بستن

همین الان فرم درخواست ثبت خدمات رو تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست ثبت خدمات

تعمیرات ماشین لباسشویی

یکی از پرفروش ترین و پراهمیت ترین لوازم خانگی ، ماشین لباسشویی می باشد . امروزه این دستگاه دیگر نوعی لوازم خانگی تجملاتی به حساب نمی آید و به نوعی جز اصلی ترین نیاز هر خانه می باشد . همین امر سبب آن شده است که تعمیر ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین بخش های هر شرکت تعمیراتی باشد. هم اکنون می توانید سفارش نصب و تعمیر ماشین لباسشویی خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن در محل حاضر شوند.

سوالات متداول تعمیر ماشین لباسشویی

چگونه سفارش تعمیرات را ثبت کنم؟
به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.
آیا شرکت تعمیرآنلاین معتبر می باشد؟
تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.
در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟
آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.
خدمات صورت گرفته در تعمیرات چه مدت ضمانت دارد؟
تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.
در صورت بروز مجدد عیب آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟
خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.
آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟
بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.
نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟
در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.
آیا هزینه تعمیرات بر اساس نرخ مشخصی می باشد؟
بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.
در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟
در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.
چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

مراحل ثبت درخواست ماشین لباسشویی

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

تعمیرآنلاین ، شرکت رسمی تعمیر ماشین لباسشویی در ایران بوده و به عنوان نمایندگی رسمی بیش از ۶ برند مطرح اروپایی و آسیایی ، در ایران به صورت رسمی فعالیت می کند. اگر ماشین لباسشویی شما در دوران گارانتی تعمیرآنلاین به سر می برد کارشناسان مجموعه بدون دریافت هیچگونه هزینه ای عیب دستگاه شما را حل خواهند کرد. اگر ماشین لباسشویی شما نیز خارج از دوران گارانتی باشد باز هم از خدمات طلایی ما بهره خواهید برد . لطفا پس از ثبت اطلاعات ، به اپراتور اعلام نمایید که دستگاه شما گارانتی دارد تا اطلاعات شما به صورت کامل ثبت گردد. تمامی کارشناسان این مجموعه در هنگام تعمیرات ملزم به استفاده از قطعات اصلی ، ارائه گارانتی ، اعلام هزینه پیش از استارت تعمیرات لباسشویی بوده و در انتهای تعمیرات می بایست فاکتور رسمی به کاربر اهدا نمایند.

آب ماشین لباسشویی خالی نمیشود؟

علت اصلی ماندن آب در ماشین لباسشویی آسیب دیدگی المان های مربوط به تخلیه از جمله پمپ دستگاه می باشد . معمولا عمر مفید پمپ های ماشین لباسسشویی  دوره های ۱۰ساله می باشد . در سری های جدید ماشین لباسشویی ،در هر برند ،یک ارور مربوط به ایرادات پمپی و تخلیه می باشد . برای مثال ارور F18  در لباسشویی بوش ،ارور E20 در لباسشویی آاگ ،ارور OE در لباسشویی ال جی ،ارور F11  درر لباسشویی آریستون و… مربوط به پمپ می باشد . توجه کنید که زمانی که آب ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود حتما بررسی نمایید که مسیر خروجی و شلنگ فاضلاب دچار خم گرفتگی  و گرفتگی نباشد . در مواردی نیز احتمال دارد که به دلیل گرفتگی فیلترهای داخلی آب داخل لباسشویی مانده باشد که در این صورت می بایست فیلتر تخلیه نظافت و سرویس شود . ما در مقاله ” عدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی ” به طور مفصل به این مساله پرداخته ایم.

آب وارد ماشین لباسشویی نمی شود و پودر در مخزن باقی می ماند؟

ابتدا بررسی کنید که آیا پس از استارت درب دستگاه قفل می شود یا نه ؟در  صورتی که درب قفل نشود پس ایراد در ابگیری نیست و مربوط به المان های شروع به کار و امنیتی و بردی می باشد .اما اگر درب قفل شده اما آبب وارد نمی شود و یا پودر به درستی داخل نمی شود و قطره قطره می باشد.در این صورت احتمالا قطعه شیربرقی دستگاه خراب شده است . شیربرقی یکی از قطعات اصلی لباسشویی بوده که از یک فنر ،یک میله استوانه ای ، یک مخزن پلاستیکی و دیافراگ های لرزه ای تشکیل شده است . شیربرقی لباسشویی در مدل ها و برند های مختلف متفاوت است . برای مثال در لباسسشویی الجی و سامسونگ شیربرقی های دوقلو به کاررفته و در لباسشویی های ااگ سه قلو و کیت دار . البته در نسل جدید لباسشویی ها شیر برقی جای خود را به آکواستپ داد ه است  به صورت تخصصی آکواستپ را بررسی کرده ایم .

ماشین لباسشویی روشن نمی شود؟

در خوش بینانه ترین حالت ،عدم روشن نشدن ماشین لباسشویی قطعی پریز و در ادامه قطعی سیم و یا اتصالات داخلی می باشد . اما در اکثر موارد برد اصلی ماشین لباسشویی دچار سوختگی شده است . در موارد محدود نیز برد دستگاه سالم است و نمایشگر سوخته است و برنامه ها را نشان نمی دهد .

لاستیک لباسشویی سیاه شده و بوی بدی می‌دهد؟

برای جلوگیری از سیاه شدن لاستیک لباسشویی دو اقدام را انجام دهید . اول اینکه پس از پایان کار ،درب لباسشویی را به مدت یکساعت باز بگذارید و دوم اینکه سطح لاستیک را با یک دستمال نرم ،خشک نمایید به منظور کاهش سیاه شدگی و جلوگیری از انتشار ،ماشین لباسشویی را هر ۲ماه یکبار با پودر مخصوص، جرم گیری  نمایید . از عمق و حجم سیاهی لاستیک زیاد باشد باید لاستیک به صورت کامل تعویض گردد تا کیفیت مناسب شستشو بیشتر حفظ شود .

ماشین لباسشویی در هنگام خشک کردن لباسها صدا می دهد؟

در ابتدا دقت کنید که صدا از چه قسمتی در چه مرحله ای می باشد برای مثال اگر آبکش ماشین لباسشویی در حالت ایست است اما صدای ناهنجار می شنویید و یا در هنگام تخلیه آب صدا می شنویید احتمالا بمب دچار خرابی شده است . اگر در هنگام خشک کردن لباس ها دستگاه لرزش دارد و صدای ناهنجار از این لرزش می باشد پس احتمالا کمک فنرهای لباسشویی دچار ایراد شده است  و نیاز به ریگلاژ و یا تعویض دارد  و اگر دستگاه لرزش زیادی ندارد و صدای ناهنجار وجود دارد پس ایراد از بلبرینگ ها و قسمت های داخلی موتور می باشد . شاید برای شما این سوال پیش بیاید که از کجا بفهمیم دیگ دستگاه دچار ایراد شده است و یا صدای ناشی از موتور لباسشویی می باشد ؟ برای بررسی تسمه لباسشویی را برداشته و دیگ و موتور را به صورت مجزا با دست بچرخانید و صدای هر قسمت را بررسی کنید .

ماشین لباسشویی در هنگام خشک کردن لرزش دارد؟

لرزش ماشین لباسشویی در ابتدایی ترین حالت مربوط به عدم ریگاژ پایه ها می باشد .برای تنظیم کردن پایه های لباسشویی ،از اچار مخصوص ریگلاژ استفاده کرد. . دو پاییه جلو را بالا یا پایین بیاورید تا دستگاه لق نخورد . در صورتی که دستگاه به درستی در جای خود قرار دارد اما باز لرزش دارد کمک فنر لباسشویی نیاز به تعویض دارد کمک فنر قطعه ای فلزی با طول بین ۱۲تا۲۵سانت بوده که به قسمت تحتانی دیگ لباسشویی به کمک پیچ پایین وصل می شود بستگی به حجم لباسشویی و وزن دیگ لباسشویی ،قدرت کمک فنر نیز تغییر می کند در مواردی نیز احتمال دارد که به دلیل گرفتگی فیلترهای داخلی آب داخل لباسشویی مانده باشد که در این صورت می بایست فیلتر تخلیه نظافت و سرویس شود . پیشنهاد میکنیم مقاله ” لرزش شدید ماشین لباسشویی ” را مطالعه فرمائید.

ماشین لباسشویی آبریزش دارد و زیر دستگاه خیس می شود؟

آبریزش محدوده وسیعی از دلایل را شامل می شود . اگر شیلنگ ورودی یا خروجی ،خرطومی جاپودری به دیگ ،خرطومی دیگ فیلتر و خرطومی دیگ به تخلیه و دیگ لباسشویی دچار اسیب شده باشد ،دستگاه دچار آبریزش میشود . در لباسشویی های جدید ،آبریزش نیز یک کد خطا یا ارور را به  خود اختصاص داده است . مثلا در بوش ارور F23  در آاگ ارور  EFO

دستگیره درب لباسشویی شکسته و درب باز نمی‌شود؟

زمانی که کار دستگاه به پایان نرسیده باشد و شما اقدام به باز کردن در نمایید به علت فعال بودن میکروسوئیچ (سنسور امنیتی درب) دستگیره دچار آسیب می شود. در این حالت شما بایستی ابتدا درب لباسشویی را باز نموده و سپس دستگیره را باز کرده و عوض کنید. باز کردن درب لباسشویی قِلق خاصی دارد که در ویدئو جداگانه ای راجع به آن صحبت کرده ایم.
دیدگاه های خود را بنویسید.
Loading...