده است.
بررسی سیم جمع کن و در صورت نیاز تعویض آن نیاز به مراجعه به تکنسین متخصص دارد.

بیشتربیشتر

جاروبرقی الکترولوکس بوی سوختگی می دهد، راه حل چیست؟

غلتک برس را از لحاظ نحوه چرخش صحیح بررسی نمایید.
در صورت مشاهده تجمع بیش از حد آلودگی ها اقدام به برطرف کردن آن نمایید.
پاره شدن تسمه
اگر جاروبرقی شما بوی سوختگی لاستیک می دهد، احتمالاً دلیل آن پاره شدن و یا بروز مشکل در تسمه است.
خرابی موتور
اگر تسمه و غلتک جاروبرقی به درستی کار می کند ولی دستگاه بوی سوختگی می دهد، احتمالاً مشکل به علت خرابی موتور دستگاه است. رفع این مشکل به بررسی تخصصی توسط تکنسین نیاز دارد.

بیشتربیشتر

برس جاروبرقی الکترولوکس نمی چرخد، علت چیست؟

تسمه برس پاره و یا کشیده شده است.
همچنین احتمال لغزش و خارج شدن تسمه از محل مناسب وجود دارد. لذا آن را بررسی کرده و در صورت نیاز تعویض نمایید.
قلم موی برس جاروبرقی الکترولوکس قادر به حرکت آزادانه نمی باشد.
جهت رفع این عیب برس را برداشته و آلودگی های تجمع یافته بر روی بلبرینگ های برس را تمیز نمایید. اگر قلم مو پس از تمیز کردن همچنان نمی چرخد، آن را جایگزین نمایید.
موتور برس دچار مشکل شده است.
ابتدا از وجود ولتاژ مورد نیاز در موتور برس اطمینان حاصل نمایید. سپس حرکت آزادانه موتور را چک کنید.

بیشتربیشتر

جاروبرقی الکترولوکس در حین استفاده به صورت ناگهانی خاموش می شود، علت چیست؟

به طورکلی خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی می تواند به دلایل داغ شدن بیش از حد و یا مشکلات الکتریکی رخ دهد که هر یک از این موارد می تواند علل مختلفی داشته باشد:

فیلتر ها، لوله خرطومی و یا … مسدود شده است.
اگر جاروبرقی الکترولوکس شما در هر بار استفاده پس از مدت زمان مشخصی خاموش می شود، مشکل به علت ایجاد انسداد در قسمت های مختلف جاروبرقی می باشد.
در واقع این انسداد باعث داغ شدن بیش از حد دستگاه و فعال شدن سیستم ایمنی دستگاه می شود و در نهایت جاروبرقی خاموش خواهد شد. لازم به ذکر است که عموماً در این موارد صدای جاروبرقی تغییر خواهد کرد.
قطعی پریز برق، دوشاخه، کلید قطع و وصل و یا…
اگر هیچ انسدادی در قسمت های مختلف جاروبرقی شناسایی نشد، احتمالا بروز این مشکل به دلیل یک ایراد الکتریکی همچون قطعی پریز برق، دوشاخه، کلید قطع و وصل و یا خرابی موتور دستگاه است. به طور کلی عموماً بروز این مشکلات با داغ شدن سیم های جاروبرقی همراه است.
عمر جاروبرقی الکترولوکس شما به پایان رسیده است.

بیشتربیشتر

جاروبرقی الکترولوکس صدای زیادی ایجاد می کند، راه حل چیست؟

پاکت و فیلتر جاروبرقی را بررسی کنید و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن نمایید.
لوله خرطومی جاروبرقی را بازدید نمایید و در صورت مشاهده انسداد، آن را برطرف کنید.
محفظه ای که موتور در آن قرار گرفته است را باز کرده و فن موتور را بررسی کنید. در صورت مشاهده تجمع بیش از حد آلودگی ها، آن را برطرف کنید.
گرد و غبار تجمع یافته در اطراف موتور باعث داغ شدن بیش از حد دستگاه و ایجاد صدای غیرمعمول می شود. لذا آن را تمیز کنید.
موتور را چک کنید و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید.
بلبرینگ های دستگاه را روغن کاری کنید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چگونه سفارش تعمیرات را ثبت کنم؟

به منظور ثبت سفارش تعمیر جاروبرقی الکترولوکس می‌توانید با شماره 45396-021 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

02آیا شرکت تعمیرآنلاین معتبر می باشد؟

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

03در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

04خدمات صورت گرفته در تعمیرات چه مدت ضمانت دارد و آیا در صورت بروز مجدد عیب باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی‌باشد.

همچنین در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

05آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

06نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند و شما می‌توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

07آیا هزینه تعمیرات بر اساس نرخ مشخصی می باشد؟

بله. تمامی قیمت‌های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت‌های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می‌باشد. شما می‌توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

08در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید.

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تعمیر جاروبرقی الکترولوکس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت سفارش خدمات
021-45396
1

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟
پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت. ساعت کاری مجموعه: شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18
02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟
خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.
ساعات کاری تعمیرآنلاین شنبه تا چهارشنبه ها8 الی 20پنجشنبه ها 8 الی 18جمعه ها وایام تعطیل 10 الی 18