تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیرآنلاین به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران، تعمیرات دستگاه را در منزل و بدون جابجایی دستگاه انجام خواهد داد.

پس از ثبت سفارش تعمیرکار متخصص لباسشویی سامسونگ در محل حاضر شده و به عیب یابی خواهد پرداخت. هم اکنون درخواست تعمیرکار لباسشویی سامسونگ دهید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر لباسشویی سامسونگ می‌تواند علاوه بر حل مشکلات فعلی این دستگاه، به عمر مفید آن نیز اضافه کند. با این وجود، لازم است که این کار با دقت فراوان و توسط افراد متخصص انجام شود. تا هیچ مشکلی به وجود نیاید.

تیم متخصص سایت تعمیرآنلاین، به عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران به شما کمک می‌کند و مطمئن می‌شود که شما بهترین سرویس تعمیر ماشین لباسشویی را دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

کار تعمیر دستگاهی به پیچیدگی ماشین لباسشویی می‌تواند دشوار باشد و حتی به مشکلات بیشتری ختم شود. با این وجود بهتر است که با برخی از اصول اولیه‌ی تعمیر این دستگاه مانند ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ و امثال آن آشنا باشید تا در صورت بروز مشکل بدانید که از چه جایی باید به تعمیر و اصلاح آن بپردازید.

همچنین، ساختار ماشین لباسشویی‌های گوناگون با هم تفاوت دارد؛ تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در از بالا موضوعی کاملا متفاوت با مدل‌های رایج لباسشویی است. بنابراین، دانستن این نکته نیز الزامی است.

علت این موضوع که تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ پیچیده محسوب می‌شود این است که با وجود یکسان بودن عملکردها، تعمیر وسیله‌های هر برند با برندهای دیگر متفاوت است. بنابراین به تخصص‌های متفاوتی نیز نیاز خواهد داشت.

در ابتدا باید یک عیب یابی کلی صورت بگیرد تا تمامی مشکلات و منبع آن‌ها پیدا شوند. هر تغییر کوچکی که در عملکرد یک وسیله‌ی برقی به وجود می‌آید می‌تواند نشان دهنده‌ی این باشد که مشکلی در کار است.

شاید برای شما جالب باشد که بسیاری از مشکلات ممکن است از طریق ریست ماشین لباسشویی حل شود. با این روش، خود دستگاه به صورت خودکار بسیاری از مشکلات را حل خواهد کرد و سر و سامانی به برنامه‌های خود خواهد داد. در صورتی که این روش نتواند مشکل اصلی شما را حل کند، بهترین راه برقراری تماس با یک تعمیرکار متخصص است.

سوالات متداول

01هزینه‌ی عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی چقدر خواهد بود؟

کارشناسان مجموعه تعمیرآنلاین عیب یابی دستگاه شما را به صورت رایگان انجام خواهند داد. با این وجود، با توجه به تعدد ایرادات و مشخص نبودن تعداد قطعات لازم برای تعمیر یا تعویض، تعیین قیمت پیش از بازدید و عیب یابی دستگاه ممکن نخواهد بود.

02آیا خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ شامل گارانتی خواهد بود؟

پس از تعمیر وسیله‌ی شما، تیم متخصص تعمیرآنلاین این ضمانت را به شما خواهد داد که اگر همان مشکل در طی یک مدت زمان مشخص رخ دهد، مسئولیت تعمیر مجدد آن با این تیم خواهد بود.

03تعمیرات دستگاه لباسشویی تا چه مدتی طول خواهد کشید؟

جواب این سوال مشخص نیست چرا که باید در ابتدا این موضوع مشخص شود که مشکل اصلی وسیله چیست و بهترین راه برای رفع این مشکل چه راهی است. با این وجود، ما همواره تلاش می‌کنیم تا بهترین نتیجه‌ی ممکن را در کوتاه ترین زمان به شما تحویل دهیم.

04چطور سفارش خود را برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ثبت کنیم؟

شما عزیزان می‌توانید با استفاده از فرم درخواست تعمیرات که در سایت موجود است به شکل آنلاین و شماره تلفن 45396-021 یا سایر شماره تلفن‌های موجود سفارش خود را ثبت کنید.

05نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

06در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

ایرادات متداول ماشین لباسشویی سامسونگ

با توجه به این که برخی از مشکلات ماشین ظرفشویی از دیگر ایرادها شایع‌تر هستند در این بخش به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود؛ چه اقدامی باید انجام شود؟

معمولا مهم‌ترین موضوعی که به روشن نشدن ماشین لباسشویی منجر می‌شود، درست بسته نشدن در آن است. به دلیل مسائل ایمنی، این دستگاه به گونه‌ای طراحی شده است که تا زمانی که در آن به صورت کامل بسته نشود، شروع به فعالیت شست و شو نخواهد کرد. در صورتی که از درست بسته شدن در دستگاه اطمینان دارید، یک علت متداول دیگر قطع بودن برق یا مشکل در اتصال سیم و کابل‌ها می‌باشد.

بیشتربیشتر

در هنگام کار لباسشویی سامسونگ خاموش شد و دیگر روشن نمی شود.

معمولا روشن نشدن ماشین لباسشویی اگر مربوط به خرابی پریز برق و سیم کشی نباشد مربوط به برد و پا نمایشگر می باشد. در لباسشویی سامسونگ این داستان معمولا موضوع تکرار تری می باشد. برد اصلی و برد نمایشگر لباسشویی سامسونگ به یکدیگر توسط یک سوکت اتصال وصل شده است و بر روی هم قرار گرفته اند. معمولا در ۹۰درصد مواقع علت روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ، آی سی اصلی روی برد سوخته است و نیاز به تعویض و برنامه ریزی مجدد دارد.

بیشتربیشتر

آب در ماشین لباسشویی مانده است.

مطمئنا علت عدم تخلیه آب در صورتی که ایراد از گرفتگی فیلتر و فاضلاب نباشد، مربوط به پمپ تخلیه می باشد . ضعف اصلی لباسشویی های سامسونگ استفاده از پمپ شرکت هنینگ چین می باشد. این در صورتی است که برخی برندهای چینی در لباسشویی های خود از پمپ های ایتالیایی استفاده می کنند.

توصیه ما این است که در هنگام تعویض پمپ ماشین لباسشویی سامسونگ، به جای پمپ چینی از پمپ های ارجینال ایتالیایی استقاده کنید، کارشناسان تعمیر لباسشویی سامسونگ در مجموعه تعمیر آنلاین، موظف به نصب پمپ ارجینال ایتالیایی با گارانتی یکساله می باشند. در ماشین لباسشویی سامسونگ مشکل عدم تخلیه آب با ارور 5E نمایش داده میشود. در همین رابطه مقاله ارور 5e لباسشویی سامسونگ را مطالعه کنید.

بیشتربیشتر

آب داخل ماشین لباسشویی جمع می شود حتی وقتی که خاموش است.

در قسمت‌های دیگر سایت تعمیر آنلاین نیز به صورت تخصصی به دلایل بروز این ایراد پرداخته ایم و در مواقعی که شیربرقی خراب می شود به دلایل رد شدن آب در اورینگ ها و دیافراگ، آب وارد لباسشویی می‌شود. در لباسشویی سامسونگ از شیربرقی های والید دار دوقلوی ایتالیایی استفاده می‌شود. معمولا این ایراد هر بار ۷سال یکبار اتفاق می افتد و قطعه فوق الذکر در ماشین لباسشویی سامسونگ باید تعویض گردد.

بیشتربیشتر

ماشین لباسشویی شروع به آبگیری نمی‌‌کند. چاره چیست؟

معمولا در این حالت، مشکل به باز بودن در لباسشویی برمی‌گردد. با این وجود، باید احتمال خرابی پمپ دستگاه و همچنین برد الکترونیکی آن را نیز در نظر گرفت.

بیشتربیشتر

دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ در هنگام خشک کردن لباس ها صدا می دهد.

صدای زیاد لباسشویی ناشی از استفاده حجم بیش تر دستگاه در دراز مدت می باشد. شفت دستگاه در ابتدا زاویه برمی‌دارد و سپس بلبرینگ ها به صدا می افتد. برای باز کردن و سریس آبکش، بلبرینگ شفت و در نهایت کل مجموعه دیگ، لازم است که بدنه جلویی لباسشویی کامل باز شود دیگ از جلو ماشین لباسشویی خارج شود.

معمولا این عیب جدا از صرف هزینه، زمان‌بر بوده و مراحل تعمیرات ۳الی ۷روز زمان می‌برد.

بیشتربیشتر

لباسشویی سامسونگ در هنگام چرخش می لرزد.

علت لرزش ماشین لباسشویی سامسونگ اگر مربوط به نصب نادرست و عدم ریگلاژ پایه های دستگاه نباشد، مربوط به کمک فنرهای دستگاه می باشد. معمولا ماشین لباسشویی سامسونگ شامل ۲کمک فنر ۱۰۰نیوتون برند سوسپا می‌باشد که هر ۵سال یکبار می‌بایست تعویض گردد.

بیشتربیشتر

لباسشویی پس از نصب اولیه،صدا و لرزش شدید دارد.

بی شک این نصب توسط یک متخصص صورت نگرفته است و یا اینکه خود شما دستگاه را نصب کرده اید زیرا ضامن های ترانسفر را احتمالا باز نکرده‌اید، یا به ترانسفر منظور منظور تعدادی پیچ در پشت ماشین لباسشویی می باشد که در هنگام نصب باید باز شود تا دیگ لباسشویی حالت آزاد داشته باشد.

بیشتربیشتر

پس از اتمام شستشو روی لباس‌ها لکه‌هایی به وجود آمده.

اگر پس از شستشوی لباس‌ها بر روی آنها لکه و ذرات ریز به وجود بیاید، دلیل آن وجود جرم و رسوباتی است که به مرور زمان در دیگ لباسشویی ایجاد شده است. شما میتوانید برای رفع این مشکل از جرمگیرهای مخصوص ماشین لباسشویی سامسونگ، استفاده کنید. در صورتی که لکه‌ها پاک نشد، دیگ دستگاه باید توسط تکنسین باز شود جرمگیری و رسوب زدایی شود.

همچنین اگر آب داخل لباسشویی به اندازه ی کافی گرم نشود، کثیفی و لکه های روی لباس از بین نمی رود. برای عیب یابی باید قطعاتی مانند: هیتر، سنسور دما، برد الکترونیک و سیم کشی مورد بررسی قرار گیرد.

بیشتربیشتر

چرا دستگاه لباسشویی نشتی آب دارد؟

اگر از لباسشویی که در حال کار است آب نشتی می‌کند، بهترین راه این است که درپوش دستگاه را باز کرده و محل نشتی را پیدا کنید. سپس بر اساس محل و قطعه‌ای که خرابی آن باعث نشتی آب می‌شود و شدت مشکل، نسبت به تعمیر یا تعویض آن اقدام کنید.

بیشتربیشتر

ذرات پودر يا مايع شوينده روی لباس ها باقی می ماند.

زمانی که ماشین لباسشویی به درستی لباس‌ها را آبکشی نکند، ممکن است ذرات پودر یا مایع شوینده روی لباس‌ها بماند.
رسوبی شدن صافی شیر برقی، خرابی شیر برقی، بسته شدن سوراخ های جا پودری و خرابی برد الکترونیک نیز از جمله دلایل این ایراد هستند.

بیشتربیشتر

آبکش لباسشویی به درستی نمی چرخد.

گاهی ممکن است بدلیل وجود بار اضافی در داخل دیگ لباسشویی، آبکش داخل دیگ نچرخد. بخش‌ها و قطعات دیگری از جمله موتور، تسمه، شفت و سه نظام، پولی شفت، برد الکترونیک یا تایمر، سنسور تشخیص دور نیز می‌توانند موجب نچرخیدن آبکش لباسشویی شوند.
باید توجه کنید به اندازه ظرفیت استاندارد، در داخل لباسشویی لباس بریزید.

بیشتربیشتر

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • 25 دی 1399 سلیمی پاسخ دهید

  در حین شستشو از زیر ماشین در زمان تخلیه آب میده😭

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   زمانی که هنگام تخلیه لباسشویی آب می دهد به احتمال زیاد شلنگ و یا خرطومی خروج آب پاره شده است و نیاز به تعویض دارد.

   • 13 تیر 1400 امیر خوشنام پاسخ دهید

    درود بر شما
    دستگاه لباس شویی مدل Q1467 عملیات آبگیری و تخلیه انجام میشه ولی در زمانی که دیگ باید بچرخه موتور دیگ رو فقط ی تکون کم میده و تایمر دوباره برمیگرده ابتدای برنامه شستشو آیا این ایراد میتونه از خازن موتور باشه یا مورد دیگه ای هم میتونه باشه

    • 15 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

     احتمالا تاخو موتور دچار ایراد شده است و یا برد دستگاه به درستی به موتور فرمان نمی دهد. ایراد فنی و تخصصی بوده و نیاز به اعزام تعمیرکار می باشد.

 • 25 اسفند 1399 مهلا ارغوانی پاسخ دهید

  سلام روزتون بخیر من دستگاهمو 8ساله خریداری کردم تا الان هم ازش راضی بودم هیچ ایرادی نداشته ولی چند روزه آب رو تخلیه نمیکنه راه حل چیه؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   ابتدا فیلتر ماشین لباسشویی را بررسی کنید تا دچار گرفتگی نشده باشد. اگر پس از تمیز کردن فیلتر مشکل لباسشویی شما حل نشد بازدید تعمیرکار لازم می باشد.

  • 10 تیر 1400 عبدالله آزادمرد پاسخ دهید

   باسلام.لباسشویی من ده سال کار میکنه امروز روشن کردم یه دفعه خاموش وروشن شد کار هم نکرد چکارکنم بنظرتون؟؟؟

   • 15 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

    پریز و دوشاخه برق رو چک کنید تا مشکل از قسمت های بیرونی لباسشویی نباشد. در صورت عدم رفع عیب مشکل از المان های داخلی از جمله برد و دیس پلی می باشد.

 • 5 فروردین 1400 شرکوند پاسخ دهید

  باسلام و خسته نباشید
  ماشین لباسشویی ما آلارم de درب را ببندید می دهد درصورتیکه درب کاملا بسته است وماشین کار نمی کنند لطفا راهنمایی بفرمایید باسپاس

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   این ارور مربوط به میکروسوئیچ درب لباسشویی می باشد. در صورتی که با تعویض سوییچ درب مشکل حل نشود احتمالا برد دستگاه شما نیز آسیب دیده است.

 • 15 فروردین 1400 ناشناس پاسخ دهید

  با سلام من سبزوار هستم لباسشویی سامسونگم ارورde میداد گفتند میکروسوییچ رو عوض کنم ایراد برطرف میشه ولی باز هم همون ارور رو داره . میشه لطفا راهنمایی کنید

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   به احتمال زیاد برد دستگاه شما نیز دچار آسیب شده است و نیاز به سرویس و یا تعمیر دارد.

 • 18 فروردین 1400 فتحی پاسخ دهید

  سلام من دستگاهم موقع خشک کردن همراه با صدا و لرزش فراوان است .ایراد از کجاست؟ ایا لباسها رو باید کمتر کنم ؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   معمولا اگر مداوم دستگاه شما لرزش دارد مربوط به لباس نمی باشد و کمک فنرهای لباسشویی شما نیاز به سرویس و یا تعویض دارد. وظیفه کمک فنر لباسشویی جلوگیری از شوک و لرزش دیگ ماشین لباسشویی می باشد.

 • 24 فروردین 1400 رامش پاسخ دهید

  سلام ماشین سامسونگ b1285a دارم امروز روشنش کردم اون صدای دوشی اب رو نداشت .
  خروجی اب رو چک کردم مشکل نداشت
  از جا پودری هم اب میومد داخل. نگاه کردم اول از سوراخهای سمت راست بعد چپ اب ریزش میکرد
  اما قبلا صدای اب دوشی زیاد بود که امروز اینطور نبود

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   به احتمال زیاد شیربرقی لباسشویی سامسونگ شما دچار اختلال در عملکرد شده و نیاز به سرویس و یا تعویض دارد. قبل از بررسی این مورد توصیه می کنیم شلنگ و شیر آب لباسشویی را چک کنید.
   پاسخ

 • 25 فروردین 1400 سمانه شکیب پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر
  ماشین لباسشویی رو میزنم که کار کنه از قسمت جاپودری اب زیادی میاد بیرون. لطفا راهنماییم کنید

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   1- پایه های جلوی لباسشویی را باز کنید تا شیب به سمت بالا باشد.
   2- فشار شیر ورودی آب را کمتر کنید.
   3- مخزن جاپودری لباسشویی سامسونگ را تمیز کنید.

 • 26 فروردین 1400 مقدم پاسخ دهید

  سلام لباسشویی من سامسونگ مدل اکو بابل هست امروز یه دفعه حین کار خاموش شد و دیگه روشن نشد البته پریز محافظش داشت اتصالی میکرد میتونه علت خاموش شدنش دوشاخش باشه یا مورد جدی تری هست؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   معمولا در مدل های eco bubble سامسونگ ایراد روشن نشدن از برد دستگاه می باشد و بازدید تکنسین الزامی می باشد . اما برای اطمینان برق ورودی به ترمینال را با اهم متر چک نمایید.

 • 29 فروردین 1400 اقبال پاسخ دهید

  سلام
  لباسشویی در حین کارکردن متوقف میشه ولی خاموش نیست حالت هنگ کردن داره
  سامسونگ هست

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   به احتمال زیاد دستگاه شما ایراد نرم افزاری داشته و نیاز به سرویس و یا تعمیر برد دارد.با 45396 تماس بگیرید.

 • 31 فروردین 1400 آقای حلاجی پاسخ دهید

  سلام علت باقی ماندن کف بر روی البسه در لباسشویی سامسونگ بعد از اتمام فرآیند شستشو چیست؟ چگونه عیب یابی و تعمیرات انجام دهیم؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   در اکثر موارد باقی ماندن کف روی لباس ها به علت استفاده بیش از حد پودر در فرآیند شستشوی لباس می باشد. توصیه ما این است که ابتدا ماشین لباسشویی را به کمک جرمگیر مخصوص لباسشویی رسوب زدایی کنید و پس از آن از مقدار کم تری پودر استفاده نمایید.

 • 1 اردیبهشت 1400 اسدی پاسخ دهید

  سلام ماشین لباسشویی سامسونگ هنگام چرخش صدا ی عجیبی می‌دهد و گاها جر جر می‌کند علت چیست؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   صدای ناهنجار در هر لباسشویی ای به مرور زمان ایجاد می شود. صدای زیاد معمولا مربوط به سیستم دیگ دستگاه می باشد. زمانی که بلبرینگ و شفت یا آبکش لباسشویی دچار ایراد شود صدای ناهنجار تولید می شود. برای رفع این ایراد حضور تکنسین الزامی است.

 • 2 اردیبهشت 1400 آصفی پاسخ دهید

  سلام
  دستگاه لباسشویی ما، روی تایمر ثابت مانده، علت خرابی چیست

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   بستگی به عدد تایمر دارد. در بسیاری از موارد عدد روی تایمر نماد ارور می باشد. لطفا دقیقا اطلاعات روی تایمر و … را توضیح دهید.

  • 3 تیر 1400 پیمان پاسخ دهید

   با سلام و خسته نباشید ببخشید ماشین لباسشوی ما سامسونگ چند سال داریم ایراد نداشته متاسفانه الان صفحه لمسش بدون خودش از کار افتاد تاج نمیکنه بنظرتون چ مشکلیه و باید چکار کنیم

   • 7 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

    معمولا امکان اینکه نمایشگر روشن شود و تاچ کار نکند کم است. احتمالا لباسشویی شما قفل کودک شده است. با تیم پشتیبانی تعمیرآنلاین تماس بگیرید.

    • 12 تیر 1400 فاطمه موسوی پاسخ دهید

     سلام ، ماشین لباسشوییم کد ۴c رو نشون میده مخصوصا روی ۱۴ دقیقه، و گاهی هم تایمرش گیر میکنه مثلا شاید روی ۱۴ دقیقه ک داره میشوره ۵ دقه گیر کنه و تایمر تکان نخوره

     • 19 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین

      احتمالات زیر وجود دارد:
      1- فشار آب ورودی به لباسشویی کم است
      2- شیرآب لباسشویی آسیب دیده است
      3- شلنگ ورود آب به ماشین لباسشویی سامسونگ خم خورده است.

      در صورتی که موارد بالا را چک کردید و مشکل لباسشویی حل نشد می بایست تعمیرکار لباسشویی سامسونگ دستگاه برا بررسی کنید و احتمالا شیربرقی لباسشویی شما نیاز به تعویض دارد.
      با ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست تعمیرکار را تکمیل کنید.

 • 4 اردیبهشت 1400 خرم پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید
  من یک لباسشویی سامسونگ دارم کتونی داخلش انداختم بعدش دیدم تو دستگاهم پر از گل شده کتونی رو دراوردم لباسشویی رو خالی روشن کردم اما بعد از یک ربع دیگه درب دستگاهم باز نمیشه و ارور میزنه . چجوری درب دستگاهم رو باز کنم؟

 • 4 اردیبهشت 1400 رحیمی پاسخ دهید

  سلام ماشین لباس شویی ابکش خوبی نداره همراه با کف است شیر تخلیه ان باز نمی شود خشک کامل انجام می شود

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   کف بیش از حد به علت استفاده بیش از حد به مرور زمان می باشد. ابتدا دستگاه را به کمک حرمگیر مخصوص لباسشویی جرمگیری کرده و از پودر کمتری استفاده کنید. برای باز کردن فیلتر تلاش کند و در صورتی که نتوانستید بهتر از درخواست تکنسین دهید.

 • 4 اردیبهشت 1400 خانم حاتمی پاسخ دهید

  سلام دوسال پیش از طرف نمایندگی تعمیرات دستگاهم رو انجام دادند اول گفتند دیگ مشکل داره بعدش گفتن برد هم خرابه و هردو رو تعویض کردند الان دستگاهم مجدد مشکل داره اومدند میگن از برده و قیمتش 8 تومنه !!! و هیچ ضمانتی هم نداره و قطعه چینی است!! من میخام بدونم واقعا همینطوریه؟ یعنی ما باید یک هزینه بالا پرداخت کنیم بدون هیچ ضمانتی! ممنون میشم راهنماییم کنید اگر واقعا مبلغ اینقدره بدون ضمانت خب من یک دستگاه دیگه میخرم!

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   ضمانت و قیمت اعلام شده بستگی به شرکتی است که در آن ثبت سفارش خود را انجام داده اید. اما با هزینه ای که ذکر کردید می توان گفت که هیچ صرفه اقتصادی وجود ندارد.
   توصیه ما این است که درخواست بازدید مجدد تکنسین توسط یک شرکت معتبر را بدهید.

 • 8 اردیبهشت 1400 فرشته پاسخ دهید

  سلام لباسشویی ارورمیده dEمشکل چیه

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   به احتمال زیاد میکروسوییچ لباسشویی شما نیاز به تعویض دارد. در صورتی که با تعویض میکروسوئیچ مشکل حل نشود احتمال آسیب دیدگی برد نیز وجود دارد.

 • 8 اردیبهشت 1400 امیررضا فدوی پاسخ دهید

  لباسشویی من قدیمی هست و چندبار از شرکت های مختلف مراجعه کردن نتونستن برد دستگاه رو تعمیر کنن ممنون از تعمیر انلاین بابت تکنسین ماهر و حرفه ای که اعزام کردن برد اصلی و سالم برای من جایگزین کردن و دستگاه به خوبی داره کارمیکنه

 • 10 اردیبهشت 1400 ایران زاده پاسخ دهید

  سلام میکروسوئیچ درب لباسشویی ما خراب شده ازکجا میتونم تهیه کنم وقیمتش چنده ممنون میشم راهنمایی کنید

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   لطفا شماره سریال و کد قطعه رو برای تیم پشتیبانی ارسال نمایید.

 • 11 اردیبهشت 1400 سمانه اکبرآبادی پاسخ دهید

  سلام وقتتون بخیر تکنسین با تاخیر مراجعه کرد ولی ایراد دستگاه کامل برطرف شده ممنونم

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   ممنون از شما. حتما به موضوع تاخیر خدمات رسیدگی خواهد شد و گزارش عملکرد تکنسین خدمت شما اعلام می گردد.

 • 12 اردیبهشت 1400 رضوانی پاسخ دهید

  سلام من دو هفته ای مسافرت بودم وقتی برگشتم متوجه شدم داخل لباسشویی اب جمع شده و مدام این موضوع تکرار میشه در زمان خاموشی اب وارد دستگاهم میشه . چه ایرادی داره؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   دو حالت وجود دارد :
   1-اگر آبی که در داخل لباسشویی جمع شده است تمیز است به احتمال زیاد شیربرقی لباسشویی و یا آکواستاپ دچار ایراد شده است.
   2-اگر آب جمع شده کثیف می باشد احتمالا فاضلاب دستگاه دچار گرفتگی شده است.

 • 18 اردیبهشت 1400 پریا پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید ماشین لباس شویی ما یه مدت بود حین کار خود به خود میرفت رو استپ وقتی دکمه پلی رو میزدم دوباره کار میکرد امروز ارور ۳Eنشون داد مشکلش چیه؟؟؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   این ایراد مربوط به موتور لباسشویی شما می باشد و المان های مربوط به موتور نیاز به بررسی دارد. حضور تکنسین الزامی می باشد.

 • 21 اردیبهشت 1400 جاسم محمدی پاسخ دهید

  سلام من از اهواز پیام میدم- لاستیک لباسشویی 8 کیلیویی سامسونگ نیاز دارم از کجا باید تهیه کنم؟؟؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   به منظور خرید لوازم جانبی از فروشگاه آنلاین دیدن کنید و یا با ما تماس بگیرید.

  • 26 تیر 1400 معصومه شرقی پاسخ دهید

   سلام خسته نباشید، لباسشویی من سامسونگ هست روی حالت 15 دقیقه خشک کن نه میچرخه نه آب رو تخلیه میکنه، روی حالت های شستشوی دیگ هم کم وبیش کار میکنه وگاهی تخلیه نمیکنه، گاهی آب رو موقع شستشو خیلی داغ میکنه

   • 26 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

    با توجه به شرایط گفته شده به احتمال زیاد پمپ لباسشویی شما نیاز به سرویس و یا تعویض دارد.
    در مورد داغ بودن لباس ها هم لطفا توضیح بدید بعد پایان کار و وقتی لباس ها رو در میارید هم لباس ها داغ هست؟

 • 24 اردیبهشت 1400 طائی پاسخ دهید

  لطفا شماره تلفنهای نمایندگی خود را در اهواز اعلام نمایید ، با تشکر مجدد

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   برای کسب اطلاعات با 45396 تماس حاصل فرمایید.

 • 24 اردیبهشت 1400 سید علی تهرانی پاسخ دهید

  سلام چطور میتونم زمان شستشو رو برای چند ساعت آینده تنظیم کنم؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   معمولا در اکثر مدل های ماشین لباسشویی سامسونگ دکمه delay برای ایجاد تاخیر در شروع زمان کار می باشد. برای راهنمایی دقیق تر عکس دستگاه خود را برای تیم پشتیبانی ارسال کنید.

 • 25 اردیبهشت 1400 زادمهر پاسخ دهید

  سلام وقتتون بخیر خواستم تشکر کنم از سرویسکار خوبتون اقای صدوقی که با قیمت مناسب و رعایت پروتکل های بهداشتی تعمیرات من رو به نحو احسن انجام دادن خیلی ممنونم از شرکت خوبتون

 • 27 اردیبهشت 1400 طائی پاسخ دهید

  سلام ، بنده از اهواز مزاحم میشم ، برد دستگاه لباسشویی ۷ کیلویی سوخته ، لطفا راهنمایی کنید از کجا تهیه کنم ، سپاس

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   لطفا عکس و کد شناسایی دستگاه را برای تیم پشتیبانی ارسال نمایید.

 • 28 اردیبهشت 1400 ناهید عباسی پاسخ دهید

  سلام روز خوش
  لباسشویی من قفل شده و هر چی دکمه است زدم الان دیگه نمیشه ازش استفاده کرد چه دکمه ا ی بزنم که بتونم برگردونم به حالت قبل؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   اگر لباسشویی شما ارور CL می زند دستگاه قفل کودک شده است. دکمه Temp و Rinse رو با هم 3 ثانیه مداوم نگهدارید.

 • 28 اردیبهشت 1400 م سهرابی پاسخ دهید

  سلام حدودا 6ماه پیش داخل ماشین ما آب جمع میشد که یک نفرتعمیرکار اومد درست کرد اما الان باز همین مشکل رو داره امکانش هست شما تکنسین بفرستید؟ این مشکل حل میشه ایا؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   به احتمال زیاد شیربرقی لباسشویی شما خراب شده است و نیاز به تعویض دارد. بله قابل حل می باشد.

 • 28 اردیبهشت 1400 حسن پور پاسخ دهید

  سلام روز بخیر من لباسشوییم ریست شده و مجدد باید برنامه نصب بشه روند تعمیراتتون به چه صورته؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   لطفا مدل دستگاه را برای تیم پشتیبانی ارسال کنید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

 • 28 اردیبهشت 1400 ویدا پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید ماشین اباسشویی سامسونم ۸ساله عالی کار میکنه جدیدا وقتی روشن میکنم با تاخیر شروع به کار میکنه لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   تاخیر در شروع به کار لباسشویی ایراد متداولی نمی باشد. معمولا یا لباسشویی کار می کند و یا شروع به مار نمی کند. لطفا در مورد ایراد دقیق تر توضیح دهید. احتمال ما خرابی سنسور درب و یا گرفتگی مسیر ورود آب یا خرابی شیربرقی می باشد.

 • 28 اردیبهشت 1400 مینا پاسخ دهید

  هزینه تعمیربرد چقدره تکتسین بین ۷۰۰ تا۹۰۰ قیمت گفته درسته یا داره اضافه میگیره لطفا راهنمایی کنید
  ودرضمن لباسشویی ۶ کیلویی سال۸۷خریداری شده؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   هزینه تعمیرات برد بدون بازدید قابل بیان نمی باشد و گستره وسیعی از هزینه ها را شامل می شود.

 • 31 اردیبهشت 1400 حسین رابعی پاسخ دهید

  با سلام، ماشین لباسشویی من سامسونگ مدل WA11G9 هست، امروز وقتی داشت کار میکرد یهویی صدا آلارمش در اومد، رفتم دیدم پر آب شده و آب قطع نمیشه، شیر آب رو از پشت بستم و آب رو تخلیه کردم. بعد گذاشتمش رو حالت خشک کن و بعد از اون لباسها رو در اوردم. وقتی خاموشش کردم شیر آب رو دوباره باز کردم ولی دوباره شروع کرد به پر کردن مخزن در صورتیکه که وقتی خاموشه نبایستی مخزن پر بشه، خواهشا میتونید راهنماییم کنید مشکلش چیه؟؟

  • 1 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   شیربرقی ماشین لباسشویی شما دچار ایراد شده است و باید تعویض شود. شیربرقی قطعه ای است که به نوعی سد محکمی در برابر ورود آب به دستگاه است و تا زمانی که برد لباسشویی به آن فرمان ندهد اجازه ورود آب را نمی دهد.
   زمانی که عمر این قطعه به پایان برسد آب بدون هیچ مشکلی و حتی در حالت خاموش وارد دستگاه می شود. برای تامین قطعه و یا اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید.

 • 31 اردیبهشت 1400 میثم یادگاری پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید من لاستیک درب ماشین لباسشویی6 کیلویی سامسونگ مدل دیاموند دروم میخام هزینه با نصبش چقدر میشه من کرج منظریه سمت فردیس هستم

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   هزینه اجرت نصب لاستیک ماشین لباسشویی در سال 99 برای مدل های 6 کیلویی 150 هزار تومان می باشد.

 • 31 اردیبهشت 1400 ز_ولیپور پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید .لباسشویی سامسونگم خوب کار می‌کرد. چند وقته بعد از ورود آب سری اول صدای خور خور می آید و کد L E رو می‌دهد. شلنگ ورودی و خروجی رو چک کردیم. بازم صدا میده.ممنونم راهنمایی کنید

  • 1 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   لباسشویی شما دچار نشتی آب شده است و ان صدایی که می شنوید صدای فعال شدن پمپ تخلیه اب در مواقع اظطراری می باشد. زمانی که دستگاه این ارور را می زند احتمال پارگی خرطومی و لاستیک و یا ترک خوردگی روی جاپودری لباسشویی سامسونگ و … وجود دارد.

 • 1 خرداد 1400 الناز عسگری پاسخ دهید

  سلام وقتتون بخیر.لباسشویی من سامسونگ هستش.امروز روشنش کردم حین کار خاموش شد و دیگه روشن نمیشه.پریز رو چک کردم .ایراد از پریز برق نیست.لطف بفرمایید راهنماییم کنید.

  • 2 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   باید برد دستگاه بررسی شود اما در اکثر موارد در اینگونه مواقع دلیل اصلی روشن نشدن لباسشویی سامسونگ این است که آی سی برد دچار مشکل شده است و باید تعویض شود.

 • 5 خرداد 1400 ثامنی پاسخ دهید

  از شرکت تعمیرآنلاین بابت استخدام تعمیرکار خوبی به نام آقای صومعی تشکر میکنم انشالا خدا به کسب و کارتان برکت بده.

 • 8 خرداد 1400 سودابه اشتری پاسخ دهید

  سلام ،قیمت پمپ لباسشویی سامسونگ چه قیمتی است؟

  • 10 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   با توجه به مدل و ورژن پمپ قیمت ها متفاوت است. لطفا عکس و مدل دستگاه را برای تیم پشتیبانی ارسال نمایید.

 • 9 خرداد 1400 مریم عظیمی پاسخ دهید

  سه ماه است که لباسشویی سامسونگ خریدم دفعه قبل 15 دقیقه اخر از 15 دقیقه مدام برمیگشت به 13 .14 .15 تا اینکه خاموش کردیم ولباسها را دراوردیم دفعه بعد که روشن کردم کمی اب داخل ماشین امد ودیگر نچرخید علتش چه میتواند باشد باتوجه به اینکه هنوز ده دفعه شاید از لباسشویی استفاده کرده باشم

  • 10 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   ایراد اولی که فرمودید احتمالا به علت عدم تراز دستگاه و یا آسیب دیدگی شفت آبکش لباسشویی می باشد و نمی تواند توازن لباس ها را برقرار کند.
   در مورد ایراد کار نکردن هم می توان به خرابی آبکش و یا تاخو موتور اشاره کرد. در حالت کلی با توجه به توضیحاتی که فرمودید آسیب های دیگ و موتور محسوس می باشد.

 • 14 خرداد 1400 مریم حمیدی پاسخ دهید

  سلام بدنه ماشین لباس شویی سامسونگ خراب شده از کجا بدنه ماشین لباس شویی بخرم هفت کیلویی

  • 15 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   لطفا عکس و یا مدل لباسشویی خود را برای ما ارسال نمایید.

 • 29 خرداد 1400 ناشناس پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید ماشین لباسشویی در حین کار کردن در یک تایمی گیر میکنه علتش چی هستش ممنون

  • 29 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   لطفا دقیقا تایمی که دستگاه گیر می کند را ذکر کنید تا شما را راهنمایی دقیق تری کنیم.

 • 13 تیر 1400 فاطمه موسوی پاسخ دهید

  سلام ، ماشین لباسشوییم کد ۴c رو نشون میده مخصوصا روی ۱۴ دقیقه، و گاهی هم تایمرش گیر میکنه مثلا شاید روی ۱۴ دقیقه ک داره میشوره ۵ دقه گیر کنه و تایمر تکان نخوره

  • 13 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   آب ضعیف وارد ماشین لباسشویی می شود. ابتدا شیر لباسشویی و شلنگ را چک کنید تا دچار قطعی و گرفتگی نشده باشد. در صورت عدم رفع عیب، شیربرقی لباسشویی شما نیاز به سرویس و یا تعویض دارد.

 • 27 تیر 1400 محمد مهماندوست پاسخ دهید

  لباسشویی من سامسونگ است ده سال کارکرده هنگام خشک کردن لباسها صدای ناهنجار می دهد

  • 27 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   احتمالا المان های مربوط به دیگ و آبکش لباسشویی از جمله بلبرینگ و شفت دستگاه دچار ایراد شده است و نیاز به بازدید تعمیرکار می باشد.

 • 4 مرداد 1400 جعفریه پاسخ دهید

  درب ماشین لباسشویی هنگام راه اندازی کامل بسته نمی شود و ماشین کار نمی کند

  • 5 مرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   احتمالا زبونه درب لباسشویی شما دچار ایراد شده است و یا میکروسوئیچ نمی تواند زبانه را نگه دارد. نیاز به بازدید تعمیرکار می باشد.

 • 8 مرداد 1400 شهرام پاسخ دهید

  با سلام لباسشویی بنده مدل B1182EWTسامسونگ هست هنگام کار کردن و چرخش صدای خش خش میاد بعد سری اخر ناگهان تو ده دقیقه ی اخر از کار افتا و دیگه نچرخید بعد نیم ساعت دوباره که روشن کردم شروع به کار کرد ولی در هنگام دور تند سرعت چرخش به صورت ناگهانی ضعیف و زیاد میشه انگار نمیتونه به دور تند برسه و در این شرایط برق خونه دچار نواسانات میشه مشکل از کجاست ممنون میشم راهنمایی کنید

  • 10 مرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   با توجه به توضیحات داده شده به احتمال زیاد المان های مربوط به موتور دچار ایراد شده است. ایراد کاملا فنی و نیاز به بازدید تعمیرکار است.

 • 10 مرداد 1400 hamincontent پاسخ دهید

  سلام میخواستم ببینم شما فقط تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران انجام میدید یا در شهرستان ها هم خدمات دارید؟

 • 12 مرداد 1400 احسان پاسخ دهید

  با سلام
  ماشین لباسشویی سامسونگ ما وقتی موقع تخلیه میشه استپ میشود و وقتی شلنگ تخلیه را از پشت باز میکنم و میندازم زمین آب تخلیه میشه!
  آیا پمپ سوخته یا ایراد دیگری است؟
  پمپ تخلیه تعمیر نمیشه؟ حتما باید تعویض شه؟

  • 13 مرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   وقتی شلنگ لباسشویی روی زمین قرار می گیرد عملا آب مستقیم تخلیه می شود و نیازی به پمپ نیست. با توجه به موارد گفته شده پمپ لباسشویی شما نیاز به سرویس و یا تعویض دارد.

 • 18 مرداد 1400 محمدرضا اکبری پاسخ دهید

  لباسشویی سامسونگ ۷کیلویی مدلww70ta046ae تازه خریده ام برنامهmix با زمان ۱:۱۶ شروع به کار می‌کند و بعد از ۵ دقیقه زمان کم شده و روی ۵۶ دقیقه ادامه می‌دهد آیا اشکالی دارد لطفاً راهنمایی بفرمائید

  • 19 مرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   اگر دستگاه کار خود را به درستی انجام می دهد و شستشو کامل انجام می شود ایراد خاصی ندارد. این حالت هم بخاطر سنسورهای لباسشویی شما می باشد و معمولا طبیعی است.

 • 23 مرداد 1400 کامران شایسته پاسخ دهید

  سلام استاد.
  ماشین لباسشویی سامسونگ هنگام کار کردن متوقف میشه و کد E9 بر روی صفحه دیجیتال نمایش داده میشه

ثبت سفارش خدمات
021-45396
1

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟
پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت. ساعت کاری مجموعه: شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18
02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟
خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.
ساعات کاری تعمیرآنلاین شنبه تا چهارشنبه ها8 الی 20پنجشنبه ها 8 الی 18جمعه ها وایام تعطیل 10 الی 18