تعمیر ماکروفر و ماکروویو بوش

تعمیر ماکروفر و ماکروویو

تعمیرآنلاین به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات و خدمات بوش در کنار شماست. هم اکنون سفارش نصب، بررسی گارانتی لوازم خانگی بوش و تعمیر ماکروفر و فر خود را ثبت کنید. بدین منظور می‌توانید با دفتر مرکزی بوش BOSCH در ایران تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام تعمیرکار بوش را تکمیل کنید. کارشناسان بوش پاسخگوی شما هستند.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ماکروفر بوش

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تعمیر ماکروفر و ماکروویو بوش

در باکس های زیر از ایرادات متداول ماکروفر و ماکروویو بوش مطلع شوید.

ماکروویو بوش گرم نمی کند؟

علت اصلی عدم گرم کردن مربوط به قطعه ایاز ماکروویو به نام لامپ مگنترون می‌باشد. این قطعه با ایجاد خلا الکتریکی و اشعه باعث تولید گرما می شود. حال باید دید این قطعه خراب است و یا برد به درستی فرمان کارکردن را به لامپ مگنترون می دهد یا نه.

بیشتربیشتر

ماکروویو بوش شروع به کار نمی کند؟

ابتدا پریز برق ورودی را چک کنید. (مشکل در برق منزل نباشد) سپس تکنسین‌های تعمیر آنلاین سیستم سیم کشی و فیوزها را بررسی می‌کنند. در برخی موارد خرابی‌های برد و نمایشگر نیز باعث پدیدار شدن این ایراد می‌شود.

بیشتربیشتر

سینی کف ماکروویو کار نمی کند؟

موتور چرخش سینی به درستی عمل نمی کند. سه عامل اصلی برای این عیب وجود دارد. در بهترین حالت، چربی وارد موتور گردش شده و قفل شده است. در حالت دوم خود موتور چرخش سوخته و نیاز به تعویض دارد. و در بدترین حالت برد دستگاه دچار ایراد شده و نیاز به سرویس دارد.

بیشتربیشتر

ماکروویو بوش صدای ناهنجار زیادی می دهد؟

پمپ اصلی ترین قطعه مرتبط با تخلیه آب می باشد، در صورتی که آب داخل مخزن ظرفشویی مانده و هیچگونه گرفتگی خاصی در مسیر خروجی قرار ندارد. احتمالا ایراد از پمپ است. ظرفشویی های بوش بسته به مدل ماشین ظرفشویی شامل ۵ نوع پمپ می باشد. پمپ ضامن دار، پمپ موشکی، پمپ ستاره‌ای، پمپ فشنگی و پمپ اینورتر از انواع پمپ‌های ماشین ظرفشویی بوش می باشد

بیشتربیشتر

داخل ماکروویو بوش جرقه می زند؟

جرقه های پیاپی در هنگام کارکردن به خاطر تخلیه نامتوازن اشعه می باشد و در ۹۰درصد مواقع مربوط به لامپ اشعه یا همان لامپ مگنترون می باشد.

بیشتربیشتر

دکمه های ماکروویو بوش کار نمی کند؟

اگر دستگاه روشن نمی شود اما دیگر درجه ها و دکمه ها به درستی عمل نمی کند و یا اینکه اصلا عمل نمی کند احتمالا ایراد از پنل نمایشگر می باشد. اما اگر پس از لمس دکمه ها صدای بوق میزند اما کار نمی کند ایراد خاصی نمی توان اشاره کرد و احتمالا ماکروویو بوش قفل کودک شده است و یا اینکه وارد حالت دمو رفته است.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چگونه سفارش تعمیرات را ثبت کنم؟

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 45396-021 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

02آیا شرکت تعمیرآنلاین معتبر می باشد؟

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

03در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

04خدمات صورت گرفته در تعمیرات چه مدت ضمانت دارد؟

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

05در صورت بروز مجدد عیب آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

06آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

07نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

08آیا هزینه تعمیرات بر اساس نرخ مشخصی می باشد؟

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین تعمیر ماکروفر بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

09در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید.

نظرات کاربران

Add a review

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.