بستن

با توجه به اتمام ساعت کاری تعمیرآنلاین، جهت سفارش تعمیرات، فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

درخواست اعزام کارشناس
برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

به تعمیرآنلاین نمایندگی آاگ AEG در ایران و مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی آاگ خوش آمدید. این مرکز به صورت متمرکز بر روی تعمیرات لباسشویی AEG فعالیت دارد و تمامی مدل های این برند از قدیمی ترین آن ها از جمله مدل 402F و 610 و BELLA 1000 تا جدیدترین مدل لباسشویی آاگ را انجام می دهد و همین نگاه تخصصی باعث شده است که تعمیرکاران تعمیرآنلاین هیچگونه ابهامی نسبت به دستگاه شما نداشته باشند. هم اکنون می توانید می توانید با کارشناسان ما گفتگو کنید و یا سفارش نصب و یا تعمیرات خود را ثبت نمایید.

تعمیر لباسشویی آاگ aeg

سوالات متداول تعمیر لباسشویی آاگ

شفافیت از ویژگی های بارز نمایندگی لباسشویی آاگ در ایران می باشد. تمامی قیمت های اعلام شده توسط کارشناسان ما در چهارچوب و نظارت اتحادیه می باشد و در مواردی حتی پایین تر از نرخ های اعلام شده از کارگروه های قیمت گذاری نهاد های نظارتی می باشد.

امکان مقایسه هزینه ها از ویژگی های این مرکز بوده و تعمیرکار آاگ موظف است پیش از انجام تعمیرات به شما قیمت دقیق خدمات پیش رو را اعلام نماید.

شش ماه ضمانت طلایی خدمات از ویژگی های تعمیرآنلاین می باشد. ما با این کار دغدغه شما را تا حد زیادی کاهش داده ایم و به شما این اطمینان را می دهیم که تا شش ما خدمات صورت گرفته روی لباسشویی AEG شما را ضمانت می کنیم.

یکی از دغدغه های اصلی مشترکان ما این است که اگر پس از انجام تعمیرات مجدد عیب دستگاه تکرار شود ایا باید هزینه ای پرداخت کنند یا نه!؟

خیر. در صورتی که ایراد لباسشویی شما مجدد تکرار شود شما هیچ هزینه ای نباید پرداخت نمایید.

برای مثال لباسشویی آاگ شما آب را تخلیه نمی کند و پس از انجام تعمیرات بعد از 5 ماه مجدد لباسشویی شما آب را تخلیه نکرد. در این مواقع تنها کافی است که مجدد با دفتر مرکزی تماس بگیرید و درخواست اعزام مجدد کارشناس دهید تا دستگاه شما بدون هیچ هزینه ای بازدید و تعمیر شود.

به منظور ثبت سفارش تعمیرات لباسشویی AEG  می توانید با شماره 45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

بله. تعمیرآنلاین نمایندگی رسمی تعمیرات آاگ در ایران بوده و زیر نظر سازمان اصناف و اتحادیه می باشد. تمامی کارشناسان این مجموعه نیز دوره های تخصصی تعمیرات لباسشویی آاگ را گذرانده اند.

تمامی مدل های لباسشویی آاگ توسط کارشناسان نمایندگی آاگ انجام میگیرد. برای ما تفاوتی ندارد دستگاه شما برای چند سال پیش می باشد. تعمیرآنلاین از مدل BELLA SL , 400F , 402 F , LAVAMAT 610 و ... تا جدید ترین مدل های آاگ را تحت پوشش خود قرار داده است.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول ماشین لباسشویی آاگ

ماشین لباسشویی ااگ آبریزش دارد
Read More
در اکثر لباسشویی های آاگ ، آبریزش از خرطومی اتصال جاروپودری به دیگ لباسشویی می باشد. معمولا تعویض این قطعه ساده بوده و تنها باید دو بست برای تعویض آن باز شود. در مرحله بعدی احتمال دارد لاستیک دور درب پوسیده شده باشد. در هگام در آوردن لباس حتما به این موضوع توجه کنید که اجسام تیز مثل سر زیپ به لاستیک گیر نکند و پاره نشود. در موارد محدود نیز پوسیدگی دیگ دچار پوسیدگی شده است. لطفا شلنگ های ورودی و خروجی را نیز بررسی کنید.
داخل لباسشویی آاگ آب جمع می شود.
Read More
دستگاه شما خاموش است و از برق هم کشیده شده است اما باز هم آب داخل مخزن دستگاه جمع می شود؟ شیربرقی یا والید سنسور دستگاه دچار آسیب شده است . این قطعه وظیفه کنترل ورود و خروج آب را در اختیار دارد. زمانی که به هر دلیلی قطعات داخلی شیربرقی فرسوده شود، لازم است که تعویض شود.
ماشین لباسشویی آاگ در هنگام خشک کردن صدا می دهد.
Read More

این عیب در تمام لباسشویی ها ظاهر خواهد شد اما در لباسشویی AEG به علت کیفیت بالای قطعات، در فاصله های زمانی طولانی تری رخ می دهد. سنگین ریختن بیش از حد و شستشوی پتوهای سنگین باعث بروز این عیب می شود .
معمولا در صورتی که این عیب مربوط به دیگ لباسشویی آاگ باشد هزینه های سنگینی و البته تعمیرات زمان بری را در پی خواهد داشت و در این حالت بدون نیاز به تکنسین تعمیر لباسشویی آاگ ممکن نیست.
تکنسین می بایست در هنگام حضور در منرل ، قطعات اصلی از جمله بلبرینگ ، شفت ، سه نظام و … را به صورت مرحله به مرحله بررسی کند و عیب دقیق را بیابید تا به صورت کاذب هزینه تراشی نکند . البته صدای ناهنجار فقط مربوط به دیگ نمی شود و ما بدترین حالت را در اینجا بیان کردیم

دلایل نمایش ارور E40 ماشین لباسشویی آاگ چیست؟
Read More

در صورتی که به درب دستگاه آاگ در زمان کارکرد فشار وارد شود، ارور E40 نمایش داده خواهد شد. از جمله دلایل دیگر نمایش این ارور خیس شدن قطعاتی همچون میکروسوئیچ است.

پایان یافتن عمر مفید قطعاتی مانند میکروسوئیچ از دلایل دیگر ظاهر شدن ارور E40 است (عمر مفید میکروسوئیچ ۵ سال است). از دیگر دلایل خرابی و نمایش ارور E40 آسیب دیدگی برد دستگاه می باشد که در این صورت برای تعمیر لباسشویی آآگ نیاز به تعویض قطعه و حضور تکنسین می‌باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله ” ارور E40 لباسشویی آاگ AEG ” را مطالعه بفرمایید.

تکان خوردن ماشین لباسشویی آاگ
Read More
مهار ضربه های دیگ لباسشویی به اطراف و بدنه بر عهده کمک فنرهای لباسشویی می باشد . اگر بخواهیم مدل به مدل کمک فنرهای لباسشویی آاگ را توضیح دهیم ابتدا باید به مدل BELLA SL AEG اشاره کنیم که شامل چندین کمک به صورت کاملا ایستاده و یک کمک به صورت مورب می باشد . هر کمک یک نیرو مختص به خود را دارد که با نیوتون میخص می شود . برای مثال در مدل ۶۱۰ AEG دو عدد کمک فنر ۱۰۰ نیوتون در زیر دیگ وصل می گردد که ضربه ها را تحمل می کند. عمر مفید کمک فنرهای لباسشویی آاگ معمولا ده سال می باشد . کمک فنر ها در مدل های قدیمی به بدنه دیگ و کف دستگاه پیچ شده است اما در سری های جدید به کمک پین های خاردار نصب می گردد. به منظور افزایش عمر مفید کمک فنر لباسشویی ااگ ، از کم و زیاد ریختن لباس ها جدا خودداری فرمایید.
آبگیری ماشین لباسشویی آاگ قطع نمی شود.
Read More

وظیفه تنظیم سطح آبگیری بر عهده هیدرواستات ماشین لباسشویی می باشد . در لباسشویی آاگ ، هیدرواستات وظیفه دارد که سطح آب را تشخیص داده و از یک مقدار مشخص به بعد ، به تایمر فرمان قطع آب را دهد.

تایمر پس از آن به شیربرقی لباسشویی آاگ اخطار قطع آبگیری را می دهد . هیدرواستات به وسیله شلنگی که به آن وصل است و میزان آب درون مخزن را تشخیص می دهد ، سطح آب لباسشویی را تنظیم می نماید.

تایمر لباسشویی آاگ، حین کار می ایستد و حرکت نمی کند؟
Read More
از اولین سری ماشین لباسشویی ااگ تا اواسط تولید سری ۵ لباسشویی آاگ ، تایمر نقش اساسی و به نوعی مغز دستگاه به حساب می آمد. تایمر از چندین چرخ دنده حساس ، ولوم چرخنده ، موتور تایمر تنظیم و پلاتین های قطع و وصل تشکیل شده است . متداول ترین ایراد تایمر در لباسشویی آاگ گیر کردن در حین شستشو می باشد . البته در برخی مدل ها نیز ایرادات تخصصی و مختص به همان مدل رخ می دهد. مثلا در لباسشویی LAVAMAT AEG 508 و AEG 538 ، در برخی موارد موتور در هنگام شستشو به روی دور تند می رود و اتصالی می کند که این ایراد نیز از تایمر است . اخرین مدل های تایمر آاگ ، تایمر های گرافیکی می باشد . به منظور افزایش عمر مفید تایمر در لباسشویی آاگ ، از برعکس چرخاندن ولوم خودداری کنید . تایمر لباسشویی آاگ باید در جهت عقربه های ساعت چرخانده شود.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر ات

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

محاسبه آنلاین نرخ اجرت تعمیرات لباسشویی

دستگاه خود را انتخاب کنید مشکل وسیله خود را انتخاب کنید
قیمت حدودی اجرت تعمیر
-

توضیحات مورد نیاز

-

دستگاه خود را انتخاب کنید

مشکل وسیله خود را انتخاب کنید

قیمت حدودی تعمیر

توضیحات مورد نیاز

-

مطالب آموزشی

0 0 رای
به این مقاله رای دهید
مشترک شدن
مطلع شدن
guest
4 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
فیدبک ها
مشاهده تمام مباحثه ها
علیانی
علیانی

سلام لباسشویی لاوامات سال 2005 خریدم شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی پاره شده است میتونم برای من قطعه ارسال کنید؟

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  علیانی

بله. به منظور تامین قطعه با 45396 تماس حاصل فرمایید.

Hora.jk
Hora.jk

لباسشویی مون آبریزش داشت دقيقا سر زمان هماهنگ شده اومدن درست کردن دستگاه رو .ممنون ازتون

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  Hora.jk

از نظر شما سپاسگزاریم

با رعایت پروتکل های بهداشتی
4
0
لطفا در این بحث شرکت کنیدx
()
x