تعمیر ظرفشویی ال جی

تعمیر ماشین ظرفشویی

مجموعه تعمیر آنلاین سال‌هاست که به‌عنوان نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی در تهران فعالیت می‌کند. این مجموعه با تشکیل یک تیم متخصص از افراد حرفه‌ای و کاربلد، باکیفیت‌ترین خدمات تعمیر ظرفشویی الجی را با قیمتی پایین‌تر از نرخ اتحادیه به شما هم‌وطنان عزیز عرضه می‌کند. برای ثبت درخواست تعمیرات ظرفشویی ال جی در تهران با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا فرم درخواست اعزام کارشناس را با استفاده از دکمه زیر تکمیل کنید. متخصصان تعمیر آنلاین همواره کنار شما هستند تا کوچک‌ترین دغدغه‌ای برای استفاده از وسایل منزلتان نداشته باشید.

ثبت سفارش خدمات
شما میتوانید برای تعمیر ظرفشویی ال جی با تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایرادات متداول تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

برخی از ایرادات در میان همه دستگاه‌های ماشین ظرفشویی LG متداول‌اند. در باکس‌های زیر با ایرادات متداول این دستگاه و روش رفع آن‌ها آشنا خواهید شد. در‌صورت نیاز به سرویس تعمیر ظرفشویی ال جی تهران می‌توانید از خدمات تعمیر آنلاین استفاده کنید.

خشک نشدن ظروف پس از اتمام کار ظرفشویی ال جی

نبود مایع جلادهنده یا کیفیت پایین آن، نداشتن برنامه خشک‌کن و خرابی هیتر پمپ، از‌جمله دلایل خشک نشدن ظروف هستند. در‌مورد آخرین گزینه باید برای تعمیرات ظرفشویی ال جی خود اقدام کنید. تعمیر آنلاین به‌عنوان مرکز تعمیر ظرفشویی ال جی، کار تعمیر کامل دستگاه شما را بر‌عهده می‌گیرد.

بیشتربیشتر

تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی ال جی

اگر برنامه شستشو تا انتها پیش نمی‌رود و کد خطای تخلیه آب را دریافت می‌کنید، باید تمیزی فیلتر، تمیزی لگنچه، مسدود نبودن شلنگ تخلیه، تا‌نخوردگی در شلنگ تخلیه و سلامت پمپ تخلیه را بررسی کنید. جرم‌گیری و تمیز کردن فیلترها نیز در رفع این مشکل موثر است. در موارد حادتر، تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی مشکل را رفع می‌کند.

بیشتربیشتر

آبگیری نکردن دستگاه

این مشکل با کدهای خطا به اطلاع کاربر می‌رسد و به حضور تعمیرکار ظرفشویی ال جی نیاز دارد. برای رفع این ایراد از وجود آب در لوله‌کشی ساختمان و سلامت فیزیکی شلنگ آب ورودی مطمئن شوید. گاهی‌اوقات خرابی پمپ تخلیه نیز باعث آبگیری نکردن دستگاه می‌شود که در چنین شرایطی به تعمیر ظرفشویی الجی در تهران نیاز دارید.

بیشتربیشتر

صدای بالای ماشین ظرفشویی ال جی

چیدن نادرست ظروف، تراز نبودن دستگاه، قرارگیری نادرست شلنگ تخلیه در جای خود و وجود کف بیش‌از‌حد در دستگاه از‌جمله دلایل رایج این مشکل هستند. در‌صورت رعایت موارد بالا و شنیدن صدای فراوان، باید نسبت به عیب‌یابی و دریافت خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی اقدام کنید.

بیشتربیشتر

جرم گرفتن ماشین ظرفشویی

برای جرمگیری ظرفشویی ال جی و بهبود کیفیت دستگاه، محتویات بک بسته جرمگیر مخصوص ماشین ظرفشویی ال جی را داخل جای قرص ظرفشویی خالی کرده و برنامه قابلمه‌شور با دمای آب ۷۰ درجه سانتی‌گراد را تنظیم کنید. جرمگیری ماشین ظرفشویی باید بعد از هر ۲۰ تا ۳۰ بار استفاده تکرار شود.

بیشتربیشتر

گرم نشدن آب دستگاه

گرم نشدن آب دستگاه معمولا به‌دلیل خرابی برد ماشین ظرفشویی، سوختن المنت و خرابی سنسورهای داخلی است. برای تعویض یا تعمیر اجزای ماشین ظرفشویی ال جی با ما در تماس باشید. تعمیر آنلاین در‌صورت نیاز تعمیرکار ظرفشویی ال جی را به محل منزل شما اعزام می‌کند.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی چقدر است؟

ازآنجایی‌که ماشین ظرفشویی ال جی به‌دلیل ایرادات متنوعی ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد، هزینه تعمیرات ظرفشویی ال جی را نمی‌توان بدون اطلاع از عیب دقیق آن بیان کرد. بااین‌حال، بعد از مشاهده دستگاه توسط تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی و قبل از شروع تعمیر، هزینه با جزئیات کامل به شما اعلام خواهد شد. تعمیر آنلاین با حذف واسطه‌ها، انواع خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی را با پایین‌ترین نرخ به شما عرضه می‌کند.

02آیا خدمات تعمیر ظرفشویی الجی گارانتی دارد؟

بله؛ کلیه قطعات تعویض‌شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت است. به مدت 6 ماه یا 180 روز بعد از تعمیر دستگاه توسط تعمیر آنلاین، اگر ماشین ظرفشویی از همان ناحیه دچار ایراد مشابه شد، تعمیر آنلاین در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به‌صورت کاملا رایگان دستگاه را مجدد تعمیر می‌کند. توجه کنید که قطعات زینتی و لاستیکی شامل این ضمانت نمی‌شود.

03چگونه درخواست تعمیر ظرفشویی ال جی تهران را ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش می‌توانید با شماره 02145396 تماس بگیرید یا فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل کنید. پس از ثبت اطلاعات، تعمیرکار ظرفشویی ال جی در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

04اگر از تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی راضی نباشم، چه اقدامی انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری از اصول اولیه و اساسی تعمیر آنلاین است. پس درصورت هرگونه نارضایتی از رفتار و تخصص تکنسین، فقط کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با ما در میان بگذارید. تیم پشتیبانی در همان لحظه به مسئله رسیدگی می‌کنند.

05در‌صورت بروز مجدد عیب، آیا باید دوباره هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی الجی را پرداخت کنم؟

خیر؛ درصورتی‌که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچ‌گونه هزینه‌ای را برای تعمیر ظرفشویی الجی پرداخت نخواهید کرد.

06هزینه تعمیر ظرفشویی ال جی را چگونه باید پرداخت کنم؟

در پایان کار و بعد از تست نهایی، تکنسین فاکتور و لیبل گارانتی را با احترام تقدیم شما می‌کند. سپس شما می‌توانید برای تسویه صورت‌حساب مبلغ را به حساب مجموعه یا تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی واریز کنید.

07تعمیرآنلاین تعمیر چه مدل‌هایی از ماشین ظرفشویی ال جی را انجام می‌دهد؟

همه مدل‌های ماشین ظرفشویی ال جی قدیمی و جدید توسط این مجموعه تعمیر می‌شوند؛ چرا که کلیه کارشناسان مرکز تعمیر ظرفشویی ال جی دوره‌های تخصصی مدل‌های مختلف ظرفشویی LG را گذرانده‌اند.

یکی از مهم‌ترین لوازم خانگی موجود در هر خانه امروزی، ماشین ظرفشویی است. این دستگاه می‌تواند زحمت تمیز کردن ظروف خانواده یا مهمانی‌ها را از سر شما کم کند تا لذت بیشتری از زمان خود ببرید. نیاز به تعمیر ظرفشویی الجی یا هر برند نام آشنای دیگر، ممکن است برای هر کاربری اتفاق بیفتد. این کار باید توسط مجرب‌ترین تعمیرکاران موجود در کشور انجام شود. درصورتی‌که به خدمات تعمیرات ظرفشویی ال جی در تهران نیاز دارید؛ اما از تخصص کافی برای انجام این کار برخوردار نیستید، تعمیر آنلاین برای تعمیر لوازم خانگی در کنار شما خواهد بود.

نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

ال جی یکی از برندهای چندملیتی کره‌ای است که بخش بزرگی از آن به ساخت لوازم برقی خانگی اختصاص دارد. این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۹۵۸ در سئول آغاز کرد و پس از تولید اولین تلفن کره‌ای، به ساخت یخچال، تلویزیون و تهویه هوا پرداخت. برند LG در‌حال‌حاضر یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین برندهای روز دنیا است که محصولاتش در همه قاره‌ها به فروش می‌رسند.

برند الجی در ایران نیز طرفداران خاص خود را دارد و به‌دلیل تولید محصولات با‌کیفیت و خدمات پس از فروش قوی، میزان فروش بسیار بالایی دارد.  یکی از پرفروش‌ترین محصولات ال جی در ایران، دستگاه ماشین ظرفشویی است که با کمترین مصرف انرژی، می‌تواند بهترین نتیجه را برای کاربران به ارمغان آورد. تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در تهران با استفاده از قطعات اورجینال و با بالاترین کیفیت کار تعمیرات ال جی را با ضمانت کیفیت انجام می‌دهد.

تعمیر ظرفشویی ال جی در تهران

خدمات پس از فروش مناسب در مرکز تعمیر ظرفشویی ال جی

تعمیر ظرفشویی الجی فقط باید توسط تعمیرکاران مجرب و آموزش‌دیده این برند انجام شود. سپردن کار تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی به افراد غیر‌متخصص می‌تواند از کیفیت تعمیرات ظرفشویی ال جی بکاهد و همان مشکل را در دراز‌مدت برای شما به‌وجود آورد؛ بنابراین برای تعمیر ظرفشویی ال جی خود فقط کافی است با نمایندگی LG  تماس بگیرید تا در اسرع وقت به مشکلتان رسیدگی کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی مانند سایر لوازم برقی موجود در خانه یک امر طبیعی است و هر فردی پس از گذشت چند سال به آن نیاز پیدا می‌کند. علت این امر عمر محدود اجزای ماشین ظرفشویی ال جی است که پس از مدتی باید تعویض شوند. البته در‌صورت جابه‌جایی نادرست دستگاه، استفاده از شوینده غیر‌اصل و نگهداری غیر‌اصولی از ماشین ظرفشویی، عمر دستگاه زودتر تمام می‌شود و شما بیشتر به ریست ماشین ظرفشویی ال جی و و خدمات تعمیر آن نیاز خواهید داشت.

تعویض اجزای ماشین ظرفشویی ال جی با قطعات اصل

مجموعه تعمیر آنلاین به‌عنوان مرکز تعمیر ظرفشویی ال جی در تهران، کار تعویض قطعات و اجزای ماشین ظرفشویی ال جی را نیز با استفاده از قطعات اورجینال این برند انجام می‌دهد. کلیه خدمات ما از‌جمله تعمیر و تعویض قطعات با 6 ماه ضمانت کیفیت انجام می‌شوند؛ بنابراین در‌صورتی‌که در این مدت 6 ماهه، دوباره دستگاهتان خراب شود، تعمیر آن به‌صورت رایگان انجام خواهد شد.

دلایل رایج برای تعمیر ظرفشویی الجی

اگر می‌خواهید دستگاهتان عمر مفید بیشتری داشته باشد، باید نحوه استفاده صحیح از آن را بدانید. ازهمین‌رو مطالعه دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی ال جی قبل از استفاده ضروری است. درصورتی‌که از شوینده، نمک و جلادهنده اصل و سالم استفاده کنید و به بدنه دستگاه ضربه‌ای وارد نشود، تا حد قابل‌توجهی از بروز مشکل زودهنگام برای ماشین ظرفشویی LG جلوگیری خواهید کرد. اگر تمایل دارید که برای سالیان سال نیازی به تعمیرات ظرفشویی ال جی نداشته باشید، بهتر است که از دستگاه خود در زمان کم‌باری مصرف برق استفاده کنید و بین هر بار شست‌وشو، حداقل ۲ ساعت فاصله زمانی بیندازید. تمیز کردن ظروف از آشغال‌های بزرگ نیز می‌تواند از خراب شدن فیلتر و پمپ تخلیه پیشگیری کند.

درصورتی‌که قطعه خاصی از دستگاه مانند هیتر، پمپ تخلیه، هیدواستات و برد خراب شوند، این مشکل از طریق انواع علامت ماشین ظرفشویی ال جی به اطلاع کاربر خواهد رسید. در‌چنین‌مواقعی برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی یا تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی با تعمیر آنلاین تماس بگیرید. البته برخی مشکلات نیز با کد خطا به اطلاع کاربر نمی‌رسند؛ چرا که مشکل اساسی برای دستگاه ندارند و صرفا کیفیت شست‌وشو و کارایی دستگاه را کاهش می‌دهند. بااین‌حال بی‌توجهی به این مسائل در بلندمدت، خرابی ماشین ظرفشویی را در پی خواهد داشت. از جمله مشکلات و ایرادات متداولی که باید به آنها توجه داشت و برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران یا سایر شهرها اقدام کرد، به موارد زیر می‌توانیم اشاره کنیم:

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در محل

تعمیر ظرفشویی ال جی به‌دلیل تمیز نشدن ظروف در دستگاه

دلایل متعددی وجود دارند که به تمیز نشدن ظرف‌ها در ماشین ظرفشویی منتهی می‌شوند. برخی از این مشکلات نیاز به تعمیر ظرفشویی الجی دارد و در برخی از مواقع نیز مشکل توسط خود کاربر قابل برطرف شدن است. در‌واقع اگر نحوه کار با ماشین ظرفشویی LG را بدانید، بهترین استفاده را می‌توانید از آن داشته باشید. در ابتدا باید نوع کثیفی موجود روی ظرف مشخص شود.

  • رفع لکه سفید با تنظیم درجه جلادهنده ماشین ظرفشویی ال جی

در‌صورت وجود لکه‌های سفید روی ظروف شیشه‌ای، از وجود جلادهنده در دستگاه مطمئن شوید و تاریخ انقضای آن را بررسی کنید. در‌صورت اتمام تاریخ انقضای جلادهنده، کل محتویات را با استفاده از یک سرنگ از مخزن خارج کرده و مایع جلادهنده تازه‌ای در آن بریزید. درجه مخزن جلادهنده در‌صورت استفاده از قرص همه‌کاره، باید روی عدد 1 باشد. درغیراین‌صورت برای سایر شوینده‌های مخصوص ماشین ظرفشویی، آن را روی عدد 2 یا 3 تنظیم کنید.

خراب و نامرغوب بودن نمک مورد‌استفاده، از دلایل دیگر بروز این مشکل است که با استفاده از یک نمک مخصوص ماشین ظرفشویی مرغوب، مسئله حل خواهد شد. باز بودن در مخزن نمک یا نشتی مخزن نمک نیز از موارد دیگری است که باعث ایجاد لکه سفید روی ظروف می‌شود. در‌صورت نشتی نمک از مخزن، باید برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود اقدام کنید.

  • از بین بردن لکه و چربی روی ظرف‌ها با استفاده از شوینده‌های مرغوب

نامرغوب بودن شوینده و کم بودن مقدار آن در مقایسه با میزان کثیفی و تعداد ظروف از دلایل رایج این مشکل است. اگر از قرص یا مایع مناسبی برای ماشین ظرفشویی خود استفاده می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم ظروف کثیف را قبل از قرار دادن داخل دستگاه با استفاده از یک دستمال تمیز کنید و ذرات کوچک مواد غذایی را از روی آن بردارید.

درصورتی‌که چند ساعت پس از قرار دادن ظروف داخل دستگاه تصمیم به روشن کردن آن دارید، ابتدا برنامه پیش شست‌وشو را انتخاب کنید تا لکه‌ها و کثیفی‌ها راحت‌تر از بین بروند. قرار دادن اشتباه ظروف داخل قفسه ماشین ظرفشویی باعث اختلال در چرخش بازوهای آبپاش و نرسیدن مواد شوینده به همه سطح ظرف‌ها خواهد شد. در این حالت مواد غذایی پس از اتمام شست‌وشو روی ظرف باقی خواهد ماند و شما به خدمات تعمیرات ظرفشویی ال جی نیاز پیدا می‌کنید.

تنظیم جلادهنده ماشین ظرفشویی ال جی؛ ضامن تمیزی شست‌وشو ظروف

تعمیر ظرفشویی الجی به‌دلیل مات و کدر شدن ظرف‌ها

کیفیت پایین مواد شوینده و جلادهنده از مهم‌ترین دلایل بروز این مشکل است. بااین‌حال، اگر از اصل بودن مواد خود اطمینان دارید، برای حل مشکل و تعمیر ظرفشویی الجی باید با نمایندگی ال جی تماس بگیرید. تعمیر آنلاین تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی را در اسرع‌وقت به محل منزل شما اعزام می‌کند.

تعمیرات ظرفشویی ال جی به‌دلیل خشک نشدن ظرف پس از اتمام کار

نبود مایع جلادهنده در ماشین ظرفشویی یا کیفیت پایین آن، باعث خشک نشدن کامل ظروف می‌شود. البته باید بدانید که همه برنامه‌های شست‌وشوی موجود در ماشین ظرفشویی، خشک‌کن ندارند و ممکن است دلیل خشک نشدن ظرف‌های شما همین موضوع باشد. همچنین وجود مقداری رطوبت در ظروفی با انتهای گود، طبیعی است. اگر مشکلتان شامل هیچ‌کدام از موارد بالا نمی‌شود، احتمالا هیتر پمپ خراب شده است و باید به نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی در تهران مراجعه کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی به‌دلیل سر‌و‌صدای بالای دستگاه

وجود سروصدای غیرطبیعی در داخل دستگاه در حین شست‌وشو، هشدار مهمی است که نشان می‌دهد باید به‌سرعت برای تعمیر ظرفشویی الجی در تهران اقدام کنید. چیدن نادرست ظروف یکی از دلایل متداول این مسئله محسوب می‌شود. البته صدایی که هنگام آبگیری و تخلیه می‌شنوید، طبیعی است و جای نگرانی ندارد؛ اما اگر در زمان شست‌وشو یا آبکشی باز هم مشکل حل نشد، موارد زیر را بررسی کنید:

  • تراز بودن دستگاه روی زمین
  • قرارگیری صحیح شلنگ تخلیه در جای خود
  • نبود کف بیش‌از‌حد در دستگاه

در‌صورتی‌که با بررسی موارد بالا، باز هم صدای غیرطبیعی از دستگاه به گوش می‌رسد، حتما برای تعمیر برد ظرفشویی ال جی خود تماس بگیرید؛ چرا که این موضوع باعث خرابی مهم‌ترین اجزای ماشین ظرفشویی ال جی در آینده خواهد شد.

تعمیر آنلاین؛ نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

تعمیرات ظرفشویی ال جی به‌دلیل آب‌گیری نکردن ماشین

یکی از مسائل جدی ماشین ظرفشویی آبگیری نکردن آن است که اغلب با استفاده از ارور به اطلاع کاربر خواهد رسید و در بیشتر موارد شما به تعمیر ظرفشویی ال جی نیاز پیدا خواهید کرد. پیش از تماس با نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی در تهران، از وجود آب در لوله‌کشی ساختمان مطمئن شوید و سلامت فیزیکی شلنگ آب ورودی را بررسی کنید.

چنانچه در دستگاه به‌خوبی بسته نشود نیز برنامه شست‌وشو شروع و آبگیری انجام نمی‌شود. دراین‌صورت احتمالا تعمیر درب ماشین ظرفشویی ال جی چاره کار خواهد بود. در برخی از مواقع، آب به‌درستی وارد دستگاه می‌شود؛ اما به‌دلیل وجود مشکل در پمپ تخلیه، کل آب به فاضلاب انتقال پیدا می‌کند. در این حالت شما نیاز به تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی خواهید داشت.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی به دلیل ایراد در تخلیه

اگر برنامه شست‌و‌شو تا انتها پیش نمی‌رود و کد خطای تخلیه آب را دریافت می‌کنید، ارور ei ظرفشویی ال جی مربوط به سنسور نشتی کف ماشین ظرفشویی و تخلیه نشدن کامل آب نمایش داده می‌شود. در‌چنین‌مواقعی،  باید چند نکته زیر را بررسی کنید:

  • تمیزی فیلتر
  • تمیزی لگنچه
  • مسدود نبودن شلنگ تخلیه
  • نبود تاخوردگی در شلنگ تخلیه
  • سلامت پمپ تخلیه

در‌صورت کثیفی فیلتر، باید این قطعه را به‌صورت دستی تمیز کنید؛ البته استفاده از جرم‌گیر مخصوص ماشین ظرفشویی نیز می‌تواند در تمیز شدن فیلتر و مسیر تخلیه نقش مهمی داشته باشد. درصورتی‌که شلنگ تخلیه سالم است و به‌درستی در جای خود قرار دارد، احتمالا دلیل اصلی بروز این مشکل خرابی پمپ است و باید برای تعمیرات ظرفشویی ال جی در تهران اقدام شود.

آشنایی با نحوه ریست ماشین ظرفشویی ال جی

ریست کردن ماشین ظرفشویی ال جی یکی از بهترین راه‌ها برای از بین بردن بسیار از ایرادهای این دستگاه است. برای این کار ابتدا ماشین ظرفشویی را خاموش کنید و دوشاخه را از برق بکنید. پس از 15 ثانیه دوباره دوشاخه را به پریز بزنید. اکنون 30‌ثانیه صبر کنید و بعد دستگاه را مجددا روشن کنید. البته زدن دگمه پاور یا شروع و توقف فعالیت نیز می‌تواند باعث ریست ماشین ظرفشویی ال جی شود.

بالا بردن عمر مفید دستگاه با تنظیم درجه جلادهنده ماشین ظرفشویی ال جی

به‌طور‌کلی، برای تنظیم درجه جلادهنده ماشین ظرفشویی ال جی درجه مخصوصی وجود دارد. با استفاده از این درجه می‌توانید میزان کافی از این ماده را درون دستگاه قرار دهید. در دستگاه‌های LG درجه جلادهنده را می‌توان از کمترین تا بیشترین مقدار از عدد 1 تا 6 تنظیم کرد. توصیه می‌کنیم که اگر از پودرها شوینده استفاده می‌کنید، درجه جلادهنده را روی عدد 2 قرار دهید. با تنظیم این درجه عمر مفید دستگاه به‌مراتب بالاتر خواهد رفت.

تعمیر آنلاین؛ مرکز تعمیر ظرفشویی ال جی با 6 ماه ضمانت کیفیت

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی نیاز به تجربه و اطلاعات خاصی دارد که هر تعمیرکاری از آن برخوردار نیست؛ بنابراین برای تعمیر ظرفشویی الجی خود فقط با نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی تماس بگیرید تا از بهترین خدمات برخوردار شوید. با مراجعه به تعمیر آنلاین تعویض قطعات ماشین ظرفشویی ال جی فقط با قطعات اورجینال انجام خواهد شد. دراین‌صورت، از کیفیت خدمات نیز مطمئن خواهید بود. توجه کنید که کلیه خدمات تعمیر آنلاین با ۶ ماه گارانتی معتبر عرضه می‌شوند.

چنانچه سوالی در ارتباط با تعمیر یا ریست ماشین ظرفشویی ال جی دارید، با ما تماس بگیرید یا در قسمت نظرات سوال خود را بپرسید. درهرصورت کارشناسان تعمیر آنلاین در اسرع‌وقت پاسخ‌گوی شما خواهند بود.

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تعمیر ظرفشویی ال جی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.