شرکت معتبر آلمانی زیمنس در ۱ اکتبر ۱۸۴۷ تحت عنوان برند زیمنس و هالسکه توسط ورنر فون زیمنس و یوهان جورج هالسکه در برلین تأسیس شده است . فعالیت این شرکت در ابتدا در سال ۱۸۴۸ با ساخت ۵۰۰ کیلومتر خط تلگراف از برلین تا فرانکفورت آغاز شد و در سال ۱۸۷۹ با تولید اولین لوکوموتیو برقی و در سال ۱۸۸۱ با ساخت نخستین دستگاه تولید کننده برق متناوب در حوزه ساخت قطارهای های برقی و … به پیشرفت خود ادامه داد . سرانجام زیمنس با آغاز قرن ۲۰ در بازار لوازم خانگی شروع به فعالیت کرد و در ۱۹۰۶ اولین جاروبرقی ، در سال ۱۹۲۰ اولین اجاق گاز ، در سال ۱۹۲۸ اولین لباسشویی و در سال ۱۹۶۴ اولین ظرفشویی خود را روانه بازار نمود . در سال ۲۰۱۵زیمنس تمام سهام خود را به شرکت بوش فروخته است. تعمیر آنلاین به عنوان نمایندگی رسمی زیمنس در ایران، با کسب گواهینامه های معتبر از این شرکت آلمانی و به کارگیری تکنسین آشنا با مدل¬های مختلف لوازم خانگی زیمنس، آماده ارائه خدمات مختلف جهت تعمیرات لوازم خانگی تولیدی توسط این شرکت می باشد.

سوالات متداول درباره خدمات نمایندگی زیمنس

آیا لوازم خانگی برند های بوش و زیمنس مشابه می باشند؟

بوش و زیمنس دو برند مختلف تولید لوازم خانگی توسط شرکت بوش هستند . اخیراً زیمنس تمام سهام خود را به بوش فروخته است . اغلب تولیدات این دو برند شباهت های زیادی با یکدیگر دارند . لازم به ذکر است که نف و گاگنا، برندهای تولیدی دیگر شرک بوش هستند.

تعمیرآنلاین تعمیر کدام یک از لوازم خانگی زیمنس را انجام می دهد؟

تعمیرآنلاین خدمات تعمیراتی مربوط به کلیه لوازم خانگی زیمنس (یخچال، یخچال فریزر، ساید بای ساید، لباسشویی، جاروبرقی، ظرفشویی، مایکروویو، فر و اجاق گاز) را تمامی نقاط تهران انجام می دهد.

آیا کیفیت لوازم خانگی زیمنس مناسب است؟

برند آلمانی زیمنس یکی از برندهای معتبر تولید لوازم خانگی در جهان است که توانسته محبوبیت بالایی را در بازار ایران کسب نماید. مهمترین مشخصه لوازم خانگی زیمنس، بهره‌گیری از فناوری پیشرو، کیفیت بالای قطعات و طراحی منحصر به فرد آن است. بنابراین در حال حاضر این گروه تولیدی لوازم خانگی، یکی از برندهای با کیفیت، برتر و پرطرفدار در کشور می‌باشد.

نمایندگی فروش لوازم خانگی زیمنس در کدام مناطق تهران قرار دارد؟

به طور کلی لوازم خانگی زیمنس را می‌توان از فروشگاه‌های معتبر تحت نظارت اتحادیه، در سراسر تهران تهیه نمود. با این وجود نمایندگی‌های اصلی این برند معتبر اروپایی در خیابان‌های امین حضور، خیابان شریعتی و سهروردی یافت می‌شود.

آیا تعمیر آنلاین نمایندگی رسمی زیمنس در ایران است؟

بله، تعمیر آنلاین نمایندگی رسمی لوازم خانگی زیمنس در ایران، تحت نظارت اتحادیه و سازمان اصناف کشور می باشد. لازم به ذکر است که تمامی کارشناسان این شرکت دوره های لازمه را گذرانده اند و دارای مدرک معتبر از شرکت زیمنس می باشند. همچنین تمامی قطعات مورد نیاز جهت تعویض، اصلی می باشد و کلیه خدمات انجام گرفته توسط تکنسین این شرکت، دارای ضمانت ۶ ماهه بی قیدوشرط می باشد.

چگونه می توانیم درخواست خود مبنی بر تعمیرات لوازم خانگی زیمنس را ثبت نماییم؟

جهت ثبت درخواست تعمیرات لوازم خانگی زیمنس خود می توانید، در ساعت کاری (۸:۳۰ الی ۱۸) با نمایندگی زیمنس به شماره ۴۵۳۹۶-۰۲۱ تماس بگیرید و یا به صورت ۲۴ ساعته اطلاعات خود را در فرم درخواست تکنسین ثبت نمایید.

آیا تمامی محصولات زیمنس تولید آلمان است؟

با وجود اینکه دفتر اصلی زیمنس در آلمان قرار دارد، تولیدات لوازم خانگی این برند در کشورهای آلمان و ترکیه انجام می‌شود و حتی سیاست حال حاضر زیمنس به سمت تولید بیشتر لوازم خانگی در ترکیه است. لذا این امر که لوازم خانگی خریداری شده به دلیل اینکه تولید ترکیه است، اصلی نمی‌باشد، به هیچ وجه صحیح نیست.

گارانتی و خدمات پس از فروش زیمنس

تعمیر آنلاین به عنوان نمایندگی زیمنس ، ارائه دهنده خدمات پس از فروش محصولات زیمنس در ایران بوده و به مشتریان این برند آلمانی خدماتی خاص ارائه خواهد داد. لازم به ذکر است که پس از سفارش تعمیر لوازم خانگی زیمنس، اگر دستگاه شما در دوران گارانتی تعمیرآنلاین قرار گرفته باشد ، بابت تعمیرات و خدمات ، هیچگونه هزینه ای دریافت نخواهد شد و تمامی مراحل تعمیرات زیمنس، کاملا رایگان است. اگر هم دستگاه خارج از دوران گارانتی نمایندگی زیمنس باشد ، خدمات به صورت تخصصی به تمام مشتریان ارائه خواهد شد . لازم به ذکر است تعمیرآنلاین به عنوان نمایندگي زیمنس ، تعمیر ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، جاروبرقی و … را به صورت تخصصی انجام می دهد.