بستن

با توجه به اتمام ساعت کاری تعمیرآنلاین، جهت سفارش تعمیرات، فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

درخواست اعزام کارشناس
برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیرآنلاین به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران، تعمیرات دستگاه را در منزل و بدون جابجایی دستگاه انجام خواهد داد.

پس از ثبت سفارش تعمیرکار متخصص لباسشویی سامسونگ در محل حاضر شده و به عیب یابی خواهد پرداخت. هم اکنون درخواست تعمیرکار لباسشویی سامسونگ دهید.

تعمیر لباسشویی سامسونگ

سوالات متداول ماشین لباسشویی سامسونگ

برای اعلام دقیق هزینه تعمیرات اطلاع از عیب دقیق دستگاه الزامی می باشد. اما تعمیرآنلاین به شما این اطمینان را می دهد که پایین ترین نرخ تعمیرات لباسشویی سامسونگ را چه از لحاظ هزینه قطعه و چه از لحاظ اجرت به شما اعلام دارد. هزینه قطعه از سایت رسمی شرکت سامسونگ کره و اجرت ها از نرخ نامه رسمی اتحادیه به شما اعلام می شود.

تمامی خدمات صورت گرفته در پروسه تعمیر لباسشویی سامسونگ شامل 6 ماه ضمانت رسمی نمایندگی لباسشویی سامسونگ می باشد. توجه داشته باشید که قطعات زینتی و لاستیکی شامل ضمانت نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

شما می توانید برای درخواست اعزام تعمیرکار برای تعمیر لباسشویی سامسونگ با 45396 تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید. 

بله. این مرکز به صورت تخصصی خدمات لباسشویی سامسونگ را انجام می دهد. تمامی تعمیرکاران این مرکز دوره های تخصصی تعمیر لباسشویی سامسونگ را گذرانده اند. 

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول ماشین لباسشویی سامسونگ

در هنگام کار لباسشویی سامسونگ خاموش شد و دیگر روشن نمی شود .
Read More
معمولا روشن نشدن ماشین لباسشویی اگر مربوط به خرابی پریز برق و سیم کشی نباشد مربوط به برد و پا نمایشگر می باشد . در لباسشویی سامسونگ این داستان معمولا موضوع تکرار تری می باشد . برد اصلی و برد نمایشگر لباسشویی سامسونگ به یکدیگر توسط یک سوکت اتصال وصل شده است و بر روی هم قرار گرفته اند . معمولا در ۹۰درصد مواقع علت روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ ،آی سی اصلی روی برد سوخته است و نیاز به تعویض و برنامه ریزی مجدد دارد .
آب در ماشین لباسشویی مانده است و درب مانده است .
Read More
مطمئنا علت عدم تخلیه آب در صورتی که ایراد از گرفتگی فیلتر و فاضلاب نباشد ،مربوط به پمپ تخلیه می باشد . ضعف اصلی لباسشویی های سامسونگ استفاده از پمپ شرکت هنینگ چین می باشد . این در صورتی است که برخی برندهای چینی در لباسشویی های خود از پمپ های ایتالیایی استفاده می کنند . توصیه ما این است که در هنگام تعویض پمپ ماشین لباسشویی سامسونگ ،به جای پمپ چینی از پمپ های ارجینال ایتالیایی استقاده کنید، کارشناسان تعمیر لباسشویی سامسونگ در مجموعه تعمیر آنلاین ،موظف به نصب پمپ ارجینال ایتالیایی با گارانتی یکساله می باشند .
آب داخل ماشین لباسشویی جمع می شود حتی وقتی که خاموش است .
Read More
در قسمت های دیگر سایت تعمیر آنلاین نیز به صورت تخصصی به دلایل بروز این ایراد پرداخته ایم و در مواقعی که شیربرقی خراب می شود به دلایل رد شدن آب در اورینگ ها و دیافراگ ،آب وارد لباسشویی می شود . در لباسشوییط سامسونگ از شیربرقی های والید دار دوقلوی ایتالیایی استفاده می شود . معمولا این ایراد هر بار ۷سال یکبار اتفاق می افتد و قطعه فوق الذکر در ماشین لباسشویی سامسونگ باید تعویض گردد.
دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ در هنگام خشک کردن لباس ها صدا می دهد .
Read More
صدای زیاد لباسشویی ناشی از استفاده حجم بیش تر دستگاه در دراز مدت می باشد . شفت دستگاه در ابتدا زاویه بر می دارد و سپس بلبرینگ ها به صدا می افتد . . برای باز کردن و سریس آبکش ،بلبرینگ شفت و در نهایت کل مجموعه دیگ ،لازم است که بدنه جلویی لباسشویی کامل باز شود دیگ از جلو ماشین لباسشویی خارج شود . معمولا این عیب جدا از صرف هزینه ،زمان بر بوده و مراحل تعمیرات ۳الی ۷روز زمان می برد .
لباسشویی سامسونگ در هنگام چرخش می لرزد .
Read More
علت لرزش ماشین لباسشویی سامسونگ اگر مربوط به نصب نادرست و عدم ریگلاژ پایه های دستگاه نباشد ،مربوط به کمک فنرهای دستگاه می باشد . معمولا ماشین لباسشویی سامسونگ شامل ۲کمک فنر ۱۰۰نیوتون برند سوسپا می باشد که هر ۵سال یکبار می بایست تعویض گردد.
لباسشویی پس از نصب اولیه ،صدا و لرزش شدید می دارد .
Read More
بی شک این نصب توسط یک متخصص صورت نگرفته است و یا اینکه خود شما دستگاه را نصب کرده اید زیرا ضامن های ترانسفر را احتمالا باز نکرده اید ، یا به ترانسفر منظور منظور تعدادی پیچ در پشت ماشین لباسشویی می باشد که در هنگام نصب باید باز شود تا دیگ لباسشویی حالت آزاد داشته باشد
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست ماشین لباسشویی سامسونگ

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

محاسبه آنلاین نرخ اجرت تعمیرات

دستگاه خود را انتخاب کنید مشکل وسیله خود را انتخاب کنید
قیمت حدودی اجرت تعمیر
-

توضیحات مورد نیاز

-

دستگاه خود را انتخاب کنید

مشکل وسیله خود را انتخاب کنید

قیمت حدودی تعمیر

توضیحات مورد نیاز

-

بلاگ و مطالب آموزشی

5 1 رای
به این مقاله رای دهید
مشترک شدن
مطلع شدن
guest
17 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
فیدبک ها
مشاهده تمام مباحثه ها
جاسم محمدی
جاسم محمدی

سلام من از اهواز پیام میدم- لاستیک لباسشویی 8 کیلیویی سامسونگ نیاز دارم از کجا باید تهیه کنم؟؟؟

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  جاسم محمدی

به منظور خرید لوازم جانبی از فروشگاه آنلاین دیدن کنید و یا با ما تماس بگیرید.

رضوانی
رضوانی

سلام من دو هفته ای مسافرت بودم وقتی برگشتم متوجه شدم داخل لباسشویی اب جمع شده و مدام این موضوع تکرار میشه در زمان خاموشی اب وارد دستگاهم میشه . چه ایرادی داره؟

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  رضوانی

دو حالت وجود دارد :
1-اگر آبی که در داخل لباسشویی جمع شده است تمیز است به احتمال زیاد شیربرقی لباسشویی و یا آکواستاپ دچار ایراد شده است.
2-اگر آب جمع شده کثیف می باشد احتمالا فاضلاب دستگاه دچار گرفتگی شده است.

سمانه اکبرابادی
سمانه اکبرابادی

سلام وقتتون بخیر تکنسین با تاخیر مراجعه کرد ولی ایراد دستگاه کامل برطرف شده ممنونم

کارشناس تعمیرآنلاین

ممنون از شما. حتما به موضوع تاخیر خدمات رسیدگی خواهد شد و گزارش عملکرد تکنسین خدمت شما اعلام می گردد.

امیررضا فدوی
امیررضا فدوی

لباسشویی من قدیمی هست و چندبار از شرکت های مختلف مراجعه کردن نتونستن برد دستگاه رو تعمیر کنن ممنون از تعمیر انلاین بابت تکنسین ماهر و حرفه ای که اعزام کردن برد اصلی و سالم برای من جایگزین کردن و دستگاه به خوبی داره کارمیکنه

خرم
خرم

سلام خسته نباشید
من یک لباسشویی سامسونگ دارم کتونی داخلش انداختم بعدش دیدم تو دستگاهم پر از گل شده کتونی رو دراوردم لباسشویی رو خالی روشن کردم اما بعد از یک ربع دیگه درب دستگاهم باز نمیشه و ارور میزنه . چجوری درب دستگاهم رو باز کنم؟

آصفی
آصفی

سلام
دستگاه لباسشویی ما، روی تایمر ثابت مانده، علت خرابی چیست

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  آصفی

بستگی به عدد تایمر دارد. در بسیاری از موارد عدد روی تایمر نماد ارور می باشد. لطفا دقیقا اطلاعات روی تایمر و … را توضیح دهید.

طائی
طائی

سلام ، بنده از اهواز مزاحم میشم ، برد دستگاه لباسشویی ۷ کیلویی سوخته ، لطفا راهنمایی کنید از کجا تهیه کنم ، سپاس

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  طائی

لطفا عکس و کد شناسایی دستگاه را برای تیم پشتیبانی ارسال نمایید.

سلیمی
سلیمی

در حین شستشو از زیر ماشین در زمان تخلیه آب میده😭

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  سلیمی

زمانی که هنگام تخلیه لباسشویی آب می دهد به احتمال زیاد شلنگ و یا خرطومی خروج آب پاره شده است و نیاز به تعویض دارد.

آقای حلاجی
آقای حلاجی

سلام علت باقی ماندن کف بر روی البسه در لباسشویی سامسونگ بعد از اتمام فرآیند شستشو چیست؟ چگونه عیب یابی و تعمیرات انجام دهیم؟

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  آقای حلاجی

در اکثر موارد باقی ماندن کف روی لباس ها به علت استفاده بیش از حد پودر در فرآیند شستشوی لباس می باشد. توصیه ما این است که ابتدا ماشین لباسشویی را به کمک جرمگیر مخصوص لباسشویی رسوب زدایی کنید و پس از آن از مقدار کم تری پودر استفاده نمایید.

زادمهر
زادمهر

سلا وقتتون بخیر خواستم تشکر کنم از سرویسکار خوبتون اقای صدوقی که با قیمت مناسب و رعایت پروتکل های بهداشتی تعمیرات من رو به نحو احسن انجام دادن خیلی ممنونم از شرکت خوبتون

با رعایت پروتکل های بهداشتی
17
0
لطفا در این بحث شرکت کنیدx
()
x