تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر آنلاین، تعمیر لباسشویی بوش را با ضمانت 6 ماهه انجام می‌دهد. متخصصان مجموعه ما با علم و تخصص بالا در زمینه تعمیرات لباسشویی بوش، از صفر تا صد فرآیند تعمیر را در محل منزل شما و بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه انجام می‌دهند.

برای ثبت سفارش به‌منظور تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران کافی است روی دکمه زیر کلیک کنید. متخصصان مجموعه تعمیر آنلاین در اسرع وقت در محل حاضر شده و به درخواست شما رسیدگی می‌کنند. برای بهره‌مندی از خدمات تعمیرات لباسشویی در تهران با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش خدمات

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تعمیر لباسشویی بوش

در باکس‌های زیر از ایرادات دستگاه لباسشویی بوش با خبر شوید.

از کار افتادن تایمر لباسشویی بوش

در سری مکس و لوجیکس ماشین لباسشویی بوش، ایراد اصلی خرابی تایمر از قطعه‌ای به‌نام شفت است. این قطعه معمولا هر ۱۰ سال یک‌بار به تعویض نیاز دارد. برای افزایش طول عمر شفت، بیشتر از ظرفیت دستگاه داخل آن لباس نریزید تا به تعمیرات لباسشویی بوش نیاز پیدا نکنید.

بیشتربیشتر

جمع شدن آب داخل ماشین لباسشویی بوش

معمولا بعد از ۵ سال استفاده از لباسشویی بوش، آب داخل دیگ دستگاه جمع می‌شود. خراب شدن واشر‌ها، اورینگ‌ها و قطعات داخلی شیر برقی باعث تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی بوش خواهد شد. برای حل این مشکل، باید قطعه آسیب‌دیده را تعویض کرد. درصورتی‌که آب جمع‌شده کثیف و بدبو باشد، احتمالا مسیر فاضلاب سینک دچار گرفتگی شده است.

بیشتربیشتر

لرزش لباسشویی بوش هنگام کار

لرزش ماشین لباسشویی هنگام کار کردن ممکن است ناشی از تراز نبودن دستگاه یا استفاده نامناسب از ظرفیت ماشین باشد. درغیراین‌صورت، فرسودگی کمک‌فنرها، فرسودگی فنرهای دیگ، نقص فنی بردهای الکترونیک و تخلیه نادرست آب مخزن، علت تکان خوردن و لرزش فراوان ماشین لباسشویی است که برای حل آن باید نسبت به تعمیر لباسشویی بوش در تهران یا شهرستان‌ها اقدام کنید. عمر کمک‌فنرها معمولا ۱۰ سال است و بعد از این دوره باید تعویض شود.

بیشتربیشتر

روشن نشدن ماشین لباسشویی بوش

از جمله دلایل روشن نشدن ماشین لباسشویی بوش می‌توانیم به خرابی سوئیچ در دستگاه و آسیب دیدن خازن موجود در سیستم برق آن اشاره کنیم. برای حل این مشکل نیازی نیست به‌صورت حضوری به نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش مراجعه کنید؛ مجموعه تعمیر آنلاین کار تعمیر لباسشویی بوش تهران را با مناسب‌ترین قیمت در منزل شما انجام می‌دهد.

بیشتربیشتر

باز نشدن در ماشین لباسشویی Bosch

قفل شدن در ماشین لباسشویی بوش به‌ویژه در سری ۸ کیلویی لوجیکس و آوانتیکس اتفاق رایجی است. معمولا در ۹۰‌درصد اوقات، باز نشدن در به‌دلیل شکستگی دستگیره آن است. احتمالا قبل از اتمام کار دستگاه، میکروسوئیچ دستگیره فعال بوده و اقدام به باز کردن در لباسشویی در چنین شرایطی باعث شکستن دستگیره می‌شود. برای تعمیر دستگاه در‌صورت باز نشدن در ماشین لباسشویی بوش با تعمیر آنلاین در ارتباط باشید.

بیشتربیشتر

سر و صدای فراوان ماشین لباسشویی

خرابی‌های مربوط به دیگ و وجود ایراد در موتور دستگاه باعث تولید صدای آزار‌دهنده هنگام کار کردن دستگاه می‌شود. برای رفع این مشکل ممکن است ماشین لباسشویی شما به تعویض یا تعمیر بلبرینگ، شفت، سه‌نظام و مفاصل داخلی آبکش نیاز داشته باشد. البته علت صدای فراوان ماشین لباسشویی را می‌توانید در خرابی پمپ یا آزاد شدن اتصالات شیلنگ‌ها نیز جست‌وجو کنید. تعمیر آنلاین برای حل این مشکل امکان تعمیرات لباسشویی بوش تهران را فراهم کرده است.

بیشتربیشتر

آبگیری نکردن؛ رفع مشکل در تعمیرگاه لباسشویی بوش در منزل!

وارد شدن آسیب به شیر برقی یا آکواستاپ (aqua stop) باعث ظاهر شدن ارور F29 و آبگیری نکردن دستگاه می‌شود. برای حل این مشکل نیز می‌توانید روی خدمات تخصصی تعمیر آنلاین حساب باز کنید.

بیشتربیشتر

داغ و چروک بودن لباس‌ها بعد از اتمام کار

علت داغ و چروک بودن لباس در پایان کار دستگاه به‌دلیل نصب اشتباه ماشین لباسشویی است. برای حل این مشکل باید شیلنگ ورودی آب لباسشویی را از شیر داغ باز کرده و به شیر آب سرد وصل کنید.

بیشتربیشتر

کار کردن مداوم دستگاه

متوقف نشدن دستگاه مربوط به سنسور نشتی‌یاب است. ارور F23 ماشین لباسشویی بوش دقیقا به همین خاطر نمایش داده شده و نشان می‌دهد که آب روی قطعات لباسشویی ریخته شده است.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01هزینه تعمیر لباسشویی بوش در تهران چقدر است؟

ازآنجایی‌که لباسشویی بوش به‌دلیل ایرادات متنوعی ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد، هزینه دقیق تعمیرات لباسشویی بوش در تهران را نمی‌توان بدون اطلاع از عیب دقیق آن بیان کرد. بااین‌حال، بعد از مشاهده دستگاه توسط تعمیرکارِ تعمیر آنلاین و قبل از شروع تعمیر، هزینه موردنیاز با جزئیات کامل به شما اعلام خواهد شد. تعمیر آنلاین با حذف انواع واسطه‌ها، انواع خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی بوش تهران را با پایین‌ترین نرخ به شما عرضه می‌کند.

02آیا خدمات تعمیر آنلاین برای تعمیرات ماشین لباسشویی بوش با ضمانت همراه است؟

بله؛ کلیه قطعات تعویض‌شده توسط مجموعه تعمیر آنلاین شامل 6 ماه ضمانت‌ هستند. توجه داشته باشید که قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی گارانتی ندارد.

03چگونه سفارش تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران را ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش تعمیرات لباسشویی بوش در تهران می‌توانید با شماره 02145396 تماس بگیرید یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

04آیا برای حفظ امنیت حریم شخصی خانواده در هنگام حضور کارشناس و تعمیر لباسشویی بوش تهران در محل تضمینی وجود دارد؟

بله؛ کلیه کارشناسان تعمیرآنلاین را از میان افراد متعهد و امین انتخاب کرده‌ایم که همه موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده و گواهی عدم سوء پیشینه دارند. همچنین تعمیرکاران ما تست‌های روانشناسی مجموعه را گذرانده‌اند. بااین‌حال، درصورت نارضایتی از رفتار یا تخصص تکنسین فقط کافی است با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان بگذارید. تیم پشتیبانی تعمیر آنلاین در لحظه پاسخ‌گوی نیاز شما خواهند بود.

05تسویه هزینه تعمیرات لباسشویی بوش چگونه انجام می‌شود؟

در پایان کار و بعد از تست نهایی، تکنسین فاکتور و لیبل گارانتی را با احترام تقدیم شما می‌کند. سپس شما می‌توانید برای تسویه صورت‌حساب مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.

06اگر بعد از حضور تکنسین، از تعمیر لباسشویی بوش منصرف شدم، آیا باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟

اگر بعد از حضور تعمیرکار در محل یا عیب‌یابی دستگاه، به هر دلیلی از دریافت خدمات منصرف شدید، فقط کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب‌یابی را بپردازید.

ماشین لباسشویی بوش (Bosch) یکی از بهترین ماشین‌های لباسشویی آلمانی در دنیاست. با‌این‌حال، ممکن است پس از چند سال استفاده از این ماشین، دستگاه با خرابی یا ایراداتی جزئی مواجه شود. در‌گذشته برای تعمیر این خرابی‌ها باید به‌صورت حضوری به نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش تهران یا شهرستان‌ها مراجعه می‌کردید؛ اما امروزه تعمیر آنلاین کار تعمیر لباسشویی را در منزل شما انجام می‌دهد.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران با تضمین کیفیت و بدون نیاز به جابه‌جایی

دیگر لازم نیست برای تعمیرلباسشویی بوش به‌صورت حضوری به تعمیرگاه لباسشویی بوش مراجعه کنید. کار حساس تعمیر لوازم خانگی خود را از هر برند و با هر مدل به متخصصان تعمیر آنلاین بسپارید. تیم متخصص و حرفه‌ای ما، انواع خدمات ماشین لباسشویی بوش را در محل شما، در سریع‌ترین زمان ممکن و با استفاده از قطعات اورجینال انجام می‌دهد. در ادامه مهم‌ترین خدمات تعمیر آنلاین برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران را به شما معرفی می‌کنیم تا دیگر نگران خرابی وسایل الکترونیکی منزل خود نباشید.

شرایط گارانتی تعمیر لباسشویی بوش در تهران توسط متخصصان ماهر تعمیر آنلاین

کلیه خدمات ما در تعمیر آنلاین برای تعمیرات لباسشویی بوش، با گارانتی همراه است. درصورتی‌که دستگاه شما بعد از تعمیر توسط تعمیرکار لباسشویی بوش با همان مشکل قبلی مواجه شد، با ارائه برگه ضمانتنامه می‌توانید به‌صورت رایگان از خدمات تعمیرات بوش در تهران بهره‌مند شوید.

معرفی خدمات تعمیر آنلاین برای تعمیرات لباسشویی بوش در تهران

تعمیر لباسشویی بوش فقط باید توسط متخصصان این برند انجام شود. تکنسین‌های تعمیر آنلاین با تبحر و تخصصی که در زمینه تعمیرات انواع محصولات برند BOSCH دارند، خدمات باکیفیت را با قیمت به‌صرفه‌ای به شما عزیزان عرضه می‌کنند. متخصصان مجموعه ما با تجربه چندین ساله خود، عیب دستگاه شما را شناسایی کرده و با استفاده از قطعات اصل برند بوش، به تعمیر ماشین لباسشویی بوش می‌پردازند.

با افتخار اعلام می‌کنیم که تعمیر آنلاین، مرکزی معتبر و تخصصی در زمینه نصب، آموزش نحوه استفاده و تعمیر لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی بوش محسوب می‌شود و انواع خدمات جانبی را به شما عزیزان عرضه می‌کند. از جمله مهم‌ترین خدمات تعمیر آنلاین می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • قیمت به‌صرفه: تعمیر آنلاین انواع خدمات تعمیرات لباسشویی بوش تهران را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت به شما متقاضیان عزیز عرضه می‌کند.
 • شفاف بودن هزینه‌ها: کلیه هزینه‌های مورد‌نیاز برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران اعم از عیب‌یابی، تعویض یا تعمیر قطعات در ابتدای کار به شما گفته می‌شود.
 • خدمت‌رسانی سریع: سرعت، دقت و کیفیت در خدمات تعمیر آنلاین همواره حرف اول را می‌زند.
 • استفاده از قطعات اصل: کلیه قطعات مورد‌استفاده در تعمیر لباسشویی بوش توسط تعمیر آنلاین کاملا اورجینال هستند و خیال شما را بابت کیفیت آن راحت می‌کنند.

با خدمات تعمیر آنلاین نیازی به پرداخت هزینه‌های گزاف برای تعمیرات لباسشویی بوش در تهران و همچنین جابه‌جایی دستگاه ندارید. تعمیرکار لباسشویی بوش در سریع‌ترین زمان به منزل شما اعزام می‌شود.

تعمیر لباسشویی بوش در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه در تعمیر آنلاین

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در تعمیر آنلاین

هزینه تعمیرات لباسشویی بوش تهران به عوامل متعددی بستگی دارد و قبل از شروع تعمیر، به شما با جزئیات کامل اعلام می‌شود. از جمله فاکتورهای موثر بر هزینه تعمیر لباسشویی بوش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هزینه ایاب و ذهاب: ازآنجایی‌که تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران در محل منزل انجام می‌شود، هزینه رفت‌و‌آمد، یکی از بخش‌های هزینه نهایی تعمیر است و مبلغ آن باتوجه‌به منطقه محل سکونت شما در تهران تعیین می‌شود.
 • هزینه تعویض قطعات: هزینه خرید یا تعمیر قطعات مختلف ماشین لباسشویی بوش با یکدیگر متفاوت است؛ بنابراین هزینه تعویض و تعمیر قطعات دستگاه بعد از عیب‌یابی به شما اعلام می‌شود.
 • هزینه کارشناسی و عیب‌یابی: هزینه عیب‌یابی دستگاه بخشی از هزینه تمام‌شده تعمیر ماشین لباسشویی بوش است که قبل از انجام خدمات توسط متخصص به شما اعلام می‌شود تا از روند کار اطلاع کافی داشته باشید.

تعمیر آنلاین به‌دلیل حذف واسطه‌ها، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش تهران را معمولا پایین‌تر از نرخ اتحادیه به شما عزیزان عرضه می‌کند.

تعمیر انواع لباسشویی توسط نمایندگی ماشین لباسشویی بوش در تهران با کمترین هزینه

عیب‌یابی؛ شروع فرایند تعمیر در نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش

عیب‌یابی ماشین لباسشویی بوش را می‌توانید از طریق نمایشگر این دستگاه انجام دهید. در صورت بروز هرگونه مشکلی، ارور ماشین لباسشویی بوش روی نمایشگر آن ظاهر می‌شود. با مطالعه مقاله لینک‌شده می‌توانید مهم‌ترین ارورهای لباسشویی بوش را بشناسید و در صورت امکان، خودتان عیب آن را برطرف کنید.

درصورتی‌که نتوانستید مشکل به‌وجودآمده را پیدا و رفع کنید، توصیه می‌کنیم از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش کمک بگیرید. متخصصان تعمیر آنلاین در سریع‌ترین زمان ممکن بعد از ثبت سفارش، در محل حاضر شده و به تعمیر لباسشویی بوش با بالاترین کیفیت می‌پردازند.

با تعمیر آنلاین خیالتان بابت کیفیت قطعات تعویضی راحت است

تعمیر آنلاین؛ متخصص در تعمیر ماشین لباسشویی بوش

تعمیر آنلاین یک مرکز تخصصی برای تعمیر انواع لوازم خانگی از همه برندهای خارجی و ایرانی است. در‌صورت نیاز به تعمیر لباسشویی بوش در تهران فقط کافی است با ما تماس بگیرید یا سفارش خود را در سایت ثبت کنید. تعمیر آنلاین کلیه قطعه‌های موردنیاز را با ضمانت ۶ ماهه برایتان تعویض یا تعمیر می‌کند. خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی بوش را به دستان ماهر تعمیرکاران تعمیر آنلاین بسپارید.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • 23 بهمن 1398 وحید پاسخ دهید

  سلام موقع چرخاندن سطل لباس شویی از پشت صدایی در گیر شدن تسمه یا چیز دیگی میده

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   این ایراد معمولا مربوط به خرابی شفت بلبرینگ دیگ و یا موتور می باشد. ابتدا تسمه دستگاه را چک کنید و سپس پس از برداشتن تسمه به صورت مجزا دیگ و موتور دستگاه را با چرخش تست نمایید. برای رفع عیب حضور تکنسین مجرب الزامی می باشد.

 • 31 فروردین 1399 بهشتی پاسخ دهید

  عرض ادب
  داخل ماشین لباسشویی من یه سوزن گیر کرده و موقع شستن صدا میده ولی نمیدونم دقیقا کجاش گیر کرده برای اینکه کسی بیاد نگاه کنه چقد هزینه داره ؟

  • 1 اردیبهشت 1399 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   معمولا سوزن نیاز به حضورتکنسین نداشته و پس از یکبار استفاده به فیلتر داخل می شود.
   در صورت نیاز به اعزام تکنسین ایاب ذهاب و اجرت سرویس دستگاه دریافت می شود.

 • 28 تیر 1399 نوری پاسخ دهید

  لباسشویی من دقیقا 2ساعته فقط داره میشوره و کلی کف از زیر ماشین لباسشویی بیرون میاد علت چیه؟ باید چیکار کنم کف آشپزخانه من کلی کف شده

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   در اینگونه مواقع به احتمال زیاد ارور اف 23 روی صفحه نمایش ظاهر می شود.
   سنسور کف دستگاه فعال شده ودستگاه نیاز به سرویس و یا تعمیر دارد.

 • 25 آذر 1399 شهرابی پاسخ دهید

  سلام ظهر بخیر خسته نباشید
  عذرخواهی میکنم لباسشویی بوش مدل WAX32E90 دارم هیچ ایرادی نداره دوساله تهیه کردم هرچند وقت یکبار باید سرویس انجام بشه؟

  • 27 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   توصیه ما سرویس سالیانه دستگاه می باشد.

 • 27 آذر 1399 لیلا جباری پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر -من دیروز دست بچم خورد به یکی از دکمه های لباسشوییم الان دیگه درب دستگاهم باز نمیشه و کار نمیکنه ..میشه بفرمایید باید چکار کنم؟؟؟

 • 28 آذر 1399 درخشانی پاسخ دهید

  سلام روزتون بخیر لباسشویی بوش سری 8 دارم و ارور door میزنه که تو مطالب سایت شما خوندم مربوط به قفل درب بود اما تکنسین محلی اومده دستگاهم رو دیده گفته باید بردش عوض شه آیا برای این ایراد باید حتما برد تعویض بشه ؟ من چجوری میتونم این مسئله رو بررسی کنم

  • 27 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   معمولا در اینگونه مواقع مشکل دستگاه با تعویض میکروسوییچ حل میشود. توصیه ما این است برای تعمیرات لباسشویی بوش فقط بانمایندگی ها تماس گرفته و به هیچ وجه کار تعمیرات را به تعمیرکاران محلی نسپارید.

 • 29 آذر 1399 زیبا پاسخ دهید

  روزتون بخیر من یک لباسشویی بوش اصل المان دارم برای 15 سال پیشه خیلی برام مهم بود که خود متخصص دستگاهم مراجعه کنه و قطعات اصلی نصب بشه و هزینه طبق تعرفه پرداخت کنم خوشبختانه با شرکت شما آشنا شدم و تمامی موارد رو داشتند حتی تکنسین حرفه ای و مجهز بود که بابت ایراد احتمالی قطعات رو همراه خودشون اورده بودند که اگر نیاز بود استفاده کنند و دوباره کاری انجام نشه ممنونم از پشتیبانی قوی و کادر فنی عالیتون . خداقوت

 • 30 آذر 1399 سارا عباسی پاسخ دهید

  سلام خواستم بگم دستگاه من ارور f23 میداد که متوجه شدیم یک ایراد فنی داره و با مراجعه ی کارشناس شما اقای عندلیب ایراد برطرف شد ممنون از تیم قویتون

 • 1 دی 1399 آقاجانی پاسخ دهید

  سپاس فراوان بابت پاسخگویی کامل تیم پشتیبانی

 • 6 دی 1399 کرم الله غلامی پاسخ دهید

  سلام شبتون بخیر من ساکن سبزوار هستم یک لباسشویی بوش اصل قدیمی دارم برای 9 سال پیشه الان بلبرینگ و شفت دستگاهم خراب شده اما قطعات اصلیش موجود نیست من میتونم از شرکت شما قطعه رو تهیه کنم؟ یا اگر امکان پذیر هست میتونم دستگاهم رو برای تعمیرات ارسال کنم؟

 • 7 دی 1399 علیزاده پاسخ دهید

  لباسشویی بوشم دربش قفل شده باز نمیشه میشه راهنماییم کنین؟

  • 5 بهمن 1399 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   اگر برنامه های لباسشویی شما قفل شده باشد به احتمال زیاد دستگاه قفل کودک شده و ایراد فنی ندارد. در صورتی که برنامه ها عمل کند به احتمال زیاد دستگیره درب، زه دچار آسیب شده و نیاز به بررسی تکنسین می باشد.

  • 24 مرداد 1400 زهره پاسخ دهید

   عالی و مطالب کامل و مفید

 • 8 دی 1399 پیروزمند پاسخ دهید

  سلام هزینه اینکه ماشین لباسشویی رو ببرن و وسیله گیر کرده رو در بیارن چقدر میشه؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   برای رفع این ایراد نیاز به انتقال ماشین لباسشویی نمی باشد. این کار معمولا تنها اجرت اوراق و مونتاژ را شامل می شود.

  • 19 فروردین 1401 ناشناس پاسخ دهید

   سلام خسته نباشید.ماشین لباسشویی ما بعدا زجابجایی یه صدایی انگار دوتا فلز بهم میخوره میده که برای تعمیز گفتن که بردش ازتنظیمات خارج شده وبرای تعمیر فرستادیم وبعد ۱ماه دوباره همون صدارو میده هرکسی هم میاد متوجه نیست صدای چی هست.میگن همه چیه ماشین سالمه ولی این صدا قبلا نبود

   • 1 خرداد 1401 zahra abdolmajidi پاسخ دهید

    سلام وقت شما بخیر؛ احتمالا حین جابه جایی کمک فنرهای دستگاه شما جابه جا شده برای تعمیر لباسشویی بوش در این مورد باید کمک فنرها بررسی بشن، تعمیر و در صورت آسیب جدی تعویض بشن تا مشکل حل بشه.

 • 29 بهمن 1399 علی پاسخ دهید

  سلام من لباسشویی بوش دارم سری 8 تازه خریداری کردم درب دستگاهم درست قفل نمیشه فکر میکنم ایراد از لولای ذرب باشه بابت تعمیراتش میتونید راهنماییم کنین لطفا؟

  • 27 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   این ایراد نیاز به بازدید تکنسین دارد اما با توجه به مواردی که ذکر کردید احتمالا ایراد از لولا و یا زبانه درب لباسشویی می باشد که نیاز به سرویس ریگلاژ و یا تعویض دارد. جهت ثبت سفارش تماس بگیرید و یا درخواست خود را آنلاین ثبت کنید.

 • 26 اسفند 1399 علی پاسخ دهید

  باسلام و عرض خسته نباشید خدمت کادر مجرب و حرفه ایتون خواستم ازتون تشکر کنم بابت تعمیرات تکنسین محترمتون آقای کرم زاده واقعا کارشون حرف نداشت مثل روز اول دستگاه رو بهم تحویل دادن با اینکه مدل دستگاه قدیمی بود اما شرکتتون برام تعمییراتش رو بدون دردسر و با قیمت مناسب انجام داد ممنونم ازتون خداقوت

  • 20 خرداد 1400 ایلیا پاسخ دهید

   سلام روی صفحه مانیتور لباسشویی ی علامت قفل هست که نمیذاره لباسشویی کار بکنه اون علامتو چجوری خاموشش کنیم؟ در ضمن در لباسشویی هم باز میشه

 • 24 اردیبهشت 1400 ساره محمدی پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر -دیروز بچم دستش به یکی از دکمه های ماشین لباسشوییم خورد الان روی صفحه مانیتور دستگاهم علامت قفل اومده .لطف میکنید بگید باید چه کار کنم؟

 • 27 اردیبهشت 1400 ناشناس پاسخ دهید

  سلام به تازگی ماشین لباسشویی بوش تهیه کردم ولی دراخر که ماشین خاموش میکنه هنوز کلی کف داخل ماشین ولباس ها هست ومجبورمیشم بادست لباس هارا آبکشی کنم لطفا راهنمایی کنید.

  • 27 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   لطفا دو نکته زیر را رعایت کنید.
   1- لباسشویی را به کمک جرمگیر مخصوص ماشین لباسشویی نظافت کنید.
   2-از مقدار کمتری پودراستفاده کنید.

 • 27 اردیبهشت 1400 فرانک قومی پاسخ دهید

  باسلام،خسته نباشید،لباسشویی بوش مدل 24480 میباشد،که بعد دادن برنامه شستشو چراغ خاموش روشن چشمک میزند و دستگاه روشن نمیشود علت چیست ممنون

  • 27 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   اگر دستگاه کلا استارت نمیخورد احتمال کارشناسان ما این است که میکروسوییچ دچار ایراد شدهاست.در عیراینصورت ایرادات بردی نیز میتواند عامل بروز این مشکل باشد.

 • 27 اردیبهشت 1400 مرادپور پاسخ دهید

  سلام ،من ساکن رشت هستم لباسشویی بوش دارم مدلwAY28862IR هفته پیش ارور داده نوشته 83:E در لیست کد خطاها هم این شماره نوشته نشده به نمایندگی هم زنگ زدیم هنوز برای سرویس نیومدن مشکل لباسشویی از چی هست ممنون

  • 27 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   این ایراد متداولی نمی باشد و معمولا ارورهای بر پایه کد 8 مربوط به ایرادات بردی میباشد. احتمالا ارتباط بین برداصلی و پاور برقرار نمی باشد

 • 27 اردیبهشت 1400 معیری پاسخ دهید

  سلام ببخشید لباسشویی ما حین کار. علامت شیراب رونشون میده وروی ابکشی نمیره وهمینطور لباسها روتوکف میچرخونه تااون رو اف کنیم وگرنه همچنان ادامه میده.مشکل کجاست ؟؟؟ممنونم

  • 27 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   این ایراد دلایل مختلفی دارد و نیاز به بازدید تکنسین می باشد. موارد گفته شده در لباسشویی بوش بسیار نادر می باشد و معمولا در هنگام بروز ایراد سریعا دستگاه ارور نشان می دهد.

 • 27 اردیبهشت 1400 عراقی پاسخ دهید

  سلام من خوزستان هستم لباسشویی بوش 4 ساله تهیه کردم وسط برنامه ارور E18 داد و درب دستگاهم باز نمیشه . به 118 زنگ زدم گفتند خوزستان نمایندگی نداره لطفا راهنماییم میکنید

  • 27 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   در یک مقاله تخصصی که توسط تعمیرکاران مجرب لباسشویی بوش تهیه شده است به بررسی ارور E18 و F18 پرداخته ایم. جهت ورود به صفحه مورد نظر روی لینک زیر کلیک کنید.
   ارور E18 لباسشویی بوش

 • 28 اردیبهشت 1400 مسعود پاسخ دهید

  آیا کتابی برای آموزش تعمیر لباسشویی بوش دارید؟ منظورم اینه داخلش ایرادات بیان شده باشه.

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   متاسفانه کتاب خاصی برای تعمیرات لباسشویی BOSCH وحود ندارد.با این وجود درصورت بروز هرگونه ایراد و داشتن سوال با ما تماس بگیرید.

 • 28 اردیبهشت 1400 ثامنی پاسخ دهید

  مرسی از تعمیرکار خوبتون آقای مصطفوی . به تمام مشتریا توصیه میکنم اگربرای تعمیر لباسشویی بوش درخواست درخواست میدن بگن آقای مصطفوی بیاد. خیلی با اخلاق و کار بلدن. مرسی از خدمات خوبتون

 • 28 اردیبهشت 1400 موسی زاده پاسخ دهید

  سلام وقتتون بخیر -من دیروز بچم اومده چاقو انداخته تو لاستیک لباسشوییم زده پاره کرده ایا لاستیک هم قابل تعمیرات هست؟یا کلا باید عوض بشه؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   لاستیک های لباسشویی بوش به دلیل وجود شیار گردش آب قابل تعییر زاویه نیستند و باید حتما تعویض شوند.

 • 28 اردیبهشت 1400 فیروزی پاسخ دهید

  سلام صبحتون بخیر-من دیروز لباسم رو انداختم توی ماشین لباسشویی از جیب شلوارم مثل اینکه سکه افتاده توی لباسشویی یه صدای خیلی بدی میده و هر کاری میکنم دیگه صداش نمیوفته میشه راهنماییم کنید باید چکار کنم ؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   ابتدا فیلتر لباسشویی را تمیز کنید. به احتمال زیاد سکه وارد آبکش لباسشویی شده است. نیاز به بررسی و سرویس توسط تکنسین می باشد.

 • 28 اردیبهشت 1400 حسینی پاسخ دهید

  سلام ماشین لباسشویی حین ابگیری علامت اکو استاپ رو نشون میده و نمیچرخه مشکل از کجاست؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   این ارور مربوط به المان های ورود آب به داخل لباسشویی بوش می باشد و می بایست قطعات ورود آب از جمله شیربرقی و آکواستاپ تست، سرویس و یا تعمیر شود.

 • 28 اردیبهشت 1400 مهسا جزینی پاسخ دهید

  سلام من لباسشوییمو 7ساله خریداری کردم ولی جدیدا وقتی برنامه رو انتخاب میکنم شروع به شستشو نمیکنه و لگن دستگاه اون قسمت داخل دستگاه نمیچرخه ..تکنسین اومدن دستگاه رو بازدید کردن میگن احتمالا تسمه درام دستگاه ایراد داره میخاستم شما هم یه راهنمایی منو بکنید..

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   نچرخیدن دیگ دستگاه دلایل بسیار متنوعی دارد از جمله افتادن تسمه، اختلالات موتور لباسشویی بوش، خرابی برد، خرابی دیگ و … . بازدید تکنسین و تشخیص عیب الزامی می باشد.

 • 28 اردیبهشت 1400 کبیری پاسخ دهید

  سلام -لباسشویی بوش دارم بعد از شستشو درب دستگاهم باز نمیشد ….همسرم اومد درب دستگاه رو کشید الان هم دستگیره شکسته و هم درب دستگاهم دیگه باز نمیشه …میتونید راهنماییم کنید چکار کنم لباس ها رو فعلا خارج کنم از لباسشویی تا تکنسین مراجعه کنن؟؟؟؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   این ایراد یکی از عیوب متداول لباسشویی بوش می باشد. به احتمال زیاد لباسشویی بوش شما مدل logixxx 8 می باشد و دستگیره درب لباسشویی شما نقره ای می باشد. به منظور رفع این عیب خضور یک تکنسین متخصص الزامی می باشد. در اکثر موارد با تعویض دستگیره درب لباسشویی مشکل حل می شود.

 • 28 اردیبهشت 1400 نسترن نصیری پاسخ دهید

  سلام شبتون خوش امروز برق خونمون رفت بعد از نیم ساعت که اومدم دستگاهم رو زدم به برق روشن شد ولی دیگه کار نمیکرد میشه لطف کنید راهنماییم کنید؟

  • 28 اردیبهشت 1400 ملیکا ندری پاسخ دهید

   کار نکردن ماشین لباسشویی دلایل بسیار متنوعی می تواند داشته باشد.
   1- ابتدا بررسی کنید دستگاه شما قفل کودک نشده باشد.
   2- سپس می بایست برد لباسشویی برررسی شود احتمال دارد کدک نرم افزاری بر روی برد ایجاد شده باشد.

 • 28 اردیبهشت 1400 ناشناس پاسخ دهید

  سلام وقتتون بخیر-من یه لباسشویی بوش دارم که حدود4سال و نیم هست که گرفتم ولی بعد از اینکه جابه جا شدم و دستگاهم رو از خونه قبلیم اوردم خونه جدید به شدت صدا میده موقع خشک کردن ممکنه که دستگاهم تراز نشده باشه؟؟چون خودمون نصبش کردیم

 • 30 اردیبهشت 1400 حسن علی زاده … پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر من تقریبا یک ماه پیش یک لباسشویی بوش سری 2 خریدم ولی متاسفانه مرتب وقتی در را میبندم علامت قفل ارور میده . بعد میکرو سوئچ باز کردم بردم پیشه تعمیرکار میگه خرابه حالا هرچه دنباله میکروسوئیچ میگردم اصلا گیر نمیاد . چطور و از کجا میتونم تهیه کنم باتشکر

  • 1 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   لطفا عکس محصول مورد نظر را برای ما ارسال نمایید. جهت هماهنگی و تامین قطعه لباسشویی بوش با ما تماس بگیرید.

 • 15 خرداد 1400 فاطمه فکری پاسخ دهید

  لباسشویی من بوش هست وبه یکباره وسط کار بوق زد من زود خاموش کردم ولی یه بوی سوختگی میده

  • 17 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   بوق زدن به احتمال زیاد با نمایش یک ارور همراه بوده است. لطفا مجدد نمایشگر را روشن و در صورت نمایش ارور آن را به ما اطلاع دهید.
   ایرادی که ذکر کردید بسیار کلی بوده و بدون ذکر جزییات و یا بازدید کارشناس، راهنمایی دقیقی نمی توان کرد.

 • 20 خرداد 1400 عالی پاسخ دهید

  لباسشویی من قفل کودک شده چیکار باید کنم؟

  • 6 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   در یک مقاله به صورت تخصصی به بررسی قفل کودک لباسشویی بوش پرداخته ایم. لطفا از این صفحه دیدن فرمایید.
   قفل کودک لباسشویی بوش

 • 23 خرداد 1400 علی حمید پاسخ دهید

  سلام لباسشویی ما وقتی دکمه استارت رو میزنم مستقیم میوفته اب گیری با اینکه هیچ ابی و لباسی در ان نیست میشه بگین مشکلش چی هست.

  • 25 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   ابتدا چک کنید که شلنگ تخلیه آب لباسشویی رو زمین نیفتاده باشد. شلنگ خروجی اب باید 70 سانت از سطح زمین فاصله داشته باشد. احتمالا ایجاد نشتی در دستگاه و فعال شدن سنسورهای امنیتی نیز وجود دارد.

 • 24 خرداد 1400 فرشید پناهی نسب پاسخ دهید

  باسلام و عرض ادب
  ماشین لباسشویی بوش مدل سری ۸
  پس از پایان سیکل کامل شستشو آف نمی کند و می رود روی ابکشی مجدد و همینطور ادامه دارد

  • 25 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   احتمالا سنسور های دستگاه دچار ایراد شده است و تشخیص کثیف بودن آب گردشی را می دهد. توصیه ما جرمگیری لباسشویی بوده و در صورت عدم رفع عیب بازدید تکنسین الزامی است.

 • 9 تیر 1400 مهدی صادقیان پاسخ دهید

  با سلام بنده ۴ سال پیش لباسشویی بوش مدل was32890eu رو از بانه گرفتم.دو روز پیشلباس تو ماشین انداختم بشوره دگمه پاور فشار دادم تا خواستم ولوم برنامه رو بچرخونم و انتخاب شود eroor HO رو داد دفترچه رو خوندم نوشته دمای اب به مدت بیش از ۵ثانیه بیش از حد گرم شده و ماشین لباسشویی باید ریست شود خلاصه سوکت برق رو به مدت بیش از ۳ساعت کشیدم eroor پاک نشد پشت درب رو باز کردم سوکت های المنت رو در اوردم بعد مجددا پاور رو زدم اون eroor پاک شد مجدد سوکت رو زدم پاور رو زدم و برنامه شستشو حالت dream clean رو انتخاب کردم ده دقیقه شروع به کار کرد بعد مجددا همون eroor تو صفحه ظاهر شد و ادامه فرایند شستشو متوقف شد علت موضوع از المنت و سنسور دما هست یا مربوط به برد می شود ؟؟؟؟

  • 10 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   ماشین لباسشویی شما اصلی بوش نمی باشد و فیک است و ارورهای آن مربوط به لباسشویی بوش نمی باشد. اما ارور ذکر شده مربوط به گرمایش نامتوازن بوده و در اکثر لباسشویی ها زمانی که این ارور ظاهر می شود می بایست در ابتدا سنسور لباسشویی تعویض شود و در صورت عدم رفع عیب برد لباسشویی بررسی شود.

 • 15 تیر 1400 آرمان اعتضادي پاسخ دهید

  سلام و خسته نباشيد من لباسشويي سري ٦ دارم ، ارور ١٨ ميده موقع شستن ولي رو برنامه آبكشي كه ميزارم درست تخليه ميكنه ، قسمت فيلترش رو هم تميز كردم و آشغالي نيست ممنون ميشم راهنمايي بفرمايد

  • 16 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   اگر مسیر خروج اب نیز چک شده و ایرادی مشاهده نشده است می بایست پمپ لباسشویی شما سرویس و یا تعویض شود.

 • 23 تیر 1400 محدثه پاسخ دهید

  من از تمام کالا های بوش و خدماتش خیلی راضی هستم

 • 21 مرداد 1400 الینا پاسخ دهید

  من از لباسشویی بوش خیلی راضی هستم ممنون

 • 25 مرداد 1400 الهه حسینی پاسخ دهید

  از محصولات بوش بسیار راضی هستم

 • 25 مرداد 1400 هرمزی پاسخ دهید

  سلام
  ماشین لباسشویی بوش سری ۸ بعد از تخلیه آب موتور تخلیه بیش از حد کار میکنه و بعد از آن ماشین ادامه کار رو انجام نمیده و زمان ثابت میمونه و جلو تر نمیره

 • 31 مرداد 1400 فاطمه سادات موسوی پاسخ دهید

  تعمیرماشین ظرفشویی وماشین لباس شویی بوش درتمام نقاط مختلف تهران تعمیرات دارد

  • 31 مرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   وقت بخیر. بله تمام مناطق 22 گانه تهران

 • 3 آبان 1400 خانم محمدی پاسخ دهید

  سلام و عرض ادب ،خسته نباشید ،میخواستم بپرسم لباسشویی زیمنس دارم ۴سال خریدم ،گاهی مواقع هنگام شستشو ارور میده please open tap،اما کار شستشو رو به خوبی انجام میده ،وقتی که ارور میده دلشوره میگیرم ،چون لباسشوییم رو دوست دارم و آخرین مدل لباسشویی زیمنس

  • 6 آبان 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   وقت بخیر . این ارور به معنای کم بودن فشار آب منزل شما می باشد و یا اینکه شیربرقی یا اکواستاپ دستگاه شما دچار ایراد شده است.

 • 3 آبان 1400 خانم احمدی پاسخ دهید

  سلام :ماشین لباسشویی من ۱۳ ساله کار میکنه ولی تازه امسال موقع خشک کردن صدا میده تعمیر کار اومده و گفته که جک های ماشین خراب شده و باید تعویض بشه ولی داخل منزل نمیشه باید بیارید تعمیر گاه من هم چون ماشینم اصله جرات نکردم ببرم مغازشون. لطف کنید بهم بگید داخل منزل تعمیر میشه یا نه ، هزینش چقدره ؟ البته اون آقا موقت به جک های ماشین گریس زد و گفت باید تعویض بشه. در ضمن چون مطمئن نبودم نمیدوم که تشخیصشون درست بوده یانه.

  • 6 آبان 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   وقت بخیر . برای تشخیص دقیق نیاز به بررسی تعمیرکار متخصص می باشد اما انتقال کل دستگاه به هیچ وجه لازم نیست.

 • 3 آبان 1400 راحله قاسمی پاسخ دهید

  در مورد ماشین ظرف شویی بوش سوال دارم
  من‌قصد مسافرت چند ساله دارم و در این مدت از ظرف شویی استفاده نمیکنم شنیدم مدتی استفاده نشه خراب میشه چه کاری انجام بدم که به این مشکل دچار نشم؟

  • 6 آبان 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   بله دقیقا . لطفا در تمام مدت درب دستگاه باز باشد و تا حد امکان نمک داخل مخزن ظرفشویی را تخلیه نمایید.

 • 4 آبان 1400 مهسا هوشیار پاسخ دهید

  سلام لباسشویی من بوش روی لباس رنگ روش لکه خاکستری میندازه مشکل کجاست

 • 4 آبان 1400 لیلا پاسخ دهید

  سلام ببخشید لباسشویی بوش را ده سال پیش خریدم تا حالا مشکلی نداشته ولی چندسری هست میبینم موقع آبکشی لباسها آب از قسمت جاپودری بیرون میریزه و بدنه ی لباسشویی را خیس میکنه .میشه راهنمایی کنید که مشکل از کجاست

  • 22 آبان 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   1- فشار آب بیش از حد زیاد است.
   2- مخزن جاپودری و یا خرطومی اتصال جاپودری به مخزن دچار گرفتگی شده است.
   3- پایه های جلو دستگاه خیلی پایین می باشد و لازم است پایه های جلوی مقداری باز شود.

   • 2 آذر 1400 ناشناس پاسخ دهید

    سلام امروز ماشین و روشن کردم تعیین برنامه نمی کنه دکمه روشن رو می زنم ارور می ده و کار نمی کنه لطفا بگین علتش چیه ممنون

    • 4 آذر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

     لطفا اروری که روی نمایشگر ظاهر می شود را برای ما ارسال نمایید.

 • 23 اسفند 1400 Bm پاسخ دهید

  سلام ماشین لباسشویی من مدل WFG1660 هست که حدود۲۰ سال یا بیشتر هست که خریدم ودراین مدت یکبار سال ۹۷ به مشکل خورد وتعمیر کار یه شرکت اومد وگفت بلبرینگ یا شف رو عوض کرد امسال برای اولین بار از جرمگیر استفاده کردم که بعد اون دستگاه ارور داد ودربش باز نمیشد ولباس هارو خیس تحویل میداد ،پسرم لوله تخلیه آب رو درآورد وتمیز کرد وکثیفی بسیار زیادی اومد اما بعدش باز م لبا س ها رو خیس تحویل میداد یه تکنسین اومد وگفت همه چیز سالمه وفقط ریست میخواد ، حالا خوب کار میکنه اما موقع خشک کن صداهایی داره که قبلا نداشت به نظر شما ممنکنه باز بلبرینگ وشف مکل داسته باسه ، خود ماشین کاملا ثابت هست ولرزش نداره اما لکن موقع خشک کردن صدادار میلرزه

  • 11 فروردین 1401 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   وقت بخیر بله احتمالش وجود دارد و باید دقیقا بررسی شود.

 • 12 اردیبهشت 1401 مهدی علیزاده پاسخ دهید

  سلام ماشین لباسشویی بووش سری ۶ من بعد از چند دقیقه کار کردن
  از حرکت ایستاد و علامت دایره و قفل بموقع استارت رو نشون میده
  چکار کنم

  • 1 خرداد 1401 zahra abdolmajidi پاسخ دهید

   سلام دوست عزیز وقت شما بخیر؛ ظاهر شدن این علامت روی نمایشگر دستگاه نشون میده که درب ماشین لباسشویی شما قفل شده و میتونه دلایل متعددی داشته باشه اما محتمل ترین ایراد میتونه اختلال و مشکل در برد دستگاه یا خرابی میکروسوئیچ درب باشه و باتوجه به اینکه این دو قطعه خیلی مهم هستد و عملکرد دستگاه رو تحت تاثیر قرار میدن بهتره برای تعمیر لباسشویی بوش خودتون حتما از تکنسین متخصص بخواید عیب یابی و تعمیر رو انجام بده.

 • 20 اردیبهشت 1401 ناشناس پاسخ دهید

  سلام
  ماشین لباسشویی بوش وقتی شروع بکار میکنه دو سه دور که چرخید یهو خاموش میشه و دوباره بعد چند ثانیه روشن میشه لطفا راهنمایی بفرمایید

  • 1 خرداد 1401 zahra abdolmajidi پاسخ دهید

   سلام دوست عزیز وقت شما بخیر؛ ایرادی که فرمودید مربوط به برد دستگاه میشه و با توجه به اینکه برد یکی از حساس ترین قطعات در ماشین لباسشویی محسوب میسه بهتره خودتون کاری برای تعمیر لباسشویی بوش نکنید و مشکل رو با تعمیرکار در میون بذارید ت. دستگاه و برد به شکل تخصصی بررسی و تعمیر بشه تا کیفیت و طول عمر دستگاه به خطر نیوفته.

 • 10 آذر 1401 علی ملک زاده پاسخ دهید

  لباسشویی بوش سری 8 داریم
  قفل کودک فعال شده بود نمی‌دونستم
  ضامن رو از دریچه پایین لباسشویی فشاردادم درب باز شد ولی دوباره بسته نمیشد بایک پیچکوشتی نازک داخل قفل روبسمت پایین فشاردادم زبونه رفت پایین حالا قفل کودک رو بازکردیم ولی همچنان زبونه قفل پایین هست وبالا نمیاد ومانع بسته شدن درب میشه. شما تعمیر لباسشویی بوش رو هم انجام میدید؟ لطفاً راهنمایی کنید که باید چکار کنم سپاس از محبت شما

  • 15 آذر 1401 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   احتمالا زه و دستگیره دچار آسیب شده و بازدید تعمیرکار الزامی است. بله تعمیرات تخصصی توسط کارشناسان تعمیرآنلاین انجام خواهد شد. با ما تماس بگیرید.

ثبت سفارش خدمات
021-45396

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه 8الی18 ___پنج شنبه ها 8 الی 15 ___ ایام تعطیل 10 الی 18

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

فرم آنلاین ثبت سفارش خدمات

ــ لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید ـــ

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.