تعمیر ماشین لباسشویی ارج

تعمیر ماشین لباسشویی

به تعمیرآنلاین مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی خوش آمدید. هم اکنون می توانید به منظور سفارش تعمیر لباسشویی ارج با تعمیرآنلاین تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ماشین لباسشویی ارج

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول ماشین لباسشویی ارج

در باکس های زیر از ایرادات متداول ماشین لباسشویی ارج مطلع شوید.

ماشین لباسشویی ارج آبگیری را متوقف نمی کند، راه حل چیست؟

۱- شیربرقی آب ورودی خراب شده است.
شیربرقی، قطعه ای در ماشین لباسشویی است که دیگ را با آب سرد، گرم و و یا داغ پر می کند. شیربرقی توسط سولنوئیدهای برقی که توسط تایمر یا برد کنترل و سوئیچ تعیین کننده سطح یا سوئیچ فشار کنترل می شود، کار میکند. جهت بررسی، هنگام بروز مشکل فیش مربوط به شیربرقی را جدا کنید.
اگر آبگیری دستگاه همچنان ادامه داشت مشکل از شیربرقی است و اگر متوقف شد، مشکل از مدار الکتریکی کنترل کننده شیر است. همچنین جهت ارزیابی شیربرقی می توان از مولتی متر استفاده نمود.

۲- سوئیچ فشار معیوب شده است.
سوئیچ فشار جهت تعیین سطح آب قرار گرفته در وان استفاده می شود. با پر شدن آب وان، هوا در لوله متصل به سوئیچ تعیین کننده سطح آب فشرده می شود و به دیافراگم داخل سوئیچ، فشار وارد می کند و شیر برقی را خاموش می‌کند.
اگر لوله نشتی داشته باشد، فشار کافی برای فعال کردن سوئیچ ایجاد نمی شود و ممکن است لباسشویی بیش از حد آبگیری نماید. جهت بررسی این قطعه، لوله متصل به سوئیچ فشار را از جنبه ترک خوردگی و نشتی مورد ارزیابی قرار دهید و در صورت نیاز اقدام به تعویض قطعه نمایید.

بیشتربیشتر

ماشین لباسشویی ارج شروع به کار نمی کند، علت چیست؟

۱- سیم برق لباسشویی را بررسی کنید تا از اتصال آن اطمینان حاصل نمایید.
با توجه به ارتعاشات دستگاه، به خصوص در هنگام عدم تعادل بار، امکان جدا شدن سیم برق وجود دارد.

۲- سوئیچ درب خراب شده است.
قفل شدن درب جهت شروع به کار دستگاه الزامی است. بنابراین خرابی سوئیچ درب مانع از شروع به کار لباسشویی می شود. جهت بررسی این قطعه ابتدا آن را به صورت بصری و سپس با استفاده از مولتی متر چک کنید.

۳- اگر شروع به کار دستگاه با صدای زیادی همراه است، موتور دستگاه دچار مشکل شده است.
جهت بررسی این قطعه نحوه چرخش موتور را ارزیابی کنید.

بیشتربیشتر

علت لرزش لباسشویی ارج چیست؟

۱- کمک فنرهای لباسشویی ارج معیوب شده است.
این قطعه به بدنه و دیگ متصل بوده و جهت دسترسی به آن ها باید پنل پشت را باز کنید. سپس اگر بر روی کمک فنرها چربی و روغن مشاهده کردید، نیاز به تعویض قطعه می باشد. لازم به ذکر است که در صورت نیاز به تعویض، هر دو کمک فنر را باید هم زمان تعویض نمود.

۲- نگه دارنده های دیگ خراب شده است.
این فنرها در ماشین لباسشویی به منظور معلق نگه داشتن وان و همچنین کاهش لرزش دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند. آسیب دیدگی، جدا شدن و یا کشیده شدن این قطعات باعث ایجاد صدای زیاد و لرزش لباسشویی می شود.

۳- ضربه گیرهای لباسشویی دچار مشکل شده اند.
برخی از ماشین های لباسشویی دارای ضربه گیرهایی جهت کاهش ارتعاش در حین سیکل چرخش هستند. این قطعات عموماً در قسمت پایین دستگاه قرار گرفته و از جنس پلاستیک فشرده و یا نمد روغنی می‌باشند. در صورتی که بر روی بالشتک ها ذرات سفید رنگ مشاهده شده و یا بیش از حد خشک به نظر می رسد، نیاز به تعویض قطعه می‌باشد.
همچنین جهت رفع لرزش زیاد دستگاه، از تراز بودن پایه ها نیز اطمینان حاصل نمایید.

بیشتربیشتر

ماشین لباسشویی ارج به طور مناسب فرایند آبگیری را انجام نمی دهد، علت چیست؟

۱- فشار آب کم است.

۲- شیلنگ های آب ورودی دچار انسداد و یا پیچ خوردگی شده است.

۳- شیر برقی آب ورودی خراب شده و نیاز به تعویض دارد.

۴- سوئیچ درب به طور مکانیکی آسیب دیده و یا اتصال لازم را ندارد.

۵- سوئیچ تعیین کننده سطح آب معیوب است.

بیشتربیشتر

علت باقی ماندن مواد شوینده در محفظه مربوطه در ماشین لباسشویی ارج چیست؟

۱- جهت رفع این مشکل ابتدا محفظه مربوط به مواد شوینده را خارج کرده و آن را با آب گرم بشویید تا سوراخ های قرار گرفته در قسمت انتهایی رفع انسداد شود. سپس محفظه را در محل مناسب قرار دهید و کارکرد دستگاه را مورد ارزیابی قرار دهید.

۲- ماشین لباسشویی در حالت تراز نمی باشد. این امر باعث عدم ورود کامل مواد شوینده به دیگ می شود. جهت رفع این مشکل پایه های لباسشویی را بچرخانید تا دستگاه به صورت تراز قرار گیرد.

بیشتربیشتر

ماشین لباسشویی ارج تخلیه نمی کند، علت چیست؟

اگر ماشین لباسشویی تخلیه نکند، درب دستگاه باز نخواهد شد. جهت رفع این مشکل ابتدا لباسشویی را از برق بکشید و با استفاده از شیلنگ تخلیه اضطراری، آب موجود در دستگاه را تخلیه نمایید.

سپس به بررسی موارد ذیل بپردازید:
۱- پمپ تخلیه را باز کرده و آن را تمیز و در صورت نیاز تعویض نمایید. توجه داشته باشید که مانعی در برابر حرکت آزادانه پمپ وجود نداشته باشد.

۲- شیلنگ تخلیه را بررسی نمایید و در صورت مشاهده انسداد و یا پیچ خوردگی اقدام به برطرف کردن آن نمایید.
تایمر پس از آن به شیربرقی لباسشویی آاگ اخطار قطع آبگیری را می دهد . هیدرواستات به وسیله شلنگی که به آن وصل است و میزان آب درون مخزن را تشخیص می دهد ، سطح آب لباسشویی را تنظیم می‌نماید.

بیشتربیشتر

درب ماشین لباسشویی ارج باز نمی شود، راه حل چیست؟

۱- در صورتی که آب درون درام باقی مانده، سیستم تخلیه دچار مشکل شده است. جهت رفع این مشکل، فیلتر و پمپ تخلیه را تمیز کرده و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن نمایید.
۲- اگر آب درون دستگاه وجود ندارد، احتمالاً میکروسوئیچ و یا دستگیره درب خراب شده است. جهت بررسی میکروسوئیچ از مولتی متر استفاده نمایید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01چگونه سفارش تعمیرات را ثبت کنم؟

به منظور ثبت سفارش تعمیر لباسشویی ارج می توانید با شماره 45396-021 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

02آیا شرکت تعمیرآنلاین معتبر می‌باشد؟

تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه‌های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می‌باشد.

03در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

04خدمات صورت گرفته در تعمیرات چه مدت ضمانت دارد؟

تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می‌باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی‌باشد.

05در صورت بروز مجدد عیب آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه‌ای نباید پرداخت کنید.

06آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می‌باشند، تمامی موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می‌باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده‌اند.

07نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می‌کند و شما می‌توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

08آیا هزینه تعمیرات بر اساس نرخ مشخصی می‌باشد؟

بله. تمامی قیمت‌های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت‌های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می‌باشد. شما می‌توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

09در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم آیا باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید.

نظرات کاربران

Be the first to review “تعمیر ماشین لباسشویی ارج”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.