تعمیر ماشین لباسشویی آاگ​

تعمیر ماشین لباسشویی

به تعمیرآنلاین مرکز تخصصی آاگ AEG در ایران و مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی آاگ خوش آمدید. این مرکز به صورت متمرکز بر روی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ فعالیت دارد و تمامی مدل های این برند از قدیمی ترین آن ها از جمله مدل 402F و 610 و BELLA 1000 تا جدیدترین مدل لباسشویی آاگ را انجام می دهد و همین نگاه تخصصی باعث شده است که تعمیرکاران تعمیرآنلاین هیچگونه ابهامی نسبت به دستگاه شما نداشته باشند. هم اکنون می توانید می‌توانید با کارشناسان ما گفتگو کنید و یا سفارش نصب و یا تعمیرات خود را ثبت نمایید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر لباسشویی آاگ

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

تعمیر لباسشویی آاگ در تهران

تعمیر لباسشویی آاگ خود را به کدام مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی می‌سپارید؟ همه ما ممکن است با خرابی لوازم منزل خود مواجه شویم. در چنین شرایطی باید درباره مراکز خدماتی تعمیر لوازم برقی منزل اطلاعاتی هر چند اندک داشته باشیم تا در صورت بروز خرابی و ایجاد مشکل در دستگاه مورد نظر فوراً به بهترین مرکز تعمیراتی مراجعه کنیم.

در حال حاضر می‌توان گفت شرکت تعمیرآنلاین با ارائه بهترین خدمات تعمیرات لوازم خانگی در مدت 14 سال به عنوان یکی از بهترین برندها به حساب می‌آید. تعمیر آنلاین با برگزاری دوره‌های تخصصی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، بهترین و حرفه‌ای‌ترین تکنسین‌ها را تربیت می‌کند.

متخصصین و کارشناسان این مجموعه با عملکرد موفقی که در این سال‌ها داشته‌اند، توانستند با پنج برند بزرگ و معتبر لوازم خانگی در ایران، همکاری خود را به صورت طولانی مدت ادامه دهند. تجربه کافی، آگاهی مطابق با علم روز و شفافیت با مشتری، سه عامل موفقیت تعمیر آنلاین در زمینه تعمیرات لوازم خانگی می‌باشد. همه این عوامل موجب شده تا اغلب مردم برای تعمیر لباسشویی آاگ خود تعمیر آنلاین را انتخاب کنند.

خدمات تعمیر آنلاین برای تعمیر لباسشویی آاگ

شما می‌توانید در اولین اقدام برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود، مطالب سایت تعمیر آنلاین را مورد بررسی قرار دهید. از طریق مطالعه آن‌ها متوجه خواهید شد که چه مشکلات در لوازم خانگی رایج هستند این مشکلات بنا به چه دلایلی به وجود آمده‌اند، آیا راهکاری ساده‌ای به را حل آن‌ها وجود دارد. در صورتی که مشکلات و آسیب‌های وارد شده به دستگاه شما جزئی و ناچیز باشد، می‌توانید با مطالعه همین مقالات آن‌ها را برطرف کنید.

برای استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی تعمیر آنلاین به صفحه اصلی این خدمت مراجعه نمایید.

البته تعمیر کردن برخی از ایرادات نیاز به تخصص بیشتر دارد، که تنها متخصصین تعمیر آنلاین از پس آن بر می‌آیند. با سپردن تعمیر لباسشویی آاگ خود به کارشناسان و تکنسین‌های ماهر تعمیرآنلاین علاوه بر این که از بهترین خدمات برخوردار خواهید شد، بلکه می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن ماشین لباسشویی خود را در صحت و سلامت کامل ببینید. از ویژگی‌های مهم خدمات تعمیر آنلاین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• ارائه خدمات با عملکرد سرعتی در مدت زمان بسیار کوتاه
• اعزام تعمیرکاران متخصص و با تجربه به منزل شما همراه با رعایت تمامی پروتکل‌ها و نکات بهداشتی مرتبط با کرونا
• تهیه و تولید قطعات با کیفیت اصلی و استاندارد جهت استفاده از دستگاه تعمیر شده
• تعیین هزینه‌های پیرامون تعمیرات با شفافیت کامل
• حضور در منزل جهت تعمیر لوازم، به منظور عدم انتقال و جابجایی دستگاه به بیرون از خانه
• ارائه بهترین قیمت‌ها در مقایسه با سایر برندها (دریافت اجرت کمتر از نرخ قانون اتحادیه)

هزینه تعمیر لباسشویی آاگ

هزینه تعمیر لباسشویی آاگ با توجه مقدار ایرادات دستگاه، هزینه تهیه قطعه‌ها و مقدار اجرت متخصصین مشخص می‌شود. تعیین هزینه در اولین تماس برای ثبت سفارش تعمیر، ممکن نخواهد بود، چرا که هنوز دستگاه و مشکلات پیرامون آن بررسی نشده است.

اگر می‌بینید متخصصین تعمیرکار ما در اسرع وقت و حتی کمتر از ساعت اعلام شده به منزل شما با شما تماس می‌گیرند، برای این است که هر چه سریع‌تر مراحل تعمیر دستگاه را شروع کنید.

تکنسین‌های ما هزینه‌های ایاب ذهاب و تشخیص عیب را که حدود 30 هزار تومان می‌شود را برآورد می‌کنند و به اطلاع شما می‌رسانند. در صورتی که عیب یابی انجام شود و روش تعمیرات از طرف متخصص تعیین گردد، می‌توانید نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنید.

عیب یابی ماشین لباسشویی آاگ

با شناسایی ایرادات متداول ماشین لباسشویی آاگ می‌توانید از بروز مشکلات بزرگتر جلوگیری کنید.

جمع شدن آب در لباسشویی آاگ
شاید بعد از کار با لباسشویی آاگ و خاموش کردن آن دیده باشید که مخزن ماشین پر از آب می‌شود و هر چه سریع‌تر باید نسبت به تعویض شیر برقی یا والید سنسور لباسشویی اقدام کنید. میزان آبی که به مخزن وارد می‌شود، تحت کنترل قطعه‌ای به نام والید سنسور است که در صورت خرابی باید تعویض گردد.

ایرادات متداول ماشین لباسشویی آاگ

در باکس های زیر از ایرادات متداول لباسشویی آاگ مطلع شوید.

ماشین لباسشویی ااگ آبریزش دارد

در اکثر لباسشویی های آاگ ، آبریزش از خرطومی اتصال جاروپودری به دیگ لباسشویی می باشد.
معمولا تعویض این قطعه ساده بوده و تنها باید دو بست برای تعویض آن باز شود. در مرحله بعدی احتمال دارد لاستیک دور درب پوسیده شده باشد.
در هگام در آوردن لباس حتما به این موضوع توجه کنید که اجسام تیز مثل سر زیپ به لاستیک گیر نکند و پاره نشود. در موارد محدود نیز پوسیدگی دیگ دچار پوسیدگی شده است.
لطفا شلنگ های ورودی و خروجی را نیز بررسی کنید.

بیشتربیشتر

داخل لباسشویی آاگ آب جمع می شود.

دستگاه شما خاموش است و از برق هم کشیده شده است اما باز هم آب داخل مخزن دستگاه جمع می شود؟ شیربرقی یا والید سنسور دستگاه دچار آسیب شده است . این قطعه وظیفه کنترل ورود و خروج آب را در اختیار دارد. زمانی که به هر دلیلی قطعات داخلی شیربرقی فرسوده شود، لازم است که تعویض شود.

بیشتربیشتر

ماشین لباسشویی آاگ در هنگام خشک کردن صدا می دهد.

این عیب در تمام لباسشویی ها ظاهر خواهد شد اما در لباسشویی AEG به علت کیفیت بالای قطعات، در فاصله های زمانی طولانی تری رخ می دهد. سنگین ریختن بیش از حد و شستشوی پتوهای سنگین باعث بروز این عیب می شود .معمولا در صورتی که این عیب مربوط به دیگ لباسشویی آاگ باشد هزینه های سنگینی و البته تعمیرات زمان بری را در پی خواهد داشت و در این حالت بدون نیاز به تکنسین تعمیر لباسشویی آاگ ممکن نیست.تکنسین می بایست در هنگام حضور در منرل ، قطعات اصلی از جمله بلبرینگ ، شفت ، سه نظام و … را به صورت مرحله به مرحله بررسی کند و عیب دقیق را بیابید تا به صورت کاذب هزینه تراشی نکند . البته صدای ناهنجار فقط مربوط به دیگ نمی شود و ما بدترین حالت را در اینجا بیان کردیم

بیشتربیشتر

دلایل نمایش ارور E40 ماشین لباسشویی آاگ چیست؟

در صورتی که به درب دستگاه آاگ در زمان کارکرد فشار وارد شود، ارور E40 نمایش داده خواهد شد. از جمله دلایل دیگر نمایش این ارور خیس شدن قطعاتی همچون میکروسوئیچ است.پایان یافتن عمر مفید قطعاتی مانند میکروسوئیچ از دلایل دیگر ظاهر شدن ارور E40 است (عمر مفید میکروسوئیچ ۵ سال است). از دیگر دلایل خرابی و نمایش ارور E40 آسیب دیدگی برد دستگاه می باشد که در این صورت برای تعمیر لباسشویی آآگ نیاز به تعویض قطعه و حضور تکنسین می‌باشد .برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله ارور E40 لباسشویی آاگ را مطالعه بفرمایید.

بیشتربیشتر

تکان خوردن ماشین لباسشویی آاگ

مهار ضربه های دیگ لباسشویی به اطراف و بدنه بر عهده کمک فنرهای لباسشویی می باشد . اگر بخواهیم مدل به مدل کمک فنرهای لباسشویی آاگ را توضیح دهیم ابتدا باید به مدل BELLA SL AEG اشاره کنیم که شامل چندین کمک به صورت کاملا ایستاده و یک کمک به صورت مورب می باشد . هر کمک یک نیرو مختص به خود را دارد که با نیوتون میخص می شود . برای مثال در مدل ۶۱۰ AEG دو عدد کمک فنر ۱۰۰ نیوتون در زیر دیگ وصل می گردد که ضربه ها را تحمل می کند. عمر مفید کمک فنرهای لباسشویی آاگ معمولا ده سال می باشد . کمک فنر ها در مدل های قدیمی به بدنه دیگ و کف دستگاه پیچ شده است اما در سری های جدید به کمک پین های خاردار نصب می گردد. به منظور افزایش عمر مفید کمک فنر لباسشویی ااگ ، از کم و زیاد ریختن لباس ها جدا خودداری فرمایید.

بیشتربیشتر

آبگیری ماشین لباسشویی آاگ قطع نمی شود.

وظیفه تنظیم سطح آبگیری بر عهده هیدرواستات ماشین لباسشویی می باشد . در لباسشویی آاگ ، هیدرواستات وظیفه دارد که سطح آب را تشخیص داده و از یک مقدار مشخص به بعد ، به تایمر فرمان قطع آب را دهد.تایمر پس از آن به شیربرقی لباسشویی آاگ اخطار قطع آبگیری را می دهد . هیدرواستات به وسیله شلنگی که به آن وصل است و میزان آب درون مخزن را تشخیص می دهد ، سطح آب لباسشویی را تنظیم می نماید.

بیشتربیشتر

تایمر لباسشویی آاگ، حین کار می ایستد و حرکت نمی کند؟

از اولین سری ماشین لباسشویی ااگ تا اواسط تولید سری ۵ لباسشویی آاگ ، تایمر نقش اساسی و به نوعی مغز دستگاه به حساب می آمد. تایمر از چندین چرخ دنده حساس ، ولوم چرخنده ، موتور تایمر تنظیم و پلاتین های قطع و وصل تشکیل شده است . متداول ترین ایراد تایمر در لباسشویی آاگ گیر کردن در حین شستشو می باشد . البته در برخی مدل ها نیز ایرادات تخصصی و مختص به همان مدل رخ می دهد. مثلا در لباسشویی LAVAMAT AEG 508 و AEG 538 ، در برخی موارد موتور در هنگام شستشو به روی دور تند می رود و اتصالی می کند که این ایراد نیز از تایمر است . اخرین مدل های تایمر آاگ ، تایمر های گرافیکی می باشد . به منظور افزایش عمر مفید تایمر در لباسشویی آاگ ، از برعکس چرخاندن ولوم خودداری کنید . تایمر لباسشویی آاگ باید در جهت عقربه های ساعت چرخانده شود.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01آیا هزینه تعمیرات بر اساس نرخ مشخصی می باشد؟

شفافیت از ویژگی‌های بارز مراکز تعمیرات لباسشویی آاگ در ایران می باشد. در تعمیرآنلاین نیز به عنوان مرکز تعمیرات آاگ، تمامی قیمت‌های اعلام شده توسط کارشناسان ما در چهارچوب و نظارت اتحادیه می‌باشد و در مواردی حتی پایین تر از نرخ های اعلام شده از کارگروه های قیمت گذاری نهادهای نظارتی می‌باشد.

امکان مقایسه هزینه‌ها از ویژگی‌های این مرکز بوده و تعمیرکار آاگ موظف است پیش از انجام تعمیرات به شما قیمت دقیق خدمات پیش رو را اعلام نماید.

02تعمیر لباسشویی آاگ چه مدت ضمانت دارد؟

شش ماه ضمانت طلایی خدمات از ویژگی های تعمیرآنلاین می باشد. ما با این کار دغدغه شما را تا حد زیادی کاهش داده ایم و به شما این اطمینان را می دهیم که تا شش ما خدمات صورت گرفته روی لباسشویی AEG شما را ضمانت می کنیم.

03در صورت بروز مجدد عیب آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

یکی از دغدغه های اصلی مشترکان ما این است که اگر پس از انجام تعمیرات مجدد عیب دستگاه تکرار شود ایا باید هزینه ای پرداخت کنند یا نه!؟

خیر. در صورتی که ایراد لباسشویی شما مجدد تکرار شود شما هیچ هزینه ای نباید پرداخت نمایید.

برای مثال لباسشویی آاگ شما آب را تخلیه نمی کند و پس از انجام تعمیرات بعد از 5 ماه مجدد لباسشویی شما آب را تخلیه نکرد. در این مواقع تنها کافی است که مجدد با دفتر مرکزی تماس بگیرید و درخواست اعزام مجدد کارشناس دهید تا دستگاه شما بدون هیچ هزینه ای بازدید و تعمیر شود.

04راه های درخواست تعمیر لباسشویی آاگ چیست؟

به منظور ثبت سفارش تعمیرات لباسشویی AEG  می توانید با شماره 45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

05تعمیرات چه مدل هایی از لباسشویی آاگ در تعمیرآنلاین انجام می شود؟

تمامی مدل های لباسشویی آاگ توسط کارشناسان تعمیرات آاگ انجام میگیرد. برای ما تفاوتی ندارد دستگاه شما برای چند سال پیش می باشد. تعمیرآنلاین از مدل BELLA SL , 400F , 402 F , LAVAMAT 610 و … تا جدید ترین مدل های آاگ را تحت پوشش خود قرار داده است.

06در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

07آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

08نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

09در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • 11 فروردین 1400 hora jk پاسخ دهید

  لباسشویی مون آبریزش داشت دقیقا سر زمان هماهنگ شده اومدن درست کردن دستگاه رو .ممنون ازتون

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   از نظر شما سپاسگزاریم

  • 28 خرداد 1400 رقیه حجتی پاسخ دهید

   آيا در آمل یا محمودآباد شمال هم شعبه‌ داريد؟ شماره‌ تماس‌ برای تعمیر آاگ قدیمی می‌خواهم. آب خالی نمی کند درواقع خشک‌کن کارش را انجام نمی دهد

 • 13 اردیبهشت 1400 علیانی پاسخ دهید

  سلام لباسشویی لاوامات سال 2005 خریدم شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی پاره شده است میتونم برای من قطعه ارسال کنید؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   بله. به منظور تامین قطعه با 45396 تماس حاصل فرمایید.

   • 2 مهر 1400 محمدرضا حسن زاده پاسخ دهید

    باسلام دیگ لباسشویی نمی چرخد

 • 22 اردیبهشت 1400 خانم اینانلو پاسخ دهید

  سلام من یک لباسشویی ااگ برای 40 سال پیش داشتم نمیدونستم با کجا تماس بگیرم تا اینکه با شرکت شما آشنا شدم واقعا خدمات رسانیتون به مردم عالی هستش امیدوارم خداوند به شرکتتون برکت بده کار آقای محمد کرم زاده عالی بود سریع ایراد رو شناسایی کردند و مشکل رو برطرف کردند خیلی ممنون

 • 24 خرداد 1400 قاسمی پور پاسخ دهید

  سلام آبگیری ماشین لباسشویی AEG مدل Lavanat 503 در ابتدا که روشن میکنم قطع نمی‌شود و از جاپودری و لاستیک درب آب بیرون میریزد و به هیچ عنوان قطع نمی‌شود علتش چیست ؟اگر راهنمایی کنید ممنون میشم. حدود 30 سال پیش خریدم

  • 24 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   دو عامل اصلی باعث بروز این ایراد می شود :
   اولا امکان دارد هیدرواستات لباسشویی آاگ شما دچار ایراد شده است و نیاز به سرویس و یا تعویض دارد.
   دوما تایمر دستگاه اگر به درستی فرمان آبگیری را ندهد چنین مشکلی پیش می آید.
   بازدید تکنسین الزامی است.

 • 2 تیر 1400 صابر دین پرست پاسخ دهید

  سلام لباسشویی aeg لاوامت مدل ۱۲۴۰ موقع زدن به برق چراغ استارت و شستوشوی اصلی چشمک میزنن ممنون میشم راهنماییم کنید

  • 3 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   لطفا برای تیم پشتیبانی عکس دقیق ارسال کنید تا مورد بررسی قرار گیرد. اما با توجه به نکاتی که فرمودید به احتمال زیاد پمپ لباسشویی نیاز به سرویس و یا تعویض دارد.

 • 12 تیر 1400 سلطانی پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید ببخشید من یه لباسشویی آاگ دارم خیلی قدیمیه حدودا مال 25 سال پیشه که صدا میده خواستم ببینم قابل تعمیر هست یا نه؟

  • 19 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   بله قابل تعمیر می باشد لطفا با ما تماس بگیرید و یا درخواست خود را به صورت انلاین ثبت نمایید.

 • 15 مرداد 1400 مریم کریمی پاسخ دهید

  سلام
  ماشین لباسشویی آاگ لاوامت دارم
  آخر کار که ۲ دقیقه مانده کار تمام بشه گیر می کنه و سر تایم ۲ می مونه بیشتر از ۶ یا ۷ دقیقه سر دقیقه ۲ گیر کرد مجبور شدم خاموش کنم .و لباسها تر بود.
  ماشین خاموش نمی شه تایم فقط رو ۲ گیر می کنه.آروم می چرخه و سر آب کشی نمی ره

  • 16 مرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   مسیر خروج اب و فاضلاب رو چک کنید و فیلتر لباسشویی را تمیز کنید. در صورت عدم رفع عیب بازدید تعمیرکار لازم است.

 • 30 مرداد 1400 مریم کریمی پاسخ دهید

  سلام
  قبلا بهتون پیام دادم که ماشین لباسشویی آاگ دارم ۳ ساله خریدم
  یه بار آخر کار که ۲ دقیقه مانده بود کارش تموم بشه سر تایم ۲ گیر کرد و فقط آروم می چرخید و سر آبکشی نمی رفت که من از ترسم خاموش کردم دستگاه رو و ندیدم ارور می دهد یا نه.
  ولی این مشکل دیگه پیش نیومد
  فقط مشکلی که الان هست اینکه که وقتی میام ماشین رو به برق بزنم (دو شاخه دستگاه رو )کل فیوز خونه می پره(دکمه ای که برای کل خونه هست می پره).این اتفاق وقتی میوفته که هنوز ماشین رو روشن نکردم و تازه به برق می زنم.

 • 25 مهر 1400 سپاواتیان پاسخ دهید

  سلام من لباسشویی آاگ لاوامات دارم زمانی که روشن میکنم آبی واردش نمیشود لطفا راهنمایی فرمایید

  • 6 آبان 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   به احتمال زیاد شیربرقی و یا میکروسوئیچ لباسشویی شما دچار ایراد شده و نیاز به سرویس دارد. توجه داشته باشید که برای بررسی و تشخیص عیب دقیق بازدید تعمیرکار الزامی است.

 • 25 مهر 1400 مهدی بیگ پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر یک دستگاه ماشین لباسشویی aeg lavamat 508 دارم که میروسوییچ درب خراب شده وفرمان استارت نمی ده بعد از یکسره کردن .دستگاه تمام مراحل و انجام می ده به غیر از خشک کن .وقتی پمپ و هم تست کردم سالم هست لطفا راهنمایی کنید

ثبت سفارش خدمات
021-45396
1

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟
پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت. ساعت کاری مجموعه: شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18
02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟
خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.
ساعات کاری تعمیرآنلاین شنبه تا چهارشنبه ها8 الی 20پنجشنبه ها 8 الی 18جمعه ها وایام تعطیل 10 الی 18