انتخاب پاکت جاروبرقی بوش یکی از دغدغه های کاربران این دستگاه بوش می باشد. استفاده از پاکت های اصلی جاروبرقی بوش به افرایش عمر مفید دستگاه و بهبود عملکرد جاروبرقی منجر می شود و نیاز شما را به تعمیر جاروبرقی کمتر میکند. علاوه بر آن صدای جاروبرقی به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. ما نیز در این مقاله به شما راهنمای خرید پاکت جاروبرقی بوش را معرفی خواهیم کرد.

هم اکنون می توانید به منظور سفارش کیسه جاروبرقی بوش از طریق لینک زیر سفارش خود را در مرکز تعمیرات بوش ثبت کنید. توجه داشته باشید پس از ثبت سفارش، پس از یکساعت پاکت ارجینال جاروبرقی بوش به شما تحویل داده خواهد شد.

پاکت جاروبرقی بوش

کدام مدل پاکت جاروبرقی بوش مناسب جاروبرقی شما می باشد؟

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که از فروشگاه های متفرقه و یا افراد غیر متخصص، این وسیله را تهیه کرده اید اما به درستی بر روی دستگاه شما قرار نگرفته است و یا باعث کاهش مکش شده است .

به همین منظور توصیه ما این است که پیش از خرید پاکت جاروبرقی ارجینال بوش از مجموعه تعمیرآنلاین، نوع پاکت جاروبرقی بوش را مشخص کنید. بدین منظور ادامه این مطلب را مطالعه کنید و یا با کارشناسان تعمیر جاروبرقی بوش مشورت کنید.

تایپ های این پاکت

در ادامه به بررسی انواع پاکت جاروبرقی بوش می پردازیم. لازم به توضیح است که در حالت کلی دو نوع از این پاکت وجود دارد. پاکت type p که به نوعی مربوط به ورژن های قدیمی جاروبرقی بوش می باشد و type g که به ورژن های جدید جاروبرقی بوش متعلق است.

پاکت جاروبرقی بوش TYPE P

این مدل از پاکت جارو برقی مربوط به مدل های قدیمی جاروبرقی بوش از جمله HOME PROFESIONAL , ERGOMAXXX ورژن قدیم می باشد. مهم ترین قسمت در تعیین تایپ پاکت جاروبرقی، دریچه وجود گرد و خاک به داخل پاکت می باشد.

پاکت type p

اگر مطمئن نیستید که تایپ پاکت شما P می باشد تنها کافی است که با کارشناسان ما مشورت کنید. هم اکنون جهت سفارش کیسه اصلی جاروبرقی بوش از لینک زیر اقدام کنید.

پاکت جاروبرقی بوش TYPE G

پاکت سری G جاروبرقی بوش متعلق به سری های BGL – ارگومکس جدید – هوم پروفشنال حدید – فرمولا FURMOLA – می باشد.

معمولا پاکت های G سایز به مراتب کمتری نسبت به پاکت های سایز P دارد و گرد و خاک کمتری را در خود جای می دهد.

پاکت جاروبرقی بوش TYPE G