بستن

همین الان فرم درخواست ثبت خدمات رو تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست ثبت خدمات
برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید آاگ

به وب سایت رسمی مرکز خدمات و تعمیرات آاگ AEG خوش آمدید. هم اکنون می توانید سفارش تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید آاگ را ثبت نمایید. جهت ثبت سفارش با تعمیر آنلاین تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید.

تعمیر یخچال و ساید آاگ

سوالات متداول تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید آاگ

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول تعمیر یخچال و ساید بای ساید آاگ

فریزر ساید بای ساید آاگ سرد بوده اما یخچال آن گرم می باشد، راه حل چیست؟

Read More
۱- کویل های کندانسور را تمیز کنید. یکی از مهمترین دلایل این مشکل، تجمع بیش از حد گردوغبار، پرز و … بر روی کویل ها است. به طور کلی کویل ها با آزاد کردن گرمای ایجاد شده به محیط خارج به سرد کردن یخچال کمک می کنند. زمانی که کویل ها بیش از حد کثیف می شوند، گردوغبار مانع انتقال گرما می-شوند. به طور کلی هر ۶ ماه یکبار باید کویل های سایدبای ساید تمیز شوند. ۲- موتور فن تبخیرکننده خراب شده است. اگر مشکل سرد نکردن یخچال با سروصدای زیادی همراه است، احتمالاً موتور فن تبخیرکننده دچار مشکل شده است. فن تبخیرکننده باعث گردش هوای سرد از فریزر به یخچال می شود. در صورت خرابی قطعه مذکور، نیاز به تعویض آن توسط تکنسین می باشد. ۳- ترمیستور معیوب شده است. این قطعه نقش مهمی در تنظیم دمای یخچال دارد و در واقع فرمان خاموش و روشن شدن را به کمپرسور و فن تبخیرکننده می دهد. هنگامی که ترمیستور خراب شود، فن تبخیرکننده و کمپرسور در زمان های مناسب شروع به کار نکرده و در نتیجه دما به طور صحیح تنظیم نمی شود. مقاله گرم شدن یخچال هم به شما در این زمینه کمک می کند.

ساید بای ساید آاگ به صورت پیوسته کار می کند، علت و راه حل چیست؟

Read More
۱- تجمع گردوغبار در اطراف کویل های کندانسور یکی از رایج ترین دلایل این مشکل، تجمع گردوغبار در اطراف کویل های کندانسور است. در بیشتر سایدها این قطعه در قسمت پایین و به طور معمول در پشت و یا جلوی دستگاه قرار گرفته است (برخی از مدل ها دارای کویل های داخلی هستند). ۲- تنظیم دمای خیلی پایین تنظیم دمای خیلی پایین، باعث کارکرد بیش از حد ساید بای ساید و یخ زدگی مواد غذایی می شود. معمولاً دمای یخچال فریزرها در حدود ۳۷ تا ۴۰ درجه فارنهایت (۸/۲ تا ۴/۴ درجه سانتی گراد) تنظیم می شود. در صورتی که دستگاه قادر به تنظیم دمای انتخاب شده نمی باشد، احتمال خرابی کندانسور، سنسور ترموستات و موتور فن وجود دارد. ۳- واشر دور درب دستگاه پاره شده است. همچنین بسته نشدن درب می تواند باعث بروز این مشکل شود.

علت نشتی آب در ساید بای سایدهای آاگ چیست؟

Read More
۱- انسداد سیستم تخلیه دیفراست. انسداد سیستم تخلیه دیفراستیکی از شایع ترین دلایل نشت آب است. به طور کلی یخچال فریزرهای مدرن، مجهز به سیستم یخ زدایی اتوماتیک هستند که با استفاده از یک لوله آب به درون سینی تخلیه منتقل شده و سپس تبخیر می شود. سینی تخلیه در قسمت بالای موتور کمپرسور دستگاه که دمای بالایی دارد، قرار گرفته است. ۲- درب یخچال مدت زمان زیادی باز مانده است. این امر باعث بروز مشکل در سیستم تبخیرکننده می شود. ۳- فیلتر آب به درستی در محفظه مربوطه قرار نگرفته است. ۴- شیربرقی آب خراب شده است. این قطعه وظیفه تأمین اب مورد نیاز در آب سردکن و یخساز را برعهده دارد. اگر شیربرقی ترک خورده و یا اتصالات آن شل باشد، نشتی آب رخ می دهد.

ساید بای ساید آاگ صدای بلندی ایجاد می کند، علت چیست؟

Read More
۱- شیر برقی آب ورودی به یخ ساز و آب سردکن خراب شده است. به مرور زمان تجمع بیش از حد رسوبات درون شیر برقی، جریان آب ورودی را محدود می کند و هنگام پر کردن یخساز و آب سرد کن صدای زیادی ایجاد می شود. ۲- موتور فن تبخیرکننده خراب شده است. اگر کارکرد ساید بای ساید آاگ شما به ویژه در زمان باز بودن درب فریزر، با سروصدای زیادی همراه است، مشکل از فن تبخیرکننده است. ۳- موتور فن کندانسور دچار مشکل شده است. تجمع بیش از حد گردوغبار در اطراف تیغه های فن کندانسور، مانع از کارکرد مناسب فن می شود. جهت رفع این عیب، تیغه ها را با اسفاده از یک برس نرم تمیز کنید (توجه: قبل از تمیز کردن، حتما از قطع برق دستگاه اطمینان حاصل نمایید). در صورت برطرف نشدن مشکل، اقدام به تعویض موتور فن کندانسور نمایید. ۴- کمپرسور معیوب شده است. تنها روش رفع این عیب، تعویض قطعه توسط تکنسین متخصص است.

فریزر ساید بای ساید آاگ سرد نمی کند، راه حل چیست؟

Read More
۱- واشر دور درب فریزر را بررسی کنید. اگر این مشکل همراه با یخ زدگی تمام قسمت های فریزر است، علت آن ورود رطوبت و هوای گرم از طریق واشر دور درب است. ۲- خرابی سیستم یخ زدای اتوماتیک اگر این مشکل همراه با یخ زدگی دیواره انتهایی دستگاه است، دلیل آن خرابی سیستم یخ زدای اتوماتیک است. عدم کارکرد مناسب این سیستم باعث انسداد مسیر ورود هوای سرد می شود. ۳- عوامل دیگری همچون خرابی فن تبخیرکننده، آلودگی بیش از حد کویل های کندانسور، فن کندانسور و سنسورهای دمایی معیوب می تواند باعث سرد نکردن مناسب فریزر شوند.

یخساز ساید بای ساید آاگ کار نمی کند، علت چیست؟

Read More
۱- خطوط تأمین کننده آب مسدود شده است. این انسداد احتمالاً به دلیل یخ زدگی یکی از اتصالات است. همچنین پیچ خوردگی این خطوط می تواند باعث بروز مشکل شود. جهت رفع این عیب، اتصالات مربوطه را پس از قطع منبع تغذیه جدا کنید و پس از گذشت چند ساعت که یخ های ایجاد شده ذوب می شود، اتصالات را مجدداً وصل نمایید. ۲- بازوی کنترل یخساز اشتباهاً در حالت خاموش قرار داده شده است. این قطعه جهت جلوگیری از تولید یخ در هنگام پر بودن محفظه، تعبیه شده است.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال و ساید بای ساید آاگ

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

۵ پاسخ به “تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید آاگ”

 1. لولایی گفت:

  سلام صبحتون بخیر
  ساید بای ساید AEG مدل 86111 حدودا 5 سالیه خریداری کردیم یخچال ما مدتیه صدای خیلی ناهنجار وبلندی ایجاد می کنه جوری که واقعا شب ها موقع خواب آزار دهنده است و معمولا صبح چنین صدایی نداره! این ایراد از چی میتونه باشه؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   موارد زیر را بررسی کنید و در صورت عدم رفع عیب تماس بگیرید:
   1- دقت نمایید که پایه های دستگاه ریگلاژ باشد و حالت لقی نداشته باشد.
   2- فاصله پشت دستگاه از دیوار بیش از 5 سانتی متر باشد تا موتور و کمپرسور دستگاه داغ نشود.
   3- درب دستگاه را سبک تر کنید تا فشار از روی قسمت جلویی یخچال برداشته شود.

 2. قره گوزلو گفت:

  سلام خسته نباشید
  چندوقتی هست که یخچال فریزر من به شدت صدا میده و زمانی که درب دستگاه رو باز میکنم صدا قطع میشه این ایراد از چی میتونه باشه ؟ من دستگاهم برای 20 سال پیش خریداری کردم شما قطعات رو موجود دارید ؟ا

 3. ایمانی گفت:

  سلام خواستم تشکر کنم بابت خدمات به موقع و تعمیرکار با اخلاق برای تعویض فیلتر تشریف اوردن و توضیحات کامل هم بابت نگهداری دستگاه دادند که بسیار کارامد بود. امیدوارم موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.