تعمیر ظرفشویی دوو

تعمیر ماشین ظرفشویی

برای تعمیر ظرفشویی دوو می‌توانید روی کمک تعمیر آنلاین حساب ویژه باز کنید. در مجموعه تخصصی لوازم خانگی تعمیر آنلاین، تکنسین‌های حرفه‌ای با پشت سر گذاشتن دوره‌های تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو، در کمترین زمان ممکن ایراد دستگاه شما را برطرف خواهند کرد. برای ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی دوو کافی است با شماره 02145396 تماس بگیرید یا از طریق فشردن دکمه «ثبت سفارش خدمات» زیر همین متن و تکمیل فرم مربوطه اقدام کنید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ظرفشویی دوو

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول ماشین ظرفشویی دوو

نشتی آب در ماشین ظرفشویی دوو

درصورتی‌که پمپ و شلنگ تخلیه ظرفشویی دوو پاره یا مسدود شده باشد، امکان نشتی آب از ظرفشویی دوو وجود دارد. خم شدن شلنگ تخلیه نیز ممکن است باعث بروز این مشکل شود. برای عیب‌یابی و تعمیر ظرفشویی دوو در این موقعیت با تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

صدای ناهنجار در ظرفشویی دوو

ساییدگی یا شکستگی بلبرینگ، ترک خوردن پولی قرقره و بلبرینگ‌های موتور و خرابی پمپ تخلیه ممکن است باعث ایجاد صدای ناهنجار در ماشین ظرفشویی دوو شود.

بیشتربیشتر

شروع به کار نکردن ماشین ظرفشویی دوو

درصورتی‌که ماشین ظرفشویی دوو شروع به کار نمی‌کند ابتدا فشار آب را بررسی کنید تا کم نباشد. اتصال پریز برق و برقراری جریان الکتریسیته و مسدود نبودن شلنگ‌های ورودی آب را نیز موردبررسی قرار دهید.

بیشتربیشتر

باقی ماندن لکه روی ظروف بعد از اتمام شستشو

برای رفع این مشکل برنامه شستشو را روی درجه مناسب تنظیم کنید. همچنین استفاده از نمک دانه درشت و مواد شوینده مرغوب را در اولویت قرار دهید.

بیشتربیشتر

خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی دوو

گاهی اوقات علت خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی دوو به دلیل آسیب دیدن المنت گرمایشی یا پمپ تخلیه است. برای رفع این مشکل از تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر ظرفشویی دوو در تعمیر آنلاین کمک بگیرید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01هزینه تعمیر ظرفشویی دوو در تعمیر آنلاین چقدر است؟

هزینه تعمیر ظرفشویی دوو در تعمیر آنلاین به مشکل دستگاه و قطعه تعویض یا تعمیرشده بستگی دارد. به‌طورکلی، هزینه تعمیرات دوو در تعمیر آنلاین کمتر از نرخ اتحادیه است.

02آیا خدمات تعمیر آنلاین شامل گارانتی می‌شود؟

بله؛ همه خدمات و قطعات قابل‌فروش در تعمیر آنلاین با ضمانت ۶ ماهه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

03چگونه درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را ثبت کنم؟

سریع‌ترین روش برای تعمیر ظرفشویی دوو در تعمیر آنلاین، تماس با شماره 02145396 یا پر کردن فرم از طریق فشردن دکمه «ثبت سفارش خدمات» در همین صفحه است.

04آیا قطعات ماشین ظرفشویی دوو در تعمیر انلاین به فروش می‌رسد؟

بله؛ شما می‌توانید قطعات ماشین ظرفشویی دوو را از بخش فروشگاهی سایت تعمیر آنلاین یا از طریق تماس با شماره مجموعه سفارش دهید.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی تعمیرات دوو در تهران

مجموعه تخصصی لوازم خانگی تعمیر آنلاین به عنوان نمایندگی ماشین ظرفشویی دوو و تعمیرات دوو آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است. در صورت بروز هرگونه مشکل در قطعات ماشین ظرفشویی دوو می‌توانید از خدمات ویژه تعمیر ظرفشویی دوو در این مجموعه استفاده کنید. از جمله مزایایی که تعمیر ظرفشویی دوو در تعمیر آنلاین در اختیار شما قرار می‌دهد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تعمیر ظرفشویی دوو در محل بدون نیاز به جابه‌جایی
  • اعزام تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیرات ظرفشویی دوو در کمترین زمان ممکن
  • هزینه مناسب تعمیر ظرفشویی دوو
  • امکان خرید قطعات ماشین ظرفشویی دوو

علاوه‌بر این موارد، باید بدانید که کلیه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی و فروش قطعات ماشین ظرفشویی دوو در این مجموعه با گارانتی ۶ ماهه در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می‌گیرد.

تعمیر ظرفشویی دوو در تعمیر آنلاین

عیب‌یابی و رایج‌ترین دلایل تعمیر ظرفشویی دوو

قطعات ماشین ظرفشویی دوو از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار هستند؛ بااین‌حال ممکن است پس از گذشت مدتی و بر اثر استفاده طولانی‌مدت، نیاز به تعویض یا تعمیر داشته باشند. در ادامه برخی از رایج‌ترین دلایل تعمیر ظرفشویی دوو را بررسی می‌کنیم.

نشت آب از ماشین ظرفشویی و تعمیر ظرفشویی دوو

نشت آب از دستگاه، یکی از رایج‌ترین دلایل ثبت درخواست تعمیرات ظرفشویی دوو در تعمیر آنلاین است. در مواجهه با چنین مشکلی ابتدا باید مواردی چون پاره شدن شلنگ تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، مشکل اتصالات شیر آب، خرابی جت پمپ، خراب بودن لگنچه، سوراخ بودن کابین ظرفشویی و خرابی لاستیک دور در را بررسی کنید. اگر موفق به یافتن علت اصلی نشت آب از ظرفشویی نشدید، با تعمیر آنلاین برای عیب‌یابی و تعمیر ظرفشویی دوو تماس بگیرید.

تعمیر ظرفشویی دوو به دلیل خشک نشدن ظروف در دستگاه

پیش از اقدام برای تعمیر ظرفشویی دوو به علت خشک نشدن ظروف، ابتدا میزان مایع جلادهنده موجود در دستگاه را بررسی کنید. پس از آن وجود ایراد در فن خشک‌کن و خرابی المنت ممکن است علت بروز این مشکل باشد که در چنین حالتی می‌توانید تعمیر ظرفشویی دوو را به تعمیر آنلاین بسپارید.

برطرف کردن علت خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی دوو؛ نمایندگی تعمیرات دوو

وارد نشدن آب به ظرفشویی و درخواست تعمیرات ظرفشویی دوو

مشکل وارد نشدن آب به ماشین ظرفشویی ممکن است به دلیل موارد زیر باشد:

  • تا خوردگی، پارگی یا انسداد شلنگ ورودی آب
  • خرابی شیر برقی دستگاه
  • باز نبودن شیر آب اصلی
  • خرابی هیدروستات ظرفشویی دوو

در چنین شرایطی برای رفع مشکل یا تعویض قطعاتی چون هیدروستات ظرفشویی دوو، با نمایندگی تعمیرات دوو در تعمیر آنلاین در تماس باشید.

تعمیرات ظرفشویی دوو به دلیل تخلیه نشدن آب از دستگاه

تخلیه نشدن آب از ظرفشویی ممکن است به دلیل انسداد پمپ تخلیه به دلیل گیر کردن پسماند مواد غذایی یا خراب شدن پمپ تخلیه باشد. بررسی کردن مواردی چون انسداد یا تاخوردگی شلنگ تخلیه، ارتفاع شلنگ تخلیه تا دستگاه، شل شدن اتصالات داخلی و وجود ایراد در سیم‌کشی دستگاه توسط تکنسین تعمیر ظرفشویی دوو برای عیب‌یابی کمک‌کننده خواهد بود.

تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو و برطرف کردن مشکل عدم تخلیه آب

گرم نشدن آب در ماشین ظرفشویی و درخواست تعمیر ظرفشویی دوو

گرم نشدن آب در ظرفشویی ارتباط مستقیمی با خرابی المنت حرارتی، خرابی برد الکترونیکی، ایراد داشتن اتصالات درونی دستگاه، خرابی ترموستات و خرابی سوئیچ اطمینان هیتر دارد. برای پیدا کردن علت اصلی این مشکل با متخصصان تعمیر ظرفشویی دوو در تعمیر آنلاین تماس بگیرید. شما به‌راحتی می‌توانید قطعات ماشین ظرفشویی دوو را از این مجموعه تهیه کرده و از قیمت برد ماشین ظرفشویی دوو یا قیمت سایر قطعات پیش از تعویض نیز مطلع شوید.

عدم شروع برنامه شستشو و تعمیر ظرفشویی دوو

در چنین شرایطی ابتدا اتصال دستگاه به پریز برق و وجود جریان الکتریسیته در آن را بررسی کنید. سپس سیم کشی دستگاه و برد آن باید موردبررسی قرار بگیرد. اگر برد دستگاه دچار مشکل شده است، برای اطلاع از قیمت برد ماشین ظرفشویی دوو به بخش فروشگاهی سایت تعمیر آنلاین سر بزنید یا با شماره این مجموعه تماس بگیرید.

قفل نشدن در ماشین ظرفشویی و درخواست تعمیرات ظرفشویی دوو

اگر قفل درب ماشین ظرفشویی دوو دچار مشکل شده است، احتمالا ایراد از سوئیچ قفل باشد. اگر این مورد ایرادی نداشت، احتمالا برد ماشین ظرفشویی دوو نیاز به تعمیرات داشته باشد.

هزینه تعمیرات ظرفشویی دوو در تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین به عنوان نمایندگی ماشین ظرفشویی دوو و مرکز خدمات پس از فروش دوو در تهران فعالیت می‌کند. این مجموعه با وارد کردن قطعات فابریک و اورجینال دوو به صورت مستقیم و بدون واسطه، در کاهش هزینه قطعات ماشین ظرفشویی دوو و تعمیرات آن بسیار خوب عمل کرده است. به همین دلیل هزینه تعمیرات ظرفشویی دوو در تعمیر آنلاین بسیار منصفانه و حتی پایین‌تر از نرخ مصوب در اتحادیه محاسبه می‌شود. برای اطلاع دقیق از هزینه تعمیرات ظرفشویی دوو با شماره 02145396 تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات ظرفشویی دوو در تعمیر آنلاین

نحوه ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی دوو در مرکز تعمیر آنلاین

برای ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی دوو در تعمیر آنلاین دو روش ساده وجود دارد؛ در روش اول می توانید با شماره 02145396 تماس بگیرید و درخواست خود را از طریق تماس تلفنی ثبت کنید. در روش دیگر می‌توانید از طریق دکمه «ثبت سفارش خدمات» در بالای همین صفحه اقدام بفرمایید. در هر دو حالت، کارشناسان تعمیر آنلاین در اسرع وقت با شما تماس گرفته و برای اعزام تکنسین، هماهنگی‌های لازم را با شما انجام خواهند داد.

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تعمیر ظرفشویی دوو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.