تعمیر جاروشارژی بلک اند دکر

تعمیر جاروشارژی

تعمیر آنلاین یکی از معتبرترین شرکت‌های خدماتی برای تعمیر لوازم خانگی است. این مجموعه با کمک تیم متبحر و آموزش‌دیده خود انواع خدمات تعمیرات جارو شارژی بلک اند دکر را با بهترین قیمت عرضه می‌کند. کلیه خدمات تعمیراتی در تعمیر آنلاین شامل ۶ ماه گارانتی معتبر است؛ زیرا در این مجموعه فقط از قطعات اورجینال هر برند برای تعمیر استفاده می‌شود و متخصصان تعمیر آنلاین به ساختار و عملکرد انواع جارو شارژی بلک اند دکر مسلط هستند. برای ثبت سفارش تعمیر جاروشارژی بلک اند دکر روی دکمه زیر کلیک کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر جاروشارژی بلک اند دکر

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تعمیر جاروشارژی بلک اند دکر

در باکس‌های زیر از ایرادات دستگاه جاروشارژی بلگ اند دکر آگاه شوید.

شارژ نشدن جاروشارژی

شارژ نشدن جاروشارژی بلک اند دکر ممکن است به‌دلیل قرار گرفتن اشتباه دستگاه روی پایه یا خرابی پایه شارژر آن باشد. اگر دستگاه را به‌درستی روی پایه قرار داده‌اید، از سالم بودن اتصالات و نبود قطعی در سیم‌ها یا کابل‌ها مطمئن شوید. درغیراین‌صورت تعمیر باتری جاروشارژی بلک اند دکر را به تعمیر آنلاین بسپارید.

بیشتربیشتر

نچرخیدن غلتک

پاره شدن یا کشیدگی تسمه و همچنین مسدود شدن برس با مو و پرز باعث نچرخیدن غلتک می‌شود. درصورتی‌که برس را تمیز کردید و باز  هم مشکل وجود داشت، حتما تعمیر جاروشارژی را به تعمیر آنلاین بسپارید.

بیشتربیشتر

کاهش مکش جاروشارژی

پر شدن محفظه جاروشارژی از مهم‌ترین دلایل کاهش مکش جاروشارژی است. اگر با خالی کردن محفظه مشکل برطرف نشد، باید برای تعمیرات جاروشارژی بلک اند دکر اقدام کنید.

بیشتربیشتر

خاموش شدن جاروشارژی بلافاصله بعد از روشن شدن

پر بودن محفظه جاروشارژی، گرفتگی لوله و پارویی و همچنین آلودگی بیش از حد فیلتر باعث گردش هوای نامناسب و خاموش شدن دستگاه می‌شود. فیلتر دستگاه را باید به‌صورت دوره‌ای و منظم تعویض کنید. درصورت برطرف نشدن مشکل بعد از تمیز کردن دستگاه، باید آن را به تعمیرکار بسپارید.

بیشتربیشتر

استشمام بوی سوختگی از دستگاه

فرسودگی، دررفتگی یا سوختگی تسمه دستگاه و همچنین نیم‌سوز شدن موتور باعث ایجاد بوی سوختگی می‌شود. تعمیر جاروشارژی بلک اند دکر در چنین شرایطی به مهارت متخصص نیاز دارد.

بیشتربیشتر

ایجاد سروصدای ناهنجار

شنیده شدن سروصداهای غیرعادی از دستگاه معمولا به‌دلیل تمیز نبودن فیلتر است. در صورت ادامه‌دار شدن مشکل با وجود تمیز کردن فیلتر حتما درخواستتان برای تعمیر جاروشارژی بلک اند دکر را در تعمیر آنلاین ثبت کنید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01هزینه تعمیر جاروشارژی بلک اند دکر چقدر است؟

هزینه تعمیرات جاروشارژی بسته به ایراد دستگاه متفاوت است. هزینه تشخیص عیب دستگاه توسط تعمیر آنلاین کاملا رایگان بوده و بعد از تشخیص عیب دقیق، ایراد و هزینه به شما گفته می‌شود. از لحاظ اجرت کلیه نرخ‌ها به‌صورت کاملا شرکتی و تحت نظارت اتحادیه است.

02آیا خدمات تعمیرات جاروشارژی بلک اند دکر گارانتی دارد؟

کلیه خدمات صورت گرفته در تعمیرآنلاین شامل شش ماه ضمانت معادل 180 روز است. این مدت گارانتی در فاکتور رسمی شرکت ثبت می‌شود. توجه داشته باشید که قطعات مصرفی مانند فیلتر و قطعات زینتی مانند بدنه، شامل ضمانت نیست.

03تعمیر جاروشارژی بلک اند دکر چه مدت زمان می‌برد؟

اگر عیب جاروشارژی شما سطحی باشد یا نیاز به باز کردن مخازن داخلی دستگاه نباشد، در لحظه و در حضور مشتری مشکل دستگاه حل خواهد شد. در صورت وجود ایرادات جدی و آسیب‌زننده، زمان تقریبی قبل از شروع تعمیر به شما اعلام شده و در صورت رضایت شما پروسه تعمیرات آغاز می‌شود.

04در صورت بروز مجدد عیب آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچ‌گونه هزینه‌ای برای تعمیرات جاروشارژی بلک اند دکر نباید پرداخت کنید.

05قطعات و لوازم جانبی جاروشارژی بلک اند دکر را از کجا بخرم؟

تعمیر آنلاین کلیه لوازم جانبی و مصرفی از جمله فیلتر و باتری را به صورت آزاد به مشتریان گرامی عرضه می‌کند. به‌منظور خرید قطعات فقط کافی است که با تعمیرآنلاین تماس بگیرید یا از فروشگاه آنلاین ما دیدن کنید.

06هزینه تعمیر جارو شارژی بلک اند دکر را چگونه بپردازم؟

در پایان کار و بعد از انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند و شما می‌توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

07چگونه مطمئن شوم که قطعات سالم جاروشارژی بلک اند دکر تعویض نخواهد شد؟

تعمیرآنلاین یکی از معتبرترین شرکت‌های خدماتی کشور است که با 15 سال سابقه و جذب حدود ۵۰ هزار مشترک در طی این سال‌ها، اعتبار بالایی در بین مشتریان دارد. این مجموعه در هنگام ورود دستگاه روی آن کد اشتراکی قرار می‌دهد که این برچسب تا پایان تعمیرات روی دستگاه باقی می‌ماند. از طرفی در هنگام باز کردن قطعات نیز این اشتراک روی قطعات نصب می‌شود و همین موضوع باعث می‌شود که امکان جابجایی قطعات دستگاه وجود نداشته باشد.

استفاده از جارو شارژي بلك اند دكر در سال‌های اخیر رواج بیشتری پیدا کرده و تمیزکاری و نظافت منزل را بسیار راحت‌تر از قبل کرده است. متخصصان تعمیر آنلاین با گذراندن دوره‌های آموزش تخصصی تعمیرات جارو شارژی بلک اند دکر انواع خدمات تعمیراتی را به شما عزیزان عرضه می‌کنند.

خدمات تعمیر جاروشارژی بلک اند دکر

تعمیر آنلاین به‌عنوان یک مجموعه معتبر سعی دارد دغدغه‌های مشتریان هنگام خرابی دستگاه را برطرف کند. از مهم‌ترین نگرانی‌های افراد در این مواقع جابه‌جایی دستگاه یا ترس از خراب شدن دوباره آن است. کارشناسان تعمیر آنلاین با عرضه خدمات تعمیر جارو شارژی بلک اند دکر در محل دغدغه شما را برای جابه‌جایی دستگاه و همچنین با تضمین کیفیت ۶ ماهه نگرانی‌های مرتبط با خرابی‌های مکرر دستگاه را برطرف می‌کنند. برای ثبت درخواست فقط کافی است فرم مربوطه در همین صفحه را پر کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید. همچنین درصورت امکان می‌توانید خودتان دستگاه را به دفتر مرکزی تعمیر آنلاین تحویل داده و سپس دریافت کنید.

تعمیر جاروشارژی بلک اند دکر در تعمیر آنلاین

دلایل رایج برای تعمیر جارو شارژی بلک اند دکر

برای افزایش طول عمر مفید دستگاه باید دفترچه راهنمای جارو شارژي بلك اند دكر را بخوانید تا نحوه صحیح استفاده از آن را یاد بگیرید. همچنین درصورت خرابی دستگاه باید حتما تعمیرات جارو شارژی بلک اند دکر را به متخصصان تعمیر آنلاین بسپارید. از جمله رایج‌ترین دلایل درخواست تعمیرات جارو شارژی بلک اند دکر می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

تعمیرات جارو شارژی بلک اند دکر به‌دلیل نچرخیدن غلتک برس

خرابی غلتک برس معمولا ناشی از خرابی تسمه دستگاه است. پارگی و کشیدگی تسمه یکی از موارد رایج در جارو شارژی بلک اند دکر است. درصورت کشیده شدن تسمه آن را آزاد کرده و درصورت پارگی حتما در سریع‌ترین زمان ممکن آن را تعویض کنید. از طرفی چسبیدن پرز و مو به برس فشار قابل‌توجهی به غلتک وارد کرده و مانع از چرخش آن می‌شود. ازهمین‌رو توصیه می‌کنیم حتما برس را تمیز کرده و درصورت خرابی مداوم، آن را تعویض کنید.

تعویض باتری جارو شارژی بلک اند دکر درصورت روشن نشدن دستگاه

اگر دستگاه روشن نمی‌شود، حتما باید باتری آن را تست کنید. در چنین مواقعی ممکن است مشکل دستگاه با تعویض باتری جارو شارژی بلک اند دکر برطرف شود. البته خرابی دکمه پاور نیز یکی دیگر از دلایل روشن نشدن دستگاه است. در چنین مواقعی باید تعمیر جاروشارژی بلک اند دکر را به متخصصان تعمیر آنلاین بسپارید.

تعویض باتری جاروشارژی بلک اند دکر

تعویض قطعات جارو شارژی بلک اند دکر درصورت استشمام بوی سوختگی

ایراد در تسمه دستگاه مانند دررفتگی یا سوختگی و همچنین نیم‌سوز شدن موتور دستگاه باعث استشمام بوی سوختگی از دستگاه می‌شود. در چنین مواقعی باید تعویض قطعات جارو شارژی بلک اند دکر را به تکنسین‌های تعمیر آنلاین بسپارید تا از کیفیت و اصالت آن‌ها مطمئن باشید.

تعمیر جارو شارژی بلک اند دکر هنگام مکش ضعیف

از مهم‌ترین دلایل مکش ضعیف جاروشارژی می‌توان به پر بودن محفظه یا تجمع گردوغبار اطراف برس اشاره کرد. با تمیز کردن به‌موقع محفظه و برس جارو شارژی می‌توانید مشکل مکش آن را تا حد قابل‌توجهی برطرف کنید. درصورتی‌که این مشکل ادامه‌دار بود، حتما تعمیر جاروشارژی بلک اند دکر را به تکنسین‌های تعمیر آنلاین بسپارید تا با عیب‌یابی دقیق، مشکل را برطرف کنند.

تعمیرات جاروشارژی بلک اند دکر

تعمیرات جارو شارژی بلک اند دکر درصورت خاموش شدن مداوم

کارکرد موثر جاروشارژی تا حد چشمگیری به گردش ثابت هوا در محفظه بستگی دارد چنانچه محفظه پر باشد، گردش هوا با اختلال مواجه شده و دستگاه خاموش می‌شود. گرفتگی سایر قسمت‌های دستگاه مانند پارویی و لوله یا کثیفی بیش از حد فیلتر جاروشارژی بلک اند دکر نیز عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه کرده و باعث خاموش شدن آن می‌شود. در چنین شرایطی توصیه می‌کنیم اول از همه فیلتر هوا را تعویض کرده و مسیر لوله را بررسی کنید. چنانچه باز هم دستگاه حین کار خاموش شود، حتما آن را به یک تعمیرکار حرفه‌ای نشان دهید.

هزینه تعمیر جارو شارژی بلک اند دکر چقدر است؟

هزینه تعمیرات جاروشارژی بلک اند دکر کاملا به نوع آسیب و قطعه آسیب‌دیده بستگی دارد. به همین خاطر قبل از عیب‌یابی دستگاه نمی‌توان هزینه تعمیر جارو شارژی بلک اند دکر را اعلام کرد. کارشناسان تعمیر آنلاین بعد از عیب‌یابی دقیق، هزینه را برآورد کرده و به شما اطلاع می‌دهند. سپس بعد از دریافت تایید و موافقت شما، نسبت به تعمیر جاروشارژی بلک اند دکر اقدام می‌کنند. بااین‌حال به شما اطمینان می‌دهیم که هزینه‌های تعمیر آنلاین به‌دلیل حذف واسطه‌ها پایین‌تر از نرخ اتحادیه است.

هزینه تعمیر جاروشارژی بلک اند دکر در تهران

چرا باید تعمیر آنلاین را برای تعمیر جاروشارژی بلک اند دکر انتخاب کنیم؟

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی تعمیر انواع لوازم خانگی از جمله جاروشارژی بلک اند دکر است. کلیه خدمات در این مجموعه با گارانتی ۶ ماهه انجام می‌شود. همچنین ساکنان همه مناطق تهران می‌توانند از با ثبت سفارش در سایت یا تماس با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ از خدمات تعمیر جاروشارژی بلک اند دکر در منزل بهره‌مند شوند.

نظرات کاربران

Be the first to review “تعمیر جاروشارژی بلک اند دکر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.