بستن

همین الان فرم درخواست ثبت خدمات رو تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست ثبت خدمات
برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

به مرکز تخصصی خدمات و تعمیرات الکترولوکس، خوش آمدید. هم اکنون به منظور سفارش تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس با تعمیرآنلاین تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید.

تعمیر لباسشویی الکترولوکس

سوالات متداول ماشین لباسشویی الکترولوکس

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول ماشین لباسشویی الکترولوکس

ماشین لباسشویی الکترولوکس کار نمی کند، علت چیست؟

Read More
پریز و اتصالات برق دستگاه دچار قطعی شده است. فیوز دستگاه دچار مشکل شده است. شیرهای ورودی آب خراب است و نیاز به تعویض دارد. دستگاه بیش از حد داغ شده است. سیستم حفاظتی ماشین لباسشویی در زمان داغ شدن دستگاه، مانع کارکرد آن به مدت تقریباً ۳۰ دقیقه و تا قبل از خنک شدن کامل لباسشویی می شود. سیستم قفل دستگاه معیوب شده است.

علت آبگیری بیش از حد لباسشویی الکترولوکس چیست؟

Read More
شیربرقی لباسشویی خراب شده است. جهت بررسی این مشکل، در زمان آبگیری، برق دستگاه را قطع نمایید. اگر دستگاه همچنان آبگیری می کند، شیربرقی آب ورودی خراب شده است و نیاز به تعویض دارد. سوئیچ فشار و یا لوله متصل به آن معیوب شده است. این قطعه وظیفه قطع جریان اعمالی به شیربرقی را در زمان رسیدن سطح آب درون دیگ به مقدار مناسب بر عهده دارد. لذا در صورت عدم کارکرد مناسب آن، دستگاه به صورت پیوسته فرایند آبگیری را ادامه می دهد. قبل از تعویض سوئیچ فشار، ابتدا لوله هوای متصل به آن را از لحاظ وجود اتصال صحیح و عدم نشتی در نقاط مختلف بررسی نمایید. فشار آب ورودی به شیربرقی کم است. شیر برقی آب به حداقل فشاری به میزان psi200 جهت خاموش شدن نیاز دارد. در صورت نبود فشار آب لازم، دریچه ورودی به طور کامل بسته نشده و آب همچنان وارد دستگاه خواهد شد.

علت ایجای صدای زیاد توسط لباسشویی الکترولوکس چیست؟

Read More
بلبرینگ اصلی درام معیوب شده است. قرقره درایو لباسشویی خراب شده است. اتصالات موتور فرسوده شده است و نیاز به تعویض دارد. تسمه منتقل کننده نیرو از موتور به درام پاره شده و یا از محل مناسب خود خارج گردیده است. کمک فنرهای ماشین لباسشویی خراب شده است. لازم به ذکر است که تعویض کمک فنرها باید به صورت هم زمان انجام شود.

درب ماشین لباسشویی الکترولوکس باز نمی شود، علت چیست ؟

Read More
در زمان بروز این مشکل ابتدا دستگاه را ریست کنید و در صورت رفع نشدن مشکل، به بررسی موارد ذیل بپردازید: برنامه به طور کامل به پایان نرسیده است (عموماً ۵ دقیقه پس از پایان چرخه کاری درب لباسشویی باز می شود). لباسشویی به طور کامل آب درون دیگ را تخلیه نکرده است (با استفاده از لوله تخلیه اضطراری آب درون درام را تخلیه نمایید و مشکل را بررسی کنید). دستگیره و یا میکروسوئیچ قفل درب خراب شده است. سنسور تعیین کننده سطح آب خراب شده است و به اشتباه آب درون دستگاه شناسایی کرده است.

لباسشویی الکترولوکس با وجود اجرای چرخش سریع، لباس ها را خشک نمی کند، علت و راه حل چیست؟

Read More
برنامه انتخاب شده نادرست است. چرخه های مختلف، سرعت های گوناگونی دارند. شیلنگ تخلیه پشت دستگاه را بررسی نمایید و در صورت وجود انسداد و یا پیچ خوردگی آن را برطرف نمایید. فیلتر و پمپ تخلیه را چک کنید و در صورت تجمع بیش از حد آلودگی ها و یا انسداد توسط مواد زائد خارجی، آن را تمیز کنید. از متعادل بودن لباس های قرار گرفته در دستگاه اطمینان حاصل نمایید.

ماشین لباسشویی الکترولوکس در وسط چرخه کاری متوقف می شود، علت چیست؟

Read More
به طور کلی در صورت بروز این مشکل ابتدا اقدام به ریست کردن دستگاه نمایید. در صورت همراهی آن با ایراداتی از قبیل نامناسب بودن سطح آب و نچرخیدن دیگ، به ترتیب به بررسی سوئیچ کنترل سطح آب و سوئیچ درب دستگاه بپردازید. همچنین بروز این مشکل می تواند به دلیل خرابی برد، تایمر و یا … باشد. در ذیل برخی از اقدامات لازم به طور خلاصه توضیح داده شده است. ریست کردن لباسشویی: دکمه کنسل را نگه داشته تا حالت Stand by فعال شود. سپس پس از ۱۰ ثانیه یکی از دکمه ها را جهت شروع به کار مجدد دستگاه فشار دهید. بررسی قفل درب: این قطعه می تواند به صورت مکانیکی و یا الکتریکی دچار مشکل شود. لذا ابتدا دستگیره درب را به صورت ظاهری بررسی کرده و سپس قفل آن را با استفاده از یک مولتی متر چک کنید. در صورت عدم وجود اتصال، تعویض قطعه الزامی است.

ماشین لباسشویی الکتروکس قادر به چرخش دیگ در انتهای سیکل انتخابی نمی باشد، علت چیست؟

Read More
برد کنترل دستگاه دچار مشکل شده است. خرابی این قطعه باعث ارسال پیام نادرست به بخش مربوطه و در نتیجه عدم کارکرد صحیح دستگاه می شود. با توجه به حساسیت بالا و گران قیمت بودن این قطعه نیاز به حضور تکنسین متخصص می باشد. تسمه درایو دستگاه دچار مشکل شده است و نیاز به بازدید و احتمالاً تعویض دارد. سیستم تخلیه دستگاه (فیلتر، پمپ، لوله تخلیه و …) مسدود شده است. ذغال های موتور لباسشویی تمام شده است و باید تعویض شود.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست ماشین لباسشویی الکترولوکس

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

۶ پاسخ به “تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس”

 1. ملکی گفت:

  سلام من لباس داخل دستگاهم ریختم وسط برنامه ارور داده و درب باز نمیشده درو که محکم کشیدم دستگیرش شکست ایا شما قطعه رو موجود دارید؟

 2. سهیل ناظمی گفت:

  متشکرم از اقای طیبی سرویسکار خوبتون بابت تعمیر لباسشویی الکترولوکس من که 12 سال پیش خریده بودم و من و همسرم فکرمیکردیم که دیگه عمر خودشو کرده و باید تعویض شه ولی تعمیرکارتون ظرف یک روز تعمیرات رو به نحو احسن انجام دادن

 3. علی بشیری گفت:

  سلام خسته نباشید، ماشین لباسشویی ما در حالت خاموش داخلش آب میره، دلیلش چیه؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   دو حالت برای این ایراد وجود دارد اگر آب جمع شده در لباسشویی تمیز است، شیربرقی یا آکواستاپ خراب است و اگر آب کثیف است احتمالا مسیر خروج فاضلاب و زیر سینک ایراد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.