تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس، انواع خدمات لوازم خانگی این برند محبوب آلمانی را عرضه می‌کند. متخصصان مجموعه ما با گذراندن دوره‌های آموزشی تخصصی تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی زیمنس در کمترین زمان ممکن عیب دقیق دستگاه را پیدا کرده و آن را برطرف می‌کنند. برای برخورداری از خدمات تعمیر فوری ظرفشویی زیمنس در محل همین حالا با استفاده از دکمه زیر درخواستتان را با ما در میان بگذارید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید. کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس می‌گیرند و هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهند.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول ماشین ظرفشویی زیمنس

در ادامه از برخی از ایرادات متداول ماشین ظرفشویی زیمنس با خبر شوید.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی

برای رفع این مشکل ابتدا پریز برق و سپس سیم اتصال را چک کنید تا دچار قطعی نشده باشد. همچنین روشن بودن قفل کودک باعث روشن نشدن دستگاه می‌شود. درصورتی‌که عیب از این موارد نباشد، باید تایمر، رله موتور، فیوز حرارتی، برد اصلی و نمایشگر بررسی شود. در صورت خرابی برد ظرفشویی زیمنس یا نمایشگر و اتصالات بین آن‌ها درخواست تعمیر را در سایت ثبت کنید.

بیشتربیشتر

علامت شیر آب در ماشین ظرفشویی زیمنس

انسداد فیلتر یا شلنگ آکواستاپ و همچنین کاهش فشار آب و گردش آهسته آب باعث رخ دان این ارور می‌شود. برای رفع این خطا باید فیلترها را تمیز کرده و فشار آب را بررسی کنید. درصورتی‌که مشکل برطرف نشد، با تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

تمیز نشدن ظرف‌ها بعد از اتمام کار

قرار دادن بیش از حد ظروف، انتخاب چرخه کاری نامناسب و استفاده از مواد شوینده نامرغوب باعث این مشکل می‌شود. اگر از مناسب بودن حجم ظروف، مواد شوینده و چرخه کاری اطمینان دارید، برای رفع مشکل حضور تکنسین الزامی است.

بیشتربیشتر

گرم نشدن آب

در صورت گرم نکردن آب توسط ماشین ظرفشویی، احتمالاً هیتر یا المنت دستگاه آسیب دیده است که باید توسط تعمیر کار تعویض شود.

بیشتربیشتر

ارور E06 ظرفشویی زیمنس

نمایش ارور E06 در ظرفشویی زیمنس به معنی خرابی سنسور در دستگاه است که تعمیر آن نیاز به حضور تکنسین دارد.

بیشتربیشتر

ارور E20 یا E21 در ظرفشویی زیمنس

دستگاه در صورت نمایش ارور E20 یا E21 از بروز مشکل در سیستم گردش آب خبر می‌دهد که این مشکل می‌تواند مربوط به پمپ دستگاه باشد. تعمیر پمپ ماشین ظرفشویی زیمنس را به متخصص بسپارید.

بیشتربیشتر

ارور E14 در ظرفشویی زیمنس

در صورت نمایش ارور E14، ظرفشویی زیمنس به علت بروز مشکل در سیستم آبگیری یا منبع آب، سیستم حفاظتی آب دستگاه را فعال کرده است. در صورت مشاهده این ارور، منبع آب، شلنگ آب و به‌طورکلی سیستم ورودی آب دستگاه را بررسی کنید.

بیشتربیشتر

ارور E24 یا E25 ظرفشویی زیمنس

این خطاها معمولا به‌علت پیچ‌خودگی یا گرفتگی شلنگ تخلیه و خرابی پمپ یا به‌طورکلی اختلال در کارکرد صحیح سیستم تخلیه رخ می‌دهد. برای حل این مشکل ابتدا گرفتگی مسیر تخلیه را برطرف کنید، سپس آلودگی‌های پمپ، فیلترها، درپوش پمپ و پروانه آن را پاک کنید. درصورت ادامه‌دار بودن خطا، حتما با تکنسین تعمیر آنلاین در تماس باشید.

بیشتربیشتر

ارور E15 ظرفشویی زیمنس

ارور E15 نشان‌دهنده فعال‌سازی سیستم حفاظتی آکواستاپ است. در چنین شرایطی معمولا دستگاه خاموش شده و شروع به بوق زدن می‌کند. هنگام سرریز شدن یا نشتی آب این خطا رخ می‌دهد که معمولا ناشی از خرابی صفحه کنترل است. برای رفع این مشکل دستگاه را ریست کرده، اتصالات سیستم آب‌رسانی، فیلترها، سیستم تخلیه، سنسور آکواستاپ و سطح آب را بررسی کنید. درصورت نیاز از تعمیرکار کمک بگیرید. البته انتخاب ماده شوینده نامناسب و ایجاد بیش از حد کف نیز می‌تواند باعث بروز این ارور شود.

بیشتربیشتر

خشک نشدن ظروف پلاستیکی

به طور کلی پلاستیک‌ها رسانای ضعیف گرمایی هستند و این امر باعث می‌شود که رطوبت باقی‌مانده در ظروف پلاستیکی، به مراتب دیرتر از ظروف فلزی یا سرامیکی بخار شوند.

بیشتربیشتر

باز نشدن در محفظه نگهدارنده قرص

اگر بعد از اتمام سیکل، در محفظه نگهدارنده قرص باز نشد، احتمالا ظروف به‌درستی داخل دستگاه قرار داده نشده است؛ به‌نحوی که ظروف مانع از باز شدن محفظه نگهدارنده قرص می‌شوند.

بیشتربیشتر

ارور E07 ماشین ظرفشویی زیمنس

ارور E07 به معنی بروز مشکل در سیستم خشک کن دستگاه است. برای رفع این مشکل با ما تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

ارور E27 در ظرفشویی زیمنس

نمایش این ارور به دلیل وجود ایراد در دستگاه نبوده و فقط نشان‌دهنده ولتاژ پایین و بروز مشکل در سیستم تغذیه برق است.

بیشتربیشتر

ارور E22 ظرفشویی زیمنس

نمایش ارور مذکور به معنی کثیفی و انسداد فیلتر دستگاه است؛ بنابراین برای رفع آن فیلتر هوا را تمیز کرده یا در صورت نیاز اقدام به تعویض آن کنید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس چقدر است؟

ازآنجایی‌که ماشین ظرفشویی زیمنس به‌دلیل ایرادات متنوعی ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد، هزینه دقیق تعمیرات ظرفشویی زیمنس را نمی‌توان بدون اطلاع از عیب دقیق آن بیان کرد. بااین‌حال، بعد از مشاهده دستگاه توسط تعمیرکار تعمیر آنلاین و قبل از شروع تعمیر، هزینه با جزئیات کامل به شما اعلام خواهد شد. تعمیر آنلاین با حذف واسطه‌ها، انواع خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس را با پایین‌ترین نرخ به شما عرضه می‌کند.

02آیا خدمات تعمیرات ظرفشویی زیمنس گارانتی دارد؟

همه خدمات صورت گرفته در پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی SIEMENS شامل 6 ماه ضمانت است. توجه کنید که قطعات لاستیکی و شکستنی ضمانتی ندارند.

03در صورت بروز مجدد عیب بعد از تعمیر ظرفشویی زیمنس، آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

خیر؛ درصورتی‌که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچ‌گونه هزینه‌ای نباید پرداخت کنید.

04چگونه از خدمات تعمیر فوری ظرفشویی زیمنس استفاده کنم؟

به منظور ثبت سفارش می‌توانید با شماره 45396-021 تماس بگیرید یا فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل کنید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

05اگر از تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین است. پس درصورتی‌که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام، انتقاد یا اعتراضی داشتید، فقط کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

06آیا امنیت حریم شخصی من در حضور تکنسین در محل حفظ می‌شود؟

بله؛ کلیه کارشناسان تعمیرآنلاین را از میان افراد متعهد و امین انتخاب کرده‌ایم که همه موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده و گواهی عدم سوء پیشینه دارند. همچنین تعمیرکاران ما تست‌های روانشناسی مجموعه را گذرانده‌اند.

07هزینه تعمیر ظرفشویی زیمنس را چگونه باید بپردازم؟

در پایان کار و بعد از تست نهایی، تکنسین فاکتور و لیبل گارانتی را با احترام تقدیم شما می‌کند. سپس شما می‌توانید برای تسویه صورت‌حساب مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

08اگر بعد از حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم آیا باید هزینه بپردازم؟

اگر بعد از حضور تعمیرکار در محل یا عیب‌یابی دستگاه، به هر دلیلی از دریافت خدمات منصرف شدید، فقط کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب‌یابی را بپردازید.

09آیا تمیز کردن ظروف قبل از قرار دادن آن‌ها در ظرفشویی الزامی است؟

بله؛ تمیز کردن هرگونه باقیمانده غذا برای جلوگیری از انسداد سیستم تخلیه ضروری است.

10آیا می‌توان از نمک معمولی برای کاهش سختی آب در ماشین ظرفشویی استفاده کرد؟

خیر، نمک معمولی حاوی موادی است که به دستگاه آسیب وارد می‌کند.

زیمنس یک شرکت آلمانی و چندملیتی است که در زمینه تولید و عرضه انواع لوازم خانگی و سایر تجهیزات مخابراتی فعالیت می‌کند. لوازم خانگی زیمنس از جمله ماشین ظرفشویی و لباسشویی آن به‌دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب محبوبیت فراوانی در جهان و ایران دارند. ازهمین‌رو ما در تعمیرآنلاین تعمیر انواع مدلهای ماشین ظرفشویی زیمنس را در فهرست خدمات خود قرار داده‌ایم. اگر ماشین ظرفشویی زیمنس شما با مشکل روبه‌رو شده است، بهترین مرکز تعمیراتی را انتخاب کرده‌اید؛ زیرا متخصصان ما در تعمیر آنلاین فقط از قطعات اورجینال برای تعمیر دستگاه استفاده می‌کنند.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس

تعمیر آنلاین با بیش از ۱۴ سال سابقه درخشان و با کمک تیم متخصص و مجرب خود در حال عرضه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس به شما هم‌وطنان عزیز است. ما در تعمیر آنلاین از قطعات فابریک ماشین ظرفشویی زیمنس برای تعمیر دستگاه استفاده می‌کنیم و خدمات خود را با ۶ ماه گارانتی مکتوب و معتبر در اختیار شما قرار می‌دهیم. از طرفی با حذف واسطه‌ها توانسته‌ایم خدمات تعمیر ظرفشویی زیمنس را با قیمتی پایین‌تر از نرخ اتحادیه به شما عزیزان عرضه کنیم؛ زیرا هدف تعمیر آنلاین جلب رضایت شما و نشاندن لبخند روی لبان شما است.

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در محل

خدمات تعمیر فوری ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران

تعمیر آنلاین یک مرکز تخصصی برای نصب، آموزش و تعمیر انواع لوازم خانگی از جمله ماشین ظرفشویی است. برای دریافت خدمات یا ثبت سفارش فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. درصورتی‌که مشکل دستگاه توسط خودتان قابل‌حل باشد، متخصص مربوطه از طریق تلفن شما را راهنمایی می‌کند. چنانچه تعمیر ظرفشویی زیمنس به مهارت تعمیرکار نیاز داشته باشد، تکنسین بعد از هماهنگی با شما در محل حاضر شده و اقدامات لازم را انجام می‌دهد. با ثبت درخواست در تعمیر آنلاین از مزایای زیر بهره‌مند خواهید شد:

 • تعمیر فوری ماشین ظرفشویی زیمنس
 • استفاده از مهارت و تخصص تکنسین‌های آموزش‌دیده
 • استفاده از قطعات اصل ماشین ظرفشویی زیمنس
 • امکان تعمیر ظرفشویی زیمنس در محل و بدون نیاز به جابه‌جایی
 • شفافیت در هزینه‌ها و عرضه فاکتور با جزئیات کامل
 • پرداخت هزینه پایین‌تر از نرخ اتحادیه
 • گارانتی معتبر ۶ ماهه

اگر تعمیرهای چندباره و خرابی‌های مکرر دستگاهتان خسته شده‌اید، با بهره‌مندی از خدمات تعمیرات ظرفشویی زیمنس، خود و دستگاهتان را راحت کنید.

تعمیر انواع مدلهای ماشین ظرفشویی زیمنس در تعمیر آنلاین

هزینه تعمیرات ظرفشویی زیمنس

هزینه تعمیر ظرفشویی زیمنس به عوامل مختلفی مانند نوع مشکل دستگاه، اجرت تکنسین و قیمت قطعات ماشین ظرفشویی زیمنس بستگی دارد. به همین خاطر برآورد هزینه تعمیرات بدون عیب‌یابی و بازدید تعمیر کار ماشین ظرفشویی زیمنس امکان‌پذیر نیست. بااین‌حال هزینه‌هایی مانند هزینه رفت و آمد تعمیرکار یا عیب یابی ماشین ظرفشویی زیمنس قدیمی و جدید مبلغ ثابتی است که در همان تماس اولیه می‌توانید آن را از کارشناسان ما بپرسید.

به شما اطمینان می‌دهیم که هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس توسط تعمیرآنلاین پایین‌تر از نرخ اتحادیه و سایر مراکز تعمیراتی باشد. از طرفی کلیه خدمات در مجموعه ما با ۶ ماه گارانتی همراه است؛ یعنی اگر در این مدت، ماشین ظرفشویی زیمنس آلمان دوباره بعد از تعمیر با همان مشکل قبلی مواجه شد، تعمیرکاران ما بدون دریافت هیچ هزینه‌ای، آن را برایتان تعمیر می‌کنند.

عیب یابی ماشین ظرفشویی زیمنس

در انواع مدلهای ماشین ظرفشویی زیمنس جدید عیب‌های دستگاه روی یک نمایشگر نشان داده می‌شود. در این دستگاه‌ها کدهای خطایی وجود دارد که هرکدام نشان‌دهنده یک عیب هستند. از طریق تماس با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ می‌توانید با گفتن کد خطا راهنمایی‌های لازم برای برطرف کردن آن را دریافت کنید. در مواردی که برطرف کردن عیب نیاز به مهارت متخصص داشته باشد، هماهنگی‌های لازم برای زمان و مکان حضور تعمیرکار با شما انجام خواهد شد.

عیب یابی و تعمیر ظرفشویی زیمنس در سریع‌ترین زمان ممکن

رایج‌ترین دلایل درخواست تعمیر ظرفشویی زیمنس

روزانه درخواست‌های متعددی برای تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران و سایر شهرهای ایران دریافت می‌کنیم که بیان رایج‌ترین آن‌ها شاید به شما هم در پیدا کردن مشکل کمک کند. در صورت مواجهه با هرگونه مشکلی ابتدا در قسمت ایرادات متداول همین صفحه بگردید و اقدامات اولیه برای برطرف کردن مشکل را انجام دهید. درصورت نیاز به حضور تکنسین می‌توانید درخواستتان را با ما در میان بگذارید که تعمیرکاران تعمیر آنلاین نسبت به تعمیر فوری دستگاه اقدام کنند. ازجمله رایج‌ترین ایرادات ماشین ظرفشویی زیمنس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعمیر برد ماشین ظرفشویی زیمنس درصورت روشن نشدن

اگر ماشین ظرفشویی زیمنس شما شروع به کار نمی‌کند، اول از همه از قطع نبودن برق و درست بودن اتصالات مطمئن شوید. بعضی از مدل‌های ماشین ظرفشویی زیمنس قفل کودک دارند که از روشن شدن دستگاه جلوگیری می‌کنند. همچنین تا زمانی که در دستگاه کامل بسته نشده باشد، ماشین ظرفشویی شروع به کار نمی‌کند. علاوه‌بر این‌ها، فشرده شدن چندین دکمه همزمان یا تجمع آلودگی در دکمه‌ها باعث روشن نشدن دستگاه می‌شود.

اگر در موارد بالا مشکلی وجود نداشت، احتمالا تایمر، برد دستگاه، رله موتور یا فیوز حرارتی دچار خرابی شده است. در چنین مواقعی، تعمیرکار با استفاده از مولتی‌متر عملکرد این قطعات را بررسی می‌کند. برای تعمیر موتور ماشین ظرفشویی زیمنس یا سایر قطعات مانند برد، رله و تایمر حتما درخواستتان را در تعمیر آنلاین ثبت کنید.

تعمیرات ظرفشویی زیمنس با متخصصان مجرب

تعمیر فیلتر ظرفشویی زیمنس درصورت نمایش علامت شیر آب

گاهی اوقات ممکن است با علامت شیر آب روی ماشین ظرفشویی خود مواجه شوید. نمایش این علامت علت‌های مختلفی همچون انسداد در فیلتر یا شلنگ آکواستاپ، گردش آهسته آب و فشار آب کم دارد. برای رفع این ارور ماشین ظرفشویی زیمنس ابتدا شیر آب را ببندید؛ سپس شلنگ را از شیر جدا کرده و فیلترها را با استفاده از یک برس کوچک تمیز کنید. حالا دوباره شلنگ را وصل و دستگاه را بررسی کنید.

برای بررسی فشار آب نیز می‌توانید از یک سطل استفاده کنید. به‌طورکلی، حدود ۱۰ لیتر آب در ۱ دقیقه باید از شیر خارج شود. توجه کنید که قطعه آکواستاپ در ماشین ظرفشویی یک شیر برقی دارد که باید مواظب باشید خیس نشود.

بوی بد ماشین ظرفشویی زیمنس

بوی بد ماشین ظرفشویی زیمنس یکی از مشکلاتی است که بدون نیاز به حضور تکنسین هم می‌توانید آن را برطرف کنید. برای این کار ابتدا شلنگ تخلیه را بررسی و درصورت گرفتگی، آن را برطرف کنید. همچنین ماندن پسماندهای غذایی لای بازوهای آب‌پاش باعث تجمع آلودگی و ایجاد بوی ناخوشایند داخل دستگاه می‌شود. با تمیز کردن و جرمگیری ماشین ظرفشویی زیمنس به رفع بوی بد آن بپردازید.

افزایش طول عمر مفید دستگاه با قطعات ظرفشویی زیمنس اورجینال

تعمیر آنلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر انواع ماشین ظرفشویی زیمنس

در صورت بروز هرگونه مشکل یا اختلال در عملکرد ماشین ظرفشویی زیمنس خود می‌توانید درخواستتان را از طریق سایت یا تماس با ما در میان بگذارید. کارشناسان ما در کمتر از ۶۰ دقیقه با شما تماس می‌گیرند و برای تعمیر فوری ماشین ظرفشویی زیمنس اقدام می‌کنند. کلیه مراحل عیب‌یابی، تعمیر و تعویض قطعات توسط کارشناسان مجرب ما در محل انجام می‌شود. در انتهای کار نیز تعمیرکار فاکتور رسمی را همراه با برچسب گارانتی ۶ ماهه تقدیم شما می‌کند.

سوالات و نظرات خود را در قسمت نظرات برایمان بنویسید تا متخصصان ما در اولین فرصت به آن‌ها پاسخ دهند.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • 19 خرداد 1400 شهابی پاسخ دهید

  چرا ظرف های من رویش لکه های سفید هست ؟
  ایا این مشکل فنی میباشد ؟

  • 30 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   احتمالا به علت استفاده از شوینده های نامرغوب و یا نمک ظرفشویی فراوان است.
   توصیه ما این است که موقتا از نمک استفاده نکرده و از شوینده هایی استفاده کنید که نیاز به نمک و مایع جلادهنده ندارد.
   به مرور مشکل دستگاه شما حل خواهد شد.

 • 12 تیر 1400 شمسعلی عسگری پاسخ دهید

  سلام ظرفشویی ما از پایین اب میدهد و کف اشپز خانه جاری میشود در خواست تعمیر دارم

  • 13 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   سلام خدمت شما

   لطفا برای راهنمایی بهتر با ما تماس بگیرید.

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.