نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس

توجه به برند و شرکت سازنده لوازم خانگی در زمان عیب‌یابی و تعمیر آن‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. انواع جاروبرقی الکترولوکس قدیمی و جدید کیفیت بسیار بالایی دارند و در ساخت آن‌ها از قطعات خارجی و با مقاومت بالا استفاده شده است؛ به همین علت، در صورت استفاده صحیح تا سال‌های طولانی نیازی به تعمیر یا تعویض قطعات جاروبرقی الکترولوکس نخواهد بود.

بااین‌وجود، زمانی که به تعمیر جاروبرقی الکترولوکس نیاز داشتید، بهترین راه مراجعه به یک فرد متخصص یا نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس است. تکنسین‌های تعمیرآنلاین به‌عنوان متخصصان تعمیر جاروبرقی الکترولوکس با کلیه قطعات و ایرادات احتمالی این دستگاه آشنایی دارند. به همین خاطر کلیه خدمات جاروبرقی الکترولوکس در تعمیرآنلاین با ضمانت ۶ ماهه عرضه می‌شود.

خدمات تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

تعمیرآنلاین به‌عنوان مرکز مجاز تعمیر جاروبرقی electrolux، تعمیر انواع مدل‌های قدیمی و جدید را انجام می‌دهد؛ بنابراین اگر یک جاروبرقی الکترولوکس قدیمی معیوب دارید، فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با تعمیر آن، از خرید یک دستگاه جدید بی‌نیاز شوید. مراحل دریافت خدمات تعمیرآنلاین عبارت‌اند از:

 1. ابتدا باید درخواست تعمیر جاروبرقی الکترولوکس را از طریق سایت یا تماس با شماره تلفن مرکزی تعمیرآنلاین ثبت کنید.
 2. اپراتورهای ما در کمتر از یک ساعت برای هماهنگی زمان فرستادن نیروی متخصص یا پیک به محل، با شما تماس می‌گیرند.
 3. نیروی متخصص فرایند عیب یابی جاروبرقی الکترولوکس را آغاز می‌کند.
 4. بعد از عیب‌یابی، هزینه تعمیر جاروبرقی الکترولوکس به شما اعلام می‌شود.
 5. بعد از موافقت شما با هزینه، تکنسین فرایند تعمیر را آغاز می‌کند.
 6. فاکتور نهایی همراه با برچسب گارانتی بعد از تست نهایی تقدیم شما می‌شود.

توجه کنید که کلیه خدمات جاروبرقی الکترولوکس با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال این برند عرضه می‌شود. همچنین متخصصان تعمیرآنلاین به‌صورت رایگان مخزن دستگاهتان را شست‌وشو می‌دهند.

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در منزل

عیب یابی جاروبرقی الکترولوکس

عیب‌یابی جاروبرقی الکترولوکس معمولا باتوجه‌به نشانه‌های آن در صدا، قدرت مکش و عملکرد دستگاه انجام می‌شود. بعضی از ایرادات جاروبرقی با انجام یک کار ساده مانند تعویض فیلتر قابل‌حل است. ازهمین‌رو توصیه می‌کنیم قبل از درخواست تعمیر، حتما فیلتر و کیسه جاروبرقی الکترولوکس را بررسی و درصورت نیاز آن‌ها را تعویض کنید. پر بودن کیسه یا مسدود بودن فیلترها و لوله‌های جاروبرقی الکترولوکس باعث بروز مشکلاتی مانند کاهش مکش، افزایش سروصدا یا داغ شدن دستگاه می‌شود.

منبع تغذیه، سیم جمع کن و موتور جارو برقی الکترولوکس  از مواردی است که حتما باید توسط تعمیرکار متخصص بررسی و تعمیر شود. قطع شدن سیم‌ها یا کابل‌های داخل دستگاه، خراب شدن کلید یا نیم‌سوز شدن موتور و برد جاروبرقی الکترولوکس باعث خاموش شدن ناگهانی یا روشن نشدن دستگاه می‌شود. با مشاهده علائمی مانند جرقه زدن موتور جاروبرقی الکترولوکس، داغ شدن ناگهانی و شدید بدنه دستگاه یا به مشام رسیدن بوی سوختگی باید به‌سرعت از یک تعمیرکار جاروبرقی الکترولوکس کمک بخواهید. متخصصان تعمیر آنلاین با انجام کارهای زیر، عیب دستگاهتان را برطرف می‌کنند:

 • تعمیر برد جاروبرقی الکترولوکس
 • تعمیر برس جاروبرقی الکترولوکس
 • تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی الکترولوکس
 • تعمیر لوله تلسکوپی جاروبرقی الکترولوکس
 • تعمیر موتور جاروبرقی الکترولوکس
 • تعمیر دسته جاروبرقی الکترولوکس

تعمیرکاران تعمیرآنلاین با اشراف کامل به کلیه قطعات جاروبرقی الکترولوکس و مشکلات آن‌ها در سریع‌ترین زمان عیب دقیق دستگاه را پیدا می‌کنند. همچنین ایرادات سطحی جاروبرقی را می‌توانید با دریافت مشاوره تلفنی از تعمیرآنلاین خودتان در منزل برطرف کنید.

عیب یابی جاروبرقی الکترولوکس در تعمیرآنلاین

هزینه تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

هزینه تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس قبل از عیب‌یابی مشخص نیست؛ زیرا هر قطعه قیمت خاص خود را دارد. بااین‌حال، متخصصان تعمیرآنلاین عیب یابی جاروبرقی الکترولوکس را به‌صورت رایگان برایتان انجام می‌دهند و بعد از برآورد هزینه، آن را به اطلاع شما می‌رسانند. هزینه تعمیر جارو برقی الکترولوکس معمولا شامل موارد زیر است:

 • هزینه رفت‌وآمد کارشناس یا پیک مجموعه
 • دستمزد تعمیرکار
 • هزینه لوازم جاروبرقی الکترولوکس

قطعات مورداستفاده در تعمیرآنلاین کاملا اصل و اورجینال است؛ بنابراین هزینه قطعات را می‌توانید در سایت رسمی این برند مشاهده کنید. از طرفی به شما اطمینان می‌دهیم که هزینه تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در تعمیرآنلاین پایین‌تر از نرخ اتحادیه است. علاوه‌بر این، عیب‌یابی و مخزن‌شویی دستگاه توسط متخصصان این مجموعه به‌صورت رایگان انجام می‌شود.

تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس با ضمانت ۶ ماهه

آرامش و رضایت مشتری از مهم‌ترین اصول مجموعه بزرگ تعمیرآنلاین است. درهمین‌راستا کلیه خدمات تعمیراتی در این مجموعه با ۶ ماهه ضمانت کیفیت عرضه می‌شود. درصورتی‌که بعد از تعمیر جاروبرقی توسط متخصصان تعمیرآنلاین، در کمتر از ۶ ماه عیب دستگاه مجددا تکرار شد، خود را موظف می‌دانیم که همان عیب را به‌صورت رایگان برایتان برطرف کنیم.

تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس با ضمانت ۶ ماهه

تعمیرآنلاین؛ معتبرترین تعمیرگاه جاروبرقی الکترولوکس

تعمیرآنلاین با اخذ نمایندگی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس انواع خدمات پس از فروش جاروبرقی الکترولوکس را عرضه می‌کند. تیم فنی این مجموعه با دانش و تخصص بالا، شما را تا چندین سال از تعمیر مجدد دستگاه بی‌نیاز می‌کنند. برای ثبت سفارش تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس می‌توانید از طریق فرم موجود در سایت اقدام کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید. همچنین از طریق تماس با کارشناسان ما می‌توانید مشاوره تعمیر و نگهداری از جاروبرقی دریافت کنید.