بستن

همین الان فرم درخواست ثبت خدمات رو تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست ثبت خدمات
برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر ماشین لباسشویی ارج

به تعمیرآنلاین مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی خوش آمدید. هم اکنون می توانید به منظور سفارش تعمیر لباسشویی ارج با تعمیرآنلاین تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید.

تعمیر لباسشویی آاگ aeg

سوالات متداول تعمیر ماشین لباسشویی ارج

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول تعمیر ماشین لباسشویی ارج

ماشین لباسشویی ارج آبگیری را متوقف نمی کند، راه حل چیست؟

Read More
۱- شیربرقی آب ورودی خراب شده است. شیربرقی، قطعه ای در ماشین لباسشویی است که دیگ را با آب سرد، گرم و و یا داغ پر می کند. شیربرقی توسط سولنوئیدهای برقی که توسط تایمر یا برد کنترل و سوئیچ تعیین کننده سطح یا سوئیچ فشار کنترل می شود، کار میکند. جهت بررسی، هنگام بروز مشکل فیش مربوط به شیربرقی را جدا کنید. اگر آبگیری دستگاه همچنان ادامه داشت مشکل از شیربرقی است و اگر متوقف شد، مشکل از مدار الکتریکی کنترل کننده شیر است. همچنین جهت ارزیابی شیربرقی می توان از مولتی متر استفاده نمود. ۲- سوئیچ فشار معیوب شده است. سوئیچ فشار جهت تعیین سطح آب قرار گرفته در وان استفاده می شود. با پر شدن آب وان، هوا در لوله متصل به سوئیچ تعیین کننده سطح آب فشرده می شود و به دیافراگم داخل سوئیچ، فشار وارد می کند و شیر برقی را خاموش می کند. اگر لوله نشتی داشته باشد، فشار کافی برای فعال کردن سوئیچ ایجاد نمی شود و ممکن است لباسشویی بیش از حد آبگیری نماید. جهت بررسی این قطعه، لوله متصل به سوئیچ فشار را از جنبه ترک خوردگی و نشتی مورد ارزیابی قرار دهید و در صورت نیاز اقدام به تعویض قطعه نمایید.

ماشین لباسشویی ارج شروع به کار نمی کند، علت چیست؟

Read More
۱- سیم برق لباسشویی را بررسی کنید تا از اتصال آن اطمینان حاصل نمایید. با توجه به ارتعاشات دستگاه، به خصوص در هنگام عدم تعادل بار، امکان جدا شدن سیم برق وجود دارد. ۲- سوئیچ درب خراب شده است. قفل شدن درب جهت شروع به کار دستگاه الزامی است. بنابراین خرابی سوئیچ درب مانع از شروع به کار لباسشویی می شود. جهت بررسی این قطعه ابتدا آن را به صورت بصری و سپس با استفاده از مولتی متر چک کنید. ۳- اگر شروع به کار دستگاه با صدای زیادی همراه است، موتور دستگاه دچار مشکل شده است. جهت بررسی این قطعه نحوه چرخش موتور را ارزیابی کنید.

علت لرزش لباسشویی ارج چیست؟

Read More
۱- کمک فنرهای لباسشویی ارج معیوب شده است. این قطعه به بدنه و دیگ متصل بوده و جهت دسترسی به آن ها باید پنل پشت را باز کنید. سپس اگر بر روی کمک فنرها چربی و روغن مشاهده کردید، نیاز به تعویض قطعه می باشد. لازم به ذکر است که در صورت نیاز به تعویض، هر دو کمک فنر را باید هم زمان تعویض نمود. ۲- نگه دارنده های دیگ خراب شده است. این فنرها در ماشین لباسشویی به منظور معلق نگه داشتن وان و همچنین کاهش لرزش دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند. آسیب دیدگی، جدا شدن و یا کشیده شدن این قطعات باعث ایجاد صدای زیاد و لرزش لباسشویی می شود. ۳- ضربه گیرهای لباسشویی دچار مشکل شده اند. برخی از ماشین های لباسشویی دارای ضربه گیرهایی جهت کاهش ارتعاش در حین سیکل چرخش هستند. این قطعات عموماً در قسمت پایین دستگاه قرار گرفته و از جنس پلاستیک فشرده و یا نمد روغنی می باشند. در صورتی که بر روی بالشتک ها ذرات سفید رنگ مشاهده شده و یا بیش از حد خشک به نظر می رسد، نیاز به تعویض قطعه می باشد. همچنین جهت رفع لرزش زیاد دستگاه، از تراز بودن پایه ها نیز اطمینان حاصل نمایید.

ماشین لباسشویی ارج به طور مناسب فرایند آبگیری را انجام نمی دهد، علت چیست؟

Read More
۱- فشار آب کم است. ۲- شیلنگ های آب ورودی دچار انسداد و یا پیچ خوردگی شده است. ۳- شیر برقی آب ورودی خراب شده و نیاز به تعویض دارد. ۴- سوئیچ درب به طور مکانیکی آسیب دیده و یا اتصال لازم را ندارد. ۵- سوئیچ تعیین کننده سطح آب معیوب است.

علت باقی ماندن مواد شوینده در محفظه مربوطه در ماشین لباسشویی ارج چیست؟

Read More
۱- جهت رفع این مشکل ابتدا محفظه مربوط به مواد شوینده را خارج کرده و آن را با آب گرم بشویید تا سوراخ های قرار گرفته در قسمت انتهایی رفع انسداد شود. سپس محفظه را در محل مناسب قرار دهید و کارکرد دستگاه را مورد ارزیابی قرار دهید. ۲- ماشین لباسشویی در حالت تراز نمی باشد. این امر باعث عدم ورود کامل مواد شوینده به دیگ می شود. جهت رفع این مشکل پایه های لباسشویی را بچرخانید تا دستگاه به صورت تراز قرار گیرد.

ماشین لباسشویی ارج تخلیه نمی کند، علت چیست؟

Read More
اگر ماشین لباسشویی تخلیه نکند، درب دستگاه باز نخواهد شد. جهت رفع این مشکل ابتدا لباسشویی را از برق بکشید و با استفاده از شیلنگ تخلیه اضطراری، آب موجود در دستگاه را تخلیه نمایید. سپس به بررسی موارد ذیل بپردازید: ۱- پمپ تخلیه را باز کرده و آن را تمیز و در صورت نیاز تعویض نمایید. توجه داشته باشید که مانعی در برابر حرکت آزادانه پمپ وجود نداشته باشد. ۲- شیلنگ تخلیه را بررسی نمایید و در صورت مشاهده انسداد و یا پیچ خوردگی اقدام به برطرف کردن آن نمایید. تایمر پس از آن به شیربرقی لباسشویی آاگ اخطار قطع آبگیری را می دهد . هیدرواستات به وسیله شلنگی که به آن وصل است و میزان آب درون مخزن را تشخیص می دهد ، سطح آب لباسشویی را تنظیم می نماید.

درب ماشین لباسشویی ارج باز نمی شود، راه حل چیست؟

Read More
۱- در صورتی که آب درون درام باقی مانده، سیستم تخلیه دچار مشکل شده است. جهت رفع این مشکل، فیلتر و پمپ تخلیه را تمیز کرده و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن نمایید. ۲- اگر آب درون دستگاه وجود ندارد، احتمالاً میکروسوئیچ و یا دستگیره درب خراب شده است. جهت بررسی میکروسوئیچ از مولتی متر استفاده نمایید.
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی ارج

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

۳ پاسخ به “تعمیر لباسشویی ارج”

 1. علیزاده گفت:

  من 12 ساله که لباسشویی ارج دارم الان ایرادشش اینه ک اب رو تخلیه نمیکنه چیکارکنم؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   فیلتر لباسشویی را نظافت کنید و در صورت عدم رفع عیب پمپ دستگاه نیاز به سرویس و یا تعمیر دارد.

 2. توکلی گفت:

  میدونید چقدر به خاطر رفت و امد سرویسکارا اذیت شدم ، هر دفعه میومدن میگفتن یه عیب جدیده ، ولی تکنسین های شما خیلی زود امدند و خیلی زود کارمو انجام دادن ، ممنونم از نمایندگیتون بابت کارت گارانتی ، خیالمون دیگه راحته ، خدا خیرتون بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.