تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید آاگ

تعمیر ساید بای سایدتعمیر یخچال فریزر

به وب سایت رسمی مرکز خدمات و تعمیرات آاگ AEG خوش آمدید. هم اکنون می توانید سفارش تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید آاگ را ثبت نمایید. جهت ثبت سفارش با تعمیر آنلاین تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر یخچال آاگ

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تعمیر یخچال و ساید بای ساید آاگ

در باکس های زیر از ایرادات متداول یخچال و ساید بای ساید آاگ مطلع شوید.

فریزر ساید بای ساید آاگ سرد بوده اما یخچال آن گرم می باشد، راه حل چیست؟

۱- کویل های کندانسور را تمیز کنید.
یکی از مهمترین دلایل این مشکل، تجمع بیش از حد گردوغبار، پرز و … بر روی کویل ها است. به طور کلی کویل ها با آزاد کردن گرمای ایجاد شده به محیط خارج به سرد کردن یخچال کمک می کنند. زمانی که کویل ها بیش از حد کثیف می شوند، گردوغبار مانع انتقال گرما می-شوند. به طور کلی هر ۶ ماه یکبار باید کویل های سایدبای ساید تمیز شوند.

۲- موتور فن تبخیرکننده خراب شده است.
اگر مشکل سرد نکردن یخچال با سروصدای زیادی همراه است، احتمالاً موتور فن تبخیرکننده دچار مشکل شده است. فن تبخیرکننده باعث گردش هوای سرد از فریزر به یخچال می شود. در صورت خرابی قطعه مذکور، نیاز به تعویض آن توسط تکنسین می باشد.

۳- ترمیستور معیوب شده است.
این قطعه نقش مهمی در تنظیم دمای یخچال دارد و در واقع فرمان خاموش و روشن شدن را به کمپرسور و فن تبخیرکننده می دهد. هنگامی که ترمیستور خراب شود، فن تبخیرکننده و کمپرسور در زمان های مناسب شروع به کار نکرده و در نتیجه دما به طور صحیح تنظیم نمی شود.
مقاله گرم شدن یخچال هم به شما در این زمینه کمک می کند.

بیشتربیشتر

ساید بای ساید آاگ به صورت پیوسته کار می کند، علت و راه حل چیست؟

۱- تجمع گردوغبار در اطراف کویل های کندانسور
یکی از رایج ترین دلایل این مشکل، تجمع گردوغبار در اطراف کویل های کندانسور است. در بیشتر سایدها این قطعه در قسمت پایین و به طور معمول در پشت و یا جلوی دستگاه قرار گرفته است (برخی از مدل ها دارای کویل های داخلی هستند).

۲- تنظیم دمای خیلی پایین
تنظیم دمای خیلی پایین، باعث کارکرد بیش از حد ساید بای ساید و یخ زدگی مواد غذایی می شود. معمولاً دمای یخچال فریزرها در حدود ۳۷ تا ۴۰ درجه فارنهایت (۸/۲ تا ۴/۴ درجه سانتی گراد) تنظیم می شود. در صورتی که دستگاه قادر به تنظیم دمای انتخاب شده نمی باشد، احتمال خرابی کندانسور، سنسور ترموستات و موتور فن وجود دارد.

۳- واشر دور درب دستگاه پاره شده است.
همچنین بسته نشدن درب می تواند باعث بروز این مشکل شود.

بیشتربیشتر

علت نشتی آب در ساید بای سایدهای آاگ چیست؟

۱- انسداد سیستم تخلیه دیفراست.
انسداد سیستم تخلیه دیفراستیکی از شایع ترین دلایل نشت آب است. به طور کلی یخچال فریزرهای مدرن، مجهز به سیستم یخ زدایی اتوماتیک هستند که با استفاده از یک لوله آب به درون سینی تخلیه منتقل شده و سپس تبخیر می شود. سینی تخلیه در قسمت بالای موتور کمپرسور دستگاه که دمای بالایی دارد، قرار گرفته است.

۲- درب یخچال مدت زمان زیادی باز مانده است.
این امر باعث بروز مشکل در سیستم تبخیرکننده می شود.

۳- فیلتر آب به درستی در محفظه مربوطه قرار نگرفته است.

۴- شیربرقی آب خراب شده است.
این قطعه وظیفه تأمین اب مورد نیاز در آب سردکن و یخساز را برعهده دارد. اگر شیربرقی ترک خورده و یا اتصالات آن شل باشد، نشتی آب رخ می دهد.

بیشتربیشتر

ساید بای ساید آاگ صدای بلندی ایجاد می کند، علت چیست؟

۱- شیر برقی آب ورودی به یخ ساز و آب سردکن خراب شده است.
به مرور زمان تجمع بیش از حد رسوبات درون شیر برقی، جریان آب ورودی را محدود می کند و هنگام پر کردن یخساز و آب سرد کن صدای زیادی ایجاد می شود.

۲- موتور فن تبخیرکننده خراب شده است.
اگر کارکرد ساید بای ساید آاگ شما به ویژه در زمان باز بودن درب فریزر، با سروصدای زیادی همراه است، مشکل از فن تبخیرکننده است.

۳- موتور فن کندانسور دچار مشکل شده است.
تجمع بیش از حد گردوغبار در اطراف تیغه های فن کندانسور، مانع از کارکرد مناسب فن می شود. جهت رفع این عیب، تیغه ها را با اسفاده از یک برس نرم تمیز کنید (توجه: قبل از تمیز کردن، حتما از قطع برق دستگاه اطمینان حاصل نمایید). در صورت برطرف نشدن مشکل، اقدام به تعویض موتور فن کندانسور نمایید.

۴- کمپرسور معیوب شده است.
تنها روش رفع این عیب، تعویض قطعه توسط تکنسین متخصص است.

بیشتربیشتر

فریزر ساید بای ساید آاگ سرد نمی کند، راه حل چیست؟

۱- واشر دور درب فریزر را بررسی کنید.
اگر این مشکل همراه با یخ زدگی تمام قسمت های فریزر است، علت آن ورود رطوبت و هوای گرم از طریق واشر دور درب است.

۲- خرابی سیستم یخ زدای اتوماتیک
اگر این مشکل همراه با یخ زدگی دیواره انتهایی دستگاه است، دلیل آن خرابی سیستم یخ زدای اتوماتیک است. عدم کارکرد مناسب این سیستم باعث انسداد مسیر ورود هوای سرد می شود.

۳- عوامل دیگری همچون خرابی فن تبخیرکننده، آلودگی بیش از حد کویل های کندانسور، فن کندانسور و سنسورهای دمایی معیوب می تواند باعث سرد نکردن مناسب فریزر شوند.

بیشتربیشتر

یخساز ساید بای ساید آاگ کار نمی کند، علت چیست؟

۱- خطوط تأمین کننده آب مسدود شده است.
این انسداد احتمالاً به دلیل یخ زدگی یکی از اتصالات است. همچنین پیچ خوردگی این خطوط می تواند باعث بروز مشکل شود. جهت رفع این عیب، اتصالات مربوطه را پس از قطع منبع تغذیه جدا کنید و پس از گذشت چند ساعت که یخ های ایجاد شده ذوب می شود، اتصالات را مجدداً وصل نمایید.

۲- بازوی کنترل یخساز اشتباهاً در حالت خاموش قرار داده شده است.
این قطعه جهت جلوگیری از تولید یخ در هنگام پر بودن محفظه، تعبیه شده است.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چگونه سفارش تعمیرات را ثبت کنم؟

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

02آیا شرکت تعمیرآنلاین معتبر می باشد؟

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

03در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

04خدمات صورت گرفته در تعمیرات چه مدت ضمانت دارد؟

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

05در صورت بروز مجدد عیب آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

06آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

07نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسینبرای تعمیر یخچال و فریزر به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

08آیا هزینه تعمیرات بر اساس نرخ مشخصی می باشد؟

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

09در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید.

تعمیر یخچال و ساید بای ساید آاگ

برند AEG مخفف کلمات Allgemeine Elektricitats-Gesellschaft به معنای شرکت برق عمومی است که در سال 1883 در برلین توسط فردی به نام راتناو تاسیس شد. این برند در حال حاضر در زمینه تولید لوازم برقی خانگی و صنعتی فعالیت دارد. اگر نیاز به تعمیر یخچال آاگ یا ساید بای ساید این برند را دارید اما اطلاعات زیادی در این زمینه نمی‌دانید با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید. در این مطلب قصد داریم تمامی ایرادات رایج در این محصول را به شما معرفی کنیم تا تنها برای مشکلات ضروری نسبت به تعمیر ساید بای ساید آاگ خود اقدام نمایید.

برای تعمیر ساید بای ساید آاگ به صورت تخصصی از تکنسین متخصص کمک بگیرید.

تعمیر یخچال آاگ و ساید بای ساید

یخچال فریزر یکی از پرکاربردترین لوازم برقی موجود در هر خانه است. شما با استفاده از این دستگاه می‌توانید مواد غذایی خود را برای مدت بیشتری در خانه داشته باشید؛ بدون اینکه خراب یا فاسد شوند. وجود آب خنک و گوارا در خانه تنها با وجود یخچال ممکن است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی یخچال فریزرها به صورت چسبیده به یکدیگر نیز تولید می‌شوند که به آن ساید بای ساید می‌گویند. این مدل زیبایی بیشتری نسبت به مدل‌های قدیمی دارد و ابعاد داخلی یخچال و فریزر نیز اندکی متفاوت است.
برند آاگ به عنوان یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین برندهای تولید لوازم خانگی در دنیا نسبت به تولید یخچال و سای بای ساید اقدام کرده و در حال حاضر مشتریان زیادی از آن در سرتاسر دنیا استفاده می‌کنند. استفاده از قطعات داخلی با کیفیت بسیار بالا و مونتاژ دقیق این محصولات در ایتالیا و آلمان باعث شده تا عملکرد و عمر محصولات آاگ خصوصا یخچال و ساید بای ساید آن یک سر و گردن از باقی رقبا بالاتر باشد.

با این حال محصولات آاگ نیز مانند هر لوازم برقی از برندهای دیگر، نوعی ماشین محسوب می‌شوند و عمر محدودی دارند. به همین دلیل در اثر استفاده نادرست از دستگاه یا فرسودگی در اثر زمان، شما نیاز به تعمیر یخچال آاگ خود خواهید داشت. پیش از استفاده از خدمات آاگ و تماس جهت تعمیر یخچال و ساید بای ساید آاگ خود پیشنهاد می‌کنیم که با سازوکار کلی دستگاه آشنا شوید و ایرادات رایج در آن را بشناسید. در برخی از مواقع مشکلات با رعایت چند نکته برطرف خواهند شد و از بروز مشکلات جدی‌تر جلوگیری خواهد کرد.

مشکلات رایج در یخچال و ساید بای ساید آاگ

به طور کلی یخچال‌ها با استفاده از گاز مبرد هوای داخلی دستگاه را خنک می‌کنند. این گازها در ابتدا مایع هستند و توسط کمپرسور به گاز تبدیل شده و به دیواره‌های دستگاه منتقل می‌شوند. گاز سرد مبرد دمای داخلی یخچال را پایین می‌آورد و به بیرون منتقل می‌شود. این گاز به گرما دیدن مایع می‌شود و کمپرسور دوباره آن را به گاز تبدیل می‌کند تا دوباره در چرخش در داخل دستگاه باشد. این روند به اندازه‌ای تکرار می‌شود تا دمای داخلی دستگاه به میزان مورد نظر کاربر برسد.

برای جل مشکل و تعمیر یخچال آاگ در تمام موارد نیازی به حضور تعمیرکار حرفه ای نیست.

از جمله مشکلات رایجی که افراد در هنگام تعمیر یخچال AEG خود بازگو می‌کنند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. سرد نکردن یخچال یا ساید بای ساید

یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که هر کاربر ممکن است به آن برخورد کند، گرم بودن محیط داخلی دستگاه است. پیش از اقدام برای تعمیر یخچال خود ابتدا بررسی کنید که آیا با باز کردن درب یخچال چراغ داخلی روشن می‌شود یا خیر؟ اگر لامپ روشن نشود احتمال عدم وجود برق در داخل دستگاه بسیار بالاست. پس تمامی موارد زیر را چک کنید:

 •  وجود برق در پریز
 • خراب نبودن دو شاخ یخچال
 • سلامت کامل فیوز ساختمان
 • عدم وجود قطعی و سوختگی در سیم برق دستگاه
 • سالم بودن محافظ برق دستگاه و صحیح بودن ولتاژ آن

در صورتی که لامپ روشن می‌شود اما محیط داخلی دستگاه به اندازه کافی خنک نیست یکی از موارد زیر می‌تواند موجب گرم شدن یخچال شود:

 •  داغ کردن موتور و کمپرسور
 • خرابی فن اپراتور و کمپرسور

در صورتی که هیچ یک از موارد دلیل اصلی بروز مشکل اصلی نیست؛ دلایل زیر را بررسی کنید:

 •  وجود مانع بین درب دستگاه و باز ماندن درب برای مدت طولانی
 • خراب بودن لاستیک عایق دور درب
 • خرابی هیدرواستات
 • خرابی کمپرسور و موتور
 • تمام شدن گاز مبرد
 • سوختن برد

برای رفع مشکل و سرد شدن دوباره محیط داخلی یخچال توصیه می‌کنیم که به سرعت برای تعمیر یخچال آاگ خود اقدام نمایید. اگر در پایتخت زندگی می‌کنید باید این مژده را بدهیم که تعمیر یخچال آاگ در تهران به سرعت و در منزل شما انجام می‌گیرد تا زودتر از حالت عادی مشکل دستگاه رفع شود و همه چیز به حالت قبل بازگردد. البته ممکن است فرآیند تعمیر ساید آاگ در دیگر شهرهای ایران نیز به همین منوال باشد. توصیه می‌کنیم جهت اگاهی از روند تعمیر ساید بای ساید آاگ و یخچال خود در شهر خود با نمایندگی‌های مجاز تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

2. خنک شدن زیاد یخچال

اگرچه دمای داخلی یخچال در تمام لحظات یکسان نیست و همواره در حال تنظیم شدن بر اساس تنظیمات کاربر است؛ در برخی از مواقع کاربران با یخ زدن مواد غذایی در یخچال و دمای بیش از حد مورد نیاز مواجهه می‌شوند. اگر دمای دستگاه را تنظیم کرده باشید و می‌دانید که دما بیشتر از حد تنظیم شده است، موارد زیر باید بررسی شوند:

 •  خرابی ترموستات
 • خرابی برد
 • خرابی کمپرسور

اگر با تنظیم کردن دوباره دمای داخلی دستگاه مشکل برطرف نشد جهت تعمیر یخچال آاگ خود با نمایندگی تماس بگیرید.

3. صدای زیاد یخچال

اگرچه یخچال فریزر یا ساید بای ساید به صورت طبیعی صدا دارند اما صدای ناهنجار و غیرطبیعی را نباید بی اهمیت دانست چرا که خبر از وجود مشکل در داخل دستگاه می‌دهد و بی توجهی به آن می‌تواند خرابی‌های بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد. از مهم‌ترین دلایل بروز صدای ناهنجار و غیرطبیعی از یخچال یا ساید بای ساید آاگ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  تراز نبودن دستگاه بر روی زمین
 • شل شدن اتصالات موتور به شاسی بدنه
 • خرابی کمپرسور
نیاز به تعمیر یخچال ساید بای ساید آاگ به دلیل خرابی کمپرسور بسیار حساس و تخصصی است.
 • ورود روغن کمپرسور به اپراتور و کندانسور
 • خرابی فن کندانسور
 • خرابی موتور فن کندانسور

در صورتی که علت بروز مشکل تراز نبودن دستگاه بر روی زمین نباشد، باید برای تعمیر یخچال آاگ خود اقدام کنید.

4. وجود برفک در دستگاه

یخچال‌های امروزی تماما بدون برفک هستند و مانند مدل‌های قدیمی در داخل دستگاه برفکی دیده نمی‌شود. برفک در اثر مایع شدن گاز مبرد اتفاق می‌افتد و در مدل‌های جدید در پشت دستگاه ممکن است دیده شود. اگر یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما برفک بسته یکی از موارد زیر باعث بروز این مشکل شده است:

 •  باز و بسته شدن بیش از حد درب یخچال
 • باز بودن درب دستگاه برای مدت طولانی
 • وجود مشکل در ترموستات
 • خرابی المنت
 • خرابی ترموفیوز
 • خرابی لاستیک دور درب
 • خرابی برد
 • انتخاب دمای نامطلوب
 • وجود رطوبت زیاد در یخچال
 • قرار گرفتن وسایل گرمایشی مانند گاز یا پکیج در نزدیکی یخچال
 • قرار داشتن یخچال در معرض نور مستقیم خورشید
 • مسدود بودن مسیر گاز مبرد

در صورتی که علت اصلی وجود برفک در دستگاه شما مربوط به خرابی یکی از قطعات داخلی باشد شما راهی جز اقدام برای تعمیر یخچال آاگ خود ندارید. پیشنهاد می‌کنیم که اگر ابزار و اطلاعات لازم در زمینه تعمیر ساید بای ساید آاگ را ندارید این کار را به نمایندگی‌های مجاز بسپارید.
نکته: برای کندن برفک‌ها از اشیا نوک تیز مانند چاقو استفاده نکنید چرا که باعث سوراخ شدن و نشت گاز مبرد خواهد شد.

5. یخ ساز نبودن ساید بای ساید آاگ

اگر ساید بای ساید دارید حتما می‌دانید که دستگاه شما مجهز به تولید یخ است. شما بدون نیاز به پر کردن قالب و قرار دادن در فریزر، می‌توانید همیشه یخ داشته باشید. در صورتی که ساید بای ساید شما یخ نمی‌سازد باید موارد زیر بررسی شود:

 •  تا شدن یا انسداد شلنگ آب
 • خرابی سوئیچ یخ ساز
 • دمای کم فریزر
دمای نامناسب در یخچال فریزر آاگ میتواند سبب خرابی مواد غرایی شود.
 • باز و بسته شدن زیاد فریزر و یخچال
 • باز ماندن بیش از حد درب‌های دستگاه
 • مسدود بودن فیلترها

در صورت مسدود بودن فیلتر یا خرابی سوئیچ یخ ساز توصیه می‌کنیم که برای رفع مشکل از یک فرد متخصص کمک بخواهید. در صورتی که نمی‌توانید به تنها نسبت به تشخیص مشکل و رفع آن اقدام کنید حتما برای تعمیر ساید بای ساید آاگ خود با نمایندگی تماس بگیرید.

6. سرد بودن فریزر و گرم بودن یخچال در ساید بای ساید

یکی از مشکلات رایجی که برای دارندگان ساید بای ساید ممکن است اتفاق بیفتد، سرد بودن بخش فریزر و گرم بودن بخش یخچال آن است. یکی از موارد زیر می‌تواند باعث بروز این مشکل شود:

 •  وجود گرد و خاک و کثیفی بر روی کویل‌های کندانسور ( باید آن را با دستمالی نم دار تمیز کنید)
 • خرابی موتور فن تبخیر کننده
 • خرابی ترمیستور
برای حفظ کیفیت مواد غذایی از مناسب بودن درجه یخچال مطمئن شوید.

سخن پایانی

تعمیر یخچال آاگ کاری است که نیاز به قطعات اورجینال و اطلاعات کافی و لازم درباره دستگاه دارد لذا پیشنهاد می‌شود که برای تعمیر یخچال و ساید بای ساید آاگ خود با نمایندگی این برند تماس بگیرید تا از تجربه و دانش تعمیرکار مطمئن باشید. برخی از مشکلات به وجود آمده برای دستگاه نیازی به مراجعه تعمیرکار ندارند و با رعایت چند نکته برطرف می‌شوند. به طور کلی با تمیز کردن منظم یخچال و جلوگیر از باز ماندن بیش از حد درب‌های آن می‌توانید تا حد زیادی از نیاز به تعمیر ساید بای ساید آاگ خود جلوگیری کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات کاربران

Add a review

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.