تعمیر فر و ماکروفر پاناسونیک

تعمیر ماکروفر و ماکروویو

اگر به‌دنبال یک مرکز تخصصی برای تعمیر ماکروفر پاناسونیک خود هستید، بهترین سایت را انتخاب کرده‌اید. تعمیر آنلاین سال‌ها است که به‌عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر پاناسونیک در تهران فعالیت کرده و باکیفیت‌ترین خدمات تعمیراتی را عرضه می‌کند. تکنسین‌های تعمیرآنلاین کلیه دوره‌های تخصصی پرتوشناسی و اشعه را گذرانده‌اند و ماهرترین افراد در زمینه تعمیر ماکروفر پاناسونیک در ایران شناخته می‌شوند. برای دریافت خدمات تعمیر مایکروویو پاناسونیک در منزل فقط کافی است درخواست خود را از طریق دکمه زیر یا تماس با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ به اطلاع ما برسانید تا نیروی متخصص را در سریع‌ترین زمان به محل اعزام کنیم.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر فر و ماکروفر پاناسونیک در تعمیر آنلاین

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تعمیر فر و ماکروفر پاناسونیک

در باکس‌های زیر از ایرادات فر و ماکروفر پاناسونیک آگاه شوید.

اجرا نشدن برنامه ماکروفر

درصورتی‌که ماکروفر پاناسونیک پاسخی به دستور پخت نمی‌دهد، احتمالا در آن دچار مشکل شده است یا قفل کودک فعال است. اگر هیچ‌کدام از مشکلات بالا وجود نداشت، تعمیر ماکروفر پاناسونیک را به متخصصان تعمیر آنلاین بسپارید.

بیشتربیشتر

خاموش شدن مداوم دستگاه

چنانچه دستگاه به‌صورت مداوم خاموش می‌شود، ممکن است صفحه کلید آن خراب شده باشد یا همزمان چند برنامه را اجرا کرده باشید. در غیر این صورت نیز احتمالا به تعمیر برد ماکروویو پاناسونیک نیاز است.

بیشتربیشتر

خاموش شدن دستگاه حین کار

استفاده مداوم و طولانی‌مدت از دستگاه باعث ایجاد گرمای بیش از حد و خاموش شدن آن می‌شود. در چنین مواقعی کمی ماکروفر را خاموش کنید و دوباره آن را به برق وصل کنید. اگر درست نشد، باید خدمات تعمیر ماکروویو پاناسونیک را دریافت کنید.

بیشتربیشتر

روشن نشدن لامپ ماکروفر

این مشکل در دستگاه‌های قدیمی طبیعی است و احتمالا با تعویض لامپ برطرف شود. در بعضی از موارد تابلو برق ماکروفر خراب شده است که باید تعمیر آن را به تکنسین‌های تعمیرآنلاین بسپارید.

بیشتربیشتر

گرم نشدن غذا داخل دستگاه

خرابی قطعاتی مانند مگنترون، دیود، خازن و سوئیچ در ممکن است باعث گرم نشدن غذا شود. البته گاهی اوقات انتخاب برنامه نامناسب یا کوتاه بودن مدت آن علت اصلی این مشکل است.

بیشتربیشتر

کار نکردن نمایشگر دیجیتال دستگاه

درصورت قطع شدن صفحه مایکروفر پاناسونیک باید سوکت‌ها و اتصالات صفحه نمایش توسط تعمیرکار بررسی شود. چنانجه مشکل صفحه نمایش دائمی باشد، احتمالا به تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی نیاز است.

بیشتربیشتر

جرقه زدن مایکروفر پاناسونیک

اگر مایکروفر حین کار جرقه می‌زند باید بررسی کنید که آنتن سر لامپ مگنترون آسیب ندیده باشد. باز یا سیاه شدن سوراخ آن نشان از خرابی می‌دهد. سوختن لامپ مگنترون، آسیب‌دیدگی ورق میکا یا ورق نسوز و همچنین وجود فلز داخل دستگاه باعث جرقه زدن می‌شود. در چنین مواردی حتما از یک تعمیرکار متخصص کمک بخواهید.

بیشتربیشتر

نچرخیدن ظروف داخل دستگاه

خرابی موتور چرخان، غلتک‌های زیر سینی مایکروویو و وجود مانع جلوی حرکت غلتک‌ها باعث نچرخیدن ظروف می‌شود. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید تا کارهای لازم برای تعمیر را انجام دهیم.

بیشتربیشتر

روشن نشدن مایکروویو

بررسی پریز و سیم برق در چنین مواقعی لازم است. اگر این موارد سالم بود، احتمالا برد تعذیه، نمایشگر، سوکت‌ها و اتصالات صفحه نمایش دجار آسیب‌دیدگی شده‌اند. عیب‌یابی و تعمیر ماکروفر پاناسونیک در چنین مواقعی را به ما بسپارید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01آیا شرکت تعمیر آنلاین برای تعمیر ماکروفر پاناسونیک مناسب است؟

تعمیرآنلاین به‌عنوان برند ثبت‌شده شرکت امید ضمانت پارسیان، همه مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه‌های مربوطه و کد آیسیک را دارد و تحت نظارت سازمان اصناف ایران فعالیت می‌کند. این مجموعه همچنین نمایندگی محصولات پاناسونیک را به عهده دارد.

02چگونه سفارش تعمیر مایکروویو پاناسونیک در محل را ثبت کنم؟

به منظور ثبت سفارش می‌توانید با شماره 45396-021 تماس بگیرید یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل کنید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

03خدمات تعمیرات پاناسونیک گارانتی دارد؟

همه قطعات تعویض‌شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت است. توجه داشته باشید که قطعات زینتی مانند کشو، شیشه و قطعات لاستیکی شامل گارانتی نمی‌شود.

04هزینه تعمیر فر و ماکروفر پاناسونیک چقدر است؟

قیمت‌های اعلام‌شده توسط تکنسین بر اساس قیمت‌های اعلام‌شده گروه نرخ‌گذاری اتحادیه است. شما می‌توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید. توجه کنید که ازآنجایی‌که ایرادات و قطعات آسیب‌دیده در هر دستگاه با دیگری متفاوت است، یک هزینه واحد برای کل مشکلات نمی‌توان بیان کرد.

05هزینه تعمیر فر پاناسونیک را چگونه و چه زمانی باید بپردازم؟

در پایان کار و بعد از انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند و شما می‌توانید برای تسویه صورت‌حساب مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

06آیا نیروهای اعزامی برای تعمیر مایکروویو پاناسونیک افراد مطمئنی هستند؟

بله. علاوه‌بر آنکه همه کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین هستند، کلیه موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی گواهی عدم سوء پیشینه دارند. همچنین همه کارکنان ما تست‌های روان‌شناسی مجموعه را گذرانده‌اند.

07اگر بعد از تعمیر مایکروویو پاناسونیک، مشکل مجدد تکرار شد، باید هزینه بپردازم؟

خیر؛ درصورتی‌که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچ‌گونه هزینه‌ای نباید پرداخت کنید.

08اگر از تکنسین اعزامی ناراضی باشم، باید چه کاری انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین است. پس درصورتی‌که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام، انتقاد یا اعتراضی داشتید، فقط کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان بگذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

09اگر بعد از اعزام نیرو، از انجام تعمیرات منصرف شود، آیا باید هزینه بپردازم؟

درصورتی‌که تعمیرکار مایکروفر در محل حاضر شود و عیب دستگاه را پیدا کند، اگر به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما فقط کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی مایکروفر را بپردازید.

پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن بعضی از وسایل خانگی کارهای روزمره را از آنچه که هست، ساده‌تر کرده است. فر و ماکروفر یکی از وسایلی هستند که بسیاری از کارهای مرتبط با پخت‌وپز مانند گرم کردن غذا و پختن انواع غذاها و شیرینی‌ها را بسیار ساده و دل‌پذیر کرده‌اند. این وسایل هم مانند سایر لوازم خانگی دچار فرسودگی قطعات شده و هرچند وقت یک بار به تعمیر نیاز پیدا می‌کنند. در چنین مواقعی توصیه می‌کنیم خدمات تعمیر مایکروویو پاناسونیک را فقط به نمایندگی و مرکز مجاز و تخصصی آن بسپارید.

تعمیرگاه ماکروفر پاناسونیک

تعمیر آنلاین با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت به‌عنوان مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی یک تعمیرگاه معتبر و شناخته‌شده در تهران است. متخصصان مجموعه تعمیر آنلاین کلیه خدمات تعمیر مایکروفر پاناسونیک را در کمترین زمان، با استفاده از قطعات اورجینال و با هزینه‌ای پایین‌تر از نرخ اتحادیه به شما عزیزان در کلیه مناطق تهران عرضه می‌کنند. بنابراین اگر به‌دنبال یک مرکز معتبر برای تعمیر مایکروویو پاناسونیک در تهران هستید، تعمیرآنلاین بهترین انتخاب شما از نظر کیفیت و هزینه خواهد بود.

تعمیر فر و ماکروفر پاناسونیک در منزل

عیب یابی مایکروویو پاناسونیک

عیب یابی و تعمیر فر پاناسونیک برای اشخاص بی‌تجربه و غیرمتخصص کار بسیار خطرناکی است. یک حرکت کوچک از سر ناآگاهی ممکن است صدمات جبران‌ناپذیری را به فرد و دستگاه وارد کند. ازهمین‌رو تعمیر مایکروفر پاناسونیک را فقط و فقط به متخصص این حوزه بسپارید. بااین‌حال گاهی اوقات مشکلات فر و ماکروفر پاناسونیک را می‌توانید خودتان با استفاده از دفترچه راهنمای محصول یا حتی تماس با نمایندگی ماکروفر پاناسونیک تعمیر آنلاین برطرف کنید. به همین خاطر در بخشی از این صفحه به بررسی ایرادات متداول و روش‌های حل آن پرداخته‌ایم؛ اما در موارد جدی‌تر، حتما تعمیرات ماکروفر پاناسونیک را به متخصصان آموزش‌دیده و باتجربه تعمیرآنلاین بسپارید.

رایج‌ترین دلایل برای درخواست تعمیرات ماکروفر پاناسونیک

روزانه درخواست‌های متعددی برای تعمیر ماکروفر پاناسونیک در تهران داریم که بسیاری از آن‌ها مشابه یکدیگر هستند. ازهمین‌رو تصمیم گرفتیم در این بخش از این صفحه به بررسی رایج‌ترین دلایل تعمیر مایکروویو پاناسونیک بپردازیم تا شاید شما هم سریع‌تر مشکل دستگاهتان را پیدا کنید.

تعمیرات مایکروویو پاناسونیک با قطعات اورجینال

تعمیر برد ماکروفر پاناسونیک درصورت روشن نشدن دستگاه

اگر دستگاه روشن نمی‌شود، در مرحله اول باید پریز و سیم برق آن را بررسی کنید. اگر از صحت پریز و سیم برق مطمئن شدید، وقت آن است درخواست تعمیر مایکروویو پاناسونیک را در تعمیر آنلاین ثبت کنید. در چنین مواقعی معمولا مشکلی در برد تغذیه یا نمایشگر دستگاه وجود دارد. البته گاهی اوقات نیز سوکت‌ها و اتصالات صفحه نمایش دچار خرابی شده‌اند که باعث می‌شود صفحه نمایش دستگاهتان کار نکند. عیب‌یابی و تعمیر این موارد را حتما به متخصص ماهر بسپارید و خودتان مشغول به کار نشوید.

تعمیر قطعات ماکروفر پاناسونیک درصورت گرم نکردن غذا

چنانچه مایکروفر پاناسونیک شما روشن می‌شود، اما غذا را گرم نمی‌کند باید مواردی مانند برنامه پخت، قدرت موج دستگاه، درجه قدرت پرتاب اشعه یا زمان موردنیاز برای گرم کردن را بررسی کنید. چنانچه این موارد کاملا درست است، اما باز هم دستگاهتان غذا را گرم نمی‌کند، باید تعمیر قطعات ماکروفر پاناسونیک از جمله خازن، مگنترون، ترانس یا حتی برد افزایش ولتاژ توسط تعمیرکار انجام شود. تعمیر مایکروفر اینورتر پاناسونیک درصورت نمایش ارور H97 و H98 حتما باید توسط متخصص ماهر صورت گیرد.

خرید قطعات اصل ماکروفر پاناسونیک از فروشگاه تعمیر آنلاین

خرید لوازم جانبی مایکروفر پاناسونیک

اگر امکان دریافت خدمات تعمیر ماکروفر پاناسونیک در تهران را ندارید، لوازم جانبی مایکروفر پاناسونیک را می‌توانید از تعمیر آنلاین سفارش دهید. قطعات مایکروویو پاناسونیک عرضه‌شده در تعمیر آنلاین کاملا اورجینال هستند و به‌طورمستقیم از کمپانی مربوطه دریافت می‌شوند. ازهمین‌رو کلیه خدمات و قطعات عرضه‌شده در این مجموعه ۶ ماه گارانتی دارند.

هزینه تعمیر ماکروفر پاناسونیک چقدر است؟

انواع فر و ماکروفر پاناسونیک به دلایل مختلفی خراب می‌شوند. ازهمین‌رو هزینه تعمیر ماکروفر پاناسونیک را قبل از عیب‌یابی و بررسی نمی‌توان به‌طورقطعی بیان کرد. بااین‌حال به شما اطمینان می‌دهیم که هزینه تعمیرات ماکروفر پاناسونیک در تعمیر آنلاین از نرخ اتحادیه پایین‌تر است؛ زیرا کلیه واسطه‌ها در این مجموعه حذف شده‌اند و هزینه نهایی فقط به‌دلیل خرید قطعات و اجرت تعمیرکار است. تعمیر آنلاین شفافیت در هزینه‌ها را اصل کاری خود قرار داده است و قبل از شروع فرایند تعمیر، هزینه دقیق را برآورد کرده و به شما اطلاع می‌دهد. هزینه نهایی تعمیر ماکروفر پاناسونیک شامل موارد زیر است:

  • هزینه رفت و آمد تعمیرکار
  • هزینه عیب‌یابی مایکروویو پاناسونیک
  • قیمت قطعات ماکروفر پاناسونیک
  • اجرت تعمیرکار

در پایان کار فاکتور نهایی با جزئیات کامل همراه با گارانتی معتبر ۶ ماهه تقدیم شما عزیزان می‌شود. هزینه تعمیر ماکروفر پاناسونیک را می‌توانید به حساب مجموعه تعمیر آنلاین یا حساب تکنسین اعزامی واریز کنید.

نمایندگی تعمیر ماکروفر پاناسونیک در تهران

تعمیر آنلاین؛ مرکز تعمیر پاناسونیک

تعمیرآنلاین به‌عنوان مرکز تعمیرات مایکروویو پاناسونیک بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را به کلیه شما عزیزان در تهران و ایران عرضه می‌کند. اگر برای جابه‌جایی دستگاه نگرانی دارید، فقط کافی است درخواست اعزام نیرو را در سایت پر کنید. کارشناسان تعمیر آنلاین به کل ۲۲ منطقه تهران اعزام می‌شوند تا مشکل دستگاه شما را برطرف کنند. برای ثبت درخواست تعمیرات ماکروفر پاناسونیک فقط کافی است با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۹۶ تماس بگیرید یا فرم ثبت سفارش درخواست را در سایت پر کنید.

نظرات کاربران

Be the first to review “تعمیر فر و ماکروفر پاناسونیک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.