بستن

همین الان فرم درخواست ثبت خدمات رو تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست ثبت خدمات
برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر کولر گازی بوش

شرکت بوش Bosch با بیش از ۱۰۰ سال تجربه موفق در زمینه تولید سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، همواره در حال تولید تکنولوژی‌های جدید و پیشرفته جهت رفع نیازهای متعدد بشریت بوده است. در حال حاضر مدل‌های مختلف این دستگاه با قابلیت خنک کنندگی قوی حتی در درجه حرارت‌های بالاتر از ۵۰ درجه سانتی‌گراد و بهبود کیفیت هوا به دلیل استفاده از فیلترهای کاتالیزوره وارد عرصه رقابت در بازارهای لوازم خانگی بسیاری از کشورهای جهان از جمله ایران شده است. لازم به ذکر است که این شرکت در ساخت کولرهای گازی خود به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی و حفاظت از لایه اوزون از گاز مبرد R410A استفاده کرده است. مسئولیت تعمیر کولرهای گازی بوش همچون دیگر محصولات این برند معتبر اروپایی بر عهده تعمیر آنلاین، نمایندگی رسمی بوش در ایران می باشد. لازم به ذکر است که کارشناسان تعمیرآنلاین با مدل های مختلف کولر گازی های تولیدی این برند آشنایی کامل داشته و دارای گواهینامه های معتبر از این شرکت می باشند.

سوالات متداول تعمیر کولر گازی بوش

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول تعمیر کولر گازی بوش

کولر گازی بوش سرد نمی کند، علت چیست؟

Read More
فیلتر هوا مسدود شده است. انسداد این قطعه مانع جریان هوای مناسب و در نتیجه کاهش ظرفیت خنک کنندگی دستگاه می شود. علاوه بر این اگر فیلتر هوا مسدود شود، کویل های تبخیرکننده بیش از حد یخ می زند. لذا جهت رفع عیب ابتدا فیلتر هوا را تمیز کنید و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن نمایید. کویل های کندانسور کثیف شده است. این قطعه وظیفه حذف گرمای ایجاد شده در هنگام عبور مبرد از کویل ها را بر عهده دارد. اگر کویل های کندانسور بیش از حد کثیف باشد، قادر به کاهش دما به صورت موثر نمی باشد. کمپرسور دستگاه معیوب شده است. جهت تعویض این قطعه نیاز به حضور کارشناس متخصص است. ترموستات دچار مشکل شده است. این قطعه وظیفه کنترل دمای محیط را بر عهده دارد. هنگامی که دما از یک مقدار مشخص شده بالاتر می رود، ترموستات جهت تأمین برق لازم برای فن و کمپرسور، سوئیچ را فعال می کند. برد دستگاه خراب شده است. این قطعه کنترل کننده ولتاژ ورودی به موتور و فن می باشد. اگر برد دچار مشکل شود، برخی از قطعات به درستی و یا اصلاً کار نمی کند. بررسی این قطعه نیاز به حضور تکنسین دارد.

علت صدای زیاد کولر گازی بوش چیست؟

Read More
کمپرسور فرسوده شده است و نیاز به تعویض توسط تکنسین متخصص دارد. موتور فن شفت دوگانه دارای بلبرینگ هایی است که معمولاً به طور پیوسته روغن کاری می شوند. با این حال، پس از گذشت چندین سال، این قطعه خراب شده و در نتیجه سروصدای زیادی توسط دستگاه ایجاد می شود. کولرهای گازی بوش دارای یک تیغه فن در قسمت جلو و یکی دیگر در قسمت انتهایی دستگاه می باشند. لذا اقدام به بررسی و در صورت نیاز تعویض آن ها نمایید.

ریموت کنترل کولر گازی بوش کار نمی کند، علت چیست؟

Read More
ریموت دستگاه دچار مشکل شده است. ابتدا باتری های ریموت را تعویض نمایید. در برخی از موارد نیاز به تعویض ریموت می باشد. برد کنترل اصلی دستگاه خراب شده است. این قطعه دارای گیرنده های مادون قرمز است که سیگنال های از راه دور را دریافت می کند. اگر این گیرنده ها کار نکند، ریموت قادر به برقراری ارتباط با برد کنترل نیست. بررسی برد نیاز به حضور تکنسین دارد.

فن کولر گازی بوش کار نمی کند، علت چیست؟

Read More
موتور فن گردشی خراب شده است. این قطعه دارای دو تیغه است که وظیفه خارج کردن هوای گرم از کویل های کندانسور و هدایت هوا به کویل های تبخیرکننده را بر عهده دارد. موتور فن دارای چند بلبرینگ است. اگر بلبرینگ ها به طور مناسب نمی چرخد، اقدام به تعویض آن نمایید. برد رله خراب شده است. خرابی این فطعه باعث عدم کارکرد مناسب فن دستگاه می شود. قبل از بررسی این قطعه حتماً اجزای دیگر را چک کنید. موتور دمنده خراب شده است. ابتدا تیغه های فن را بررسی نمایید. اگر آزادانه نمی چرخد، موتور دمنده را تعویض کنید. خازن کولر گازی خراب شده است. این قطعه توسط اتصالات الکتریکی به کمپرسور متصل می شوند؛ بنابراین اگر خازن بسوزد، فن کار نمی کند. جهت بررسی آن، اتصال الکترکی را با استفاده از مولتی متر بررسی نمایید. سوئیچ روتاری وظیفه فعال کردن موتور فن را بر عهده دارد. با گذشت زمان، اتصالات الکتریکی این قطعه دچار مشکل می شود. سوئیچ انتخاب کننده معیوب شده است. این قطعه وظیفه هدایت ولتاژ را بر عهده دارد. در صورت خرابی آن، نیاز به تعویض قطعه می باشد.

کولر گازی بوش خاموش نمی شود، علت چیست؟

Read More
کویل های کندانسور کثیف است. کثیفی کویل های کندانسور باعث عدم کارکرد مناسب دستگاه و در نتیجه عملکرد پیوسته آن می شود. لذا جهت رفع عیب، ابتدا کویل ها را بررسی و در صورت نیاز اقدام به تمیز کردن آن نمایید. ۲- اتصال کوتاه ترموستات باعث ارسال مداوم ولتاژ و در نتیجه کارکرد پیوسته آن می شود. برای تشخیص این عیب از یک مولتی متر استفاده نمایید. اگر ترموستات در تمامی زمان ها اتصال دارد، نیاز به تعویض قطعه می باشد. ۳- برد کنترل اصلی معیوب شده است. خرابی این قطعه موجب عدم توقف ارسال ولتاژ به کمپرسور می شود. قبل از تعویض برد اصلی ابتدا قسمت های دیگر را بررسی نمایید.

علت نشتی آب در کولر گازی بوش چیست؟

Read More
فیلتر هوا بیش از حد کثیف شده است. این امر باعث یخ زدگی کویل های تبخیرکننده و در نتیجه نشتی آب می شود. پنل داخلی کندانسور در اثر گذشت زمان شکسته است. کولر گازی بوش (سیستم تخلیه و …) به درستی نصب نشده است. سطح مبرد پایین است. این امر هم مانند مورد ۱ باعث یخ زدگی کویل های تبخیرکننده می شود. لوله تخلیه مسدود شده است. لذا به بررسی آن و در صورت نیاز رفع انسداد بپردازید.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر کولر گازی بوش

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.