بستن

همین الان فرم درخواست ثبت خدمات رو تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست ثبت خدمات
برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی

به تعمیرآنلاین مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی خوش آمدید. هم اکنون به منظور سفارش تعمیرات لباسشویی با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی تماس بگیرید و یا فرم درخواست کارشناس را تکمیل کنید.

تعمیر لباسشویی زانوسی

سوالات متداول تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی

لباسشویی زانوسی نمی چرخد، علت چیست؟

Read More
۱- بارگیری دستگاه به صورت نامتوازن انجام شده است. به طور کلی عدم توازن ۵/۰ کیلوگرمی لباس ها، مانع از چرخش مناسب دستگاه خواهد شد. جهت بررسی این امر، درام لباسشویی را در حالتی که فاقد بار می باشد، بچرخانید. در صورت نبود مشکل در این صورت، عدم توازن بار علت این عیب بوده است. ۲- دستگاه در حالت تراز قرار نگرفته است. جهت رفع این مشکل پایه های دستگاه را تنظیم نمایید. ۳- سیستم تخلیه دستگاه دچار مشکل شده است. یکی از دلایل عدم چرخش مناسب لباسشویی، تخلیه نشدن کامل دستگاه می باشد. جهت رفع این مشکل ابتدا از تمیز بودن فیلتر و پمپ تخلیه اطمینان حاصل نمایید. سپس در صورت برطرف نشدن مشکل ارتفاع شیلنگ و نحوه کارکرد پمپ را بررسی کنید. ۴- تسمه لباسشویی که وظیفه تامین نیروی لازم جهت چرخش دیگ را بر عهده دارد، معیوب شده است. رفع این عیب نیاز به تعویض قطعه دارد. لازم به ذکر است که در بررسی این امر، ارزیابی رله دستگاه الزامی می باشد.

ماشین لباسشویی زانوسی در میانه سیکل کاری متوقف می شود، علت و راه حل چیست؟

Read More
۱- هیتر دستگاه قادر به گرم کردن آب نمی باشد. اگر ماشین لباسشویی در ۳۰ دقیقه ابتدایی متوقف می شود، احتمالاً هیتر دستگاه قادر به گرم کردن آب نمی باشد. همچنین اگر لباسشویی پس از ۳۰ دقیقه خاموش می شود، گرمایش بیش از حد باعث خاموش شدن دستگاه شده است. بروز این مشکل علل مختلفی مثل خرابی ترمیستور می تواند باشد. لذا رفع آن نیاز به بررسی توسط تکنسین دارد. ۲- ماشین لباسشویی بیش از حد داغ شده است. جهت بررسی این مشکل، فرصت کافی جهت سرد شدن را به دستگاه بدهید و سپس مجددا سیکل کاری را استارت نمایید. ۳- تایمر دستگاه دچار مشکل شده است. جهت بررسی، ابتدا سیکل های کاری دیگر را امتحان کرده و از مولتی متر وجود اتصال در قطعه را بررسی نمایید. در صورت نبود اتصال، نیاز به تعویض قطعه می باشد. ۴- ماشین لباسشویی دچار نشتی شده است. جهت رفع این مشکل به راه حل های رفع نشتی دستگاه در سوال زیر مراجعه نمایید.

راه حل رفع نشتی آب در ماشین لباسشویی زانوسی چیست؟

Read More
جهت رفع مشکل نشتی لباسشویی، ابتدا بررسی های لازم را جهت یافتن محل نشتی و در نتیجه رفع آسان تر عیب انجام دهید. دلایل نشتی شامل موارد ذیل است: ۱- اگر نشتی آب در پشت دستگاه مشاهده شده است، احتمالاً شیلنگ آب ورودی سست گردیده و یا پاره شده است. ۲- اگر نشتی از محفظه مربوط به مواد شوینده رخ می دهد، ابتدا از مناسب بودن سطح مواد مورد استفاده و بسته بودن آن اطمینان کسب نمایید. ۳- سیستم تخلیه دستگاه شامل پمپ و شیلنگ دچار نشتی شده است. جهت رفع این مشکل ابتدا از محکم بودن شیلنگ اطمینان حاصل نمایید و در صورت وجود نشتی در پمپ اقدام به تعویض قطعه کنید. ۴- اگر نشتی در اطراف درب دستگاه مشاهده می شود، ابتدا به بررسی درب لباسشویی بپردازید. در صورتی که هیچ شکاف و ترک خوردگی مشاهده نمی شود، احتمالاً مشکل از لاستیک دور آن است. در صورت کثیفی بیش از حد لاستیک، نشتی آب مشاهده خواهد شد.

ماشین لباسشویی زانوسی خود را چگونه تمیز کنیم؟

Read More
۱- شیلنگ تخلیه دستگاه را بررسی نمایید و در صورت وجود انسداد آن را برطرف کنید. همچنین از نحوه نصب صحیح شیلنگ به سیفون اطمینان حاصل نمایید. ۲- مواد شوینده تجمع یافته در محفظه مربوطه را از طریق شستشو با آب گرم و با استفاده از یک برس نرم برطرف کنید. ۳- با استفاده از جرم گیر مخصوص و چرخه کاری با بالاترین دما (۹۰ درجه سانتی گراد) و طولانی ترین زمان، اقدام به حذف رسوبات و مواد شوینده باقیمانده در درام دستگاه کنید. به طور کلی هر ماه باید این فرایند را انجام دهید. ۴- فیلتر و پمپ تخلیه ماشین لباسشویی را بازدید کرده و در صورت مشاهده آلودگی های تجمع یافته آن ها را برطرف کنید. توجه: همیشه پس از هر بار کارکردن ماشین لباسشویی باید مدتی درب آن را باز گذاشته و نوار دور درب را با پارچه ای نرم خشک نمود. زیرا آب تجمع یافته در لاستیک باعث رشد باکتری ها و آسیب دیدگی لاستیک خواهد شد.

علت لرزش بیش از حد لباسشویی زانوسی چیست؟

Read More
۱- کمک فنرهای دستگاه که بدنه را به وان وصل می کند و وظیفه جذب ارتعاشات را بر عهده دارد، دچار مشکل شده است. خرابی این قطعه باعث لرزش و سروصدای زیاد می شود. عدم رفع این عیب، باعث آسیب دیدن سایر قسمت های دستگاه می شود. لازم به ذکر است که خرابی فنرهای دستگاه می تواند باعث بروز این مشکل شود. ۲- دستگاه در حالت تراز نمی باشد. جهت رفع این مشکل پایه های دستگاه را تنظیم نمایید و از مسطح بودن سطحی که لباسشویی بر روی آن قرار گرفته است اطمینان حاصل نمایید.

علت گیر کردن تایمر ماشین لباسشویی زانوسی چیست؟

Read More
زمانی که یکی از قطعات مصرف کننده مانند پمپ و یا شیربرقی و ... دچار ایراد شود تایمر در محل خود می ماند. اگر تمام قطعات مصرف کننده سالم باشد مشکل از گیربکس تایمر لباسشویی زانوسی می باشد و باید تعمیر و یا تعویض شود.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

۴ پاسخ به “تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی”

 1. خرازی گفت:

  در تاریخ 20 مهر ی ثبت سفارش داشتم. همون روز و بعد یکساعت کارشناس نمایندگی زانوسی تماس گرفت باهام و اومدن انجام دادن. همه چی خوب بود فقط کاش کارت شناسایی هم داشتن که هنگام مراجعه مطمءن شیم از شرکت شما هستن. البته بازم میگم من راضی بودم

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   ممنون از نظر شما. کارشناسان دارای کارت شناسایی می باشند. به منظور پیگیری این موضوع کارشناسان ما از طریق ایمیل و اشتراک تماس خواهند گرفت.

 2. خرازی گفت:

  از تیم خوب تعمیرآنلاین تشکر می کنم. البته من قبلا شماره شما رو از اقوام گرفته بودم و رضایتون متوسط بود اما خودم رضایت کامل رو دارم. ممنون

 3. مهرورز گفت:

  سلام من در سایت ثبت سفارش داشتم تعمیرکارتون دیروز برای مشکل لباسشویی تماس گرفتن و زمانی که اومدن قطعه مورد نظر همراهشون بود و سریعا کار انجام شد اخلاق و سرعت عمل قابل تحسین بود ممنونم از کادر خوب تعمیرانلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.