بستن

همین الان فرم درخواست ثبت خدمات رو تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست ثبت خدمات
برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر گاز اخوان

به سایت رسمی تعمیرآنلاین، مرکز تخصصی تعمیر اجاق گاز و گاز رومیزی اخوان خوش آمدید. این یکی از مراکز معتبر تعمیراتی کشور در زمینه سیستم های گازی بوده که به صورت متمرکز تعمیرات گاز اخوان را انجام می دهد. هم اکنون می تواند برای ثبت سفارش تعمیر گاز اخوان با ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید.

سوالات متداول تعمیر گاز اخوان

این مورد بستگی به باز شدن یا نشدن صفحه گاز و نوع قطعه معیوب دارد و به همین دلیل نمی توان هزینه دقیقی برای این مورد اعلام نمود.

بدین منظور تکنسین پیش از انجام تعمیرات به صورت کامل عیب دستگاه و هزینه را به شما اعلام خواهد نمود.

نرخ های اعلام شده در چهرچوب تعرفه های اتحادیه بوده و پیش از انجام تعمیرات باید مورد تایید شما قرار گیرد.

این موضوع بستگی به خدمات صورت گرفته و نوع قطعه مصرفی دارد. در صورتی که از قطعات اصلی گاز اخوان و یا قطعات ایتالیایی در پروسه تعمیرات استفاده شود شما از 6 ماه گارانتی طلایی تعمیرآنلاین بهره خواهید برد.

در صورتی که گاز شما شامل گارانتی تعمیرات باشد شما نباید هیچگونه هزینه ای بابت تعمیرات پرداخت نمایید. 

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

ایرادات متداول تعمیر گاز اخوان

گاز رومیزی اخوان روشن نمی شود، راه حل چیست؟

Read More
1- کثیفی بیش از حد مشعل ها، از ورود گاز به فضای اطراف جرقه زن جلوگیری کرده و مانع از روشن شدن آن می شود. لذا در صورت روشن نشدن گاز در اولین مرحله اقدام به تمیزکردن مشعل ها با آب گرم و مواد شوینده مناسب نمایید. 2- اتصالات الکتریکی اجاق گاز از جمله اتصالات بین جرقه زن و ماژول کنترل را بازرسی نمایید. جهت بررسی این مشکل ابتدا برق دستگاه را قطع نمایید، سپس درپوش و پایه های مشعل را جدا کرده و سیم های اطراف مشعل را چک کنید و در صورت مشاهده قطعی اقدام به برطرف کردن آن نمایید. 3- جرقه زن خراب شده است. در صورت کلیک نکردن در زمان روشن نمودن، اقدام به تعویض آن نمایید. 4- سوئیچ و یا ماژول کنترل جرقه زن معیوب شده است. همچنین پیچ خوردگی شیلنگ گاز ورودی می تواند باعث عدم عملکرد مناسب دستگاه شود.

علت کم و یا زرد بودن شعله در اجاق گازهای رومیزی اخوان چیست؟

Read More
شعله کم است: اگر درپوش مشعل توسط آلودگی ها و چربی ها مسدود نشده باشد و همچنین درپوش به صورت تراز قرار گرفته باشد، علت کم بودن شعله اجاق گاز، بروز مشکل در رگلاتور گاز است. این قطعه وظیفه کنترل فشار گاز را بر عهده دارد. رفع این مشکل نیاز به تعویض قطعه دارد. رگلاتور در اجاق گاز رومیزی در قسمت زیرین و در جایی که شیلنگ گاز ورودی به دستگاه وصل می شود، قرار گرفته است.--- شعله زرد می سوزد: شعله در حالت عادی باید آبی رنگ بسوزد. حال اگر به جای آبی، زرد است، مشکل با تمیز کردن مشعل برطرف می شود.

علت جرقه نزدن اجاق گاز اخوان چیست؟

Read More
1- اتصالات الکتریکی اجاق گاز دچار قطعی شده است. همچنین بررسی کنید که پریز، برق داشته باشد. 2- سوئیچ جرقه زن معیوب شده است. سوئیچ جرقه زن وظیفه ارسال ولتاژ به ماژول را بر عهده دارد. جهت بررسی این قطعه از مولتی متر استفاده نمایید. همچنین از خشک بودن سوئیچ جرقه زن اطمینان کسب نمایید. 3- ماژول جرقه زن خراب شده است. این قطعه وظیفه تأمین جریان الکتریکی مورد نیاز هر یک از الکترودهای مشعل ها را بر عهده دارد. اگر ماژول جرقه زن معیوب باشد، احتمال جرقه زدن پیوسته وجود دارد. با این حال، خرابی سوئیچ جرقه زن محتمل تر است. 4- درپوش مشعل را در حالت تراز قرار دهید.

اجاق گاز اخوان به صورت پی در پی کلیک می کند، راه حل چیست؟

Read More
1- درپوش مشعل را تنظیم نمایید. یکی از متداول ترین دلایلی که یک اجاق گاز شروع به کلیک کردن می نماید، تراز نبودن درپوش مشعل است. 2- مشعل ها را خشک کنید. رطوبت بیش از حد ممکن است موجب کلیک کردن اجاق گاز شود. 3- چربی ها و مواد غذایی تجمع یافته بر روی مشعل ها را تمیز کنید. 4- جرقه زن دچار مشکل شده است. به طور کلی هر مشعل دارای یک سوئیچ جرقه زن در زیر درپوش اصلی اجاق گاز می باشد. این سوئیچ ها توسط یک دکمه کنترل می شوند و به محض روشن شدن یکی از مشعل ها، سوئیچ بسته شده و ولتاژ به ماژول کنترل منتقل می شود و در نهایت با هدایت به الکترود جرقه ایجاد می شود. اگر سوئیچ معیوب باشد، جریان برق به صورت مداوم به ماژول منتقل شده و به طور پیوسته دستگاه کلیک می کند. 5- ماژول جرقه زن خراب شده است. پس از سوئیچ جرقه زن، ماژول قسمت بعدی است که ولتاژ را به الکترود می فرستد. جهت بررسی ماژول جرقه زن، اتصال آن را با مولتی متر بررسی نمایید.

شعله های ایجاد شده توسط اجاق گاز اخوان دود می زند، علت چیست؟

Read More
1- مشعل ها کثیف است. در صورت تجمع چربی ها و مواد غذایی باقی مانده در مشعل، این مواد سوخته و دود ایجاد می کنند. قبل از تمیز کردن اجاق گاز، ابتدا آن را از برق جدا کنید. 2- جرقه زن و یا سوکت های متصل به آن خراب شده است. دود ایجادشده توسط مشعل می تواند نشان دهنده معیوب بودن اجزای مشعل باشد. جهت بررسی این قطعات ابتدا به بازرسی چشمی بپردازید. اگر سوکت ها زنگ زده اند، اقدام به تمیز کردن آن ها نمایید. اگر مشکل برطرف نشد اقدام به تعویض آن نمایید.

چرا مشعل های اجاق گاز اخوان در هنگام روشن بودن صدای ناهنجاری ایجاد می کند؟

Read More
اگر اجاق گاز شما سروصدای غیرمعمولی ایجاد می کند، احتمالاً این امر نشان دهنده ورود بیش از حد هوا و یا سوخت است (نسبت سوخت و هوا نامناسب است). جهت رفع این عیب شاتر هوا (قطعه ای جهت تنظیم هوای ورودی به مشعل) را تنظیم نمایید. این قطعه در زیر مشعل ها قرار گرفته است. در صورت مشاهده این عیب همچنین احتمال بروز مشکل در سیستم جرقه زن وجود دارد. جهت رفع این عیب به سوال مربوط به رفع عیب کلیک کردن اجاق گاز اخوان مراجعه نمایید.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر گاز اخوان

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

۲۵ پاسخ به “تعمیر گاز اخوان”

 1. شهابی گفت:

  سلام. اجاق گاز فردار اخوان5 ساله خریدم اما متاسفانه دکمه ی تنظیم زنگ هشدار گاز شکسته و نتونستم پیداش کنم . ایا قابل تعمیر هست و هزینه ی آن چقدر است؟؟

 2. خانم حسنی گفت:

  سلام خواستم تشکر کنم از سرویسکار خوبتون آقای طهماسبی باتوجه به اینکه تعمیراتمون یکم زمان بر شد ولی ایراد رو کامل برطرف کردند و هزینه مقرون به صرفه دریافت کردند ممنونم

 3. اریامهر گفت:

  سلام و خداقوت به پرسنل خوبتون که تو این ایام کرونا هوادار مردم هستند من گاز رومیزی اخوان داشتم مدام جرقه میزد با شرکت های مختلفی تماس گرفتم گفتند قطعه باید عوض شه ولی آقای ابراهیمی کارشناس ماهرتون تلفنی منو راهنمایی کردند و ایراد دستگاهم برطرف شد.

 4. پدرام گفت:

  من چدن گاز اخوانم رو از کجا و چطور ی میتونم تهیه کنم؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   لطفا مدل و عکس گاز خود را برای تیم پشتیبانی ارسال نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با 45396 تماس بگیرید.

 5. بهزاد گفت:

  سلام وعرض ادب
  آیا امکان داره اجاق گاز رومیزی از داخل نشتی گاز داشته باشه؟
  باسپاس

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   درود بر شما
   هیچگونه احتمالی رد نمی شود اما معمولا نشتی از قطعات خارجی گاز اخوان رخ می دهد تا از قطعات داخلی. بخصوص اگر دستگاه شما جدید باشد که احتمال بسیار کم است.

 6. معصومی گفت:

  هم سرعتشون خوب بود و هم تعمیر گاز خیلی خوب انجام شد. متشکرم

 7. رضایی گفت:

  سفارش سرویس گاز اخوان دادم همون روز هم اومدن خدمات رو برام انجام دادن . در کل گاز من ایراد خاصی نداشت و تعمیرکار فقط سرویس انجام داد. کلا خدمات خیلی راضی کننده بود و نمره من به تعمیرآنلاین نمره بدی نخواهد بود. دکتر رضایی

 8. علی رمضانی گفت:

  سلام وقتتون بخیر عملیات تعمیر گاز من خیلی زود انجام شد و دستگاه مثل روز اولش بهم تحویل داده شد ممنونم از کارشناس خوب و محترمتون اقای نیلی که با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی وارد منزلم شدن. خواقوت

 9. فکوری گفت:

  درود بر شما متشکرم از تکنسین خوبتون آقای رفیعی که زحمت کشیدند ایراد دستگاهم رو برطرف کردند و همچنین اپراتور های فعال و پرانرژیتون که یک روز بعد از تعمیرات کار من رو جهت رضایت پیگیری کردند. باتشکر

 10. شیخ الاسلامی گفت:

  سلام خسته نباشید
  گاز رومیزی اخوان من دوشعله هستش و شعله هاش مشکل داره با چندین جا تماس گرفتم دوشعله خدمات نداشتند شما محدوده آقا بزرگی گاز رومیزی دوشعله خدمات ارائه میدهید؟

 11. روحی گفت:

  سلام
  هزینه های ولوم چقد هست؟
  میخوام مدل ولوم های گازم رو عوض کنم؟ و آیا شامل گارانتی هست؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   لطفا عکس مدل دستگاه خود رابرای تیم پشتیبانی ارسال نمایید.
   ولوم و لوازم زینتی شامل گارانتی نمیشود.

 12. آقای امیدوار گفت:

  سلام خانم و آقایان محترم
  گاز اخوان دارم چدن هایی که روز اول روی اجاق بود خیلی سالم و تمیز بود ولی متاسفانه بعد از 1 هفته استفاده انگار سوخته و داغون شده و با هیچ مایعی هم تمیز نمیشه آیا این چدن ها قابل تعویض هست یا محلولی هست که بشه به صورت اول دراورد؟

 13. م سهرابی گفت:

  گاز رومیزی اخوان دارم 5ساله خریداری کردم از دیشب خود به خود جرقه میزنه مشکل چیه؟ نیاز به تعمیرکار هست؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   احتمالا رطویت وارد دستگاه شده است. ایتدا فرصت دهید تا گاز خشک شود و در صورت عدم رفع عیب ترانس فندک می بایست عوض شود.

 14. محیا قاسمی گفت:

  سلام و خسته نباشید
  چرا زمان زیادی طول میکشه تا شعله گاز روشن بشه؟ این مشکل نیاز به تعمیر داره ایا؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   بله به طور کلی اگر گاز شما برای روشن ماندن بیش از 5 ثانیه زمان لازم دارد، دستگاه نیاز به سزویس و یا تعمیر دارد.

 15. رضائی گفت:

  خسته نباشید. بعد از خرید گاز رومیزی اخوان گفتن نصب شیر گاز باید 15سانت از دیوار فاصله داشته باشه.حتما باید انجام شه؟ من امکان این کار رو ندارم متاسفانه چه کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرماید

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   تمامی اصول ایمنی می بایست در هنگام نصب دستگاه رعایت شود تا راندمان کاری بالا رفته و خطرات نسبی کاهش یابد.

 16. شهریاری گفت:

  سلام وقتتون بخیر باشه واقعا تشکر میکنم که جواب میدید و تجربیاتتون را رایگان در اختیار ما میزارید. موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.