تعمیر ماکروفر نف

تعمیر ماکروفر و ماکروویو

به تعمیرآنلاین مرکز تعمیر ماکروفر نف خوش آمدید. برند نف یک شرکت آلمانی است و ما در تعمیرآنلاین به صورت تخصصی به تعمیر لوازم خانگی نف می‌پردازیم. هم اکنون می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ماکروفر نف

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

ایرادات متداول ماکروفر نف

در ادامه از برخی از ایرادات متداول ماکروویو نف با خبر شوید.

خاموش شدن ماکروفر نف

در صورتی که مایکروویو نف شما به طور ناگهانی خاموش می‌شود، لازم است چند مسئله مورد بررسی قرار گیرند. اتصالات درب ماکروفر و سپس قفل درب باید بررسی شود. زیرا ممکن است خرابی ناشی از قفل دستگاه باشد و برای رفع آن باید قفل درب ماکروفر نف تعویض گردد. در ادامه اگر مشکل ناشی از مورد ذکر شده نباشد، باید فن موتور ماکروفر نف بررسی شده و به طور دقیق عیب‌یابی شود تا بتوان به شکل اصولی برای رفع ایراد اصلی دستگاه اقدام کرد.

بیشتربیشتر

روشن نشدن لامپ درون ماکروفر نف

در بیشتر مواقع دلیل بروز این مشکل سوختن لامپ ماکروفر نف است. در نتیجه اول لامپ دستگاه را برسی کرده تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل گردد و در صورت سوختن آن، در جهت تعویض و رفع عیب اقدام شود. در برخی مواقع نیز ایرادات، ناشی از اختلال در تنظیمات ماکروفر است و با بررسی دقیق تنظیمات ماکروفر نف می‌توان به مشکل اصلی دستگاه پی برد.

بیشتربیشتر

گرم نکردن ماکروفر نف

در صورت بروز این مشکل چند بخش از ماکروفر نف باید مورد برسی دقیق قرار بگیرد. در ابتدا لازم است مگنترون دستگاه بررسی گردد زیرا خرابی این قسمت از ماکروفر، اصلی‌ترین دلیل گرم نکردن غذا می‌باشد. پس از آن دیود دستگاه باید مورد بررسی قرار گرفته و در صورت سوختگی در جهت تعویض آن اقدام شود. سوختن لامپ ماکروفر نیز یکی دیگر از دلایل بروز این مشکل است و با بررسی آن از این موضوع اطمینان حاصل می‌گردد.

بیشتربیشتر

جرقه زدن ماکروفر نف

بروز اشکال در اتصالات دستگاه باعث ایجاد جرقه در ماکروفر نف می‌گردد و این جرقه‌ها می‌توانند  نشان‌دهنده اتصالی کردن سَری لامپ ماکروفر نیز ‌باشند. در این مواقع لامپ مگنترون ماکروفر را نیز باید مورد بررسی قرار داد و در صورت خراب بودن در جهت تعویض سریع آن اقدام کرد. توجه داشته باشید که تنها از ظروف مخصوص مایکروویو برای پخت و پز غذا استفاده کرده و از قرار دادن ظروف فلزی که مستعد ایجاد جرقه و حتی آتش‌سوزی هستند به شدت خودداری نمایید.

بیشتربیشتر

روشن نشدن پنل نمایشگر ماکروفر نف

در مواقعی که صفحه پنل نمایشگر به صورت خود به خود روشن گردد، مشکل ناشی از برد و یا سوکت‌های ماکروفر نف است که باید مورد بازبینی قرار گیرند و همچنین اتصالات مربوط به این قطعات برای اطمینان بیشتر نیز باید بررسی شوند. اگر به صورت کلی صفحه نمایشگر ماکروفر نف روشن نشود، برد الکترونیکی دستگاه حتما باید بررسی شده و در صورت خرابی در جهت تعویض آن اقدام گردد.

بیشتربیشتر

توقف گریل ماکروفر نف

به هنگام توقف گریل ماکروفر نف، بخش المنت و ترموستات دستگاه باید مورد برسی قرار گیرند زیرا خرابی و ایراد در این دو بخش ماکروفر نف، سبب کار نکردن گریل دستگاه می‌شود. برای رفع این ایراد باید از متخصص مجرب و حرفه‌ای در حوزه تعمیرات ماکروفر نف کمک دریافت کنید.

بیشتربیشتر

دود کردن ماکروفر نف

باقی‌مانده مواد غذایی در محفظه مایکروفر با روشن کردن مداوم دستگاه، کاملا سوخته و باعث ایجاد دود می‌شوند. باید دقت داشته باشید که بعد از هر بار استفاده از مایکروفر ، آن را کاملا تمیز کرده و اضافه هر مواد غذایی را از داخل آن پاک گردانید. در برخی مواقع با زدن دوشاخه دستگاه به برق از دستگاه دود خارج شده و دچار اتصالی می‌گردد که این مورد باید به دقت بررسی شده و قطعات داخلی ماکروفر نف توسط کارشناس عیب‌یابی شوند.

بیشتربیشتر

صدای نویز دار در ماکروفر نف

عوامل موثر در تولید صدای زیاد از مایکروفر نف عبارتند از:

  • تراز نبودن دستگاه
  • درست قرار نگرفتن ریل مایکروفر در جای خود
  • کثیف شدن چرخ‌های ریل و حرکت کند و سخت آن به هنگام کار
  • قرار دادن ظروف و محتویات سنگین در داخل مایکروفر
بیشتربیشتر

بسته نشدن درب ماکروفر نف

درب ماکروفر نف متشکل از قطعات فنر، قلاب و چفت می‌باشد. اگر درب دستگاه به دلیل فرسوده شدن، زنگ‌زدگی و شکستگی دچار خرابی شده باشد، در این مواقع درب مایکروفر نف بسته نمی‌شود. برای رفع این مشکل باید در جهت تعمیر و یا تعویض این بخش از مایکروفر اقدام گردد.

بیشتربیشتر

از کار افتادن ماکروفر نف در حین پخت و پز غذا

اصلی‌ترین دلیل خاموش شدن و از کار افتادن ماکرویوو نف در حین پخت غذا، کمبود تهویه است. همیشه باید فاصله مناسبی بین مایکروفر و فضای اطراف آن وجود داشته باشد، به خصوص زمانی که دستگاه شروع به کار می‌کند. در برخی مواقع بروز این مشکل ناشی از خرابی سوییچ برد دستگاه می‌باشد و یا اتصال غیر‌اصولی سیم‌های مایکروفر سبب ایجاد گرمای غیر‌عادی شده و این امر سوختن فیوز دستگاه و در نتیجه قطع کلی جریان برق را در پی خواهد داشت.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چگونه سفارش تعمیرات را ثبت کنم؟

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 45396-021 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

02آیا شرکت تعمیرآنلاین معتبر می باشد؟

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

03در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند. قطعا تعمیر نف از تخصص‌های ماست.

04خدمات صورت گرفته در تعمیرات چه مدت ضمانت دارد؟

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

05در صورت بروز مجدد عیب آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

06آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

07آیا هزینه تعمیرات بر اساس نرخ مشخصی می باشد؟

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین تعمیر ماکروفر بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

08در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید.

تعمیر ماکروفر نف در تهران

لوازم خانگی نف، محصولاتی بی‌مانند و کم رقیب در جهان هستند. برند نف به تنهایی نقشی اساسی در عرصه تولید بهترین لوازم خانگی در سرتاسر اروپا را بر عهده دارد. با گذشت بیش از 140 سال، نف همچنان با طراحی نوآورانه انواع لوازم خانگی، زندگی انسان را در محیط آشپزخانه آسان‌تر نموده و حس لذت بردن را یک الویت همیشگی در راستای خلق لوازم خانگی خود قرار داده است.

ماکروفر نف، یکی از پرطرفدار‌ترین محصولات برند نف، با وجود داشتن ظاهری زیبا و بی‌نقص، و همچنین قابلیت های بی شماری همچون توان بالا در روند پخت‌ و پز، کاهش زمان پخت غذا، داشتن بدنه‌ای مستحکم و بادوام و…گاهی به دلیل بروز اختلال در عملکرد و یا استفاده نادرست از دستگاه، دچار خرابی می‌شود. برای رفع اصولی خرابی و ایراد در تعمیر ماکروفر نف باید عیب‌یابی صحیح و دقیق برای دستگاه صورت گیرد و تعمیرات لازم حتما توسط کارشناس مجرب انجام گردد.

شما می‌توانید با مطالعه بخش “ایرادات متداول ماکروفر نف” در تعمیرآنلاین، دستگاه خود را به طور صحیح و اصولی عیب‌یابی کرده و از ایراد اصلی آن مطلع شوید.

نکات مهم درباره استفاده و تعمیر ماکروفر نف

  • قبل از شروع تعمیر مایکروفر نف، حتما دستگاه را از برق جدا کنید.
  • هنگام کار با ماکروفر نف از محافظ برق استفاده نمایید.
  • ماکروفر نف را هرگز در کنار لوازم گاز‌سوز و دارای حرارت بالا قرار ندهید.

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تعمیر ماکروفر نف”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
021-45396

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.
ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

شما می توانید درخواست خود را در فرم زیر ثبت نمائید.

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.