one

تعمیر لباسشویی زانوسی

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر آنلاین تخصصی‌ترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی و انواع مدل‌های آن است. کارشناسان تعمیر آنلاین کلیه خدمات تعمیراتی، از عیب‌یابی تا تعمیر و تعویض قطعات را در محل و بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه عرضه می‌کنند. برای دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی در سریع‌ترین زمان ممکن و با ضمانت ۶ ماهه، همین حالا درخواست خود را از طریق دکمه زیر ثبت کنید. متخصصان ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس گرفته و برای عرضه خدمات در محل حاضر می‌شود.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی

در باکس های زیر از ایرادات متداول لباسشویی زانوسی مطلع شوید.

نچرخیدن لباسشویی

متوازن نبودن لباس‌های داخل دیگ و تراز نبودن دستگاه از رایج‌ترین دلایل نچرخیدن دیگ است. درغیراین‌صورت، باید از تمیزی فیلتر و پمپ تخلیه یا سالم بودن تسمه لباسشویی مطمئن شوید. برای عیب‌یابی باید از یک تعمیرکار ماهر کمک بگیرید.

بیشتربیشتر

متوقف شدن دستگاه حین کار

خرابی ترمیستور، گرم نشدن آب، گرمایش بیش از حد آب، داغ شدن دستگاه، خرابی تایمر و نشتی آب باعث متوقف شدن ماشین لباسشویی در میانه سیکل می‌شود. برای عیب‌یابی دستگاه و رفع این ایراد با متخصصان تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

بیشتربیشتر

نشتی آب

پارگی شیلنگ آب ورودی، انسداد جاپودری، استفاده از مواد شوینده نامناسب، خرابی پمپ، شکستگی در یا پوسیدگی لاستیک دور آن باعث نشتی آب می‌شود. بعد از بررسی محل نشتی آب باید نسبت به تعمیر یا تعویض قطعه موردنظر اقدام کنید.

بیشتربیشتر

کثیف شدن لباسشویی

برای تمیز کردن ماشین لباسشویی باید شیلنگ تخلیه، جاپودری، فیلتر و پمپ را بررسی کرده و آلودگی‌های آن را بزدایید. همچنین ماهی یک بار با استفاده از جرم‌گیر مخصوص و تنظیم برنامه شست‌وشو با دمای ۹۰ درجه سانتی‌گراد، برای تمیز کردن درام اقدام کنید. باز گذاشتن در لباسشویی بعد از استفاده و خشک کردن نوار دور در آن نیز باعث جلوگیری از رشد باکتری‌ها می‌شود.

بیشتربیشتر

لرزش بیش از حد لباسشویی

خرابی و پوسیدگی کمک‌فنرها و همچنین تراز نبودن دستگاه باعث تکان‌های شدید حین شست‌وشو می‌شود. درصورت تراز بودن ماشین لباسشویی، از یک تعمیرکار برای تعویض کمک‌فنرها کمک بخواهید.

بیشتربیشتر

گیر کردن تایمر لباسشویی

خراب شدن قطعاتی مانند پمپ یا شیر برقی باعث گیر کردن تایمر می‌شود. درصورت سالم بودن این قطعات، مشکل از گیربکس تایمر است. در هر صورت رفع این مشکل به مهارت و تخصص تعمیرکار نیاز دارد.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چگونه برای تعمیر لباسشویی زانوسی در محل درخواست دهم؟

برای ثبت سفارش تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی می‌توانید با شماره 45396-021 تماس بگیرید یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از ۶۰ دقیقه برای هماهنگی زمان، با شما تماس خواهد گرفت.

02آیا تعمیرآنلاین برای تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی معتبر است؟

تعمیرآنلاین به‌عنوان برند ثبت‌شده شرکت امید ضمانت پارسیان کلیه مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه‌های مربوطه و کد آیسیک را دارد. این مجموعه تحت نظارت سازمان اصناف ایران فعالیت می‌کند و کارشناسان آن کلیه دوره‌های تعمیر تخصصی لوازم خانگی زانوسی را گذرانده‌اند.

03اگر از تکنسین اعزامی راضی نباشم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین است. پس درصورتی‌که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام، انتقاد یا اعتراضی داشتید، فقط کافی است با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

04آیا خدمات تعمیر آنلاین گارانتی دارد؟

کلیه قطعات تعویض‌شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت است. البته توجه داشته باشید که قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و همچنین قطعات لاستیکی مثل خرطومی گارانتی ندارد.

05در صورت بروز مجدد عیب، برای تعمیر آن باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟

خیر؛ درصورتی‌که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچ‌گونه هزینه‌ای برای دریافت خدمات تعمیرآنلاین نباید پرداخت کنید.

06آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟

بله؛ کارشناسان تعمیر آنلاین از افراد متعهد و امین هستند که کلیه موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده‌اند. همه این افراد گواهی عدم سوءپیشینه دارند و تست‌های روان‌شناسی مجموعه را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند.

07هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی را چگونه و چه زمانی باید پرداخت کنم؟

در پایان کار و بعد از انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند. شما می‌توانید برای تسویه صورت‌حساب مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

08هزینه تعمیر لباسشویی زانوسی چقدر است؟

هزینه تعمیرات لباسشویی زانوسی مبلغ مشخصی ندارد و قبل از عیب‌یابی قابل‌تعیین نیست. قیمت‌های اعلام‌شده توسط تکنسین بر اساس قیمت‌های اعلام‌شده گروه نرخ‌گذاری اتحادیه است. شما می‌توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

09اگر هنگام حضور تکنسین، از تعمیر لباسشویی زانوسی منصرف شوم، آیا باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟

بعد از حضور تعمیرکار و عیب‌یابی دستگاه، اگر به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما فقط کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب‌یابی را بپردازید. غیر از این، هیچ هزینه اضافه‌ای از شما دریافت نمی‌شود.

تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی با ضمانت ۶ ماهه

کلیه تعمیرات لوازم خانگی در مجموعه تعمیر آنلاین با ارائه ضمانت‌نامه ۱ تا ۶ ماهه و در محل انجام می‌شود. تیم متخصص و آموزش‌دیده ما، انواع خدمات تعمیراتی را برای مدل‌های مختلف لباسشویی زانوسی عرضه می‌کنند. همچنین کلیه تعویض قطعات ماشین لباسشویی زانوسی با استفاده از قطعات فابریک و اورجینال این برند انجام می‌شود. همه شما هم‌وطنان عزیز در سراسر تهران و برخی از شهرهای ایران می‌توانید با پر کردن فرم ثبت سفارش یا تماس با کارشناسان ما از خدمات تعمیرآنلاین بهره‌مند شوید.

عیب یابی لباسشویی زانوسی

برند ایتالیایی زانوسی (zanussi) به‌دلیل برخورداری از کیفیت بالا و امکانات مختلف، سهم قابل‌توجهی از بازار لوازم خانگی را به خود اختصاص داده است. انواع ماشین لباسشویی زانوسی مجهز به سیستم کد ارور هستند که نمایش و تشخیص عیب‌های دستگاه را راحت‌تر می‌کنند. هر یک از این کدهای خطا معنای خاصی دارند و به وجود یک یا چند ایراد در قطعات ماشین لباسشویی اشاره می‌کنند. در ادامه به بررسی کدهای ارور لباسشویی زانوسی می‌پردازیم که توسط تعمیر آنلاین، نمایندگی زانوسی، قابل‌حل است:

۱- کد خطای E11؛ آب‌گیری نکردن لباسشویی زانوسی

ارور E11 به‌دلیل وجود هرگونه ایرادی در فرایند آب‌گیری دستگاه ظاهر می‌شود. گاهی اوقات کم بودن فشار آب این مشکل را به وجود می‌آورد. در غیر این صورت، باید علت آب‌گیری نکردن لباسشویی زانوسی را در شیلنگ‌های ورودی آب، لوله‌ها و شیر برقی دستگاه جست‌وجو کنید. درصورت خرابی هرکدام از این قطعات، تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی را به متخصصان آموزش‌دیده تعمیرآنلاین بسپارید.

آب‌گیری نکردن دستگاه؛ یکی از رایج‌ترین دلایل درخواست تعمیر لباسشویی زانوسی در تعمیر آنلاین

۲- کد خطای E13؛ نشتی آب دستگاه

نشتی لباسشویی زانوسی ممکن است به‌دلیل جای‌گیری نامناسب شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی یا آسیب‌دیدگی یکی از قطعات مربوط به تخلیه آب دستگاه باشد. در چنین مواقعی ارور E13 نمایش داده می‌شود که برای رفع آن باید قبل از هرچیز، شیلنگ تخلیه آب را بررسی و تعمیر کنید. در غیر این صورت، از طریق فرم ثبت سفارش، برای تعمیرات لباسشویی زانوسی در محل درخواست دهید.

۳- کد خطای E21؛ تخلیه نشدن آب لباسشویی

کد خطای E21 ماشین لباسشویی زانوسی نشان‌دهنده تخلیه نشدن آب بعد از پایان چرخه شست‌وشو است. انسداد یا خرابی فیلتر یا پمپ تخلیه لباسشویی زانوسی باعث به وجود آمدن این ایراد در دستگاه می‌شود. کارشناسان نمایندگی تعمیر لباسشویی زانوسی با بررسی قطعات ماشین لباسشویی و برطرف کردن گرفتگی‌های آن، مشکل تخلیه نشدن آب را برطرف می‌کنند.

۴- کد خطای E23؛ نیازمند تخصص کارشناسان نمایندگی زانوسی

اختلال در عملکرد قطعه ترایاک پمپ تخلیه باعث نمایش دادن این ارور روی نمایش‌گر می‌شود. این قطعه بسیار حساس است و تعمیر یا تعویض آن به تخصص و تجربه یک تعمیرکار حرفه‌ای نیاز دارد؛ بنابراین در صورت مشاهده ارور E23 با نمایندگی لباسشویی زانوسی تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

۵- کدهای خطای E31 و E32؛ وجود مشکل در سیم‌کشی دستگاه

نمایش کدهای خطای E31 و E32 به‌معنای وجود مشکل در کلید فشار دستگاه و کالیبره نشدن درست آن است. در بسیاری از موارد، خرابی سیم‌کشی کلید باعث بروز این مشکل می‌شود. برای رفع سریع این ارور و تعمیر لباسشویی زانوسی، با کارشناسان تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

۶- کد خطای E35؛ بالا بودن سطح آب

ارور E35 در ماشین لباسشویی زانوسی به‌معنای وجود جریان بیش از حد آب یا بالا بودن سطح آب در دستگاه است. خراب بودن سنسور یا میکروسوئیچ فشار ماشین لباسشویی باعث بروز این مشکل می‌شود که برای رفع آن باید از خدمات تعمیر لباسشویی زانوسی بهره بگیرید.

خطاهای لباسشویی زانوسی؛ راهی ساده برای عیب یابی ماشین لباسشویی

۷- کدهای خطای E36 و E37؛ خرابی مدار میکروسوئیچ

وجود ایراد در مدار سنجش میکروسوئیچ دستگاه باعث نمایش این کدهای خطا در ماشین لباسشویی زانوسی می‌شود. بررسی سنسور یا میکروسوئیچ فشار باید توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی زانوسی انجام شود.

۸- کدهای خطای E40 و E41؛ باز بودن در لباسشویی

باز ماندن در لباسشویی باعث شروع نشدن فرایند شست‌وشو می‌شود. کدهای خطای E40 و E41 نیز به‌معنای باز بودن درب دستگاه یا وجود هرگونه ایراد در قفل درب لباسشویی زانوسی است. برای رفع این مشکل قبل از هرچیز، از بسته بودن کامل در لباسشویی مطمئن شوید. اگر در دستگاه به‌درستی بسته نمی‌شود، قفل آن مشکل دارد که باید توسط نمایندگی لباسشویی زانوسی و با استفاده از قطعه فابریک تعویض شود.

۹- کدهای خطای E52، E51 و E53؛ خرابی موتور دستگاه

کلیه این خطاها به وجود ایراد در موتور دستگاه اشاره دارد. وجود مشکلات الکترونیکی در قطعه، مخصوصا هرگونه مشکل در برق موتور باعث نمایش این خطاها می‌شود. این دسته از قطعات لباسشویی زانوسی از حساسیت بالایی برخوردار هستند که برای رفع آن‌ها باید از تکنسین متخصص برند زانوسی کمک بگیرید.

۱۰- کد خطای E61 و E62 لباسشویی زانوسی

ارور E61 ماشین لباسشویی zanussi به‌معنای وجود مشکل در بخش گرمادهی و حرارت داخلی دستگاه است. این مشکل نشان می‌دهد که دستگاه قادر به تامین دمای مناسب لباسشویی زانوسی نیست. خرابی قطعات هیتر، سنسور دمای NTC یا ترموستات باعث وجود این مشکل می‌شوند. علت خشک نکردن لباسشویی زانوسی را نیز می‌توانید در همین ارور جست‌وجو کنید. تعمیر لباسشویی زانوسی در چنین شرایطی فقط از عهده یک تعمیرکار حرفه‌ای و باتجربه برمی‌آید.

۱۱- کدهای خطای مربوط به برد کنترل لباسشویی

کدهای خطای E82، E83، E93، E94 و E95 بر اثر وجود مشکل در برد کنترل لباسشویی زانوسی نمایش داده می‌شود. درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی برای بررسی برد الکترونیکی ضروری است؛ زیرا عیب‌یابی و تعمیر این قطعات به تخصص و دانش فنی بالایی نیاز دارد.

کد خطای E82؛ نشان‌دهنده نیاز شدید دستگاه به تعمیر لباسشویی زانوسی

نحوه نمایش خطای لباسشویی زانوسی

ارور ماشین لباسشویی ZANUSSI به دو صورت روی نمایش‌گر نشان داده می‌شود. اگر صفحه نمایش‌گر دستگاه شما LCD باشد، خطاها با ترکیب حرف E و دو عدد دیگر نمایش داده می‌شوند. اگر دستگاه شما فاقد نمایش‌گر باشد، باید خطاها را با استفاده از چراغ‌های LED چشمک‌زن قرمز و سبز تشخیص دهید؛ به‌این‌صورت که تعداد فلش‌های قرمز، شماره اول کد خطا و فلش‌های سبز شماره دوم کد خطا را اعلان می‌کنند. به‌عنوان مثال، کد خطای E21 ماشین لباسشویی زانوسی با دو فلش قرمز و یک فلش سبز نمایش داده می‌شود.

ریست کردن لباسشویی زانوسی

بعضی از خطاهای دستگاه با ریست کردن لباسشویی زانوسی و بدون نیاز به تعمیر رفع می‌شوند. برای ریست کردن ماشین لباسشویی زانوسی مراحل زیر را باید طی کنید:

  1. در لباسشویی را ببندید و دکمه چرخشی را روی صفر قرار دهید.
  2. دو دکمه soak و pre-wash را فشار دهید.
  3. همزمان، دکمه چرخشی را خلاف جهت عقربه‌های ساعت تا روی گزینه delicates بچرخانید.
  4. حالا دو دکمه بالا را رها کنید و به چرخاندن دکمه چرخشی خلاف عقربه‌های ساعت ادامه دهید تا به off برسید.
  5. یک برنامه شست‌وشوی معمولی اجرا کنید.

اگر بعد از ریست کردن لباسشویی زانوسی باز هم مشکل قبلی دستگاه تکرار شد، باید به فکر تعمیر ماشین لباسشویی و درخواست از تعمیر آنلاین باشید.

درخواست تعمیرات لباسشویی زانوسی درصورت بروز مشکلات جدی برای برد و موتور دستگاه

تعمیرآنلاین؛ نمایندگی تعمیر لباسشویی زانوسی

مرکز تخصصی تعمیر آنلاین خدمات تعمیرات لباسشویی زانوسی را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به شما عزیزان عرضه می‌کند. این مرکز با فروش قطعات ماشین لباسشویی زانوسی و تعمیر دستگاه در محل، باعث تسهیل در فرایند عیب‌یابی و تعویض قطعات لباسشویی می‌شود. برای دریافت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی فقط کافی است با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا سفارش خدمات خود را در سایت ثبت کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • محمد بشیری 2021/06/04

    سلام من ماشین لباسشویم زانو سی ایتالیا هستش پنل جلو خراب شده پک کامل پنل جلو را میخوام

    پاسخ
ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.