شرکت سامسونگ در سال ۱۹۳۸ در سئول کره جنوبی تأسیس شد و در سال ۱۹۶۹ به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم الکترونیکی در این کشور تبدیل گردید.. این برند معتبر در ابتدا در سال ۱۹۷۰ با تولید اولین تلویزیون خود وارد بازار عرصه لوازم خانگی شد و سپس در سال­های ۱۹۷۴ و ۱۹۷۹ به تولید ماشین لباسشویی و مایکروویو پرداخت. در حال حاضر لوازم خانگی این برند معتبر، مشتریان زیادی در کشورهای بسیاری از جمله ایران دارد. بنابراین خدمات پس از فروش آن یکی از مهمترین نکات مورد توجه می­باشد. تعمیرآنلاین به­ عنوانمرکز تخصصی تعمیرات و خدمات بسیاری از برندهای معتبر، آماده ارائه خدمات حرفه­ای، سریع و قابل اعتماد جهت تعمیر انواع لوازم خانگی در نقاط ۲۲ گانه تهران می­باشد. لذا در صورت بروز مشکلات در لوازم خانگی سامسونگ خود با تعمیرآنلاین تماس بگیرید. تیم پشتیبانی تعمیرآنلاین در ابتدا به­صورت تلفنی اقدام به ارائه خدمات مشاوره­ای کرده و سپس در صورت نیاز تکنسین مجرب در حداقل زمان ممکن  به محل اعزام خواهد شد.

سوالات متداول درباره خدمات تعمیرات سامسونگ

هزینه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در تعمیر آنلاین به چه صورت است؟

به طور کلی رفع بسیاری از ایرادات لوازم خانگی سامسونگ نیاز به حضور تکنسین و پرداخت هزینه ندارد. از اینرو تیم پشتیبانی تعمیرآنلاین به صورت رایگان با ارائه مشاوره های لازم مشکل را برطرف خواهد نمود. با این وجود در برخی از موارد نیاز به حضور تکنسین و انجام اقدامات تخصصی می باشد. در این صورت تمامی خدمات صورت گرفته توسط کارشناسان تعمیرآنلاین، ۲۰ درصد کمتر از نرخ مصوب اتحادیه می باشد.

چرا تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ خود را به تعمیرآنلاین بسپاریم؟

تجربه بیش از ۱۰ سال تعمیرآنلاین در زمینه ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگی تولیدی برندهای مختلف و معتبر اروپایی گویای ارائه خدمات حرفه ای و قابل اعتماد توسط کارشناسان این شرکت می باشد. همچنین لازم به ذکر است که مجموعه ای از متخصصان تعمیرآنلاین در قالب تیم پشتیبانی پس از انجام خدمات، اقدامات صورت گرفته را ارزیابی خواهند کرد.

تعمیر آنلاین خدمات پس از فروش کدام یک از لوازم خانگی سامسونگ را انجام می دهد؟

تعمیر آنلاین به عنوان مرکز مجاز خدمات پس از فروش سامسونگ، مسئولیت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، مدل های مختلف یخچال فریزر، ظرفشویی، جاروبرقی و جارو شارژی سامسونگ را بر عهده دارد.

آیا در قبال تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ انجام گرفته، فاکتور صادر خواهد شد؟

بله، طبق ابلاغیه رسمی مدیریت تعمیر آنلاین به تمامی شعب، کلیه کارشناسان تعمیرآنلاین ملزم به ارائه فاکتور رسمی شرکت در قبال خدمات صورت گرفته می باشند.

آیا لوازم خانگی سامسونگ در آمریکا تولید می شود؟

بله، سامسونگ در سال ۲۰۱۷ تصمیم به تولید محصولات خود در ۵ کشور دیگر گرفت که این امر به منظور رقابت در کشورهای مختلف بود. در این راستا در حال حاضر ماشین لباسشویی های تولیدی این برند در کارولینای جنوبی آمریکا در حال ساخت می باشد و بیش از ۱۰۰۰ نفر در این شرکت مشغول به کار هستند.

گارانتی و خدمات پس از فروش سامسونگ

تعمیر آنلاین با گردآوری تکنسین مجرب و با دانش که دوره های متعدد آشنایی و تعمیر لوازم خانگی را گذرانده و دارای مدارک معتبر بین المللی می باشند، آماده ارائه خدمات پس از فروش جهت تعمیر مدل های مختلف لوازم خانگی سامسونگ می باشد. لازم به ذکر که کلیه خدمات صورت گرفته توسط کارشناسان این شرکت دارای ضمانت ۶ ماهه بی قیدوشرط بوده و همچنین تمامی تکنسین در صورت نیاز به تعویض قطعه ملزم به استفاده از قطعات اصلی می باشند.