تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی

تعمیر ماشین لباسشویی

به تعمیرآنلاین مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی خوش آمدید. هم اکنون به منظور سفارش تعمیرات لباسشویی با تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی تماس بگیرید و یا فرم درخواست کارشناس را تکمیل کنید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی در تهران

خدمات تعمیر لباسشویی در تمام نقاط تهران آماده انجام کلیه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی می باشد. تمامی خدمات توسط تعمیر کاران مجرب و متخصص تعمیر آنلاین صورت می گیرد.

 

ماشین لباسشویی زانوسی

ماشین لباسشویی زانوسی(ZANUSSI)، یک برند ایتالیایی، توانسته است با دارا بودن کیفیت بالا و وجود امکانات و آپشن‌های مختلف اعتماد و سهم بازار مطلوبی را در بین مشتریان کسب نماید. این برند از لوازم خانگی نیز دارای سیستم کد ارور بوده که قادر به نمایش و تشخیص کد خطاهای ماشین لباسشویی زانوسی می‌باشد.

هر یک از این کد خطاها معنای خاصی داشته و به وجود ایراد و معیوب بودن یک و یا چند قطعه دستگاه اشاره دارند که می‌توان با بررسی کد خطای مربوطه و نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی و یا تعویض قطعه مد نظر به رفع ارور آن پرداخت.

 

انواع کد خطاهای ماشین لباسشویی زانوسی

در ابتدا قابل ذکر است که ارور ماشین لباسشویی ZANUSSI به ۲ روش در دستگاه نمایش داده می‌شود. در واقع اگر دستگاه شما دارای صفحه نمایشگر LCD می‌باشد، این کد خطاها به صورت حرف E و دو عدد دیگر نمایش داده می‌شود که هر یک از این اعداد بیانگر وجود یک ایراد در لباسشویی می‌باشد.

اما اگر دستگاه شما دارای صفحه نمایشگر LCD نمی‌باشد، کد خطاها به صورت ترکیبی از چراغ‌های LED، به صورت متناوب بین قرمز و سبز در دستگاه فلش خواهد خورد که باید تعداد این فلش‌ها را شمارش کنید.

به این معنا که تعداد فلش‌های قرمز، شماره اول کد خطا و فلش‌های سبز، شماره دوم کد خطا را نمایش می‌دهند. از این‌رو به عنوان مثال کد خطای E21 ماشین لباسشویی زانوسی با دو فلش قرمز و یک فلش سبز نمایش داده می‌شود.

 

 • کد خطای E11 ماشین لباسشویی زانوسی

علت نمایش این ارور لباسشویی زانوسی به خاطر وجود ایراد یا آب گیری نکردن لباسشویی می‌باشد. برای رفع این کد خطا باید آب ورودی به ماشین لباسشویی، لوله‌ها و شیر برقی دستگاه را چک و بررسی نمایید.

گاهی اوقات به دلیل کم بودن فشار آب منزل این مشکل به وجود خواهد آمد. در غیراین صورت احتمالاً قطعه شیر برقی لباسشویی ایراد پیدا کرده است که باید آن را تعویض نمایید.

 

 • کد خطای E13 ماشین لباسشویی زانوسی

کد خطای E13 ماشین لباسشویی زانوسی بیانگر وجود نشتی آب در دستگاه می‌باشد. احتمالا این مشکل می‌تواند به خاطر جای گیری نامناسب شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی و یا آسیب‌دیدگی و معیوب بودن یکی از قطعات مربوط به تخلیه آب دستگاه رخ داده باشد.

بهتر است ابتدا شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی را چک نمایید تا در صورت وجود مشکل در این قسمت دستگاه به رفع آن بپردازید. در غیر این صورت با تعمیرکار ماشین لباسشویی زانوسی تماس بگیرید تا تکنسین‌کار به تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی بپردازد.

 

 • کد خطای E21 ماشین لباسشویی زانوسی

این ارور ماشین لباسشویی ZANUSSI بیانگر عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی پس از پایان سیکل شستشو می‌باشد. اگر فیلتر و یا قطعه پمپ تخلیه ماشین لباسشویی مسدود شده باشد، باعث به وجود آمدن این ایراد در دستگاه خواهد شد. از این رو این قطعات ماشین لباسشویی را چک و بررسی کرده و گرفتگی‌های آن را برطرف نمایید تا ارور نمایش داده شده رفع شود.

 

 • کد خطای E23 ماشین لباسشویی زانوسی

علت این ارور لباسشویی زانوسی به خاطر وجود اختلال در عملکرد قطعه ترایاک پمپ تخلیه می‌باشد. به دلیل حساسیت این قطعه و نیاز به تجربه و تخصص برای تعویض آن، بهتر است که رفع کردن این کد خطا را به یک تکنسین‌کار مجرب بسپارید.

 

 • کد خطاهای E31 و E32 ماشین لباسشویی زانوسی

نمایش این کد خطاهای ماشین لباسشویی زانوسی به معنای وجود مشکل در کلید فشار دستگاه و کالیبره نشدن درست آن می‌باشد. در اکثر موارد به دلیل وجود مشکل در سیم‌کشی کلید این ایراد به وجود می‌آید. برای رفع سریع این ارور با خدمات تعمیر لباسشویی زانوسی تماس بگیرید.

 

 • کد خطای E35 ماشین لباسشویی زانوسی

نمایش این ارور ماشین لباسشویی زانوسی به دلیل وجود جریان بیش‌ازحد آب و سطح بالای آب در دستگاه می‌باشد. این ایراد و مشکل دستگاه نیز به دلیل معیوب بودن سنسور و یا میکروسوییچ فشار ماشین لباسشویی بوده که باید نسبت

 

 • کد خطاهای E36 و E37 ماشین لباسشویی زانوسی

نمایش این کد خطاهای ماشین لباسشویی زانوسی به معنای وجود ایراد در مدار سنجش میکروسوییچ دستگاه می‌باشد. تکنسین‌کار باید سنسور و یا میکروسوییچ فشار را بررسی کرده و به تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی و رفع ایرادات بپردازد.

بیشتر بخوانید: “بازنشدن درب ماشین لباسشویی بوش”

 

 • کد خطاهای E40 و E41 ماشین لباسشویی زانوسی

نمایش این کد خطاهای ماشین لباسشویی زانوسی به معنای باز بودن درب دستگاه و یا وجود ایراد در قفل درب لباسشویی می‌باشد. برای رفع این کد خطاها باید ابتدا بسته بودن کامل درب لباسشویی را چک نمایید. اگر درب ماشین لباسشویی به درستی بسته نمی‌شود و قفل درب ایراد دارد باید این قطعه را تعویض نمایید.

 

 • کد خطاهای E51, E52 و E53 ماشین لباسشویی زانوسی

تمام این کد خطاهای ماشین لباسشویی زانوسی به وجود ایراد در موتور دستگاه اشاره دارد. وجود مشکلات الکترونیکی در قطعه و به خصوص مشکل در برق موتور باعث نمایش این ارورها شده است. به دلیل حساسیت شدید این قطعه ماشین لباسشویی بهتر است که رفع این ایراد دستگاه را به تکنسین‌کاران بسپارید.

 

 • کد خطای E61 ماشین لباسشویی زانوسی

این ارور ماشین لباسشویی ZANUSSI به معنای وجود مشکل در بخش گرمادهی و حرارت داخلی دستگاه می‌باشد که قادر به تامین درجه دمای مناسب لباسشویی نخواهد شد این مشکل میتواند علت خشک نکردن لباسشویی نیز باشد.

خرابی و معیوب بودن قطعات هیتر، سنسور دمای NTC و یا ترموستات باعث ایجاد این مشکل در لباسشویی شده است. از این رو اگر تخصص و تجربه لازمه را دارا می‌باشید، این قطعات را چک کرده و در صورت وجود مشکل در هر یک به تعمیرات لباسشویی زانوسی و تعویض آن‌ها بپردازید.

 

 • کد خطای E62 ماشین لباسشویی زانوسی

کد خطای E62 ماشین لباسشویی زانوسی نیز تقریبا مشابه کد خطای E61 بوده، اما به دلیل حرارت بیش‌ازحد دستگاه می‌باشد. دلایل بروز این ارور متفاوت بوده، اما معمولاً ایراد در قطعه هیتر و یا سنسور دمای NTC باعث این مشکل شده است که باید چک و بررسی شده و در صورت وجود مشکل، تعویض آن صورت گیرد.

 

 • کد خطاهای E82 و E93 ماشین لباسشویی زانوسی

نمایش کد خطاهای E82, E83, E93, E94, و E95 به معنای وجود مشکل در برد کنترل دستگاه می‌باشد. بررسی برد الکترونیکی لباسشویی نیازمند تخصص و دانش فنی بالا نسبت به قطعات دستگاه بوده که توصیه می‌کنیم در صورت مشاهده این کد خطاها از دستکاری دستگاه اجتناب کرده و با تعمیرکار تماس بگیرید.

 

با توجه به نکات گفته شده و روش‌های رفع ارور لباسشویی زانوسی، اگر قادر به رفع این مشکلات دستگاه نشدید، می‌توانید با مجموعه تعمیر آنلاین جهت تعمیر ماشین لباسشویی زانوسیو تعویض قطعات دستگاه و رفع کد خطاهای ماشین لباسشویی تماس بگیرید.

 

آیا تعمیرات لباسشویی زانوسی شامل گارانتی می شود؟

در صورت بروز ایراد، تمامی قطعات تعویض شده برای تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی به جز قطعات زینتی توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد.

 

چرا خدمات تعمیر لباسشویی زانوسی توسط تعمیر آنلاین را انتخاب کنیم؟

اگر نیاز به سرویس و یا تعمیر لباسشویی زانوسی دارید، تکنسین تعمیر آنلاین به شما کمک می کند. این مجموعه تکنسین های مجرب و متخصصی دارد که شما عزیزان می توانید در صورت بروز هر گونه ایراد، برای رفع آن با ما تماس بگرید.

 

ایرادات متداول تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی

در باکس های زیر از ایرادات متداول لباسشویی زانوسی مطلع شوید.

لباسشویی زانوسی نمی چرخد، علت چیست؟

۱- بارگیری دستگاه به صورت نامتوازن انجام شده است.
به طور کلی عدم توازن ۵/۰ کیلوگرمی لباس ها، مانع از چرخش مناسب دستگاه خواهد شد. جهت بررسی این امر، درام لباسشویی را در حالتی که فاقد بار می باشد، بچرخانید. در صورت نبود مشکل در این صورت، عدم توازن بار علت این عیب بوده است.

۲- دستگاه در حالت تراز قرار نگرفته است.
جهت رفع این مشکل پایه های دستگاه را تنظیم نمایید.

۳- سیستم تخلیه دستگاه دچار مشکل شده است.
یکی از دلایل عدم چرخش مناسب لباسشویی، تخلیه نشدن کامل دستگاه می باشد. جهت رفع این مشکل ابتدا از تمیز بودن فیلتر و پمپ تخلیه اطمینان حاصل نمایید. سپس در صورت برطرف نشدن مشکل ارتفاع شیلنگ و نحوه کارکرد پمپ را بررسی کنید.

۴- تسمه لباسشویی که وظیفه تامین نیروی لازم جهت چرخش دیگ را بر عهده دارد، معیوب شده است.
رفع این عیب نیاز به تعویض قطعه دارد. لازم به ذکر است که در بررسی این امر، ارزیابی رله دستگاه الزامی می باشد.

بیشتربیشتر

ماشین لباسشویی در میانه سیکل کاری متوقف می شود، علت و راه حل تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی چیست؟

۱- هیتر دستگاه قادر به گرم کردن آب نمی باشد.
اگر ماشین لباسشویی در ۳۰ دقیقه ابتدایی متوقف می شود، احتمالاً هیتر دستگاه قادر به گرم کردن آب نمی باشد. همچنین اگر لباسشویی پس از ۳۰ دقیقه خاموش می شود، گرمایش بیش از حد باعث خاموش شدن دستگاه شده است. بروز این مشکل علل مختلفی مثل خرابی ترمیستور می تواند باشد. لذا رفع آن نیاز به بررسی توسط تکنسین دارد.

۲- ماشین لباسشویی بیش از حد داغ شده است.
جهت بررسی این مشکل، فرصت کافی جهت سرد شدن را به دستگاه بدهید و سپس مجددا سیکل کاری را استارت نمایید.

۳- تایمر دستگاه دچار مشکل شده است.
جهت بررسی، ابتدا سیکل های کاری دیگر را امتحان کرده و از مولتی متر وجود اتصال در قطعه را بررسی نمایید. در صورت نبود اتصال، نیاز به تعویض قطعه می باشد.

۴- ماشین لباسشویی دچار نشتی شده است.
جهت رفع این مشکل به راه حل های رفع نشتی دستگاه در سوال زیر مراجعه نمایید.

بیشتربیشتر

راه حل رفع نشتی آب در ماشین لباسشویی زانوسی چیست؟

جهت رفع مشکل نشتی لباسشویی، ابتدا بررسی های لازم را جهت یافتن محل نشتی و در نتیجه رفع آسان تر عیب انجام دهید. دلایل نشتی شامل موارد ذیل است:

۱- اگر نشتی آب در پشت دستگاه مشاهده شده است، احتمالاً شیلنگ آب ورودی سست گردیده و یا پاره شده است.

۲- اگر نشتی از محفظه مربوط به مواد شوینده رخ می دهد، ابتدا از مناسب بودن سطح مواد مورد استفاده و بسته بودن آن اطمینان کسب نمایید.

۳- سیستم تخلیه دستگاه شامل پمپ و شیلنگ دچار نشتی شده است. جهت رفع این مشکل ابتدا از محکم بودن شیلنگ اطمینان حاصل نمایید و در صورت وجود نشتی در پمپ اقدام به تعویض قطعه کنید.

۴- اگر نشتی در اطراف درب دستگاه مشاهده می شود، ابتدا به بررسی درب لباسشویی بپردازید. در صورتی که هیچ شکاف و ترک خوردگی مشاهده نمی شود، احتمالاً مشکل از لاستیک دور آن است. در صورت کثیفی بیش از حد لاستیک، نشتی آب مشاهده خواهد شد.

بیشتربیشتر

ماشین لباسشویی زانوسی خود را چگونه تمیز کنیم؟

۱- شیلنگ تخلیه دستگاه را بررسی نمایید و در صورت وجود انسداد آن را برطرف کنید. همچنین از نحوه نصب صحیح شیلنگ به سیفون اطمینان حاصل نمایید.

۲- مواد شوینده تجمع یافته در محفظه مربوطه را از طریق شستشو با آب گرم و با استفاده از یک برس نرم برطرف کنید.

۳- با استفاده از جرم گیر مخصوص و چرخه کاری با بالاترین دما (۹۰ درجه سانتی گراد) و طولانی ترین زمان، اقدام به حذف رسوبات و مواد شوینده باقیمانده در درام دستگاه کنید. به طور کلی هر ماه باید این فرایند را انجام دهید.

۴- فیلتر و پمپ تخلیه ماشین لباسشویی را بازدید کرده و در صورت مشاهده آلودگی های تجمع یافته آن ها را برطرف کنید.

توجه: همیشه پس از هر بار کارکردن ماشین لباسشویی باید مدتی درب آن را باز گذاشته و نوار دور درب را با پارچه ای نرم خشک نمود. زیرا آب تجمع یافته در لاستیک باعث رشد باکتری ها و آسیب دیدگی لاستیک خواهد شد.

بیشتربیشتر

علت لرزش بیش از حد لباسشویی زانوسی چیست؟

۱- کمک فنرهای دستگاه که بدنه را به وان وصل می کند و وظیفه جذب ارتعاشات را بر عهده دارد، دچار مشکل شده است.
خرابی این قطعه باعث لرزش و سروصدای زیاد می شود. عدم رفع این عیب، باعث آسیب دیدن سایر قسمت های دستگاه می شود. لازم به ذکر است که خرابی فنرهای دستگاه می تواند باعث بروز این مشکل شود.

۲- دستگاه در حالت تراز نمی باشد.
جهت رفع این مشکل پایه های دستگاه را تنظیم نمایید و از مسطح بودن سطحی که لباسشویی بر روی آن قرار گرفته است اطمینان حاصل نمایید.

بیشتربیشتر

علت گیر کردن تایمر ماشین لباسشویی زانوسی چیست؟آیا نیاز به

زمانی که یکی از قطعات مصرف کننده مانند پمپ و یا شیربرقی و … دچار ایراد شود تایمر در محل خود می ماند. اگر تمام قطعات مصرف کننده سالم باشد مشکل از گیربکس تایمر لباسشویی زانوسی می باشد و باید تعمیر و یا تعویض شود.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چگونه سفارش تعمیر لباسشویی زانوسی را ثبت کنم؟

به منظور ثبت سفارش تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی می توانید با شماره 45396-021 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

02آیا شرکت تعمیرآنلاین برای تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی معتبر می باشد؟

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

03در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی برای تعمیرات لباسشویی زانوسی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

04خدمات صورت گرفته در تعمیر لباسشویی زانوسی چه مدت ضمانت دارد؟

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

05در صورت بروز مجدد عیب آیا باید هزینه تعمیر لباسشویی زانوسی مجدد پرداخت کنم؟

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

06آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

07نحوه تسویه حساب صورتحساب تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی به چه صورت است؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

08آیا هزینه تعمیر لباسشویی زانوسی بر اساس نرخ مشخصی می باشد؟

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

09در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • 14 خرداد 1400 محمد بشیری پاسخ دهید

  سلام من ماشین لباسشویم زانو سی ایتالیا هستش پنل جلو خراب شده پک کامل پنل جلو را میخوام

ثبت سفارش خدمات
021-45396
1

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟
پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت. ساعت کاری مجموعه: شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18
02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟
خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.
ساعات کاری تعمیرآنلاین شنبه تا چهارشنبه ها8 الی 20پنجشنبه ها 8 الی 18جمعه ها وایام تعطیل 10 الی 18