تعمیر جاروشارژی مجیک

تعمیر جاروشارژی

جاروشارژی یکی از وسایل کاربردی است که به‌عنوان مکمل در کنار جاروبرقی یا حتی جایگزین آن استفاده می‌شود. در سال‌های اخیر استفاده از جاروشارژی مجیک در میان خانوارهای ایرانی استقبال چشمگیری داشته است. ازهمین‌رو تعمیر آنلاین خدمات تعمیر جارو شارژی مجیک را در فهرست خدمات خود قرار داده است. تیم متخصص تعمیر آنلاین با تسلط کامل بر ساختار و عملکرد انواع جارو شارژی بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را به شما عزیزان عرضه می‌کنند. برای ثبت سفارش تعمیر جاروشارژی مجیک روی دکمه زیر کلیک کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر جاروشارژی مجیک

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تعمیر جاروشارژی مجیک

در باکس‌های زیر از ایرادات دستگاه جاروشارژی مجیک آگاه شوید.

شارژ نشدن جاروشارژی

شارژ نشدن جاروشارژی مجیک ممکن است به‌دلیل قرار گرفتن اشتباه دستگاه روی پایه یا خرابی پایه شارژر آن باشد. اگر دستگاه را به‌درستی روی پایه قرار داده‌اید از سالم بودن اتصالات و نبود قطعی در سیم‌ها یا کابل‌ها مطمئن شوید. درغیراین‌صورت تعمیر باتری جاروشارژی مجیک را به تعمیر آنلاین بسپارید.

بیشتربیشتر

نچرخیدن غلتک

پاره شدن یا کشیدگی تسمه و همچنین مسدود شدن برس با مو و پرز باعث نچرخیدن غلتک می‌شود. درصورتی‌که برس را تمیز کردید و باز  هم مشکل وجود داشت، حتما تعمیر جاروشارژی را به تعمیر آنلاین بسپارید.

بیشتربیشتر

کاهش مکش جاروشارژی

پر شدن محفظه جاروشارژی از مهم‌ترین دلایل کاهش مکش جاروشارژی است. اگر با خالی کردن محفظه مشکل برطرف نشد، باید برای تعمیرات جاروشارژی مجیک اقدام کنید.

بیشتربیشتر

خاموش شدن جاروشارژی بلافاصله بعد از روشن شدن

پر بودن محفظه جاروشارژی، گرفتگی لوله و پارویی و همچنین آلودگی بیش از حد فیلتر باعث گردش هوای نامناسب و خاموش شدن دستگاه می‌شود. فیلتر دستگاه را باید به‌صورت دوره‌ای و منظم تعویض کنید. درصورت برطرف نشدن مشکل بعد از تمیز کردن دستگاه، باید آن را به تعمیرکار بسپارید.

بیشتربیشتر

استشمام بوی سوختگی از دستگاه

فرسودگی، دررفتگی یا سوختگی تسمه دستگاه و همچنین نیم‌سوز شدن موتور باعث ایجاد بوی سوختگی می‌شود. تعمیر جاروشارژی مجیک در چنین شرایطی به مهارت متخصص نیاز دارد.

بیشتربیشتر

ایجاد سروصدای ناهنجار

شنیده شدن سروصداهای غیرعادی از دستگاه معمولا به‌دلیل تمیز نبودن فیلتر است. در صورت ادامه‌دار شدن مشکل با وجود تمیز کردن فیلتر حتما درخواستتان برای تعمیر جاروشارژی مجیک را در تعمیر آنلاین ثبت کنید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01هزینه تعمیر جاروشارژی مجیک چقدر است؟

هزینه تعمیرات جاروشارژی بسته به ایراد دستگاه متفاوت است. هزینه تشخیص عیب دستگاه کاملا رایگان بوده و بعد از تشخیص عیب دقیق، ایراد و هزینه به شما گفته می‌شود. از لحاظ اجرت کلیه نرخ‌ها به‌صورت کاملا شرکتی و تحت نظارت اتحادیه است.

02آیا خدمات تعمیرات جاروشارژی مجیک گارانتی دارد؟

تمامی خدمات صورت گرفته در تعمیرآنلاین شامل شش ماه ضمانت معادل 180 روز می باشد. این مدت گارانتی در فاکتور رسمی شرکت ثبت می گردد. توجه داشته باشید که قطعات مصرفی مانند فیلتر و قطعات زینتی مانند بدنه، شامل ضمانت نیست.

03تعمیر جاروشارژی مجیک چه مدت زمان می‌برد؟

اگر عیب جاروشارژی شما سطحی باشد یا نیاز به باز کردن مخازن داخلی دستگاه نباشد، در لحظه و در حضور مشتری مشکل دستگاه حل خواهد شد. در صورت وجود ایرادات جدی و آسیب‌زننده، زمان تقریبی قبل از شروع تعمیر به شما اعلام شده و در صورت رضایت شما پروسه تعمیرات آغاز می‌شود.

04در صورت بروز مجدد عیب آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه‌ای برای تعمیرات جاروشارژی مجیک نباید پرداخت کنید.

05قطعات و لوازم جانبی جاروشارژی مجیک را از کجا بخرم؟

تعمیر آنلاین کلیه لوازم جانبی و مصرفی از جمله فیلتر و باتری را به صورت آزاد به مشتریان گرامی عرضه می‌کند. به‌منظور خرید قطعات فقط کافی است که با تعمیرآنلاین تماس بگیرید یا از فروشگاه آنلاین ما دیدن کنید.

06هزینه تعمیر جارو شارژی مجیک را چگونه بپردازم؟

در پایان کار و بعد از انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند و شما می‌توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

07چگونه مطمئن شوم که قطعات سالم جاروشارژی مجیک تعویض نخواهد شد؟

تعمیرآنلاین یکی از معتبرترین شرکت‌های خدماتی کشور است که با 15 سال سابقه و جذب حدود ۵۰ هزار مشترک در طی این سال‌ها، اعتبار بالایی در بین مشتریان دارد. این مجموعه در هنگام ورود دستگاه روی آن کد اشتراکی قرار می‌دهد که این برچسب تا پایان تعمیرات روی دستگاه باقی می‌ماند. از طرفی در هنگام باز کردن قطعات نیز این اشتراک روی قطعات نصب می‌شود و همین موضوع باعث می‌شود که امکان جابجایی قطعات دستگاه وجود نداشته باشد.

چند سالی است که انواع جاروشارژی تمیز کردن منزل را راحت‌تر از قبل کرده است. جاروشارژی مجیک یکی از بهترین لوازم خانگی منزل در بازار است که طرفداران بسیاری دارد. متخصصان تعمیر آنلاین با انجام تعمیرات جارو شارژی مجیک نگهداری از این وسیله کاربردی را برایتان راحت‌تر کرده‌اند.

تعمیر جارو شارژی مجیک در محل

حمل‌ونقل دستگاه برای تعمیر جارو شارژی مجیک یکی از دغدغه‌های مشتریان هنگام خرابی وسیله است. ازهمین‌رو مجموعه تعمیر آنلاین خدمات تعمیرات جارو شارژی مجیک در محل را عرضه می‌کند. برای تعمیر جارو شارژی مجیک در منزل فقط کافی است درخواستتان را در سایت ثبت کنید یا با شماره تلفن ما تماس بگیرید. در کمتر از ۶۰ دقیقه کارشناس مربوطه با شما تماس می‌گیرند و بعد از هماهنگی زمان و مکان در محل حاضر می‌شوند. از طرفی چنانچه می‌خواهید دستگاه را به دفتر مرکزی تعمیر آنلاین بفرستید، پیک مجموعه این کار را برایتان انجام می‌دهد.

تعمیر جاروشارژی مجیک در منزل

دلایل رایج برای تعمیر جاروشارژی مجیک

اگر می‌خواهید دستگاهتان عمر مفید طولانی‌تری داشته باشد، باید در وهله اول استفاده صحیح از آن را بدانید. به همین خاطر مطالعه دفترچه راهنمای جاروشارژی مجیک قبل از استفاده را به شما توصیه می‌کنیم. دومین پیشنهاد ما برای افزایش عمر مفید دستگاه سپردن تعمیر جاروشارژی مجیک به متخصصان حرفه‌ای است. تعمیر آنلاین به‌عنوان یک مرکز تعمیرات لوازم خانگی حرفه‌ای باکیفیت‌ترین خدمات را با ضمانت ۶ ماهه عرضه می‌کند. از مهم‌ترین دلایل ثبت درخواست تعمیرات جارو شارژی مجیک می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

تعمیر جاروشارژی مجیک به‌دلیل مکش ضعیف

پر شدن محفظه جارو شارژی یکی از رایج‌ترین دلایل مکش ضعیف آن است. در چنین شرایطی با خالی کردن محفظه، مشکل دستگاه نیز برطرف خواهد شد. از جمله دلایل دیگر ضعیف شدن مکش جاروشارژی مجیک می‌توانیم به تجمع گردوغبار و زباله‌ها اطراف برس اشاره کنیم. درصورت برطرف نشدن مشکل باید تعمیرات جاروشارژی مجیک را به متخصص حرفه‌ای بسپارید.

عیب یابی و تعمیر جاروشارژی مجیک در صورت مکش ضعیف

 تعمیر باتری جارو شارژی مجیک درصورت شارژ نشدن

یکی از رایج‌ترین مشکلات جارو شارژی، شارژ نشدن آن است. این مشکل احتمالا ناشی از خراب شدن باتری یا پایه شارژر خواهد بود. درصورت خرابی باتری باید نسبت به تعمیر باتری جارو شارژی مجیک اقدام کنید. چنانچه مشکل از پایه شارژر باشد، باید تعمیر آن را به متخصص بسپارید. همچنین خرابی اتصالات شارژر و وجود قطعی در سیم‌ها و کابل‌ها باعث شارژ نشدن جارو خواهد شد. در چنین شرایطی باید قطعی‌ها را بررسی کرده و برای رفع آن اقدام کنید.

تعمیرات جارو شارژی مجیک به‌دلیل نچرخیدن غلتک برس

اگر غلتک برس جاروشارژی نمی‌چرخد، ابتدا تسمه دستگاه را بررسی کرده و درصورت پارگی یا کشیدگی، آن را تعویض کنید. همچنین بعد از چند بار استفاده ممکن است برس جارو شارژی به‌دلیل گیر کردن مو یا پرز فرش مسدود شود. در چنین شرایطی اصطکاک بالا رفته و فشار شدیدی روی تسمه وارد خواهد شد. اگر غلتک برس جاروشارژی بعد از تمیز کردن هم نمی‌چرخد، باید برای تعویض آن اقدام کنید.

تعویض فیلتر جاروشارژی مجیک

تعمیر جارو شارژی مجیک در صورت خاموش شدن مداوم

جاروشارژی برای کارکرد موثر به گردش ثابت هوا در محفظه خود نیاز دارد. پر بودن محفظه جلوی گردش هوا را می‌گیرد و جارو بلافاصله بعد از روشن شدن، خاموش می‌شود. گرفتگی سایر قسمت‌ها مانند پارویی و لوله و همچنین کثیفی و آلودگی بیش از حد فیلتر جاروشارژی نیز همین مشکل را برای دستگاه به وجود می‌آورد و از وارد شدن هوا به داخل محفظه جلوگیری می‌کند. برای پیشگیری از این مشکل باید فیلتر هوا را به‌صورت دوره‌ای تعویض کرده و هرازگاهی مسیر مکش زباله را بررسی کنید.

تعمیر موتور جاروشارژی مجیک در صورت استشمام بوی سوختگی

استشمام بوی سوختگی از جاروشارژی معمولا نشان‌دهنده وجود ایراد در تسمه دستگاه است. فرسودگی، دررفتگی یا سوختگی این قطعه باعث ایجاد بوی سوختگی می‌شود. در بعضی از موارد نیز نیم‌سوز شدن موتور این مشکل را به همراه خواهد داشت. تعمیر موتور جاروشارژی مجیک را فقط به متخصصان تعمیر آنلاین بسپارید.

تعمیر موتور و برد جاروشارژی مجیک

تعمیرات جاروشارژی مجیک در صورت روشن نشدن

هنگام روشن نشدن وسایل برقی اول از همه از وجود جریان برق در پریز مطمئن شوید و سپس اتصالات داخلی را با استفاده از فازمتر بررسی کنید. درصورتی‌که همه این موارد درست بود و دکمه پاور نیز به‌درستی عمل کرد، اما باز هم دستگاه روشن نشد، وقت آن است که درخواست خود را برای تعمیر جاروشارژی در سایت تعمیر آنلاین ثبت کنید.

تعویض فیلتر جاروشارژی مجیک در صورت ایجاد سروصدا

شنیدن صدای بلند و آزاردهنده از جاروشارژی معمولا به‌دلیل تمیز نبودن فیلتر دستگاه است. فیلتر جاروشارژی مجیک را باید به‌صورت دوره‌ای تعویض کنید تا دچار چنین مشکلات ساده‌ای نشوید.

تعمیرات جاروشارژی مجیک درصورت خرابی عملکرد

تعمیر آنلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر جاروشارژی مجیک

تعمیر آنلاین به‌عنوان مرکز تخصصی تعمیر جاروشارژی مجیک باکیفیت‌ترین خدمات تعمیراتی را با گارانتی ۶ ماهه به شما عزیزان در سراسر کشور عرضه می‌کند. ساکنان کلیه مناطق تهران می‌توانند با ثبت سفارش در سایت یا از طریق تماس با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ می‌توانید از خدمات تعمیرات جارو شارژی مجیک در محل بهره‌مند شوید.

نظرات کاربران

Be the first to review “تعمیر جاروشارژی مجیک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.