برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیرآنلاین به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران، تعمیرات دستگاه را در منزل و بدون جابجایی دستگاه انجام خواهد داد.

پس از ثبت سفارش تعمیرکار متخصص لباسشویی سامسونگ در محل حاضر شده و به عیب یابی خواهد پرداخت. هم اکنون درخواست تعمیرکار لباسشویی سامسونگ دهید.

تعمیر لباسشویی سامسونگ

سوالات متداول ماشین لباسشویی سامسونگ

برای اعلام دقیق هزینه تعمیرات اطلاع از عیب دقیق دستگاه الزامی می باشد. اما تعمیرآنلاین به شما این اطمینان را می دهد که پایین ترین نرخ تعمیرات لباسشویی سامسونگ را چه از لحاظ هزینه قطعه و چه از لحاظ اجرت به شما اعلام دارد. هزینه قطعه از سایت رسمی شرکت سامسونگ کره و اجرت ها از نرخ نامه رسمی اتحادیه به شما اعلام می شود.

تمامی خدمات صورت گرفته در پروسه تعمیر لباسشویی سامسونگ شامل 6 ماه ضمانت رسمی نمایندگی لباسشویی سامسونگ می باشد. توجه داشته باشید که قطعات زینتی و لاستیکی شامل ضمانت نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

شما می توانید برای درخواست اعزام تعمیرکار برای تعمیر لباسشویی سامسونگ با 45396 تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید. 

بله. این مرکز به صورت تخصصی خدمات لباسشویی سامسونگ را انجام می دهد. تمامی تعمیرکاران این مرکز دوره های تخصصی تعمیر لباسشویی سامسونگ را گذرانده اند. 

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

ایرادات متداول ماشین لباسشویی سامسونگ

در هنگام کار لباسشویی سامسونگ خاموش شد و دیگر روشن نمی شود .

Read More
معمولا روشن نشدن ماشین لباسشویی اگر مربوط به خرابی پریز برق و سیم کشی نباشد مربوط به برد و پا نمایشگر می باشد . در لباسشویی سامسونگ این داستان معمولا موضوع تکرار تری می باشد . برد اصلی و برد نمایشگر لباسشویی سامسونگ به یکدیگر توسط یک سوکت اتصال وصل شده است و بر روی هم قرار گرفته اند . معمولا در ۹۰درصد مواقع علت روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ ،آی سی اصلی روی برد سوخته است و نیاز به تعویض و برنامه ریزی مجدد دارد .

آب در ماشین لباسشویی مانده است و درب مانده است .

Read More
مطمئنا علت عدم تخلیه آب در صورتی که ایراد از گرفتگی فیلتر و فاضلاب نباشد ،مربوط به پمپ تخلیه می باشد . ضعف اصلی لباسشویی های سامسونگ استفاده از پمپ شرکت هنینگ چین می باشد . این در صورتی است که برخی برندهای چینی در لباسشویی های خود از پمپ های ایتالیایی استفاده می کنند . توصیه ما این است که در هنگام تعویض پمپ ماشین لباسشویی سامسونگ ،به جای پمپ چینی از پمپ های ارجینال ایتالیایی استقاده کنید، کارشناسان تعمیر لباسشویی سامسونگ در مجموعه تعمیر آنلاین ،موظف به نصب پمپ ارجینال ایتالیایی با گارانتی یکساله می باشند. در ماشین لباسشویی سامسونگ مشکل عدم تخلیه آب با ارور 5E نمایش داده میشود.

آب داخل ماشین لباسشویی جمع می شود حتی وقتی که خاموش است .

Read More
در قسمت های دیگر سایت تعمیر آنلاین نیز به صورت تخصصی به دلایل بروز این ایراد پرداخته ایم و در مواقعی که شیربرقی خراب می شود به دلایل رد شدن آب در اورینگ ها و دیافراگ ،آب وارد لباسشویی می شود . در لباسشوییط سامسونگ از شیربرقی های والید دار دوقلوی ایتالیایی استفاده می شود . معمولا این ایراد هر بار ۷سال یکبار اتفاق می افتد و قطعه فوق الذکر در ماشین لباسشویی سامسونگ باید تعویض گردد.

دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ در هنگام خشک کردن لباس ها صدا می دهد .

Read More
صدای زیاد لباسشویی ناشی از استفاده حجم بیش تر دستگاه در دراز مدت می باشد . شفت دستگاه در ابتدا زاویه بر می دارد و سپس بلبرینگ ها به صدا می افتد . . برای باز کردن و سریس آبکش ،بلبرینگ شفت و در نهایت کل مجموعه دیگ ،لازم است که بدنه جلویی لباسشویی کامل باز شود دیگ از جلو ماشین لباسشویی خارج شود . معمولا این عیب جدا از صرف هزینه ،زمان بر بوده و مراحل تعمیرات ۳الی ۷روز زمان می برد .

لباسشویی سامسونگ در هنگام چرخش می لرزد .

Read More
علت لرزش ماشین لباسشویی سامسونگ اگر مربوط به نصب نادرست و عدم ریگلاژ پایه های دستگاه نباشد ،مربوط به کمک فنرهای دستگاه می باشد . معمولا ماشین لباسشویی سامسونگ شامل ۲کمک فنر ۱۰۰نیوتون برند سوسپا می باشد که هر ۵سال یکبار می بایست تعویض گردد.

لباسشویی پس از نصب اولیه ،صدا و لرزش شدید می دارد .

Read More
بی شک این نصب توسط یک متخصص صورت نگرفته است و یا اینکه خود شما دستگاه را نصب کرده اید زیرا ضامن های ترانسفر را احتمالا باز نکرده اید ، یا به ترانسفر منظور منظور تعدادی پیچ در پشت ماشین لباسشویی می باشد که در هنگام نصب باید باز شود تا دیگ لباسشویی حالت آزاد داشته باشد
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست ماشین لباسشویی سامسونگ

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

۶۳ پاسخ به “تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ”

 1. مهلا ارغوانی گفت:

  سلام روزتون بخیر من دستگاهمو 8ساله خریداری کردم تا الان هم ازش راضی بودم هیچ ایرادی نداشته ولی چند روزه آب رو تخلیه نمیکنه راه حل چیه؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   ابتدا فیلتر ماشین لباسشویی را بررسی کنید تا دچار گرفتگی نشده باشد. اگر پس از تمیز کردن فیلتر مشکل لباسشویی شما حل نشد بازدید تعمیرکار لازم می باشد.

 2. سید علی تهرانی گفت:

  سلام چطور میتونم زمان شستشو رو برای چند ساعت آینده تنظیم کنم؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   معمولا در اکثر مدل های ماشین لباسشویی سامسونگ دکمه delay برای ایجاد تاخیر در شروع زمان کار می باشد. برای راهنمایی دقیق تر عکس دستگاه خود را برای تیم پشتیبانی ارسال کنید.

 3. جاسم محمدی گفت:

  سلام من از اهواز پیام میدم- لاستیک لباسشویی 8 کیلیویی سامسونگ نیاز دارم از کجا باید تهیه کنم؟؟؟

 4. فتحی گفت:

  سلام من دستگاهم موقع خشک کردن همراه با صدا و لرزش فراوان است .ایراد از کجاست؟ ایا لباسها رو باید کمتر کنم ؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   معمولا اگر مداوم دستگاه شما لرزش دارد مربوط به لباس نمی باشد و کمک فنرهای لباسشویی شما نیاز به سرویس و یا تعویض دارد. وظیفه کمک فنر لباسشویی جلوگیری از شوک و لرزش دیگ ماشین لباسشویی می باشد.

 5. ناشناس گفت:

  با سلام من سبزوار هستم لباسشویی سامسونگم ارورde میداد گفتند میکروسوییچ رو عوض کنم ایراد برطرف میشه ولی باز هم همون ارور رو داره . میشه لطفا راهنمایی کنید

 6. رضوانی گفت:

  سلام من دو هفته ای مسافرت بودم وقتی برگشتم متوجه شدم داخل لباسشویی اب جمع شده و مدام این موضوع تکرار میشه در زمان خاموشی اب وارد دستگاهم میشه . چه ایرادی داره؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   دو حالت وجود دارد :
   1-اگر آبی که در داخل لباسشویی جمع شده است تمیز است به احتمال زیاد شیربرقی لباسشویی و یا آکواستاپ دچار ایراد شده است.
   2-اگر آب جمع شده کثیف می باشد احتمالا فاضلاب دستگاه دچار گرفتگی شده است.

 7. سمانه اکبرابادی گفت:

  سلام وقتتون بخیر تکنسین با تاخیر مراجعه کرد ولی ایراد دستگاه کامل برطرف شده ممنونم

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   ممنون از شما. حتما به موضوع تاخیر خدمات رسیدگی خواهد شد و گزارش عملکرد تکنسین خدمت شما اعلام می گردد.

 8. امیررضا فدوی گفت:

  لباسشویی من قدیمی هست و چندبار از شرکت های مختلف مراجعه کردن نتونستن برد دستگاه رو تعمیر کنن ممنون از تعمیر انلاین بابت تکنسین ماهر و حرفه ای که اعزام کردن برد اصلی و سالم برای من جایگزین کردن و دستگاه به خوبی داره کارمیکنه

 9. خرم گفت:

  سلام خسته نباشید
  من یک لباسشویی سامسونگ دارم کتونی داخلش انداختم بعدش دیدم تو دستگاهم پر از گل شده کتونی رو دراوردم لباسشویی رو خالی روشن کردم اما بعد از یک ربع دیگه درب دستگاهم باز نمیشه و ارور میزنه . چجوری درب دستگاهم رو باز کنم؟

 10. آصفی گفت:

  سلام
  دستگاه لباسشویی ما، روی تایمر ثابت مانده، علت خرابی چیست

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   بستگی به عدد تایمر دارد. در بسیاری از موارد عدد روی تایمر نماد ارور می باشد. لطفا دقیقا اطلاعات روی تایمر و … را توضیح دهید.

 11. طائی گفت:

  سلام ، بنده از اهواز مزاحم میشم ، برد دستگاه لباسشویی ۷ کیلویی سوخته ، لطفا راهنمایی کنید از کجا تهیه کنم ، سپاس

 12. طائی گفت:

  لطفا شماره تلفنهای نمایندگی خود را در اهواز اعلام نمایید ، با تشکر مجدد

 13. سلیمی گفت:

  در حین شستشو از زیر ماشین در زمان تخلیه آب میده😭

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   زمانی که هنگام تخلیه لباسشویی آب می دهد به احتمال زیاد شلنگ و یا خرطومی خروج آب پاره شده است و نیاز به تعویض دارد.

 14. میثم یادگاری گفت:

  سلام خسته نباشید من لاستیک درب ماشین لباسشویی6 کیلویی سامسونگ مدل دیاموند دروم میخام هزینه با نصبش چقدر میشه من کرج منظریه سمت فردیس هستم

 15. آقای حلاجی گفت:

  سلام علت باقی ماندن کف بر روی البسه در لباسشویی سامسونگ بعد از اتمام فرآیند شستشو چیست؟ چگونه عیب یابی و تعمیرات انجام دهیم؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   در اکثر موارد باقی ماندن کف روی لباس ها به علت استفاده بیش از حد پودر در فرآیند شستشوی لباس می باشد. توصیه ما این است که ابتدا ماشین لباسشویی را به کمک جرمگیر مخصوص لباسشویی رسوب زدایی کنید و پس از آن از مقدار کم تری پودر استفاده نمایید.

 16. زادمهر گفت:

  سلا وقتتون بخیر خواستم تشکر کنم از سرویسکار خوبتون اقای صدوقی که با قیمت مناسب و رعایت پروتکل های بهداشتی تعمیرات من رو به نحو احسن انجام دادن خیلی ممنونم از شرکت خوبتون

 17. آقای شرکوند گفت:

  باسلام و خسته نباشید
  ماشین لباسشویی ما آلارم de درب را ببندید می دهد درصورتیکه درب کاملا بسته است وماشین کار نمی کنند لطفا راهنمایی بفرمایید باسپاس

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   این ارور مربوط به میکروسوئیچ درب لباسشویی می باشد. در صورتی که با تعویض سوییچ درب مشکل حل نشود احتمالا برد دستگاه شما نیز آسیب دیده است.

 18. فرشته گفت:

  سلام لباسشویی ارورمیده dEمشکل چیه

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   به احتمال زیاد میکروسوییچ لباسشویی شما نیاز به تعویض دارد. در صورتی که با تعویض میکروسوئیچ مشکل حل نشود احتمال آسیب دیدگی برد نیز وجود دارد.

 19. مقدم گفت:

  سلام لباسشویی من سامسونگ مدل اکو بابل هست امروز یه دفعه حین کار خاموش شد و دیگه روشن نشد البته پریز محافظش داشت اتصالی میکرد میتونه علت خاموش شدنش دوشاخش باشه یا مورد جدی تری هست؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   معمولا در مدل های eco bubble سامسونگ ایراد روشن نشدن از برد دستگاه می باشد و بازدید تکنسین الزامی می باشد . اما برای اطمینان برق ورودی به ترمینال را با اهم متر چک نمایید.

 20. رامش گفت:

  سلام ماشین سامسونگ b1285a دارم امروز روشنش کردم اون صدای دوشی اب رو نداشت .
  خروجی اب رو چک کردم مشکل نداشت
  از جا پودری هم اب میومد داخل. نگاه کردم اول از سوراخهای سمت راست بعد چپ اب ریزش میکرد
  اما قبلا صدای اب دوشی زیاد بود که امروز اینطور نبود

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   به احتمال زیاد شیربرقی لباسشویی سامسونگ شما دچار اختلال در عملکرد شده و نیاز به سرویس و یا تعویض دارد. قبل از بررسی این مورد توصیه می کنیم شلنگ و شیر آب لباسشویی را چک کنید.

 21. ناهید عباسی گفت:

  سلام روز خوش
  لباسشویی من قفل شده و هر چی دکمه است زدم الان دیگه نمیشه ازش استفاده کرد چه دکمه ا ی بزنم که بتونم برگردونم به حالت قبل؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   اگر لباسشویی شما ارور CL می زند دستگاه قفل کودک شده است. دکمه Temp و Rinse رو با هم 3 ثانیه مداوم نگهدارید.

 22. خانم حاتمی گفت:

  سلام دوسال پیش از طرف نمایندگی تعمیرات دستگاهم رو انجام دادند اول گفتند دیگ مشکل داره بعدش گفتن برد هم خرابه و هردو رو تعویض کردند الان دستگاهم مجدد مشکل داره اومدند میگن از برده و قیمتش 8 تومنه !!! و هیچ ضمانتی هم نداره و قطعه چینی است!! من میخام بدونم واقعا همینطوریه؟ یعنی ما باید یک هزینه بالا پرداخت کنیم بدون هیچ ضمانتی! ممنون میشم راهنماییم کنید اگر واقعا مبلغ اینقدره بدون ضمانت خب من یک دستگاه دیگه میخرم!

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   ضمانت و قیمت اعلامشده بستگی به شرکتی است که در آن ثبت سفارش خود را انجام داده اید. اما با هزینه ای که ذکر کردید می توان گفت که هیچ صرفه اقتصادی وجود ندارد.
   توصیه ما این است که درخواست بازدید مجدد تکنسین توسط یک شرکت معتبر را بدهید.

 23. م سهرابی گفت:

  سلام حدودا 6ماه پیش داخل ماشین ما آب جمع میشد که یک نفرتعمیرکار اومد درست کرد اما الان باز همین مشکل رو داره امکانش هست شما تکنسین بفرستید؟ این مشکل حل میشه ایا؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   به احتمال زیاد شیربرقی لباسشویی شما خراب شده است و نیاز به تعویض دارد. بله قابل حل می باشد.

 24. حسین پور گفت:

  سلام روز بخیر من لباسشوییم ریست شده و مجدد باید برنامه نصب بشه روند تعمیراتتون به چه صورته؟

 25. اسدی گفت:

  سلام ماشین لباسشویی سامسونگ هنگام چرخش صدا ی عجیبی می‌دهد و گاها جر جر می‌کند علت چیست؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   صدای ناهنجار در هر لباسشویی ای به مرور زمان ایجاد می شود. صدای زیاد معمولا مربوط به سیستم دیگ دستگاه می باشد. زمانی که بلبرینگ و شفت یا آبکش لباسشویی دچار ایراد شود صدای ناهنجار تولید می شود. برای رفع این ایراد حضور تکنسین الزامی است.

 26. رحیمی گفت:

  سلام ماشین لباس شویی ابکش خوبی نداره همراه با کف است شیر تخلیه ان باز نمی شود خشک کامل انجام می شود

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   کف بیش از حد به علت استفاده بیش از حد به مرور زمان می باشد. ابتدا دستگاه را به کمک حرمگیر مخصوص لباسشویی جرمگیری کرده و از پودر کمتری استفاده کنید. برای باز کردن فیلتر تلاش کند و در صورتی که نتوانستید بهتر از درخواست تکنسین دهید.

 27. اقبال گفت:

  سلام
  لباسشویی در حین کارکردن متوقف میشه ولی خاموش نیست حالت هنگ کردن داره
  سامسونگ هست

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   به احتمال زیاد دستگاه شما ایراد نرم افزاری داشته و نیاز به سرویس و یا تعمیر برد دارد.

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   به احتمال زیاد دستگاه شما ایراد نرم افزاری داشته و نیاز به سرویس و یا تعمیر برد دارد. با 45396 تماس بگیرید.

 28. سمانه شکیب گفت:

  سلام وقت بخیر
  ماشین لباسشویی رو میزنم که کار کنه از قسمت جاپودری اب زیادی میاد بیرون. لطفا راهنماییم کنید

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   1- پایه های جلوی لباسشویی را باز کنید تا شیب به سمت بالا باشد.
   2- فشار شیر ورودی آب را کمتر کنید.
   3- مخزن جاپودری لباسشویی سامسونگ را تمیز کنید.

 29. ایران زاده گفت:

  سلام میکروسوئیچ درب لباسشویی ما خراب شده ازکجا میتونم تهیه کنم وقیمتش چنده ممنون میشم راهنمایی کنید

 30. پریا گفت:

  سلام خسته نباشید ماشین لباس شویی ما یه مدت بود حین کار خود به خود میرفت رو استپ وقتی دکمه پلی رو میزدم دوباره کار میکرد امروز ارور ۳Eنشون داد مشکلش چیه؟؟؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   این ایراد مربوط به موتور لباسشویی شما می باشد و المان های مربوط به موتور نیاز به بررسی دارد. حضور تکنسین الزامی می باشد.

 31. ویدا گفت:

  سلام خسته نباشید ماشین اباسشویی سامسونم ۸ساله عالی کار میکنه جدیدا وقتی روشن میکنم با تاخیر شروع به کار میکنه لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   تاخیر در شروع به کار لباسشویی ایراد متداولی نمی باشد. معمولا یا لباسشویی کار می کند و یا شروع به مار نمی کند. لطفا در مورد ایراد دقیق تر توضیح دهید. احتمال ما خرابی سنسور درب و یا گرفتگی مسیر ورود آب یا خرابی شیربرقی می باشد.

   • ویدا گفت:

    قبلا که روشن میکردم رو صد و پنج دقیقه میزاشتم سریع شروع به چرخیدن میکردن لباسها الان رو همون تایم میزارم ولی تاصد و چهار کار نمیکنه و روی صدو چهار دقیقه حدودا دو دقیقه میمونه بی صدا بعد اروم شروع کار میکنه

 32. مینا گفت:

  هزینه تعمیربرد چقدره تکتسین بین ۷۰۰ تا۹۰۰ قیمت گفته درسته یا داره اضافه میگیره لطفا راهنمایی کنید
  ودرضمن لباسشویی ۶ کیلویی سال۸۷خریداری شده?

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   هزینه تعمیرات برد بدون بازدید قابل بیان نمی باشد و گستره وسیعی از هزینه ها را شامل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.