بستن

همین الان فرم درخواست ثبت خدمات رو تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست ثبت خدمات
برآورد هزینه تعمیرات

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

به تعمیرآنلاین مرکز خدمات زیمنس در ایران خوش آمدید. هم اکنون می‌توانید از خدمات طلایی ما بهره ببرید.

به منظور سفارش تعمیرات ظرفشویی زیمنس با تعمیرآنلاین به شماره ۴۵۳۹۶ – ۰۲۱ تماس گرفته و یا فرم آنلاین تعمیرات را تکمیل نمایید.

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

سوالات متداول تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

به صورت کلی به علت وسیع بودن ایرادات ماشین ظرفشویی، نمی توان هزینه دقیقی برای تعمیرات اعلام کرد اما اگر بخواهیم به بررسی نحوه محاسبه هزینه بپردازیم آن را به دو بخش تقسیم بندی می کنیم:

1- در اکثر موارد ایراد نیاز به قطعه نداشته و فقط اجرت دستمزد محاسبه می شود که آن هم نرخ اعلام شده توسط اتحادیه می باشد.

2- قیمت قطعات هم در صورت نیاز به تعویض بر اساس سایت رسمی بوش آلمان محاسبه می شود.

این تضمین وجود دارد که تعمیرآنلاین به علت عدم وجود واسطه، پایین ترین قیمت در خدمات ظرفشویی زیمنس را به شما اعلام می دارد.

تمامی خدمات صورت گرفته در پروسه تعمیرات ماشین ظرفشویی SIEMENS شامل 6 ماه ضمانت می باشد.

توجه کنید که قطعات لاستیکی و شکستنی ضمانتی ندارد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

ماشین ظرفشویی زیمنس شروع به کار نمی کند، راه حل چیست؟

Read More
۱- از وصل بودن برق و نبود قطعی در پریز و اتصالات اطمینان کسب کنید. قفل کودک را چک کنید. برخی از مدل های ماشین ظرفشویی دارای حالت قفل کودک هستند تا از روشن شدن ناخواسته دستگاه جلوگیری شود. قفل درب را بررسی کنید و از بسته بودن آن مطمئن شوید. ممکن است، تایمر و برد دستگاه دچار مشکل شده باشد. با استفاده از مولتی متر می توان از عملکرد صحیح برد و تایمر اطمینان کسب کرد. کلیدهای انتخاب کننده را برسی کنید. ممکن است چند دکمه به طور همزمان فشرده شده باشد و یا اینکه تجمع آلودگی ها باعث گیر کردن دکمه ها شده باشد. رله موتور و فیوز حرارتی را با استفاده از مولتی متر بررسی کنید.

علامت شیر آب در ماشین ظرفشویی زیمنس به چه معنا است و اقدامات لازم جهت رفع آن چیست؟

Read More
نمایش این علامت علل مختلفی همچون انسداد در فیلتر و یا شلنگ آکواستاپ، گردش آهسته آب و فشار آب کم دارد. جهت رفع این ارور اقدامات ذیل را انجام دهید: شیر آب را ببندید. شلنگ را از شیر جدا کنید. فیلترها را با استفاده از یک برس کوچک تمیز کنید. شلنگ را مجدداً وصل کنید و دستگاه را چک کنید. جهت بررسی فشار آب، از یک سطل استفاده کنید. به طور کلی در حدود ۱۰ لیتر آب در ۱ دقیقه باید از شیر خارج شود. نکته مهم: قطعه آکواستاپ در ماشین ظرفشویی دارای یک شیر برقی است. لذا از خیس کردن آن جداً بپرهیزید.

چرا ماشین ظرفشویی به خوبی ظرف ها را تمیز نمی کند؟

Read More
عدم شستشوی مناسب ظرفشویی دلایل مختلفی از جمله قرار دادن بیش از حد ظروف، عدم انتخاب چرخه کاری مناسب، استفاده از مواد شوینده نامرغوب و … دارد. اگر از مناسب بودن حجم ظروف، مواد شوینده و چرخه کاری اطمینان دارید، جهت رفع مشکل حضور تکنسین الزامی است.

ماشین ظرفشویی زیمنس آب را گرم نمی کند، علت چیست؟

Read More
در صورت گرم نکردن آب توسط ماشین ظرفشویی، احتمالاً هیتر یا المنت دستگاه آسیب دیده است و نیاز به تعویض آن می باشد.

ماشین ظرفشویی زیمنس ارور E06 را نشان می دهد، علت چیست؟

Read More
نمایش ارور E06 در ظرفشویی زیمنس به معنی خرابی سنسور درب دستگاه می باشد که تعمیر آن نیاز به حضور تکنسین دارد.

آیا می توان از نمک معمولی جهت کاهش سختی آب در ماشین ظرفشویی استفاده نمود؟

Read More
خیر، نمک معمولی حاوی موادی است که به دستگاه آسیب وارد می کند.

ارور E20 یا E21 در ظرفشویی زیمنس به چه معنایی است؟

Read More
دستگاه در صورت نمایش ارور E20 از بروز مشکل در سیستم گردش آب خبر می دهد که این مشکل می تواند مربوط به پمپ دستگاه باشد.

راه حل رفع ارور E14 در ظرفشویی زیمنس چیست؟

Read More
در صورت نمایش ارور E14، ظرفشویی زیمنس به علت بروز مشکل در سیستم آبگیری و یا منبع آب، سیستم حفاظتی آب دستگاه را فعال کرده است. در صورت مشاهده این ارور، منبع آب، شلنگ آب و به طور کلی سیستم ورودی آب دستگاه را بررسی کنید.

دستگاه ارور E24 یا E25 را نشان می دهد، راه حل چیست؟

Read More
نمایش ارور E24 یا E25 به معنی عدم کارکرد صحیح سیستم تخلیه دستگاه است. علل احتمالی این ارور عبارتند از: پیچ خوردگی و یا گرفتگی شلنگ تخلیه، خرابی پمپ دستگاه و … در صورت مشاهده این ارور دستگاه را از برق جدا کنید و سپس به بررسی شلنگ های تخلیه بپردازید و در صورت وجود پیچ خوردگی و یا گرفتگی آن را رفع کنید. همچنین پمپ را بررسی نمایید. جهت بررسی پمپ، فیلترها و درپوش پمپ را بردارید. سپس آلودگی ها را تمیز کنید و دقت کنید که پروانه پمپ آزادانه بچرخد. سپس درپوش پمپ و فیلترها را در جای خود قرار دهید و دستگاه را روشن کنید. در صورت نمایش مجدد ارور بر روی صفحه نمایش ماشین ظرفشویی، با تکنسین متخصص تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی زیمنس ارور E15 را نمایش می دهد، علت چیست؟

Read More
ارور E15 نشان دهنده فعال سازی سیستم حفاظتی آکواستاپ است. در این حالت دستگاه خاموش شده و شروع به بوق زدن می کند. سیستم حفاظتی وقتی روشن می شود که آب سر ریز شده و یا نشتی آب رخ دهد. در این زمان پمپ تخلیه شروع به کار کرده و صفحه کنترل کار نمی کند. جهت رفع این ارور ابتداً دستگاه را ریست کنید و در صورت نمایش مجدد این خطا اقدامات زیر را انجام دهید: اتصالات سیستم آب رسانی را بررسی کنید. فیلترها و سیستم تخلیه را بررسی کنید. سنسور آکواستاپ و سطح آب را بررسی کنید. انتخاب ماده شوینده نامناسب و ایجاد بیش از حد کف می تواند باعث بروز این ارور شود.

پس از اتمام چرخه کاری ماشین ظرفشویی، ظروف پلاستیکی هنوز خیس هستند در حالی که مابقی ظروف خشک شده اند، علت چیست؟

Read More
به طور کلی پلاستیک ها رسانای ضعیف گرمایی هستند و این امر باعث می شود که رطوبت باقی مانده در ظروف پلاستیکی، به مراتب کمتر از ظروف فلزی و یا سرامیکی بخار شوند.

بعد از انجام سیکل کاری ماشین ظرفشویی، درب محفظه نگهدارنده قرص باز نمی شود، علت چیست؟

Read More
علت این امر احتمالاً این است که ظروف به درستی در داخل دستگاه قرار داده نشده است؛ به نحوی که ظروف مانع از باز شدن محفظه نگهدارنده قرص می شوند.

معنی ارور E07 در ماشین ظرفشویی زیمنس چیست؟

Read More
ارور E07 به معنی بروز مشکل در سیستم خشک کن دستگاه است.

دلیل نمایش ارور E27 در ظرفشویی زیمنس چیست؟

Read More
نمایش این ارور به دلیل وجود ایراد در دستگاه نبوده و تنها نشان دهنده ولتاژ پایین و بروز مشکل در سیستم تغذیه برق می باشد.

جهت رفع ارور E22 چه اقداماتی باید صورت گیرد؟

Read More
نمایش ارور مذکور به معنی کثیفی و انسداد فیلتر دستگاه است، لذا جهت رفع آن فیلتر هوا را تمیز کنید و یا در صورت نیاز اقدام به تعویض آن نمایید.

آیا تمیز کردن ظروف قبل از قرار دادن آن ها در دستگاه الزامی است؟

Read More
بله، تمیز کردن هر گونه باقیمانده غذا و … جهت جلوگیری از انسداد سیستم تخلیه ضروری است.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.