تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی و نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران است. متخصصین تعمیر آنلاین کل فرآیند تعمیرات لباسشویی سامسونگ را در محل و منزل شما، بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه انجام می‌دهند.

پس از ثبت سفارش برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل، متخصصان ما در محل حاضر شده و درخواست شما را بررسی می‌کنند. برای ثبت تعمیرات یا سرویس لباسشویی سامسونگ با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا روی دکمه زیر کلیک کنید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول ماشین لباسشویی سامسونگ

با‌توجه‌به این‌که برخی از مشکلات ماشین لباسشویی از دیگر ایرادها شایع‌تر هستند، در این بخش به معرفی آن‌ها می‌پردازیم. برای تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ و رفع این ایرادها می‌توانید از خدمات تعمیر آنلاین استفاده کنید.

روشن نشدن دستگاه

اگر همه اتصال‌ها به‌درستی متصل باشند؛ اما درِ دستگاه به‌صورت کامل بسته نشده باشد، ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود. درصورتی‌که از بسته شدن در دستگاه اطمینان دارید، اتصالات برقی و سیم‌کشی دستگاه را چک کنید. تعمیر آنلاین خدمات تعمیر درب ماشین لباسشویی سامسونگ را نیز در محل انجام می‌دهد.

بیشتربیشتر

خاموش شدن ناگهانی حین کار

اگر اتصالات برقی و سیم‌کشی مشکلی نداشته باشد، در ۹۰‌درصد مواقع علت روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ، سوختن آی‌سی اصلی روی برد است که نیاز به تعویض و برنامه‌ریزی مجدد دارد. تعمیر آنلاین برای رفع این مشکل تعمیر کار لباسشویی سامسونگ را به محل زندگی شما می‌فرستد.

بیشتربیشتر

تخلیه نشدن آب مخزن لباسشویی Samsung

اگر علت تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی مربوط به گرفتگی فیلتر و فاضلاب نباشد، به‌احتمال فراوان دلیل آن مرتبط با پمپ تخلیه دستگاه است. پمپ تخلیه هر چندسال یکبار نیاز به تعویض یا سرویس مجدد دارد. هر زمان که دستگاهتان به سرویس نیاز دارد، از خدمات تعمیر لوازم خانگی در تهران می‌توانید استفاده کنید.

بیشتربیشتر

جمع شدن آب در مخزن در حالت خاموش

اگر شیر‌برقی لباسشویی Samsung خراب شود، آب در اورینگ و دیافراگ‌ها وارد شده و حتی در حالت خاموش نیز آب در مخزن جمع می‌شود. معمولا هر 7 سال یک‌بار باید از خدمات لباسشویی سامسونگ استفاده و نسبت به بررسی شیر برقی دستگاه اقدام کرد.

بیشتربیشتر

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی سامسونگ

معمولا در این حالت، مشکل به باز بودن درِ لباسشویی برمی‌گردد. همچنین باید احتمال خرابی پمپ دستگاه و برد الکترونیکی ماشین لباسشویی را نیز در نظر بگیرید.

بیشتربیشتر

صدای فراوان دیگ لباسشویی حین خشک کن

صدای آزاردهنده دیگ لباسشویی هنگام آبگیری و خشک کن، معمولا به‌دلیل توجه نکردن به توان وزنی لباسشویی و استفاده طولانی‌مدت از دستگاه است. معمولا این ایراد زمان‌بر بوده و هزینه قابل‌توجهی برای کاربران ایجاد می‌کند. مراحل تعمیرات لباسشویی سامسونگ در این حالت ۳ تا ۷روز زمان می‌برد.

بیشتربیشتر

لرزش دستگاه حین کار

لرزش ماشین لباسشویی Samsung اگر مرتبط با نصب غلط و رگلاژ نکردن پایه‌ها نباشد، مرتبط با کمک‌فنرهای لباسشویی است. معمولا هر پنج سال یک‌بار باید برای استفاده از خدمات سرویس لباسشویی سامسونگ و تعویض کمک فنر لباسشویی اقدام کنید.

بیشتربیشتر

نشتی آب حین کار

در‌صورت نشتی آب حین کار، بهترین راه تعمیر، باز كردن ماشين لباسشويي سامسونگ و بررسی دستگاه برای پیدا کردن محل نشتی است. سپس بر‌اساس خرابی قطعه و میزان نشتی آب باید برای تعمیر یا تعویض اقدام کنید.

بیشتربیشتر

ایجاد لکه روی لباس‌ها بعد از اتمام شست‌وشو

جرم و رسوبات داخل دیگ و همچنین گرم نشدن آب داخل لباسشویی باعث ایجاد لک روی لباس‌ها می‌شوند. برای رفع چنین مشکلاتی باید دیگ جرم‌زدایی و رسوب‌زدایی شده یا قطعاتی مانند هیتر، سنسور دما، برد الکترونیک و سیم‌کشی توسط تعمیر کار لباسشویی سامسونگ بررسی شود.

بیشتربیشتر

باقی ماندن ذرات پودر یا مایع شوینده روی لباس‌ها

باقی ماندن ذرات شوینده‌ها روی لباس، ناشی از آب‌کشی نشدن درست است. رسوبی شدن صافی شیر برقی، خرابی شیر برقی، بسته شدن سوراخ‌های جاپودری و خرابی برد الکترونیک نیز از‌جمله دلایل این ایراد هستند که باید توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ برطرف شوند.

بیشتربیشتر

نچرخیدن آبکش لباسشویی

استفاده بیش‌از‌حد ظرفیت دستگاه ممکن است باعث نچرخیدن درست هنگام آبکشی شود. در‌غیر‌این‌صورت، سلامت موتور، تسمه، شفت، برد الکترونیک یا تایمر و سنسور تشخیص دور باید توسط تکنسین سرویس لباسشویی سامسونگ بررسی شود.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01هزینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران چقدر است؟

باتوجه‌به وجود ایراد‌های متنوع در لباسشویی سامسونگ، بدون عیب‌یابی دستگاه نمی‌توان هزینه‌ای برای آن بیان کرد. بااین‌حال، هزینه اجرت‌ها بر‌اساس نرخ اتحادیه تعمیرات و هزینه قطعات اصلی نیز بر‌اساس سایت رسمی سامسونگ محاسبه می‌شود. به شما اطمینان می‌دهیم که تعمیر آنلاین به‌واسطه حذف انواع واسطه‌ها، پایین‌ترین نرخ تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را دارد.

02آیا خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ شامل گارانتی است؟

تعمیر آنلاین تعویض قطعات را با ضمانت ۶ ماهه انجام می‌دهد. البته توجه کنید که قطعات زینتی مانند کشو، شیشه یا قطعات لاستیکی مانند خرطومی، مشمول گارانتی نیستند.

03عیب‌یابی و تعمیرات لباسشویی سامسونگ چقدر طول می‌کشد؟

جواب این سوال مشخص نیست؛ چرا‌که باید در ابتدا مشکل اصلی دستگاه توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ شناسایی شده و بهترین راه برای رفع آن را پیدا کنیم. بااین‌وجود، ما همواره تلاش می‌کنیم تا بهترین نتیجه ممکن را در کوتاه‌ترین زمان به شما تحویل دهیم.

04علت صدای غیر عادی لباسشویی سامسونگ حین شستشو چیست؟

نصب نادرست دستگاه، از کار افتادن فنرها، توان پایین موتور، نفوذ آب به داخل بلبرینگ و وزن بیش از حد لباس‌ها، مهم‌ترین دلایل صدای غیر عادی دستگاه در حین کار هستند. برای رفع این مشکل به‌جای مراجعه حضوری به نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ، از خدمات تعمیر در محل تعمیر آنلاین استفاده کنید.

05هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ را چه زمانی و چگونه بپردازم؟

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بعد از عیب‌یابی توسط تعمیر کار لباسشویی سامسونگ به شما اعلام می‌شود. شما بعد از اتمام فرایند تعمیر و  انجام تست نهایی می‌توانید هزینه تعمیرات را به حساب مجموعه یا شخص تعمیرکار واریز کنید.

06چگونه سفارش تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران را ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا سفارش خود را در سایت ثبت کنید. کارشناس مربوطه در کمتر از ۶۰ دقیقه با شما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهد.

07آیا در‌صورت بروز مجدد عیب، باید دوباره هزینه سرویس لباسشویی سامسونگ را بپردازم؟

خیر؛ چنانچه عیب دستگاه در مدت گارانتی ۶ ماهه دوباره بروز پیدا کند، کارشناسان ما بدون دریافت هیچ‌گونه هزینه‌ای آن را برایتان برطرف خواهند کرد.

08اگر بعد از اعزام نیرو به محل از تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ منصرف شوم، چه کار کنم؟

چنانچه بعد از حضور تکنسین در محل و انجام عیب‌یابی از تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ منصرف شدید، فقط کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب‌یابی را بپردازید.

مجموعه تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران بهترین متخصصان را گرد هم آورده است تا باکیفیت‌ترین خدمات را به شما عرضه کنند. تعمیر لباسشویی سامسونگ در تعمیر آنلاین فقط با استفاده از قطعات اورجینال هر مدل انجام می‌شود. ازهمین‌رو انواع خدمات تعمیر ماشین لباسشویی را می‌توانید با ضمانت ۶ ماهه دریافت کنید.

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران

کلیه تعمیرات سامسونگ در مجموعه تعمیر آنلاین در محل شما و بدون نیاز به جابه‌جایی انجام می‌شود. تیم حرفه‌ای ما تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در انواع مدل‌های قدیمی و جدید را با بهترین کیفیت و با استفاده از قطعات اصلی انجام می‌دهد. در ادامه مهم‌ترین خدمات مورد‌نیاز برای تعمیر ماشین لباسشویی را به شما معرفی می‌کنیم تا در صورت بروز مشکل بتوانید برای رفع آن اقدام کنید.

تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران به‌دلیل خرابی برد

یکی از مشکلات پرتکرار در انواع مدل‌های ماشین لباسشویی سامسونگ مربوط به برد الکترونیکی دستگاه است. اگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما در حین فعالیت متوقف یا خاموش شد یا حتی پنل جلویی دستگاه از کار افتاد، ممکن است نیاز به انجام تعمیرات لباسشویی سامسونگ به‌دلیل خرابی برد داشته باشید. هزینه تعمیر برد لباسشویی سامسونگ را می‌توانید از کارشناسان ما بپرسید.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران به‌دلیل خرابی برد

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران به‌دلیل نشتی آب

خرابی شیر برقی ماشین لباسشویی با نشانه نشتی آب بروز می‌کند و به دلایلی نظیر یخ زدن آب در شیر سرد و منبسط شدن لوله رخ می‌دهد. شیر برقی در ماشین لباسشویی، وظیفه کنترل میزان آب ورودی به دستگاه را بر‌عهده دارد و خرابی شیر برقی ماشین لباسشویی سامسونگ نیز از مشکلات رایج است که در صورت بروز باید برای تعویض شیر اقدام کنید. تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ با استفاده از شیر برقی اورجینال نسبت به تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران اقدام می‌کند. همچنین می‌توانید قطعات مورد‌نیازتان را از فروشگاه تعمیر آنلاین تهیه کنید.

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

تعمیر لباسشویی سامسونگ هنگام گرفتگی جاپودری

جاپودری ماشین لباسشویی قطعه‌ای است که امکان خرابی و مستهلک شدن آن در طول زمان و به‌دلیل ساییدگی در اثر استفاده مداوم یا آلودگی بیش‌از‌حد وجود دارد. گاهی اوقات به‌دلیل نشتی آب از این قسمت، باید برای سرویس لباسشویی سامسونگ و تعویض جاپودری ماشین لباسشویی سامسونگ اقدام کنید.

تعویض دراور جاپودری کار دشوار و زمان‌بری نیست؛ اما برای اطمینان از استفاده از قطعه اصلی و همچنین نصب صحیح، بهتر است از افراد متخصص و نمایندگی لباسشویی سامسونگ تهران کمک بخواهید.

سرویس لباسشویی سامسونگ پس از گرفتگی جاپودری

تعمیر درب لباسشویی سامسونگ؛ سرویس لباسشویی سامسونگ در محل

یکی دیگر از مشکلات بسیار رایج در تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، ایراد در میکروسوئیچ درِ ماشین لباسشویی است. این قطعه وظیفه باز و بسته کردن در را بر‌عهده دارد و در‌صورت خرابی، کارایی کلی دستگاه تحت‌تاثیر قرار گرفته و ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود.

اگر امکان تعمیر میکروسوئیچ وجود نداشته باشد، با تعویض این قطعه با میکروسوئیچ اورجینال و مطابق با مدل دستگاه شما، مشکل را برطرف می‌کنیم. در‌صورت خرابی میکروسوئیچ که یک قطعه ایمنی است، لباسشویی دیگر کار نمی‌کند؛ به همین دلیل برای تعویض یا تعمیر درب ماشین لباسشویی سامسونگ از خدمات تعمیرکاران حرفه‌ای استفاده کنید.

تعمیر درب ماشین لباسشویی سامسونگ توسط تعمیر آنلاین

رفع ارور لباسشویی و تعمیر المنت با خدمات لباسشویی سامسونگ در محل

خرابی المنت ماشین لباسشویی به‌صورت ارور روی پنل نمایش دستگاه دیده می‌شود و از ایرادهای رایج لباسشویی‌های سامسونگ است. در‌صورت خرابی المنت، آب نیز به‌خوبی گرم نشده و لباس‌ها شسته نمی‌شوند. در همه مدل‌های ماشین لباسشویی سامسونگ شکل و ظاهر المنت‌ها یکسان است؛ فقط این قطعات به‌واسطه مدل دستگاه ممکن است قدرت و توان متفاوتی داشته باشند. به همین دلیل، برای تعمیر یا تعویض المنت ماشین لباسشویی سامسونگ حتما باید از کمک نیروی متخصص استفاده کنید.

تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ؛ اعزام تعمیر کار لباسشویی سامسونگ به منزل

نشانه‌های عمومی آسیب‌دیدگی موتور لباسشویی شنیدن صدای وزوز از موتور، نچرخیدن دیگ لباسشویی، شسته نشدن یا خشک نکردن لباس‌ها است. در‌صورت خرابی، موتور دستگاه کاملا بلااستفاده می‌شود و حتما برای تعمیر یا تعویض باید از کمک تعمیر کار لباسشویی سامسونگ استفاده کنید.

تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ در محل با تعمیر آنلاین

ریست کردن لباسشویی سامسونگ؛ بدون نیاز به تعمیر حرفه‌ای!

رفع ایرادات و ارور لباسشویی سامسونگ همواره به تعمیر حرفه‌ای نیاز ندارد. گاهی‌اوقات حتی بدون نیاز به تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ و فقط با ریست کردن می‌توانید مشکل را برطرف کنید. نوسانات ولتاژ برق، استفاده مداوم و بدون ایجاد وقفه و همچنین وزن نامناسب لباس در هر بار شست‌وشو معمولا سبب بروز اختلالاتی در عملکرد دستگاه می‌شود. در‌چنین‌شرایطی ماشین‌های لباسشویی سامسونگ دچار خطا می‌شوند. برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران در‌چنین‌شرایطی فقط کافی است که دستگاه را ریست کنیم.

در اکثر مدل‌های ماشین لباسشویی سامسونگ، علی‌الخصوص مدل‌های جدیدتر، دکمه ریست در دستگاه وجود دارد که فشردن آن سبب ریست شدن فعالیت‌های دستگاه شده و ممکن است مشکل پیش‌آمده را حل کند. در مدل‌های قدیمی‌تر که فاقد این دکمه هستند نیز دکمه اتصال به جریان برق جایگزین ریست شده و همان کاربرد را دارد. اگر مشکل دستگاه قدیمی شما با ریست حل نشد، تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا را به متخصصان ما در تعمیر آنلاین بسپارید.

تعمیر آنلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران و انواع خدمات لباسشویی سامسونگ در محل است. در‌صورت نیاز به تعمیر لباسشویی سامسونگ می‌توانید با شماره تلفن نمایندگی لباسشویی سامسونگ تماس گرفته یا سفارش خود را از طریق سایت ثبت کنید. همچنین، از طریق تماس با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ کارشناسان ما شما را برای رفع مشکلات ابتدایی دستگاهتان یاری خواهند کرد. همچنین به یاد داشته باشید که در تعمیر آنلاین از قطعات اصلی برای تعمیرات لباسشویی سامسونگ استفاده شده و باتوجه‌به ایراد و نوع دستگاه، گارانتی ۶ ماهه برای خدمات دریافت خواهید کرد.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • 25 دی 1399 سلیمی پاسخ دهید

  در حین شستشو از زیر ماشین در زمان تخلیه آب میده😭

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   زمانی که هنگام تخلیه لباسشویی آب می دهد به احتمال زیاد شلنگ و یا خرطومی خروج آب پاره شده است و نیاز به تعویض دارد.

   • 13 تیر 1400 امیر خوشنام پاسخ دهید

    درود بر شما
    دستگاه لباس شویی مدل Q1467 عملیات آبگیری و تخلیه انجام میشه ولی در زمانی که دیگ باید بچرخه موتور دیگ رو فقط ی تکون کم میده و تایمر دوباره برمیگرده ابتدای برنامه شستشو آیا این ایراد میتونه از خازن موتور باشه یا مورد دیگه ای هم میتونه باشه

    • 15 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

     احتمالا تاخو موتور دچار ایراد شده است و یا برد دستگاه به درستی به موتور فرمان نمی دهد. ایراد فنی و تخصصی بوده و نیاز به اعزام تعمیرکار می باشد.

    • 17 مهر 1400 فاطمه حیدری پاسخ دهید

     با سلام و عرض ادب لباسشویی من ۷ کیلویی سامسونگ می باشد دو باری که لباس میشورم بوی داغی و دود مانندی بلند میشه و قابل ذکر است که لاستیک داخلی دیگ سابیده شده میخواستم بدونم علت چی میتونه باشه بسیار سپاسگزار

     • 19 مهر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین

      احتمالا آبکش لباسشویی شما دچار زاویه شده و به لاستیک گیر می کند. بازدید تعمیرکار الزامی است.

 • 25 اسفند 1399 مهلا ارغوانی پاسخ دهید

  سلام روزتون بخیر من دستگاهمو 8ساله خریداری کردم تا الان هم ازش راضی بودم هیچ ایرادی نداشته ولی چند روزه آب رو تخلیه نمیکنه راه حل چیه؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   ابتدا فیلتر ماشین لباسشویی را بررسی کنید تا دچار گرفتگی نشده باشد. اگر پس از تمیز کردن فیلتر مشکل لباسشویی شما حل نشد بازدید تعمیرکار لازم می باشد.

  • 10 تیر 1400 عبدالله آزادمرد پاسخ دهید

   باسلام.لباسشویی من ده سال کار میکنه امروز روشن کردم یه دفعه خاموش وروشن شد کار هم نکرد چکارکنم بنظرتون؟؟؟

   • 15 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

    پریز و دوشاخه برق رو چک کنید تا مشکل از قسمت های بیرونی لباسشویی نباشد. در صورت عدم رفع عیب مشکل از المان های داخلی از جمله برد و دیس پلی می باشد.

   • 23 آبان 1400 عباس سبزي پاسخ دهید

    سلام وقت بخير
    ماشين لباس شويي ما سامسونگ هست و زماني كه روشنش ميكنيم كار ميكنه ولي از مخزن مايع و پودر استفاده نميكنه فقط با آب ميشوره ممنون ميشم بفرماييد مشكلش چيه

 • 5 فروردین 1400 شرکوند پاسخ دهید

  باسلام و خسته نباشید
  ماشین لباسشویی ما آلارم de درب را ببندید می دهد درصورتیکه درب کاملا بسته است وماشین کار نمی کنند لطفا راهنمایی بفرمایید باسپاس

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   این ارور مربوط به میکروسوئیچ درب لباسشویی می باشد. در صورتی که با تعویض سوییچ درب مشکل حل نشود احتمالا برد دستگاه شما نیز آسیب دیده است.

  • 8 آبان 1400 احمد اسماعیلی پاسخ دهید

   سلام.به احتمال زیاد میکروسویچ درب خراب شده و باید تعویض شود

 • 15 فروردین 1400 ناشناس پاسخ دهید

  با سلام من سبزوار هستم لباسشویی سامسونگم ارورde میداد گفتند میکروسوییچ رو عوض کنم ایراد برطرف میشه ولی باز هم همون ارور رو داره . میشه لطفا راهنمایی کنید

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   به احتمال زیاد برد دستگاه شما نیز دچار آسیب شده است و نیاز به سرویس و یا تعمیر دارد.

   • 13 مهر 1400 منصورجبارزارع پاسخ دهید

    سلام شیشه درب جلوی ماشین لباسشوئی شکسته چطور میتوان تعویض کرد .وشیشه ان توی نماینده گی ها هست

 • 18 فروردین 1400 فتحی پاسخ دهید

  سلام من دستگاهم موقع خشک کردن همراه با صدا و لرزش فراوان است .ایراد از کجاست؟ ایا لباسها رو باید کمتر کنم ؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   معمولا اگر مداوم دستگاه شما لرزش دارد مربوط به لباس نمی باشد و کمک فنرهای لباسشویی شما نیاز به سرویس و یا تعویض دارد. وظیفه کمک فنر لباسشویی جلوگیری از شوک و لرزش دیگ ماشین لباسشویی می باشد.

 • 24 فروردین 1400 رامش پاسخ دهید

  سلام ماشین سامسونگ b1285a دارم امروز روشنش کردم اون صدای دوشی اب رو نداشت .
  خروجی اب رو چک کردم مشکل نداشت
  از جا پودری هم اب میومد داخل. نگاه کردم اول از سوراخهای سمت راست بعد چپ اب ریزش میکرد
  اما قبلا صدای اب دوشی زیاد بود که امروز اینطور نبود

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   به احتمال زیاد شیربرقی لباسشویی سامسونگ شما دچار اختلال در عملکرد شده و نیاز به سرویس و یا تعویض دارد. قبل از بررسی این مورد توصیه می کنیم شلنگ و شیر آب لباسشویی را چک کنید.
   پاسخ

 • 25 فروردین 1400 سمانه شکیب پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر
  ماشین لباسشویی رو میزنم که کار کنه از قسمت جاپودری اب زیادی میاد بیرون. لطفا راهنماییم کنید

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   1- پایه های جلوی لباسشویی را باز کنید تا شیب به سمت بالا باشد.
   2- فشار شیر ورودی آب را کمتر کنید.
   3- مخزن جاپودری لباسشویی سامسونگ را تمیز کنید.

 • 26 فروردین 1400 مقدم پاسخ دهید

  سلام لباسشویی من سامسونگ مدل اکو بابل هست امروز یه دفعه حین کار خاموش شد و دیگه روشن نشد البته پریز محافظش داشت اتصالی میکرد میتونه علت خاموش شدنش دوشاخش باشه یا مورد جدی تری هست؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   معمولا در مدل های eco bubble سامسونگ ایراد روشن نشدن از برد دستگاه می باشد و بازدید تکنسین الزامی می باشد . اما برای اطمینان برق ورودی به ترمینال را با اهم متر چک نمایید.

 • 29 فروردین 1400 اقبال پاسخ دهید

  سلام
  لباسشویی در حین کارکردن متوقف میشه ولی خاموش نیست حالت هنگ کردن داره
  سامسونگ هست

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   به احتمال زیاد دستگاه شما ایراد نرم افزاری داشته و نیاز به سرویس و یا تعمیر برد دارد.با 45396 تماس بگیرید.

 • 31 فروردین 1400 آقای حلاجی پاسخ دهید

  سلام علت باقی ماندن کف بر روی البسه در لباسشویی سامسونگ بعد از اتمام فرآیند شستشو چیست؟ چگونه عیب یابی و تعمیرات انجام دهیم؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   در اکثر موارد باقی ماندن کف روی لباس ها به علت استفاده بیش از حد پودر در فرآیند شستشوی لباس می باشد. توصیه ما این است که ابتدا ماشین لباسشویی را به کمک جرمگیر مخصوص لباسشویی رسوب زدایی کنید و پس از آن از مقدار کم تری پودر استفاده نمایید.

 • 1 اردیبهشت 1400 اسدی پاسخ دهید

  سلام ماشین لباسشویی سامسونگ هنگام چرخش صدا ی عجیبی می‌دهد و گاها جر جر می‌کند علت چیست؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   صدای ناهنجار در هر لباسشویی ای به مرور زمان ایجاد می شود. صدای زیاد معمولا مربوط به سیستم دیگ دستگاه می باشد. زمانی که بلبرینگ و شفت یا آبکش لباسشویی دچار ایراد شود صدای ناهنجار تولید می شود. برای رفع این ایراد حضور تکنسین الزامی است.

 • 2 اردیبهشت 1400 آصفی پاسخ دهید

  سلام
  دستگاه لباسشویی ما، روی تایمر ثابت مانده، علت خرابی چیست

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   بستگی به عدد تایمر دارد. در بسیاری از موارد عدد روی تایمر نماد ارور می باشد. لطفا دقیقا اطلاعات روی تایمر و … را توضیح دهید.

  • 3 تیر 1400 پیمان پاسخ دهید

   با سلام و خسته نباشید ببخشید ماشین لباسشوی ما سامسونگ چند سال داریم ایراد نداشته متاسفانه الان صفحه لمسش بدون خودش از کار افتاد تاج نمیکنه بنظرتون چ مشکلیه و باید چکار کنیم

   • 7 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

    معمولا امکان اینکه نمایشگر روشن شود و تاچ کار نکند کم است. احتمالا لباسشویی شما قفل کودک شده است. با تیم پشتیبانی تعمیرآنلاین تماس بگیرید.

    • 12 تیر 1400 فاطمه موسوی پاسخ دهید

     سلام ، ماشین لباسشوییم کد ۴c رو نشون میده مخصوصا روی ۱۴ دقیقه، و گاهی هم تایمرش گیر میکنه مثلا شاید روی ۱۴ دقیقه ک داره میشوره ۵ دقه گیر کنه و تایمر تکان نخوره

     • 19 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین

      احتمالات زیر وجود دارد:
      1- فشار آب ورودی به لباسشویی کم است
      2- شیرآب لباسشویی آسیب دیده است
      3- شلنگ ورود آب به ماشین لباسشویی سامسونگ خم خورده است.

      در صورتی که موارد بالا را چک کردید و مشکل لباسشویی حل نشد می بایست تعمیرکار لباسشویی سامسونگ دستگاه برا بررسی کنید و احتمالا شیربرقی لباسشویی شما نیاز به تعویض دارد.
      با ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست تعمیرکار را تکمیل کنید.

 • 4 اردیبهشت 1400 خرم پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید
  من یک لباسشویی سامسونگ دارم کتونی داخلش انداختم بعدش دیدم تو دستگاهم پر از گل شده کتونی رو دراوردم لباسشویی رو خالی روشن کردم اما بعد از یک ربع دیگه درب دستگاهم باز نمیشه و ارور میزنه . چجوری درب دستگاهم رو باز کنم؟

 • 4 اردیبهشت 1400 رحیمی پاسخ دهید

  سلام ماشین لباس شویی ابکش خوبی نداره همراه با کف است شیر تخلیه ان باز نمی شود خشک کامل انجام می شود

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   کف بیش از حد به علت استفاده بیش از حد به مرور زمان می باشد. ابتدا دستگاه را به کمک حرمگیر مخصوص لباسشویی جرمگیری کرده و از پودر کمتری استفاده کنید. برای باز کردن فیلتر تلاش کند و در صورتی که نتوانستید بهتر از درخواست تکنسین دهید.

   • 29 شهریور 1400 مرتضی پاسخ دهید

    لباسشویی من سامسونگه بیگ واشه ولی ۶ تیکه لباس میندازم برای شستشو به سختی میچرخه و بعضی وقتا ارور میده

    • 3 مهر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

     وقت بخیر . لطفا اروری که ظاهر می شود را برای ما ارسال کنید. اما اگر ارور UE می باشد بخاطر حجم کم لباس و عدم بالانس لباس ها می باشد.

 • 4 اردیبهشت 1400 خانم حاتمی پاسخ دهید

  سلام دوسال پیش از طرف نمایندگی تعمیرات دستگاهم رو انجام دادند اول گفتند دیگ مشکل داره بعدش گفتن برد هم خرابه و هردو رو تعویض کردند الان دستگاهم مجدد مشکل داره اومدند میگن از برده و قیمتش 8 تومنه !!! و هیچ ضمانتی هم نداره و قطعه چینی است!! من میخام بدونم واقعا همینطوریه؟ یعنی ما باید یک هزینه بالا پرداخت کنیم بدون هیچ ضمانتی! ممنون میشم راهنماییم کنید اگر واقعا مبلغ اینقدره بدون ضمانت خب من یک دستگاه دیگه میخرم!

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   ضمانت و قیمت اعلام شده بستگی به شرکتی است که در آن ثبت سفارش خود را انجام داده اید. اما با هزینه ای که ذکر کردید می توان گفت که هیچ صرفه اقتصادی وجود ندارد.
   توصیه ما این است که درخواست بازدید مجدد تکنسین توسط یک شرکت معتبر را بدهید.

 • 8 اردیبهشت 1400 فرشته پاسخ دهید

  سلام لباسشویی ارورمیده dEمشکل چیه

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   به احتمال زیاد میکروسوییچ لباسشویی شما نیاز به تعویض دارد. در صورتی که با تعویض میکروسوئیچ مشکل حل نشود احتمال آسیب دیدگی برد نیز وجود دارد.

 • 8 اردیبهشت 1400 امیررضا فدوی پاسخ دهید

  لباسشویی من قدیمی هست و چندبار از شرکت های مختلف مراجعه کردن نتونستن برد دستگاه رو تعمیر کنن ممنون از تعمیر انلاین بابت تکنسین ماهر و حرفه ای که اعزام کردن برد اصلی و سالم برای من جایگزین کردن و دستگاه به خوبی داره کارمیکنه

 • 10 اردیبهشت 1400 ایران زاده پاسخ دهید

  سلام میکروسوئیچ درب لباسشویی ما خراب شده ازکجا میتونم تهیه کنم وقیمتش چنده ممنون میشم راهنمایی کنید

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   لطفا شماره سریال و کد قطعه رو برای تیم پشتیبانی ارسال نمایید.

 • 11 اردیبهشت 1400 سمانه اکبرآبادی پاسخ دهید

  سلام وقتتون بخیر تکنسین با تاخیر مراجعه کرد ولی ایراد دستگاه کامل برطرف شده ممنونم

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   ممنون از شما. حتما به موضوع تاخیر خدمات رسیدگی خواهد شد و گزارش عملکرد تکنسین خدمت شما اعلام می گردد.

 • 12 اردیبهشت 1400 رضوانی پاسخ دهید

  سلام من دو هفته ای مسافرت بودم وقتی برگشتم متوجه شدم داخل لباسشویی اب جمع شده و مدام این موضوع تکرار میشه در زمان خاموشی اب وارد دستگاهم میشه . چه ایرادی داره؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   دو حالت وجود دارد :
   1-اگر آبی که در داخل لباسشویی جمع شده است تمیز است به احتمال زیاد شیربرقی لباسشویی و یا آکواستاپ دچار ایراد شده است.
   2-اگر آب جمع شده کثیف می باشد احتمالا فاضلاب دستگاه دچار گرفتگی شده است.

 • 18 اردیبهشت 1400 پریا پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید ماشین لباس شویی ما یه مدت بود حین کار خود به خود میرفت رو استپ وقتی دکمه پلی رو میزدم دوباره کار میکرد امروز ارور ۳Eنشون داد مشکلش چیه؟؟؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   این ایراد مربوط به موتور لباسشویی شما می باشد و المان های مربوط به موتور نیاز به بررسی دارد. حضور تکنسین الزامی می باشد.

 • 21 اردیبهشت 1400 جاسم محمدی پاسخ دهید

  سلام من از اهواز پیام میدم- لاستیک لباسشویی 8 کیلیویی سامسونگ نیاز دارم از کجا باید تهیه کنم؟؟؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   به منظور خرید لوازم جانبی از فروشگاه آنلاین دیدن کنید و یا با ما تماس بگیرید.

  • 26 تیر 1400 معصومه شرقی پاسخ دهید

   سلام خسته نباشید، لباسشویی من سامسونگ هست روی حالت 15 دقیقه خشک کن نه میچرخه نه آب رو تخلیه میکنه، روی حالت های شستشوی دیگ هم کم وبیش کار میکنه وگاهی تخلیه نمیکنه، گاهی آب رو موقع شستشو خیلی داغ میکنه

   • 26 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

    با توجه به شرایط گفته شده به احتمال زیاد پمپ لباسشویی شما نیاز به سرویس و یا تعویض دارد.
    در مورد داغ بودن لباس ها هم لطفا توضیح بدید بعد پایان کار و وقتی لباس ها رو در میارید هم لباس ها داغ هست؟

 • 24 اردیبهشت 1400 طائی پاسخ دهید

  لطفا شماره تلفنهای نمایندگی خود را در اهواز اعلام نمایید ، با تشکر مجدد

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   برای کسب اطلاعات با 45396 تماس حاصل فرمایید.

 • 24 اردیبهشت 1400 سید علی تهرانی پاسخ دهید

  سلام چطور میتونم زمان شستشو رو برای چند ساعت آینده تنظیم کنم؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   معمولا در اکثر مدل های ماشین لباسشویی سامسونگ دکمه delay برای ایجاد تاخیر در شروع زمان کار می باشد. برای راهنمایی دقیق تر عکس دستگاه خود را برای تیم پشتیبانی ارسال کنید.

   • 25 شهریور 1400 شبانی پاسخ دهید

    با سلام .ماشین لباسشویی ۶ کیلیویی سامسونگ دچار مشکل شده و ارور deرو میده تعمیرکار نگاه کرده میکرو سویچ رو عوض کردن مشکلی نداشت صفحه برد هم مشکلی نداشت چک کردن .مشکل از چیه که باز هم ارور میده؟؟

 • 25 اردیبهشت 1400 زادمهر پاسخ دهید

  سلام وقتتون بخیر خواستم تشکر کنم از سرویسکار خوبتون اقای صدوقی که با قیمت مناسب و رعایت پروتکل های بهداشتی تعمیرات من رو به نحو احسن انجام دادن خیلی ممنونم از شرکت خوبتون

 • 27 اردیبهشت 1400 طائی پاسخ دهید

  سلام ، بنده از اهواز مزاحم میشم ، برد دستگاه لباسشویی ۷ کیلویی سوخته ، لطفا راهنمایی کنید از کجا تهیه کنم ، سپاس

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   لطفا عکس و کد شناسایی دستگاه را برای تیم پشتیبانی ارسال نمایید.

 • 28 اردیبهشت 1400 ناهید عباسی پاسخ دهید

  سلام روز خوش
  لباسشویی من قفل شده و هر چی دکمه است زدم الان دیگه نمیشه ازش استفاده کرد چه دکمه ا ی بزنم که بتونم برگردونم به حالت قبل؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   اگر لباسشویی شما ارور CL می زند دستگاه قفل کودک شده است. دکمه Temp و Rinse رو با هم 3 ثانیه مداوم نگهدارید.

 • 28 اردیبهشت 1400 م سهرابی پاسخ دهید

  سلام حدودا 6ماه پیش داخل ماشین ما آب جمع میشد که یک نفرتعمیرکار اومد درست کرد اما الان باز همین مشکل رو داره امکانش هست شما تکنسین بفرستید؟ این مشکل حل میشه ایا؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   به احتمال زیاد شیربرقی لباسشویی شما خراب شده است و نیاز به تعویض دارد. بله قابل حل می باشد.

 • 28 اردیبهشت 1400 حسن پور پاسخ دهید

  سلام روز بخیر من لباسشوییم ریست شده و مجدد باید برنامه نصب بشه روند تعمیراتتون به چه صورته؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   لطفا مدل دستگاه را برای تیم پشتیبانی ارسال کنید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

 • 28 اردیبهشت 1400 ویدا پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید ماشین اباسشویی سامسونم ۸ساله عالی کار میکنه جدیدا وقتی روشن میکنم با تاخیر شروع به کار میکنه لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   تاخیر در شروع به کار لباسشویی ایراد متداولی نمی باشد. معمولا یا لباسشویی کار می کند و یا شروع به مار نمی کند. لطفا در مورد ایراد دقیق تر توضیح دهید. احتمال ما خرابی سنسور درب و یا گرفتگی مسیر ورود آب یا خرابی شیربرقی می باشد.

 • 28 اردیبهشت 1400 مینا پاسخ دهید

  هزینه تعمیربرد چقدره تکتسین بین ۷۰۰ تا۹۰۰ قیمت گفته درسته یا داره اضافه میگیره لطفا راهنمایی کنید
  ودرضمن لباسشویی ۶ کیلویی سال۸۷خریداری شده؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   هزینه تعمیرات برد بدون بازدید قابل بیان نمی باشد و گستره وسیعی از هزینه ها را شامل می شود.

   • 13 مهر 1400 وحید حشمتی پاسخ دهید

    سلام ماشین لباسشویی من علامت 4Eرونشون میده فیلتر شلنگ آب رو تمیز کردم فشار آب هم زیاده ولی روی هیچ برنامه ای شروع به کار نمیکنه فقط روی rine،spainکار می‌کنه

 • 31 اردیبهشت 1400 حسین رابعی پاسخ دهید

  با سلام، ماشین لباسشویی من سامسونگ مدل WA11G9 هست، امروز وقتی داشت کار میکرد یهویی صدا آلارمش در اومد، رفتم دیدم پر آب شده و آب قطع نمیشه، شیر آب رو از پشت بستم و آب رو تخلیه کردم. بعد گذاشتمش رو حالت خشک کن و بعد از اون لباسها رو در اوردم. وقتی خاموشش کردم شیر آب رو دوباره باز کردم ولی دوباره شروع کرد به پر کردن مخزن در صورتیکه که وقتی خاموشه نبایستی مخزن پر بشه، خواهشا میتونید راهنماییم کنید مشکلش چیه؟؟

  • 1 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   شیربرقی ماشین لباسشویی شما دچار ایراد شده است و باید تعویض شود. شیربرقی قطعه ای است که به نوعی سد محکمی در برابر ورود آب به دستگاه است و تا زمانی که برد لباسشویی به آن فرمان ندهد اجازه ورود آب را نمی دهد.
   زمانی که عمر این قطعه به پایان برسد آب بدون هیچ مشکلی و حتی در حالت خاموش وارد دستگاه می شود. برای تامین قطعه و یا اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید.

 • 31 اردیبهشت 1400 میثم یادگاری پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید من لاستیک درب ماشین لباسشویی6 کیلویی سامسونگ مدل دیاموند دروم میخام هزینه با نصبش چقدر میشه من کرج منظریه سمت فردیس هستم

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   هزینه اجرت نصب لاستیک ماشین لباسشویی در سال 99 برای مدل های 6 کیلویی 150 هزار تومان می باشد.

 • 31 اردیبهشت 1400 ز_ولیپور پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید .لباسشویی سامسونگم خوب کار می‌کرد. چند وقته بعد از ورود آب سری اول صدای خور خور می آید و کد L E رو می‌دهد. شلنگ ورودی و خروجی رو چک کردیم. بازم صدا میده.ممنونم راهنمایی کنید

  • 1 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   لباسشویی شما دچار نشتی آب شده است و ان صدایی که می شنوید صدای فعال شدن پمپ تخلیه اب در مواقع اظطراری می باشد. زمانی که دستگاه این ارور را می زند احتمال پارگی خرطومی و لاستیک و یا ترک خوردگی روی جاپودری لباسشویی سامسونگ و … وجود دارد.

 • 1 خرداد 1400 الناز عسگری پاسخ دهید

  سلام وقتتون بخیر.لباسشویی من سامسونگ هستش.امروز روشنش کردم حین کار خاموش شد و دیگه روشن نمیشه.پریز رو چک کردم .ایراد از پریز برق نیست.لطف بفرمایید راهنماییم کنید.

  • 2 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   باید برد دستگاه بررسی شود اما در اکثر موارد در اینگونه مواقع دلیل اصلی روشن نشدن لباسشویی سامسونگ این است که آی سی برد دچار مشکل شده است و باید تعویض شود.

 • 5 خرداد 1400 ثامنی پاسخ دهید

  از شرکت تعمیرآنلاین بابت استخدام تعمیرکار خوبی به نام آقای صومعی تشکر میکنم انشالا خدا به کسب و کارتان برکت بده.

 • 8 خرداد 1400 سودابه اشتری پاسخ دهید

  سلام ،قیمت پمپ لباسشویی سامسونگ چه قیمتی است؟

  • 10 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   با توجه به مدل و ورژن پمپ قیمت ها متفاوت است. لطفا عکس و مدل دستگاه را برای تیم پشتیبانی ارسال نمایید.

 • 9 خرداد 1400 مریم عظیمی پاسخ دهید

  سه ماه است که لباسشویی سامسونگ خریدم دفعه قبل 15 دقیقه اخر از 15 دقیقه مدام برمیگشت به 13 .14 .15 تا اینکه خاموش کردیم ولباسها را دراوردیم دفعه بعد که روشن کردم کمی اب داخل ماشین امد ودیگر نچرخید علتش چه میتواند باشد باتوجه به اینکه هنوز ده دفعه شاید از لباسشویی استفاده کرده باشم

  • 10 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   ایراد اولی که فرمودید احتمالا به علت عدم تراز دستگاه و یا آسیب دیدگی شفت آبکش لباسشویی می باشد و نمی تواند توازن لباس ها را برقرار کند.
   در مورد ایراد کار نکردن هم می توان به خرابی آبکش و یا تاخو موتور اشاره کرد. در حالت کلی با توجه به توضیحاتی که فرمودید آسیب های دیگ و موتور محسوس می باشد.

 • 14 خرداد 1400 مریم حمیدی پاسخ دهید

  سلام بدنه ماشین لباس شویی سامسونگ خراب شده از کجا بدنه ماشین لباس شویی بخرم هفت کیلویی

  • 15 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   لطفا عکس و یا مدل لباسشویی خود را برای ما ارسال نمایید.

 • 29 خرداد 1400 ناشناس پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید ماشین لباسشویی در حین کار کردن در یک تایمی گیر میکنه علتش چی هستش ممنون

  • 29 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   لطفا دقیقا تایمی که دستگاه گیر می کند را ذکر کنید تا شما را راهنمایی دقیق تری کنیم.

 • 13 تیر 1400 فاطمه موسوی پاسخ دهید

  سلام ، ماشین لباسشوییم کد ۴c رو نشون میده مخصوصا روی ۱۴ دقیقه، و گاهی هم تایمرش گیر میکنه مثلا شاید روی ۱۴ دقیقه ک داره میشوره ۵ دقه گیر کنه و تایمر تکان نخوره

  • 13 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   آب ضعیف وارد ماشین لباسشویی می شود. ابتدا شیر لباسشویی و شلنگ را چک کنید تا دچار قطعی و گرفتگی نشده باشد. در صورت عدم رفع عیب، شیربرقی لباسشویی شما نیاز به سرویس و یا تعویض دارد.

 • 27 تیر 1400 محمد مهماندوست پاسخ دهید

  لباسشویی من سامسونگ است ده سال کارکرده هنگام خشک کردن لباسها صدای ناهنجار می دهد

  • 27 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   احتمالا المان های مربوط به دیگ و آبکش لباسشویی از جمله بلبرینگ و شفت دستگاه دچار ایراد شده است و نیاز به بازدید تعمیرکار می باشد.

 • 4 مرداد 1400 جعفریه پاسخ دهید

  درب ماشین لباسشویی هنگام راه اندازی کامل بسته نمی شود و ماشین کار نمی کند

  • 5 مرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   احتمالا زبونه درب لباسشویی شما دچار ایراد شده است و یا میکروسوئیچ نمی تواند زبانه را نگه دارد. نیاز به بازدید تعمیرکار می باشد.

 • 8 مرداد 1400 شهرام پاسخ دهید

  با سلام لباسشویی بنده مدل B1182EWTسامسونگ هست هنگام کار کردن و چرخش صدای خش خش میاد بعد سری اخر ناگهان تو ده دقیقه ی اخر از کار افتا و دیگه نچرخید بعد نیم ساعت دوباره که روشن کردم شروع به کار کرد ولی در هنگام دور تند سرعت چرخش به صورت ناگهانی ضعیف و زیاد میشه انگار نمیتونه به دور تند برسه و در این شرایط برق خونه دچار نواسانات میشه مشکل از کجاست ممنون میشم راهنمایی کنید

  • 10 مرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   با توجه به توضیحات داده شده به احتمال زیاد المان های مربوط به موتور دچار ایراد شده است. ایراد کاملا فنی و نیاز به بازدید تعمیرکار است.

 • 10 مرداد 1400 hamincontent پاسخ دهید

  سلام میخواستم ببینم شما فقط تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران انجام میدید یا در شهرستان ها هم خدمات دارید؟

 • 12 مرداد 1400 احسان پاسخ دهید

  با سلام
  ماشین لباسشویی سامسونگ ما وقتی موقع تخلیه میشه استپ میشود و وقتی شلنگ تخلیه را از پشت باز میکنم و میندازم زمین آب تخلیه میشه!
  آیا پمپ سوخته یا ایراد دیگری است؟
  پمپ تخلیه تعمیر نمیشه؟ حتما باید تعویض شه؟

  • 13 مرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   وقتی شلنگ لباسشویی روی زمین قرار می گیرد عملا آب مستقیم تخلیه می شود و نیازی به پمپ نیست. با توجه به موارد گفته شده پمپ لباسشویی شما نیاز به سرویس و یا تعویض دارد.

 • 18 مرداد 1400 محمدرضا اکبری پاسخ دهید

  لباسشویی سامسونگ ۷کیلویی مدلww70ta046ae تازه خریده ام برنامهmix با زمان ۱:۱۶ شروع به کار می‌کند و بعد از ۵ دقیقه زمان کم شده و روی ۵۶ دقیقه ادامه می‌دهد آیا اشکالی دارد لطفاً راهنمایی بفرمائید

  • 19 مرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   اگر دستگاه کار خود را به درستی انجام می دهد و شستشو کامل انجام می شود ایراد خاصی ندارد. این حالت هم بخاطر سنسورهای لباسشویی شما می باشد و معمولا طبیعی است.

 • 23 مرداد 1400 کامران شایسته پاسخ دهید

  سلام استاد.
  ماشین لباسشویی سامسونگ هنگام کار کردن متوقف میشه و کد E9 بر روی صفحه دیجیتال نمایش داده میشه

 • 30 شهریور 1400 ناشناس پاسخ دهید

  سلام ماشین لباسشویی سامسونگ مدل ادواش من‌ هنگام شستشو صدادادودیگه کارنکردعلتش چیه اصلاروشن نمیشه وبوی بدی هم ازش بیرون زد

 • 1 مهر 1400 Nasim zare پاسخ دهید

  سلام من لباسشوییم ۷ کیلویی بیگ واش مدل ۱۴۹۰Qهست و تو تایم ۴۵ دقیقه و کمتر خیلی خوب و به درستی برنامه شستشو رو پیش میره ولی در تایم های یک ساعت و بیشتر از اون بهد از نیم ساعت تا ۴۰ دقیقه آلارم میزنه و ارور HEروی صفحه ظاهر میشه چه

 • 8 مهر 1400 مهدی نوروزی پاسخ دهید

  سلام ماشین لباسشویی شروع به کار که میزنم پیغام باز بودن در رو میده علتش چیه ممنون میشم راهنمایی کنین.

  • 17 مهر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   میکروسوئیچ لباسشویی سامسونگ شما نیاز به تعویض دارد. البته در مواردی احتمال دارد برد دستگاه نیز آسیب دیده باشد.

  • 8 آبان 1400 حسن امینی پاسخ دهید

   باسلام
   لباسشویی من ۶ کیلویی سامسونگ میباشد درموقع روشن کردن ماشین دکمه پاور به درستی عمل نمیکند ایاممکنه مشکل ازاین باشه….نحوه تعویض دکمه به چه صورته
   بعضی اوقات که روشن میشه مشکل خاصی وجود نداره…

 • 17 مهر 1400 فاطمه حیدری پاسخ دهید

  با سلام و عرض ادب لباسشویی من ۷ کیلویی سامسونگ می باشد دو باری که لباس میشورم بوی داغی و دود مانندی بلند میشه و قابل ذکر است که لاستیک داخلی دیگ سابیده شده میخواستم بدونم علت چی میتونه باشه بسیار سپاسگزار

 • 10 آبان 1400 اسماعیل کورائی پاسخ دهید

  سلام
  ماشین لباسشوییم سامسونگ هستش مشکلی نداره بعد از ۸ سال میخوام یه سرویس کامل کنم شما این کار رو انجام میدید؟
  اما ماشین ظرفیشوییم موقع کار کردن صدا میده شما سرویس میکنید؟

  • 11 آبان 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   بله
   تمامی خدمات لباسشویی های سامسونگ توسط تعمیرآنلاین انجام میشه

 • 11 آبان 1400 ناشناس پاسخ دهید

  سلام ماشین لباسشویی من سامسونگ یازده کیلویی هستش ۴ سال پیش خریدم الان مدت یه دو ماهی هست حین کار خاموش میشه تعمیرکار گفته احتمالا از ررد دستگاه هستش اما اگه برد عوض بشه هیچ تضمینی نیست که چن سال یا حتی چن ماه کار کنه
  دستگاه رو گذاشت رو نیم ساعته گفت فعلا باهاش کار کن تا بعد

 • 25 آبان 1400 کامکار پاسخ دهید

  سلام ماشین لباس شویی من اکو بابل مدلWW80J4260GS
  مدتیه روی تایم صفر میمونه و ازچهارعلامت( سکوت قفل کودک و قفل درب) اونیکی باقی مونده ک اسمش نمیدونم چیه شروع ب چشمک میکنه (سمت راست پایین شبیه استوانه) حدود نیم ساعت نه علامت تایم صفر میره نه چشمک قطع میشه علتش چیه؟
  و اینک گاعی داخل ماشین صدای جرقه مث جر جر کردن میاد

 • 19 آذر 1400 محمدرضابزمانی پاسخ دهید

  سلام ببخشید امروز ماشین روشن بود درحین ابکشی آخر آب قطع شدمنم ماشین روخاموش کردم دوباره که آب اومد روشن کردم وروی آبکشی گذاشتم آب برمیداره ولی خیلی کم وبه زور .آب شهر فشارش هم زیادهست فیلترورودی آب رو نگاه کردم تمیز بوددیگه خاموش کردم تاازشمابپرسم

  • 21 آذر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   نیاز به بازدید دقیق تعمیرکار هست اما به احتمال زیاد شیربرقی لباسشویی شما که وظیفه ورود آب به دستگاه را دارد نیاز به تعویض دارد.

 • 22 اسفند 1400 محمدی پاسخ دهید

  جدیدا ماشین لباسشویی و روشن میکنیم صدا میده خیلی…صداشم عجیب غریبه

 • 9 فروردین 1401 غزل شاه حسینی پاسخ دهید

  ما ماشین لباسشویی مون هی کد خطای 4E میده و آب نشت می کنه ، مشکلش چیه ؟باید چیکار کنیم؟

 • 28 اردیبهشت 1401 ناشناس پاسخ دهید

  ماشین بیازاندازه صدادار

  • 1 خرداد 1401 zahra abdolmajidi پاسخ دهید

   سلام دوست عزیز وفت شما بخیر؛ صدا داشتن ماشین لباسشویی بیش از حد نرمال مشکل جدی در دستگاه محشوب میشه که میتونه دلایل متعددی داشته باشه و اگر برای تعمیر لباسشویی سامسونگ در این مورد اقدام نکنید ممکنه به سایر قطعات دستگاه هم آسیب وارد بشه و علاوه بر اینکه کیفیت عملکرد دستگاه پایین میاد یا دستگاه از کار میوفته هزینه بیشتری هم برای تعمیر در پی داره. بهتره هر چه سریع تر برای عیب یابی تخصصی و تعمیر دستگاه از تکنسین مرب کمک بگیرید.

ثبت سفارش خدمات
021-45396

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه 8الی18 ___پنج شنبه ها 8 الی 15 ___ ایام تعطیل 10 الی 18

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

فرم آنلاین ثبت سفارش خدمات

ــ لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید ـــ

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.