آیا می‌دانستید بیش از 70 درصد افراد بعد از جارو کشیدن احساس کمردرد می‌کنند؟ هنگام جارو کشیدن، بسیاری از افراد کمردرد می‌شوند و ممکن است جارو کشیدن را رها کنند. همچنین جارو کردن برای کسانی که از مشکل کمردرد رنج می‌برند، دشوار خواهد بود. در این مقاله از تعمیر آنلاین، قرار است برای شما درباره جاروبرقی‌های هوشمند یا جاروبرقی رباتیک صحبت کنیم. امروزه جاروبرقی‌های هوشمند طرفداران فراوانی پیدا کرده است و دوست‌داران بسیاری دارد. اگر شما نیز کاربرد و عملکرد دقیق جاروبرقی‌های رباتیک را نمی‌دانید و به‌دنبال کسب اطلاعات دقیق درباره آن هستید، خواندن ادامه این مطلب را به شما توصیه می‌کنیم.

جاروبرقی رباتیک چیست؟ وسیله‌ای کاربردی برای نظافت منزل

احتمالاً برای خیلی از شما مخاطبان تعمیر آنلاین این سوال پیش آمده است که جاروبرقی رباتی چیست. جاروبرقی‌های رباتی یکی از انواع جاروبرقی‌های مدرن محسوب می‌شوند و کار همه را راحت کرده است. شما می‌توانید این جاروبرقی را تنظیم کنید تا به‌صورت خودکار خانه یا محل کار شما را جارو بزند. ربات جاروبرقی یکی از جذاب‌ترین و کاربردی‌ترین اختراع‌های بشر برای زندگی‌های امروزی به شمار می‌آید و در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند. درواقع، آن زمانی که قرار است برای جارو کشیدن اختصاص دهید، به انجام کارهای مهم‌تر خود یا استراحت کردن می‌پردازید. جاروبرقی‌های رباتی با فناوری هوش مصنوعی ساخته شده‌اند و بدون دخالت انسان فضای داخلی خانه را نظافت می‎‌کنند.

جاروبرقی‌های هوشمند به‌طور خودکار فضای خانه یا محل کار را تمیز و خیال شما را برای نظافت خانه راحت می‌کنند. جاروبرقی‌ خودکار دوربین داخلی دارد تا از برخورد به اشیا جلوگیری کند و از ارتفاع سقوط نکند. داشتن مخزن آب در جاروبرقی‌های رباتی، یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب این جاروبرقی‌ها برای تمیز کردن کف خانه خواهد بود. جاروبرقی‌های هوشمند به شکل دایره‌ با قطر حدوداً 30 سانتی‌متر و ارتفاع حدوداً 8 سانتی‌متر هستند. معمولاً بین 100 تا 120 دقیقه طول می‌کشد تا جاروبرقی خودکار خانه را نظافت کند و شارژش به اتمام برسد. کلیه لوازم خانگی ازجمله جاروبرقی، هرازگاهی نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. برای تعمیرات جاروبرقی حتماً به تعمیرکار مجاز و متخصص مراجعه کنید.

جاروبرقی‌های خودکار، مناسب برای نظافت خانه

آموزش نحوه کار با جاروبرقی رباتیک

شما به‌راحتی می‌توانید با جاروبرقی‌های رباتی کار کنید. روی این جاروبرقی‌ها دکمه دارد. با فشردن دکمه، جاروبرقی هوشمند روشن می‌شود. درصورتی‌که جاروبرقی خودکار شارژ تمام کند، به‌صورت اتوماتیک به سمت شارژر خود می‌رود. داخل جاروبرقی‌های رباتیک برس‌هایی برای تمیز کردن اجسام و سطح زمین وجود دارد. هنگامی که جاروبرقی‌های رباتی شروع به کار می‌کنند، برس‌های کناری آن گردوغبار را به سمت برس‌های اصلی در مرکز دستگاه هدایت می‌کنند. در مرکز جاروبرقی‌های رباتی، یک برس پلاستیکی برای جمع کردن گردوغبار و پاک کردن لکه‌ها و یک برس غلتان برای جمع کردن مو و پرزها وجود دارد.

در بازار، انواع جاروبرقی‌ رباتیک با مارک‌های معتبری همچون بوش و الجی موجود است. اگر جاروبرقی رباتیک بوش شما دچار مشکل شد، حتماً آن را به تعمیرکار خبره بسپارید. تعمیر آنلاین، مرکز تخصصی انواع لوازم خانگی بوش است و برای تعمیر جاروبرقی بوش مرکز مناسبی خواهد بود.

برس غلتان جاروبرقی خودکار برای جمع کردن مو و پرزها

مزایای جاروبرقی رباتیک؛ نظافت بی‌دردسر با تکنولوژی

جاروبرقی‌های خودکار مزایای بی‌شماری دارند. یکی از مزایای جاروبرقی‌های هوشمند صرفه‌جویی در زمان است. جاروبرقی کشیدن کار سختی است و بسیاری از افراد در حین جارو کشیدن کمردرد می‌گیرند. همچنین جاروبرقی کشیدن وقت بسیاری از شما می‌گیرد. یکی از مزایای جذاب جاروبرقی‌های رباتی این است که این جاروبرقی‌ها را صبح روشن می‌کنید و به سرکار می‌روید. جاروبرقی‌های هوشمند بدون هیچ‌گونه صدایی خانه را تمیز می‌کنند و هنگام برگشت با منزل تمیزی مواجه می‌شوید. از دیگر مزایای جاروبرقی‌های خودکار می‌توان به نگهداری ارزان و راحت، تمیز کردن بدون دخالت کاربر، عملکرد مناسب در جاهای سخت و تمیز کردن زیر وسایل خانه ازجمله مبل‌ها اشاره کرد.

جاروبرقی رباتیک سامسونگ، یکی از بهترین برندهای حال حاضر در بازار است که خدمات پس‌از فروش مناسبی دارد. اگر جاروبرقی رباتی سامسونگ دچار مشکل شد، برای تعمیر آن اصلاً نگران نباشید. تعمیر آنلاین با اخذ نمایندگی جاروبرقی سامسونگ، انواع خدمات عیب‌یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ را به کلیه هم‌وطنان عزیزمان در سراسر ایران عرضه می‌کند.

صرفه‌جویی در زمان؛ یکی از مزایای جاروبرقی‌های هوشمند 

آشنایی با محدودیت‌ها و معایب جاروبرقی رباتیک

در کنار مزایای جاروبرقی‌های رباتیک، این جاروبرقی‌ها معایبی نیز دارند. یکی از مهم‌ترین معایب جاروبرقی‌های خودکار این است که پله‌ها را تمیز نمی‌کنند. برای محیط‌های مسطح، جاروبرقی‌های رباتیک بهترین انتخاب هستند، اما این جاروبرقی‌ها قادر نیستند که از پله‌ها بالا بروند. از دیگر معایب جاروبرقی‌های هوشمند، قیمت بالا، عمر کوتاه باتری و قدرت پاک‌کنندگی کمتر نسبت‌به جاروبرقی‌های معمولی است. برای تعمیر موتور جاروبرقی در برندهای مختلف، به مراکز مجاز مراجعه کنید.

جارو برقی رباتی بخریم یا جاروبرقی معمولی؟

از نظر راحتی، جاروبرقی‌های رباتی انتخاب مناسبی هستند. با فشردن دکمه جاروبرقی هوشمند، به‌طور خودکار کلیه قسمت‌های خانه نظافت می‌شوند. همچنین این جاروبرقی‌ها بدون صدا هستند و زمین را تی می‌کشند. قیمت جاروبرقی‌های معمولی بسیار کمتر از جاروبرقی‌های رباتیک است. اگر شما کمردرد دارید یا زمان کافی را برای تمیز کردن خانه ندارید، خریدن جاروبرقی خودکار بهترین راه خواهد بود.

ارزان بودن جاروبرقی معمولی نسبت‌به جاروبرقی خودکار

قیمت جارو برقی رباتیک چقدر است؟

هزینه جاروبرقی‌های هوشمند، مانند جاروبرقی‌های معمولی، متفاوت است. قیمت جاروبرقی‌های خودکار از 8 میلیون تومان شروع می‌شود و گران‌ترین جاروبرقی رباتی در سال 1401 به 30 میلیون تومان می‌رسد. جاروبرقی‌های رباتیک مارک‌های مختلفی دارد. فیلیپس، یکی از برندهای مطرح جاروبرقی‌های خودکار است که قیمت بالایی دارد و عملکرد آن نیز مناسب است. اگر جاروبرقی شما مشکل یا ایرادی پیدا کرد، برای تعمیر جاروبرقی فیلیپس با کارشناسان تعمیر آنلاین مشورت کنید.

تعمیر انواع جاروبرقی را به متخصصان تعمیر آنلاین بسپارید

در این مقاله از مجله تعمیر آنلاین، درباره جاروبرقی رباتیک، نحوه کار آن، مزایا و معایب و قیمت انواع جاروبرقی‌های خودکار صحبت کردیم. اگر قیمت بالای جاروبرقی‌های هوشمند برای شما مسئله‌ای ندارد، خریدن آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم. همچنین افرادی که کمردرد یا درد ستون فقرات دارند، جاروبرقی‌های رباتی بهترین گزینه برای آن‌هاست. توجه داشته باشید که اگر در خانه پله زیاد دارید، جاروبرقی‌های خودکار از پله‌ها بالا نمی‌روند.

وب سایت تعمیر آنلاین برای هر برند جارو برقی، تعمیرکاری مخصوص و حرفه‌ای دارد. اگر جاروبرقی شما دچار مشکل شد، حتماً آن را به تعمیرکاران متخصص و معتبر بسپارید. تعمیر آنلاین، مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران محسوب می‌شود و مجری تخصصی خدمات پس از فروش برندهای مطرح جهان است. اگر هرگونه سوالی دارید، با متخصصان تعمیر آنلاین به شماره تلفن 45396-021 تماس بگیرید.